جمعه ۰۳ بهمنساعت ۰۳:۴۱Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

ناصرون (naseron.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۷:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
وبگاه انگلیسی در تحلیلی نوشت: حقوق های نجومی تکنوکرات های نزدیک به دولت، افزایش نابرابری درآمد و تکیه صرف بر سرمایه گذاری های خارجی از جمله عوامل علیه حسن روحانی
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۷:۲۷   + ۴۴ سایت دیگر  
در حالی که دولت ماه هاست اعطای وام 10 میلیونی ازدواج به جوانان را با اما و اگر مواجه کرده، شب انتخابات به دهیاران وام 10 میلیونی اعطا می شود!
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
یازدهم شعبان مصادف است با سالروز ولادت باسعادت حضرت علی اکبر علیه السلام وروز جوان. به همین مناسبت مراسم جشنی در برازجان توسط هیات محبین حضرت علی اکبر(ع)برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
یک دشتستانی از طرف دبیر کمیته روحانیون ستاد حامیان دولت مردم، به عنوان مسئول پشتیبانی این کمیته منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
کامران فاضل لنکرانی در بین حامیان رییسی در دشتستان مطرح کرد: در حال حاضر در جامعه بیش از هرچیز دیگری نیاز به اجرایی کردن تفکرات امام(ره) داریم تا با این رهمنودها کشور را به سمت مبارزه با فساد پیش ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تجمع حامیان آیت الله رییسی با حضور کامران باقری لنکرانی وزیر سابق بهداشت در دولت قبل با استقبال بسیار باشکوه مردم در ستاد این کاندیدای دوزادهیمن دوره ریاست جمهوری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۸:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی حجت الاسلام رئیسی در استان بوشهر از سفر قریب الوقوع این کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
جمعی زیادی از صیادان دیّری که در جریان حادثه طغیان دریا در 29 اسفندماه سال گذشته خسارات جدی به شناورها و ادوات صیادی آنها وارد شده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی با استقبال پرشور مردم در بخش سعدآباد دشتستان آغاز بکار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ستاد آیت الله سید ابراهیم رییسی در شهر وحدتیه دشتستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت جواد الائمه(ع) شهرستان دشتستان گفت: 118 مسکن مددجویان کمیته امداد توسط بسیج سازندگی دشتستان به صاحبانشان تحویل داده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه برازجان گفت: دشمن انقلاب اسلامی در تلاش است تا با حرکات خود بر جامعه بر باورهای ما اثر بگذارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
بزرگداشت سالروز تاسیس سازمان بسیج سازندگی با حضور جمعی از مسئولین شهرستان دشتستان صبح امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۷    
ستاد مرکزی خواهران آیت الله سید ابراهیم رییسی با حضور بانوان در شهرستان دشتستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
صدور مجوزهای بی رویه برای تاسیس مرغداری، عرضه بیش از تقاضا و از طرفی قفل شدن بازار صادراتی همه و همه دست به دست هم داده تا این روزها تولیدکنندگان تخم مرغ از عملکرد دولت و بی تفاوتی نسبت به برطرف کردن ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۳۹ سایت دیگر  
شرکت بویگوئس فرانسه اعلام کرد قرارداد اولیه امضا شده میان شرکت بویگوئس و طرف ایرانی در سال گذشته برای احداث و بهره برداری از یک پایانه جدید در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) لغو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
یک پایگاه عرب زبان به نقل از منابع آگاه از انتصاب اسماعیل هنیه به عنوان رئیس دفتر سیاسی حماس به جای خالد مشعل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا، گفت: اولین مرحله از نام نویسی طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی در سال 96 از امروز آغاز و تا 15 خرداد 96 ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه بعد از برجام رخ داد، رسیدن ایران به کف خواسته های خود بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تراکتورسازی برای هشتمین بار پیاپی (از لیگ نهم) از رسیدن به عنوان قهرمانی بازماند تا نه تنها مربی اش با چالش شرافت مواجه شود که ناکارآمدی اش هم ثابت شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
