چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۳:۴۰Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

سازمان مدیریت بحران (ndmo.ir)

  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا و به دنبال آن تعطیلی مدارس و برگزاری کلاس های آموزشی به صورت مجازی ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: برای بازسازی و تعمیر بخشی از ساختمان های مسکونی خسارت دیده از حوادث سال جاری در این استان 240 میلیارد ریال ابلاغ شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری با توجه به کاهش میانگین بلندمدت بارش ها در این استان گفت: روند خشکسالی در این استان ادامه دار خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت:با توجه به لایروبی های مکرر امکان سیل رودخانه ها و مناطق سیل خیز کاهش پیدا کرده است
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر از مسیر انسداد محور ساحلی بوشهر به گناوه بازدید کرد
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس جمهوری قانون تاسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی را برای اجرا به وزارت امور اقتصاد و دارایی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۹    
به منظور پیگیری روند بازسازی و آخرین اقدامات صورت گرفته سیل دیماه گذشته جلسه ای با حضور مدیران مربوطه و به ریاست مهرداد حسن زاده مدیر کل مدیریت بحران استان در محل اداره کل مدیریت بحران برگزار گردید .
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل نجار در پیامی درگذشت مرحوم آیت الله سید یحیی جعفری نماینده سابق ولی فقیه و امام جمعه کرمان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
استمرار موفقیت امری خطیر و به مراتب ارزشمند تر از کسب آن خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
غفور آقاجانلو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در راستای تقویت انبارهای امدادی کشور و به تبع آن استان ها ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت از اجباری شدن گذراندن واحد "مدیریت سوانح و بلایا" برای دانشجویان علوم پزشکی خبر داد و گفت: این واحد از سال آینده برای همه دانشجویان ارائه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین از اصلاح مصوبه های امهال تسهیلات کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیر مترقبه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
با توجه به ساختار و جایگاه مدیریت بحران، تحقق یا عدم تحقق اهداف طرح ریزی شده در قانون بسیار مهم است که بسته به اجرای آن می تواند آثار مثبت و منفی بر عملکرد این مجموعه داشته باشد و به همین دلیل تدوین ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با صدور حکمی، مهرداد حسن زاده را به سمت مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان، منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
درجاتی درباره اقدامات انجام شده برای جلوگیری از بروز مشکلات بارش برف و باران، توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
محسن اروجی مدیر کل مدیریت بحران و مهران حیدری بنی مدیر کل هواشناسی استان قم از پروژه مرکز تحقیقات هواشناسی کاربردی و ایستگاه های شبکه پایش مرتبط با سامانه هشدار سیل ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۵    
سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: 120 واحد از 290 واحد مسکونی آسیب دیده از سیل سال گذاشته شهرستان جاسک به مرحله فونداسیون رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اکنون کمتر از 40 درصد محصولات کشاورزی این استان بیمه هستند که فعالان این بخش در صورت وقوع حوادث متحمل خسارت جدی خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مجمع ملی کاهش خطرپذیری سوانح جمهوری اسلامی ایران گفت: مجمع ملی کاهش خطرپذیری سوانح یک سازوکار هماهنگی برای برجسته کردن کاهش خطرپذیری سوانح دربرنامه های توسعه ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان گفت: بنا برگزارش سازمان آب و برق خوزستان، میزان آب ذخیره سدهای این استان 30 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی با احتمال بارندگی رگباری و شدید در استان به مردم به ویژه کشاورزان و عشایر هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران گیلان از پیش بینی 24 میلیارد تومان برای مقابله با سنبل آبی خبر داد و گفت: منتظر ابلاغ تخصیص این اعتبار نخواهیم ماند و با استفاده از ظرفیت استانی با سنبل آبی مقابله می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی بر آمادگی همه دستگاه مدیریت بحران استان در برابر مخاطرات فصل سرما تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از نیاز فوری 2.5 میلیون خانه روستایی به نوسازی خبر داد و گفت: اینکه در زلزله اخیر ترکیه تعداد کشته ها کمتر از 200 نفر بود به دلیل ساخت و ساز امن بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گلستان گفت: با آغاز بارش نزولات جوی آتش در ارتفاعات توسکستان اطفاء شده و پس از پایان بارش ها عملیات پایش و ارزیابی خسارت آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
