چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۶:۳۶Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

خبرهای مشرق نیوز 17 مهر 1400 - mashreghnews.ir

مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 29 اسفند 1397 مشرق نیوز 27 بهمن 1398 مشرق نیوز 30 اسفند 1399 مشرق نیوز 31 فروردین 1400 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1400 مشرق نیوز 31 خرداد 1400 مشرق نیوز 31 تیر 1400 مشرق نیوز 31 مرداد 1400 مشرق نیوز 31 شهریور 1400 مشرق نیوز 1 مهر 1400 مشرق نیوز 2 مهر 1400 مشرق نیوز 3 مهر 1400 مشرق نیوز 4 مهر 1400 مشرق نیوز 5 مهر 1400 مشرق نیوز 6 مهر 1400 مشرق نیوز 7 مهر 1400 مشرق نیوز 8 مهر 1400 مشرق نیوز 9 مهر 1400 مشرق نیوز 10 مهر 1400 مشرق نیوز 11 مهر 1400 مشرق نیوز 12 مهر 1400 مشرق نیوز 13 مهر 1400 مشرق نیوز 14 مهر 1400 مشرق نیوز 15 مهر 1400 مشرق نیوز 16 مهر 1400 مشرق نیوز 17 مهر 1400 مشرق نیوز 18 مهر 1400 مشرق نیوز 19 مهر 1400 مشرق نیوز 20 مهر 1400 مشرق نیوز 21 مهر 1400 مشرق نیوز 22 مهر 1400 مشرق نیوز 23 مهر 1400 مشرق نیوز 24 مهر 1400 مشرق نیوز 25 مهر 1400 مشرق نیوز 26 مهر 1400 مشرق نیوز 27 مهر 1400 مشرق نیوز 28 مهر 1400 مشرق نیوز 29 مهر 1400 مشرق نیوز 30 مهر 1400 
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۸    
غلامرضا آزادی تهیه کننده فیلم های کودک و نوجوان می گوید که سینمای کودک ما رویاپردازی و ادبیات داستانی کهن را فراموش و مخاطبان اصلی خود یعنی کودکان را از دست داده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۵:۴۷    
استرس ممکن است نحوه عملکرد اندام های مختلف بدن از جمله دستگاه گوارش را تغییر دهد و می تواند با چندین نوع بیماری گوارشی از جمله بیماری التهابی روده (IBD) مرتبط باشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۵:۱۷    
در کودکان و نوجوانان 6 تا 15 سال، بازی های ویدیویی، رایانه ها، تلفن های هوشمند، استفاده از اینترنت و تماشای تلویزیون، عامل کم خوابی و کیفیت ضعیف خواب آنها هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۳:۰۱    
بسیاری از افراد بر این باورند که نحوه صحیح غذا خوردن با قاشق و چنگال مناسب تر است ولی...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۰:۱۵    
محققان معتقدند بهداشت خوب دهان و دندان ممکن است سلاحی برای مقابله با کووید19 شدید باشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۲:۴۴    
بسیاری از خودروهایی که این روزها در سطح شهر می بینیم از تسمه تایم برای به حرکت در آوردن میل سوپاپ و جابجایی سوپاپ ها استفاده می کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۲:۳۱    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی روزمرّگی های یک محیط بان نوشت: یک رأس قوچ لارستان که در آبگیر یکی از پالایشگاه های پارس جنوبی گرفتار شده بود، نجات یافت. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۰:۱۶    
ورود لینک اند کو به صنعت موتورسیکلت سازی شاید چندان خبر مهمی نباشد، اما برای دنبال کنندگان اخبار برندهای چینی قطعاً هیجان انگیز است. به خصوص زمانی که پای بنلی هم وسط کشیده می شود!
