چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۷:۵۹Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

میراث ما (mirasema.ir)

  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۳:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون امید بر ضرورت استفاده از فرصت ثبت جهانی یزد برای گسترش اهداف صلح طلبانه نظام تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور گفت: 16 نمایندگی فعال در کشورهای مختلف داریم و به زودی در پنج کشور دیگر نیز نمایندگی اطلاع رسانی گردشگری ایجاد خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: در حال حاضر رقیب مبل و منبت ملایر آن سوی مرزها و کشورهایی همچون ایتالیا ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۰:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با 123 رای با یک فوریت طرح حمایت از مرمت بافت های تاریخی موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
جمهور با اشاره به ضرورت حمایت از صنعت گردشگری، گفت: گردشگری نقطه مهمی در معرفی جمهوری اسلامی ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۰:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون جدید گردشگری کشور با تاکید بر این که برنامه هایش نفی کننده رویه پیشین نیست، گفت: نیامده ام که دوباره چرخ را اختراع کنم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۲۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز میراث ناملموس تهران با همکاری شهرداری شیراز پنجمین نشست سالانه هماهنگی مراکز مقوله 2 سازمان علمی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۲۱:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گفت: بیست و هشتمین نمایشگاه صنایع دستی تهران نقش مهمی در اشتغالزایی و درآمدزایی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۲۱:۲۲   + ۵۱ سایت دیگر  
روند منفی ورود گردشگران عراقی و حوزه خلیج فارس به کشور درحالی همچنان ادامه دارد که سفر گردشگران اروپایی و آمریکایی با رشد فزاینده ای همراه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۲۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: تمام جاذبه هایی که در مناطق روستایی از جمله سنت ها، آیین ها، آداب و میراث ناملموس وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۲۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان گفت: طبق گزارش لونلی پلنت و گاردین منطقه بلوچستان از زون قرمز گردشگری خارج شد و می توان به آن مناطق گردشگر خارجی فرستاد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۲   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با صدور حکمی، محمد محب خدایی را به عنوان معاون گردشگری این سازمان منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیرانجمن روابط عمومی ایران انتخاب علی اصغر مونسان به عنوان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی کشور گفت، در برخورد با خاطیان و مجرمان میراث فرهنگی خلاء قانونی وجود ندارد و تکلیف این افراد مشخص شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ثبت آثار تاریخی گفت: چند پرونده از جمله بافت تاریخی ماسوله، جنگل های هیرکانی و روستای اورامان برای پیشنهاد ثبت در فهرست میراث جهانی سال 2019 مورد بررسی قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عملیاتی پین تا پین از راه اندازی سرویس رزرو هتل های جهان با استفاده از کارت های بانکی ایرانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ابهر گفت: 16 قلم اموال منقول تاریخی و فرهنگی از طرف شهروندان ابهری جهت نگهداری در موزه باستان شناسی اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تراز منفی گردشگری شایسته کشور نیست گفت: مجلس شورای اسلامی آماده همکاری با سازمان میراث فرهنگی، صنایع و گردشگری است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه روسای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور معاون اول رییس جمهور صبح امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس سابق سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: فرصتِ من در سازمان میراث فرهنگی کوتاه بود، اما امیدوارم پروژه های آغاز شده در این دوره در سازمان ادامه دار باشد تا مهمترین خلاءهای این حوزه از ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اهمیت و نقش میراث فرهنگی باید در اقتصاد کشور به خوبی دیده شود، افزود: مهمترین ماموریتم در سازمان میراث فرهنگی، احیای گردشگری با هدف توسعه ملی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نخستین جلسه هم اندیشی استادکاران و هنرمندان فعال در عرصه طراحی و تولید زیورآلات اسلامی و ایرانی به منظور ارائه راهکارهای انتقال پیام های دینی، اخلاقی و فرهنگی از طریق این هنر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان گفت: تاریخ شفاهی کاخ گلستان با حضور پژوهشگران در موزه مردم شناسی این مجموعه جهانی، روز سه شنبه 31 مردادماه ثبت و رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه در دولت یازدهم، ساخت هتلها و اقامتگاهها از رشد بی نظیری برخوردار بوده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد گفت: بنای تاریخی کوشک کی ابول به عنوان چهارمین اثر تاریخی استان در سال 1396 ثبت ملی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: برای کمک به رشد و توسعه گردشگری از تعامل خوبم با وزرا بهره می گیرم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شرکت تاکسی گردشگری استان یزد با اشاره به فعالیت 27 تاکسی ویژه حمل و نقل گردشگران در این استان، از رونمایی هفت خودروی جدید در هفته