چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۷:۳۹Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

خبرهای مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1400 - mashreghnews.ir

مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 29 اسفند 1397 مشرق نیوز 27 بهمن 1398 مشرق نیوز 30 اسفند 1399 مشرق نیوز 31 فروردین 1400 مشرق نیوز 1 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 2 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 3 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 4 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 5 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 6 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 7 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 8 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 9 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 10 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 11 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 12 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 13 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 14 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 15 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 16 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 17 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 18 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 19 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 20 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 21 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 22 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 23 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 24 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 25 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 26 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 27 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 28 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 29 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 30 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1400 
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۰    
در روز دوم و پایانی مسابقات کسب سهمیه المپیک در اردن، ناهید کیانی تکواندوکار وزن 57- کیلوگرم کشورمان در مرحله نیمه نهایی با غلبه بر ورزشکار کشور میزبان و قهرمان جهان به فینال رفت و المپیکی شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۱    
در آستانه فرا رسیدن سوم خرداد روز مقاومت ایثار و پیروزی "نمایشگاه پیشرفتها و دستاوردهای وزارت دفاع" در حوزه" رزم زمینی" با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح خواهد شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۰    
مردم مالزی در پی برقراری آتش بس با تجمع در خیابان های مختلف و سر دادن شعارهایی در حمایت از نیروهای مقاومت به شادمانی پرداختند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۶    
مدیر کل تنظیم و تدوین مقررات ساترا جزئیات دستورالعمل این سازمان را برای فعالیت رسانه های صوت و تصویر فراگیر در زمان انتخابات 1400، تشریح کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۱    
دادستانی السالوادور اعلام کرد که تاکنون بقایای 14 جسد را در خانه یک نیروی سابق پلیس پیدا کرده اند. وی در ماه جاری به اتهام قتل دو زن بازداشت شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۹    
اعضای کمیسیون امنیت ملی هفته آینده به بررسی آخرین روند مذاکرات وین و سوال نمایندگان از سید محمود علوی وزیر اطلاعات می پردازند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۳    
علیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا: پس از ثبت نام در salamat.gov.ir زمان و مکان واکسیناسیون با پیامک اطلاع داده می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۱    
انتخاب نفرات نهایی تیم ملی والیبال و خط خوردن برخی نفرات شائبه های خطرناکی را در ذهن اهالی این رشته ایجاد کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۱    
راهبردی سلبی که نسبت به مسائل و مشکلات کشور بی توجه و بدون برنامه و پاسخ است و بخش اعظم توان و نیروی خود را به خارج کردن دال مرکزی افکار عمومی از مسئله اصلی و طبیعی انتخابات اختصاص داده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۸    
به گزارش مشرق محمد باقر قالیباف در توئیتی با اشاره به پیروزی ملت فلسطین بر رژیم صهیونیستی در جنگ 11 روزه نوشت: ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۷:۱۹    
شبکه تلویزیونی من و تو مطالب معدودی از بازیگران و سلبریتی های داخلی علیه جنایات صهیونیست ها را سانسور کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۷:۰۳    