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۸:۱۹    
شرکت توانیر در خصوص تامین پایدار برق و گاز به دلیل فعالیت مراکز غیر مجاز رمز ارز و برق مصرفی قابل توجه این مراکز هشدار داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۱۷    
یک نویسنده گفت: خیلی از کتاب های کودک ایرانی قابل عرضه در جهان هستند، ولی موانعی وجود دارد که باید برطرف شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۵    
وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۰    
همزمان با نخستین روز از گرامیداشت هفته نیروی انتظامی روز شنبه 17 مهر ماه 1400 طی مراسمی، ده ها کیلوگرم انواع مواد مخدر در جزیره کیش امحاء شد
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۹    
متخصص بیماری های عفونی: واکسن آنفلوآنزا از فرانسه و هلند به کشور وارد شده و بهتر است فاصله تزریق آن با واکسن کرونا یک هفته باشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۶    
شرایط سنی آپارتمان های مسکونی برای دریافت تسهیلات جدید خرید آپارتمان اعلام شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۹    
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه واکسیناسیون شرط کافی برای کنترل کرونا نیست، بر ضرورت رعایت پروتکل ها و خودداری از برگزاری جشن ها و دورهمی های خانوادگی تاکید کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۰    
از صبح امروز مردم عراق برای تعیین نمایندگان خود در مجلس، پای صندوق های رأی می روند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۱    
با شروع فصل پاییز و مهر ماه بسیاری از شرکت ها آگهی های استخدامی خود برای فرصت های شغلی متفاوت را منتشر کرده اند که با مشاهده و بررسی آنها می توانید تغییر در کار خود را رقم بزنید ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۳    
میرکاظمی گفت: سناریوی های گذشته روش کار ما نیست چراکه آثار و تبعات مخرب آن در کشور مشهود است و چنین سناریویی جزء ایجاد فاصله طبقاتی و هدایت بخش بزرگی از افراد جامعه به زیر خط فقر نبوده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۰    
مراسم تشییع پیکر آیت الله علی شیخ محمدی معروف به محمدی تاکندی روز شنبه 17 مهرماه در امام زاده حسین (ع) قزوین برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۰    
نخستین جلسه نشست آقای دکتر خاندوزی ، وزیر امور اقتصادی و دارایی با مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی عصر روز شنبه در سالن جهاد اقتصادی وزارت اقتصاد برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۵    
شاید زمانی نه چندان دور، وجود تخم مرغ در سبد غذایی خیلی هم جالب نبود. اما، حالا به غذای لاکچری تبدیل شده و فقرا نمی توانند از خواص منحصر به فرد این فرآورده غذایی به وفور استفاده کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۰    
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: برای نخستین بار در کشور شرایطی فراهم خواهد شد که کودکان و نوجوانان مالک سیم کارت و دارای هویت حقیقی مستقل در فضای مجازی می شوند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۴۶    
یک شرکت دانش بنیان با دریافت تسهیلات سرمایه در گردش از صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن و تامین بخشی از هزینه ها، موفق به تولید دستگاه تثبیت کننده بافت قلب شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۴۳    
بر اثر وقوع زمین لرزه، بیش از 400 منزل مسکونی در بخش مرکزی شهرستان ایذه خسارت دیده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۸    
حسین شریعتمداری در گفت وگوی برنامه شنبه شب جهان آرا: حتی قراردادهای گلستان و ترکمنچای هم دارای نسخه رسمی فارسی بودند ولی برجام فاقد چنین نسخه ای است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۲    
رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری 100 نفر از مروجان فرهنگ اوباش گری در فضای مجازی با بیش از 11 میلیون دنبال کننده خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۲    
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: در بین بیماری های غیرواگیر سرطان سومین عامل مرگ ومیر ایرانیان پس از بیماری های قلبی و حوادث بوده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۰    
به گزارش مشرق، حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون و کار و رفاه اجتماعی طی توییتی نوشت: وزارت مردم در دولت سیزدهم به دنبال تحقق تامین اجتماعی فراگیر و گسترش بیمه های اجتماعی تا پایین ترین دهک های اقتصادی ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۷:۱۵    
یک روانشناس گفت: بیشتر افراد از دو سه سال اول زندگی اش هیچ چیزی در خاطر ندارد و بسیاری از افراد از هفت یا هشت سال اول زندگی شان نیز خاطره ای ندارند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۷:۴۵    
گل راعی به دلیل خواص اعجاب آور و کاربردهای درمانی مختلفی که دارد، به پادشاه گیاهان دارویی معروف است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۷:۳۰    
یک عضو مجلس خبرگان رهبری با هشدار به خواص؛ بر لزوم مبارزه نخبگانی با تحریف و سیاه نمایی علیه دستاوردهای نظام اسلامی تأکید کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۵:۴۷    
استفاده از عسل فرآوری شده و بدون قند فواید بیشتر و طولانی مدت تری دارد. عسل را بیشتر با خواص تسکین دهنده ، آنتی اکسیدانی و ضد میکروب بودن می شناسند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۶:۳۳    
محققان در تازه ترین مطالعات خود دریافتند سلول های حافظ ضربان قلب که تصور می شد قبل از تولد از بین می روند، قابل بازسازی هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۵:۳۲    
یک داروی آزمایشی که برای درمان آلزایمر ساخته شده بود، در کاهش چاقی و افزایش عملکرد قلب در موش ها موثر واقع شده است. این دارو در درمان زوال عقلی موفق عمل نکرده بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۵:۱۷    
محققان بر این باور هستند که ویتامین A موثرترین درمان برای بازگردان حس بویایی افرادی است که به کرونا مبتلا شده ند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۳:۴۵    
تصاویر دریافتی از کاوشگر استقامت ناسا وجود یک دریاچه در منطقه Jezero Crater را در حدود 3.7 میلیارد سال قبل تأیید می کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۲:۳۰    
در گذشته رودخانه های بسیاری در مریخ جریان داشته اند و همین امر شانس حیات موجودات فرازمینی را به ویژه در محل فرود مریخ نورد استقامت در "دهانه ی جزرو" بسیار افزایش می دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۲:۱۱    
گفت: این روزها برخی از مدعیان اصلاحات که نتوانسته اند به قول و وعده های خود عمل کنند، برای ناتوانی های خود بهانه های آنچنانی می تراشند!