هزینه تهیه و تامین تجهیزات ستادهای مقابله با بحران فرمانداری های استان کرمان، 5 میلیارد تومان از محل اعتبارات اداره کل مدیریت بحران استانداری کرمان است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری زنجان گفت: اکثر ساختمان شهرهای استان زنجان در برابر زلزله مستحکم است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: هم اکنون در این استان 92 هزارو 678 واحد مسکونی روستایی وجود دارد که از این تعداد 49 هزارو 582 واحد معادل بیش از 53 درصد مقاوم سازی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بهره برداری از فاز دوم سامانه پیش بینی و هشدار سیل و زلزله و سامانه پیش بینی یخبندان پایتخت با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و شهردار تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۵:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران از بهره برداری از طرح های توسعه سامانه هشدار سیل، یخبندان و زلزله تهران در روز شنبه 17 آبان ماه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از وقوع آتش سوزی در چند نقطه از استان خبر داد و گفت: بیش از 110 هکتار از اراضی جنگلی گیلان به ویژه در شهرستان ماسال در آتش سوخته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۵:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
با توجه به فعالیت سامانه بارشی سازمان هواشناسی سطح زرد هشداراعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: متولی اعلام تغییرات جوی، سازمان هواشناسی است و سایر دستگاه های اجرایی کشوری و استانی باید از نظرات کارشناسی این دستگاه تبعیت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار حضوری با رئیس جمهور و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا اهمیت معجزه وار دعا، توسل و استغفار برای دفع بلا را تبیین کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به سرمازدگی محصولات کشاورزی در فروردین و مهر ماه امسال در استان اصفهان گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل دستگاه مدیریت بحران خوزستان گفت: مصوباتی که پیرامون بحث آب گرفتگی تصویب شده است باید در موعد مقرر انجام شوند و هیچ گونه توجیهی در زمینه تعلل پروژه های فاضلاب پذیرفته نیست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
چهار طرح هواشناسی با حضور وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در چهار استان کشور از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اسماعیل نجار در پیامی ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از شهروندان ترکیه و مصدوم شدن برخی دیگر در حادثه زمین لرزه ازمیر، آمادگی ایران را برای اعزام نیروهای تخصصی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: وسعت آتش سوزی مراتع، باغات، جنگل و گندمزارهای این استان طی هفت ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال 50 درصد کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران البرز گفت: 4 هزار و 998 کلاس درس غیرمقاوم در البرز شناسایی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۵    
آغاز" هفته وحدت " بر مسلمانان جهان مبارک باد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۷:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور از اعزام تیم های ارزیاب به مناطق زلزله زده در بهاباد یزد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: یکی از بهترین اقدامات متولیان کنترل و مهار بلایا در استان تهران، فرهنگ سازی آمادگی در مقابل زلزله است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: مقاوم سازی های صورت گرفته توسط بنیاد مسکن در روستاهای استان طی سال های گذشته باعث شد تا در برخی بحران ها از جمله زلزله عصر شنبه هفته جاری شهرستان آوج تلفات جانی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور آخرین جزییات زمین لرزه 5.4 ریشتری در مرز استان های همدان و قزوین را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور جزئیات زلزله اخیر در استان قزوین را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۸    
