چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۷:۲۹Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

خبرهای مشرق نیوز 13 مهر 1400 - mashreghnews.ir

مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 29 اسفند 1397 مشرق نیوز 27 بهمن 1398 مشرق نیوز 30 اسفند 1399 مشرق نیوز 31 فروردین 1400 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 31 خرداد 1400 مشرق نیوز 31 تیر 1400 مشرق نیوز 31 مرداد 1400 مشرق نیوز 31 شهریور 1400 مشرق نیوز 1 مهر 1400 مشرق نیوز 2 مهر 1400 مشرق نیوز 3 مهر 1400 مشرق نیوز 4 مهر 1400 مشرق نیوز 5 مهر 1400 مشرق نیوز 6 مهر 1400 مشرق نیوز 7 مهر 1400 مشرق نیوز 8 مهر 1400 مشرق نیوز 9 مهر 1400 مشرق نیوز 10 مهر 1400 مشرق نیوز 11 مهر 1400 مشرق نیوز 12 مهر 1400 مشرق نیوز 13 مهر 1400 مشرق نیوز 14 مهر 1400 مشرق نیوز 15 مهر 1400 مشرق نیوز 16 مهر 1400 مشرق نیوز 17 مهر 1400 مشرق نیوز 18 مهر 1400 مشرق نیوز 19 مهر 1400 مشرق نیوز 20 مهر 1400 مشرق نیوز 21 مهر 1400 مشرق نیوز 22 مهر 1400 مشرق نیوز 23 مهر 1400 مشرق نیوز 24 مهر 1400 مشرق نیوز 25 مهر 1400 مشرق نیوز 26 مهر 1400 مشرق نیوز 27 مهر 1400 مشرق نیوز 28 مهر 1400 مشرق نیوز 29 مهر 1400 مشرق نیوز 30 مهر 1400 
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۶:۴۷    
جو زمین در حال تغییر است و این باعث می شود که زمین کم نورتر شود و این موضوع تاکنون موجب شده تا میزان نور منعکس شده از سیاره آبی رنگ ما 0.5 درصد کاهش یابد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۵:۴۸    
محققان "دانشگاه کلرادو بولدر" آمریکا در مطالعه اخیرشان اظهار کردند طول موج خاصی از اشعه فرابنفش می تواند به مهار شیوع بیماری کووید-19 کمک کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۰:۴۴    
استاد معماری گفت:رنگ اتاق خواب بچه ها باید از بین رنگ های روشن انتخاب شود؛ بچه ها رنگ های آبی، قرمز، زرد و نارنجی را بیشتر دوست دارند و زودتر می شناسند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۲:۱۵    
در بسیاری از کشورها از جمله هند، بیش از چند دهه است که از پوست موز به عنوان یک ماده مغذی و دارویی استفاده می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۰    
سینوزیت یکی از بیماری هایی است که علائم آن شبیه به عفونت با ویروس کروناست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۹:۱۶    
دختر وزنه بردار ایرانی حاضر در رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان، با اوت وزنه ها در حرکت یک ضرب به کار خود پایان داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۶    
جوانه گندم سرشار از ویتامین E، یک ماده مغذی ضروری با خواص آنتی اکسیدانی است. اعتقاد بر این است آنتی اکسیدان ها رادیکال های آزاد را در بدن کاهش می دهند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۱    
مراسم عزاداری عاشقان اهل بیت (ع) به مناسبت سالروز رحلت پیامبر مکرم اسلام (ص) و شهادت حضرت امام حسن (ع) همراه با نخل گردانی و سینه زنی در حسینه قائم آل محمد (عج) روستای خویدک یزد برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۹    
پسر جوان که در درگیری بر سر خرید نان برادر تنبلش را کشته بود با اعلام رضایت مادرش،از زندان آزاد شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۳۰    
امسال هم مانند سال های گذشته، ارادتمندان و عاشقان امام غریب در واپسین روزهای صفر، کوله بار سفر بستند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۰    
رئیس قوه قضائیه: تجربه نشان داده هر چقدر ارتباط ما با مردم صمیمی تر، آسان تر و نزدیک تر باشد، اول به نفع خود ما و بعد هم به نفع مردم است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۰    
مدیر بحران شهرستان ورامین گفت: پیکر سه نفر از شهروندان ورامین که شامگاه گذشته به دلیل سقوط در کانال انتقال آب جان خود را از دست دادند، پس از20 ساعت تلاش بی وقفه کشف شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۶    
