جمعه ۰۳ اسفندساعت ۱۷:۵۱Feb 2019 22
 

نکونیوز (neconews.com)

  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۹    
مدیرعامل پتروشیمی پارس از اجرای دو پروژه مشارکتی با پتروشیمی های جم و آریاساسول خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۹    
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی صنعت نفت را نبض اقتصاد کشور دانست و گفت: بخش نفت در اقتصاد ایران سال های زیادی است که عمده درآمد ملی کشور را تامین می کند و در واقع این بخش در اقتصاد کشور ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۱    
رییس اداره بازرسی فنی و خوردگی فلزات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از انجام 44 هزار و 220 نقطه ضخامت سنجی از ابتدای امسال تاکنون در این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۱    
72 نفر از نمایندگان مجلس در نامه ای به سران قوا تاکید کردند بیژن زنگنه نه تنها اهتمام عملی برای مقابله با تحریم ها ازخود بروز نداده است بلکه تقریبا همه روزنه های موجود جهت بی اثر کردن تحریم ها را ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۱    
ارسال اتان تولیدی پالایشگاه طرح توسعه فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی به مجتمع های پتروشیمی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۱    
سرپرست پروژه خطوط لوله طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی از آغاز عملیات لوله گذاری دریایی دومین خط فرعی این طرح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۱    
بورس انرژی ایران، امروز میزبان عرضه متنوع فرآورده های پالایشگاهی و پتروشیمی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۱    
در حال حاضر خوراک گازی طرح های منطقه انرژی بر پارسیان از خط هفتم سراسری انتقال گاز تامین می شود که با اعلام موافقت وزیر نفت و در صورت نیاز با اختصاص یک خط لوله خوراک گازی جداگانه به منطقه انرژی بر ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۰    
طرح های پژوهشی شرکت ملی گاز ایران که پس از حصول نتیجه به مرحله تجاری سازی می رسند تاکنون هزینه ای 17 میلیارد ریالی را به خود اختصاص داده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۶:۲۰    
سابک عربستان بر خلاف پیش بینی کارشناسان در سه ماهه چهارم سال گذشته میلادی افت سود 12.4 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته خود ثبت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۶:۲۰    
وزارت نفت از مجوز بند ط تبصره 5 قانون بودجه 1396 برای انتشار حداکثر 5 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت به منظور سرمایه گذاری در طرح های نفت و گاز با اولویت میادین مشترک استفاده نکرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۶:۲۰    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد: عرضه 10 هزار میلیارد ریال اوراق منفعت این شرکت با هدف تامین بخشی از منابع مالی طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۶:۲۰    
یک کارشناس اقتصادی با تاکید بر اینکه یکی از ظالمانه ترین روش های تخصیص یارانه را در بخش سوخت اعمال می کنیم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۵    
شرکت بورس انرژی ایران در اطلاعیه ای زمان و حجم چهارمین عرضه نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین الملل بازار فیزیکی شرکت بورس انرژی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۵    
دبیرکل انجمن صنفی کارفرمائی صنعت پتروشیمی با اشاره به تحقق کامل وعده های وزیر نفت برای تامین سوخت و خوراک صنایع پتروشیمی در فصل زمستان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۵    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: بنابر تبصره 14، در سال 98 هیچ تغییری در قیمت و نحوه توزیع حامل های انرژی صورت نخواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۵    
سرپرست راه اندازی بخش خشکی طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی از آغاز تولید و ذخیره سازی میعانات گازی در پالایشگاه این طرح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۵    
قرارداد طراحی، خرید و اجرای طرح متان بالاست در واحد اکسید اتیلن مابین شرکت پتروشیمی شازند و شرکت سینا کنترل امضا شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۵    
معاون آموزش موسسه مطالعات بین المللی انرژی، مهم ترین برنامه های آموزشی موسسه مطالعات بین المللی انرژی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۵    
دبیرکل اوپک اعلام کرد که این سازمان و متحدانش بر پیشگیری از مازاد عرضه نفت در بازارهای جهانی پیش از نشست ماه آوریل تمرکز می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۵    
طرح جامع توسعه صنعت پتروشیمی در منطقه صنایع انرژی بر پارسیان به عنوان قطب توسعه با حضور مدیران عامل پتروشیمی و ایمیدرو بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۵    
