پنجشنبه ۲۹ شهریورساعت ۱۹:۱۳Sep 2018 20

نکونیوز (neconews.com)

نکونیوز 29 اسفند 1393 نکونیوز 29 اسفند 1394 نکونیوز 1 فروردین 1395 نکونیوز 24 اسفند 1396 نکونیوز 31 فروردین 1397 نکونیوز 31 اردیبهشت 1397 نکونیوز 31 خرداد 1397 نکونیوز 31 تیر 1397 نکونیوز 30 مرداد 1397 نکونیوز 1 شهریور 1397 نکونیوز 2 شهریور 1397 نکونیوز 3 شهریور 1397 نکونیوز 4 شهریور 1397 نکونیوز 5 شهریور 1397 نکونیوز 6 شهریور 1397 نکونیوز 7 شهریور 1397 نکونیوز 8 شهریور 1397 نکونیوز 9 شهریور 1397 نکونیوز 10 شهریور 1397 نکونیوز 11 شهریور 1397 نکونیوز 12 شهریور 1397 نکونیوز 13 شهریور 1397 نکونیوز 14 شهریور 1397 نکونیوز 15 شهریور 1397 نکونیوز 16 شهریور 1397 نکونیوز 17 شهریور 1397 نکونیوز 18 شهریور 1397 نکونیوز 19 شهریور 1397 نکونیوز 20 شهریور 1397 نکونیوز 21 شهریور 1397 نکونیوز 22 شهریور 1397 نکونیوز 23 شهریور 1397 نکونیوز 24 شهریور 1397 نکونیوز 25 شهریور 1397 نکونیوز 26 شهریور 1397 نکونیوز 27 شهریور 1397 نکونیوز 28 شهریور 1397 
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۷    
مالباختگان موسسه سکه ثامن مراقب فریب ثانویه افراد سودجو و کلاهبردار باشند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۲    
اکنون که منافع اروپا و آمریکا در ناتو، پیمان آب و هوایی پاریس و از همه مهمتر برجام در تضاد قرار دارد، به نظر می رسد که فاصله اروپا و آمریکا در زمینه مالی بیشتر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۲    
خبرگزاری رویترز امروز (چهارشنبه) در خبری کوتاه از کاهش قیمت نفت به دنبال افزایش بی سابقه ذخایر نفت خام آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۶    
در حال حاضر حدود 56 هزار میلیارد تومان اسکناس و سکه رایج بین مردم و شبکه بانکی در حال گردش است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۶    
وزیر انرژی روسیه پیش بینی کرد: بهای نفت در بلندمدت تا بشکه ای 50 دلار کاهش خواهد یافت و قیمت فعلی آن (70-80 دلار در هر بشکه) گذراست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۶    
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری گفت: رییس جمهوری اسلامی برای سخنرانی و تبیین مواضع کشورمان در خصوص آخرین تحولات منطقه ای و بین المللی در هفتاد و سومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۰    
اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش بینی کرد تولید نفت هفت منطقه بزرگ شیل این کشور در اکتبر 79 هزار بشکه در روز رشد کرده و به 7.6 میلیون بشکه در روز صعود خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۰    
تولید نفت عراق با وجود ظرفیت بالقوه که به حداکثر هفت میلیون بشکه در روز می رسد، در 10 سال آینده تنها رشد اندکی خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۰    
تیم ملی والیبال ایران در دور دوم رقابت های والیبال قهرمانی جهان در گروه G با تیم های آمریکا، کانادا و بلغارستان هم گروه شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۰    
رئیس شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور وضعیت جوی کشور را طی دو هفته آینده تشریح کرد و گفت: از 3 تا 9 مهرماه بارش ها در کل کشور در حد نرمال خواهد بود و از 10 تا 16 مهرماه انتظار بارش های قابل توجه داریم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۰    
با شدت گرفتن جنگ تجاری دونالد ترامپ با چین، صنعت صادرات گاز طبیعی آمریکا در معرض تهدید قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۴    
بانک " جی پی مورگانگ هشدار داد به دلیل سیستم تجاری خودکار فعلی، بحران مالی اقتصادی بعدی می تواند در سال2020 اتفاق بیافتد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۹    
صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد رشد اقتصادی روسیه از 1.5درصد سال گذشته به 1.7 درصد تا پایان امسال افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۴    
معاون اول رییس جمهور با صدور پیامی ضمن تسلیت کشته و مجروح شدن جمعی از هموطنان در حادثه تصادف اتوبوس مسافربری با تانکر حامل سوخت که شب گذشته رخ داد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۴    
رئیس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی گفت: محاسبات نشان می دهد که 17 تا 20 درصد اقتصاد ایران غیررسمی است و یکی از دلایل شکل گیری این نوع از اقتصاد، را فرار بیمه ای و مالیاتی شامل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۴    
محفل عزاداران حسینی در شب هشتم محرم در هیئت عاشورائیان اصفهان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۹    
