چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۷:۵۳Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

خبرهای مشرق نیوز 5 مهر 1400 - mashreghnews.ir

مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 29 اسفند 1397 مشرق نیوز 27 بهمن 1398 مشرق نیوز 30 اسفند 1399 مشرق نیوز 31 فروردین 1400 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 31 خرداد 1400 مشرق نیوز 31 تیر 1400 مشرق نیوز 31 مرداد 1400 مشرق نیوز 31 شهریور 1400 مشرق نیوز 1 مهر 1400 مشرق نیوز 2 مهر 1400 مشرق نیوز 3 مهر 1400 مشرق نیوز 4 مهر 1400 مشرق نیوز 5 مهر 1400 مشرق نیوز 6 مهر 1400 مشرق نیوز 7 مهر 1400 مشرق نیوز 8 مهر 1400 مشرق نیوز 9 مهر 1400 مشرق نیوز 10 مهر 1400 مشرق نیوز 11 مهر 1400 مشرق نیوز 12 مهر 1400 مشرق نیوز 13 مهر 1400 مشرق نیوز 14 مهر 1400 مشرق نیوز 15 مهر 1400 مشرق نیوز 16 مهر 1400 مشرق نیوز 17 مهر 1400 مشرق نیوز 18 مهر 1400 مشرق نیوز 19 مهر 1400 مشرق نیوز 20 مهر 1400 مشرق نیوز 21 مهر 1400 مشرق نیوز 22 مهر 1400 مشرق نیوز 23 مهر 1400 مشرق نیوز 24 مهر 1400 مشرق نیوز 25 مهر 1400 مشرق نیوز 26 مهر 1400 مشرق نیوز 27 مهر 1400 مشرق نیوز 28 مهر 1400 مشرق نیوز 29 مهر 1400 مشرق نیوز 30 مهر 1400 
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۲:۳۲    
در لیست سوپر اسپورت سازان کوچک اروپایی احتمالاً شرکت نسبتاً ناشناخته مازانتی اتومبیلی در جایگاه بالایی قرار خواهد گرفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۲:۱۵    
پرتو درمانی می تواند عضلات قلب را به گونه ای تغییر دهد که جوان شوند، با این کار مشکلاتی که باعث ایجاد آریتمی می شود بدون نیاز به درمان های طولانی مدت و تهاجمی رفع خواهد شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۱:۴۵    
رولزرویس و 2 شرکت دیگر برای توسعه یک تاکسی هوایی برقی با ظرفیت 5 نفر با یکدیگر همکاری می کنند که سبک ترین سیستم نیرومحرکه جهان در آن به کار می رود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۱:۲۹    
در سال 1911، یک رولزرویس سیلور گوست رکورد سرعت خیره کننده ای را در سفری بین پایتخت انگلستان و اسکاتلند به ثبت رساند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۱:۱۶    
هرچه مادر از لحاظ سلامت روان خود را بهتر ارزیابی کند، کیفیت زندگی در ابعاد جسمانی، عاطفی و اجتماعی فرزندان دختر و ابعاد عاطفی و عملکرد در مدرسه فرزندان پسر نیز بهتر خواهد بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۰:۱۴    
محققان کشور با انجام پژوهشی دریافتند که سفید کردن دندان می تواند آثار مخربی بر مینای دندان داشته باشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۲:۵۰    
به گزارش مشرق، حجت الاسلام محسن قنبریان در توییتر نوشت: محسن کدیور ارادت آیت الله حسن زاده آملی به رهبر انقلاب را غیر قابل انکار دانسته و در رد نظر علامه مبنی براینکه آیت الله خامنه ای را مصداق بارز ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۸    
رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: یکی از خیابان ها و یا ایستگاه های آتش نشانی شهر به نام شهید علی لندی نامگذاری خواهد شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۸    
ایرانسل امکان مشارکت مشترکات خود در طرح های توسعه و بازسازی عتبات عالیات را فراهم کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۱    
قیمت سوخت به بالاترین میزان در هشت سال اخیر رسیده و به تبع ان قیمت حمل و نقل نیز به طور کم سابقه ای افزایش یافته است پمپ بنزین ها هم همچنان تعطیل است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۰    
مقامات بهداشتی در یک مطالعه جدید گزارش داده اند که مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد مت آمفتامین در ایالات متحده بین سال های 2015 تا 2019 تقریباً سه برابر شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۱۹    
ویدئویی از لحظات نفس گیر پریدن چند مسافر با چتر نجات قبل از برخورد با هواپیمایی دیگر.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۱۷    
دبیرکل شورای پناهندگان نروژ که در حال حاضر در افغانستان به سر می برد در دیدار با سرپرست وزارت خارجه دولت موقت طالبان قول داد که برای زمستان آتی کمک های بشردوستانه به مردم این کشور برساند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۰    
مهدهای کودک در شهرهای غیر از شرایط قرمز کرونایی می توانند با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، از امروز فعالیت خود را آغاز کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۸    
شرکت فایزر از آغاز مرحله بالینی تولید قرص ضد کرونای خود خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۸    
