جمعه ۲۸ شهریورساعت ۱۹:۱۸Sep 2020 18

ندای استان (nedayostan.ir)

 
ندای استان 10 فروردین 1397 ندای استان 29 اسفند 1398 ندای استان 31 فروردین 1399 ندای استان 31 اردیبهشت 1399 ندای استان 31 خرداد 1399 ندای استان 31 تیر 1399 ندای استان 1 مرداد 1399 ندای استان 1 شهریور 1399 ندای استان 2 شهریور 1399 ندای استان 3 شهریور 1399 ندای استان 4 شهریور 1399 ندای استان 5 شهریور 1399 ندای استان 6 شهریور 1399 ندای استان 7 شهریور 1399 ندای استان 8 شهریور 1399 ندای استان 9 شهریور 1399 ندای استان 10 شهریور 1399 ندای استان 11 شهریور 1399 ندای استان 12 شهریور 1399 ندای استان 13 شهریور 1399 ندای استان 14 شهریور 1399 ندای استان 15 شهریور 1399 ندای استان 16 شهریور 1399 ندای استان 17 شهریور 1399 ندای استان 18 شهریور 1399 ندای استان 19 شهریور 1399 ندای استان 20 شهریور 1399 ندای استان 21 شهریور 1399 ندای استان 22 شهریور 1399 ندای استان 23 شهریور 1399 ندای استان 24 شهریور 1399 ندای استان 25 شهریور 1399 ندای استان 26 شهریور 1399 ندای استان 27 شهریور 1399 ندای استان 28 شهریور 1399 
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 306 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند که ابتلای 148 مورد از ان ها به کرونا قطعی است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه قیمت میوه و سبزیجات در بوشهر نسبت به دیگر استان ها گران تر است گفت ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
ندای استان:سخنگوی گمرک از ترخیص حدود 4 و نیم میلیون دستگاه تلفن همراه از ابتدای سال تا 25 شهریور خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل فرودگاه های استان بوشهر از احداث نخستین آشیانه پرواز فوق سبک در فرودگاه بوشهر خبر داد و اظهار کرد که در صورت پشتیبانی بخش خصوصی ...
  ۷ ساعت پیش    
ندای استان:گروه استان ها- سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر با بیان اینکه “صید میگو از امروز در آبهای خلیج فارس بوشهر ممنوع است” گفت ...
  ۸ ساعت پیش   + ۶۸ سایت دیگر  
ندای استان:با اعلام وزارت صمت، شرط نداشتن پلاک فعال خانوار برای ثبت نام خودرو در طرح فروش فوق العاده برداشته شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان:قاسمی گفت: پلیس فتا بررسی کارشناسی برای شناسایی تولیدکنندگان و منتشر کنندگان این شایعه را که باعث ایجاد نگرانی برای تعدادی از مردم کشور شده اند، در دست اجرا دارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان: برترین های جشنواره شعر دوبیتی و رباعی با موضوع خلیج فارس همزمان با روز ملی شعر و ادب پارسی در بوشهر معرفی شدند.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان:کشمیری گفت: با گذشت 2 هفته از آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدرسه ها تاکنون از ابتلای دانش آموزان و معلمان این استان به ویروس کووید 19 هیچ گزارشی دریافت نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: محموله پرندگان شکاری در خطر انقراض قاچاق شامل 55 بهله شاهین و بالابان در بندر دیر این استان کشف شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان: استاندار بوشهر گفت: برای تامین نیاز کشور باید تکلیف 100 کانتینر محتوی لاستیک خودرو در گمرک این بندر هر چه زودتر مشخص شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۸:۴۸    
ندای استان: خدا به عابر پیاده رحم کرد.در این حادثه راننده هم جان سالم بدر برد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ندای استان:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 302 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس اتاق بازرگانی بوشهر گفت: با توجه به تعامل سازنده و موثر با اتاق بازرگانی فارس مراودات تجاری این 2 استان با برنامه ریزی صورت گرفته افزایش می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:قاسمی گفت: ویروس کرونا و شرایط سخت اقتصادی باعث تعدیل نیرو و تعطیلی برخی از کارگاه های استان بوشهر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با رایزنی صورت گرفته برای اختصاص آشیانه بالگرد اورژانس، پرواز اورژانس هوایی برای خدمت به مردم خارگ از مهرماه دوباره برقرار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
ندای استان:نماینده بوشهر،گناوه و دیلم گفت: راه آهن جزء اولویت های اصلی استان بوشهر است موضوعی که همه نمایندگان استان با حساسیت ویژه ای آن را دنبال می کنند
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان:دادستان کنگان از کشف و ضبط 650کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و یک دستگاه خودرو سواری در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:تفاهم نامه همکاری ایجاد مرکز نوآوری فرهنگ، هنر و رسانه برای حمایت از طرح های فناورانه و نوین در این حوزه ها میان چهار دستگاه در بوشهر به امضا رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۸    
