چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۶:۳۴Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

باشگاه در وپنجره و نما (namawin.ir)

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: نخستین همایش چشم انداز خسارت صفر در فرآیند ساخت همزمان با هشتم مهرماه روز ایمنی و آتش نشانی در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی بانک مسکن برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: با نهایت تاسف درگذشت " حاج عین الله خلیلی فر" مدیرعامل محترم شرکت اروم آلیاژ ، مرد خوشنام صنعت آلومینیوم را به اطلاع می رساند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۶    
باشگاه در و پنجره و نما: وینتک برای دومین سال متوالی موفق به دریافت تندیس زرین برند محبوب ایرانی در نظرسنجی مردمی سال 1402 شد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: هافمن برای چهارمین بار توانست عنوان برند محبوب مصرف کننده ایرانی در بخش دروپنجره یوپی وی سی دوجداره را از آن خود کند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۴    
باشگاه در و پنجره و نما: با نهایت تاسف درگذشت جناب آقای دکتر ابوالقاسم مرادی بنیان گذار شرکت فناور پلاستیک سپاهان را به اطلاع می رساند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: حضور شرکت آبایان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی در پنجره و صنایع وابسته تهران
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۲    
باشگاه در و پنجره و نما: شرکت آلوترم از پنجره جدید خود با سیستم گیوتینی رونمایی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: اهدا تندیس زرین برند محبوب ایرانی به آبایان برای دومین سال متوالی
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: شرکت کرفت مولر ایران از گسکت جدید خود رونمایی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: شرکت گلوبالوم از سیستم مولتی ریل خود رونمایی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما:: رنگ جدید آندایز خدمت جدید از شرکت آلومینیوم ماندگار
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: رونمایی از سیستم لیف اند اسلاید برقی شرکت آلومینیوم حکمتی
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: پانزدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران در تاریخ 23 تا 26 تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: شرکت آلومرول نوین از محصول جدید خود با نام MALUNO رونمایی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: پانزدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران در تاریخ 23 تا 26 تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۴    
باشگاه در و پنجره و نما: جدول زمان بندی کارگاه های آموزشی ساخت دروپنجره آکادمی ساتیان در پانزدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مهندس مجید حکمتی، مدیر عامل مجتمع آلومینیوم حکمتی، موفق به کسب مقام نائب قهرمانی کشتی فرنگی قهرمانی پیشکسوتان کشور در وزن 100 کیلوگرم شد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: بعدازظهر یکشنبه چهارم تیرماه 1402، آیین تجلیل از یکصد برند برتر سال در سالن همایش های سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما؛ آلومینیوم کوپال اصفهان از محصول ترمال بریک سری 77 خود رونمایی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: پانزدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته ی تهران از تاریخ 26-23 تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین ا لمللی تهران برگزار می گردد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۸    
باشگاه در و پنجره و نما: با نهایت تاسف درگذشت جناب آقای مهندس روزبه توکلی اول- مدیر عامل شرکت روزین را به اطلاع می رساند.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۲    
باشگاه در و پنجره و نما: مدیرعامل گروه صنعتی هافمن در جشنواره حامیان حقوق مصرف کنندگان آذربایجان شرقی با بیان اینکه این مجموعه شایسته دریافت تندیس رعایت حقوق مصرف کننده در سطح ملی و استانی شد ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۵    
شرکت آکپا ایران برای پنجمین بار به عنوان ممتازترین صنایع مشتری مدار معرفی گردید.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۵    
باشگاه در و پنجره و نما: آبایان از پرسنل خود در روز 27 اسفند ماه 1401 و در لحظات پایانی آخر سال از پرسنل محترم خود تقدیر و تشکر نمود .
