جمعه ۰۳ بهمنساعت ۰۲:۴۰Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

مجمع تشخیص مصلحت نظام (maslahat.ir)

  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۴۶ سایت دیگر  
هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله صادق آملی لاریجانی تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۰   + ۳۴ سایت دیگر  
مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز چهارشنبه، اول بهمن ماه به ریاست آیت الله آملی لاریجانی و با حضور اعضا تشکیل جلسه داد .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۱:۱۰    
گروه پژوهش های سیاست خارجی پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام بیست و دومین نشست رویداد استراتژیک با موضوع تبیین راهبرد چرخه دوگانه چین: اهداف و پیامدها را برگزار می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
هشتمین پیش نشست همایش نظام مسائل اولویت دار کشور با همکاری مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست های کلی نظام و سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
هفتمین پیش نشست همایش نظام مسائل اولویت دار کشور با همکاری مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست های کلی نظام و سازمان بسیج دانشجویی با سخنرانی دکتر محمد حسین صفار هرندی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۰    
شانزدهمین نشست راهبرد ایرانی با موضوع سیاستگذاری در برنامه هفتم در پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۹:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را قهرمانی الهی و نورانی دانست و اظهار کرد: مکتب اسلام، قهرمان پرور است و شهید سلیمانی نیز به تأسی از همین مکتب ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۲:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی درگذشت آیت الله مصباح یزدی، رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی و نماینده منتخب مردم استان خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۰:۰۹   + ۶۶ سایت دیگر  
آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار توجه جدی و بیش از پیش به سیاست های کلی نظام در روند تقنینی و اجرایی کشور شد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۵:۰۹   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام توجه به مناطق محروم و کم برخوردار از جمله استان سیستان و بلوچستان و جلب و جذب سرمایه گذاری در این مناطق از طرق مختلف از جمله فعالیت های قانونی و منطبق بر وظایف تعریف شده ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۱:۰۹   + ۱۳۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از آغاز بررسی مجدد لوایح اف ای تی اف در مجمع تشخیص خبر داد و گفت:حسب ارجاع مقام معظم رهبری ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۷:۰۹    
جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز چهارشنبه سوم دیماه به ریاست آیت الله صادق آملی لاریجانی تشکیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۱۴۱ سایت دیگر  
روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور اطلاعیه ای توضیحی، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در پاسخ به تقاضای ریاست محترم جمهوری، صرفا با تمدید زمان بررسی لوایح FATF موافقت فرموده اند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۹:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز چهارشنبه 26 آذرماه به ریاست دکتر محسن رضایی تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر روز چهارشنبه در نشست خبری با نمایندگان رسانه های داخلی گفت: تلاش هایی برای یافتن عاملان شهادت شهید فخری زاده صورت گرفته که سردار باقری در گزارش خود به اعضای مجمع از ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۹:۲۵   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اولویت نخست امروز کشور را رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم اعلام کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ارتحال آیت الله محمد یزدی عضو مجلس خبرگان رهبری و رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، شرایط و ضوابط جذب کادر وظیفه امریه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی شهیدی محلاتی، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر پرویز داودی رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی شهادت دکتر محسن فخری زاده را به محضر مقام معظم رهبری، همسنگران و خانواده ایشان تبریک و تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۲:۳۶    
هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز چهارشنبه 30 مهرماه به ریاست دکتر رضایی، دبیر مجمع تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۱:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی شهادت دکتر محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۱۱   + ۳۸ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی در نشست مقدماتی اصل 31 قانون اساسی، بر تسریع بازنگری در وضعیت مسکن تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار یادداشتی، نسبت به تحریف وقایع تاریخی و ظلم های کشورهای غربی نسبت به ملت ایران در کتاب خاطرات اوباما واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت هفته بسیج، پیامی منتشر کرد و نوشت: بسیج فرمول مردمی کردن امور است که اهمیت خود را در دفاع مقدس نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۲   + ۴۹ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حادثه تلخ بندرعباس که کام هر انسان باوجدانی