شنبه ۰۴ بهمنساعت ۱۴:۵۳Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

معاصر (moaser.ir)

  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷    
به نظر می رسد که دو شرکت خودروسازی فولکس واگن و فورد قصد دارند پس از مدتها مذاکره، با یکدیگر ادغام شوند تا بتوانند محصولات بهتر و باکیفیت تری را به بازارهای جهانی عرضه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بازار مسکن تهران در اولین ماه از سال جدید با سقوط آزاد معاملات خرید مواجه شد و کم فروش ترین ماه بازار ملک برای فروردین 98 به ثبت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روز سه شنبه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران، وزیر فرهنگ چین و سفرا و نمایندگان فرهنگی این کشور افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیریت حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: ورود دستجات پروازی از کشور یمن به عمان (امروز) از سوی مرکز کنترل ملخ فائو و کشور عمان اعلام شده است که احتمال ورود دستجات پروازی جدید از ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس بخش معدن اظهار داشت: بخش معدن ایران با 68 ماده معدنی پتانسیل بالایی دارد بطوری که رتبه نخست را در منطقه دارد و اگر مشکلات بین المللی نباشد شرایط مناسبی برای سرمایه گذاری وجود دارد و قطعا ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
بازار متشکل ارزی به عنوان یکی از برنامه های مهم ساماندهی بازار که محل استقرار آن ساختمان شماره یک بانک مرکزی در فردوسی است، نرخ کشف شده بر اساس عرضه و تقاضا را بصورت روزانه نمایش خواهد داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷    
زوراب پولولیکاشویلی، دبیرکل سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) در دیداری با اکبر الباکر، رئیس شورای ملی گردشگری قطر با امضای توافق نامه ای اعلام کردند که قطر حامی نخستین دوره رقابت استارت آپ های گردشگری ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۷ سایت دیگر  
تحقیقات میدانی از وضعیت بازار معاملات مسکن در مناطق مختلف شهر تهران از بروز نوعی سردرگمی قیمتی در تعیین قیمت های پیشنهادی و قیمت های فروش واحدهای مسکونی خبر می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
بدبینانه ترین اتفاق این است که صادرات نفت ایران به روزانه 400 تا 500 هزار بشکه برسد. سخنگوی سابق وزارت امور خارجه این احتمال را در اندازه صفر ارزیابی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت های پتروشیمی یکی از منابع عظیم ارزی بودند که در سال گذشته و بعد از این که بازار نفت با نوسان مواجه شد، موظف شدند ارز خود را در سامانه نیما عرضه کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
جمعه شب، دو مقام از دولت ترامپ گفتند که هیچ فرصتی به چین برای کاهش واردات نفت از ایران یا معافیت کامل از تحریم های نفتی این کشور داده نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
طرح رجیستری موبایل از هنگام اعمال خود در بازار به طور مستقیم بر قیمت گوشی در بازار تاثیر داشته است. هرچند مسوولان تلاش کردند که رجیستری موبایل را از نوسانات قیمت مبرا کنند اما نحوه عملکرد آنان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
حامد همایون به انتشار خبر ممنوع التصویر شدنش توسط سازمان صداوسیما واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ملخ های صحرایی در حدود 2 ماه اخیر بیش از 15 هزار هکتار از مراتع و طبیعت جنوب این استان را آلوده کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۴۸ سایت دیگر  
برخی مشتریان دو شرکت ایران خودرو و سایپا که در زمان های مختلف اقدام به پیش خرید محصولات این دو شرکت کرده اند، به قیمت های اعلام شده برای تحویل این خودروها اعتراض دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
در اولین روز هفته، بازار ارز و سکه به گمانه زنی های مثبت سیاسی توجهی نکردند و هر دو حرکت افزایشی خود را ادامه دادند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
با وجود آن که هنوز آمار رسمی از تحولات بازار مسکن شهر تهران در فروردین ماه اعلام نشده، برآوردها از رسیدن سرعت رشد به قیمت 3 ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است: با توجه به دورنمای موجود از بازار ارز و نیز حامل های انرژی، بازار روند افزایشی را ادامه می دهد و متناسب با نرخ تورم رشد می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با ترمیم سیل بند نیاتک ، سیل در منطقه سیستان مهار شد و اقدامات لازم برای تخلیه آب از 9 روستای درگیر سیلاب آغاز شد .
