پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۷:۲۴Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

وزارت کشور (moi.ir)

مهمترین خبرهای وزارت کشور بر روی ایمیل شما

  ۲ دقیقه پیش    
دکتر وحیدی وزیر کشور که به منظور معارفه استاندار جدید گیلان، دقائقی قبل، وارد فرودگاه رشت شد، گلزار شهدای رشت را زیارت و به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام می کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
با دعوت استاندار کرمان، مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور، برای ارزیابی تقسیمات کشوری در استان کرمان به این استان سفر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نجار گفت: بر مبنای شاخص های مصوب عملکرد، از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور در جشنواره شهید رجایی سال 99 سازمان مدیریت بحران برای پنجمین سال متوالی رتبه عالی را کسب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
برخی مطالب تحریف شده درخصوص اظهارنظر رئیس سازمان مدیریت بحران در رابطه با آمار و گستردگی خسارت های زلزله اندیکا در کمال بی انصافی و به دور از واقعیت در برخی رسانه های محلی، منتشر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: لازم است دستگاه های اجرایی و فرمانداری ها حداکثر پشتیبانی از فرایند واکسیناسیون کرونا را در استان داشته باشند و برای رفع نارسایی ها و نیازهای مراکز تجمیعی بیشتر تلاش کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: برای نوسازی هر واحد شهری 240 میلیون تومان ، واحد روستایی 210 میلیون تومان و برای واحد های تعمیری 95 میلیون تومان و همچنین جایگاه های دامی 30 میلیون تومان در قالب تسهیلات ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار همدان خواستار پیش بینی تدابیر کارشناسی شده برای سرعت بخشیدن به روند اجرایی کامل طرح واکسیناسیون عمومی مردم استان علیه ویروس کرونا شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر کشوردر آئین تکریم از حق شناس استاندار سابق و معارفه زنگانه استاندار جدید گلستان، با اشاره به هم مرزی این استان با جمهوری ترکمنستان اظهار کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، روز سه شنبه 4 آبان ماه 1400 دکتر محمودی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، با آقایان دنیل اسلوپر نماینده ویژه استرالیا در امور افغانستان ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: تا کنون بیش از 80 درصد گروه سنی بالای 18 سال در استان واکسینه شده اند که بالاتر از میانگین کشوری است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: کرمان از حیث سطح رعایت پروتکل ها از استان های ضعیف کشور است در حالی که در راستای مقابله با بیماری کرونا همچنان اولویت ها بر رعایت پروتکل های بهداشتی و واکسیناسیون است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۵۵ سایت دیگر  
دکتر وحیدی تأکید کرد: هیچ برنامه ای برای گرانی بنزین وجود ندارد و اختلال در ارائه خدمات در برخی از پمپ های بنزین ناشی از یک اشکال فنی و سامانه ای است که به زودی رفع می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر احمد وحیدی وزیر کشور جهت شرکت در آئین تکریم استاندار سابق و معارفه استاندار جدید گلستان، امروز سه شنبه چهارم آبان ماه 1400 به گرگان سفر کرد. ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
دکتر احمد وحیدی وزیر کشور طلاق را از خطرات مهم جامعه امروز ایرانی برشمرد و گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) باید با رویکرد نهضتی، تحولی جدی در حوزه کاهش طلاق انجام دهیم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: تا 30 مهرماه امسال، متوسط واکسیناسیون در استان به 80.4 درصد رسید که در این میان ارومیه بین 17 شهرستان همچنان پیشتاز است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
محسن کوشش تبار سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور با اشاره به دغدغه دکتر وحیدی وزیر کشور در حوزه مباحث اقتصادی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی ضمن تاکید بر استفاده از تشکل های مردمی در پوشش گسترده تر واکسیناسیون، گفت: استان نباید در برابر پیک ششم غافلگیر شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۱    
استاندار یزد به وضعیت نگران کننده افزایش آمار مبتلایان به کرونا در هفته های گذشته اشاره کرد و گفت: نمودار آمار مبتلایان به کرونا نشان دهنده این است که با مداخله صحیح و به موقع به این حوزه و انجام کار ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: برای بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، تابع مصوبات ستاد ملی کرونا هستیم تا با عنایت به شرایط استان بتوانیم تصمیماتی را اتخاذ نماییم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: افزایش روند ابتلا به کرونا در استان باعث ایجاد نگرانی از موج ششم در منطقه شده که این روند با واکسیناسیون حداکثری قابل کنترل است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
زیویار در ستاد مقابله با بیماری کرونا از روند افزایشی تعداد مبتلایان طی روز های اخیر خبر داد و از این موضوع به عنوان یک هشدار یاد کرد .