را تلخ می کند، ناشی از خلاهای قانونی در حوزه شهرسازی نظیر ماده 100 و فقدان اراده و ابزارهای کارآمد در تامین مسکن شهروندان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری علمی پژوهشی مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام و حوزه های علمیه با حضور دبیر مجمع و مدیر حوزه های علمیه امضا شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در سالروز شهادت سردار مهدی زین الدین نوشت: فرمانده ای شجاع، غیور، مومن، خستگی ناپذیر و مخلص بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۱   + ۵۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود نوشت: جنگ و مذاکره با کشوری که درحال افول است، هر دو اشتباه است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت حجت الاسلام جواد اژه ای را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی، در ادامه بازدیدهای اخیر خود از صنایع داروسازی کشور، از کارخانه سیناژن ، کارخانه تولید تجهیزات صنعت پزشکی و شرکت آریوژن بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
اولین نشست ارائه پیش نویس سیاست های کلی توسعه دریامحور در مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
سونگ تائو، وزیر امور بین الملل حزب کمونیست جمهوری خلق چین در پاسخ به تقاضای دکتر محسن رضایی یادداشتی حاوی نقطه نظرات حزب کمونیست چین را برای دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی، از پالایشگاه پلاسمای خون مدوک زیست دارو و کارخانه کیت سازی پیشتاز طب ، بازدید کرد و با مدیران و دانشمندان این شرکتها به گفتگو پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۶   + ۷۶ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادداشتی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر شد نوشت: خوشبینی دولت های گذشته نسبت به امریکا و اروپا، بارها به ملت ایران آسیب زده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی، شهادت جانباز پر افتخار و فرمانده سرافراز و یادگار گرانقدر دوران دفاع مقدس سردار رمضانعلی صحرایی را تبریک و تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۵:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر علیرضا زاکانی در ششمین نشست همایش نظام مسائل کشور مبتنی بر سیاستهای کلی نظام گفت:اجرای قانون اساسی جز از مسیر سیاست های کلی محقق نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۸:۲۶   + ۵۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع اعضای جمعیت گام دوم انقلاب اسلامی: ما برای چهله دوم انقلاب، یک چراغ روشن داریم تا به قله بلند خودسازی، جامعه سازی و تمدن سازی برسیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با اعضای این ستاد نشست مشترکی را برگزار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی که به مناسبت 17ربیع الاول و 13آبان در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد با اشاره به اینکه دین اسلام موثرترین دین روی زمین است نوشت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۳۴ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی در جلسه جمع سپاری مجمع تشخیص مصلحت نظام با روسای دفاتر بنیاد ملی نخبگان سراسر کشور که به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار شد، گفت: رویکرد ما به جمع سپاری و کسب ایده های صاحبنظران ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۸۰ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، به تبیین روند انحراف از جوانگرایی از سی سال پیش تا کنون پرداخت و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۵۱    
موضوع قیمت خرید تضمینی گندم و چشم انداز امنیت غذایی در سال1400 در پانزدهمین نشست راهبرد ایرانی پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع واکاوی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ششمین پیش نشست همایش نظام مسائل اولویت دار کشور مبتنی بر سیاستهای کلی نظام با عنوان بینات توسط مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاستهای کلی نظام با همکاری سازمان بسیج دانشجویی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی نجبا عراق بر حمایت ایران از سیاست اخراج امریکا از منطقه تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۵۱ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی روز یکشنبه به منظور زیارت بارگاه کریمه اهل بیت(سلام الله علیها) به قم سفر کرد و با حضرات آیات مکارم شیرازی، نوری همدانی و علوی گرگانی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۵۱   + ۳۹ سایت دیگر  
گرچه ساحت نورانی پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلّم که نورش همۀ آسمان ها و زمین را فرا گرفته آن قدر پیراسته و نورانی هست که این مطالب سخیف و هتاکانه گردی به آن عظمت روحی نرساند و لیکن ما ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پیامی، درگذشت عالم وارسته و مجاهد آیت الله آقای حاج سید رضا فاضلیان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع شرکت کنندگان حضوری و دنبال کنندگان مجازی همایش بین المللی افول آمریکا گفت: اگر بخواهیم در برابر افول آمریکا جهش پیدا کنیم باید در همه زمینه ها قوی بشویم ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ابعاد طرح جدید مجلس برای حل معضلات صنعت خودرو در چهاردهمین نشست راهبرد ایرانی پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع واکاوی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس در یادداشتی به مناسبت روز مقاومت قهرمانانه مردم مسجدسلیمان به تجلیل از شهدا و حماسه آفرینان این خطه و سایر شهرهای مقاوم در برابر حملات ضدبشری رژیم بعث پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز چهارشنبه 30 مهرماه به ریاست دکتر رضایی، دبیر مجمع تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۴۲ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی با اشاره به اختیارات کامل شورای هماهنگی سران سه قوه نوشت: از ظرفیت جلسات مشترک سران قوا برای حل مشکلات اقتصادی استفاده شود و متاسفانه از این فرصت استفاده نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست ارزیابی عملکرد محیط زیست کشور در حوزه "خاک و پسماند" و "تنوع زیستی"در کمیسیون زیربنایی و تولیدی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
