چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۶:۵۷Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

خبرهای مشرق نیوز 31 مرداد 1400 - mashreghnews.ir

مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 29 اسفند 1397 مشرق نیوز 27 بهمن 1398 مشرق نیوز 30 اسفند 1399 مشرق نیوز 31 فروردین 1400 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 31 خرداد 1400 مشرق نیوز 31 تیر 1400 مشرق نیوز 1 مرداد 1400 مشرق نیوز 2 مرداد 1400 مشرق نیوز 3 مرداد 1400 مشرق نیوز 4 مرداد 1400 مشرق نیوز 5 مرداد 1400 مشرق نیوز 6 مرداد 1400 مشرق نیوز 7 مرداد 1400 مشرق نیوز 8 مرداد 1400 مشرق نیوز 9 مرداد 1400 مشرق نیوز 10 مرداد 1400 مشرق نیوز 11 مرداد 1400 مشرق نیوز 12 مرداد 1400 مشرق نیوز 13 مرداد 1400 مشرق نیوز 14 مرداد 1400 مشرق نیوز 15 مرداد 1400 مشرق نیوز 16 مرداد 1400 مشرق نیوز 17 مرداد 1400 مشرق نیوز 18 مرداد 1400 مشرق نیوز 19 مرداد 1400 مشرق نیوز 20 مرداد 1400 مشرق نیوز 21 مرداد 1400 مشرق نیوز 22 مرداد 1400 مشرق نیوز 23 مرداد 1400 مشرق نیوز 24 مرداد 1400 مشرق نیوز 25 مرداد 1400 مشرق نیوز 26 مرداد 1400 مشرق نیوز 27 مرداد 1400 مشرق نیوز 28 مرداد 1400 مشرق نیوز 29 مرداد 1400 مشرق نیوز 30 مرداد 1400 مشرق نیوز 31 مرداد 1400 
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۷:۳۱    
دومین فصل از مجموعه بازی رایانه ای سفیر عشق با عنوان فصل قیام به همت سازمان فضای مجازی بسیج، تولید و در روزهای آینده رونمایی خواهد شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۶:۰۱    
در این روزهای طغیان بیماری همه گیر کرونا با قدرت سرایت بالا شاهد تجمع ها و حضورهای غیر ضروری در خارج از منزل و بالا رفتن هر روزه آمار هستیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۲:۰۰    
تزریق واکسن کووید 19 بر اساس سند ملی واکسیناسیون برای گروهای سنی اعلام شده در مرکز واکسیناسیون ستاد اورژانس تهران بصورت خودرویی و تجمیعی درحال انجام است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۰:۲۴    
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش بزرگترین فروشگاه زنجیره ای ایران است که با 2800 شعبه فروشگاهی در تمامی استان های ایران و در 450 شهر در سراسر کشور و برخورداری از حجم بالای تنوع کالایی(برخورداری ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۰:۰۰    
نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی با ادامه دستور کار رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم به ریاست محمد باقر قالیباف با حضور 205 نماینده ساعت 8:04 صبح دوشنبه اول شهریور 1400 آغاز شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۸:۳۰    
عکسی از مرحوم علامه محمدرضا حکیمی در کنار امام خمینی (ره) و حاج سید احمد آقا خمینی.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۸:۲۴    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس جمهور ایالات متحده قرار است در دیدار آتی خود در روز پنج شنبه پیرامون برخی مسائل دیپلماتیک و امنیتی با یکدیگر گفتگو کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۷:۳۰    
گفتم: حالا مگر رؤسای جمهور قبلی آمریکا چه غلطی کرده بودند که بایدن نتوانسته بکند؟!
