یکشنبه ۱۹ اردیبهشتساعت ۰۱:۵۷May 2021 9
جستجوی پیشرفته

سازمان مدیریت بحران (ndmo.ir)

  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۴    
اولین جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان هرمزگان به ریاست مهرداد حسن زاده مدیر کل مدیریت بحران استان و با حضور اعضاء برگزار گردید .
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان گفت: خوشبختانه زلزله 18 اردیبهشت ماه در شهر شویشه استان کردستان خسارت جانی نداشته و تیم های ارزیاب در حال بررسی و جمع بندی خسارات مادی ناشی از وقوع این زمین لرزه ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیل نجار در پیامی 18 اردیبهشت ماه روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را به تمامی تلاشگران این عرصه تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۴    
مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت : دهمین جلسه برنامه ریزی پیرامون احداث سه هزار واحد مسکن در سطح استان با حضور مدیران کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بهزیستی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۸    
سیره سیاسی امام علی (ع)+ مقاله نویسنده : حجة الاسلام والمسلمین سید احمد خاتمی اشاره: در مورد سیره امامان (ع) باب سخن را گشودیم و فصولی از کلیات این بحث را تقدیم کردیم ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
نشست بررسی مشکلات ناشی از خشکسالی و تنش آبی کشور به منظور اتخاذ تدابیر و تصمیمات لازم در مصرف بهینه آب با دعوت رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، وزیر نیرو ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور در رضوانشهر از برنامه ریزی برای ساخت سردهنه های آب کشاورزی برای مدیریت توزیع آب زراعی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در فومن با بازدید از چند پل و روستای، مشکلات کم آبی و رانش جاده این مناطق را بررسی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مشکلات کم آبی و چگونگی لایروبی نهر ها و کانال های آب کشاورزی شهرستان ماسال با حضور رییس سازمان مدیریت بحران کشور بررسی شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی : اجرای سند سازگاری با شرایط کم آبی خراسان رضوی باید در اولویت کاری دستگاه های اجرایی مرتبط باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حقیقت شب قدر نوری است که از طریق ملایکه و روح در شب قدر بر قلب مومنین متجلی می شود از جنس وجود است و نه ماهیت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به خشکسالی و احتمال بروز خسارت به کشاورزان گفت: دولت امسال 3 هزار میلیارد تومان بر اساس تبصره 13 قانون بودجه برای صندوق توسعه بیمه کشاورزی کمک می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به منظور بازدید و ارزیابی پروژه های مدیریت بحران و شرکت در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران راهی گیلان شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۵۲    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اهتمام دولت برای بازسازی مناطق آسیب دیده زلزله 29 فروردین سال جاری در استان بوشهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۲    
اسماعیل نجار با صدور حکمی مهدی نادری تبار را به سمت مدیرکل دفتر حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت بحران کشور منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سعید رضا کریمیان مدیرکل مدیریت بحران در نشست ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان که با حضور استاندار ایلام و اعضای ستاد مدیریت بحران استانکه در محل سالن جلسات استانداری تشکیل ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد نوذری استاندار ایلام در نشست ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان با اشاره به مرحله چهارم شیوع ویروس کرونا وتحریم های ظالمانه گفت شرایط خاصی برای کشور ایجاد شده واین ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان از تدوین سند کاهش خطر حوادث و سوانح و همچنین سند استانی آمادگی و پاسخ استان هرمزگان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سعیدی با بیان اینکه در حال حاضر 8 ایستگاه لرزه نگاری در استان کرمان وجود دارد، گفت: قرار است 3 ایستگاه جدید نیز به آن اضافه شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به مشکلات و چالش های فصل زراعی پیش رو، گفت: برنج با رنج به دست می آید و توصیه می کنیم کشاورزان رنج برنج خود را بیمه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اسماعیل نجار در بابل گفت: تغییرات اقلیمی در همه استان ها مشکلات عدیده ای ایجاد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۱    