عملیات ساخت یک مجموعه بزرگ پتروپالایشی از سوی هلدینگ پتروشمی باختر در منطقه جاسک آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۵    
برای دومین هفته در بورس کالا شاهد رونق معاملاتی در بازار محصولات پتروشیمی هستیم که از تغییر فاز جدی بازار حکایت دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۵    
مدیرعامل طرح اوره و آمونیاک هنگام از پیشرفت 70 درصدی این طرح طبق برنامه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۵    
مجری طرح توسعه فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی از تکمیل لوله گذاری میان دو سکوی اصلی 23 و اقماری 24B خبر داد و گفت: عملیات لوله گذاری دریایی این طرح به طول 220 کیلومتر به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۵    
با تکیه بر توان و تخصص داخلی برای نخستین بار در کشور اسید کلریدریک (HCL) با مشخصات خاص جهت صنایع پالایشگاهی در پالایشگاه نفت بندرعباس تولید شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۹    
مجری طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی از آغاز ارسال اتان تولیدی پالایشگاه این فاز به مجتمع های پتروشیمی عسلویه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۹    
بیژن زنگنه، وزیر نفت ایران روز پنجشنبه ( 4 بهمن ماه) به همراه هیئتی از مدیران ارشد صنعت نفت در سفر به عسلویه ، از طرح های درحال توسعه پارس جنوبی بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۵    
وزیر نفت با تاکید بر اینکه تولید بنزین با زحمات زیاد در نیمه نخست امسال به تعادل رسیده است، گفت: بنزین در شرایط کنونی مثل نان شب است و کشور نمی تواند 2 ساعت نداشتن بنزین را تحمل کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۵    
مدیر عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب از نصب و راه اندازی پمپ دو فازی پایدار غرب در منطقه عملیاتی چشمه خوش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۵    
با تلاش کارکنان واحد نوسازی و تعمیرات منطقه خارگ، اتصال کابل های جدید برق کارخانه درود 2، منیفولد بارگیری و آزمایشگاه نفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۶    
برای نخستین بار و با ثبت رکوردی بی سابقه در تاریخ صنعت فراساحل کشور، تزریق گاز مخزن 13 پارس جنوبی به پالایشگاه خشکی این فاز پس از ده روز کاری از شروع هوک اپ و راه اندازی نخستین سکوی فاز 13 پارس جنوبی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۶    
انتظار می رود نرخ بازیافت پلاستیک تا سال 2030 میلادی سه برابر بالاتر از سطوح فعلی باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۶    
انتشار جزئیات برنامه تولید اوپک و امیدواری به حل و فصل جنگ تجاری بین آمریکا و چین سبب شد قیمت نفت در پایان هفته گذشته افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۶    
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با تاکید بر به کارگیری دانش تخصصی و فناوری روز در روابط عمومی های شرکت های پتروشیمی کشور اظهار کرد: روابط عمومی ها باید بر سیاست های سازمان خود اشراف کامل داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۶    
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با استفاده از مزیت هایی که در تولید محصولات پتروشیمی داریم، بدون شک می توانیم به قطب پتروشیمی منطقه تبدیل شویم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۶    
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: این شرکت راهگشای موانع پیشرفت طرح های پتروشیمی است و همه تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات و چالش های واحدهای پتروشیمی به کار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۶    
مدیرکنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: صنعت پتروشیمی ایران در مسیر رشد و توسعه خود نیازمند استفاده از دانش روزآمد دنیا و بهره گیری از فناوری های نو و کاربردی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۰:۴۲    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: عملیات اجرایی حداقل 14 پروژه کلان میدان نفتی از بین 28میدان نفتی، در نیمه نخست سال آینده آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۰:۴۲    
بانک مرکزی از صادرکنندگان خواست با توجه به اتمام مهلت سه ماهه آنها برای بازگرداندن ارز حاصل از صادرات، نسبت به انجام این کار اقدام کنند وگرنه با آنها برخورد قضایی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۱۲    
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی که روز دوشنبه منتشر شد، به پیش بینی رشد اقتصادی سال 1398 پرداخت .بنا بر آخرین پیش بینی این مرکز، رشد اقتصادی کشور در سال 1398 بین 4.5- درصد تا 5.5- درصد خواهد بود .