ندای استان:مرکز علمی کاربردی اتاق اصناف بوشهر چند روز پس از آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها، با حضور شماری از بازاریان بوشهر، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان و چند تن از مسئولان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر با بیان اینکه تاکنون 2 هزار برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در این استان طراحی شده است گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان:دادجو یادآور شد: استان بوشهر از جمله نخستین استان هایی بود که اقدام به توزیع لوازم و لباس های حفاظت فردی در میان کارکنان اورژانس به عنوان خط مقدم جبهه سلامت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل امور اقتصادی و دارایی بوشهر گفت: در اجرای بند (د) تبصره 12 قانون بودجه 99 کشور و تحقق درآمدهای پیش بینی شده در سال جاری ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر و بیشتر، تجهیزات و نیروهای متخصص در بیمارستان های استان بوشهر تقویت می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:محتشم گفت: بر چه اساسی هومن افاضلی که کل بردهای او در لیگ برتر به ده تا هم نمی رسد به عنوان سرمربی پارس جنوبی جم انتخاب می شود؟ شاهین شهرداری بوشهر بازیکنانی را آورده است که جایشان در لیگ ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۱:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ندای استان:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر تا تاریخ سه شنبه 25 شهریورماه 299 نفر است
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ندای استان:سخنگوی وزارت بهداشت آخرین وضعیت کووید-19 در استان بوشهر را تشریح کرد
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
پاسالار گفت:روند رشد طبیعی جمعیت استان در سال 1390، یک و 55 صدم درصد بوده که این شاخص در سال 98 به یک درصد رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: درخواست مردم این است که مدیران نالایق مردانه میدان را به نیروهای انقلابی، جهادی و پاک دست و از جنس مردم واگذار کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:طبق اعلام کمیته صید شیلات استان، صید میگو، از جمعه 28 شهریور ممنوع است تا فصل صید امسال 46 روزه به پایان برسد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
ندای استان:دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان بوشهر از دستگیری دومین عضو شورای شهر بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس اداره تعزیرات حکومتی گناوه گفت: از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه 230 پرونده تخلف صنوف این شهرستان در زمینه رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی مبارزه با کرونا در این اداره تشکیل و رسیدگی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:وزیر نفت دولت دوازدهم گفت: پیش از انقلاب در زمینه صنعت گاز و پتروشیمی اقدامات ناچیزی انجام شده بود و امروز هر چه در این حوزه داریم از اقدامات جمهوری اسلامی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:فرماندار دشتی گفت: در سال جاری قریب به 80 میلیارد ریال اعتبار برای تقویت زیر ساخت های ورزش شهرستان مصوب شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان:طبق مصوبه ستاد ملی کرونا، برای پرداخت وام ودیعه کشور به سه سطح تهران، کلانشهر ها و سایر شهر ها تقسیم که به ترتیب برای این مناطق تسهیلات 50، 30 و 15 میلیون تومانی در نظر گرفته شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان:جانشین مدیرحج و زیارت استان بوشهرگفت: تاکنون 821 نفر معادل 91 درصد ثبت نام کنندگان حج تمتع هزینه مرحله دوم را در این استان پرداخت کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان: دبیر ستاد سرمایه گذاری استان بوشهر گفت: با الکترونیکی شدن فرآیند صدور مجوز تغییر کاربری و واگذاری اراضی ملی به سرمایه گذاران، زمان رسیدگی به درخواست ها در استان به یک سوم کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس شورای شهر عسلویه به همراه دو تن از پیمانکاران شهرداری به اتهام اختلاس جلب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان:فرمانده ناجا از راه اندازی سامانه ای در پلیس امنیت ناجا برای ثبت مشخصات افرادی که به حقوق مردم تعدی می کنند، خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان:مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: صدا و سیمای مرکز بوشهر برای بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در یک عملیات وسیع رسانه ای 60 هزار دقیقه برنامه تولید و پخش می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:بیوکی گفت:از وقتی که قیمت بنزین تغییر کرده استفاده از گاز مایع به عنوان سوخت خودرو افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تزریق واکسن آنفلوانزا از ابتلا به کرونا پیشگیری نمی کند و تزریق آن تنها برای گروه های هدف که وزارت بهداشت تعیین کرده است توصیه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان: رئیس پلیس راه استان بوشهر از تصادف پژوه 405 با موتورسیکلت در محور برازجان به دالکی خبر داد