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: متاسفانه عادی انگاری شهروندان باعث شده روند نزولی کرونا در استان کرمانشاه کند باشد و هنوز چهار شهرستان در وضعیت قرمز قرار داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
محمد نوذری در نشست ستاد کرونای استان با بیان اینکه مهمترین موضوع امروز ما آگاه سازی مردم از آسیب های ناشی از عدم واکسیناسیون است ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور دکتر وحیدی وزیر کشور، وزیر علوم، نماینده ولی فقیه در استان و تعدادی از مدیران استان و اقشار مختلف مردم با تقدیر از آقای شاهرخی، علیرضا قاسمی فرزاد به عنوان "استاندارهمدان" معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۹:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر کشور پس از ورود به همدان گفت: استانداردها و معیارهای ما در انتخاب استانداران برای به دست گرفتن سکان مدیریت استان ها، فساد ستیزی و داشتن نگاه توسعه محور است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۸:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
دکتر احمد وحیدی با صدور پیامی بمناسبت روز ملی آمار و برنامه ریزی، با تبریک این روز، خواستار توجه جدی بخش های ذیربط صف و ستاد وزارت کشور به این عرصه شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۸:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: مسئولین جمهوری اسلامی ایران برای خدمت به مردم با همه وجود حرکت می کنند و در همین راستا اگر رنجی از مردم کاسته شود و زندگی مردم تعالی پیدا کند، مطمئنا خداوند متعال از ما راضی خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
زین العابدین خرم؛ استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه همه چالش ها، تهدیدها و عوامل موثر بر توسعه استان را می شناسم، گفت: هرچه در توان دارم به کار خواهم بست تا با یک حرکت فوق العاده ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، در اطلاعیه ای خطاب به مهاجرین افغانستانی، شایعات مطرح شده در صفحات اجتماعی مبنی بر ادعای برخی افراد بعنوان نماینده مهاجرین را رد و تاکید کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار زنجان با اشاره به آغاز هوشمندسازی محدودیت های کرونایی در استان زنجان از آبانماه سال جاری، اظهار داشت: با طبقه بندی و پایش مشاغل ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر کشور در آئین تکریم و معارفه استانداران پیشین و جدید آذربایجان شرقی در تبریز، گفت: استان آذربایجان شرقی بیش از آن چه که دارد مستحق توسعه است و باید نخبگان در این استان حفظ شوند و همه کشور از ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
دکتر وحیدی وزیر کشور با بیان اینکه سیاست دولت سیزدهم استفاده از جوانان نخبه و انقلابی است؛ تصریح کرد: استانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت در استان ها در استفاده از نیروهای جوان اهتمام خواهند داشت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دکتر وحیدی وزیر کشور که به منظور معارفه استاندار جدید آذربایجان غربی، دقائقی قبل، وارد فرودگاه ارومیه شد، گلزار شهدای ارومیه را زیارت و به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام می کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
استاندار جدید آذربایجان شرقی در مراسمی که صبح امروز (شنبه) با حضور وزیر کشور در سالن اجتماعات مصلای بزرگ تبریز برگزار شد، معرفی و از تلاش های استاندار پیشین قدردانی شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: امر واکسیناسیون فرهنگیان، معلمان و دانش آموزان استان یکی از مباحث بسیار ضروری است که باید روند اجرای این مهم تسریع یابد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر وحیدی وزیر کشور که به منظور معارفه استاندار جدید آذربایجان شرقی به این استان سفر کرده است، پس از ورود به شهر تبریز مرکز این استان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور در دیدار با تولیت آستان ابراز امیدواری کرد، شهر مشهد به محوریت بارگاه منور رضوی در کنار اینکه مأمنی برای انجام زیارت و اعمال عبادی زائران و مجاوران است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سردار دکتر محمودی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در سفری به استان سیستان و بلوچستان با هیئت همراه با توجه به تحولات اخیر افغانستان ضمن بازدید از ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر وحیدی وزیر کشور که به