منتجب نیا گفت: اصلاح طلبان در قالب نهاد اجماع ساز تلاش می کنند که به وحدت برسند و چهره های قابل توجهی هم در این جریان کاندیدا هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۶:۳۵    
ادعای آقای روحانی درباره بورس، آن هم در ایامی که بورس با شدیدترین ریزش ها مواجه شده، اعتراض مطبوعات حامی و منتقد دولت را برانگیخت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۶:۰۳    
پورآیین گفت: نرخ کنونی باروری در ایران پایین تر از حد جانشینی است و در آینده معضلات بهداشتی، اجتماعی و اقتصادی متعددی در پی خواهد داشت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۵:۳۵    
دو نوجوان سوار بر خودرویی شاسی بلند در بزرگراه حرکت می کردند که توسط نیروهای پلیس دستگیر شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۵:۳۱    
با آماده شدن آرایه برنامه های انتخاباتی نامزدها، رسانه ملی وارد فضای انتخابات شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۵:۰۹    
دولت هند در نامه ای از واتس اپ خواسته آپدیت جدید خود را اجرا نکند و همچنین تهدید کرده در صورت عدم همخوانی با قانون فناوری اطلاعات این کشور، علیه پیام رسان اقدام قانونی انجام می دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۴:۰۲    
دانشمندان آمریکایی می گویند زیاده روی در مصرف مکمل های غذایی حاوی ویتامین D می تواند باعث ایجاد مسمومیت شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۳:۳۸    
یک روزنامه منطقه ای عرب زبان نوشت، ضربات مقاومت فلسطین به اسرائیل، اقتدار منطقه ای ایران را نشان داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۳:۰۳    
ایران علی رغم اینکه جزء کشورهای اسلامی است اما از الگوی رایج نرخ باروری بین کشورهای اسلامی تبعیت نکرده است و با وجود مشکلات اقتصادی و اجتماعی متعدد در تحولات ساختار جمعیتی دچار افت شدید نرخ باروری شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۲:۲۷    
اردشیر ریپورتر که از جاسوس های انگلیس در ایران بود، از سوی دولت بریتانیا مأموریت می یابد که یک فرد نظامی و ضد دین را که با تشیع اثنی عشری مخالفت دارد، برای پادشاهی ایران معرفی کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۲:۰۳    
وضعیت نامناسب مهاجران در بازداشتگاه های آمریکا در هیچ یک از دولت های این کشور، روند بهبود را شاهد نبوده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۱:۳۶    
بازیگوشی سه کودک باعث انفجار و آتش سوزی مهیبی در ایالت کالیفرنیا شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۰:۲۷    
مدیرکل ترانزیت و تجاری سازی حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی جذابیت های زیرساخت های ترانزیتی جاده ای و ریلی ایران را تشریح کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۸    
شهرهای مختلف کرانه باختری امروز شاهد درگیری فلسطینی ها با مأموران رژیم صهیونیستی بود و دهها تن در این درگیری ها زخمی شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۶    
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به مناسبت پیروزی مقاومت در فلسطین بیانیه ای صادر کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۴    
هزاران فلسطینی روز جمعه با تجمع در صحن های مسجدالاقصی، پیروزی مقاومت در غزه علیه رژیم صهیونیستی را جشن گرفتند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۱    
دولت هند علیرغم آنکه چند سال پیش به خاطر عدم عمل به تعهدات از پروژه گازی فرزاد ب کنار گذاشته شد، حالا دوباره در حال دعوت کردن خود به این پروژه گازی است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۶    
شخصی زیر درخت گردو نشسته بود که یک گردو از درخت افتاد. به جثه کوچک گردو و درخت بلند آن نگاه کرد و با تعجب گفت درخت گردکان به این بزرگی، درخت خربزه، الله اکبر !
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۳:۲۶    
ناصر ارضی از جانبازان دوران دفاع مقدس و برادر کوچکتر حاج منصور ارضی به یاران شهیدش پیوست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۰    
به گزارش مشرق محمد علی صمدی با انتشار کلیپی از خوشحالی یک کودک فلسطینی در غزه، پیروزی فلسطین در نبرد سیف القدس را تبریک گفت. دانلود ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۵    
آیت الله ابراهیم رئیسی در پیامی تصریح کرد: موشک های مقاومت، شکنندگی امنیت شیشه رژیم اشغالگر صهیونیستی را بیشتر از هر زمان دیگری نمایان ساخت و اراده مستحکم فلسطینی ها بر سامانه های صهیونیستها غلبه کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۱    
ابوحمزه سخنگوی گردانهای قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به پذیرش آتش بس از سوی رژیم صهیونیستی اعلام کرد: در نبرد غزه در عمل ثابت کردیم که رژیم صهیونیستی شکست پذیر است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۰    