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان: چهار پروژه با اعتبار ده میلیارد ریال کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر گفت: هم اکنون 21 هتل در این استان در دست احداث است که تا پایان سال جاری از این شمار 9 هتل با یکهزار و 243 تخت اقامتی مورد بهره برداری ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان:تخلف صاحبان کارت های بازرگانی یکبار مصرف به دلیل وجود کاستی های شرایط قانونی حاکم در تدوین و استفاده از آنها ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان:رپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر گفت: صید میگو در آبهای خلیج فارس استان بوشهر تا ساعت 24 روز پنج شنبه 27 شهریورماه مجاز و از 28 شهریور ممنوع است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۸   + ۹۴ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو ضمن تشریح زمان و نحوه توزیع، عرضه و قیمت واکسن آنفلوآنزا ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان: مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان بوشهرگفت: برای ثبت شرکت سرمایه گذاری استان در فرابورس لازم است 50 درصد از سهام دارانی که روش مدیریت غیر مستقیم را برای سهام عدالت خود انتخاب کرده اند در ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:مدیر برق گناوه گفت: تعرفه طرح امید که در اجرای سیاست های کلی اصلاح الگوی مصرف توسط دولت طراحی و تدوین شده ، فقط ویژه مشترکین برق خانگی است و تاثیری بر سایر تعرفه ها ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان: دبیر شورای عالی حوزه های علمیه گفت: قشر طلبه ما که با سیلی صورت خود را سرخ نگاه داشته اند و عزت مندانه زندگی می کنند ولی از ناحیه دیگر متهم هستند که حکومت دست آن ها است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالی شهر استان بوشهر گفت: متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن این شهرجدید تا پایان شهریور ماه فرصت دارند نسبت به بارگذاری مدارک و آورده خود اقدام کنند و در غیر این ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان دیر گفت: چهارمین وقف سال 1399 استان بوشهر از سوی واقف دیری به ثبت رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، با بیان اینکه در کشور بیش از 10 برابر سال قبل واکسن آنفلوآنزا تامین شده است گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ندای استان:وفق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران هرگونه زنده گیری، شکار و فروش پرندگان شکاری ممنوع است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
ندای استان:روز یکشنبه رئیس شورا شهر بوشهر توسط اداره اطلاعات استان دستگیر و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:وضعیت شیوع بیماری کرونا در 10شهر این استان نارنجی است که هفته جاری نماز جمعه در آنها با حفظ فاصله گذاری اجتماعی اقامه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان:گراوند گفت: از اول مهرماه 50 درصد اتوبوس های درون شهری بوشهر با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند فعالیت خود را آغاز کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
ندای استان:سهراب گفت:سارقی حرفه ای که 15 میلیارد ریال از یک ساعت فروشی در عسلویه سرقت کرده بود شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:کشمیری گفت: 99 درصد دانش آموزان و معلمان از ماسک استفاده می کنند و این میزان در بین دانش آموزان 81 درصد است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: چهار شهر این استان به مرحله نهایی نخستین دوره شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور راه یافتند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 309 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ندای استان:در بیست و سومین دوره جشنواره شهید رجایی، دستگاههای برتر استان بوشهر معرفی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۴۴ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی وضعیت بازار بورس در جلسه غیرعلنی امروز مجلس، گفت: در این هفته شاهد تحول در بازار بورس خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان: جمادی گفت:امسال تاکنون 8 محکوم به قصاص با رضایت اولیاء دم و با مشارکت خیران آزاد شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ندای استان:استاندار بوشهر گفت: پارسال و امسال برای اجرای طرح راه آهن بوشهر – شیراز تخصیص 100 درصدی اعتبارات را گرفته ایم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:محبوبی گفت: بر اساس این قرارداد، این نیرو ها مشمول قانون کار می شوند و از مزایای قانونی برخوردار هستند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان: از سِبَخ زارهای جبری تا خراسان شامل خاطرات زندگی “محمدرضا دباش” فرهنگی بوشهری منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گناوه گفت: 30 میلیاردریال تسهیلات به آسیب دبدگان از شیوع بیماری کرونا دراین شهرستان پرداخت شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:مسعود نصوری گفت: بتن ریزی فونداسیون ساختمان اصلی رآکتور واحد دوم نیروگاه هسته ای بوشهر 82 درصد انجام شده و پیشرفت کلی طرح به 8 درصد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
ندای استان:بندری گفت: یک هزار و 629 آموزشگاه معادل 90 درصد مدرسه های شهری و روستایی این استان زیر پوشش اینترنت قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۱:۴۸   + ۴۸ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: تمامی پزشکان، دندانپزشکان و ماماها از فردا طرف قرارداد این سازمان محسوب می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:رضا مقبلی قرائی به عنوان مدیرکل جدید زندان ها و اقدامات تأمینی استان بوشهر معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان:معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده استان بوشهر با اشاره به بازرسی از یک هزار و 700 واحد صنفی استان گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