ترس از سوزن، درد محل تزریق، هزینه اضافی، آسیب دیدن خانواده با سوزن، تجربیات دیگران، ضربه روحی روانی، سختی تزریق، ترس از عوارض، از عوامل موثر بر عدم تبعیت از انسولین درمانی هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۲    
دانشمندان ژاپنی اخیرا یک ویروس ناشناخته که می تواند انسان را آلوده و باعث بیماری آنها شود را شناسایی کرده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۵    
مصرف برنج خام نه تنها فایده ای برای بدن ندارد بلکه ممکن است مشکلاتی برای سلامتی ایجاد کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۴۱    
رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، گفت: سیاست وزارت بهداشت راهبرد تشویق است و هنوز عوامل بازدارنده درباره واکسیناسیون کرونایی در کار نیست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۲۲    
رئیس جمهور 19 مهرماه به منظور شرکت در مراسم آغاز سال تحصیلی به دانشگاه تهران می رود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۱۴    
نماینده دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی در وین با اشاره به اینکه شواهدی دال بر عدم تمایل ایران به حضور در مذاکرات وین وجود ندارد، پیش بینی کرد که مذاکرات وین در آینده ای نزدیک از سر گرفته می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۰۱    
نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که نوشیدنی های رژیمی و نوشیدنی هایی که حاوی شیرین کننده های مصنوعی سوکرالوز هستند ممکن است میل به غذا و اشتها را در زنان و افراد چاق افزایش دهند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۷:۴۳    
به گزارش مشرق، زاکانی، شهردار تهران در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: هوای پاک، تفریح و نشاط جزو نیازهای مردم تهران است. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۷:۰۱    
هرچند براوردهای صورت گرفته از وضعیت رشد اقتصادی ایران در سال جاری نشان می دهد که این نرخ به کانال مثبت بازگشته اما هنوز راهی طولانی تا رسیدن به اهداف کلان کشور باقی مانده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۶:۰۰    
اندیشکده الناطور اردن نوشت: قرارداد امنیتی آمریکا، انگلیس و استرالیا موسوم به پیمان اوکوس با هدف مقابله با چین راه به جایی نخواهد برد و فقط سبب از بین رفتن اعتماد میان فرانسه و آمریکا می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۵:۳۰    
تصورات غلط درباره افسردگی، یکی از موانع اصلی برای ادامه و پیگیری روند درمان هستند و به منظور تسخیر افسردگی، این مهم است که درباره آن حقایق درست به جمعیت عمومی، آموزش داده شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۵:۰۱    
اقدامات تروریستی علیه تاسیسات هسته ای و دانشمندان ایران تاکنون با سکوت مجامع بین المللی به ویژه آژانس بین المللی انرژی اتمی روبرو شده، رویکردی که مقامات ایران بارها به آن اعتراض کرده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۳:۳۰    
جایزه نوبل علوم پزشکی به دو دانشمند به دلیل کشفیاتی درباره نحوه درک بدن انسان از دما و لامسه تعلق گرفت که این کشفیات روزنه ای برای دستیابی به روش های جدید درمان درد مزمن و بیماری های قلبی خواهد بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۴:۲۶    
یک متخصص زنان گفت: واکسن کرونا بر بهم ریختگی قاعدگی تاثیرگذار است اما این تغییرات هورمونی موقتی است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۴:۰۰    
مطالعات زیست محیطی نشان داده است که 9 مورد از 10 آتش سوزی بزرگ در کالیفرنیای آمریکا از زمان آغاز ثبت آن ها در سال 1932 میلادی، در 10 سال گذشته رخ داده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۳:۰۰    
بر اساس ارزیابی های انجام شده، خسارات ناشی از بحران شیوع کرونا بر شرکت های حمل و نقل هوایی در سال جاری (2021 میلادی) 51.8 میلیارد دلار بوده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۲:۰۰    
محققان دانشگاه تگزاس با همکاری محققان دانشگاه ویسکانسین واقع در آمریکا دریافتند بین اضافه وزن و مرگ ناشی از ابتلا به کووید 19 ارتباط معناداری وجود دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۱:۳۴    