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۵    
باشگاه در و پنجره و نما: مراسم تقدیر از پرسنل فروش، خدمات پس از فروش و کال سنتر آبایان در آستانه سال نو در تاریخ 27 اسفند ماه 1401 طی یک جلسه رسمی برگزار گردید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۲    
باشگاه در و پنجره و نما: مجمع عمومی فوق العاده انجمن صنایع پروفیل یوپی وی سی در و پنجره ایران در تاریخ 8 اسفندماه 1401 برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: آغاز جانمایی غرفه ها در پانزدهمین نمایشگاه دروپنجره تهران و صنایع وابسته
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۰    
باشگاه در و پنجره و نما: هر کشوری برای پیشرفت روابط بین المللی خود دست به یکسری اقدامات تجاری می زند ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۴    
باشگاه در و پنجره و نما: با کاهش قیمت پانل های فتوولتیک (خورشیدی) که از سال 2009 تاکنون بیش از 90 درصد افت کرده و بهبود عایق بندی دیوارها، صنعت در و پنجره سازی بالاجبار در رقابت قرار گرفته است ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۱۶    
باشگاه در و پنجره و نما: شرکت آبایان پروفیل، تولیدکننده پروفیل های یوپی وی سی در و پنجره، فعالیت خود را از سال 1396 در زمینی به مساحت بیش از 20000 مترمربع و زیربنایی در حدود 10000 مترمربع با هدف کمک ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
بزرگترین شرکت تولید شیشه در فرانسه اعلام کرد که مجبور شده است به خاطر افزایش شدید قیمت برق و گاز، به مدت 5 ماه تولید خود را متوقف کند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۱:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
پژوهشگران کره جنوبی، یک پوشش جدید را برای پنجره ابداع کرده اند که می تواند بدون نیاز به انرژی، ساختمان را خنک کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۰    
باشگاه در و پنجره و نما: استفاده از پروفیل های یو پی وی سی و کیفیت ساخت و نصب این نوع از در و پنجره در صنعت ساختمان به لحاظ زیبایی، قابلیت ساخت پنجره های آرک دار مطابق با معماری و نمای ساختمان ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
دعوت به بازدید از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته 5 الی 8 تیر محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
  ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۷    
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی دروپنجره و صنایع وابسته تهران از 5 تا 8 تیرماه سال 1401 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می گردد.
  ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: معاملات گواهی سپرده شیشه در بورس کالا آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: حرفت خواه با اشاره به آغاز مرمت بنای تاریخی بلدیه رشت گفت: با مساعد شدن هوا، ادامه مرمت عمارت بلدیه رشت از سرگرفته شده است.
  ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: بوستون، کلانشهری در ماساچوست آمریکا، به زودی میزبان برجی 17 طبقه خواهد بود که قرار است به عنوان پایدارترین و سالم ترین مرکز اداری شهر عمل کند ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۵    
مراسم تجلیل از صادرکنندگان برگزیده ی آذربایجان شرقی، پنجشنبه 5 اسفندماه در سالن پتروشیمی تبریز برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: طولانی شدن فرآیند صدور پروانه تقریبا داد همه دست اندرکاران عرصه ساخت و ساز را در آروده است ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۱۳:۰۸    
باشگاه در و پنجره و نما: شیوع کرونا و پاندمی این بیماری، برروی بازار بسیاری از صنایع ازجمله صنعت در و پنجره تأثیرگذار بوده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: یکی از تولیدکنندگان حوزه رنگ و رزین با تاکید بر خودکفایی کشور در تولید رزین، خواستار همکاری دولت با بخش خصوصی داخل کشور در تامین رنگ ساختمانی در طرح ملی مسکن شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۸    
باشگاه در و پنجره و نما: به مناسبت سالروز حادثه تلخ پلاسکو، در مراسمی شرکت آهن و فولاد جهان باسابقه ترین شرکت در ساخت سازه های فلزی استان از آتش نشانان مستقر در ایستگاه شماره 2 آتش نشانی تبریز تقدیر ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۳    
