چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۶:۱۵Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

خبرهای مشرق نیوز 7 مهر 1400 - mashreghnews.ir

مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 29 اسفند 1397 مشرق نیوز 27 بهمن 1398 مشرق نیوز 30 اسفند 1399 مشرق نیوز 31 فروردین 1400 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 31 خرداد 1400 مشرق نیوز 31 تیر 1400 مشرق نیوز 31 مرداد 1400 مشرق نیوز 31 شهریور 1400 مشرق نیوز 1 مهر 1400 مشرق نیوز 2 مهر 1400 مشرق نیوز 3 مهر 1400 مشرق نیوز 4 مهر 1400 مشرق نیوز 5 مهر 1400 مشرق نیوز 6 مهر 1400 مشرق نیوز 7 مهر 1400 مشرق نیوز 8 مهر 1400 مشرق نیوز 9 مهر 1400 مشرق نیوز 10 مهر 1400 مشرق نیوز 11 مهر 1400 مشرق نیوز 12 مهر 1400 مشرق نیوز 13 مهر 1400 مشرق نیوز 14 مهر 1400 مشرق نیوز 15 مهر 1400 مشرق نیوز 16 مهر 1400 مشرق نیوز 17 مهر 1400 مشرق نیوز 18 مهر 1400 مشرق نیوز 19 مهر 1400 مشرق نیوز 20 مهر 1400 مشرق نیوز 21 مهر 1400 مشرق نیوز 22 مهر 1400 مشرق نیوز 23 مهر 1400 مشرق نیوز 24 مهر 1400 مشرق نیوز 25 مهر 1400 مشرق نیوز 26 مهر 1400 مشرق نیوز 27 مهر 1400 مشرق نیوز 28 مهر 1400 مشرق نیوز 29 مهر 1400 مشرق نیوز 30 مهر 1400 
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۰    
مرکز واکسیناسیون دانشگاه علوم و تحقیقات در محل نمایشگاه دائمی اقتصاد دانش بنیان، روزانه در حال خدمات می باشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۸    
در نشست رونمایی از کتاب خانه عمو حسین از ماجراهای حفر یک تونل مهم در دل جنگ گفته شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۱    
سازمان رقابت اقتصادی در کشور هلند، شرکت سامسونگ را به دلیل گرانفروشی، 47 میلیون دلار جریمه کرد. اقتصاد ایران نیز باید برای مقابله با گرانفروشی از این اقدام عقلانی الگو بگیرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۵    
بزرگداشت قهرمان ملی، شهید علی لندی در مدرسه اش.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۵:۰۱    
باورهای غلط و اشتباه از واکسن کرونا، باعث شده است که برخی افراد نخواهند واکسن بزنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۱    
سخنگوی سازمان انتقال خون تأکید کرد: با توجه با افزایش عمل های جراحی و افزایش نیاز به خون و فراورده های آن، مردم نوع دوست باید اقبال بیشتری به اهدای خون داشته باشند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۴    
طی مراسمی با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و امام جمعه از زحمات مرحوم مهدی سرغانی نماینده مدافع سلامت شرکت بیمه رازی که در حین خدمت رسانی به مردم بر اثر کرونا به لقاء الله پیوست تقدیر شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۰    
خط تولید موتور DC شیشه بالابر خودرو در شرکت سالارگستر با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به بهره برداری رسید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۴    
وزیر کشور در پیامی، انتصاب رئیس جدید سازمان صدا و سیما را تبریک گفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری فرانسه به نقل از منابع دیپلماتیک در این کشور از نشست اضطراری شورای امنیت سازمان ملل درباره آزمایش های موشکی کره شمالی خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۲۵    
رئیس قوه قضاییه در ادامه برنامه های تحولی برای بهبود خدمت رسانی و تسریع در حل مشکلات قضایی مردم در دوره مسئولیت خود، امروز در رأس هیأتی به استان قزوین سفر کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۶:۳۳    
اغلب روزنامه های طیف مدعی اصلاحات و اعتدال، خبر محکومیت و جریمه 607 میلیون دلاری ایران در پرونده کرسنت را سانسور کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۶:۱۹    
تقویت سیستم ایمنی بدن، بهترین دفاع در برابر بیماری است اما اکثر مردم توجه کمتری به آن می کنند مگراینکه همکارانشان را در حال سرفه، عطسه و آلوده کردن سطوح اطرافشان بیینند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۶:۰۶    
گفت: یادته انگلیس علیه ما رجز می خواند که صدور بنزین به ایران تحریم شده و باید منتظر بحران سوخت باشد؟!