منظور معارفه استاندار جدید استان خراسان رضوی به این استان سفر کرده است، پس از ورود به شهر مشهد مقدس، مرکز این استان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر کشور با صدور ابلاغی، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دین پرست در مدت تصدی مسئولیت معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور، محسن کوشش تبار را به سرپرستی این معاونت منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر وحیدی در دیدار با همتای ترکیه ای خود با اشاره به این موضوع که آمریکا و رژیم صهیونیستی عنصر مخرب در روابط کشورهای منطقه هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
سلیمان سویلو وزیر کشور ترکیه برای دیدار با دکتر احمد وحیدی وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران وارد تهران شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: همگرایی و هم پوشانی که در ستاد استانی مقابله با کرونا شکل گرفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: صدا و سیما با برگزاری میزگردهای تخصصی با حضور اساتید دانشگاهی و تهیه گزارش های میدانی پیرامون شایعات غیرعلمی در مورد تاثیرات واکسیناسیون ابهام زدایی کند .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
اعضای دولت، ضمن موافقت با پیشنهاد وزارت کشور، به علی محمد زنگانه، اسدا... عباسی و علیرضا قاسمی فرزاد به ترتیب به عنوان استانداران گلستان، گیلان و همدان رای اعتماد دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: قرنطینه هوشمند از سوم آبان ماه در سراسر استان آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان: با توجه به وضعیت کنونی واکسیناسیون در استان بر مشارکت همه دستگاه های اجرایی و سازمانهای مردم نهاد برای تشویق مردم به تزریق واکسن کرونا ضروری است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور طی پیامی میلاد ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم و فرزند ایشان امام صادق علیه السلام و آغاز هفته وحدت را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
ابوطالب شفقت معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور تامین به موقع کارت ملی شهروندان عزیز کشورمان را امری ضروری خواند و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۱    
در ششمین نشست شورای فرهنگی وزارت کشور در سال 1400، برنامه های هفته وحدت در ستاد وزارت کشور مورد جمع بندی نهایی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
دکتر محسن اسلامی مدیرکل جدید دفتر سیاسی وزارت کشور با بیان اینکه تحقق برنامه ها و ماموریت های دولت و مجموعه وزارت کشور در گرو مشابهت کارکردی و عملیاتی میان سیاست گذاری های دولت با اجرای آن در مناطق ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: تسریع روند اجرای طرح ملی واکسیناسیون کرونا موجب کاهش چشمگیر آمار مبتلایان و بیماران بستری در بیمارستان ها شده و برهمین اساس از عموم مردم استان انتظار داریم در اسرع وقت برای تزریق ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
دکتر محمد باقر خرمشاد معاون سیاسی وزارت کشور گردش نخبگان را یکی از اصول اساسی نظام مردم سالاری دینی در ایران توصیف کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران با اشاره به اخذ تصمیم نهایی در خصوص رسیدگی به منطقه اندیکا، گفت: با توجه به موقعیت خاص منطقه و عشایری بودن، این منطقه نسبت به دیگر محل های آسیب دیده ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
دکتر علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام کاهش آسیب های اجتماعی را مهم ترین مساله امروز کشور دانست و گفت: کاهش آسیب های اجتماعی زمینه پیشرفت و توسعه همه جانبه کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران با تاکید بر بازسازی منطقه زلزله زده اندیکا متناسب با بافت عشایری آن گفت: برنامه ها و اقداماتی نظیر اسکان موقت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت :صنوفی که کارت واکسیناسیون نداشته باشند پلمپ می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
اعضای دولت، ضمن موافقت با پیشنهاد وزارت کشور، به زین العابدین رضوی خرم، محمد صادق معتمدیان و یعقوب علی نظری به ترتیب به عنوان استانداران آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و خراسان رضوی رای اعتماد دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