پنجمین پیش نشست همایش نظام مسائل اولویت دار کشور مبتنی بر سیاستهای کلی نظام با عنوان بینات توسط مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاستهای کلی نظام با همکاری سازمان بسیج دانشجویی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست مجازی تبیین فرایند جمع سپاری مجمع برای روسای استانی و دبیران هم اندیشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۵۰ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از دولت خواست با صادرات تسلیحات پیشرفته ایران، به درآمدهای ارزی جدیدی دست یابد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
سناریوها و پیامدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا (2020) در بیست و یکمین رویداد استراتژیک پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع بررسی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در ارتباط مجازی با دانشگاه دامغان در آئین شروع سال تحصیلی 1399-1400این دانشگاه گفت: تنظیم رابطه دولت با مردم، رابطه دانشگاه با صنعت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۴۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادداشتی با اشاره به ماجرای شهرک خان طومان نوشت: به نشانه احترام، تمام قد در مقابل پیکر پاک و مقدس آنها می ایستیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
چهارمین پیش نشست همایش نظام مسائل اولویت دار کشور مبتنی برسیاستهای کلی نظام با موضوع ′′اولویت های قانون گذاری مبتنی بر سیاست های کلی زیربنایی′′ با سخنرانی مهندس میرسلیم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۲    
توافقنامه تجارت ترجیحی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا در بیستمین رویداد استراتژیک بررسی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در شب اربعین حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور در شبکه استان همدان، یاد و خاطر شهید حاج حسین همدانی را در پنجمین سالگرد شهادت وی، گرامی داشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۷:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم پنجمین سالگرد شهادت سردار شهید حاج حسین همدانی و شهدای مدافع حرم استان همدان گفت: تفسیر واقعی از ولایت، در چهره حاج حسین همدانی و وصیتنامه حاج قاسم دیده می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با حضور در منزل شهید فریدون نژادکی با خانواده این شهید زرتشتی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
آیت الله آملی لاریجانی، رییس هیئت امنای جامعة الإمام الصادق علیه السلام در آیین افتتاحیه سال تحصیلی 1399-1400ش دانشگاه امام صادق علیه السلام ضمن اشاره به جهادی بودن کار دانشگاه در عصر حاضر ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۱:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی در پیامی صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا را به ملت شریف ایران، سرمربی، بازیکنان و کادر فنی باشگاه تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سناریوها و پیامدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع بررسی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۲    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام توافق اخیر میان امارات و رژیم صهیونیستی را بی سرانجام و خیانتی بزرگ در حق آرمان مردم فلسطین دانست و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۸:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز چهارشنبه، نهم مهرماه به ریاست آیت الله آملی لاریجانی و با حضور اعضا تشکیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه سیاست خارجی پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع جنگ آذربایجان و ارمنستان بر سر قره باغ وضعیت سنجی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۳۲   + ۴۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصحلت نظام با وزیر امور بین الملل حزب کمونیست چین پیش از ظهر امروز به صورت ویدئوکنفرانس پیرامون گسترش روابط دو کشور و مسائل جهانی به گفتگو پرداختند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سومین پیش نشست همایش نظام مسائل اولویت دار کشور مبتنی بر سیاستهای کلی نظام بررسی نظام مسائل اولویت دار حقوقی-قضایی کشور با مشارکت مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاستهای کلی نظام و سازمان بسیج ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سیزدهمین نشست راهبرد ایرانی در پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع با موضوع بررسی لایحه اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۲   + ۴۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع فراگیران دوره تربیت مدیریت راهبردی در خوزستان گفت: همه ملت ایران و همه نظام منتظر حرکت نسل جوان برای فتح میدان های تازه هستند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی پیش از ظهر روز چهارشنبه دوم مهر از اقدامات صورت گرفته برای توانمندسازی روستای بردیه که محل فرماندهی عملیات طریق القدس درسال 1360 بوده بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت آیت الله ممدوحی نماینده سابق مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۲    