دولت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۸:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دهلران از کشف آثار جدیدی در تپه چیغاب در حوزه این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۱:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ارسال نامه به رئیس جمهوری برای تأمین اعتبارات رویداد تبریز 2018 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ و احیای بناهای تاریخی کشور گفت: برای مرمت 600 خانه تاریخی در سال جاری، دچار بحران نیروی کارشناس و متخصص هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۱:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای اجرای تکالیف و پروژه های اولویت داری که از سوی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در سال 96 مصوب شده ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۱:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران درباره اخبار منتشرشده درخصوص تخریب خانه ثابت پاسال(قصر سنگی) گفت: به هیچ عنوان موضوع تخریب این بنا مطرح نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
همایون فرزند استاد محمدرضا شجریان ساعاتی پس از اعلام ثبت ملی دعای ربنا پدرَش گفت: این کار به همت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به انجام رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری با تأکید بر الزام شرکت تعاونی حامیان به پیش خرید صنایع دستی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۸   + ۱۰۰ سایت دیگر  
دعای مشهور به ربنا با صدای استاد محمدرضا شجریان ثبت ملی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از بازنگری و اصلاح طرح جامع گردشگری کشور خبر داد و مشارکت بخش خصوصی در تدوین و تکمیل این طرح درشش ماه نخست سال را جلب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با وجود درخواست ما، صدا و سیما فرصت معرفی صنایع دستی را در محل برگزاری مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
هفته فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در شهر استانبول ترکیه روز شنبه به همت وابستگی فرهنگی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران و با همکاری و مشارکت شهرداری منطقه مال تپه استانبول و اداره کل میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد قشم بیان کرد: 25 ژئوسایت در جزیره قشم وجود دارد که تلاش می شود به 50 منطقه برسد. در تلاشیم جزیره هنگام و هرمز را نیز به آن اضافه کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۰:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام برای حل موانع و مشکلات موجود در حوزه گردشگری اعلام آمادگی کرده است و ما باید تا پیش از شهریور سال جاری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: باید در حوزه طراحی و تولید صنایع دستی در کشور تجدید نظر کرد تا این صنعت را با طرح های جدید بالنده تر ساخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاخ موزه های سعدآباد و نیاوران به عنوان میراثی ارزشمند نیاز به نگهداری ویژه دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان میراث فرهنگی برای معرفی ارزشهای مجموعه کاخ گلستان، همچنین ارتقای سطح کیفی و ایجاد زیرساخت های گردشگری مورد نیاز گردشگران تفاهم نامه این با معاونت علمی ریاست جمهوری منعقد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
صنعت گردشگری استان اصفهان پس از برجام روی ریل رونق و توسعه قرار گرفت اما زیرساخت های آن بویژه در بخش اقامت و اسکان جوابگوی گردشگران و تورهای گردشگری نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل صادرات معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور گفت: 18 هنرمند ایرانی در هشتاد و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و هدایا در شهر فلورانس ایتالیا به هنرنمایی می پردازند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل موزه ملی ایران گفت: امیدواریم با درخواست اعتبار مورد نیاز برای موزه ملی موافقت شود تا اشیاء جدید موزه ایران باستان و هر شیء متعلق به دوره های مختلف تاریخی با توجه به جنس بتوانند در یک محدوده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ثبت آثار فرهنگی و تاریخی گفت: درخواست آذربایجان برای پیوستن به پرونده ثبت جهانی کمانچه پذیرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشور، با تأکید بر اینکه روند صنعت گردشگری در کشور امیدوارکننده است و گردشگری امری سیاسی نیست، گفت: درآمد حاصل از گردشگری در بین سال های 92 تا 95 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی گفت: علایم حیاتی سازمان میراث فرهنگی در دولت یازدهم برگشت و به تعبیری از اورژانس به بخش منتقل شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری طی مراسمی از برگزیدگان نخستین مسابقه طراحی و خلاقیت در صنایع دستی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آمار بازدیدکنندگان از مجموعه تاریخی -فرهنگی سعدی در روز اول اردیبهشت ماه 96 همزمان با بزرگداشت این شاعر به بیش از 27 هزار نفر رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
سازمان میراث فرهنگی که در روزهای اخیر یک فوریت تبدیل آن به وزارتخانه مورد تایید نمایندگان مجلس قرار گرفت، در 5 ماهه پس از انتصاب رئیس جدید چه کارنامه ای داشته است؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
گردشگری داخلی را می توان به عنوان رویکردی کلیدی در حفظ و پرورش پویا و داینامیک هویت ملی در نظر گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
"نظر قانون میراث جهانی را برای گازرسانی به روستای بهمن آباد دره شهر در استان ایلام نمی دانم، تنها کاری که کردیم گرفتن تعهد ثبتی از مردم روستا بود."