امروز و در جریان مناظره تلویزیونی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، هاشمی طبا یکی از نامزدهای حامی دولت، خبر از جریمه 14.5 میلیارد دلاری ایران در این پرونده داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
جهانگیری در مناظره انتخاباتی بیان کرده که رقیب روحانی و کاندیدای اصلاحات است؛ موضوعی که ابهامات زیادی را در این جریان به وجود آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل سیاسی معتقد است جریان مستقر تا آخر دو نکته را مدنظر داشت: اول رقیب هراسی در حوزه آزادی و سیاست خارجی و دوم عدم ورود به نقد گذشته رئیسی.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
حسن روحانی امروز باید به مردم دلیلی می داد که دوباره به او رای بدهند. او در اجرای همه سناریوهای ممکن برای این کار شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دولت که از بودجه عمومی ارتزاق می کند از لحظه آغاز مناظره دوم تا این لحظه با ارسال پیامک های انبوه در قالب پیام های تکذیبیه، از حسن روحانی حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نیروی دریایی آمریکا ازتجهیزاتی که برای شناسایی و مراقبت در خلیج فارس به کار گرفته است پرده برداشت که درصدر آنها هواپیمای جاسوسی مدل P-8A پوزئیدون است که به عنوان چشم آمریکا درخلیج فارس به شمارمی آید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تصویری از رعد و برق شب گذشته در حرم مطهر امام رضا علیه السلام
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۳۵ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اگر بخشی از نقدینگی به اشتغال اختصاص می یافت بسیاری از کارگاه ها تعطیل نمی شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۴۳ سایت دیگر  
مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال پیکان با پرسپولیس قرارداد بسته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
پیرهادی معتقد است: کسی که پیکار ضدفساد را پیش می برد، خود باید نخستین فردی باشد که زمینه های قضاوت عمومی عادلانه را فراهم کند و قالیباف که هم آرمان خواه و هم عمل گراست ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۴۶ سایت دیگر  
شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اکثریت قاطع آراء حاضرین حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سید ابراهیم رئیسی دامت توفیقاته به عنوان نامزد اصلح شناخته شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
از شما درخواست دارم تا صدای مارا به مسولین برسانید، ما هنوز حقوق خود را از اسفند ماه به این طرف نگرفته ایم ، چه روز کارگری که حقی نداریم،حتی اجازه داشتن نماینده کارگری نداریم. آیا این ظلم نیست ؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
بنگاه سخن پراکنی بی بی سی فارسی درباره مناظره دوم نوشت: به نظر می رسد که آقای جهانگیری نه فقط با حرف زدن، بلکه با حرف نزدن هم باید به آقای روحانی کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران گفت: تصور آقایان این بود که بحث سیاست خارجی نقطه قوت این دولت است، ولی دیدیم که درست تبدیل به نقطه ضعفش تبدیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
دفاع جهانگیری از واردات پوشاک ایتالیایی دختر وزیر آموزش و پرورش در مناظره روز جمعه، با واکنش های کاربران شبکه های اجتماعی روبرو شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۴۸ سایت دیگر  
دولت یازدهم به جای آن که برای جلب آراء مردم در دور دوم ریاست جمهوری نشانه هایی از کارآمدی خود را ارائه بدهد، دست خالی خود را با تهدید مردم به حمله نظامی دشمنان بیرونی تاخت می زند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
استفاده از نماد کلید برای استفاده در کارزار انتخاباتی برای اولین بار در ایران نبود، پیش از این نامزد ریاست جمهوری کنیا نیز از این نماد استفاده کرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۳۷ سایت دیگر  
امروز بخش بزرگی از راه پیروزی پیموده شد. تیم روحانی- جهانگیری به وضع فاجعه باری مناظره را باخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
متأسفانه دولت روحانی در چارچوب اعتمادسازی ؟! پروژه ماهواره ایران را متوقف ساخته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
واردات کالای خارجی آنهم توسط وزیر دولت یازدهم براحتی نشان می دهد که نگاه دولت به حمایت از تولید داخل به ویژه پوشاک چیست؟!