روشی مبتکرانه برای درست کردن بستنی چوبی با ظاهری دلپسند آموزش داده شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۱:۰۱    
محققان 14 ژن را که موجب ابتلا به چاقی می شود و سه ژن دیگر که می تواند از افزایش وزن جلوگیری کند، شناسایی کرده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۰:۰۱    
یک متخصص تغذیه گفت: با ورود به فصل پائیز و ایجاد هوای سرد زمینه برای ابتلا به بعضی از بیماری های عفونی خصوصا عفونت تنفسی مهیاست و بنابراین مصرف ریزمغذی ها نباید فراموش شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۳:۵۷    
به گزارش مشرق، محتوای پست ها و استوری ها برای برخی از کاربران اینستاگرام لود نمی شود. در حال حاضر ریپورت مشکلات اینستاگرام در حال افزایش است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۳:۵۷    
به گزارش مشرق، نفیسه السادات موسوی، شاعر یکی از سروده هایش را در کانال تلگرامی خود منتشر کرد. کرمت بار عام هم دارد لطف هایت دوام هم دارد تا غلامت شدیم فهمیدیم نوکری، احترام هم دارد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۳:۱۷    
وزارت آموزش و پرورش انگلیس از افزایش چشمگیر شمار ابتلا به کرونا در بین دانش آموزان و حاضر نشدن تعداد زیادی از آنها در کلاس های درس حضوری به دلیل این ابتلا خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۳:۱۵    
یک روزنامه آمریکایی گزارش داده در هفته گذشته سیا هشدار داده شمار زیادی از مخبران سیا دستگیر یا کشته شده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۳:۱۳    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی ایرانیک تی وی نوشت: شهر کاسترلی جایی که کدوتنبلها به خوبی رشد می کنند و جشنواره کدو تنبل برگزار می شود ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۲:۳۰    
در یک عمل جراحی نادر، پزشکان جراح تومور 8 کیلوگرمی را از صورت یک مرد جوان جدا کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۲:۲۰    
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، خبر ممانعت از ورود و غیبت کارمندانی که واکسن نزده اند را تکذیب کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۲:۰۰    
کنفدراسیون فوتبال آسیا در اقدامی جالب در روز جهانی معلم با انتشار تصویری از یحیی گل محمدی، او را یک مدافع شاخص خواند و به یک معلم ارزنده تشبیه کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۱:۵۷    
دبیر کل جنبش النجباء با تأکید بر لزوم جرم انگاری عادی سازی روابط با تل آویو، گفت که نخست وزیر آینده عراق باید تمام معاهداتی را لغو کند که به دستور آمریکا منعقد شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۱:۵۳    
کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار گل پرسپولیس به الجزیره به تمجید از کاپیتان سرخپوشان پرداخت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۱:۵۱    
روز گذشته پیام رسان های مرتبط با فیسبوک حدودا 6 ساعت قطع شدند و خسارت های مالی زیادی را به این شرکت وارد کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۱:۴۸    
ستاره ایرانی العربی جزو فهرست این تیم مقابل الخور حضور ندارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۱:۲۱    
به گزارش مشرق، مهدی کشت دار، مدیرعامل خبرگزاری قوه قضائیه طی توییتی نوشت: عوامل اطلاعاتی در ایران، روسیه، چین و پاکستان موفق شده اند در عملیات هایی عناصر جاسوس سیا در کشورشان را کشته ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۱:۱۵    
وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی افتخارآفرینی کشتی گیران کشورمان در مسابقات جهانی کشتی آزاد را تبریک گفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۰:۵۸    
مجتبی گلیج در دیدار رده بندی وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان با برتری قاطع مقابل حریف مغولستانی به مدال برنز رسید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۰:۳۷    
گزارشی از افشای اسناد پاندورا و فساد گسترده خاندان الهام علی اف:"در جمهوری آذربایجان همه می دانند که رژیم علیف در حال غارت ثروت مردم است".