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۵:۰۱    
بر اساس یک مطالعه جدید، بیماران مبتلا به بیماری کووید 19 با شدت متوسط بستری در بیمارستان، در صورت درمان با داروی ضدانعقاد با دوز درمانی شانس بیشتری برای زنده ماندن دارند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۴:۰۲    
نتایج یک کارآزمایی بالینی جدید نشان می دهد مردان مبتلا به درد مزمن ناشی از التهاب پروستات ممکن است با طب سوزنی تسکین دائمی پیدا کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۳:۳۸    
به گفته محققان، از آنجائیکه آفت کش های مورداستفاده فعلی با بروز آسیب های نورولوژیکی در کودکان مرتبط هستند، باید ممنوع شوند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۳:۰۱    
تحقیقات نشان داد که ورزش بیشتر، بدون در نظر گرفتن وزن، احتمال اختلال خواب را در شرکت کنندگان کاهش می دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۲:۳۱    
مطالعه محققان نشان می دهد داروی سوزش معده "فاموتیدین" همراه با آسپرین از شدت بیماری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید 19 می کاهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۲:۰۴    
سیگار کشیدن شایع ترین علت سرطان ریه است، اما افرادی که هرگز سیگار نکشیده اند نیز می توانند به این بیماری مبتلا شوند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۱:۵۹    
اشتباهات رئیس جمهور آمریکا در یک نشست خبری درباره افغانستان سوژه رسانه ها شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۱:۴۶    
الحیاة ، خورشید مغرب ، عقل سرخ ، عاشورا: مظلومیتی مضاعف ، شیخ آقا بزرگ تهرانی ، تفسیر آفتاب ، فریاد روزها ، از جمله آثار این اندیشمند بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۰:۵۴    
شاید باور کردنی نباشد، اما یک کلاهبردار پاکستانی 100 میلیون دلار از بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۰:۱۲    
ستاره لهستانی بایرن مونیخ با گلزنی در دیدار مقابل کلن برای دوازدهمین بازی متوالی در بوندس لیگا موفق به گلزنی شد تا رکورد قبلی خود را تکرار کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۳:۵۵    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: اینو ببین اعصاب ملت رو ریختن بهم و سر هر موضوعی میوفتن به جون هم بزرگراهی توی آمریکاستا -پس حتما دارن باهم شوخی میکنن از بس شادن. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۳:۳۵    
رسانه های سعودی یکشنبه شب با تأیید حمله پهپادی انصارالله یمن به جنوب غرب عربستان، مدعی رهگیری و انهدام آن شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۳:۲۹    
رونالدو به زیبایی با ضربه سر در دقیقه 4+90 دروازه اودینزه را باز کرد اما این گل توسط VAR رد شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۲    
به گزارش مشرق ، صفحه اینستاگرام حوزه هنری منتشر کرد: آیا شما حاضری این چک رو نقد کنی؟ دانلود ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۳:۲۱    
یوونتوس در هفته اول رقابت های سری آ در مصاف با اودینزه متوقف شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۳:۱۹    
سخنگوی دفتر سیاسی طالبان مدعی عدم حضور گروه القاعده در افغانستان شد و اعلام کرد که گروه طالبان با القاعده هیچ رابطه ای ندارد .
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۳:۱۷    
آتش سوزی سی.ان.جی جنب اتوبوسرانی سمنان با تلاش نیروهای امدادی و آتش نشانان اطفا شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۲:۵۳    
رجب طیب اردوغان رییس جمهوری ترکیه یکشنبه شب در خصوص احتمال به وجود آمدن موج جدید مهاجرت از افغانستان گفت که کشورش نمی تواند بار موج جدید مهاجران را به دوش بکشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۲    
مرد جوانی که بعد از خوردن مشروب در یکی از پارک های غرب تهران با مرد جوانی درگیر شده و وی را به قتل رسانده بود، با حکم قضایی به قصاص محکوم شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۲:۰۶    
به گزارش مشرق، محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: در دیدار با آقای توشیمیتسو موتگی وزیر خارجه ژاپن تاکید کردم که یکی از وظایف پارلمانی دو کشور ارتقای روابط سیاسی ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۲:۰۲    
شاگردان توماس توخل در هفته دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس در مصاف با آرسنال به پیروزی مقتدرانه ای دست یافتند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۲:۰۰    
دولت سوریه موافقت رسمی خود را با عبور خطوط انتقال برق از خاک این کشور به سوی لبنان اعلام کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۹    
در پی تأکید نماینده نیروهای حافظ صلح سازمان ملل مبنی بر نقض قطعنامه 1701 توسط اسرائیل، رسانه های اسرائیلی حملات خود را علیه وی آغاز کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۵    
در حمله افراد مسلح ناشناس به روستایی در منطقه تیلابری در نیجر، 17 غیرنظامی کشته و 4 تَن دیگر زخمی شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۰    
دادگاه جنایی کربلا امروز یکشنبه حکم اعدام قاتل شهردار کربلا را صادر کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۴۵    
وزارت خارجه آمریکا امروز با صدور بیانیه ای درخواست جدیدی را از جمهوری آذربایجان و ارمنستان درخصوص کاهش تنش های مرزی فیمابین مطرح کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۴۵    