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۱۲    
رییس جمهوری بر جلوگیری از اتلاف آب و برق در کشور تاکید کرد و گفت: برای جلوگیری از هدر رفت آب و برق باید در اولین قدم اتلاف آن را به حداقل برسانیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۱۲    
داعش به عنوان ثروتمندترین گروه تروریستی تاریخ توصیف شده است. از به دست گرفتن کنترل بانک ها گرفته تا اخاذی و تا قاچاق نفت و محصولات مرتبط با نفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۱۲    
اتحادیه اروپا به پیشرانی مهم در حفظ برجام تبدیل شده است. این نکته از آنجا اهمیت می یابد که به نظر می رسد سطح و عمق کنش برجامی اتحادیه اروپا ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۰:۲۲    
سال 2018 میلادی در حالی پایان یافت که علی رغم تمام تلاشهای طرفین، ایران و اتحادیه اروپا تاکنون نتوانسته اند از سازوکار ویژه مالی موسوم به اس پی وی رونمایی کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۲    
روز شنبه نمایندگان استان خوزستان و چهارمحال بختیاری در جریان دیدار با معاون اول رییس جمهوری تلاش کردند مطالبات مردم استان های جنوبی را به گوش اسحاق جهانگیری برسانند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۰:۲۲    
معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده های نفتی از افزایش 67 درصدی ظرفیت تولید بنزین کشور نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد و گفت: با راه اندازی فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس در پایان هفته ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۰:۲۲    
نشریه ژاپنی 'جپن نیوز' ( Japan News ) روز یکشنبه در گزارشی اعلام کرد که کشورهای آسیایی خرید نفت از ایران را از ماه جاری میلادی افزایش داده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۵۲    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی آیت الله آملی لاریجانی را به عنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو فقهای شورای نگهبان منصوب کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۰:۲۲    
20 نفر از نمایندگان مجلس طرح الزام پزشکان به نصب دستگاه کارتخوان بانکی در مراکز سلامت و مطب ها را تقدیم هیات رییسه مجلس کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۰:۲۲    
در شرایطی که رسانه های مخالف دولت طی هفته های اخیر انتقادات فراوانی را از دولت در خصوص عدم اجرای صحیح قانون منع به کارگیری بازنشستگان مطرح می کردند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۰:۲۲    
وزیر امور خارجه کشورمان در گفت وگو با یک شبکه تلویزیونی چین تاکید کرد که ایران در شرایط اضطرار با امریکا مذاکره نمی کند و این امریکایی ها هستند که باید به میز مذاکره بازگردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۰:۲۲    
پیرو برخی اخبار ناقص منتشر شده در ارتباط با لغو ممنوعیت ورود کالای مستعمل، وزارت صنعت معدن و تجارت با صدور اطلاعیه ای ضمن تکذیب این اخبار، توضیحاتی در این خصوص ارایه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۰:۲۲    
بازار نفت در 2019 بسیار مشابه با 2018 خواهد بود. در صورت بروز رکود اقتصادی بازاری بی ثبات، دوره ای و غیر قابل پیش بینی خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۰:۲۲    
نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: بانک ها مکلف شدند تنها بر اساس نرخ سود قرارداد اولیه و نه قراردادهای تمدید یا امهال و جابه جایی و باحذف هرگونه سود مرکب در فرآیند محاسبات ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۰:۲۲    
مدیرعامل پتروشیمی غدیر گفت: ارزش این شرکت پتروشیمی که زمانی با ارزان فروشی به قیمت 150 میلیارد تومان به بانک زنجانی فروخته شده بود، اکنون به 2500 میلیارد تومان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۷ - ۱۲:۱۷    
وزیر کشور گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم بیش از 80 مورد اختیارات از سطح ملی گرفته و به استانداران و دستگاه های اجرایی واگذار شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۲۰:۴۷    
بانک های هندی به دلیل اعتراض بیش از یک میلیون بانکدار در این کشور بسته شدند و فعالیت های بانکی متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۲۰:۱۷    
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب گفت: تابستان امسال 340 شهر با تنش آبی مواجه بودند و پیش بینی می شود تابستان آینده نیز همین تعداد شهر در سطح کشور گرفتار تنش و بحران کم آبی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۲۰:۱۷    