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۵:۱۸    
پسوریازیس یا بیماری صدف پوستی یک بیماری پوستی است که باعث ایجاد لکه های پوستی قرمز رنگ و خارش دار ، بیشتر در نواحی زانو، آرنج، تنه و پوست سر فرد می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۴:۴۸    
سبزی های خوش طعم و لذیذ مثل ریحان، شاهی، تربچه های نقلی و نعنا همیشه پای ثابت سفره های ایرانی بوده است. برای مثال سالاد شیرازی و کاهو در کنار انواع خورشت و پلو ترکیبی اشتهاآور و مغذی می سازد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۳:۴۷    
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: در حال حاضر در سازمان بهزیستی بیش از 222 هزار فرد دارای معلولیت ناشنوایی تحت پوشش هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۳:۰۰    
مدافع میانی تیم فوتبال یوونتوس دلیل عدم موفقیت این تیم برای تحقق اهدافش با وجود در اختیار داشتن کریستیانو رونالدو را بیان کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۱:۰۹    
پنتاگون، وزارت خارجه آمریکا را مقصر افتضاح افغانستان می داند
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۱:۰۶    
گردهمایی رزمندگان پیشمرگان کرد مسلمان با حضور سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در سالن اجتماعات مرکز بزرگ غرب کشور در سنندج برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۰:۴۳    
ادعایی که به تازگی مطرح شده است حاکی از وجود شواهدی مبنی بر یک سیاره جدید به اندازه سیاره مریخ در منظومه شمسی است که اگر چنین باشد، احتمال دارد "سیاره نهم"(نپتون) یک شریک داشته باشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۳:۲۹    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: گلاب به روتون بی اختیاری ادرار با استفاده از فناوری یک شرکت دانش بنیان وطنی درمان شد! ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۰:۱۳    
یک مطالعه جدید نشان می دهد افرادی که فشار خون بالایی دارند و به درمان پاسخ نمی دهند، ممکن است با پیروی از رژیم غذایی DASH و پیوستن به برنامه ورزشی تحت کنترل، موفقیت بیشتری کسب کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۳:۵۵    
سردار عباد اردستانی می گوید: با توجه به تجربه عملی و دانش آکادمیک، توفیق یافتم تا با تدوین مقالات و کتب مرتبط با مبحث مسجد، بتوانم نقشی کوچک در تقویت این نهاد مقدس داشته باشم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۳:۲۱    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی کاوش مدیا فیلمی از گزارش شبکه کره ای درباره علی لندی قهرمان ایرانی را بازنشر داد. دانلود ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۳:۱۹    
رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقی خبر داد که در پوشش خواستگاری، اموال دختران جوان را به سرقت می برد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۳:۱۷    
سخنگوی وزارت خارجه چین آزار دانشجویان این کشور در آمریکا را ناعادلانه، غیرقانونی و غیراخلاقی دانست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۳:۱۷    
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام میم.الف.نون نوشت: امام خمینی(ره) می فرماید که "از آنجا که منافقین خائن به هیچ وجه به اسلام معتقد نبوده و هر چه می گویند از روی حیله و نفاق آنهاست و به اقرار سران آنها ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۱:۴۶    
به گزارش مشرق، سیدیاسر جبرائیلی، کارشناس مسائل سیاسی در توییتر نوشت: بشر به سبب ماهیتش، پیوسته در حرکت و ناگزیر از انتخاب جهت است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۴۵    
به گزارش مشرق، صفحه توییتر دیلی میل آنلاین نوشت: یوتیوب اکانت های ضدواکسن معروف مانند رابرت اف کندی و جوزف مرکولا را مسدود کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۴۴    