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۰:۳۰    
آئین عزاداری سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) روز سه شنبه با حضور محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در هیئات جامعه الحسین رزمندگان اسلام مشهد برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۰:۲۷    
رسانه های رژیم اسرائیل گزارش دادند که رئیس جدید این رژیم برای شرکت در مراسم مربوط به هلوکاست، اوکراین را به عنوان اولین مقصد سفر خارجی خود انتخاب کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۰:۲۱    
معاون نماینده دائم چین در سازمان ملل متحد بر ضرورت حفظ بی طرفی و استقلال سازمان منع گسترش سلاح های شیمیایی در قبال سوریه تاکید کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۰:۱۴    
با اوج گیری تمایلات مردم به امام هشتم شیعیان جهان (ع)، مامون خلیفه عباسی با دسیسه چینی در روز 30 صفر سال 203 هجری قمری ایشان را مسموم و شهید کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۹:۵۷    
معاون هماهنگی توزیع توانیر از تخفیف صد درصدی بهاء برق 10 میلیون و 600 هزار مشترک خانگی از آبان سال گذشته تاکنون خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۹:۱۸    
رئیس کمیته بازار سرمایه مجلس درباره نصب ماینر در بورس تهران گفت: ماینرها از خرداد 1399 به مدت چند ماه در بورس نصب و حدود 3 بیت کوین نیز استخراج شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۹:۱۶    
شرایط دریافت وام 7 میلیون تومانی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی اعلام شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۸:۵۷    
آتش سوزی یک تانکر سوخت که موجب آتش گرفتن چند کامیون در گمرک دوغارون شده بود اطفا شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۸:۰۹    
کارشناس بازار سرمایه گفت: به نظر می رسد تا اطلاع ثانوی ارزش معاملات خرد با نزدیک شدن به مبلغ 8 هزار میلیارد تومان، روند کاهشی به خود بگیرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۷:۰۰    
مراسم عزاداری 28 صفر همراه با پخت آش نذری امروز سه شنبه 13مهر ماه 1400 در میدان شهرداری به همت هیئت خدام العتره رشت برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۷:۴۱    
در روز بیست و هشتم ماه صفر (13 مهر)، زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی بمناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) به سمت حرم امام هشتم با دسته های عزاداری حرکت کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۷:۴۰    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به تکمیل اعضای کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از فضای مجازی گفت: قرار است رسانه ها به منظور شفاف سازی این طرح در نشست حضور داشته باشند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۲    
تیم فوتبال استقلال در دیداری تدارکاتی مقابل خیبر خرم آباد به پیروزی رسید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۰    
سخنگوی گمرک: یک جفت کفش ورزشی که حاوی مواد مخدر شیشه بود و به صورت پستی بنا بود به سیدنی استرالیا ارسال شود، توسط گمرک کشف و ضبط شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۸    
به گزارش مشرق، سید رضا قزوینی غرابی طی یادداشتی که در کانال تلگرامی تحلیل رویدادهای عراق منتشر کرد به بررسی انتخابات عراق پرداخت. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۸    
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران عنوان کرد که تیم فعلی فوتبال ایران یکی از بهترین نسل های تاریخ فوتبال ایران است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۷:۱۷    
وزیر امور خارجه کشورمان به دعوت لاوروف، عازم کشور روسیه شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۷:۰۲    