به گزارش مشرق یک کانال تلگرامی ویدئویی منتشر کرد که نشان می دهد برخورد با فساد برای سید ابراهیم رئیسی خط قرمز ندارد. محسن هاشمی رفسنجانی: الان آقازاده ها می ترسند چون آقای رئیسی آمده است. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۹    
بعد از افشای روش فریبکارانه رسانه سلطنتی در گرفتن مصاحبه جنجالی سال 1995 از دایانا عروس سابق ملکه انگلیس و انتقادات تند فرزندان وی از این رسانه، دولت انگلیس وعده داد اداره آن را مورد بررسی قرار دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۸    
کارشناس هواشناسی گفت: فردا در استان های اصفهان، گیلان، ارتفاعات استان های کرمان، هرمزگان، تهران، البرز و سمنان بارش پراکنده باران گاهی رعد وبرق در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب پیش بینی می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۷    
به گزارش مشرق عبدالله گنجی در کانال تلگرامی خود نوشت: کتابی درباره روشنفکران صدر مشروطه را مطالعه میکردم ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۱    
یک روزنامه انگلیسی از شکل گیری نسل جدیدی از معترضان حامی فلسطین در آمریکا خبر داده و این را یک تغییر اساسی توصیف کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۶    
گل گهر شکایت از داور بازی با پدیده را به کمیته اخلاق ارائه خواهد کرد نه کمیته انضباطی.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۶    
به گزارش مشرق عبدالناصر همتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: در ایران امروز ما، اقتصاد اصلی ترین بخشی است که باید اصلاح شود و هیچ بحثی در موقعیت فعلی کشور مهم تر از اقتصاد نیست. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۵    
تجربه ی شیخ جراح در ایستادگی در برابر زورگویی رژیم و شهرک نشینانِ مزدور، باید دستورالعمل همیشگی مردم غیور فلسطین باشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۱    
به گزارش مشرق سید مصطفی میرسلیم در توئیتی نوشت: هرکدام از نامزدها به جای طعنه زدن به دیگران و هو کردن باید از سوابق و دستاوردهای خود دفاع کند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۸    
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه ملاک ما درباره کاندیداها حال فعلی آنهاست، گفت: ممکن است فردی در دوره گذشته صلاحیت داشته، ولی الآن صلاحیتش را از دست داده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۳    
به گزارش مشرق عزت الله ضرغامی در پاسخ به توئیتی از اسحاق جهانگیری، برای مناظره با وی در همه زمینه ها اعلام آمادگی کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۲    
لیگ برتر فوتسال با مشخص شدن چهره دومین تیم سقوط کننده به پایان رسید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۹    
وزارت خارجه روسیه می گوید گروه تروریستی جبهه النصره در همکاری با کلاه سفیدها در تدارک انجام حمله شیمیایی در ادلب در آستانه برگزاری انتخابات سوریه است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۱    
به گزارش مشرق مهدی چمران در توئیتی باانتشار عکسی از یک پاتوق عصر قاجاری تهران قدیم نوشت: تغییر ضروری است، هم در دولت و هم در شهر ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۷    
خبرنگار نزدیک به باشگاه الهلال عربستان از تمایل این باشگاه به جذب بازیکن تیم لیورپول خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۱    
به گزارش مشرق زهره الهیان در رشته توئیتی نوشت: تعویق نه! اجرای پروتکل ها آری. در پاسخ به نگرانی خانواده ها در مورد امتحانات نهایی باید گفت در شرایط حاضر که پیک کرونا فروکش پیدا کرده تعویق امتحانات ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۰    
تجربه ی شیخ جراح در ایستادگی در برابر زورگویی رژیم و شهرک نشینانِ مزدور، باید دستورالعمل همیشگی مردم غیور فلسطین باشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۶    
بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: جسد مجهول الهویه ای با دستان بسته در مشهد کشف شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۱    
فوق ستاره آرژانتینی از فهرست بارسلونا برای مصاف با ایبار خارج شد تا فصل برای فوق ستاره آرژانتینی به پایان برسد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۰    
به گزارش مشرق مهدی بختیاری کارشناس حوزه دفاعی در توئیتی نوشت: اخباری که از امیر بیژن ساعدی فرمانده دانشگاه پدافند هوایی در حال انتشار است (حمله مسلحانه به وی)، صحت ندارد و ایشان در صحت و سلامت هستند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۰    
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در اولین سخنرانی خود پس از اعلام آتش بس در غزه گفت که پیش روی مقاومت افق جدیدی باز شده و مرحله تازه ای در امر مبارزه با اشغالگران آغاز شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۴    