پادشاه عربستان با صدور فرمانی تغییراتی را در کابینه این کشور ایجاد و برخی مقامات و شاهزادگان سعودی را نیز بر کنار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۲۰:۱۷    
در دومین کنفرانس سالانه مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور، از متولیان دو طرح پژوهشی نفتی قدردانی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۴۷    
پتروشیمی در دوران دوم وزارت زنگنه هرگز موفقیت های دور اول را تجربه نکرد. امروز که اهمیت این صنعت برای برونرفت از مشکلات ارزی کشور برای همه مشخص شده است باید دید قفل اصلی بر در توسعه این صنعت کجاست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۰:۱۷    
نوسانات قیمت مسکن در ماه های گذشته بسیار شدید بوده به طوری که در خوشبینانه ترین حالت قیمت مسکن بین 70 تا 100درصد در مناطق وشهرهای مختلف افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۰:۱۷    
لایحه بودجه 1398 با سقف درآمد و هزینه 1703 هزار میلیارد تومانی بسته شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۰:۱۷    
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در صورتی که کشف شود پایان نامه و رساله ای فاقد اصالت بوده یا سرقت علمی شده است، ضمن ابطال پایان نامه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۰:۱۷    
قیمت بالای سوخت در کشورهای همسایه از جمله پاکستان و افغانستان باعث شده که قاچاقچیان ، سوخت کشور را با ترفندهای مختلف از محورهای مواصلاتی استان های مرزی به آن سوی مرزها قاچاق کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۹:۴۷    
دوشنبه شب، سرانجام خبر درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی تایید شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۷    
سازمان خصوصی سازی فعلا زمانی را برای پرداخت نوبت دوم سود سهام عدالت مربوط به سال مالی 1396 اعلام نکرده اما تاکید کرده که دهک های کم درآمدتر را در اولویت قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۷    
فاز 11، تنها فاز باقی مانده میدان گازی پارس جنوبی است که روزگاری قرار بود به عنوان نخستین IPC پرچم دار توسعه میادین نفتی و گازی ایران از طریق این قراردادها باشد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۷    
رییس کمیته اقتصادی کمیسیون اصل 90 مجلس، آخرین وضعیت پرونده دکل های فورچونا و گلوبال که در مجموع 130 میلیون دلار بیت المال را به یغما بردند، تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۷    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بخشی از پژوهش های انجام شده کیفیت علمی کافی ندارند و از برخی قراردادهای پژوهشی نیز برای پولشویی و انتقال اعتبارات مالی استفاده می شود که بخش قابل توجهی از محتوا ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۱:۱۷    
با آغاز شمارش معکوس برای پایان سال 2018، موسسه میدل ایست نیم نگاهی به تحولات مهم در خاورمیانه انداخته است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۷    
معاون اول رییس جمهوری در جلسه بررسی مسائل گمرکی کشور بر تعیین تکلیف و ترخیص کالاهای انباشته شده در بنادر تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۷    
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: از برنامه های صنعت پتروشیمی، ایجاد قطب (هاب) جدیدی در سواحل خلیج فارس است که از نظر منطقه ای ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۷    
محاسبه سود حساب های سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت از بهمن ماه به جای روزشمار، براساس ماه شمار محاسبه خواهد شد و بالاترین نرخ سود آن نیز 10 درصد خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۴۷    
در شرایطی که دولت بارها اعلام کرده در خصوص به کارگیری نیروهای دو تابعیتی در ساختار مدیریتی کشور تابع قانون است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۴۷    
دولت آلمان اعلام کرد که شرکت هواپیمایی ماهان ایر از سال 2019 میلادی دیگر قادر نخواهد بود، برای پروازهای خود از فرودگاه های این کشور استفاده کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۴۷    
در حالی که روز چهارشنبه هفته گذشته نرخ خرید دلار در بانک ها پنج رقمی شده بود، بار دیگر این نرخ به زیر 10 هزار تومان سقوط کرد و روز شنبه اول دی 97 بانک ها هر دلار امریکا را 9900 تومان خریدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۷    
رئیس جمهوری با تاکید بر این که ایران آماده تامین انرژی ترکیه در درازمدت است، گفت: جمهوری اسلامی ایران آماده حمایت و تامین شرایط لازم برای حضور سرمایه گذاران ترکیه ای در بازار انرژی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۷    