استفان لوفون امروز اعلام کرد که قصد دارد در ماه نوامبر سال جاری از نخست وزیری سوئد و ریاست حزب سوسیال دموکرات کناره گیری کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۴۲    
شهاب زاهدی در روز پیروزی پرگل زوریا در رقابت های لیگ فوتبال اوکراین دو گل زیبا به ثمر رساند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۴۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به انتصاب جدید در شستا، گفت: معاون اول رئیس جمهور می تواند در این کار دخالت و دستور پیگیری صادر کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۳۷    
یک مقام ارشد ناتو از کشته شدن دستکم 20 نفر در جریان عملیات تخلیه انسانی در فرودگاه کابل طی هفت روز گذشته خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۳۷    
وزارت دفاع هلند از افزایش تعداد نیروهای نظامی خود در خاک افغانستان در راستای کمک به تسریع فرآیند تخلیه انسانی از فرودگاه کابل خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۲۶    
هواوی در رویداد اخیر خود، دومین نسخه پایدار سیستم عامل هارمونی را معرفی نموده و اعلام کرد که بروزرسانی مربوط به آن را برای صدها مدل از گوشی های هوشمند خود ارائه خواهد کرد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۰۳    
نماینده مردم کرج در مجلس گفت: در بسیاری از بخش های برنامه عین الهی نشانی از وضع مطلوب دیده نمی شود و مشخص نیست که چطور دراین 4 سال می خواهید کشور را به وضع مطلوب برسانید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۰۳    
در هفته دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس، منچستر یونایتد در مصاف با ساوتهمپتون متوقف شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۰:۵۸    
وزیر امور خارجه پاکستان اظهارداشت که یک افغانستان صلح آمیز برای پاکستان و کشورهای منطقه بسیار با اهمیت است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۰:۵۴    
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان در دیدار با وزیر خارجه ژاپن گفت که شمخانی: تداوم سیاست های تنش زای آمریکا عواقب خطرناکی برای منطقه و جهان دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۰:۳۰    
وزیر دفاع آمریکا یک هفته پس از سقوط دولت اشرف غنی، در مصاحبه ای اعلام کرد که هیچ کس پیش بینی نمی کرد که دولت افغانستان ظرف 11 روز سقوط کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۰:۳۰    
نمایندگان مردم کرج و بروجرد در مجلس در مخالفت با وزیر بهداشت به انتقاد از تصمیم گیری ذی نفعان در وزارت بهداشت پرداختند و بر لزوم افزایش پذیرش دانشجویان پزشکی و ترویج طب سنتی تاکید کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۹    
رئیس جمهور گفت: اعتقاد و باورم این است که تجربیات مسئولین سطوح کلان کشور مانند چراغ راه و راهنما، می تواند در پیشبرد امور مفید و موثر باشد و باید از این تجربیات استفاده شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۵    
دبیر کل حزب الله لبنان یکشنبه شب به مناسبت مراسم یادبود یکی از شهدای مقاومت این کشور سخنرانی کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۳    
ارتش آمریکا در منطقه عکیدات واقع در ریف شرقی دیر الزور اقدام به عملیات هلی برن کرده و شماری از غیرنظامیان سوری ساکن منطقه را ربود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۰:۰۶    
وب سایت عربی با تحلیل تلاش های ناامیدانه سفیر آمریکا و دستیار پیشین وزیر خارجه این کشور برای حفظ آبروی باقیمانده خود در پرونده لبنان و نوشت، آنها نمی توانند با قدرتمند منطقه ای حزب الله مقابله کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از دولت ژاپن انتظار داریم برای آزادسازی دارایی های ایران به ویژه در مسیر مقابله با شیوع کرونا، حرکت و اقدام جدی از خود نشان دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۹:۴۲    
وزیر دفاع ترکیه با هشدار به تداوم حمایت آمریکا از گروه تروریستی وابسته به پ ک ک گفت که با نادیده گرفتن نقش ترکیه هیچ موفقیتی در غرب آسیا حاصل نمی شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۹:۴۲    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان گفت: این کمیسیون پس از بررسی صلاحیت و انطباق مدارک و سوابق بهرام عین اللهی به اتفاق آرا، فردی شایسته برای تصدی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تشخیص داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۸    
تجربه موفق در دیپلماسی، انقلابی بودن از مهمترین دلایل موافقت ها و نگرانی از توسعه دیپلماسی اقتصادی از عمده ترین دلایل مخالفت ها با وزیر پیشنهادی خارجه بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۴    
سایت های پربازدید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و ضروری است که همیشه بدون مشکل در دسترس قرار داشته باشند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۳    
با گران شدن لنزهای جدید، خیلی از عکاسان ترجیح می دهند با خرید لنز دست دوم ، در هزینه های خود صرفه جویی کنند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۱    
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس از ورود این کمیسیون به موضوع اجرای برجام خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۰    
جنگ روانی رسانه های معاند درباره ممنوعیت واردات واکسن چقدر با واقعیت منطبق است؟
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۰    
نماینده مردم ارومیه در مجلس از عملکرد وزیر پیشنهادی امورخارجه در مورد مسئولیت های قبلی اش در بحث دیپلماسی اقتصادی انتقاد کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۵    