سرمربی فرانسوی تیم ملی فوتبال عربستان به مسئولان دو باشگاه الهلال و النصر اعلام کرد که از سلامتی بازیکنانشان در این اردو مراقبت خواهد کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۶:۵۶    
آمارهای مرکز آمار ایران نشان می دهد از بین جمعیت بیکار ایران بالغ بر 1.8 میلیون نفر در سن 18 تا 35 سالگی قرار دارند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۶    
در آتش سوزی پارکینگ اتوبوس ها در شهر رم ایتالیا، سی دستگاه اتوبوس در آتش سوخت. علت این آتش سوزی هنوز مشخص نشده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۰    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: لازمه بدونیم که انگلیس بعد از غارت هند، نسل کشی در ایران ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۶:۱۹    
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از واکسیناسیون 3 میلیون دانش آموز خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۶:۰۳    
وزیر امور خارجه آمریکا بار دیگر برای کاهش تنش ها و بازسازی اعتماد در روابط واشنگتن- پاریس راهی فرانسه شد اما این بار با استقبال سرد مقامات فرانسوی روبرو شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۰    
سرخه ای ها که در ماه های محرم و صفر و در ایام مصادف با سالروز شهادت ائمه اطهار (ع) همواره آیین های مختلفی را برای سوگواری این روزهای پر از غم و اندوه برگزار می کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۶:۰۰    
شرکت خودروسازی تسلای آمریکا در موضوع تبعیض نژادی علیه یکی از کارگران سیاه پوستش مجرم شناخته شد و قرار شد بر اساس حکم دادگاه 130 میلیون دلار به کارگر مذکور غرامت پرداخته شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۸    
رویکرد سوریه و روسیه مبنی بر آزادسازی مسیر M4، رئیس جمهوری ترکیه را بین دو گزینه پذیرش اجرای توافق سوچی یا مواجهه با عملیات نظامی که اجرای توافق را تحمیل می کند، قرار می دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۶    
هکرها توانسته اند از حساب کاربری هزاران نفر از مشترکان شرکت کوین بیس که یکی از اصلی ترین بسترهای خرید و فروش ارزهای مجازی است، دزدی کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۶    
به گزارش مشرق، سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در توییتر نوشت: در مصاحبه با فرانس 24 گفتم که زمانی که روند بازبینی داخلی مان به جمع بندی برسد، به وین بازخواهیم گشت ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۳۱    
روزنامه العرب قطر مدعی شد فرشید اسماعیلی شاخص ترین گزینه باشگاه العربی قطر برای جانشینی مهرداد محمدی است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۳۱    
زندانی واقع در غرب پاریس شاهد به گروگان گرفته شدن دو تن از نگهبانان از سوی فردی است که به جرم قتل در ندامتگاه به سر می برد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۳۰    
رسانه ها به نقل از کارشناسان اقتصادی پیش بینی می کنند که در صورت تداوم تعطیلی جایگاه ها، توزیع کالاها و و به ویژه مواد غذایی نیز مختل خواهد شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۲۱    
جایزه نوبل فیزیک سال 2020 میلادی به راجر پنروز از انگلیس به دلیل کشف این که تشکیل سیاهچاله، یک پیش بینی قوی برای نظریه نسبیت عام است اهدا شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۱۹    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: قضاوتی ندارم اما حقیقتا برام سواله که تبریک نه چندان خلاقانه و خاص وزیر سابق ارتباطات انقدر ارزش خبری داره که اینهمه رسانه بهش بپردازه؟! ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۱۳    
اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود به بررسی روند سرمایه گذاری های جدید در اقتصاد ایران پرداخته که نشان می دهد این شاخص در سال 1399 شرایط مطلوبی را تجربه نکرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۵    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: هله تورنینگ اشمیت نخست وزیر سابق دانمارک، والری ژیسکار رئیس جمهور سابق فرانسه رو به آزار جنسی متهم کرد و گفت در دهه 2000 ژیسکار به او دست زده ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۵    