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۱:۴۳    
تحقیق جدید نشان داده است که مکمل های کتون می توانند شیوه درمانی جدیدی برای حفظ و بهبود سلامت مغز در افراد چاق باشند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۱:۳۳    
تلسکوپ فضایی هابل تصویری از رقص دو کهکشان در فضا ثبت کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۰:۴۱    
وزیر امور اقتصاد و دارایی در نشست خود با مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی بر آمادگی کامل وزارت اقتصاد برای همکاری و مساعدت به نظام بانکی تاکید و انتظارات از سیستم بانکی را تشریح کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۰:۰۵    
حجم نقدینگی اقتصاد کشور در آستانه 4000 هزار میلیارد تومان قرار گرفته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۰:۰۱    
یک روزنامه پرتیراژ اسرائیلی چهره واقعی تل آویو را توصیف و از آن به عنوان تل آویو ناپاک نام برده که صدها آواره و بی خانمان در خیابان های آن کارتن خواب هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۵۸    
فوق ستاره پرتغالی با حضور در ترکیب تیم ملی فوتبال کشورش رکورد تاریخی دیگری را به نام خود ثبت کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۴۹    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی خبری پارسینه اینفوگرافی درباره تفاوت علائم کرونا با استرس را منتشر کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۴۹    
به گزارش مشرق، یک کاربر افغانستانی طی توییتی نوشت؛ اربابِ زمین، امیر تاریخ بیا... بیا و شیعیان غریب ات را دریاب! عکس از صبح امروز نانوایی دشت برچی. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۴۹    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: برسد به دست آنهایی که هشت سال در گوش مردم خواندند هرچی گرون بشه دیگه ارزون نمیشه ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۴۶    
مدال آوران اوزان 60، 97 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی در مسابقات جهانی مشخص شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۴۶    
شیخ علی الخطیب نائب رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان حمله تروریستی علیه مسجد شیعیان در استان قندوز افغانستان را محکوم کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۴۵    
مردم شهرستان آمل پس از کسب قهرمانی محمد هادی ساروی کشتی گیر وزن 97 کیلوگرم این شهرستان در مسابقات قهرمانی جهان در میادین اصلی شهر جشن و شادی به راه انداختند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۴۲    
منابع رسانه ای یمن شنبه شب گزارش دادند که ائتلاف سعودی همچنان یمن را آماج حملات هوایی و توپخانه ای قرار می دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۲۳    
در پی حمله روز پنجشنبه گروهی شبه نظامی به یک مدرسه دولتی در بخش شیرین اگر ایالت کشمیر و کشته شدن دو معلم این مدرسه در جریان این حمله، امروز شماری از ساکنان کشمیر دست به اعتراض زدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۰۸    
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان البرز گفت: بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک در حیات وحش طالقان تایید شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۰۸    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی تبیان نوشت: بعد از خبر فوت هنرمند پیشکسوت عزت الله مهرآوران برخی رسانه ها مدعی شدن که ایشون واکسن برکت دریافت کرده و با وجود دریافت این واکسن براثر کرونا درگذشتن ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۰۵    
کاروان تیم ملی فوتبال کره جنوبی برای دیدار با ایران وارد تهران شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۵۸    
وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی سید محمد هادی سبحانیان را به سمت معاون امور اقتصادی منصوب کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۵۶    
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان درباره کسب 2 طلای جهانی صحبت هایی مطرح کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۴۴    
به گزارش مشرق، عبدالله گنجی، فعال رسانه ای در توییتر نوشت: در بین همه خصلت هایی که ممکن است انسان را در درون قدرت گرفتار کند(خیانت؛ فساد، بی عدالتی و...) در باره بنی صدر نظرات مختلفی عنوان می شد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۴۱    
حشد الشعبی ضمن درخواست از تمام عراقی ها برای شرکت در انتخابات، به نیروهای خود برای حفظ امنیت انتخابات فردا دستور آماده باش کامل داده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۲۸    