رییس سازمان مدیریت بحران کشور به منظور بررسی وضعیت پروژه های مرتبط با مدیریت بحران، شرکت در جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران صبح روز سه شنبه به استان مازندران سفر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در بررسی وضعیت 10 سال گذشته مشخص شد 80 درصد مناطق استان با کم آبی مواجه است و بیش از 270 روستای استان اصفهان با تانکر آبرسانی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در دیدار با سعید استادفرج ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، از تلاش های ارزنده شهردار باقرشهر در زمینه بحران قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیرت بحران استان قزوین گفت: با کاهش بارندگی در سال جاری پیش بینی می کنیم با بحران خشکسالی و تنش آبی در 134 روستا مواجه شویم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور آخرین وضعیت مناطق متاثر از زلزله در گناوه را تشریح و اعلام کرد که جبران خسارات پس از ارزیابی میزان آسیب ها آغاز خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۵    
به گزارش اداره کل مدیریت بحران استان سیستان و بلوچستان، اقدامات ستاد مدیریت بیماری کرونا در سال گذشته تشریح شد. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری فارس گفت: مهار اتش در ارتفاعات قیر و کارزین به دلیل وزش بادهای شدید و صعب العبور بودن منطقه ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مرادی با بیان اینکه سال زراعی پیش رو سالی همراه با تنش آبی است گفت: برای مقابله با تنش آبی به ویژه در بخش کشاورزی همکاری و مشارکت دستگاه های متولی در استان گیلان ضروری است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 6 درصد از کل اعتبارات سالانه کشور به مدیریت بحران اختصاص دارد که سه درصد ویژه پیشگیری از حوادث و سه درصد ویژه مقابله با آنها است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 146 هزار کیلومتر رودخانه در کشور وجود دارد که 70 هزار کیلومتر از آن از مراکز جمعیتی عبور می کند و تاکنون از این میزان 10 هزار کیلومتر لایروبی شده است و از دولت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۳۴    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان گفت: بازسازی و بازتوانی مناطق آسیب دیده ناشی از وقوع زلزله های نوار مرزی استان و شهرستان مریوان در اولویت ستاد پیشگیری ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۳۴    
در راستای پیشگیری و مقابله با شیوه مرحله چهارم ویروس کرونا ،شهرستان های استان ایلام توسط تیم بازرسی مدیریت بحران مورد بازدید قرار می گیرند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان از خسارت 8 هزار میلیارد تومانی سرمازدگی به کشاورزان کرمان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: با توجه به بحران آب در استان قزوین، الگوی کشت مناسب برای هر منطقه، باید بر اساس منابع آبی موجود تعریف شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی هشدار نارنجی صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۴    
با تاکید تیم بازرسی مدیریت بحران برای پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا راههای دسترسی به مناطق گردشی و طبیعت چوار بسته شد
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان به تشریح آخرین وضعیت خسارت زلزله 5.3 ریشتری در استان پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۴    
زلزله تربت حیدریه موجب ترک خوردگی سطحی چند منزل روستایی گردید
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
سازمان مدیریت بحران شهر تهران در نظر دارد با هدف بهره مندی از ظرفیت های علمی شرکت های دانش بنیان مرکز نوآوری مدیریت بحران را راه اندازی کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
عصر دیروز سه شنبه جلسه دیدار مدیران کل مدیریت بحران استان های سراسر کشور با معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۴   + ۴۶ سایت دیگر  
جلسه دیدار مدیران کل مدیریت بحران استان های کشور با معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران در استان قزوین گفت: برای روستاهایی که به دلیل رانش زمین آسیب دیده اند وام ارزان قیمت و بلاعوض در نظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: وام بانکی 150 تا 500 میلیون ریالی قرض الحسنه به واحدهای مسکونی آسیب دیده از زمین لرزه پنج و نیم ریشتری بندرکنگ بندرلنگه پرداخت می شود تا تعمییر و بازسازی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری گفت: سرمای فروردین ماه امسال 14 میلیارد تومان به باغات و محصولات کشاورزی استان خسارت وارد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سعید رضا کریمیان مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام گفت :سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای از فعالیت سامانه بارشی و احتمال وقوع سیلاب و لغزندگی جاده ها در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در 14 استان خبرداد .