شورای امنیت سازمان ملل متحد پس از توافق استکهلم بین طرف های یمنی، نخستین قطعنامه خود را به شماره 2451 با اجماع آرا برای حمایت از این توافق و آتش بس در بنادر مهم این کشور تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۱:۱۷    
سیاستمداران و تحلیلگران عرب تمایل زیادی دارند که اعتراضات اروپا را با اعتراضات کشورهای عربی در سالیان اخیر مقایسه کنند و منشاء هر دو تحولات را یک جا بدانند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۱:۱۷    
رییس کل بانک مرکزی وعده تقویت بیش از پیش پول ملی را داده است . این بدان معناست که در روزهای آتی روند کاهشی حاکم شده بر بازار ارز تداوم خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۷    
ناو هواپیمابر آمریکایی استنیس روزجمعه به آب های خلیج فارس وارد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۷    
تعطیلی یک چهارم نهادهای دولتی آمریکا با اتمام جلسه روز جمعه مجلس نمایندگان و عدم دستیابی به توافقی برای طرح بودجه اضطراری قطعی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۷    
یک دادگاه فرانسوی روز جمعه شرکت نفتی توتال را به اتهام پرداخت رشوه در جریان عقد قرارداد مربوط به دو دهه پیش 500 هزار یورو جریمه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۷    
منابع خبری در عراق از تمدید 90 روزه معافیت عراق از اجرای تحریم های ضد ایرانی و یکجانبه آمریکا خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۰:۱۷    
حکم اعدام حمیدرضا باقری درمنی معروف به سلطان قیر که با تشکیل باند کلاهبرداری، به اقدامات مجرمانه دست زده بود، بامداد شنبه اجرایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۲۰:۱۱    
قائم مقام بانک مرکزی گفت: مجلس از تصویب قوانینی که با منطق اقتصادی سازگاری ندارد و فقط به تشویق متخلفان و تنبیه منضبطین منجر می شود، بپرهیزد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۴۱    
داماد روحانی،از سمت خود استعفا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۴۱    
وزارت صنعت، معدن و تجارت در دستورالعملی مقرر کرد متقاضیان ثبت سفارش گروه های کالایی 2 یا 3 که مشمول مجوز ارزی می شوند، باید برای اخذ مجوز به سازمان های استانی مراجعه کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۴۱    
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از برنامه ریزی برای واگذاری بلوک های اکتشافی به شرکت های اکتشاف و تولید داخلی خبر داد و گفت: در آینده ای نزدیک حداقل سه بلوک اکتشافی به شرکت های داخلی واگذار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۱۱    
قیمت دلار روز دوشنبه 26آذر 97 با کاهش اندک نسبت به روز قبل در کانال 9 هزار تومان باقی ماند و صرافی ملی دلار را به قیمت 9990 تومان تومان فروخت و با نرخ 9970 خریداری می کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۱۱    
سخنگوی وزارت خارجه می گوید که کانال مالی اروپا یا همان اس پی وی برای فروش غذا و دارو در ازای خرید نفت از ایران نیست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۱۱    
رییس شورای راهبردی روابط خارجی ابراز امیدواری کرد که اروپایی ها به قول شان برای اجرای اس پی وی تا پایان سال جاری میلادی پایبند باشند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۱۱    
معاون حقوقی وزیر خارجه با بیان اینکه اتهامات امریکایی ها مبنایی ندارد گفت: امریکایی ها طی چند دهه گذشته نشان داده اند که به هیچ کدام از مقررات بین المللی پایبند نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۱۱    
معاون پارلمانی رییس جمهور با بیان اینکه در حال حاضر تلاش عمده دولت برای ایجاد اشتغال و رفع تحریم ها است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۱۱    
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در معاملات روز دوشنبه با کاهش یک هزارو 958 واحدی همراه شد و در نهایت به رقم 159 هزارو 749 واحدی ریزش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۴۱    
رییس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه حل مشکلات اقتصادی با برخوردهای صرفا قضایی ممکن نیست و به تدبیر هر چه بیشتر دولت نیاز دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۴    
در خجسته سالروز میلاد پیامبر رحمت و هدایت حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه وآله) و حضرت امام صادق (علیه السلام)، صبح روز یکشنبه مسوولان نظام، میهمانان شرکت کننده در سی و دومین کنفرانس وحدت اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۴    
حدود یکماه از آغاز فاز دوم تحریم های امریکا علیه ایران می گذرد و در این مدت تلاش هایی از سوی سفیر ایران در لندن، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و .. ...
مشاهده نتایج بیشتر...