شرکت ایران خودرو پیش فروش یک ساله برخی محصولات خود را از روز چهارشنبه 14 مهر 1400 با قیمت غیرقطعی و موعد تحویل شهریور و مهر 1401 آغاز کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۱۹    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: این واحدهای مسکونی حدود 80 درصد تخریب شده اند اما با توجه به وسعت شهرستان ارزیابی ها همچنان ادامه دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۱۶    
استاد بیماری های گوش، حلق و بینی با بیان اینکه 90 درصد خارش گوش به دلیل استفاده از گوش پاکن است،گفت: وقتی با گوش پاکن گوش را تمییز می کنیم سیستم مهم دفاعی گوش را خارج می کنیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۱۴    
به گفته یک خبرنگار اسرائیلی، با وجود آن که جامعه بحرین جامعه ای محافظه کار و مقید به اصول فرهنگی است اما مسئولین این کشور راه ایجاد کلوپ های مستهجن را باز کرده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۱۰    
پیش آمده با دوستی مسافرت رفته باشید و طبق قرار تعیین شده میان خودتان موظف شده اید دنگ خود را در همه هزینه ها پرداخت کنید. یکی مادر خرج می شود
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۰۴    
به گزارش مشرق، محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس در توییتر نوشت: کسب مدال طلا توسط پهلوان محمدهادی ساروی و همچنین تاریخ سازی پهلوان علی اکبر یوسفی در کسب مدال طلای سنگین وزن جهانی را به مردم عزیز ایران ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۵۴    
جنگنده های ائتلاف سعودی امروز 57 بار مناطقی از یمن را بمباران کردند، در همین حال در حمله توپخانه ارتش عربستان سعودی به منطقه مرزی در شمال یمن یک شهروند یمنی کشته و سه نفر دیگر زخمی شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۵۳    
یک وب سایت اطلاعاتی آمریکایی با انتشار مطلبی مدعی شد که مجموعه راکتور هسته ای یانگ بیون کره شمالی همچنان مشغول غنی سازی اورانیوم است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۵۱    
طرح پشتیبانی و رفع موانع تولید کشاورزی با سیاست های کلی نظام در جلسه هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بررسی قرار گرفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۳۴    
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: پایگاه های واکسیناسیون دانش آموزی در تمام شهرهای کشور از امروز شکل می گیرند و امیدواریم واکسیناسیون دانش آموزان از هفته آینده رشد فزاینده ای داشته باشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۲۹    
فرماندهان نظامی ارتش لبنان و رژیم صهیونیستی برای دومین بار در مقر نیروهای حافظ صلح سازمان ملل در خط مرزی لبنان و سرزمین اشغالی دیدار کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۲۸    
سرپرستان معاونت های فرهنگی و توسعه ورزش همگانی و همچنین امور جوانان وزارت ورزش و جوانان منصوب شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۱۶    
معاون دبیر کل حزب الله تأکید کرد که مداخله آمریکا در لبنان به همراه فساد طبقه حاکم، دو علت وخامت وضعیت اقتصادی و اجتماعی است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۱۴    
دوران بارداری دوره بسیار مهمی در زندگی است و سلامت مادر و فرزند به مراقبت های این دوره بستگی دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۱۱    
سازمان گذرگاه های مرزی عراق اعلام کرد که فردا و همزمان با برگزاری انتخابات این کشور، تمامی مرزهای زمینی و هوایی این کشور مسدود خواهد بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۰۷    
وزیر خارجه آمریکا روز چهارشنبه با وزیران خارجه رژیم صهیونیستی و امارات در واشنگتن نشستی برگزار خواهد کرد و ایران، یکی از مهمترین موضوع این نشست خواهد بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۰:۵۹    
دارنده مدال برنز المپیک توکیو در مسابقات جهانی کشتی فرنگی طلا گرفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۵۰    
به گزارش مشرق، محمدمهدی همت، فرزند شهید همت طی توییتی نوشت: خبر مرگ بنی صدر را که شنیدم یاد این سخن پدر عزیزم شهید حاج محمد ابراهیم همت افتادم که ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۰:۳۸    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی نورنیوز اینفوگرافی درباره دلایل میل شدید به شیرینی جات را منتشر کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۰:۳۱    