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی: روحانی یک شخصیت سیاسی جا افتاده است که می تواند اقدامات مدنی مؤثری را انجام دهد، از جمله تشکیل یک دولت در سایه و یا یک حزب قدرتمند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۴۳    
به گزارش مشرق، علیرضا وهاب زاده در توییتر نوشت: در حدود 20 درصد جمعیت کشور واکسینه شدند و هنوز تا ایمنی جمعی فاصله قابل توجهی داریم. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۴۲    
به گزارش مشرق، محمدرضا آشتیانی، وزیر دفاع کشور طی توییتی نوشت: ان شاءالله به مانند سه شهید دیگر وزارت دفاع؛ شهید مصطفی چمران، شهید جواد فکوری و شهید سیدموسی نامجو عاقبت بنده هم ختم به شهادت شود. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۴۰    
به گزارش مشرق، سیدعزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در توییتر نوشت: عکسی از “لنین” در کنار یک مغازه در تاجیکستان نظرم را جلب کرد. نزدیک که شدم فهمیدم “عتیقه فروشی” است! ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۳۸    
رهبر جنبش اسلامی نیجریه با اعلام اینکه جنبش اسلامی نیجریه صدای انقلاب اسلامی ایران در نیجریه است، تأکید کرد که اگر مردم کشورش در تصمیم گیری آزاد بودند، نظام اسلامی را انتخاب می کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۳۵    
سازمان ملل متحد بار دیگر از دولت لبنان خواست، تحقیقات فوری، سالم، مستقل و همه جانبه ای را در باره انفجار مرداد 1399 بندر بیروت انجام دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۳۳    
تیم ملی فوتسال آرژانتین با غلبه بر برزیل به فینال مسابقات جام جهانی 2021 راه یافت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۲۶    
طی نامه ای از سوی رئیس دفتر ریاست جمهوری به وزرای صمت و اقتصاد، واردات هرگونه لوازم خانگی کره ای به کشور ممنوع شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۲۰    
تیم ملی والیبال جوانان ایران در آخرین دیدار خود در مرحله دوم رقابت های قهرمانی جهان موفق به شکست تایلند شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۱۸    
پرستار بخش ICU بیمارستان فارابی کرمانشاه به دلیل عدم تزریق واکسن کرونا جان خود را از دست داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۳    
نهاد ناظر بر عملکرد شرکت های توزیع کننده انرژی در انگلیس (آفجم) اعلام کرد که 3 شرکت خصوصی توزیع کننده برق و گاز دیگر هم ورشکست شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۱    
براساس گزارش های رسانه ای، جو بایدن درخواست محمود عباس برای برگزاری نشستی در روزهای گذشته در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل را رد کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۱:۵۹    
مقام های رژیم صهیونیستی در حال انجام مباحثاتی برای پایان دادن به سیاست ابهام در خصوص سلاح های اتمی این رژیم هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۱:۵۸    
فوق ستاره پرتغالی منچستر یونایتد با حضور در ترکیب ثابت تیمش به رکورد تاریخی بیشترین بازی در لیگ قهرمانان اروپا دست یافت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۱:۴۷    
سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق تشکیل دو تیپ مشترک نیروهای ارتش و پیشمرگ و تاریخ استقرار آنها در مناطق مورد اختلاف را اعلام کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۱:۴۳    
دبیرکل جنبش اسلامی نیجریه در اولین مصاحبه خود با پرس تی وی پس از آزادی از زندان تصریح کرد: آمار کشته شدگان حادثه زاریا، قطعا بیش از 1000 نفر است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۱:۳۵    
بازگشایی گذرگاه مرزی میان اردن، تصمیم به از سرگیری پرواز مستقیم امان به دمشق از سوم اکتبر آینده، همگی نشان از تغییر رویکرد اردن در قبال همسایه مهم و راهبردی خود یعنی سوریه دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۱:۱۶    
کشتی گیر مطرح جهان گفت: بی صبرانه منتظر مسابقات قهرمانی جهان هستم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۱:۱۵    