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
استحکام روحی و شخصیتی هر فرد بستگی شدید به اطمینان فرد از واقعی بودن جنسیت خوددارد و بیشترین علت اضطراب و رفتار نامتعاد ل ترنسها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
آمار ماهانه و سالانه میزان واردات یا حتی صادرات یک محصول در گمرک، تنها به 15 قلم محصول عمده محدود شده و مابقی از روی سامانه آمار گمرک برداشته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس ستادهای انتخابات حجت الاسلام رئیسی در استان بوشهر گفت: در راستای تنویر افکار عمومی و کمک به مردم برای یک انتخاب اصلح ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر شنبه از لغو مراسم تجلیل از معلمان شهر شُنبه به بهانه آنچه تبلیغات برای کاندیدهای شورای اسلامی خوانده شده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در مطلب زیر پاسخی را به مطلب آقای وحید عبدعلی پور مبنی "بر حامیان اصلاح طلب رییسی در برازجان! بشنو و باور مکن" که وی در پاسخ به اظهارات ابراهیم مهتدی رییس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رییسی در دشتستان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ستاد آیت الله سید ابراهیم رییسی با حضور مردم در بخش بوشکان شهرستان دشتستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهر برازجان گفت: عدالت و مخالفت با فساد یکی از معیارهای نامزدهای انتخاباتی می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۵   + ۴۷ سایت دیگر  
3 تن از کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز از رسانه ملی با مردم صحبت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
به نظر می رسد تیم تبلیغاتی روحانی برای اینکه روز فرهنگیان نیز مانند روز کارگر به عنوان روز عزای این قشر شناخته نشود از پاسداشت این روز اجتناب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دولت یازدهم بر عرضه خودروی پژو 2008 به عنوان اولین محصول پسابرجام، تبلیغات بسیاری کرده است. خودرویی که قیمت آن بین 90 تا 100 میلیون تومان اعلام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده طرقبه در مجلس شورای اسلامی گفت: برجام قراردادی بود که باید امضا می شد اما دولت باید این هنر را می داشت که از برجام هم استفاده کند نه اینکه همه استفاده برجام را آمریکایی ها ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ترکیه و آذربایجان رزمایش مشترک برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۷۷ سایت دیگر  
با اعلام فدراسیون جهانی بسکتبال بانوان محجبه می توانند با پوشش اسلامی در میادین بین المللی شرکت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تذکر رهبرمعظم انقلاب به مسئولان دولتی و... که انتخابات را برعهده دارند از یک سو از نگرانی ایشان حکایت می کند و از سوی دیگر از تیزبینی ایشان که خود یک مانع مهم در مقابل دست اندازی احتمالی به امانت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۱۴۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی ضمن تسلیت کشته شدن تعدادی از کارگران زحمتکش در حادثه معدن آزادشهر تاکید کرد که لازم است همه بخشها و نهادها با هماهنگی از تمامی امکانات در دسترس برای تسریع امداد رسانی و بخصوص نجات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس بسیج جامعه زنان در خصوص مطالبه موجود زنان از رئیس جمهور آینده اظهار داشت: زنان جامعه ما انتظار دارند که شان و کرامتشان در جامعه حفظ شود اما در حال حاضر شرایط اشتغال زنان به گونه ای است که به شأن ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد تمام عملیات های اسرائیل علیه خاک سوریه در هماهنگی کامل با روسیه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۴۲ سایت دیگر  
مقامات آمریکایی ادعا کردند ایران یک موشک کروز از یک زیردریایی در تنگه هرمز پرتاب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اختلاف نظر بین زوجین موضوعی اجتناب ناپذیر و برخاسته از تفاوت های فردی، شخصیتی و غیره است ، تقریبا زوجی که با هم اختلاف سلیقه و نظر نداشته باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
این تصاویر شرح ندارد، درد دارد!
