شنبه ۲۷ دیساعت ۱۶:۴۷Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

ندای استان (nedayostan.ir)

  ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۱:۲۰    
ندای استان:سرپرست امور کارکنان سازمان منطقه ویژه پارس منصوب شد
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۲۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان: فرماندارگناوه گفت: در جریان بارندگی های 16 آذر براساس بررسی های صورت گرفته 100 میلیارد تومان به بخش های مختلف کشاورزی ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ندای استان:نمایندگان استان بوشهر در لیگ دسته یک باشگاه های فوتبال کشور امروز مقابل حریفان شیرازی خود یک پیروزی و یک مساوی کسب کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۶:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:گراوند گفت:اصلاح ساختار بودجه بی مهری تاریخی به مردم این استان است و مجلس شورای اسلامی باید از لحاظ رویکرد منجر به کاهش نیمی از بودجه استان بوشهر جلوگیری کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان:دفتر خدمات پیشخوان قضایی و سالن دادرسی الکترونیک روز چهارشنبه با حضور رئیس کل دادگستری استان در زندان مرکزی بوشهر راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:بازرس کل بوشهر گفت: تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی این شهر به دلایل مختلفی متوقف شده بود که با پیگیری صورت گرفته دوباره فعال شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۳۰۶ سایت دیگر  
ندای استان:رهبر انقلاب فرمودند: تشییع میلیونی شهید سلیمانی و المهندس در عراق و ایران،اولین سیلی سخت به امریکایی ها بود اما سیلی سخت تر غلبه نرم افزاری بر هیمنه پوچ استکبار و اخراج امریکا از منطقه است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:عباسی گفت: اعتبار لازم برای پرداخت کارانه و اضافه کار کادر پرستاری بیمارستان های دانشگاهی تا تیر پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:سرهنگ قاسمی افزود: از این رو کاربران باید فقط به شبکه های عمومی تأیید شده و قابل اعتماد وصل شوند و همیشه اتصال وای فای خودکار را غیرفعال کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۹:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ندای استان: معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهرگفت: سه اختراع با عناوین جلیقه ارگونومیکی کاهنده فشار بر کمر در بلند کردن بار ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۹:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس بنیاد مستضعفان با تشریح بخشی از کمک های 2500میلیارد تومانی از زمان آغاز شیوع کرونا گفت: با توجه به اذن رهبر انقلاب، برای مبارزه با کرونا و حمایت از مردم ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۶:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان:طرح احکام کلی بودجه در حالی رای مثبت مجلس یازدهم را گرفت که در این طرح مقرر گردیده است که توزیع بودجه بر اساس سه پارامتر جمعیت، محرومیت و درآمد سرانه هر استان باشد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 82 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر گفت: سی و دومین جشنواره تئاتر استانی با معرفی برگزیدگان به کار خود در این استان پایان داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل پست استان بوشهرگفت: دلیل محدودیت در پذیرش روزانه مرسوله های پستی در بوشهر توقف همکاری خودروهای بخش خصوصی با پست است و در صورت همکاری مسئولان و نتیجه بخش بودن رایزنی ها ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ندای استان: نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: استان های بوشهر و خوزستان که بخش عمده درآمد کشور را دارند، نباید با این حجم فقر و بیکاری و مشکلات معیشتی روبرو باشند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان:کشاورزان دشتستانی مزارع بادمجانشان را به علت به صرفه نبودن برداشت رها کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان:در عملیاتی هماهنگ با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) 24 هزار لیتر روغن خوراکی تقلبی در این شهر کشف شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:در طرح تشدید مقابله با قاچاق کالا و سوخت مرزبانی استان بوشهر در یک هفته گذشته، 20هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۸۳ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس قوه قضاییه گفت: موضوع آبگرفتگی در استان خوزستان برای چندمین بار است که اتفاق می افتد و لازم است به صورت جدی موضوع پیگیری شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: بیش از 17 هزار مبتلا به کرونا در استان بوشهر شناسایی شده اند که 21 درصد مبتلایان مربوط به این شهرستان است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل دارایی و امور اقتصادی استان بوشهرگفت: تنها 11 درصد از بوشهری هایی که روش غیر مستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کرده اند در سامانه سجام ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ندای استان:خانواده یک دختر بوشهری که 24 آذر پارسال دخترشان را از دست داده بود، امروز در اولین سالکوچ او، ساخت یک شیرخوارگاه را آغاز کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:سردار واعظی گفت:در این دو هفته با راه اندازی ایستگاه ایست و بازرسی با رانندگان متخلف برخورد و اعمال قانون شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به ممنوعیت مراسم عروسی در تالار شهرهای دارای شرایط قرمز و نارنجی گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
ندای استان:فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از دستگیری فردی که مادر خود را در شهر خورموج به قتل رسانده بود خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
ندای استان:استاندار بوشهرگفت: سرمایه گذار کشور چین یک میلیون دلار برای راه اندازی واحد تولیدی کاغذ دیواری در این استان هزینه کرده است .
