دوشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۸:۲۶Aug 2022 15
جستجوی پیشرفته

پورتال خبری کاشان (knp.ir)

پورتال خبری کاشان 30 اسفند 1395 پورتال خبری کاشان 29 اسفند 1396 پورتال خبری کاشان 29 اسفند 1397 پورتال خبری کاشان 29 اسفند 1398 پورتال خبری کاشان 30 اسفند 1399 پورتال خبری کاشان 1 فروردین 1400 پورتال خبری کاشان 31 فروردین 1401 پورتال خبری کاشان 31 اردیبهشت 1401 پورتال خبری کاشان 31 خرداد 1401 پورتال خبری کاشان 31 تیر 1401 پورتال خبری کاشان 1 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 2 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 3 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 4 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 5 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 6 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 7 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 8 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 9 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 10 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 11 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 12 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 13 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 15 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 18 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 19 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 20 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 21 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 22 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 23 مرداد 1401 پورتال خبری کاشان 24 مرداد 1401 
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام خانی جلسات امام حسین (ع) را محلی برای تطهیر و ترمیم و تکمیل انسان دانست و گفت: حضور در جلسات امام حسین(ع) یکی از این سه دستاورد را به همراه دارد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به اینکه مال خوب است به شرطی که واجبات مالی خود را پرداخت کنید گفت: شرط مال در احکام اسلامی پرداخت واجبات مالی است.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کاشان از دستگیری اعضای باند سارقان سیم برق و اعتراف آنها به 69 فقره سرقت خبر داد .
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نمکی به لزوم احداث خانه تعزیه کاشان تأکید کرد و افزود: کاشان با ظرفیت 15 گروه تعزیه به ثبت رسیده فعال برای اجرای برنامه های خود نیازمند خانه و موزه تعزیه است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان از دستگیری متخلف شکار و صید در حین شروع به شکار خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۴:۴۳    
*اختصاصی پایگاه خبری پیام کاشان/ حسن رمضانی مدرس دانشگاه و کارشناس خبره بازار کار و مشاور مدیر کل اداره تعاون کار استان اصفهان
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی به لزوم تحقق اینترنت ملی در کشور تأکید کرد و گفت: این درخواست رهبر معظم انقلاب نباید روی زمین بماند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۱:۵۰    
دبیر هیات پرورش اندام و بدنسازی کاشان از کسب مقام قهرمانی محمد رضا خدمت در ذسته سنگین وزن مسابقات پیشکسوتان و قهرمان قهرمانان مردان کارگری غرب کشور خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۰:۳۹    
*اختصاصی پایگاه خبری پیام کاشان / محمد ملک آبادی
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست گروه 840 موشکی شهید کبریایی نیروی زمینی ارتش مستقر در آران و بیدگل از خبرنگاران و مدیران نمایندگی خبرگزاری ها و پایگاه های خبری در کاشان و آران و بیدگل تجلیل کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: در قیامت کسانی که نیازبه شفاعت دارند باید شرایط شفاعت را داشته باشد، رفتارشان به گونه ای باشد که در قیامت به شکل انسان ظاهر شوند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به اینکه زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتراز شهادت نیست، گفت: ایثار، اخلاص و استقامت شهدا باید سرلوحه همه امور باشد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۲۲:۴۱    
*اختصاصی پایگاه خبری پیام کاشان / عباسعلی خلیق
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آبفای کاشان از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه 50 میلیون ریالی به متقاضیان اتصال فاضلاب خانگی به فاضلاب شهری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: درجنگ سه روزه اخیر جنبش جهاد اسلامی به تنهایی مقابل اسرائیل ایستاد و رژیم صهیونیستی را منکوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به اینکه از 10 جزء عبادت 9 جزء کسب روزی حلال است، گفت: یکی از ابزار های شیطان برای انحراف انسان لقمه حرام است
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل با اشاره به جایگاه ویژه رسانه ها در پیشرفت کشور و منطقه گفت: حمایت از خبرنگاران و صاحبان رسانه ها جزو برنامه های ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۳    
کاشان انقدر جاهای دیدنی دارد که یک بار سفر به آن کافی نیست. یعنی با یک بار این فرصت را نخواهید داشت که تمام سوراخ وسمبه های شهر را بگردید.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