وزیر خارجه روسیه با بیان اینکه طالبان همچنان به وعده های خود مبنی بر پایان دادن به خصومت ها و برقراری گفت وگوی ملی پایبند هستند، افزود گفت وگوها بین طالبان و رئیس جمهور پیشین افغانستان دیروز آغاز شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۸    
پیمان جبلی در فقدان سردبیر فقید پرس تی وی گفت: شهادت می دهیم چقدر او برای دفاع از جمهوری اسلامی ایران از هیچ مجاهدتی دریغ نکرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۹    
به گزارش مشرق، پیرو بازداشت چند وکیل توسط نهادهای امنیتی به دلیل برنامه ریزی های ضدامنیتی علیه ایران، کاربران فضای مجازی نسبت به این ماجرا واکنش نشان دادند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۹    
گلرو، موافق وزیر پیشنهادی امور خارجه: بسیاری از دوستان و همراهان ما در منطقه و محور مقاومت از انتخاب ایشان برای این پست استقبال قابل توجهی کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۰    
با تداوم موج پنجم کرونا در کشور، بسیاری از مردم با ترس از ابتلا به بیماری کرونا دلتا به مراکز واکسیناسیون در شهر اصفهان مراجعه کرده اند و برخی از آن ها بدون دریافت پیامک دعوت برای واکسیناسیون ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۰    
مراسم معارفه و تکریم فرمانده جدید و سابق نیروی دریایی ارتش با حضور فرمانده کل ارتش در ستاد فرماندهی نیروی دریایی ارتش برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۱    
با پایان 6 روز تطعیلی سراسری، از یکشنبه 31 مرداد ماه بار دیگر ادارات و اصناف فعالیت های خود را از سر گرفتند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۷    
وزیر امور خارجه ژاپن با دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفتگو کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۴    
فرزند فرمانده جهادی افغانستان در سخنانی تصریح کرد: برای گفتگو با طالبان آماده هستم و حاضرم در صورت فراهم شدن شرایط برای برقراری صلح و امنیت، از خون پدرم بگذرم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۳    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در واکنش به تنش های اخیر در مرز غزه و فلسطین اشغالی بر ضرورت حفاظت از امنیت داخلی این رژیم تأکید کرد تا به بیان وی صحنه افغانستان در غزه تکرار نشود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۲    
قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز یکشنبه 31 مرداد 1400 در صرافی های بانکی برای فروش 26 هزار و 174 تومان است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۷    
نماینده مردم خرم آباد با بیان اینکه عرصه اقتصاد عرصه آزمون و خطا نیست، گفت: بهتر بود آقای خاندوزی در ابتدا به عنوان معاون وزیر یا مدیر میانی وزارت اقتصاد انتخاب می شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۹    
مراسم تشییع پیکر آیت الله فقیه ایمانی پیش از ظهر امروز یکشنبه 31 مردادماه از میدان نقش جهان به سمت چهار راه شکر شکن با حضور ائمه جمعه، نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی، استاندار اصفهان ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۸    
مدافع استقلال گفت: من قراردادم را فسخ نکردم و یک مشکل کوچک داشتم که آقای مجیدی آن را حل کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۶    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: همکاران ما در کمیسیون اقتصادی از خاندوزی حمایت می کنند؛ ما با او دو شرط داریم، شرط اول سلامت کاری و شرط دوم کارآمدی در انجام فعالیت است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۴    
فیلم جدید "رایان رینولدز" با فروش 18 میلیون دلاری در جایگاه اول گیشه داخلی سینمای آمریکا قرار گرفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۱    
علیرضا جهانبخش برای اولین بار در لیگ هلند در ترکیب فاینورد قرار گرفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۰۵    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: سه فروند کشتی اقیانوس پیما حامل روغن خام خوراکی به بندر امام خمینی (ره) رسید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۰۱    
فرمانده کل سپاه برای ادای احترام به مرقد شهیدان و سید الشهدای مقاومت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی وارد گلزار شهدای کرمان شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۸    
مربی دروازه بانان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: چیزی در مورد جدایی رادوشویچ نشنیده ام و بعید می دانم این شایعه حقیقت داشته باشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۴    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی هاون مدیا نوشت: حتی اگر نیاز ندارین از امثال این پیرمرد دست فروش تبریزی که همیشه لبخند به مردم هدیه میده خرید کنید. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۵    
باشگاه مس کرمان شایعات خرید امتیاز تیم هوادار را رد کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۲    
3 شب عزاداری حسینیه مرحوم حاج داوود العاشور در شهر ابوالخصیب (شهر بصره عراق) در دهه سوم محرم با نوای مداحان مشهور ایرانی برگزار خواهد شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۹    
اصغر حاجیلو پیشکسوت استقلال و تیم ملی در غم از دست دادن برادر بزرگتر خود عزادار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۴    
به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم ، سریال در کنار پروانه ها به کارگردانی داریوش یاری در هفته دوم شهریور به روی آنتن می رود .