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۴    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ویژگی های استان اصفهان این است که 16 کانون گرد و غبار دارد که وسعت آن حدود یک میلیون هکتار است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی اعلام کرد: پارسال کلنگ ساخت 2 مجتمع امداد جاده ای با برآورد 20 میلیارد تومان اعتبار در جاده های استان زمین زده شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۹:۵۴   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، شرح کامل این هشدار به شرح زیر است:
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۴   + ۴۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی هشدار نارنجی صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۲۴    
سال تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها پیام نوروزی مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز سال 1399
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۸:۵۴    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت : با توجه به ابلاغ طرح آمادگی برای پاسخ به حوادث احتمالی در استان ویژه نوروز سال 1400 با دستور استاندار محترم استان این اداره کل هماهنگی های لازم بمنظور ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۴:۲۴    
آیین شروع پروژه ساماندهی ورودی شهر یاسوج از سمت روستای سرآبتاوه با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۵۴    
اسماعیل نجار به منظور حضور در مناطق زلزله زده شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا راهی استان کهگیلویه و بویراحمد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: هر آنچه امروز در حوزه مخاطرات طبیعی و فرهنگ مقاوم سازی در مقابل آن هزینه کنیم در واقع سود آینده تلقی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بر اساس پیش بینی هواشناسی در فروردین و سه ماه آینده بارشی کمتر از نرمال اتفاق می افتد که افزایش دما را در بر خواهد داشت و به دلیل شرایط بارندگی زاینده رود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: زلزله به 14 واحد مسکونی در شهرستان راز و جرگلان خسارت وارد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از رانندگان خواست با توجه به احتمال سقوط سنگ و بهمن از سفر غیرضروری درجاده کرج - چالوس اجتناب کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۲۴    
مدیر کل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون هزار و 500 هکتار از اراضی ملی، مراتع و مزارع استان قزوین دچار آتش سوزی شده اند که عامل وقوع 95 درصد آنها انسانی بوده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: این نشست باعنایت به در پیش بودن برگزاری جلسه شورای عالی مدیریت بحران کشور موضوع ماده شش قانون مدیریت بحران کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۴۰    
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور به تشریح جزییات زمین لرزه 5 ریشتری در شهرستان فاریاب استان هرمزگان پرداخت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، فتح الله حقیقی شامگاه یکشنبه در چهارمین جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران استان در محل استانداری زنجان بر لزوم مدیریت بحران در مواقع بحرانی در استان تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: این زمینلزره در 21 کیلومتری فاریاب کرمان ، 43 کیلومتری سرگز احمدی و 50 کیلومتری زیارتعلی رودان استان هرمزگان در عمق 18 کیلومتری زمین رخ داده است . ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اعیاد شعبانیه مبارک باد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در لایحه بودجه 1400 هزار میلیارد تومان بودجه برای تهیه نردبان های بلندمرتبه آتش نشانی اختصاص یافته است که در صورت تحقق کامل آن کمبود های کشور در این حوزه مرتفع می ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی هشدار نارنجی صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: در پی وقوع طوفان در روز و شب گذشته، در برخی از شهرستان ها سرعت وزش باد به 95 کیلومتر بر ساعت و در برخی نقاط میزان دید افقی در برخی ساعات به حدود 400 تا ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان گفت: برای اجرای طرح آمادگی برای پاسخ به حوادث احتمالی در استان ویژه نوروز سال 1400 آمادگی های لازم وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشورگفت: تمام مالکان ساختمان ها در سراسر کشور از ابتدای فروردین سال آینده مکلف به بیمه اجباری ساختمان مسکونی خود هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور اظهار داشت: سیلاب و بارندگی های سال گذشته ایران را در سال جاری از نظر نیاز به وارات برنج بی نیاز کرد و تولید برنج با سه میلیون تن برداشت، 343 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: کارگروه ویژه پیشگیری، کاهش و کنترل اثرهای فرونشست زمین با توجه به خاص بودن دشت اردستان به زودی در این شهرستان تشکیل می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نجار گفت: باتوجه به حجم بالای خسارات سیل و از بین رفتن زیرساخت ها ساختن این منازل کار بزرگی بود که با تلاش جهادی انجام گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در این دیدار تصریح کرد: سیاست های کلی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و همچنین تاکیدات ایشان در حادثه زلزله بم مبنای تشکیل سازمان مدیریت بحران است که منجر به تدوین قانون ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۰    