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
یک دهه می شود که می خواهند هتل های دولتی را واگذار کنند اما هربار از نیمه ی راه پشیمان شده اند. حالا هم انگار درگیر تعارف شده اند و هتل های دولتی را برای فروش طوری قیمت گذاری کرده اند که کسی نمی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
پدر موزه های مردم شناسی ایران فاکتورهای ایجاد یک موزه را برای بخش های خصوصی تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری ورئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: در سال 95 میزان صادرات صنایع دستی کشور ما بالغ بر 237 میلیون دلار بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: برای رسیدن به توسعه پایدار، حفاظت و مرمت میراث فرهنگی باید به دغدغه ملی تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: لغو روادید گردشگری سفر به روسیه جامع است و شامل همه شهرهای این کشور می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
بهشتی با بیان اینکه نگاه باستان شناسانه داشتن در ملاقات بین رشته های مختلف باستان شناسی حاصل می شود، گفت: در کشور از نگاه باستان شناسانه محروم هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت که 500 مقاله علمی تاکنون به 30 کنگره استانی تاریخ معماری و شهرسازی در 30 استان ارائه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت که هفت اثر تاریخی ملموس و ناملموس ظرف حدود چهار سال گذشته و در دولت یازدهم در فهرست آثار جهانی(یونسکو) ثبت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۲۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی کشور گفت: توجه مضاعف به میراث فرهنگی استان های مرزی و مناطق کمتر توسعه یافته از اولویت های جدید است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
هنرمندان صنایع دستی و هنرهای سنتی در پی توجه رهبر معظم انقلاب اسلامی به این حوزه و نامگذاری سال 96 با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال ، نامه ای به ایشان نوشتند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۹:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، از نمایشگاه تخصصی صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی در مجلس شورای اسلامی بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۰۱:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در راستای توسعه صادرات محصولات صنایع دستی سومین بازار بین المللی صنایع دستی ایران فصل بهار در اروپا راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۰۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اینکه مدیریت یکپارچه گردشگری را باید در تهران اعمال کرد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۲۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ایران پهناور اگرچه غنی از ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری است اما چالش ها و مشکلات نه چندان عمیق در صنعت هتلداری، مانع اصلی بر سر راه توسعه صنعت گردشگری به شمار می آید .