گزارش آماری عناصر و واحدهای تقسیماتی کشور بر اساس آخرین مصوبات تقسیماتی هیات وزیران تا پایان نیمه اول سال 1400 منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان، واکسیناسیون را در ایجاد ایمنی لازم برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا بسیار مهم و موثر دانست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
دکتر احمد وحیدی وزیر کشور و جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی پایه تامین امنیت و نظم عمومی در کشور است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۰    
استاندار یزد با اشاره به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: بر اساس این مصوبات، حضور کارمندان دولتی و کارگران کارخانه ها در محل کار منوط به داشتن کارت واکسیناسیون است و شرط حضور دانش آموزان در کلاس ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
دکتر احمد وحیدی وزیر کشور، با صدور حکمی، سیدحسن میرفانی را به سمت شهردار نیشابور منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سید علی آقازاده استاندار مرکزی در نشست شورای آموزش و پرورش استان مرکزی، گفت: 60 درصد از جامعه دانش آموزی این استان از ابتدای شهریور ماه جاری تاکنون واکسن کرونا دریافت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
زیویار در جلسه ستاد مقابله با بیماری کرونا، پائین آمدن آمار ابتلا و مرگ بر اثر کرونا در استان را حاصل واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی عنوان کرد .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار گفت: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا،کارکنانی که تاکنون در برابر ویروس کرونا واکسینه نشده اند، از حضورشان در دستگاه های اجرایی جلوگیری خواهد شد و برای حضور در محل کار باید تست منفی pcr را که با ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۸    
استاندار گیلان بر رعایت دقیق توصیه های بهداشتی برای جلوگیری از شکل گیری موج جدید بیماری تأکید کرد و جلب مشارکت همه مردم در مقابله با کرونا با رویکردهای اقناعی را موضوعی با اهمیت خواند و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۲   + ۵۹ سایت دیگر  
دکتر وحیدی وزیر کشور در حکمی محسن اسلامی را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه درباره احتمال ورود کرمانشاه به پیک ششم هشدار داد و گفت: از دیروز تعداد بستری های کرونایی در کرمانشاه روندی رو به افزایش داشته که علت اصلی آن بی توجهی به رعایت پروتکل ها است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۷    
اداره کل توسعه منابع انسانی وزارت کشور به مطالب غیرصحیح خبرگزاری فارس در مورد درخواست استخدام کارنامه سبزهای وزارت کشور پاسخ داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا بر تسریع روند واکسیناسیون کادر درمان، دانش آموزان و کادر مدارس استان تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور که عصر پنجشنبه وارد شهرستان زرآباد در استان استان سیستان و بلوچستان شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: سند توسعه و محرومیت زدایی اضطراری از بلوچستان که قریب به سه سال قبل تنظیم و برای 24 دستگاه اجرایی ابلاغ شد پیگیری و استفاده شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و دبیر شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور در سفر فشرده کاری به استان هرمزگان با سفر به شهرستان های میناب ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور، تشکیل سازمان توسعه سواحل مکران را در راستای اجرا و تحقق اهداف و برنامه های توسعه ای این منطقه بسیار مهم و ضروری دانست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور با سفیر آلمان در جمهوری اسلامی ایران با هدف افزایش حمایت ها و مساعدت ها درخصوص تخصیص منابع مالی برای پناهندگان افغانستانی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل نیروهای مسلح در امور ناجا با حضور در منزل سردار شهید سید اشرف سیدنژاد با همسر و فرزندان این شهید دیدار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دکتر رستم وندی معاون وزیر کشور و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور از کمپ ترک اعتیاد شهید زیادیان وابسته به قرارگاه جوادالائمه سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ، بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان وارد شهرستان سیریک شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