صفی الله کرامتی،مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون، 80 مورد آتش سوزی در باغات، مراتع و مزارع استان زنجان ثبت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با هشدار نسبت به آبگرفتگی در معابر شهری گفت: سامانه ناپایدار جوی منجر به کاهش پنج تا 10 درجه ای دما می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: استفاده از ظرفیت بالای مردم و بسیج در مدیریت بحران، امری مهم و ضروری است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: با هماهنگی فرمانداران، بخشداری ها و شرکت توزیع پخش فرآورده های نفتی قرار شد ذخیره سازی مناسب سوخت در تمامی روستاها به مورد اجرا گذاشته شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران مازندران با بیان اینکه طول رودخانه های سطح استان در مناطق مسکونی 500 کیلومتر است که بیشترین خسارت را در این مناطق شاهد هستیم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار تهران، از وجود 100 سوله مدیریت بحران فعال در پایتخت خبر داد و گفت: شاید تعداد سوله ها کافی نباشد اما پراکنش آنها مناسب است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بر ضرورت تدقیق گسل و حریم آن در محدوده کلان شهرها تاکید کرد و گفت: در کرج حدود 54 هزار ساختمان بر روی گسل احداث شده که اگر فعال شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و سخنگوی وزارت کشور از ارسال پیش نویس آیین نامه های جذب، هدایت و توزیع کمکهای داخلی و خارجی در مدیریت بحران که با استفاده از نظرات کارشناسان و نمایندگان دستگاه های اجرایی مربوطه تهیه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شناسایی نقاط اسیب پذیر بارش های شدید در البرز ضروری است مدیر کل مدیریت بحران استان البرز بر شناسایی نقاط آسیب پذیر به هنگام بارش های شدید باران تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان از آمادگی و برنامه ریزی همه دستگاه های مربوطه برای ورود به فصل بارش و مواجهه احتمالی با مخاطرات آبی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
فرارسیدن ایام وفات حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبر پیامبر، امام حسن مجتبی(ع) و شهادت غریبانه هشتمین پیشوای معصوم، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع)، بر تمامی مسلمان تسلیت باد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مرمت و بازسازی مناطق سیل زده طی یک سال و چند ماه یک کار بزرگ تاریخی بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: امروز بیمه حوادث اجتناب ناپذیر است و 10 سال است که لایحه همگانی شدن بیمه حوادث در مجلس به نتیجه نرسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نجار گفت: آنچه که در سیل 98 به عنوان یک تجربه مورد توجه قرار گرفت بحث پرداخت اجاره بها برای انتقال از مسکن موقت به دائم بود که به جای کانکس کار موفقی بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مجمع عمومی سازمان ملل متحد 13 اکتبر را به عنوان روز بین المللی کاهش خسارات سوانح نامگذاری کرد، این نامگذاری به منظور ترویج فرهنگ جهانی در زمینه اقداماتی نظیر پیشگیری و افزایش آمادگی در برابر حوادث ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی: تامین نیازهای بودجه ای ستادهای بحران در اولویت قرار می گیرد
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۲    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گلستان گفت: مطالعات بیشتر در خصوص زلزله های مراوه تپه با همکاری پژوهشگاه زلزله شناسی در حال انجام است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت:باتوجه به کاهش 6 تا 10 درجه ای دمای اصفهان خطر سرمازدگی محصولات کشاورزی و دامی وجود دارد و بهره برداران باید نسبت به بیمه محصولات اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
قادری با بیان اینکه به واحدهایی که در حریم رودخانه ساخته شده، خسارت پرداخت نمی شود، گفت: واحدهای مسکونی در شهرها و روستاها مقاوم سازی شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
صبح امروز رییس سازمان مدیریت بحران کشور در مراسم مانور و تجلیل از آتش نشانان استان تهران تاکید کرد: از جانفشانی ها و ایثار عزیزان آتش نشان که به عنوان یکی از رکن های اصلی امدادرسانی در زمان بحران ها ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
عصر دیروز از فرزندان شاهد و ایثارگران شاغل در سازمان تجلیل و قدردانی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۲    
به گزارش روابط عمومی، "محمدعلی طالبی" در دومین جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان یزد که روز شنبه 5 مهر ماه 99 بصورت غیرحضوری و ویدئو کنفرانس برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار گلستان با اشاره به خسارات وارد آمده از زلزله 5.2 ریشتری در شهرستان مراوه تپه اظهار کرد: مردم می توانند با مراجعه به بنیاد مسکن و استفاده از تسهیلات لازم جهت مقاوم سازی منازل خود زمینه کاهش ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
خدمت به مردم در هر جایگاهی بسیار ارزشمند است؛ آتشنشانان اما نوع خدمتشان با ایثار گره خورده، از این رو حماسه آفرینی آن ها برای نجات جان انسان ها، به منزله نجات جان بشریت است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی با اشاره به کاهش 8 تا 12 درجه ای دمای هوا و یخبندان شبانه در خراسان جنوبی به 9 شهرستان استان نسبت به سرمازدگی محصولات کشاورزی هشدار داد
