جمعه ۰۳ بهمنساعت ۰۴:۱۸Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

شهرداری اصفهان (new.isfahan.ir)

  ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان گفت: بخش سازه و سیویل متروی اصفهان در حال حاضر 24 درصد پیشرفت داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان گفت: اصفهان به منظور ارائه تجارب خود در زمینه مبارزه با ویروس کرونا، به کمپین بین المللی سازمان ملل متحد برای مبارزه با کرونا پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
هوشمندسازی بر استفاده از فناوری های نوین به خصوص فناوری اطلاعات و ارتباطات به منظور ارتقای کیفیت زندگی شهروندان بیشترین تاکید را دارد در همین راستا مدیران شهری اصفهان سعی دارند تا با ارائه خدمات ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: با اجرای طرح گردشگری کوه نخودی در آینده ای نزدیک این محدوده به محور گردشگری تبدیل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
با افزایش مشکلات دنیای مدرن، بحث پایدارسازی و معماری پایدار به اولویت بسیاری از کشورهای جهان تبدیل شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: دستور ویژه ای برای رصد درختان شهر صادر شده تا تعدادی از آن که در معرض آسیب است با اتخاذ روش های نوین، شناسایی شده و در صورت نیاز قطع شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان گفت: بر اساس قرارداد منعقد شده با سازمان فاوا امسال کل میدان مرکزی میوه و تره بار دارای شبکه فیبرنوری شده تا به شبکه فیبرنوری ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۸    
تنها با چند کلیک استعلام بانک و دفتر خانه را انجام دهید
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت/ صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: باغ رضوان و آرامستان های محلی شهر اصفهان در روز عید سعید فطر تعطیل است و تنها آیین خاکسپاری اموات با حضور تعداد محدودی از بستگان متوفی انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرآموزش، تشکیلات و بهبود روش های شهرداری اصفهان گفت: ساختار تفویض اختیار به مدیران شهری باید در دو سال آینده اصلاح شود، چراکه تمرکزگرایی، موضوع چابکی فعالیت ها را تحت الشعاع قرار می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با توجه به تصمیمات ستاد کرونا تا اطلاع ثانوی اتوبوسرانی اصفهان در روزهای تعطیل فعال نیست و برای سرویس دهی در روز عید فطر هنوز تصمیمی گرفته نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان با بیان اینکه 171 پروژه مرتبط با بهینه سازی مصرف انرژی در مناطق 15 گانه در حال اجراست، گفت: استفاده مطلوب، مؤثر و بهینه از همه ظرفیت ها ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: طرح مدیریت هوشمند پارک حاشیه ای از روز پنج شنبه یکم خردادماه به طور رسمی در مناطق یک، پنج و شش اصفهان آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان گفت: در سال جاری اجرای پروژه هایی نظیر ساماندهی گذرهای منتهی با چهار باغ عباسی در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی گنجینه ای از اخلاق،علم و هنر است
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۰۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فُزْتُ وَ رَبِّ الْکَعْبَه
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: در این شهر تعداد پنج اکیپ بازرسی بر فعالیت تاکسی های شهر نظارت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
شهردار اصفهان اقدامات شهرداری اصفهان در حمایت از زندانیان و خانواده آن ها را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: ایستگاه شماره 26 این سازمان در سیتی سنتر اصفهان در حال تجهیز است و تا اوایل خردادماه سال جاری بهره برداری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
إِنَّا أَنْزَلْناهُ فِی لَیْلَةِ الْقَدْرِ
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: ایجاد 100 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری جدید شهر اصفهان در انتظار مصوبه نهایی شورای عالی ترافیک استان است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: تخفیف هایی برای رونق ساخت و ساز در ایام مختلف سال در نظر گرفته ایم که شهروندان می توانند با مراجعه به وبگاه شهرداری اصفهان به نشانی www.esfahan ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۵    
تخفیف و فرصت استثنایی تا 15 خرداد
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۲۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ازنیمه ماه رمضان ماه بر آمد/ با آمدنش فصل غم ورنج سر آمد