*اختصاصی پایگاه خبری پیام کاشان/ محسن بایعی
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سلطانی گفت: سیاست کلی نظام و فدراسیون پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران توجه به بانوان در این رشته است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۱:۲۰    
دکتر اکبرزاده با اشاره به اینکه هیات به جای تعریف و تمجید، نیازمند انتقادهای سازنده است، گفت: موفقیت این رشته در کاشان در گرو همدلی و اتحاد همه اعضای خانواده هیات پرورش اندام و بدنسازی کاشان است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۱:۲۰    
سلطانی با اشاره به اینکه ایران بعد از آلمان دومین کشور دنیا است که مسابقات لیگ پاورلیفتینگ را برگزار می کند، گفت: پاورلیفتینگ ایران در دنیا در حال اوج گیری است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۱:۲۰    
جهان آرائی گفت: توسعه و گسترش خانواده پرورش اندام کاشان و افزایش باشگاه های ورزشی از آرزوی دیرینه ای است که امروزمحقق شده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سلامیان زاده گفت: مدیران و مربیان باشگاه ورزشی پرورش اندام و بدنسازی کاشان نمایندگان اداره ورزش و جوانان کاشان برای خدمت به شهروندان کاشان هستند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
آئین تکریم حاج محمد جهان آرائی رئیس سابق هیات بدنسازی و پرورش اندام و معارفه دکتر شکاری رئیس جدید هیات بدنسازی و پرورش اندام کاشان با حضور فرشید سلطانی رئیس فدراسیون پاورلیفتینگ آسیا و عضو هیئت رئیسه ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: تلاقی عاشورای حسینی با روز خبرنگار، تداعی کننده حماسه آفرینی بزرگ بانوی کربلا به عنوان پیام آورعاشورا واحیا کننده نهضت حسینی است
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۲:۰۹    
نشست تریبون آزاد و بازی جابجا ویژه والدین و فرزندان طلاق به همت انجمن ملی بچه های طاقت جمعیت فرزندان طلاق ایران برگزار در کاشان برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۴    
*اختصاصی پایگاه خبری پیام کاشان/ محمد ملک آبادی:
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۱    
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به حدود 7 سال فعالیت گروه تبلیغی موعود از سال 94 تا کنون، گفت: گروه تبلیغی موعود نباید گمنام بماند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۱    
سرهنگ شکیب فر به لزوم تشکیل جبهه رسانه ای در تراز انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: برای مقابله با جنگ رسانه ای دشمن ایجاد جبهه واحد رسانه ای ضروری است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۱    
سرهنگ اکبری با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی گام های بزرگی را برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی برداشته است، گفت: رسانه یکی از مؤلفه های مهم تحقق تمدن اسلامی است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۱    
حجت الاسلام عماد پوراز اجرای طرح مهدی یاران خبر داد و گفت: این طرح با هدف جذب نسل نوجوان و جوان به حوزه از سوی گروه تبلیغی موعود کاشان برگزارمی شود
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۱    
حجت الاسلام اسلامی تبار با اشاره به اینکه دین دانی و دین شناسی و دین داری سه رکن اصلی نجات انسان است، گفت: اصحاب امام حسین هر سه رکن را با هم داشتند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: مجالس امام حسین(ع) بستری برای آشنا شدن مردم دنیا با مکتب تشیع است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار یکی از دستاورد های نهضت امام حسین (ع) را تفکیک اسلام واقعی از اسلامی اموی دانست و گفت: دنیا با نهضت امام حسین (ع) با اسلام واقعی آشنا شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کاشان از توزیع بیش از4 هزار و 500 بسته معیشتی بین نیازمندان کاشانی در تاسوعا و عاشورای حسینی خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
*پایگاه خبری پیام کاشان / دکتر طاهره مازوچی عضو گروه سلامت معنوی فرهنگستان علوم پزشکی کشور و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کاشان
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: انفجار در یک منزل مسکونی موجب مصدوم شدن مرد 48 ساله و دو خانم 47 و 19ساله ساکن آن شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی به لزوم گره گشایی از کار مردم از سوی مدیران و مسؤولان تأکید کرد و گفت: گره گشایی از کارمردم، معیّت با خاندان عترت را به همراه دارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۷:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
برای اولین بار در کاشان، عمل جراحی نادر مشکل تنگی محل اتصال حالب لگنچه برای کودک چهار ماهه با موفقیت انجام شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۰    
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: دژ توحید به معنای واقعی کلمه دژ تقوا است، چون تقوای واقعی به انسان بصیرت می دهد و دستاورد آن هوشیاری بالا است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: عزت در سایه اطاعت از خدا است و برای رسیدن به عزت باید تابع دستورات خدا بود و کسی که بنده و برده گناه در دنیا است خوار ذلیل است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۰    