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
اصلاح طلبان از هم اینک با دو راهی روحانی-جهانگیری روبه رو شده اند و تنها با چند بدل زدن به روحانی به سرعت پشت او را می توانند خالی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
بعد از رونمایی قالیباف از نماد ساعت در گفت وگوی تلویزیونی اخیر، این سوال گوشه ذهن مردم خودنمایی می کند که اساسا چرا کاندیدای دولتِ مردم، ساعت را بعنوان نماد انتخاباتی خویش برگزیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
انتشار خبر کشف محموله جنجالی پوشاک از ویلای یکی از وزرای دولت فعلی، پای شرکتی را به میان کشید. شرکتی چند میلیاردی که آقای وزیر رئیس هیئت مدیره آن و دخترش مدیر عامل آن است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۸۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در ابتدای درس خارج فقه خود به بیان شرح حدیثی تربیتی از حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) در موضوع شکر نعمت و کفران نعمت پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سه نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، امروز پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه از طریق رسانه ملی با مردم صحبت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
هشدار کارشناسان صنایع مبنی بر عدم استفاده از شیرهای فله از یک سو و شایعاتی مبنی بر استفاده از پالم در محصولات لبنی از سوی دیگر مصرف لبنیات را در هاله ای از ابهام قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مردم کشور برای تصمیم گیری در انتخاب فرد مورد نظر خود در انتخابات ریاست جمهوری توجه ویژه ای به مناظرات تلویزیونی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
احزاب یکی از محورهای اساسی در انتخابات ایران هستند و کمتر کاندیدایی را می توان پیدا کرد که عضو یک حزب نبوده یا نباشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۸۴ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف با تأکید براینکه انقلابی نمی تواند بگوید نداریم و نمی شود گفت: برخی تافته جدابافته هستند و قانون را دور می زنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
صبح امروز و با حضور فرماندهان و مدیران سپاه استان بوشهر سرگرد پاسدار عبدالهادی سبحانی خواه به عنوان مسئول سازمان اردویی و گردشگری و راهیان نور سپاه استان بوشهر معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: امروز اگر توان و قدرتی در درون کشور حاصل شده به برکت حضور مردم در تمام صحنه های انقلاب و پشتیبانی و حمایت آنها از ولایت و انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ابراهیم مهتدی رییس ستاد تبلیغاتی رییسی در دشتستان اظهار کرد: قطعا در مراسم افتتاحیه ستاد حامیان اصلاح طلب سیدابراهیم رییسی در این شهرستان از رئیس ستاد حسن روحانی جهت حضور و شهادت به یک واقعیت انکار ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اخیراً نرم افزار فیس اَپ FaceApp مورد توجه بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند و شبکه های اجتماعی در سراسر جهان قرار گرفته که کارایی آن بیش از هرچیزی مایه سرگرمی و نشاط لحظه ای است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با بیان اینکه با افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس 55 درصد بنزین کشور تامین خواهد شد، گفت: فاز 15 و 16 پارس جنوبی به اتمام رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
تصاویر ماهواره ای که از عسلویه گرفته شده نشان می دهد که مشعل سوزی در این منطقه به طور کامل از بین نرفته و دود ناشی از آن ساکنان این منطقه را با مشکلات زیست محیطی مواجه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی رییس ستاد حامیان مردمی قالیباف در دشتستان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
گروه های تروریستی تکفیری در سوریه حداقل قابل دسته بندی در عناوین چهارگانه داعش، جبهه النصره، احرار الشام و جیش الاسلام هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
بزرگترین پالایشگاه کشور که توسط قرارگاه سازندگی سپاه و از دولت قبل در حال احداث است، امروز توسط یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