وزیر خارجه گفت: تصویب لوایح FATF یکی از مهمترین بهانه های دشمنان ایران را برای مقابله با ما در عملیات بانکی و همکاری ها خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۴    
دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) از به خطر افتادن عرضه جهانی نفت به دلیل تحریم صادرات نفت ایران توسط آمریکا ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۹    
بازار ارز در آستانه تعطیلات پیش رو با هیجان زیادی پیش می رود و قیمت ها بالاست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۹    
جدال حساس پاری سن ژرمن و لیورپول سرآمد دیدارهای شب نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۹    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در صورت محرز شدن احتکار کالا از سوی افراد و با تشخیص محاکم تعزیراتی، این کالاها در شبکه های معین توزیع و با قیمت تثبیت شده در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۴    
دبیر شورای عالی فضای مجازی با اشاره به فعالیت و دسترسی بدون محدودیت هاتگرام و تلگرام طلایی به تلگرام گفت: سال را به پایان نخواهیم برد مگر اینکه موتور این دو برنامه، ایرانی شده یا بسته شوند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۴    
قیمت نفت صبح امروز(سه شنبه) در بازارهای جهانی کاهش یافت، زیرا تشدید تنش های تجاری میان واشنگتن و پکن، دورنمای تقاضای جهانی نفت را تیره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۹    
رئیس اتحادیه کتاب و نوشت افزار استان فارس گفت: لوازم التحریر تولید داخل 30 درصد افزایش قیمت داشته است .
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۹    
غول نفتی آرامکوی عربستان بیش از 500 میلیارد ریال (133 میلیارد دلار) برای حفاری نفت و گاز در یک دهه آینده هزینه خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۹    
نقدینگی نزدیک به 1600 هزار میلیارد تومانی که امروز به عنوان متهم ردیف اول خروج بازارهای از تعادل مطرح می شود، می تواند در سیستم بانکی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۴    
رئیس نمایندگی شورای تجاری ایران و ترکیه گفت دو کشور قصد دارند در آینده ای نزدیک اقدام به تاسیس یک بانک مشترک نمایند؛ اقدامی که با هدف دور زدن تحریم های آمریکا انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۹    
اولین قطار سوخت سلول هیدروژنی جهان روز دوشنبه (17 سپتامبر) در آلمان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۴    
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اعلام این که جمعیت مشتاقان زیارت امام حسین (ع) در عراق هم اکنون 15 هزار نفر است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۹    
عضو هیأت مدیره مجمع عالی کارگران ایران گفت: مشکلات کارگران در موضوع معیشتی جدی است و حقوق کارگران جوابگوی مخارج آن ها نیست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۴    
دبیرکل اوپک اظهار کرد اوپک باید به هماهنگی با سایر تولیدکنندگان نفت برای مدیریت عرضه جهانی ادامه دهد زیرا تقاضا برای نفت با موانعی مواجه است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۹    
دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا سرانجام اعلام کرد تعرفه 10 درصدی روی واردات کالاهای چینی به ارزش 200 میلیارد دلار را وضع خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۹    
مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز می گوید که سرمربی این تیم از سمت خود استعفا داده و به کشور خود بازگشته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۹    
قیمت نفت بدنبال تشدید جنگ تجاری آمریکا و چین که نگرانی ها نسبت به دورنمای تقاضا برای نفت از سوی دو کشور را برانگیخت، در معاملات روز سه شنبه کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۴    
سود مصوب شرکت های حاضر در سبد سهام عدالت برای سال مالی 96، تا به امروز 38 هزار و 292 میلیارد ریال بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۴    
افزایش قیمت مسکن در ماه های گذشته و همچنین کاهش توان خرید مردم، شرایط را برای رونق بازار واحدهای مسکونی بی کیفیت بیش از همیشه فراهم کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۴    
حجت الاسلام والمسلمین رسول منتجب نیا در واکنش به برگزاری کنگره اعلام شده حزب اعتماد ملی توسط الیاس حضرتی در تاریخ 6 مهر، رسما اعلام کرد که این کنگره را غیرقانونی می داند و در آن شرکت نمی کند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۴    
رییس انجمن خودرو و نیرومحرکه استان اصفهان گفت: ساخت و تولید خودرو وابسته به مواد اولیه ای همچون آلومینیوم، مس، فولاد و پلیمر است و افزایش قیمت چند برابری این مواد موجب گرانی خودرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۴    