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: تاکنون 2هزار و 400 دستگاه تبلت از سوی این اداره کل و کمیته امداد در اختیار دانش آموزان نیازمند این استان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
ندای استان:قاسمی گفت:پس از پنج روز تلاش و جستجوی دریایی و هوایی، یک فروند موتور لنج صیادی و 6 خدمه آن نجات یافتند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان: در آیینی با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی، شهردار و شورای اسلامی شهر خورموج و اصحاب قلم از هشت کتاب نویسندگان این شهرستان رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:دانشجوی دانشگاه خلیج فارس موفق به طراحی سیستمی برای کاهش سختی آب به روش جذب سطحی و تبادل یونی شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس اداره ورزش و جوانان دیلم استان بوشهر گفت: امیر سلیمانی فوتبالیست جوان این شهرستان به تیم فوتبال “کارما” در لیگ کشور جمهوری آذربایجان پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۵:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ندای استان:طبق مصوبه هیأت وزیران، از اول دی ماه، مشترکینی که میزان مصرف آنها کم باشد شامل تخفیف 100 درصدی روی قبوض آب و گاز می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۵:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: عملیات ساخت شیرین سازی آب دریا به ظرفیت یک هزار مترمکعب با 100 میلیارد ریال سرمایه گذاری در مناطق هلیله و بندرگاه بوشهر آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۵:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ندای استان:فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: گردش مالی این قرارگاه به طور دقیق بررسی و رصد می شود و به طور منظم مالیات ما محاسبه و پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ندای استان:سرهنگ قاسمی گفت: از اعضای این باند فیشنیگ کار، 5 دستگاه انواع رایانه ثابت و لپ تاپ و چندین دستگاه انواع گوشی تلفن همراه هوشمند وسیم کارت های متعدد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرعامل شرکت آب بوشهر گفت: اکنون 56 درصد حجم سد رئیسعلی دلواری پر شده و تا کنون این میزان آب در سد نبوده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان:کمبود زمین در شبه جزیره بوشهر که بخش عمده اراضی آن در محدوده پایگاه های نظامی قرار دارد، عامل همیشگی گرانی زمین و مسکن در این شهر ساحلی و بندری بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان:گراوند گفت51 درصد مرگ های ناشی از کرونا در کشور مربوط به دورهمی های خانوادگی است، بنابراین انتظار داریم مردم استان در شب یلدا از دورهمی های خانوادگی به جد پرهیز کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
ندای استان:سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: اگر محدودیت های کرونایی رعایت نشود اواخر دی شاهد اوج بیماری کرونا خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ندای استان: در پی وقوع دو حادثه تصادف رانندگی در شهرستان دیر دو نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ندای استان:نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ظرفیت بالای این استان در حوزه انرژی و اقتصادی گفت: محرومیت زیبنده و شایسته پایتخت اقتصادی کشور نیست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان: مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به حمایت مالی از مخترعین بوشهری، گفت: خانه نخبگان در شهرستان های استان افتتاح می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۹:۳۵   + ۴۷ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، از نخستین تزریق تست انسانی واکسن کرونا در هفته اول دی ماه خبر داد و گفت: آزمایش انسانی واکسن در سه مرحله انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۹:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان: کتاب “زبان دراماتیک در گذر افسانه” اثر اشرف سلطانی نیا و میترا خواجه ئیان در بوشهر رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با بیان اینکه گروه های جهادی به نقاط مختلف سیل زده استان بوشهر اعزام شده اند گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس جمهور از مردم خواست با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مراسم شب یلدا را در فضای مجازی و الکترونیکی برگزار کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:استاندار بوشهر با اشاره به تأمین آب شرب شهرها و روستاهای استان از طریق شیرین سازی آب دریا گفت: 13سایت آب شیرین کن به ظرفیت 120هزار مترمکعب در استان بوشهر اجرا شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل استاندارد بوشهر از کشف 7 هزار