باشگاه در و پنجره و نما: استودیوی معماری هلندی MVRDV به تازگی تصاویری از یک پروژه ی جدید خود منتشر کرده است که بسیار موردتوجه قرار گرفته است ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۳    
باشگاه در و پنجره و نما: در زندگی امروزه و همچنین معماری نوین، پنجره جزء لاینفکی از ساختمان شده است. اما این جزء همانقدرکه برای زندگی امری ضروری است و درکل نعمتی است بسیار بزرگ ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: دکتر طاهره نصر عضو شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در یادداشتی بر رعایت نکات 7 گانه درباره اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان تاکید کرده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۹    
باشگاه در و پنجره و نما: فرماندار تبریز در جریان بازدید از آماده سازی خط تولید یراق آلات در و پنجره در تبریز گفت: با ورود شرکت آهن فولاد و جهان به این عرصه ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
UbiQD قصد دارد استقرار فناوری پنجره کوانتومی خود را در سال 2022 تسریع کند. پروژه های نصب پنجره دیگری در نیومکزیکو، کلرادو و ایالت واشنگتن برنامه ریزی شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: در صنایع ساخت وساز، مصالح مختلف فراوانی به کار می رود. یکی از پرکاربردترین مصالح در این بخش از صنعت، انواع مصالح فلزی هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: براساس تصویب نامه هیات وزیران، ارائه گواهینامه پایان کار ساختمان های جدید از ابتدای سال 1402 منوط به رعایت مبحث 19 مقررات ملی ساختمان است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۱    
باشگاه در و پنجره و نما: اعضای هیأت مدیره بانک تجارت در گروه شرکت های صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین (وین تک) حضور یافتند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۰    
باشگاه در و پنجره و نما: سومین گردهمایی طراحان و سازندگان منطقه یک تهران با میزبانی شهرداری منطقه یک تهران و به همت مجتمع رسانه ای راه و ساختمان صما به مدت دو روز در روزهای یکشنبه 23 و دوشنبه 24 آبان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: استان زنجان با محدودیت وجود تجهیزات آتش نشانی مواجه است و این سازمان برای اطفا حریق در ساختمان های بلند مرتبه تنها یک نردبان 35 متری دارد که آن هم عملیاتی نیست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: یک دکترای شهرسازی گفت: طرح های حوزه معماری شهری، مسائلی همچون هماهنگی نمای بیرونی ساختمان ها و محیط شهری، از جنبه های رنگ، حجم، مصالح مناسب، فضای پر و خالی نما ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: کاربرد شیشه و آینه در ساختمان های مختلف، رو به افزایش است. تا دو، سه دهه پیش، عمده کاربرد شیشه، در و پنجره های خانه ها و مغازه ها بود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت صنایع آلومینیوم ماندگار به تازگی با راه اندازی انبار در شهرک صنعتی شمس آباد تهران، قدم دیگری در راستای رشد کیفیت خدمات و افزایش رضایتمندی مشتریان برداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۲   + ۶۶ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برنامه های اجرایی را درخصوص قانون جهش تولید و تامین مسکن و هدف ساخت سالانه یک میلیون واحد تهیه کرده ایم که در اولین جلسه شورای عالی مسکن به ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۲    
باشگاه در و پنجره و نما: یک مقام مسئول گفت: ساخت و ساز با کیفیت در حال حاضر نیازمند استفاده از مجریان و مهندسان ذی صلاح است چرا که کیفیت پایین در آینده بازار ساخت وساز را به خطر می اندازد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه در و پنجره و نما به نقل از جمسا، محمود محمودزاده معاون وزیر راه با یادآوری این مطلب که در قالب قانون جهش تولید مسکن که در هفته های گذشته به تایید شورای نگهبان رسید و هم اکنون در حال ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۲    
باشگاه در و پنجره و نما: محمود کلهری با اشاره به اهمیت کاهش مصرف انرژی به خصوص در روزهای گرم تابستان گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: با وجود اینکه، ساخت و ساز هنوز با هزینه و زمان زیاد تحویل، فشار بیش از حد بر روی مدیران و فرهنگ انتقادهای قوی مواجه است، اما به طور فعال تحول دیجیتالی را ایجاد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۲    