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۳    
داریوش دالوند تهیه کننده انیمیشن سینمایی ناسور ضمن مرور بخشی از مصائب اکران این فیلم سینمایی بر لزوم توجه بیشتر به تولیدات بصری ویژه کودکان و نوجوانان در حوزه عاشورا تأکید کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۱    
صلاح الدین علامه زاده، استاد پیشکسوت هنر معرق در 76 سالگی درگذشت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۰    
افتتاحیه ششمین دوره مسابقات نظامی ارتش های جهان امروز یکشنبه 31 مرداد ماه 1400، با حضور چهار تیم از کشورهای ایران، روسیه، ازبکستان و ویتنام در شاهین شهر اصفهان آغاز شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۷    
سرهنگ پاسدار رحیم آقایی پور فرمانده سابق قرارگاه مشترک راهیان نور جنوب، ساعتی پیش در بیمارستان بقیةالله به علت بیماری کرونا درگذشت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۷    
فرمانده کل ارتش گفت: بزرگترین کار دریادار خانزادی این بود که تمرکز دشمنان را از خلیج فارس و تنگه هرمز به اقیانوس اطلس و کارائیب منتقل کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۷    
کتاب آسیب شناسی امر به معروف و نهی از منکر نوشته مصطفی فرخی به همت مؤسسه بوستان کتاب به چاپ رسید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۱    
در روز سیزدهم محرم سال 61 هجری برای کاروان امام حسین (ع) اتفاقات مهم و غم انگیزی اتفاق افتاد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۱    
محمدمهدی سیار در واکنش به اتفاقات اخیر افغانستان، شعری سرود، اما مخاطب آن را تنها مردم افغانستان ندانست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۹    
وزیردفاع از ارسال شیوه نامه های آغاز مرحله سوم کارآزمایی بالینی به وزارت بهداشت خبر داد و گفت: پیش بینی می کنیم بتوانیم یک و نیم تا 2 میلیون دُز از واکسن فخرا را هر ماه پس از اتمام کارآزمایی عرضه کنیم
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۰    
در پی وقوع سیلاب شدید در ایالت تنسی آمریکا، دست کم 10 نفر جان خود را از دست دادند و 31 نفر دیگر نیز ناپدید شده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۸    
در برنامه های ارائه شده توسط وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی در دولت سیزدهم به موضوع مدیریت تعارض منافع توجه ویژه ای شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۷    
عارف آقاسی، مدافع جدید تیم فوتبال استقلال گفت: یکی از دلایلی که باعث شد به استقلال بیایم، لژیونر شدن و رسیدن به تیم ملی است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۲    
امام جمعه همدان با قدردانی از توجه پنجمین دوره جشنواره بین المللی شعر اشراق به نوحه و سرود، گفت: گاهی اشعاری که مادحین اهل بیت (ع) در جلسات می خوانند در شأن مجالس اهل بیت (ع) نیست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۹    
وزیر امور خارجه کشورمان صبح امروز (یک شنبه) در تهران با وزیر امور خارجه ژاپن دیدار و گفتگو کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۹    
مهاجم تیم پرسپولیس گفت: امیدوارم این باشگاه زودتر تکلیف مرا تعیین کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۷    
باشگاه استقلال امروز یک دروازه بان جدید به تیم خود اضافه کرد.