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۵۷ سایت دیگر  
از اوایل اسفند ماه سال گذشته تاکنون حدود 2000 میلیارد تومان سود غیرقانونی به جیب دلالان بازار شکر رفته است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به بارندگی ها و افزایش حجم آورد رودخانه هیرمند از طریق فراه رود تاکنون حدود 35 درصد تالاب هامون آبگیری شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۴۴ سایت دیگر  
دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی متوسط قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در فروردین ماه امسال را 11 میلیون و 411 هزار تومان اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۶۷ سایت دیگر  
یک اقتصاددان معتقد است که نوسانات قبلی دلار دیگر تکرار نخواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
شرکت سهامی خاص سازوکار ویژه تجارت و تأمین مالی ایران و اروپا (اینستکس) به ثبت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
شورای عالی انرژی کشور در راستای وظایف تصریح شده در تبصره ماده 18 قانون اصلاح الگوی مصرف، الگوی مصرف برق و گاز طبیعی را تصویب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
موسسه مک کنزی برای این مواجهه 9 توصیه ارائه کرده است. ارزیابی ها نشان می دهد که یافتن شرایط توازن و روش هایی که زمان بازخورد مناسب داشته باشند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
حراج بونامز لندن مجموعه ای از آثار هنری اسلامی و دوره قاجاریه را به حراج گذاشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا می گوید نیکلاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا روز سه شنبه آماده خروج از این کشور به مقصد کوبا بود اما روسیه او را از این کار منصرف کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر علمی طرح جامع مسکن با بیان اینکه بازار اجاره قابل کنترل نیست، گفت: با افزایش 100 درصدی قیمت برخی از واحدهای مسکونی افزایش نرخ اجاره طبیعی است که پیش بینی می شود میزان افزایش قیمت ها حدود 30 درصد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران، کمبود عرضه را علت اصلی افزایش قیمت کاغذ در روزهای اخیر عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که موسسات و نهادهای ونزوئلایی برای این که از تحریم های آمریکا معافیت دریافت کنند، باید از رهبر مخالفان این کشور، خوان گوایدو، حمایت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
یک فعال اقتصادی در مورد تشکیل بازار متشکل ارزی گفت: به نظر این یک صرافی بزرگ است که توسط بانک مرکزی راه اندازی می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
موج جدید افزایش قیمت ها در بازار خودرو بار دیگر سیاست گذاران خودرویی را به ارائه راهکاری برای ثبات بازار واداشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۳۵ سایت دیگر  
بازگشت 10 میلیارد دلار از مجموع 40 میلیارد دلار صادرات ارزی به کشور اتفاقی است که وزیر اقتصاد اخیراً از آن خبر داده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
طرح راه اندازی لیزینگ مسکن برای بار دوم طی 5 سال گذشته در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷    
از آنجایی که دولت کانادا برای تشویق مشتریان به خرید خودروهای برقی کمک پنج هزار دلاری می کند، شرکت تسلاموتورز نیز تصمیم گرفته به منظور بهره مندی مردم این کشور از تخفیف دولتی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران از نصب تابلوی خیابان جمشید مشایخی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه درباره احتمال امضای یک توافق تسلیحاتی هسته ای جدید با یکدیگر گفتگو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدیدی دریافتند که ورزش و خواب، تاثیر متفاوتی بر درمان افسردگی در زنان و مردان دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزارت راه و شهرسازی گفت:طی سالهای گذشته شاهد افت تولید مسکن بودیم و سیاست های انقباضی در دستور کار بود؛ قاعدتا زمانی که تولید به خوبی تنظیم نشود، عدم تعادل در بازار بوجود می آید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مروری بر تجربه تاریخی کشورها نشان می دهد نه تنها امکان غلبه بر نرخ های بالای تورمی بلکه امکان تبدیل شدن به یک کشور پیشرفته نیز وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷    