در میان علما با توجه به روایات متعدد برخی قائل به وجوب زیارت سرور و سالار شهیدان هستند و برخی نیز این زیارت را حمل بر مستحب بودن آن می کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۰    
گروهی از پزشکان و متخصصان داوطلب جهادگر در تخصص های دندانپزشکی ،پزشکی ، مامایی، روانشناسی، مددکاری اجتماعی، داروسازی و .. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۰    
مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت گفت: اگر افرادی مواردی ر در مخالفت با واکسیناسیون اعلام می کنند، مطلقا بر مبنای منابع طب سنتی ایرانی نیست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۷:۳۰    
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با اشاره به وضعیت نامطلوب بازار نهاده های دامی، از کمیاب شدن ذرت در بازار و افزایش شدید قیمت این نهاده خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۷:۱۵    
یک تحلیلگر آمریکایی می گوید؛ چین در حال به هم زدن بازی آمریکا در مذاکرات هسته ای با ایران است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۷:۰۰    
کم خونی وقتی اتفاق می افتد که در رگ ها به اندازه کافی گلبول قرمز برای حمل اکسیژن به نقاط مختلف بدن وجود نداشته باشد. جالب است بدانید که از هر ده نفر خانم، یک نفر کم خونی دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۶:۵۵    
رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ادعا کرد تصمیم ایران مبنی بر عدم دسترسی آژانس به کارگاه تولید قطعات سانتریفیوژ در مجمع تسا در کرج، برخلاف شرایط توافق شده در بیانیه مشترک است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۶:۳۵    
گفت: رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارش خود اعتراض کرده است که چرا ایران به آژانس اجازه نصب مجدد دوربین ها در مجتمع تسای کرج را نداده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۶:۰۰    
میزان الزام به گواهی سلامت در کشورهای مختلف متفاوت است و برخی از کشورهای جهان قوانین جدی برای واکسیناسیون در کشور خود اعلام نموده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۵:۰۰    
سخنگوی کاخ کرملین با اشاره به سطح پایین ذخایر گازی در سراسر اروپا اعلام کرد شرکت گازپروم روسیه آماده افزایش عرضه گاز طبیعی به این قاره است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۴:۳۱    
استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: نمی توان زمان دقیق وقوع پیک ششم را پیش بینی کرد، اما مورد این موضوع که احتمالا با پیک دیگری مواجه هستیم تردید بسیار کمی وجود دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۳:۱۱    
یک ساعت خواب اضافی در آخر هفته ممکن است جایگزین یک خواب معمولی و خوب نباشد، اما تحقیقات نشان داده است که این روند به کاهش افسردگی کمک می کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۴:۰۱    
در سال های اخیر قیمت ملک در کانادا به طرز بی سابقه ای افزایش یافته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۳:۳۰    
دیابت به علت ناتوانی بدن در تولید یا مصرف انسولین به وجود می آید. انسولین ماده ای است که توسط لوزالمعده تولید می شود و نقش آن استفاده از قند به عنوان عظیم ترین منبع انرژی بدن است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۳:۰۰    
جنگ های موسوم به ابدی که آمریکا از زمان حملات 11 سپتامبر تاکنون به راه انداخته است، بیش از 8 تریلیون دلار هزینه داشته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۲:۳۰    
شرکت داروسازی فایزر از آغاز مطالعه روی نوعی داروی خوراکی برای پیشگیری از خطر ابتلا به بیماری کووید-19 خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۲:۱۱    
یکی از نوشیدنی های محبوب در سراسر جهان، چای است که فوائد فراوانی برای بدن ما دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۲:۰۰    
محققان دانشگاه گریفیث در کویینزلند یک پروتئین جدید ضد ویروس اچ آی وی توسعه دادند که سطح ویروس را در مغز استخوان، طحال و مغز مدل های حیوانی سرکوب کرده و مانع از تکثیر و رشد ویروس می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۱:۵۹    
جمعی از مالباختگان شرکت هرمی یونیک فایننس از نهاهای نظارتی و قضایی درخواست کردند برای پیگیری پرونده خود و هشدار به مردم برای نیفتادن در دام شرکت های هرمی اقدام کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۱:۱۰    
دانشمندان ارتباط بین مصرف کافئین و کمبود ویتامین D را کشف کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۱:۰۱    