باشگاه در و پنجره و نما: باید گفت استفاده از فلزات برای نماسازی معایب زیادی ندارد! در واقع این معایب تنها متوجه برخی از انواع فلزات است و کلی نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۲    
باشگاه در و پنجره و نما: چوب ترمووود که با نام چوب ترمو و یا ترمو نیز شناخته می شود، یکی از محصولات اصلی فنلاند است که از کاج استخراج می شود. این محصول با قیمت مناسب در ایران نیز موجود است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۲    
باشگاه در و پنجره و نما: رشد و توسعه هر کشوری نیازمند عزم ملی و اعتقاد مردم آن کشور به باورهای رشد و توسعه است که بی تردید این امر مستلزم فراهم بودن شرایط لازم می باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۲    
باشگاه در و پنجره و نما: ترمووود ها چوب های حرارت دیده ای می باشند. که از مقاومت بیشتری نسبت به دیگر چوب ها برخوردار می باشند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۲    
باشگاه در و پنجره و نما: استفاده از نور طبیعی و روشنایی نور خورشید در ساختمان ها بسیار حائز اهمیت است به گونه ای که اکثر افراد ساختمان ها و خانه هایی با نور بیشتر و بهره مند از نور خورشید را ترجیح می ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: تکنولوژی تولید مسکن در 24 ساعت به کمک دولت ها در کشورهای درگیر بحران کمبود عرضه خانه آمد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: آذربایجان شرقی یکی از قطب های تولید شیشه ایران محسوب می شود که علاوه بر تامین نیاز داخلی، سالانه 620 میلیون دلار از محصول تولیدی آن به خارج از کشور صادر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: معاون مدیرعامل در امور طرح و برنامه مسکن اظهار داشت: به افرادی که طبق مقررات اعلام شده در طول مدت 15 سال در بانک مسکن سپرده گذاری در حساب جوانان انجام دهند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۲    
باشگاه در و پنجره و نما: انواع پرده کرکره یکی از بهترین گزینه ها جهت کنترل نور محیط در مکان های اداری و همین طور منازل مسکونی می باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۷    
باشگاه در و پنجره و نما: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان گفت: عمده حوادث ساختمانی به بخش داربست و پس از آن نمای ساختمان مربوط است که بنا داریم با انعقاد تفاهم نامه ساماندهی این بخش ها را ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۷    
باشگاه در و پنجره و نما: یک دکترای طراحی شهری گفت: هوشمندسازی نماهای شهری، بدنه های شهری و نمای پنجم ساختمان ها امروزه از نیازهای ضروری در شهرها به خصوص شهرهایی است که با مشکل تامین منابع انرژی روبرو ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: یکی از کارشناسان برنامه ریزی شهری با اشاره به اینکه کاهش هزینه ساخت مسکن با کاهش تراکم طبقاتی محقق می شود خواستار تسهیل در شرایط ساخت مسکن توسط دولت شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: از انواع موزاییک پلیمری برای پوشش کف ساختمان ها مسکونی و اداری استفاده می شود، زیرا این محصول یک انتخاب ایده آل برای مکان های در معرض عوامل طبیعی و پر رفت و آمد است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۷    
باشگاه در و پنجره و نما: نمای ساختمان یکی از پرهزینه ترین بخش های هر بنایی به شمار می رود و انتخاب هوشمندانه ی سیستم های پوشش نما می تواند در صرفه جویی در بودجه و در عین حال زیباسازی و عمر مفید ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: فلاح مدیر توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران با اشاره به اینکه یکی از راهکارهای خانه دار شدن مردم، فروش متری است گفت: با توجه به افزایش قیمت مسکن ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: انجمن نمایشگاه های بین المللی ایران با ارسال نامه ای ضمن ابراز گلایه از تضییع حقوق فعالان صنعت نمایشگاهی در کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۶:۰۳   + ۶۰ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نرخ مبنای قرارداد ساخت مسکن ملی در شهرهای جدید اظهار داشت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد با بیان اینکه مشهد اولین شهر ایران است که هم طرح جامع و هم طرح تفصیلی در خصوص گرافیک محیطی و نورپردازی دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: عضو شورای شهر با انتقاد از توقف حدود یک ساله صدور پروانه های ساختمانی گفت: در سال مانع زدایی از تولید باید این فرآیند به دو هفته تقلیل یابد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: مجید حکمتی مدیرعامل مجموعه آلومینیوم حکمتی تبریز پیشکسوت ورزش کَشتی و عضو هیأت رئیسه هیات کشتی استان آذربایجان شرقی درباره روند تولید در این مجموعه آلومینیومی در نمایشگاه در ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۲:۰۳    