پرونده سال آبی با 157 میلی متر بارش بسته شد که جزء کم بارش ترین سال ها در 50 سال گذشته بوده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۱:۰۷    
نروژ یک پروفسور ایرانی- آلمانی را به دور زدن تحریم ها علیه ایران متهم کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۰:۵۸    
به گزارش مشرق، سیدمحمود رضوی، مشاور رسانه ای قالیباف طی توییتی نوشت: وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی آقای دکتر اسماعیلی با انتخاب شایسته آقای محمد خزاعی به عنوان رئیس سازمان سینمائی یکی از فعالان ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۰:۵۳    
یک رسانه عرب زبان از طرح امارات برای تحت فشار قرار دادن جنبش مقاومت اسلامی حماس پس از پیروزی در جنگ اخیر غزه پرده برداشت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۰:۴۸    
معاون وزیر خارجه روسیه طی سخنانی گفت که مسکو به هیچ عنوان از فعالیت های موشکی کره شمالی که موجب ایجاد تنش در شبه جزیره کره شده، حمایت نمی کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۰:۳۵    
یک مقام آگاه از کشف تعداد معدودی ماینر در بورس تهران خبر داد که البته گفت، درواقع این ماینرها به عنوان سرور، استفاده دو منظوره داشته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۰:۱۶    
یک مطالعه جدید نشان می دهد وقتی مادران در دوران بارداری یا بعد از آن دچار افسردگی می شوند، فرزندان آنها نیز در معرض خطر بیشتر ابتلا به اختلال افسردگی قرار می گیرند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۰:۰۹    
فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: تاکنون 20 هزار زائر کربلای معلی از مرز شلمچه و مهران وارد خاک کشور شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۰:۰۹    
مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران با تأیید استعفای خود از این سمت گفت: با تصمیم هیأت مدیره فعلا محمود گودرزی به عنوان سرپرست منصوب شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۰:۰۴    
ارتش انگلیس برای جلوگیری از افزایش بحران بنزین در این کشور، نظامیان خود را برای حمل ونقل تانکرهای سوخت جهت رساندن به پمپ های بنزین در سراسر انگلیس به کار گرفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۰:۰۳    
معاون طرح و برنامه وزارت صمت با تاکید بر بازنگری اساسی در فرایندهای وزارت صمت از تفویض اختیار به سازمان های صمت سراسر کشور خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۰:۰۰    
شهردار تهران گفت:حدود3 هزار ساختمان ناپایدار در تهران وجود دارد و حدود کمتر از 10 درصد از آنها در مرحله خطر هستند و حل این مشکل با توسعه حداقلی انجام نمی شود و نیاز به یک اراده، کار جمعی و قانون دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۵۲    
دادگاه لاهه اعلام کرده است که اولویت این نهاد بین المللی تحقیقات بر روی جنایات آمریکایی ها در افغانستان نیست و به جای آن قرار است به اقدامات طالبان و داعش بپردازد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۵۰    
نتایج یک نظرسنجی که در بنیاد "گروه اوراسیا" در زمینه سیاست خارجی آمریکا انجام شده است، نشان می دهد اکثریت مردم آمریکا حامی از سرگیری مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۴۲    
دولت نفتالی بنت به دلیل آنکه نتوانست به خواسته های جاه طلبانه اش برسد، پرونده مبادله اسرا را کنار گذاشته است و با متهم کردن مقاومت می خواهد افکار عمومی را فریب دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۳۵    
نخست وزیر ایتالیا که کشورش ریاست دوره ای گروه- 20 را در اختیار دارد در سخنانی اعلام کرد که نشست فوق العاده این گروه درباره افغانستان 12 اکتبر برگزار می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۲۷    