هم اردوغان و هم علی اف می دانند که دست ایران برای برهم زدن این توطئه خالی نیست و انگشت اشاره جمهوری اسلامی ایران می تواند توطئه طراحی شده را برای آنها به گونه ای پشیمان کننده برهم بزند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۱:۰۰    
راوی و از یاران نزدیک محسن رضایی در دفاع مقدس گفت: دشمن نسبت به عملیات کربلای 4 هوشیار بود، چون اطلاعاتی از طریق آمریکایی ها در اختیار عراقی ها قرار گرفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۰:۱۸    
معاون وزیر مسکن و شهرسازی گفت: معتقدیم تسهیلات مسکن باید بر اساس حوزه های جغرافیایی کشور باشد به نحوی که بیش از 50 تا 70 درصد هزینه ی ساخت یک واحد مسکونی را بتوان با تسهیلات دریافتی پوشش داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۳:۴۷    
استادیوم راس ابو عبود برای میزبانی از جام جهانی 2022 قطر با استفاده از کانتینرهای باری ساخته شده است که پس از جام جهانی اثری از آن باقی نخواهد ماند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۳:۳۹    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی نورنیوز اینفوگرافی درباره نکاتی که باید بیماران قلبی برای دریافت واکسن کرونا بدانند را منتشر کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۳:۲۷    
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در پیامی توئیتری اعلام کرد که نتیجه آزمایش کرونایش مثبت بوده و 10 روز آینده را در قرنطینه خواهد گذراند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۳:۲۶    
کریم خان دادستان دیوان بین المللی کیفری دوشنبه شب اعلام کرد که به جای بررسی جنایات آمریکا در افغانستان توجه تحقیقات این دیوان روی اقدامات طالبان و گروه تروریستی داعش شاخه خراسان خواهد بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۲:۱۱    
به گزارش مشرق، افشین علا، شاعر یکی از سرودهایش به نام ایرا! صبور باش... را در کانال تلگرامی خود منتشر کرد. آمد خبر که خرمن دانش تباه شد عرفان و فقه و فلسفه بی تکیه گاه شد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۳:۰۰    
به گزارش مشرق، صفحه رسمی اینستاگرام اتحادیه جهانی کشتی کلیپی از حسن یزدانی قهرمان کشتی کشورمان در فاصله 5 روز مانده به آغاز رقابت های کشتی قهرمانی جهان را منتشر کرد. دانلود
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۲:۳۸    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی چاهنامه نوشت: این تایم لپس جذاب عنکبوت بافنده ست که هرشب تار می بافت و قبل از هر سپیده دم آن را از بین می برد تا از حمله وی شکارچیان در روز بعد جلوگیری کند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۲:۲۳    
نماینده ایران در سازمان ملل در پیامی توییتری در واکنش به سخنرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این نهاد بین المللی نوشت که ایران هراسی در سازمان ملل به اوج خود رسید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۲:۱۹    
تیم پرتغال با غلبه بر اسپانیا به جمع 4 تیم پایانی جام جهانی فوتسال راه یافت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۱:۵۵    
به گزارش مشرق، نفیسه السادات موسوی، شاعر یکی از سرودهایش را در کانال تلگرامی خود منتشر کرد. چقدر خاطره داریم از اربعین هایش مرور میشود امسال آخرین هایش ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۱:۴۲    
زهره کودایی دروازه بان تیم ملی فوتبال بانوان ایران که نقش زیادی در صعود تاریخی این تیم به مسابقات جام ملت های آسیا داشت، گفت: در کنار فوتبال نجاری کردم تا خانواده ام را حمایت کنم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۷    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: علامه حسن زاده آملی(علیه الرحمه) همسرشون رو که سالها پیش فوت شدند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۱:۱۰    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی روزمرّگی های یک محیط بان اولین تصاویر از ورود پرندگان مهاجر به تالاب بین المللی میانکاله را منتشر کرد. دانلود
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۰:۵۹    
به گزارش مشرق، نماینده روسیه در سازمانهای بین المللی مستقر در وین در توییتر نوشته در جلسه امروز شورای حکام آژانس تأکید کرده که منع دسترسی به تأسیسات کرج نقض توافقات پادمانی نیست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۰:۵۵    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: به انگلیس بگید اگه از آمریکا نمی ترسیدی، واسه شما هم سوخت می فرستادیم. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۰:۳۹    
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در دیدار با خانواده دانش آموز شهید علی لندی ، ضمن عرض تسلیت و دلجویی از آنها، مدال افتخار بین المللی ایثار و شجاعت را اهدا کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۹:۱۷    