رسانه های قطری به شکست الدحیل برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۹    
معاون وزیر صنعت گفت: صنایع کوچک منتظر بسته حمایتی باشند؛ بخشی از این بسته تصویب شده است و مابقی در شرف تصویب است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴    
عضو کمیسیون انرژی گفت: فاز 3 ستاره خلیج فارس هم خوشبینانه تا انتهای امسال و نهایتا تا خرداد سال آینده به بهره برداری می رسد و در کل نیازی به واردات نخواهیم داشت و صادر کننده بنزین می شویم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴    
مردادماه امسال تولید انواع ون در خودروسازان داخلی نزدیک به سه برابر افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۴    
تصادف یک دستگاه اتوبوس مسافربری با یک دستگاه تانکر حامل مواد سوختی در جاده کاشان - نطنز، دست کم 20 نفر مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۴    
مشاور وزیر نفت در خصوص تلاش آمریکا برای توقف کامل صادرات نفت ایران گفت: اگر آمریکا تجربه تحریم دارد، ما هم تجربه دورزدن تحریم داریم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۹    
برنامه بازی های پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۹    
محققان اظهار کردند در رتبه بندی که اخیرا انجام شده است، چین به عنوان مکانی جذاب برای سرمایه گذاری انرژی های تجدیدپذیر معرفی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۴    
رییس دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی گفت: اقدام هایی مانند اصلاح کردن سهمیه ها و برداشتن سقف رقابت در بورس کالا، به عقب نشینی شدید تقاضای دلالی در بورس و کاهش التهاب بازار منجر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۴    
رییس سازمان بازرسی کل کشور از دستگاه های مشمول قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان خواست ظرف مدت 60 روز از تاریخ ابلاغ این قانون، افراد مشمول را از خدمت منتزع و با آنان تسویه حساب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۹    
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۹    
احمد مهدوی ارزآوری 13 میلیارد دلاری صنعت پتروشیمی در شرایط فعلی کشور را یک مزیت بزرگ برای کشور معرفی کرد و گفت پتروشیمی با درآمد سالانه 13-12 میلیارد دلاری، علاوه بر رفع نیاز داخلی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۴    
رشد قیمت مسکن در تهران به دلیل رکود حاکم بر بازار متوقف شد و به گفته مشاوران املاک متقاضیان مسکن این روزها می توانند به راحتی و بدون دغدغه اقدام به خرید کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۴    
کارنامه نهایی داوطلبان کنکور سراسری 97 بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۹    
جف بزوس، مؤسس و مدیر اجرایی آمازون به عنوان ثروتمندترین مرد کره زمین روتین روزانه جالبی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۹    
جلسه شورای اقتصاد ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار شد و با درخواست وزارت کشور برای استفاده از تسهیلات مالی خارجی (فاینانس) جهت خرید 630 واگن مترو تهران موافقت شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۹    
رئیس شورای شهر تهران درمورد فرازونشیب های ساخت مترو در تهران توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۴    
مجمعه گذاری یکی از آئین های محرم در مازندرن است که بیشتر در روستاهای مناطق کوهستانی و ییلاقی مازندران به خصوص روستای کوهستان از توابع شهرستان بهشهر برگزار می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۴    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه 2361واحد رشد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۴    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: رشد منطقی نرخ تضمینی گندم به اندازه دو سالی که پرداخت نشده حدود 20 درصد است و دولت باید برای گندم که محصولی استراتژیک است سرمایه گذاری کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۴    
دبیر شورای عالی فضای مجازی می گوید، ممکن است اینستاگرام هم مثل تلگرام فیلتر شود و گروهی در کشور هستند که این تقاضا را دارند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۹    
همزمان با مهیا شدن دولت آمریکا برای اجرای دوره جدید تعرفه ها روی واردات 200 میلیارد دلار کالای چینی، یک نشریه پرتیراژ چینی هشدار داد چین در جنگ تجاری فزاینده با آمریکا به بازی دفاعی بسنده نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۹    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از تصمیمات جدید کمیسیون سیاست گذاری ارزی دولت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۴    