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اصفهان گفت: پایانه های مسافربری پنج گانه شهر اصفهان با رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را از سر گرفتند تا مسافران را به اقصی نقاط کشور انتقال دهند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: با توجه به تعهد شهرداری اصفهان به دولت تا پایان شهریورماه امسال 300 دستگاه از اتوبوس های شهر بازسازی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: اصلاح الگوی کشت و جایگزینی گونه های بومی با نیاز آبی کم، فعال سازی انهار در کالبد شهر، طراحی 397 هزار و 240 مترمربع فضای سبز شهری جدید در سال گذشته و .. ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان گفت: تاکنون هر پروژه ای که تاکنون در محدوده چهارباغ عباسی تا میدان انقلاب اصفهان اجرا شده با هماهنگی و اخذ مصوبه از پژوهشگاه میراث فرهنگی و با نظارت میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۵    
گرامیداشت روز شیراز
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: عملیات اجرایی سنگفرش میدان امام حسین(ع) تا یک ماه آینده آغاز و تردد خودروها در این میدان محدود می شود.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: سال گذشته با همکاری دستگاه قضایی بیش از 232 مورد شماره تلفن شرکت های خدماتی که تبلیغات غیرمجاز بر در و دیوار منازل شهروندان الصاق کرده بودند، مسدود شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از گشایش ایستگاه های بازیافت پس از تعطیلی یک دوره یک و نیم ماهه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
شهردار به همراه مدیران شهری اصفهان، برای تسریع در اجرای طرح های شهر و بهره مندی از توان بخش های مرتبط، دیدارها و گفت و گوهایی را با مدیران ارشد کشور داشت.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمران شهری شهردار اصفهان از پیشرفت 81 درصدی پروژه مرکز همایش های بین المللی امام خامنه ای خبر داد و گفت: طبق برنامه ریزی ها این پروژه تا پایان سال 99 به مرحله بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
روزی به نامِ زحمتکشان بی ادعا
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: تکلیف هزینه سرویس مدارس تا دو هفته آینده مشخص خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۵:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان گفت: سال گذشته بیش از 5 هزار و 300 میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی در پروژه های شهری سرمایه گذاری شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۵    
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان با بیان اینکه لایحه ای به شورای شهر ارسال کرده ایم که در صورت تصویب جریمه وارد کردن خسارت عمدی به درختان شهر تا سه برابر افزایش یابد ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از افزایس سرعت عمل آتش نشانان برای امدادرسانی در شهر خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان گفت: شرایط ایجاد شده بر اثر شیوع ویروس کرونا این فرصت را به شهرداری داد که خدمات نوین در حوزه شهرسازی را مبتنی بر فناوری و IT در بستر سیستم الکترونیک برای ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرا رسیدن ماه مهمانی خدا مبارک باد
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان گفت: بخشی از پروژه مشارکتی مجتمع صنفی عمده فروشان خشکبار در میدان مرکزی میوه و تره بار که احداث آن سال 95 کلنگ زنی شد ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: عرصه 53 هکتاری شهرک پرتو سبز به عرصه های فضای سبز جنگلی شهر اضافه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی شهردار اصفهان از برگزاری 95 عنوان برنامه مجازی ویژه هفته فرهنگی اصفهان در چهار محور سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۳    
دانلود برنامه های هفته فرهنگی اصفهان از این قسمت
  ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: با رعایت موارد بهداشتی، امکان زیارت اهل قبور در باغ رضوان و سایر آرامستان های شهر اصفهان فراهم شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: سه رویداد مهم در شهر با توجه به شرایط به وجود آمده بر اثر شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: بر اساس مفاد دستورالعمل ستاد مقابله با شیوع کرونا در استان اصفهان، تا اطلاع ثانوی همه مراکز گردشگری ناژوان و راه های ورودی وسایل نقلیه به این مجموعه بسته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مترو منطقه اصفهان گفت: پیرو تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا و کمیته فاصله گذاری اجتماعی شهرداری اصفهان مبنی بر اجرای طرح فاصله گذاری فیزیکی، اقدامات لازم در خط یک مترو انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: یکی از برنامه ها در نظر گرفته شده در بخش عمران توسعه طرح های کوچک شهری در کنار ابرپروژه ها است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عکاس: علیرضا اخلاقی