فرماندهی پلیس فدرال عراق امروز از پیدا شدن چهارده موشک اتریشی در جنوب شرق بغداد خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۰    
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام سفارت نروژ در تهران با انتشار تصویری نوشت: گنجینه ای پیدا شده نزدیک سفارت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۳    
بزرگ ترین اتحادیه های صنفی فرانسه در اعتراض به سیاست های اقتصادی دولت این کشور روز سه شنبه 5 اکتبر را روز اعتصاب و تظاهرات سراسری اعلام کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۰    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: به مردم احترام بگذارید، این مردم عزیز خدا هستند، چرا با مردم اینجور می کنید؟! ...وایستا وایستا، مردم اذیت شدند! ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۰    
با دستور وزیر اقتصاد و امور دارایی به معاونان و رؤسای دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد، اجرا و پیاده سازی پیوست عدالت برای همه سیاستگذاری های اقتصادی این وزارتخانه تکلیف شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۳    
بر اساس اسناد فاش شده، تونی و همسرش با خرید شرکتی خارج از کشور، از پرداخت مالیات 312 هزار پوندی ملک در لندن خودداری کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۸    
معاون والی طالبان در هرات، همزمان با تحویل چهارمین محموله کمک های بشردوستانه ایران، تاکید کرد که این گروه اجازه نخواهد داد تهدیدی از سوی داعش علیه جمهوری اسلامی ایران صورت گیرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۶    
به گزارش مشرق، تلگرام در اقدامی علیه واتساپ کاری کرد که اگر کلمه واتساپ را در تلگرام تایپ کنید، لاکپشت رو میاره!
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۰    
مراسم عزاداری ایام پایانی ماه صفر از دوشنبه به مدت 3 شب در مسجد پادگان 06 ارتش در حال برگزاریست. اینجا به منظور مقابله با کرونا تزریق واکسن هم انجام می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۴    
نایب قهرمان المپیک 1996 آتلانتا معتقد است که کامران قاسمپور به دلیل کسب مدال در یک وزن بالاتر، درواقع دو مدال طلا گرفته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۶    
مدیر امور رسانه ای آستان قدس رضوی: از ظرفیت شبکه های مختلف رسانه ملی برای انتقال فضای معنوی حرم به مشتاقان امام رضا (ع) استفاده می کنیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۱    
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: جلسه شب گذشته هیئت مدیره باشگاه استقلال با حضور فرهاد مجیدی بسیار خوب و در فضای صمیمانه برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۶    
نخست وزیر جدید ژاپن در گفتگوی تلفنی با رئیس جمهور ایالات متحده از دریافت پیامی قدرتمند مبنی بر پایبندی واشنگتن به دفاع از جزایر واقع در آب های مورد مناقشه شرق چین خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۳    
با توجه به شروع واکسیناسیون با کادر درمان و افراد مسن، در پیک پنجم کمترین میزان مرگ و میر را در این افراد شاهد بودیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۳    
از اول ماه آگوست بدهی قرقیزستان به چین بالغ بر یک میلیارد و 765 میلیون دلار اعلام شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۱    
جلسه ویژه رئیس جمهور با پیشکسوتان و فعالان جهادی و محرومیت زدایی در خصوص احیای ماموریت های جهاد سازندگی صبح امروز برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۶    
الخنادق در گزارشی به تلاش آمریکا برای تاثیرگذاری بر انتخابات عراق پرداخت و از حشد شعبی به عنوان سد محکمی دربرابر تحرکات واشنگتن نام برد.
  • ۱