سخنگوی وزارت خارجه چین پیمان سه جانبه امنیتی میان استرالیا، انگلیس و آمریکا، پیمانی آشکار برای دور زدن قوانین بین المللی و اشاعه تسلیحات اتمی توصیف کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۲۴    
رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری عامل فروش سلاح و مواد مخدر درمازندران خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۱۷    
متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: تغذیه صحیح بیماران مبتلا به کووید- 19 در دوران نقاهت بسیار حائز اهمیت بوده بنابراین این افراد باید توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۱۵    
آمریکا این روزها نه تنها رکوردهای کشته کرونایی را جابجا می کند، بلکه به جامعه ای دوپاره تقسیم شده که میزان مرگ و میر در بخش غیرواکسینه آن از تمام پیک های قبلی این کشور هم بیشتر است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۸:۵۸    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: متخصصان ایرانی توانستن برای اولین بار در کشور چهار رآکتور عظیم پالایشگاهی بسازند که فقط کشورهای انگشت شماری فناوری تولیدش را داشتند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۸:۵۳    
رئیس قوه قضاییه در پیامی با تبریک انتصاب پیمان جبلی به ریاست سازمان صداوسیما، به تاکید بر همکاری های دو مجموعه در جهت مبارزه با فساد و پیشگیری از جرم پرداخت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۸:۳۰    
نتیجه دیدار دوستانه تیم های سپاهان و ذوب آهن اصفهان با نتیجه تساوی خاتمه یافت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۸    
یک دستگاه واحد مسکونی 113 متری با عمر بنای 6 سال، واقع در شهران شمالی، خیابان اسحاق، با 320 میلیون تومان ودیعه و 6 میلیون و 500 هزار تومان اجاره معامله می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۴    
استاندار خوزستان با تأکید بر اینکه خدمات مورد نیاز برای زوار حسینی به شکل مطلوبی تدارک دیده شده گفت: بازگشت زائران اباعبدالله الحسین (ع) از مرز شلمچه خوب و جاری و روان است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۲    
رئیس جمهور سابق آمریکا در چند بیانیه تند با اشاره به اینکه نیروهای آمریکایی از ابتدا نباید به غرب آسیا می رفتند گفت با وجود چنین فرماندهانی، آمریکا هم چنان خواهد باخت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۱۵    
سفیر پاکستان در افغانستان از رایزنی با طالبان برای مشارکت در کریدور اقتصادی چین و پاکستان خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۱۲    
فرمانده نیروی زمینی سپاه به مسئولان عراق و اقلیم کردستان هشدار داد و گفت: عناصر و اعضای گروهک های تروریستی را هر چه سریع تر از شمال عراق بیرون کنید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۱۱    
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: با توجه به اهداف مشترک ایران و روسیه در زمینه های اقتصادی و امنیتی می توانیم در کنار هم به عنوان دو کشور همسایه روند تسریع این همکاری ها را پوشش دهیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۷    
علی رغم وعده های نخست وزیر انگلیس برای کاهش بحران سوخت و آماده باش ارتش، صف های طویل خودروها به پمپ های بنزین در لندن بازگشت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۳    
باشگاه پرسپولیس این روزها با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کند اما هیچ نشانه ای از تلاش هیئت مدیره برای رفع این مشکلات دیده نمی شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۰    
تصویری جالب از گوریل احاطه شده توسط پروانه ها که در جنوب غربی آفریقا به ثبت رسیده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۸    
رئیس جمهور گفت: صادرات خدمات فنی و مهندسی زمینه بسیار مناسبی برای گسترش همکاری ها با کشورهای همسایه و دیگر کشورها است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۹    
فرمانده نیروی انتظامی کشور حین بازدید از مرز مهران گفت: جهت افزایش سرعت در ورود زوار به کشور، گیتهای گذر نامه مرز مهران سه برابر شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۱    