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: در زمان بحران در سطح هر شهرستان هر امکانات و ماشین آلات دولتی و خصوصی و آنچه زیرمجموعه فرمانداری ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران خوزستان گفت: یکهزار و 800 تخت نقاهتگاهی به منظور آمادگی در صورت تشدید بیماری کرونا در فصل پاییز در خوزستان آماده شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از احتمال خسارت به محصولات کشاورزی به دلیل کاهش 6 تا 10 درجه ای دمای استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
پیرو تصویب قانون مدیریت بحران کشور در سال گذشته رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، مدیریت تدوین کلیه لوایح ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 5.2 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 9 و 16 دقیقه امروز شنبه شهرستان مراوه تپه واقع در شرق استان گلستان را لرزاند که طبق اعلام مدیرکل مدیریت بحران استانداری ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
قادری از ارزیابی وضعیت شهرستان مرزی مراوه تپه در پی زلزله 5.2 ریشتری خبر داده و گفت: ارزیابی خسارت های احتمالی در حال انجام است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: با اعتباراتی که در اختیار استان قرار گرفت، بستر 24 رودخانه استان که قابلیت سیلابی شدن را دارند، اصلاح و مرمت شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور آخرین وضعیت مناطق سیل زده در تالش را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
اسماعیل نجار از ابلاغ دستورالعمل اقدامات احتیاطی فصول پاییز و زمستان در مواجهه با مخاطرات طبیعی به استانداران و روسای ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان های کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی طی نامه ای به وزیر کشور از اقدامات رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در تامین اعتبارات طرح کنترل آفت ملخ صحرایی در دوسال اخیر قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار گیلان در تماس تلفنی با رییس سازمان مدیریت بحران کشور، خط اعتباری ویژه برای کمک به سیل زدگان شهرستان تالش درخواست کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
هفته دفاع مقدس، گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال جنگ تحمیلی گرامی باد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از فوت 2 هموطن تالشی در پی وقوع سیل در این شهرستان، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: همه نهاد های امدادرسان در تلاشند تا شرایط در مناطق سیل زده شهری و روستایی تالش عادی شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
عبدالحسین علی اکبری، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه سال 96 تعداد نقاط پُرتصادف شناسایی شده در مسیرهای ارتباطی این استان به تعداد 105 نقطه بود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل نجار گفت: همواره تلاش ما این بوده با رایزنی هر چه سریع تر امکان استفاده از بالگردهای نیروهای مسلح برای اطفای آتش سوزی ها فراهم شود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
یادمان باشد زمین محکم، سازه مقاوم و اجرای علمی می تواند تا حد زیادی از اندوه ما در مواجهه با تکان های بعدی سرزمینمان بکاهد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی از بخشودگی سود، کارمزد و جریمه دیرکرد تسهیلات خسارت دیدگان حوادث غیرمترقبه بخش کشاورزی که سررسید تسهیلات آنها از 1 مهرماه 96 لغایت 31 شهریور 98 است، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
اسماعیل نجار با صدور حکمی رضا کریمی را به عنوان معاون امور آمادگی و مقابله منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان از مصدومیت سه نفر از روستای قوچای رامیان در پی ترس از زلزله این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در جمع فرزندان ممتاز کارکنان سازمان با بیان اینکه بهره وری موثر نیروی انسانی در سازمان ها ارتباط مستقیم با بستر خانواده دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
زمین لرزه نسبتا بزرگی دقایقی پیش بخش های وسیعی از گلستان را لرزاند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور آخرین وضعیت مناطق زلزله زده در استان گلستان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: سیلاب اخیر طبق برآوردهای اولیه بیش از 30 میلیارد تومان به زیرساخت های این استان خسارت وارد کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بدون شک استمرار جریان آب در رودخانه زاینده رود یکی از راهکارهای موثر برای جلوگیری از فرونشست زمین در استان اصفهان است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه سیل ورزقان تلفات جانی نداشته گفت: این سیل به چند واحد مسکونی و همچنین محصولات کشاورزی خسارت زد.
مشاهده نتایج بیشتر...