باشگاه در و پنجره و نما: نوشین اعلمی، مدیرعامل شرکت آتا پلیمر صنعت ارس با اشاره به وضعیت تولید در سال گذشته در کنار مشکلاتی همچون شیوع کرونا و محدودیت در تخصیص ارز ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: مدیرعامل شرکت آکپا معتقد است، افزایش کیفیت محصولات تولیدی منجر به توسعه صنعت آلومینیوم می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: نگاهی به تاریخچۀ شرکت صنایع آلومینیوم ماندگار نشان می دهد جدی ترین رویکرد جاری در آن، تعهد به بهبود مستمر بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: تمامی پنجره های دوجداره به یک میزان قادر به حفظ انرژی و جلوگیری از ورود صدا به داخل ساختمان نیستند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: یک مقام مسئول گفت: حدود 17 سال از ابلاغ مبحث دوم مقررات ملی ساختمان می گذرد اما هنوز برخی از مشکلات در حوزه ساخت و ساز برطرف نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: دولت سیزدهم در مواجهه با ابررکود مسکن و جهش قیمت ملک دو راه پیش رو دارد؛ مسیر اول ادامه بیراهه سیاستگذاری در قالب سیاست های خنثی برابر موانع رونق مسکن است؛ اما مسیر دوم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: اگر به صورت هوایی سفر کرده باشید حتماً دیده اید که همیشه و در همه هواپیماها، پنجره ها دایره ای یا بیضی شکل هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: شیشه یکی از متریال های پرکاربرد در دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمان است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: جمعی از غرفه داران و شرکت کنندگان بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان خواستار تغییر زمان برگزاری نمایشگاه شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: توری پنجره یکی از بخش های مهم خانه است که روی پنجره های قدیمی و جدید دیده می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: درحالی رسانه های مطرح جهانی منتخب سازه های معماری برتر و دیدنی سال 2021 میلادی را به نمایش می گذارند که معماری تمام رنگی اقامتگاه ماجرا در جزیره هرمز ایران در جایگاه نخست ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به تدوین و چاپ آیین نامه الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل در ساختمان های بلندمرتبه برای نخستین بار در کشور شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: رییس جمهور منتخب مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 10 اقدام ضروری در بخش مسکن را مورد تاکید قرار داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: جمعی از نمایندگان طرح تأسیس نهاد مستقل تنظیم گر بخش مصالح ساختمانی را تهیه و تدوین کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: قطعا یکی از اصلی ترین قسمت های یک ساختمان و خانه، درب و پنجره آن است که باید علاوه بر زیبایی، ساختار مناسبی نیز داشته باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: طرح های متعددی در خصوص بورسی شدن مسکن به گوش می رسد و برخی اظهارات مسئولان ناظر بر این نکته است که ورود مسکن به بورس می تواند در مهار قیمت این کالای سرمایه ای موثر باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: الکترونیکی شدن فرآیند صدور پروانه های ساخت وساز با هدف کاهش حضور و مراجعه شهروندان به سازمان ها و دستگاه های مسوول یکی از اقدامات مدیریت شهری برای مهار شیوع ویروس کرونا بوده ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: با حضور وزیر دفاع، پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه کارخانه ساخت خانه های پیش ساخته در قالب طرح ملی صنعتی سازی ساختمان در شهرستان پاکدشت افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۳۹ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: سرپرست مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالای ایران از اتمام مراحل راه اندازی معاملات اوراق سلف مسکن در بورس کالا و اخذ تاییدیه های اولیه سازمان بورس خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...