در دنیای امروزی با پیشرفت علم و تکنولوژی مردم بیش از پیش در حال سیر و سفر هستند، در جوامع شهری باربری و اسباب کشی و تغییر محل زندگی به بخش جدایی ناپذیر از زندگی مردم تبدیل شده است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۹    
نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال درباره واردات لباس صحبت هایی را مطرح کرد که جای ابهام دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۹    
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR در این گزارش بخش های مختلف نمایشگاه در لباس سربازی را که منعکس کننده روایت های حضرت آیت الله خامنه ای درباره دوران دفاع مقدس است، مرور می کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۷    
خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در روز اربعین حسینی و در هفته دفاع مقدس، به دیدار جانبازان قطع نخاعی آسایشگاه بقیه الله رفت و با آنها به گفتگو پرداخت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۱    
به گزارش مشرق، سیدعزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در توییتر نوشت: 5مهر(27 سپتامبر)روز جهانی گردشگری است. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۴    
حجت الاسلام رئیسی در مراسم عزاداری ظهر اربعین مسجد ارک تهران حضور یافت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۴    
پیکر علامه حسن زاده آملی صبح سه شنبه به خاک سپرده می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۱    
رسانه دولتی کره شمالی، آمریکا را درخصوص نقض های حقوق بشری، مکار و تشنه قدرت برای سلطه جهانی توصیف کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۰    
طبق گزارش یک روزنامه هلندی، به دلیل نگرانی ها درباره احتمال ربوده شدن مارک روته نخست وزیر این کشور توسط مافیای مواد مخدر، او تحت تدابیر شدید امنیتی قرار دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۷    
نخست وزیر عراق در نشستی با حضور فرماندهان امنیتی کربلا بر لزوم محافظت از زائران اربعین حسینی و تامین امنیت آنها تاکید کرده و گفت، خدمت به این زائران یک تکلیف بزرگ است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۷    
تصاویری از حضور رئیس جمهور در مراسم عزاداری ظهر اربعین مسجد ارک تهران را می بینید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۴    
دو حزب اتحادیه میهنی کردستان و اتحاد اسلامی کردستان، از احزاب اصلی و شناخته شده اقلیم کردستان عراق به نشست صهیونیستی برگزار شده در اربیل واکنش نشان دادند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۳    
به رغم امضای توافق آشتی در نشست "العلا"، بحرین، قطر را متهم کرد که از طریق رسانه های خود اقدامات تحریک آمیزی را علیه منامه انجام می دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۹    
وزیر خارجه ایتالیا اعلام کرد که نشست اضطراری جی 20 پیرامون بحران افغانستان ظرف چند هفته آینده برگزار خواهد شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۹    
نخست وزیر و رئیس جمهور عراق به برگزاری مراسم اربعین حسینی در کربلای معلی با توئیتی جداگانه واکنش نشان دادند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۰    
به گزارش مشرق، عبدالله گنجی، فعال رسانه ای در توییتر نوشت: شکستن حصر آبادان در پنجم مهرماه 1360نقطه عطف در تغییر معادله جنگ به نفع ایران بود. اولین پیروزی قابل توجه در جنگ یکسال بعداز شروع آن بود ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۶    
یک هیات وزارتی سوریه امروز (دوشنبه) برای انجام دیدارهای مشترکی جهت بحث و گفتگو درباره برخی موضوعات از جمله انرژی و آب به اردن سفر می کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۳    
منابع سوری از از حملات توپخانه ارتش ترکیه به مواضع ارتش سوریه در ادلب و نیز حملات راکتی و توپخانه ای نظامیان ترکیه و عناصر وابسته به آنها به مناطق مسکونی در حومه شمالی حلب خبر دادند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۳    
به گفته مؤسسه رتبه بندی مودی ، با تغییر رفتار مصرف کنندگان در سراسر جهان در طول همه گیری کرونا، تعداد کشورهایی که بانک مرکزی آن ها در حال ایجاد ارزهای دیجیتال هستند، به طور چشمگیری افزایش یافته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۳    
در معاملات امروز بازار جهانی انرژی شاهد افزایش قیمت نفت و رسیدن آن به مرز 80 دلار در هر بشکه بودیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۳    