سرلشکر پاسدار دکتر محسن رضایی در ویژه برنامه زنده حماسه ماندگار شبکه تلویزیونی آبادان که به طور همزمان از شبکه پنج سیما پخش می شد گفت: آبادان هرگز تسلیم نشد و مردم جهادی عظیم را به راه انداختند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از واحدهای گوناگون صنایع پتروشیمی و شرکت آلومینیوم مسجدسلیمان بازدید کرد و در جمع مدیران و کارکنان این شرکت ها، به ایراد سخنرانی پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
در دومین روز از هفته دفاع مقدس، با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ، بهره برداری از 300 واحد مسکونی و 50 واحد آموزشی برای زلزله زدگان تیرماه 98 شهرستان مسجد سلیمان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
با حضور دکتر محسن رضایی در منطقه محروم کوت عبدالله، کلنگ احداث واحدهای مسکونی در شهرستان کارون به زمین زده شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در نخستین روز هفته دفاع مقدس با حضور در مراسم رژه خدمت نیروهای مسلح در اهواز، از کمک های مومنانه و یاری رساندن به محرومان بویژه در شرایط کرونایی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نخستین روز از هفته دفاع مقدس با حضور در منزل شهیدان ابراهیم و اسماعیل فرجوانی با خانواده ایشان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت مادر شهید والامقام سردار حاج محمد ابراهیم همت را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
هجدهمین رویداد استراتژیک پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام با موضوع دومینوی عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی؛ روایت مقاومت برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع پژوهشگران جوان شبکه های اجتماعی گفت: نیاز داریم که برای حفظ حکمرانی در فضای مجازی بر این شاخه از ارتباطات مسلط شویم و در غیر این صورت حکمرانی رسمی ما پیرو حکمرانی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۸   + ۵۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در چند پیام پیوسته در توییتر نوشت: رژیم هایی که روابط را علنی می کنند از پیش نیز با رژیم صهیونیستی ارتباط داشتند اما منافقانه آن را انکار و پنهان می کردند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت آیت الله آقای حاج شیخ یوسف صانعی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سامانه نجم یا "نظام جمع سپاری مجمع" (najm.cfss.ir)به عنوان مهم ترین درگاه ارتباط دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام با نخبگان و در رابطه با موضوعات مختلف با رویکرد جمع سپاری مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۶    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید عباس موسویان،عضو هیئت امنا و هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع)را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۶    
روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی اظهارات جناب آقای مهندس فتاح، رئیس محترم بنیاد مستضعفان در برنامۀ گفتگوی زنده شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران، توضیحاتی به این شرح منتشر کرد:
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی و معاونان وی، عصر روز چهارشنبه 19 شهریورماه، گزارش عملکرد این بانک در راستای تحقق اهداف سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را به هیئت عالی نظارت مجمع ارائه کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در آیین گشایش اولین دوره تربیت مدرس در حوزه حکمرانی زنان و خانواده که به دستور مقام معظم رهبری تشکیل شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۷:۴۶   + ۱۰۷ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی در صفحه اینستاگرام خود در یادداشتی با عنوان بازار هیجانی، نقدینگی رهاشده و ضرر بازیگران کم اطلاع! به تحلیل وضعیت این روزهای بورس پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت والده دکتر مرضیه وحیددستجردی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سامانه نظام جمع سپاری دبیرخانه مجمع (نجم) با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از معاونان و مدیران دبیرخانه مجمع، روسای کمیسیون ها و جمعی از نخبگان و صاحبنظران کشور رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی در آیین افتتاحیه نظام جمع سپاری دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و نخستین فراخوان جمع سپاری با محوریت تدوین سیاست های کلی برنامه هفتم گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
اروپایی ها سیاست دوگانه دارند / برجام یک جنازه ای است که بر زمین افتاده است / رفتار آمریکا نوعی قمار و انتحار سیاسی است/ دروغگویی ترامپ در عالم مشهور است / در ده سال آینده ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به فرصت سه صد روزه دولت دوازدهم، نوشت: با گذشت سه صد روز، تحولی شگرف در تاریخ دفاع مقدس رقم خورد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۸:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد، گزارشی از بهبود محیط کسب و کار در راستای تحقق اهداف سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی به هیئت عالی نظارت مجمع ارائه کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...