دادستان تهران از راه اندازی کارگروهی برای پیگیری آلودگی هوا در دادستانی تهران خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۰:۳۰    
به گزارش مشرق، یک طنزپرداز در صفحه توییتری خود نوشت: خب از امشب جلسات براندازی جمهوری اسلامی یه عضو جدید داره ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۵    
تحلیلگران هشدار می دهند که قیمت قبوض، بنزین، غذا و انرژی برای انگلیسی ها طی ماه های آینده افزایش می یابد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۳    
شهروندان فرانسوی در سیزدهمین هفته پیاپی، به صدور گذرنامه سلامت برای دریافت کنندگان واکسن کرونا اعتراض کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۱    
با افزایش قابل توجه بهای حامل های انرژی در اروپا، انگلیس قصد دارد تا در راستای تحقق سیاست های خودکفایی این کشور در دوره پسابرگزیت، جزیره ای را برای تولید نیروی برق در دریای شمال احداث کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۰:۱۵    
آدریان رابیو به دلیل تست مثبت کرونا شانس حضور در فینال لیگ ملت های اروپا را از دست داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۰:۱۴    
به گزارش مشرق، کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: منازل مردم در روستاهای اندیکا از 10 تا 100درصد تخریب شده ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۰:۰۳    
نظرسنجی یک اندیشکده آمریکایی نشان داد که شهروندان این کشور در مجموع با مداخله نظامی آمریکا در شبه جزیره کره موافق هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۰:۰۰    
به گزارش مشرق، کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: رفت پیش رفیق جنایتکارش ... خیانت های بنی صدر مهمترین عامل در سقوط خرمشهر بود و امروز ... ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۹    
ارمنستان از نقض آتش بس و مرگ یکی از شهروندان خود به دلیل شلیک تک تیراندازان ارتش جمهوری آذربایجان خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۷    
منابع خبری از پیشرفت مذاکرات بین حماس و مسئولان مصری در مورد پرونده تثبیت آتش بس در غزه و تبادل اسرا با اسرائیل خبر دادند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۰    
یک نشریه آمریکایی نوشت، قایق های پرنده باور-2 در کنار ناوگان قایق های تندروی این کشور قادر به دفاع از حریم دریایی ایران در تنگه هرمز هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۳۰    
به گزارش مشرق، احسان تقدسی، فعال رسانه ای در توییتر نوشت: ابوالحسن بنی صدر امروز مرد. تاریخ او را با فرار از ایران به همراه رجوی با لباس زنانه و کمک به جریان های ضدایرانی به یاد خواهد آورد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۱۴    
به گزارش مشرق، کبری آسوپار فعال رسانه ای در توییتر نوشت: امام در نامه 6 فروردین 68 خطاب به آیت الله منتظری، سه قسم جلاله یاد می کنند: والله قسم من با انتخاب شما مخالف بودم... ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۱۲    
ملی پوش کشتی فرنگی کشورمان در وزن 67 کیلوگرم مسابقات جهانی به فینال رسید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۱۲    
به گزارش مشرق یحیی گل محمدی پس از تمدید قراداد با پرسپولیس در صفحه اینستاگرام خود نوشت: خدایا شکرت
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۱۲    
خودروی Impala که جایگاه بسیار خوبی در کتاب تاریخ خودرو در دنیا دارد با توجه به تمام شگفتی هایش فقط یک کلون سوپر اسپرت است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۵۸    
پخش سری جدید سریال خاطره انگیز روزگار جوانی از امشب آغاز می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۵۸    
سازمان های حقوق بشری در واکنش به پایان مأموریت تیم بازرسان شورای حقوق بشر سازمان ملل در یمن، آن را نتیجه فشار دولت سعودی و یک لکه ننگ خواندند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۵۶    
یک هیأت سودانی اخیرا به منظور دیدار با مقامات رژیم صهیونیستی به اراضی اشغالی فلسطین سفر کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۵۵    
حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان طی حکمی بیژن ذوالفقارنسب را به عنوان مشاور ورزشی خود در این وزارتخانه منصوب کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۵۳    
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت:به طور حتم فردا بحث حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی برای دیدار ایران و کره جنوبی، تعیین تکلیف خواهد شد و مطمئن باشید هیچ گونه کم کاری از سوی فدراسیون انجام نشده است.