رئیس جمهور بلاروس امروز (دوشنبه) مدعی شد، کمپ های آموزشی ویژه ای در اوکراین ساخته می شوند که بر فعالیت هایی علیه بلاروس و هدف گرفتن این کشور متمرکز هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۲    
تصویری معنادار از حاشیه راهپیمایی جاماندگان اربعین در تهران.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۱    
حزب جماعت عدالتخواهی کردستان عراق برگزاری نشست صهیونیستی در اربیل را محکوم و اسرائیل را رژیمی اشغالگر در سرزمین فلسطین خواند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۸    
نظامیان آمریکایی با هدف تقویت پایگاه های خود در حومه حسکه، 50 خودرو حامل تجهیزات نظامی و لجستیکی را از عراق وارد خاک سوریه کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۸    
دبیرکل جمعیت هلال احمر از آماده باش کامل امدادگران برای بازگشت زائران اربعین به کشور خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۶    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی مرکز اسناد انقلاب اسلامی نوشت: روز 29 دیماه 1357 همزمان با اربعین حسینی، تظاهراتی بزرگ در کشور شکل گرفت. جواد منصوری درباره اهمیت تظاهرات اربعین 1357 می گوید: ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۳    
چهل سال پیش در نخستین دقایق بامداد پنجم مهرماه جمعی از بهترین و شجاع ترین فرزندان ایران جانشان را کف دست گرفته و حرکت کردند تا امر امام روی زمین نماند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۲    
اتحادیه اروپا خواستار ازسرگیری مذاکرات وین در اسرع وقت شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۶    
بسیاری از تأمین کنندگان قطعات اپل و تسلا در چین تولید خود را متوقف کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۰    
سخنگوی صنعت برق گفت: عملیات تعمیرات اساسی، نیمه اساسی و بازدید مسیر داغ 40 واحد نیروگاهی برای تامین برق تابستان 1401 از هم اکنون آغاز شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۸    
نماینده آمریکا در شورای حکام امروز در بیانیه ای در واکنش به ادعای اخیر آژانس مبنی بر عدم ایجاد دسترسی از سوی ایران به سایت تسای کرج، خواستار ایجاد دسترسی به مکان های لازم شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۶    
سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: شش مرکز سیار به همراه واکسیناتور در مسیر راهپیمایی جاماندگان اربعین مستقر شده و در حال تزریق واکسن می باشند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۱    
سخنگوی ارتش یمن از سرنگونی یک فروند هواپیمای جاسوسی آمریکا بر فراز آسمان استان مأرب خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۹    
صوت کامل بیانات رهبر انقلاب در پایان مراسم عزاداری اربعین حسینی علیه السلام را می شنوید. 1400/07/05
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۱    
مراسم پیاده روی و اجتماع بزرگ جاماندگان اربعین با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در شهر سمنان، از میدان امام حسین (ع) به سمت مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۴    
مراسم گرامیداشت آیت الله حسن حسن زاده آملی از سوی رهبر معظم انقلاب فردا سه شنبه در مدرسه فیضیه قم برگزار می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۰    
اولاف شولتز رهبر حزب سوسیال دموکرات اعلام کرد که وی بر این باور است که دولت آینده آلمان باید ترکیبی از سه حزب سوسیال دموکرات، دموکرات آزاد و سبز باشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۴    
مشاور امنیت ملی دولت واشنگتن برای دیدار با ولیعهد و وزیر دفاع عربستان سعودی درباره مسئله یمن، امروز دوشنبه به این کشور سفر می کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۲    
رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه هیچ یک از زائران ایرانی اربعین مشکوک به بیماری کووید 19 در مراکز درمانی در عراق نبوده اند، گفت: تعداد افراد بیمار نسبت به جمعیت زائران در عراق، بسیار اندک است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۹    
نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی در مقاله ای اذعان کرد که ادعای مقامات این رژیم مبنی بر قریب الوقوع بودن دستیابی ایران به بمب اتمی درست نیست و تل آویو نیز توان از بین بردن صنعت هسته ای ایران را ندارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۶    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی تبیان نوشت: از عراقی ها می پرسن برای ایرانی هایی که نتونسنن امسال تو پیاده روی اربعین شرکت کنن چه پیامی دارید... دانلود
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۶    
فرمانده عملیات بغداد از موفقیت آمیز بودن طرح امنیتی ویژه اربعین امسال خبر داد.
  • ۱