وضعیت اسفبار حقوق زنان در عربستان به شدت نگران کننده است و این نگرانی تا مادامی که پول های عربستان در پشت پرده سیاست خرج سازمان ملل و غرب می شود، هیچ اهمیتی برای این نهاد بین المللی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گروهی از سازمان های مخالف دولت روسیه، تظاهرات گسترده ای را علیه رئیس جمهور این کشور سازماندهی کردند و از معترضان خواستند تا در این راهپیمایی گسترده خواستار کناره گیری پوتین از قدرت شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
یک فعال اقتصادی گفت: امروز کفش ملی با یک پنجم ظرفیت کار میکند و در صورت مبارزه با قاچاق این ظرفیت افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
همان زمان هم وقتی از کار او می پرسید که ببیند در این مدت ترقی کرده است یا نه، حسن می گفت: من هنوزم تو سپاه نگهبانی می دهم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیسی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری شکایت مکتوب خود را نسبت به روند برگزاری نخستین مناظره تلویزیونی به کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ارسال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی اسحاق جهانگیری در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
سعید کریمیان، مالک و مدیر شبکه GEMTV ، شنبه شب به ضرب 27 گلوله ترور شد تا بار دیگر ناامنی در ترکیه خودنمایی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اظهارات مغالطه آمیز معاون اول روحانی در مناظره، دل از رسانه های آل سعود برد!
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مراسم تشییع سرباز مرزبان شهید معین بیانی - دلند
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب معتقد است دولت از حیث رسانه ای و تبلیغات ضعیف است و اگر این شیوه تا پایان انتخابات ادامه یابد، ضرر مهمی برای دولت و نامزد آن محسوب خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در خصوص پرونده همسر یکی از کاندیداها گفت: در مورد هر گزارشی که از یک مرجع رسمی بیاید دنبال می کنیم، اینکه کار ایشان غیر قانونی بوده هنوز اطلاع ندارم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
محموله حاوی یک دستگاه خودروی رولزرویس گوست و دو دستگاه ب ام و سری 7 در رستم آباد گیلان!
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
بر کسی پوشیده نیست که علیرضا بیرانوند با کلین شیت هایی که در فصل شانزدهم انجام داد، نقش بسیار مهمی در قهرمانی های پرسپولیس ایفا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
شرایطی که امروز شاهد آن هستیم جز با یک تحول در مدیریت کشور ممکن نیست و اولین گام این تحول تغییر ساختار مدیریتی کشور است. در کشوری که مدیران پاکدست هستند در اولین گام نظام اداری نیز باید سالم باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
با افتتاح ستادهای انتخاباتی در مرکز استان بوشهر و شهرستان های دهگانه، این استان رنگ و بوی انتخاباتی به خود گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان بوشهر گفت: ایستگاه پمپاژ نخلستان در بخش سعدآباد شهرستان دشتستان با چهار الکتروپمپ وارد مدار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۷:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه یکی از علل بیکاری مشکل قاچاق کالاست گفت: دولت باید سالی یک میلیون شغل ایجاد کند و این مبتنی بر قانون است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۷:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: 29 اردیبهشت روز خداحافظی با کسانی است که می گویند نداریم، نمی شود و نمی توانیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۷:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش "ناصرون " تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز (دوشنبه، 11 اردیبهشت) در قسمت پایین، قابل مشاهده است:
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۷:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
اگر می خواهید در مناظره های بعدی، علاوه بر صداقت به اضافه اون و به اضافه بی تدبیری و بی کفایتی، آزادگی شما هم با سند و مدرکی از سایت خودتان، مخدوش نشود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۷:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
از سال 1368 تاکنون یک دالان ویژه برای تصاحب مزیت های نسبی کشور در حوزه اقتصادی به وجود آمده است که پرچم داران عیان و نهان آن کسانی هستند که در دولت های سازندگی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دراین روز پرفیض و برکت، به یادشهدای دشت کربلا ، خود را به نام و تصویر 72 تن از پاسداران شهید انقلاب اسلامی در سال های دفاع مقدس مزین می سازد.
مشاهده نتایج بیشتر...