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۲۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل موزه ها و اموال منقول تاریخی کشور گفت: 9 تا 10 میلیون گردشگر در طول ایام نوروز از بناها و موزه های زیر نظر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دیدن کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در نوروز امسال بازدید از سایت و محوطه های تاریخی رشد 20 تا 40 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۰:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در نوروز امسال، 260 نوروزگاه در سطح کشور برپا شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشور گفت: می توان از ظرفیت ساختمان ها و مهمان سراهای دانشگاه آزاد برای اقامتهای نوروزی استفاده کرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۳:۲۴    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفرگفت : ستادهای اجرایی خدمات سفر در 31 استان و 460 شهرستان آماده استقبال از مسافران و گردشگران هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۳:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مانور بزرگ ترافیکی و خدمات سفر نوروز 96 با حضور نمایندگان دستگاه های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، امروز سه شنبه 24 اسفند، در ضلع جنوبی مرقد مطهر امام راحل برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی کشور گفت: جشن جهانی نوروز ششم فروردین با حضور معاون اول رییس جمهوری، سفرای کشورهای خارجی و نمایندگان 12 کشور عضو پرونده نوروز در کاخ گلستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از باقی ماندن شعار نوروزی این سازمان، نوروز، میراث صلح و دوستی تا 10 سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از معرفی 42 مرکز غیرمجاز گردشگری در فضای مجازی به پلیس فتا و امنیت پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهوری گفت: توسعه گردشگری و صنایع دستی از اولویت های اصلی دولت در مناطق روستایی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت سازمان میراث فرهنگی از ایجاد 31 نوروزگاه در کشور خبر داد و گفت: پیشنهاد ما این است که به اقامتگاه های بومی بابت اجرای مناسب آیین های نوروزی جوایزی اهدا شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی وعده ی حمایت و مرمت مشارکتی خانه های بوم گردی به شرط ثبت شدن در فهرست آثار ملی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی با اعلام آمادگی برای ایجاد کارگاه های صنایع دستی در بوم گردی ها گفت: امیدواریم بوم گردی جای خارج گردی را بگیرد، بخصوص حالا که تعطیلات نوروز نزدیک است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی کشور گفت: به منظور ارتقای سطح علمی و تبادل دانش میراث فرهنگی با جامعه دانشگاهی، در معاونت میراث فرهنگی کشور دفتر ویژه جامعه دانشگاهیان ایجاد می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از آغاز اجرای طرح شناسنامه دار کردن آثار نفیس و ارزشمند صنایع دستی و هنرهای سنتی استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می گوید: اگر گردشگری با تغییر افراد تصمیم گیر دچار تکانه های سیاسی شود، توسعه پایدار لطمه می بیند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان اصفهان از تصویب پیشبرد روند ثبت جهانی ابیانه در جلسه شورای راهبردی پایگاه میراث فرهنگی این روستای تاریخی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۲    
پژوهشگر حوزه برندهای صنایع دستی معتقد است؛ جلب اعتماد مخاطبان مهم ترین مولفه در تاسیس و توسعه برندهای مانا است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی و عضو فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی گفت: ایران پس از برنامه جامع اقدام مشترک /برجام/ از سوی بسیاری از سازمان ها ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
گردشگری به عنوان حوزه ای که رشد و پیشرفت آن می تواند به رشد اقتصادی و دستیابی به توسعه پایدار منجر شود، همواره مورد توجه مسوولان دولت یازدهم بوده است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
محمدحسن طالبیان گفت: چوگان و طب سنتی ایرانی ثبت جهانی می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
برگزاری دومین همایش گردشگری سلامت و فستیوال ورزشی و گردشگری کشورهای اکو در سال آینده، از سوی کمیسیون گردشگری اتاق ایران پیشنهاد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: نقشه راه گردشگری برای استان ها تدوین نشده و این یک مشکل بزرگ در زمینه گردشگری است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با حضور در دهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته گفت: باید از المان ها و عناصر صنایع دستی در ساخت هتل ها و مراکز گردشگری استفاده شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۰:۲۲    
مدیر عامل اسپیان اسپا، سهم ایران را از این صنعت ناچیز خواند و گفت: حضور توانمند در نمایشگاههای بین المللی می تواند موضوع سهم کم کشورمان از این صنعت را برای درآمدزدایی در جذب گردشگران خارجی افزایش دهد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دفاع و استرداد عناصر هویت ساز کشور را مانند دفاع از خاک کشور دانست و گفت: اشیای سرگردان ایرانی باید به زادگاهشان برگردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی گفت: هیچ موزه ای در دنیا نیست که اشیای ایرانی نداشته باشند. اکنون حدود 4 هزار قطعه از تخت جمشید در موزه های دنیا قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
طالبیان معاون میراث فرهنگی کشور اظهار داشت: به همکاری همه دستگاهها برای تهیه لیست قرمز آثار تاریخی نیاز داریم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سفیر آفریقای جنوبی در تهران گفت: دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در 10 ساله گذشته از نظر تنوع و جاذبه های گردشگری بی سابقه است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۲۲:۲۲    
نخستین جلسه چارچوب کمک توسعه ای ملل متحد – آندف (UNDAF) در دفتر معاونت میراث فرهنگی کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه ثمرات انقلاب را باید به نسل بعدی سپرد، گفت: ثبت و ضبط آثار انقلاب تکلیف ما است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۳:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
نخستین جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی فجر با حضور معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور و مدیرعامل خانه هنرمندان ایران عصر امروز 11بهمن ماه درخانه هنرمندان ایران گشایش یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...