جعبه دستمال کاغذی با علامت استاندارد جعلی در دشتستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ندای استان: شماری از پرستاران بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر روز شنبه خواستار تجدید نظر در میزان پرداخت مبلغ کارانه در ایام شیوع ویروس کرونا شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان: رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت: دستگاه سی تی اسکن این مرکز که به علت نقص فنی از کار افتاده بود، مجدد راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس شورای اسلامی شهر خارگ با اشاره به نامگذاری سالروز خروج استعمارگران هلندی به عنوان روز خارگ گفت: روز خارگ ظرفیتی ویژه برای معرفی بیش از پیش فرهنگ و تمدن جزیره است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان:آتش سوزی رخ داده در انبار لوازم خانگی در خیابان غدیر گناوه با تلاش آتش نشانی مهار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان:وضعیت رنگ بندی کرونا در شهرستان های بوشهر بر اساس اعلام وزارت بهداشت از 22 آذر اعلام شد
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۲۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:تیم قشقایی شیراز در هفته سوم رقابت های فوتبال برتر بانوان کشور مقابل تیم سارگل بوشهر شکست خورد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۶:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر تا تاریخ جمعه 21 آذرماه 97 نفر است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر گفت: با وجود موانع موجود، ساخت سد باعان پیشرفت خوبی دارد و امیدواریم با تامین اعتبار به موقع، بر اساس برنامه زمان بندی به اتمام برسد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
ندای استان:امام جمعه بوشهر با اشاره به لایحه بودجه سال آینده گفت: این حجم اعتباری پیش بینی شده، شایسته استانی همچون بوشهر که در موقعیت راهبردی قرار دارد و این همه درآمد برای مملکت دارد نیست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جم گفت: در آذر ماه امسال 24 هکتار از اراضی منابع ملی بخش ریز از توابع این شهرستان جم از دست متصرفان خارج و به دولت بازگردانده شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۰    
ندای استان:طبیعت پاییزی استان بوشهر
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان:آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از مناطق سیل زده شهرستان دشتستان از جمله شهر وحدتیه بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهرگفت: امدادگران این جمعیت به 2هزار و 200 نفر در قالب 518 خانوار آسیب دیده از سیل این استان امداد رسانی کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۶۲ سایت دیگر  
ندای استان:باتوجه به ضرورت ارتقای آگاهی آحاد جامعه و کاهش آثار و چالش های پیش روی کسب وکار ها، قانون جدید صدور چک مرحله ای و به تدریج اجرایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان: فرمانده نیروی دریایی سپاه با تأکید بر اینکه حضور این نیرو در اقیانوس ها برای تأمین امنیت خطوط کشتیرانی ایران است، گفت: سینه به سینه نیروهای آمریکایی در خلیج فارس ایستاده ایم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:پارس جنوبی جم در هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور به یک تساوی خانگی دست یافت و شاهین شهرداری بوشهر در ارومیه به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان: عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور گفت: با هدف سرعت بخشی در روند اجرای پروژه مرکز خدمات جامع سلامت شهر جدید عالشهر 20میلیارد ریال اعتبار به این پروژه تزریق می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۲۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان:مسئول کانون های فرهنگی و هنری استان بوشهر گفت : 2 هزارو 200 کیلو گرم گوشت با هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد بین مناطق سیل زده این استان توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۲۲:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر از اجرای طرح ملی 3070 در این استان خبر داد و گفت: با اجرای این طرح 30 نوع خدمت اصلی غیرحضوری به بیمه شدگان تامین اجتماعی استان بوشهر ارائه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ندای استان: طرح غربالگری خانه به خانه در جهت شناسایی مبتلایان و مقابله با همه گیری ویروس کرونا به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید محمد حیدری حوزه رمضان در شهر چغادک اجرا می شود