مدیر عامل باشگاه ذوب آهن پیش از بازی با پرسپولیس در تمرین شاگردان حسینی حاضر شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۱    
اقدام پارلمان اروپا مبنی بر عدم موافقت با توافق تجاری بروکسل-پکن، با انتقاد شدید وزارت خارجه چین مواجه شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۸    
دولت انگلیس اعلام کرده که می خواهد برای توسعه یک سیستم رادار برای ردیابی پاندمی های آینده با سازمان بهداشت جهانی همکاری کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۵    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: اگر دستگاه های مسئول به خوبی نظارت کنند کسی جرات نمی کند شرکت صوری ثبت کند، ولی متاسفانه نظارتی صورت نمی گیرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۳    
تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: مقاومت 11 روزه فلسطینی ها بر ضد رژیم صهیونیستی نشان داد که هر سال شاهد افول بیشتر این رژیم هستیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۷    
قیمت نفت در معاملات امروز بازار جهانی انرژی کاهش نسبی را تجربه کرد که دلیل آن بحث های مطرح شده به بازگشت ایران به بازار جهانی نفت بوده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۲    
تیزر مستند آدرس غلط تازه ترین تولید برنامه ثریا که دلایل واقعی افزایش قیمت ارز را بررسی می کند. این مستند هم اکنون از شبکه 3 پخش می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۴    
مربی جدید ژرمن ها از ماه قبل با فدراسیون فوتبال این کشور به توافق رسیده است
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۰    
شیخ دیاباته مهاجم مالیایی تیم فوتبال استقلال گفت که از جمعه هفته گذشته به دلیل دردی که داشته، مشغول مداوا بوده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۰    
به گزارش مشرق عبدالله گنجی در توئیتی عکسی از نقشه ایران بزرگ در اتاق نتانیاهو منتشر کرد. *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۰    
گفته می شد هافبک ملی پوش سابق گزینه یحیی گل محمدی برای جانشینی احمد نوراللهی در صورت جدایی از پرسپولیس است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۸    
به گزارش مشرق عبدالله گنجی در کانال تلگرامی خود نوشت: کاش گزارش از میزان پیشرفت یا روند مذاکرات ⁧وین⁩ را شخص رئیس جمهور نمی داد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۹    
نیروهای رژیم صهیونیستی علاوه بر نمازگزاران، به فیلمبرداران و گزارشگران نیز حمله کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۵    
رئیس جمهور ترکیه با اشاره به اشغال سرزمین فلسطین توسط رژیم صهیونیستی از سال 1947، گفت جهانیان باید تروریستی بودن این رژیم را به رسمیت بشناسند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۲    
سازمان بهداشت جهانی می گوید آمار واقعی قربانیان کرونا به مراتب بیشتر از سه میلیون و 400 هزار نفر است و می تواند بیش از 8 میلیون نفر باشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۵    
مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو از نگاه سایت "سوفا اسکور" در تیم منتخب فصل لیگ برتر پرتغال قرار گرفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۲    
وزارت امور اقتصادی در پی سؤالات ایجاد شده مخاطبان پیرامون مصاحبه دیروز وزیر اقتصاد در مورد استقراض از مردم و تأمین مالی دولت به روش انتشار اوراق بدهی، توضیحاتی با هدف تنویر افکار عمومی ارائه کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۰    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: بله، پیروز شدیم. نتانیاهو پیدایش نشد، چون چیزی برای گفتن نداشت. کافی است نگاهی به رسانه های صهیونیست ها داشته باشید تا حجم سرخوردگی و حقارت را ببنید.. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۰    
نظرات مردم پیرامون اولین کلیپ تبلیغاتی علی لاریجانی که چند روز پیش منتشر شد را می بینید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۵    
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه ضمن استقبال از آتش بس میان گروه های مقاومت و رژیم صهیونیستی، آمادگی مسکو برای میزبانی مذاکرات بین دو طرف را اعلام کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۵    
پس از 11 روز نبرد بی امان، رژیم صهیونیستی مجبور به اعلام آتش بس یک طرفه شد. ماندگارترین تصویرِ این نبرد، زمزمه یالثارات السلیمانی مردم غزه هنگام حملات راکتی به عمق سرزمین های اشغالی بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۵    
وزیر خارجه سعودی در اظهار نظری تاکید کرد: معتقدیم که منطقه شاهد ثبات نخواهد بود مگر اینکه به دغدغه های کشورهای منطقه پرداخته شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۳    
تصاویری از شادی اهالی قدس هنگام ورود به مسجدالاقصی را مشاهده می کنید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۰    