نتایج یک مطالعه نشان می دهد، آلودگی هوا سالانه باعث 6 میلیون زایمان زودرس در سراسر جهان می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۱    
باراک اوباما رئیس جمهور اسبق آمریکا به رسم سایر روسای جمهور این کشور، مراسم آغاز به ساخت مرکز خود را پس از چهار سال تاخیر در شیکاگو برگزار کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۶    
گزارش شبکه کره ای درباره "علی لندی" نوجوان قهرمان ایرانی/ ایرانی ها می گویند: یک قهرمان واقعی هرگز نمی میرد و او برای همیشه در قلب ما می ماند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۴    
با وجود تلاش ها برای راه اندازی کمک داور ویدئویی برای اولین بار در ایران در دیدار تیم ملی با کره جنوبی، خبرها از کاهش احتمال این موضوع حکایت دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۱    
یک مقام مسئول گفت: طی 70 تا 80 روز اخیر نهاده ذرت به مرغداران داده نشده که با این وجود تولیدکننده چاره ای جز تامین نهاده از بازار آزاد ندارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۰    
هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی بهانه ای برای بازخوانی تلاش و ایثار آتش نشانانی است که از جان خود می گذرند تا نجات بخش باشند و زندگی هدیه کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۰    
در پایان کار امروز بازار سهام شاخص کل با رشد 11هزار و 583واحدی (0.81درصد) در ارتفاع یک میلیون و 437هزار واحدی قرار گرفت. شاخص هم وزن نیز 0.3درصد افت کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۷    
مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال از تعویق یک ماهه رای پرونده شکایت ویلموتس از فدراسیون فوتبال ایران خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۶    
هافبک تیم ملی فوتبال ایران می گوید که دراگان اسکوچیچ نسبت به کارلوس کی روش به او اعتماد بیشتری دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۴    
توصیه هایی برای مقابله با ویروس کرونا در مهدهای کودک .
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۲    
مهندسان موفق به تولید نوعی کامپوزیت شیشه ای مستحکم و شفاف با استفاده از صدف دریایی شده اند که برای تولید نمایشگر نشکن گوشی قابل استفاده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۲    
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا از ترفند مجرمان سایبری با موضوع برنده شدن در قرعه کشی ها خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۲    
درحالی که نرخ ابتلای کرونا بعد از 2 روز متوالی صعود دوباره به سمت نزولی شدن حرکت کرده اما کارشناسان براین باورند هفته اول آبان 1400 احتمالا زمان آغاز پیک ششم است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۲    
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: با تصویب هیئت وزیران، ارائه خدمات به بیمه شدگان کمیته امداد رایگان شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۰    
محققان دریافتند که متابولیسم بدن (مجموعه تغییرات ترکیبی و تخریبی در سلول های موجودات زنده) قبل از 60 سالگی تغییر نمی کند و افزایش وزن در سنین 40 تا 50 سالگی مرتبط به سن افراد نیست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۹    
به گزارش مشرق، سید محمود رضوی مشاور رسانه ای دکتر قالیباف در توییتر نوشت: با اعلام حکم انتصاب دکتر جبلی به ریاست سازمان صداوسیما دوره جدید مدیریت رسانه ملی آغاز شد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۹    
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام AFC از گلزنی مهدی طارمی مقابل لیورپول تمجید کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۶    
در فضای مجازی برخی افراد با هویت دروغین خود را معرفی می کنند. این افراد واقعیت های زندگی شان را آشکار نمی کنند.
  • ۱