نائینی از بی توجهی برخی ادارات و نهاد و مدیران شهرستان به این فریضه واجب امر به معروف ونهی از منکر انتقاد کرد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام قائمی گفت: امروز ایران تهدید نظامی نمی شود، اما به وسیله بدحجابی و بی عفتی و بی بندوباری که مروج آن دشمن است به شدت تهدید می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: امروز دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران با جنگ شناختی به دنبال تغییر تفکر ملت ایران است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
صنعتکار گفت:از آغاز تعطیلات نوروز تا ایام گل و گلاب 32 هزار تذکر لسانی در باغ تاریخی فین و ابنیه تاریخی شهرستان کاشان داده شده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به اینکه امنیت خط قرمز جمهوری اسلامی است، گفت: دوست و دشمن بدانند جمهوری اسلامی برای دفاع از امنیت خود با هیچکس شوخی ندارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - سروش از ساماندهی بانک اطلاعات خادمین موکب علی ابن باقر(ع) شهرستان کاشان بزرگترین موکب زیرمجموعه سپاه قدس در کربلا معلی خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کشف قتل و دستگیری قاتل فراری ،کمتر از 12 ساعت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۰    
کتاب قصه های بیداری که فقط یک کتاب نیست بلکه صدها کتاب در قالب داستانهایی پر از انگیزه و آگاهی است چاپ و منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: خدمت به والدین حتی اگر به رحمت خدا رفته باشند برای والدین در برزخ و برای فرزندان در دنیا برکت به همراه دارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
نخستین موتور آمبولانس وارد چرخه عملیات اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی بیان اینکه امروزدشمن برای انحراف جوانان ایران هزینه می کند، گفت: توزیع رایگان مشروبات الکلی در داخل کشور با هدف نابودی جوانان است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی مردم را ولی نعمت انقلاب اسلامی دانست و گفت: ضعف وجدان کاری و عمل نکردن درست به وظایف درادارات، مردم را به انقلاب اسلامی بدبین می کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۷    
*اختصاصی پایگاه خبری پیام کاشان/ رحمان سنگانه:
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کاشان از کشف محوله 30 میلیاردی روغن سوخت قاچاق در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با بیان اینکه مجموعه فنی حرفه ای برای فعالیت خود چشم انداز ترسیم کند، بررسانه ای شدن فعالیت های فنی حرفه ای تأکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۳:۵۹    
آیین ورود کاروان امام حسین (ع) به کربلا در نوش آباد، شهر آیین های عاشورایی بازآفرینی شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
دعوت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان جهت اعطای نذورات مردمی برای تکمیل بیمارستان بقیه الله (عج) کاشان
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار خوش رفتاری با همسایگان و رعایت حقوق آن ها یکی از عوامل آبادانی خانه ها دانست و گفت: آبادانی خانه زرق و برق آن نیست به آرامش درخانه است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده شهرستان آران و بیدگل از برگزاری سوگواره دانش آموزی احلی من العسل درشهرستان آران و بیدگل همزمان با سراسر کشور خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: نمازجمعه کانون تلفیق معنویت و سیاست است و این ظرفیت اسلام است که معنویت و ذکر را در کنار مباحث سیاسی در نماز جمعه مطرح می کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مؤسسه آندانا از برگزاری یک دوره آموزش خبرنگاری پیشرفته با حضور تعدادی از بهترین اساتید خبرنگاری کشور در شهرستان کاشان خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با تأکید بر اجرای برنامه های امام شناسی از سوی رسانه ملی، گفت: نسل جدید انقلاب توسط رسانه ملی و آموزش و پرورش باید با امام آشنا شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مظلومی از خسارت کلی به مزارع و باغات، خرمن غلات، چشمه و قنات و سیستم های آبیاری تحت فشار، تلف شدن چندین راس دام و تخریب دو واحد دامداری سنتی در بخش قمصر کاشان خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان نتایج راه یافتگان به مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۰    
*اختصاصی پایگاه خبری پیام کاشان / محمد ملک آبادی؛
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۰:۵۰    
تیم فوتسال جوانان نیکان کاشان ردای قهرمانی لیگ برتر استان اصفهان را بر تن کرد و راهی مسابقات زیر گروه لیگ جوانان کشور شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: وعده های شیطان اجباری نیست و اختیاری است و اگر انسان مراقب باشد نمی پذیرد تا در ادامه شیطان را مقصر بداند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کاشان گفت: رسالت اصلی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری، ارتقای فرهنگ شهروندی، ایجاد نشاط و امید به زندگی برای شهروندان است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شیخ استرکی گفت: دراربعین حسینی امسال 250 خادم افتخاری مرد و زن در موکب علی ابن باقر (ع) برای زائران اباعبدالله الحسین (ع) خدمات دهی می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی ازاربعین حسینی به عنوان بزرگترین اجتماع جهانی نام برد و گفت: مردم دنیا از طریق اربعین حسینی با اسلام و مکتب تشییع آشنا می شوند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۶:۴۹    