برخی منابع به دیدار سه ساعته رئیس جمهوری سوریه با رهبران و نمایندگان گروه های فلسطینی اشاره کردند و به جزییات بیشتری از آن پرداختند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۴    
محمد حسین کنعانی زادگان که به دلیل مصدومیت به بوشهر سفر نکرده بود حالا آماده بازی با ذوب آهن اصفهان است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۵    
وزارت بهداشت غزه در جدیدترین آمار خود درخصوص جنگ غزه پس از برقراری آتش بس اعلام کرد که طی 11 روز 243 فلسطینی در غزه شهید و 1910 نفر زخمی شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۳    
دستگیری زورگیر مسافر کش نما که به شیوه ای عجیب از مسافران زورگیری می کرد و باعث آزار و اذیت مسافران به دام افتاده می شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۶    
باغملک یکی از نقاط کوهستانی خوزستان است که در دل رشته کوه زاگرس واقع شده است، همه ساله آتش سوزی های متعدد در جنگل های این شهرستان، درختان منطقه را که عمدتا بلوط هستند را می سوزاند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۸    
یک وبگاه خبری انگلیسی در تحلیلی نوشت حوادث اخیر در سرزمین های اشغالی، وحدت و یکپارچگی نادری بین فلسطینی ها نه تنها در سرزمین های فلسطینی بلکه در سراسر جهان به نمایش گذاشت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۶    
وزیر خارجه آلمان که پیشتر از حملات هوایی رژیم صهیونیستی به غزه دفاع کرده بود؛ اکنون از آتش بس استقبال کرده و می گوید باید علت درگیری های اخیرا را ریشه یابی و رفع کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۳    
شماره 289 نشریه خط حزب الله با مروری بر نقش شورای نگهبان در صیانت از قانون اساسی منتشر شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۴    
اهالی غزه و کرانه باختری در پی آتش بس و پیروزی مقاومت فلسطین مقابل رژیم اشغالگر صهیونیستی به خیابان ها آمده و به جشن و شادی پرداختند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۳    
مربی پیشین استقلال معتقد است خط دفاعی این تیم نیازمند تقویت است و سه مدافع اصلی این تیم باید به خود بیایند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱    
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها از بروز ترافیک سنگین در برخی مقاطع مسیر جنوب به شمال محورهای کندوان، فیروزکوه و هراز، همچنین جاده تهران-فشم خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۹    
پهپاد پهن پیکر "غزه" یکی از سه دستاوردی است که امروز با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه و سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه رونمایی شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۰    
هافبک فصل قبل استقلال با اتمام قراردادش با الدحیل قطر در اندیشه تصمیمی بزرگ قرار دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۵    
مدافع سابق استقلال و لژیونر ایرانی شاغل در لیگ ستارگان قطر به حضورش در این کشور ادامه خواهد داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۷    
سخنگوی وزارت امور خارجه: همگان می دانند دادگاه کانادا از اساس صلاحیت ندارد که به این سانحه هوایی یا قصور احتمالی در واقعه ای که خارج از سرزمین و حوزه صلاحیت کشوری کانادا رخ داده است رسیدگی کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۴    
بازیکن سابق استقلال در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش توضیحاتی ارائه داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۲    
در آستانه سوم خرداد روز "مقاومت، ایثار و پیروزی" ، از سه دستاورد مهم سپاه شامل پهپاد پهن پیکر "غزه"، سامانه موشکی تمام ایرانی " 9 دی"و رادار چابک "قدس"در حوزه های پهپادی و پدافندی رونمایی شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۹    
باشگاه استقلال توضیحاتی را درباره وضعیت شیخ دیاباته مهاجم خارجی این تیم ارائه کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۰    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: با رونمایی از پهپاد پهن پیکر غزه تراز پهپادی ایران اسلامی ارتقا یافت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۶    
سهمیه بنزین خرداد، بدون هیچ گونه تغییری نسبت به ماه قبل، امشب در ساعت صفر بامداد در کارت های هوشمند سوخت واریز می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۵    
گومیس ستاره فرانسوی تیم فوتبال الهلال عربستان بعد از چند سال بازی در این باشگاه تصمیم دارد آخر فصل از الهلال جدا شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۸    
میثم نصیری دارنده مدال طلای آسیا در کشتی آزاد از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۵    
به گزارش مشرق کانال تلگرامی سلیمانی نیوز تصویر شهید حاج قاسم سلیمانی در دست رزمنده فلسطینی در تونل های زیرزمینی غزه منتشرکرد. ...
  • ۱