مردم روستای کزاز شازند در محاصره لوله های سر به فلک کشیده پالایشگاه نفت، پتروشیمی و نیروگاه حرارتی گیر افتاده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۰    
رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در پی بستن شدن گمرک فراه افغانستان تجار می توانند از طریق مرز دوغارون صادرات کالا را به کشور همسایه انجام دهند بنابراین هیچ مشکلی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۵    
به نظر می رسد که نوکیا قصد ندارد دو مدل گوشی هوشمند جدید خود را بر اساس طراحی اپل با نمایشگر دارای بریدگی بالای صفحه تولید و عرضه کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۵    
در روزی که یورو و پوند در برابر دلار بالا رفتند، بورس های جهانی به دلیل افزایش نگرانی ها از وضعیت جنگ تجاری بین چین و آمریکا قرمزپوش شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۵    
معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: صادرات انواع مواد معدنی در شش ماهه سال جاری در همسنجی با سال گذشته 15 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۵    
زمستان در پیش است و بازار نفت به نظر می رسد دچار محدودیت عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۰    
با نزدیک شدن به زمان نشست حساس در الجزایر، اوپک و متحدانش همچنان در تلاش برای رسیدن به تفاهم درباره نحوه توزیع افزایش تولید در میان کشورهای دارای ظرفیت تولید شناور بدون برانگیختن نارضایتی کشورهایی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: حمله به کنسولگری ایران در بصره و همچنین تعرض به سفارت کشورمان در پاریس ارتباطی با یکدیگر ندارند و دو حادثه جدا از هم است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۰    
همزمان با نزدیک شدن به ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، بازار ارز نیز مانند بازار طلا نیمه تعطیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۵    
مدیر کل پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به کیفیت گازوئیل توزیعی در کشور طی تیر و شهریور ماه از انتشار گزارش های پایش کیفی سوخت بنزین و گازوئیل روی سایت سازمان محیط زیست از آخر مهرماه خبر ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۵    
یک کارشناس حوزه سیمان با بیان اینکه قیمت سیمان نسبت به ماه های گذشته تغییری نکرده و افزایش نیز نخواهد یافت،گفت: مصرف سیمان در دو ماهه امسال نسبت به ماه گذشته شاهد کاهش دو درصدی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۵    
بانک مرکزی موضوع بند (خ) ماده 33 قانون برنامه ششم توسعه کشور در خصوص امهال تسهیلات دریافتی کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه در سال زراعی 97 -96 به مدت سه سال را به شبکه بانکی کشور ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۵    
دوسر بیرق را گرفته اند و با دقت آن را وارسی می کنند. می ترسی زدگی داشته باشه؟ نترس بابا! این را پسر جوانی همسن و سال خودشان می گوید که فروشنده مغازه است؛ سر خیابان ناصرخسرو، راسته هیأتی ها ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۰    
رییس دانشگاه تهران گفت: جذب تعداد زیاد دانشجویان خارجی، راهکار مناسبی برای بهبود وضعیت ارز در دانشگاه ها است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۰    
متاسفانه در دهه های اخیر از طریق همراهی عجیب با مداحان بی سواد و پخش مطالب بی محتوا و سطحی به جای ترویج فرهنگ عاشورا به ترویج کننده سطحی نگری و بی محتوایی تبدیل شده و تاسف بارتر این که به جای این که ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۵    
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه در بحبوحه گزارش ها از حرکت آمریکا برای وضع دور جدیدی از تعرفه ها روی واردات کالای چینی با تقاضا برای خرید ارزان این فلز پس از کاهش شدید قیمت آن در روز جمعه افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۵    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش روس ها برای جبران کاهش تولید نفت اوپک تاکید کرد که به صفر رسیدن تولید نفت ایران یک آرزوی محال است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۰    
قیمت نفت بامداد روز دوشنبه در بازار آسیا به دلیل احتمال وضع تعرفه های بیشتر توسط آمریکا بر واردات کالاهای چینی کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۵    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: بیش از 80 درصد پتروشیمی ها در دست هلدینگ ها است، یعنی در واقع دولتی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۵    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: به کارگیری هر نوع بازنشسته با هر عنوان حتی رایگان ممنوع است به جز استثنائات.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۰    