تیم ملی گلبال جمهوری اسلامی ایران مقابل تیم ملی گلبال ژاپن با گل طلایی نتبجه را واگذار کرد و به مقام نایب قهرمانی مسابقات آسیایی بحرین رسید و جواز حضور در مسابقات جهانی پارالمپیک را کسب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به اینکه تمام علومی که کشور به آن نیاز داشته باشد علم اسلامی است، گفت: علم سبب تکامل جامعه و کشور است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سند ثبت ملی آیین چاووش خوانی پانزدهمین اثر ناملموس فرهنگی کاشان و آیین چاووش محرم به در تیمچه امین الدوله بازار کاشان برگزارشد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام بصیرتی اشاره به اینکه هویت امروز ما در گرو احیای اجرای آیین های عاشورایی و آداب و رسوم آن است گفت: هر منطقه باید آیین های منطقه خود را اجرا کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دانائی نیا گفت: جامعه را تشنه مفاهیم عظیم انسان ساز و هدایتگر عاشورا و کربلا دانست و گفت: رسالت ما در این برهه از زمان تبیین انتظار عاشورا و محرم و صفر است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تربیت بدنی دانشگاه کاشان گفت: شناگر دانشجوی دانشگاه کاشان در پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر کشور موفق به کسب سه مدال طلا شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: دشمن نقطه قوت مسلمانان را که محرم و عزاداری برای امام حسین (ع) است را هدف قرارداده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۳    
*اختصاصی پایگاه خبری پیام کاشان/ امید یزدان پناه
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۰:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مرد 44 ساله ای که هشت سال قبل مادرزن و برادرزنش را زیر رگبار ضربات چاقو قرار داده بود، در حالی دستگیر شد که برادرزن جوانش با تیغ بی مهری به قتل رسید.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از تثبیت مالکیت 600 هکتار اراضی ملی بخش دو کاشان در سامانه کاداستر خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۱:۰۷    
*اختصاصی پایگاه خبری پیام کاشان/ حسن رمضانی مدرس دانشگاه و کارشناس خبره بازار کار و مشاور مدیر کل اداره تعاون کار رفاه اجتماعی استان اصفهان:
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کاشان از دستگیری جیب بری که در مراکز خرید و فروشگاه ها ، اقدام به سرقت از افراد مسن می کرد ، خبر داد .
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی نقطه قوت ملت ایران در برابر دشمن را معنویت و نماز و دعا و توسل دانست و گفت: آنچه شهدا را به چنین مقاماتی رسایند معنویت آن ها بود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کاشان از تشدید طرح کنترلی و نظارتی صنوف و برخورد با فروشندگان پوشاک نامتعارف خبر داد و گفت: در نتیجه این طرح 26 دست لباس مشکی با علائم شیطان پرستی کشف شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سروان دخیلی گفت: انتشار تصاویر بدون حجاب و یا حتی با حجاب بدون رضایت نامه کتبی از مشتری جرم محسوب می شود و در صورت شکایت برخورد قانونی می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۱    
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: از روز مباهله به عنوان عید شیعیان غفلت شده است و بر افراشتن پرچم عزای امام حسین بلافاصله بعد ازعید غدیر کاردرستی نیست.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کاشان از دستگیری سارق به عنفی که با تهدید اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه احدی از شهروندان کرده بود خبرداد .
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کاشان از دستگیری سارق سابقه دار معابر با 11فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به اینکه آیت الله اصیلی عالم در دین بود، گفت: آیت الله اصیلی در کنارعلم، دارای غیرت دینی بود و نسبت به حجاب تعصب داشت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۲    
نخستین دوره آزمون دان و داوری پرشین کیک بوکسینگ ایران با حضور 17 استان با مجوز رسمی از فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی ایران در شهرستان کاشان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: پیروی کورکورانه هیچ دستاوردی غیر از حسرت ندارد، از این رو سینه زدن زیر هر پرچمی براساس بصیرت باشد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کاشان از دستگیری فردی به دلیل انتشار تصاویر خصوصی افراد در فضای مجازی خبر داد .
  ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی خشن نشان دادن پلیس را توطئه دشمن دانست و به تبیین بایسته های برخورد با مفاسد اجتماعی و اخلاقی پرداخت.
  ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۲    
تیم ملی فوتبال فوتبال پیشکسوتان ایران در نخستین دیدار تدارکاتی در ترکیه به پیروزی رسید.
  ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سلیمانی گفت: نماز جمعه حزبی و گروهی نیست و محل انتقال مهمترین پیام های انقلابی به جامعه و مصداق واقعی تولی و تبری است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۲۳:۱۲    
*اختصاصی پایگاه خبری پیام کاشان/ محسن غفاری:
  ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: تنها راه ماندگاری مال ثروت انسان سپردن آن به دست خدا و انفاق در راه خدا است.
مشاهده نتایج بیشتر...