ندای استان:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر تا تاریخ شنبه 22 شهریورماه 321 نفر است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان:معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان بوشهر گفت: این استان تا پایان سال 92 تنها هفت سینما داشت که اکنون با افزایش 43 درصدی به 10 سالن رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوشهر گفت: حضور نیافتن دانش آموزان در مدارس به معنای غیبت نیست و اولویت ما سلامت دانش آموزان و دوری از ویروس کرونا است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف محموله قاچاق کالا به ارزش 200 میلیارد ریال در شهرستان کنگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
ندای استان:سخنگوی قوه قضائیه از صدور حکم اکبر طبری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
ندای استان:سخنگوی ستاد انتخابات: نتایج نهایی 10 حوزه مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مشخص شد و منتخبان به ترکیب نهایی مجلس اضافه شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل گمرکات استان بوشهر با بیان اینکه میانگین انجام مراحل تشریفات صادرات کالا از گمرکات استان حداکثر 2 ساعت است گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ندای استان:امام جمعه بوشهر گفت: مسئولان ذی ربط به ویژه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی اکیداً این موضوع را مراعات کنند و این حداقل حقوق مردم استان بوشهر است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ندای استان:با تایید وزارت راه و شهرسازی نام فرودگاه بین المللی بوشهر به فرودگاه شهدای بوشهر تغییر یافت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان: رئیس کمیته نظارت و بازرسی بر اجرای پروتکل های بهداشتی در مقابله با کرونا استان بوشهر با بیان اینکه “در مجموع 65 درصد پروتکل های بهداشتی در این استان رعایت می شود” گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان: مردم مؤمن و ولایتمدار بوشهر با تجمعی در تکیه رایهالعباس(ع) بوشهر اقدام موهن نشریه فرانسوی و جسارت به ساحت نورانی پیامبر اسلام (ص) را محکوم کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۶۲ سایت دیگر  
ندای استان:نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: در صورت تصویب طرح تامین کالا های اساسی؛ حساب یارانه ای 60 میلیون نفر هر 3 الی 4 ماه به صورت غیرنقدی برای خرید اقلام اساسی غذایی شارژ خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ندای استان:مسوول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیرگفت: برخورد دو دستگاه خودرو پراید در محور آبدان به دوراهک روبروی روستای ملخرگ شمالی این شهرستان 6 مصدوم و یک نفر کشته برجای گذاشت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:- چهار تن از اعضای شورای 9 نفره شهر بوشهر با ارسال متنی به وزارت کشور اعتراض خود را به نحوه انتخاب شهردار جدید این شهراعلام داشتند که این موضوع واکنش رئیس شورا را به همراه داشت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:شهرداری دیر پتروشیمی متانول کاوه را به علت نپرداختن عوارض ساخت و ساز 18 میلیارد تومان جریمه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان: در دیدار های مرحله دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور، تیم پارس جنوبی بوشهر با برتری مقابل تیم سپاهان سمنان صعودش را به عنوان نخستین تیم گروه اول به جمع 4 تیم پایانی این رقابت ها ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان بوشهر گفت: تا کنون دو میلیون ماسک با کیفیت و قیمت مناسب در 25 مرکز، به مردم این استان تحویل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:وزارت نیرو با فاینانس دو هزار و 400 میلیارد ریالی برای تکمیل سد دالکی در شهرستان دشتستان موافقت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه اختیارات مدیران استانی کم نیست، گفت: ابتکار عمل مدیران بسیاری از مشکلات را در کشور حل می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ندای استان:فرمانده پایگاه مقاومت بلال حبشی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از کسب عنوان پایگاه برتر از میان 164 پایگاه مقاومت در جشنواره سراسری مالک اشتر سپاه امام صادق ع خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:فرماندار شهرستان دشتستان گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در میدان میوه و تره بار برازجان ضعیف است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:کشمیری گفت: بیشتر افراد فوت شده بر اثر بیماری کرونا دارای بیماری های زمینه ای، فشارخون بالا، دیابت، چربی خون بالا، بیماری خونی و بیماری قلبی بوده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل فرودگاه های استان بوشهر گفت: مشکل دیرینه ای که تا پیش از سال 96 در روزهای گرد و غباری و مه و شرجی عامل تاخیر و لغو پروازهای این فرودگاه و نارضایتی و نگرانی مسافران بود با نصب سامانه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:فرمانده انتظامی شهرستان “تنگستان” از غرق شدگی فردی 36 ساله در ساحل روستای “جائینک” بخش دلوار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 296 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان:معاون بین الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با پیشنهاد امام جمعه بوشهر، اقدامات لازم برای راه اندازی اتحادیه دانشگاه های حوزه خلیج فارس انجام می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...