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وضعیت جوی کشور در تاسوعا و عاشورای حسینی (28 و 29 شهریورماه) اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۰    
دولت آمریکا پس از اتخاذ سلسله تدابیر ظالمانه در حق فلسطینی ها و قطع کردن کمک های مالی خود این بار سفیر فلسطین را اخراج کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۰    
بازار بزرگ تهران از فردا تا سوم امام حسین (ع) برای عزاداری تعطیل است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۵    
حسن قالیباف اصل پس از یک دهه فعالیت در شرکت بورس اوراق بهادار تهران از سمت خود کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۰    
رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با اشاره به تعطیلی یک هفته ای بازار طلا وسکه از فردا، گفت: حباب سکه امامی به 750 هزار تومان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۰    
بهای انواع مسکوکات و مصنوعات طلا امروز(یکشنبه) در آستانه تعطیلی یک هفته ای بازار تهران به مناسبت ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی (ره) افزایش یافت و قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید به چهار میلیون و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۹    
رویترز اعلام کرد: BMW برای 139 هزار خودروی تولید سری 3 به دلیل داشتن مشکل در تهویه فراخوان داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۴    
نایب رئیس اتحادیه املاک با اشاره به اینکه رشد قیمت مسکن و رشد نرخ اجاره بها باعث شد بسیاری از مستأجران به مناطق پایین تر و مستاجران جنوب شهر حاشیه نشین شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۳    
رییس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان با اشاره به برخی مشکلات واردکنندگان و صادرکنندگان ایرانی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۳    
احمدی میدری معاون وزیر رفاه گفت: در طرحی که از طرف این وزارت خانه به معاون اول رییس جمهور ارسال شده قرار است بزودی کالا کارت جهت تامین کالای اساسی به مردم داده شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۰    
اوج مصرف برق کشور روز گذشته 48 هزار و 194 مگاوات گزارش شد که در مقایسه با زمان گذشته حدود 5 هزار مگاوات افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۰    
آمارهای منتشر شده نشان می دهد که کاربران شبکه های اجتماعی تا سال آینده 2019 میلادی به 2 میلیارد و 77 میلیون نفر خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۵    
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اعلام کرد: ایران خودرو در راستای محدود کردن ثبت نام به خودرو اولی ها و یا افراد فاقد خودرو، با اعتماد به مشتریان تکمیل فرم خود اظهاری را در برنامه قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۵    
گمرک ایران توقف صادرات کالاهای ایرانی به افغانستان را تکذیب و اعلام کرد: محدودیت های صادرات کالا به افغانستان صرفا در مرز ماهیرود خراسان جنوبی است .
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۰    
بازار خودرو این روزها آنقدر برای جریان نقدینگی جذاب شده که بسیاری از شهروندان حاضرند در طرح های پیش فروش نامتعارف خودروسازان نیز شرکت کنند، حتی اگر علاوه بر قیمت و زمان دقیق تحویل ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۵    
رییس انجمن صنایع همگن قطعه سازی گفت: هدف آمریکا از تحریم ها تحت فشار قرار دادن مردم ایران است به همین دلیل شاهدیم که تمرکز تحریم ها بر آسیب زدن به صنایع استراتژیک و اشتغال زا همچون صنعت خودرو و قطعه ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۹    
معاون عملیات بازار بورس کالا گفت: با فریاد آی دزد، کاری از پیش نمی رود به راحتی می شود با چک کردن حساب های بانکی خریداران محموله های پتروشیمی دریافت که محل خرید کجا بوده. رسیدن به دلال کار سختی نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۹    
با ورود آخرین گروه حجاج بیت الله الحرام از مکه مکرمه به فرودگاه امام خمینی ره در بامداد امروز، عملیات بازگشت حجاج از سرزمین وحی خاتمه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۴    
درپی تعلل برخی صادرکنندگان در واریز ارز صادراتی به سامانه نیما و اعلام کوتاهی شرکت های بزرگ صادراتی در این زمینه ...
مشاهده نتایج بیشتر...