یک اقتصاددان اظهار داشت: اقتصاددانان نئولیبرال در بحث نرخ بنزین موضوع فوب خلیج فارس را بیان می کنند اما نمی گویند که دستمزد و حقوق هر ساعت کارگر در این کشور ها 15 دلار است در حالی که در ایران یک دلار ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به دنبال دستور مقامات قضایی به سایت های اینترنتی برای حذف قیمت های غیرواقعی از آگهی های خرید و فروش خودرو ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس این پرسش را مطرح کرد: 14 میلیارد دلار ارز برای کالاهای اساسی در اختیار قرار دادید چه کسانی از این ارز استفاده کردند؟
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سفیر جمهوری آذربایجان در ایران بااعلام راه اندازی تسهیلات صدور ویزای فرودگاهی و E-Visa برای ایرانی ها از امکان سفر ایرانی ها بدون ویزا به نخجوان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه حذف قیمت گذاری از سایت های فروش ملک اقدام مناسبی بود، گفت: قیمت های پرتی که در حال حاضر برای واحدها تعیین می شود مبنای منطقی ندارد و مردم خرید نمی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
در جریان معاملات امروز، دوشنبه 16 اردیبهشت 98 صرافی های بانکی، قیمت هر دلار آمریکا با کاهش نسبت به دیروز به 14700 تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
یک کارشناس مسکن با بیان این که همواره درصد رشد قیمت مسکن پایین تر از بازارهای ارز و طلا می ماند گفت: با توجه به کاهش ارزش پول ملی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه بهانه ای برای برنگرداندن ارز توسط صادرکنندگان وجود ندارد، گفت: صادرکنندگانی که ارز حاصل از صادرات را به چرخه اقتصادی کشور بازنگردانند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۶۹ سایت دیگر  
بیانیه شورای عالی امنیت ملی در واکنش به خروج یک جانبه آمریکا از برجام و تشدید فشارهای سیاسی و اقتصادی منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شاخص بورس که از ابتدای سال جاری با شدت بالایی افزایش پیدا کرد، از سه روز گذشته تاکنون روند نزولی را در پیش گرفته که کارشناسان علت این رویداد را اصلاح بازار مطرح کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
روز چهارشنبه، با تشدید نگرانی ها از اختلافات تجاری چین و آمریکا، قیمت نفت افت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شورای شهر آمستردام هلند اعلام کرد که تصمیم گرفته است در راستای کاهش آلودگی هوا، تا سال 2030 میلادی تردد انواع موتورسیکلت و خودروی بنزینی و دیزلی را ممنوع کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به دنبال اعمال سیاست های ممنوع کننده وارداتی از سوی عراق، دامنه فروش کالاهای ایرانی به این کشور محدود شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۵۶ سایت دیگر  
سفیر عمان در واشنگتن گفت: اگر ایران و آمریکا بر مؤثر بودن میانجیگری عمان باور داشته باشند، مسقط برای حل تنش دو طرف آمادگی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا به شرکت های خارجی طرف قرارداد ایران در حوزه فلزات 90 روز فرصت داد تا همه معاملات خود را متوقف کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی نوسانات فعلی بازار ارز را محصول متغیرات سیاسی دانست و نسبت به ریسک زیاد بازار ارز به مردم هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر علمی طرح جامع مسکن با بیان اینکه بازار مسکن در شرایط تورم رکودی قرار دارد، گفت: اگر طرح کارت اعتباری مصالح با موفقیت به اجرا برسد، حدود 2 تا 3 درصد بر کاهش هزینه های تمام شده ساخت مسکن اثر دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
شرکت “گیلاد”(Gilead) که یکی از غول های داروسازی در جهان است اعلام کرد که داروی انحصاری خود موسوم به “ترووادا”(Truvada) که یک داروی پیشگیری از ایدز است را در سال 2021 عرضه خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نتیجه یک نظرسنجی جدید در آمریکا نشان می دهد که میزان حمایت از طرح استیضاح دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور به 45 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی پیرو بخشنامه ای در خصوص جایگزینی رمزهای پویا به جای رمزهای ایستا در پرداخت های بدون حضور کارت و باتوجه به لزوم ارتقای سطح امنیت پرداخت های مردم و جلوگیری از تضییع حقوق سپرده گذاران و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار گفت: شرکت هایی که به گرانی دامن می زنند درصدد ضربه زدن به مردم و دولت هستند و عملاً سیستم نظارت و قیمت گذاری در بازار را که در اختیار دولت است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۵۷ سایت دیگر  