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اشاره به افزایش شرکت های تولیدکننده محصولات سلامت در این شهرک از 15 به 30 شرکت گفت: با شیوع ویروس کرونا و ظرف 4-5 روز ظرفیت تولید این اقلام 10 برابر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: فاز نخست مجتمع صنفی بنکداران مواد غذایی اصفهان آماده بهره برداری است و فاز دوم نیز تا چند ماه آینده تکمیل خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پژوهش، خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری اصفهان گفت: ارائه روش های ابتکاری برای افزایش بهره وری ایستگاه های دوچرخه شهر اصفهان از نظر استفاده از دوچرخه های موجود در ایستگاه ها توسط مردم به عنوان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
شهردار اصفهان برای حل مشکلات رانندگان حمل و نقل عمومی به دلیل شیوع ویروس کرونا، به معاون اول رئیس جمهور، نامه نوشت و خواستار کمک دولت در این زمینه شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۲۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
پاسداشت خدمات کادر درمانی در سرتاسر جهان که در خط مقدم مقابله با کرونا قرار دارند
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه 11 شهرداری اصفهان گفت: علاوه بر اقدامات پیشگیرانه برای ویروس کرونا توزیع خانه به خانه بسته سلامت به ویژه در محله های کمتر برخوردار، ساختمان های اداری، تجاری ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: سال گذشته در بخش پروژه های تحویل شده 137 میلیارد تومان قرارداد در تعداد اجرای 34 پروژه به اتمام رسیده که در مقایسه با سال 97 به لحاظ تعداد پروژه 21 درصد و از نظر ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: شهرداری برای اجرای طرح فاصله گذاری تلاش های ویژه ای انجام داده و زمینه درست این طرح را با آموزش و نشانه گذاری در مکان هایی که صف و ازدحام ایجاد می شود، فراهم کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: در اقدامی یک هزار ماسک قابل شست و شو بین کارگران فصلی در میادین و چهارراه های شهر توزیع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از آغاز به کار ساخت کاربری خودروهای سبک این سازمان خبر داد و گفت: شاسی های این سازمان جهت نصب کاربری خودروهای آتش نشانی اعزام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۳    
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان گفت: تجربیات و اقدامات شهرداری اصفهان در ارتباط با پیشگیری و مدیریت کرونا در وب سایت شبکه شهرهای متروپلیس برای توسعه همکاری ها با دیگر شهرهای جهان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان گفت: در راستای شکست زنجیره انتقال ویروس کرونا و برپایی میز خدمت، این منطقه نخستین منطقه در پذیرش درخواست های مردمی از طریق راه اندازی اتاق خدمت و سامانه است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل امور اجرایی ترافیک شهر اصفهان گفت: طرح زوج و فرد خودروها از در منزل تا 20 فروردین ماه در اصفهان اجرا خواهد شد و استمرار یا اتمام آن در گرو تصمیمات ستاد استانی مقابله با شیوع ویروس کرونا است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۲    
.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شهرداری اصفهان در نظر دارد با بهره گیری از مجریان توانمند پژوهشی، طرح مطالعاتی با عنوان " ارائه خدمات داده با تمرکز بر داده های باز و با هدف مدیریت شهری داده محور و مشارکت بیشتر شهروندان در مدیریت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه از فعال بودن تنها 27 خط اتوبوسرانی اصفهان با توجه به کاهش 90 درصدی آمار مسافران اتوبوس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: تاکنون سه موج گسترده تبلیغات شهری توسط حوزه فرهنگی انجام شده و از روز شنبه هفته آینده موج چهارم با شعار شما مراقب سلامتی من باش ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان پارک ها همواره برای دستیابی شهر اصفهان به فضای سبز متنوع و پایدار با توزیع متوازن تلاش کرده و علی رغم وجود محدودیت های اقلیمی و فیزیکی مصمم است تا محیطی متنوع همراه با شاخص های کیفی و کمی جهت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: مطابق دستور شهردار اصفهان این امکان برای کادر درمانی درگیر کرونا پیش بینی شده تا کالاهای مورد درخواست در منازل به آنها تحویل داده شود و شش ماه بعد وجه آن را پرداخت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اصفهان در صفحه توییتر خود نوشت: تشکر از مردم عزیز اصفهان که روزهای 12 و 13 فروردین در ⁧‫خانه‬⁩ ماندند و روز ⁧‫طبیعت‬⁩ را متفاوت برگزار کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان گفت: خرید و نوسازی ماشین آلات، کامیون کمپرسی، جاروب ها، زباله کش ها ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان گفت: در حال حاضر بیش از 400 دوربین نظارت تصویری در سطح شهر وجود دارد که در زمان بندی تقاطع ها کمک می کند تا با توجه به طول صف خودروها زمان مناسب بر روی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: سازمان شهرداری های کشور تامین خودروها به تعداد کافی برای ضدعفونی کردن معابر را در دستور کار قرار داده و به سختی کار کارکنان حوزه خدمات شهری توجه کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: سال گذشته 200 هزار تن آسفالت در شهر اصفهان مصرف شده که در مقایسه با سال 97 با مصرف 86 هزارتن آسفالت، افزایش 2.3 برابری آن را شاهد بودیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: بیش از دو هزار سازه تبلیغات محیطی در شهر با فعال شدن موج های تبلیغاتی مختلف راه اندازی شده که محتویات تبلیغات آنها از ابتدای اسفندماه تاکنون به کرونا اختصاص داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: بر اساس تصمیم جدید ستاد کرونای استان، علاوه بر تاکسی های زرد رنگ پلاک "ت" ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه پنج شهرداری اصفهان گفت: به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا، پارک کوهستانی صفه تا اطلاع ثانوی تعطیل است و شهروندان اجازه تردد در محوطه آن را ندارند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار شهرداری اصفهان گفت: شهروندان می توانند درخواست جا به جایی بار توسط اپلیکیشن باریار 724 را بدون مراجعه حضوری و با پرداخت آنلاین هزینه و گرفتن درخواست جا به جایی بار توسط ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شهروندان می توانند برای کاهش مراجعه و پیگیری درخواست های خود در بخش های مختلف شهرداری اصفهان، به سامانه ارائه خدمات الکترونیکی شهرداری به آدرس my.isfahan.ir مراجعه کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان گفت: عملیات احداث مجتمع صنفی پرندگان بومی ذبحی اصفهان از فروردین ماه سال آینده آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
با حضور شهردار اصفهان و جمعی از معاونین و مدیران شهری، پروژه ادامه بلوار فرزانگان تا تقاطع غیرهمسطح آفتاب مورد بهره برداری غیر رسمی و در اختیار شهروندان قرار گرفت و مسیر رسیدن به فرودگاه اصفهان را ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شهردار اصفهان با اشاره به افزایش ساعات کاری فروشگاه های کوثر برای جلوگیری از شکل گیری تجمع در فروشگاه ها ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان گفت: تعداد پروانه های ساختمانی صادر شده در 11 ماهه سال جاری نسبت به سال گذشته 51 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان گفت: به علت شیوع کرونا، طی سه هفته اخیر حجم ترافیک بین 60 تا 65 درصد در شهر اصفهان کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اصفهان اعلام کرد: مسافران خط یک متروی اصفهان 78 درصد کاهش یافته و این کاهش تعداد نشان می دهد شهروندان همکاری خوبی برای مقابله با ویروس کرونا داشته اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در روزهایی که شهروندان با خطر ابتلا به ویروس کرونا از طریق ترددهای غیرضروری در سطح شهر روبرو هستند، شهرداری اصفهان دامنه خدمات غیرحضوری خود را گسترش داده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: مردم باید از حضور و ازدحام در آرامستان باغ رضوان در این ایام به طور جدی پرهیز کرده و زیارت اموات را به بعد از عبور از بحران کرونا و زمان مناسب دیگری ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: عملیات اجرایی پروژه محور میانی چهارباغ به جز بخش هایی که به دلایل محدودیت میراثی و کاوش باقی می ماند تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: نوروز امسال پذیرش مسافر در مراکز رو باز و سرپوشیده شهر ممنوع شده و حتی چادر خوابی در باغ فدک نیز نداریم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون معماری و شهرسازی شهرداری اصفهان گفت: به منظور جلوگیری از شیوع کرونا، مهلت ثبت سهمیه خدمات مهندسی در شهر اصفهان تا پایان اردیبهشت سال 99 تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان گفت: طراحی های جانبی و اصلی میدان امام حسین(ع) یا دروازه دولت و طرح ساماندهی میدان امام حسین از اواخر دی ماه در دستور کار معاونت شهرسازی و معماری قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: کمپ نگهداری متکدیان برای مقابله با ویروس کرونا روزانه ضدعفونی و بسته های بهداشتی بین افراد حاضر در آن توزیع می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...