دوره امامت امام موسی بن جعفر (ع)+ مقاله
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور برای شرکت در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران راهی ایلام شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: 150 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام سیل سال گذشته در لرستان اختصاص یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قم از لزوم لایروبی کانال های شهری و استانی توسط دستگاه های ذیربط و از جمله شهرداری در آستانه آغاز بارش های فصلی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 249 میلیارد تومان خسارت ناشی از سرمازدگی به محصولات زراعی و باغی استان وارد شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس مرکز توسعه مدیریت و منابع سازمان مدیریت بحران کشور خواستار تشویق و ترغیب کشاورزان به بیمه کردن باغات و محصولات کشاورزی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان یزد گفت: تاکنون در پنج شهرستان میبد، تفت، مهریز، خاتم و بافق اعلام خسارت و یخ زدگی شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان بیان داشت : مشارکت های مردمی در قالب سازمان های مردم نهاد و در چارچوب موضوعاتی از قبیل مباحث اجتماعی، امور خیریه، امور بشر دوستانه، عمران و آبادانی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به زلزله 4.4 ریشتری صبح امروز در شهرستان سراب گفت: نگران بافت فرسوده مناطق زلزله زده سراب هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۹   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، شرح کامل این هشدار به شرح زیر است:
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از اختصاص 53 میلیارد و 455 میلیون تومان اعتبار برای بازسازی مناطق خسارت دیده از زلزله 29 بهمن در شهرستان سمیرم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۰    
سیره عبادی اخلاقی حضرت زینب (س)
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
هیئت دولت با پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور برای اختصاص مبلغ 172 میلیارد تومان به عنوان کمک بلاعوض به خانواده های آسیب دیده از زلزله سی سخت موافقت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور خواستار تامین اعتبار 4474 میلیارد ریالی برای جبران خسارات زلزله زدگان در دو استان کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اعلام کرد: در ارزیابی های اولیه پس از وقوع زلزله سی سخت، 500 واحد مسکونی روستایی و 50 واحد شهری از 20 تا 80 درصد خسارت دیدند، همچنین به شبکه آب، برق، راه ها ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۴   + ۶۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور روز جمعه در تماس تلفنی با استاندار کهکیلویه و بویر احمد، ضمن پیگیری وضعیت امداد رسانی به زلزله زدگان این استان از آخرین اقدامات انجام شده در این زمینه اطلاع یافت .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۴   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: پس از ارزیابی دقیق خسارات تسهیلات ارزان قیمت به مناطق زلزله زده دنا تخصیص می یابد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور به تشریح آخرین جزئیات از امداد رسانی به زلزله زدگان شهرستان سی سخت پرداخت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
اسماعیل نجار به منظور حضور میدانی در محل وقوع زلزله شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا راهی استان کهگیلویه و بویراحمد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۸:۴۴    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، به منظور مدیریت بحران زلزله شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد ستار فرهادی نماینده سازمان و محمدی مدیرکل مدیریت بحران استان ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۸:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، ساعت 22:05 دقیقه زمین لرزه ای 5.6 ریشتری مرز بین دو استان اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز نسبت به تردد در جاده های کوهستانی هشدار داد و گفت: کولاک و برف متناوب در ارتفاعات البرز پیش بینی شده است و تمام دستگاه های اجرایی و خدمات رسان به حالت آماده باش در ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از مردم استان خواست به دلیل شرایط نامساعد جوی از سفر به ارتفاعات و مناطق درگیر با بارش پرهیز کنند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: یکهزار میلیارد ریال اعتبار برای اجرای 220 طرح عمرانی جهت مدیریت بحران و حوادث طبیعی در این استان اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، شرح کامل این هشدار به شرح زیر است:
مشاهده نتایج بیشتر...