دکتر احمد وحیدی با بیان اینکه در هر تغییرات نفسی تازه و جدید دمیده می شود؛ گفت: انشاا.. در پس این تغییرات اقدامات اثر بخش و ملموس در توسعه و پیشرفت کشور صورت می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس ابلاغ وزیر کشور، اختیار و مسئولیت تشخیص، تعهد و تسجیل اعتبارات وزارت کشور و همچنین مبادله موافقتنامه، اخذ تخصیص و هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه کشور به دکتر ابوطالب شفقت واگذار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر کشور با صدور احکام جداگانه ای شهرداران پیشنهادی شوراهای اسلامی 4 شهر اسلامشهر، بوشهر، شهرکرد و همدان را، منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دین پرست دبیر شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور از روند ساخت بیمارستان دوم شهرستان میناب بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
دین پرست، کمک به توسعه و آبادانی جزایر خلیج فارس را از اولویت های اصلی وزارت کشور برشمرد و گفت: در وزارت کشور با توجه به اختیارات و مسئولیت ها، پیگیری جدی در این زمینه خواهیم داشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
روز جهانی کاهش ریسک سوانح در سال 1989 و پس از فراخوان مجمع عمومی سازمان ملل به مدت یک روز برای ترویج فرهنگ جهانی آگاهی از ریسک سوانح و کاهش آن آغاز و نامیده شد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تابلوی سرداران شهید استان زنجان از سوی پدر شهید محمدناصر اشتری به دکتر وحیدی وزیر کشور اعطا شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۵    
دکتر ابوطالب شفقت، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور، اخلاق مداری و خدمت در مسیر رضای الهی را مهم ترین شرط تحقق عدالت دانست و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
با حضور دکتر احمد وحیدی؛ وزیر کشور و جمعی از مقامات لشگری و کشوری، ضمن تکریم دکتر محسنی بندپی، محسن منصوری به عنوان استاندار جدید تهران معرفی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی در حوزه اجتماعی و فرهنگی به منظور تدوین مدل پیشرفت منطقه ای در این عرصه با حضور جمعی از جهادگران قرارگاه جهادی امام رضا (ع) و دکتر رستم وندی رئیس سازمان امور اجتماعی کشور برگزار گردید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در اولین حضور دکتر وحیدی وزیر کشور در نشست شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور وضعیت اجرای تصویب نامه هیات وزیران در خصوص توسعه و تسهیل سرمایه گذاری توسعه ای در شرق و غرب کشور بررسی و اصلاحات ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
استاندار بوشهر گفت: بر اساس برنامه ریزی کشوری مدارس استان بوشهر بازگشایی شود و شاهد آموزش حضوری دانش آموزان در کلاس درس باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
دکتر وحیدی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا با بیان اینکه کاهش رعایت پروتکلهای بهداشتی در کشور نگران کننده است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
سی و سومین جلسه شورای ملی توسعه و حمایت از تشکلهای مردم نهاد با هدف رسیدگی به عملکرد تشکل های مردم نهاد به ریاست معاون مشارکتهای اجتماعی سازمان امور اجتماعی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دین پرست معاون وزیر کشور، جهت بررسی آخرین وضعیت اجرای پروژه های مصوب شورای توسعه سواحل مکران و بررسی و حل و فصل مشکلات واحدهای منتخب تولیدی، به دو استان هرمزگان و سیستان و بلوچستان سفر می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار گیلان صبح امروز (سه شنبه) از چند مرکز تزریق واکسن در سطح شهر رشت بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی وزیر کشور گفت: جلسه شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور، با اولویت موضوعات شرق کشور؛ با حضور وزیر کشور و رئیس شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بابک دین پرست معاون وزیر کشور و دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، از برگزاری بیست و سومین جلسه این قرارگاه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر وحیدی وزیر کشور با اشاره به این موضوع که اصفهان استانی با ظرفیت های فراوان صنعتی، کشاورزی و انسانی است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دکتر احمد وحیدی وزیر کشور و جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ناجا با بیان اینکه شهیدان زنده هستند؛ گفت: حیات جامعه در گرو گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان است.
مشاهده نتایج بیشتر...