خرید و فروش مسکن در 21 روز ابتدای اردیبهشت ماه 1398 بالغ بر 37 درصد در تهران کاهش داشته اما در کل کشور یک درصد افزایش نشان می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید باید از هر نوع افزایش تنش با ایران اجتناب شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی اظهار داشت: براساس آمارها در سال 97 تقریبا 6 هزار و 500 صادرکننده جدید به تعداد صادرکنندگان کشور اضافه شده است در حالیکه ما در طول چهل سال گذشته نزدیک به 8 هزار صادرکننده داشته ایم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷    
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید و گرد و خاک در زابل سبب شد تا غلظت ذرات معلق در هوای این شهر به 992 میکروگرم بر مترمکعب معادل هفت برابر حد مجاز برسد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
معاملات امروز بورس های جهانی کاملا تحت تاثیر اخبار مذاکرات تجاری قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی علت تخصیص دلار 4200 تومانی و نیمایی به شرکت های هواپیمایی خارجی از سوی بانک مرکزی را توضیح داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
آمار بانک مرکزی نشان می دهد که تخصیص ارز دولتی برای واردات در طول یک سال اخیر بیشتر بر پایه ارزهای دیگری غیر از دلار بوده و این در حالی است که اختصاص ارز دولتی به واردات کالاها نتوانسته جلوی افزایش ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست با نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به کنترل و مدیریت قیمت خودرو تا سه ماه آینده قول داده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷    
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۹    
در پایان نشست سه جانبه وزرای خارجه ایران ترکیه و آذربایجان در رامسر بیانیه ای منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۹    
مشاور امور بین المللی نخست وزیر پاکستان اعلام کرد که همکاری استراتژیک و ادامه دار پکن – اسلام آباد مانند لنگر برای صلح و ثبات منطقه است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن علمی سلامت خانواده ایران از پذیرش دانشجوی دکتری در رشته "خانواده و سلامت جنسی" در سال آینده خبر داد و گفت: این اقدام جدید کاری بزرگ و ماندگار در کشور خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۶   + ۶۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت نسبت به محدودیت های تحریمی جدید برای تجهیزات پزشکی به دستور دولت ترامپ واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار تهران درباره برگزاری الکترونیکی انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت: ما 24 مرحله از 25 مرحله انتخابات را الکترونیکی برگزار می کنیم و آمادگی کامل داریم مرحله اخذ آرا و شمارش آن را نیز الکترونیکی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر شبکه دو سیما گفت: در حال حاضر مجموعه تلویزیونی کلاه قرمزی به سرعت در حال پیش تولید است و طی روزهای آتی وارد مرحله تولید خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: در دوره اصلاحات که مسئولان به مسافرت خارجی می رفتند، مجموعه سخنان و مقالات آنها را هدیه می گرفتند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۶:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اخبار معاصر : در سالروز قیام 19 دی 1356 و در آستانه سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها)، هزاران نفر از مردم قم صبح امروز با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۶:۱۸   + ۲۳۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی حادثه بی نظیر 9 دی را از جمله نمونه های قدرت جمهوری اسلامی خواندند و فرمودند: امروز هندسه تقابل قدرت های استکباری با جمهوری اسلامی در جهت سلب قدرت مادی و معنوی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: 17 درصد از ارزش پول ملی کشور در چند روز گذشته کاسته شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...