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: شرایط درمان در این استان نه اینکه خیلی مناسب نیست، اصلا مناسب نیست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:گراوندگفت: دولت چهارشنبه کمک به سیل زدگان را تصویب کرد که این کمک ها باید زودتر انجام شود؛ پرونده ها باید از اکنون تشکیل شود تا کمک ها که تخصیص داده شد، پرداخت ها زود انجام شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ندای استان:فرمانده انتظامی شهرستان دیر گفت: کامیون فوق که فاقد هرگونه علائم و مشخصه ویژه و بیانگر ارتباط به نهاد و سازمان خاصی بود، با هماهنگی مقام قضایی به مقر انتظامی منتقل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۹:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ندای استان: معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: یکهزار و 570 واحد مسکونی استان بوشهر بر اثر سیلاب 16 آذرماه جاری آسیب و خسارت دید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:جمادی گفت: سالانه حدود 60 هزار پرونده در شورای حل اختلاف رسیدگی می شود که از این تعداد حدود 28 درصد آن ها به مصالحه می رسند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: سیلاب 16 آذرماه جاری 50 میلیارد و 530 میلیون تومان خسارت به بخش کشاورزی و دام این استان وارد کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ندای استان: سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با اشاره به افتتاح بزرگ ترین نیروگاه خورشیدی استان بوشهر با 17میلیارد تومان سرمایه گذاری گفت: این نیروگاه سالانه 3700مگاوات برق تولید می کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به رعایت 95درصدی پروتکل های بهداشتی در سطح ادارات استان گفت: 10هزار کیت تشخیص سریع کرونا بین درمانگاه های استان بوشهر توزیع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ندای استان:سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اعلام کرد: قیمت ماسک سه لایه پزشکی طبق مصوبه 9 آذر ستاد لجستیک مقابله با کرونا کاهش هزار تومان است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با اشاره به احتمال افزایش مجدد موارد کرونا در استان، گفت: نگران دورهمی ها و شب نشینی های بوشهری ها در فصل سرما هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:مردی اهل شهرستان تنگستان بر اثر سقوط از ارتفاعات خاییز این شهرستان جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
ندای استان:فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری سه نفر اعضای یک باند حرفه ای سرقت طلاجات منزل در شهرستان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان:استاندار بوشهر گفت: خسارت های سیل در حوزه های مختلف برآورد و به دولت اعلام شده است و مسئولان هم دستور لازم را برای جبران خسارت ها داده اند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:راستای لبیک گفتن به فرمان مقام معظم رهبری در ارتباط با طرح مواسات و کمک مومنانه، تاکنون هشت مرحله از 10 مرحله رزمایش کمک های مومنانه سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان: استاندار بوشهرگفت: اجرای محدودیت های 2هفته ای مربوط به کرونا و التزام مردم این استان به رعایت پروتکل های بهداشتی منجر به تغییر رنگ شهرهای این استان از قرمز به نارنجی و زرد شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ندای استان: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: براساس برآورد اولیه سیلاب 16 آذر ماه جاری 38 میلیارد تومان به بخش راه این استان خسارت وارد کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:چهار گروه بزرگ قاچاق پرندگان شکاری در استان شناسایی و منهدم شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان: مرضیه جمال پور به سمت مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر منصوب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۶    
ندای استان:سهم استان ها براساس سرانه بودجه 1400 چقدر می شود؟/سهم هر فرد در بوشهر بالای یک میلیون تومان
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان: نماینده شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه زیرساخت ها در بندر بوشهر باعث غفلت از دیگر نقاط استان نشود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان: تیم 2 نفره ستاره شناسی رصدخانه و پژوهش سرای مهر بوشهر، با پروژه “سینا” به عنوان نماینده ایران در کنفرانس بین المللی آرژانتین، شرکت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
ندای استان:فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از دستگیری پنج نفر از عوامل نزاع و درگیری در شهر برازجان خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان:معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر گفت: شرکت فناور عضو این پارک موفق به ساخت نخستین نمونه ایرانی سامانه هوشمندسازی سایت های پرورش میگو شد.
مشاهده نتایج بیشتر...