سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۱:۴۵Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

خبرهای پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 مهر 1401 - news.mrud.ir

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1394 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1395 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1396 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1397 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 فروردین 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 خرداد 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 تیر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 مرداد 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 شهریور 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 آبان 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 آذر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 دی 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 بهمن 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 2 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 3 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 4 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 5 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 6 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 7 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 8 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 9 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 10 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 11 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 12 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 13 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 14 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 15 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 16 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 17 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 18 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 19 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 20 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 21 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 22 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 23 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 24 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 25 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 26 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 27 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 28 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 مهر 1401 
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۰۸:۴۳    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خوی از جابجایی نزدیک به 2500 زائر اربعین حسینی با 58 نوبت ناوگان اتوبوس از مبدا این شهرستان به پایانه های مرزی مهران و تمرچین و بر عکس خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۰۲:۴۳    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سالجاری 84 کیلومتر راه روستایی احداث شده و 37 کیلومتر از راه های روستایی استان کرمانشاه عملیات روکش آسفالت و لکه گیری انجام شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۵    
سرپرست بانک مسکن اعلام کرد: عملکرد بانک مسکن در 7 ماهه اول سال جاری در پرداخت تسهیلات، معادل کل تسهیلات پرداختی در سال 1400 است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۵    
معاون مدیرکل و سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان گنبد کاووس گفت: در ماه های اخیر 56 هکتار از اراضی مورد نیاز طرح نهضت ملی مسکن در گنبد کاووس تامین شده که بخش اعظم نیاز ما را در این حوزه تامین می کند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۴    
مدیرکل فرودگاه های استان بوشهر از برگزاری موفق تمرین کامل طرح اضطراری با رویکرد حفظ و ارتقای آمادگی سازمان ها در مواجهه با حوادث احتمالی در فرودگاه بوشهر خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۲۳:۲۲    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: سالانه 4 میلیون تن کالا از استان به مقاصد مختلف توسط شرکت ها جابجا می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۲۰:۲۷    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از فعالیت های گسترده این اداره کل در راستای تسهیل مدیریت بحران ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: قریب به 11 هزار ناوگان باری با حدود 24 تن وزن در شش ماه نخست امسال از پایانه مرزی اینچه برون تردد کردند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۱    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران اظهار داشت: با هدف اجرای بهبود روشها و ارتقاء کیفیت نگهداری ماشین آلات راهداری ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۶    
در 120 ثانیه امروز30 مهرماه، افزایش خطوط حمل و نقلی میان ایران و قطر و اعلام آمادگی ایران برای افزایش ترانزیت کالا با کشورهای آسیای مرکزی و همچنین قابلیت خرید وفروش نداشتن امتیاز طرح نهضت مورد اشاره ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۶    
وزیر راه و شهرسازی در پیامی اول آبان، روز ملی آمار و برنامه ریزی را تبریک گفت.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۶    
مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی از رشد73 درصدی اعزام و پذیرش مسافر در نوروز 1401 در فرودگاه تبریز خبرداد و گفت ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۱    
در پی کسب رتبه نخست اداره کل راه و شهرسازی لارستان در ثبت اطلاعات پل ها در سامانه BMS در کشور لوح تقدیری از سوی امانی معاون وزیر و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به مدیرکل راه و شهرسازی ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۶    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی در دیدار با بازرس کل استان از تکمیل 18 دستگاه ابنیه فنی در طول راه های این استان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۶    
رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اداره کل راه و شهرسازی گلستان گفت: نکوداشت هفته پدافند غیرعامل از 4 لغایت 11 آبان ماه 1401 با شعار برای مردم، پدافند دانش بنیان ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از الزامی شدن نصب حفاظ جلو، عقب و جانبی بر روی کامیون ها و کامیونت ها از اول دی ماه سال جاری خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۶    
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از واگذاری زمین برای ساخت یک هزار و 700 واحد مسکونی ویلایی در شهرهایی نظیر خاش، مهرستان و میرجاوه در قالب طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۶    
مدیر پایانه مرزی بیله سوار گفت:69 هزار و 147 وسیله نقلیه ائم از پر و خالی در 6 ماهه گذشته از پایانه مرزی بیله سوار تردد کرده اند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۱    
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از برگزاری هفدهمین جلسه کارگروه امور زیر بنایی با سرفصل بررسی طرحهای جامع شهرهای کیلان، آب سرد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی به استفاده از ظرفیت گروه های جهادی در حوزه بازآفرینی شهری اشاره کرد و گفت: 4500 محله در بافت های فرسوده شناسایی شده و نوسازی این تعداد محله نیاز به یک لشگر ترویجی دارد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۶    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران اظهار داشت:13 هزار659کارت هوشمند رانندگان فعال حوزه حمل و نقل کالا از ابتدای سال تاکنون در استان تمدید شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۱    
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از نقش مهم کنترل و نظارت دقیق بر ایمنی خودرو در کاهش حوادث جاده ای و حفظ محیط زیست یاد کرد و گفت ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۱    
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی عنوان برتر را به خود اختصاص داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۱    
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان میزان تخلیه و بارگیری کالا از طریق حمل و نقل ریلی در بندر شهید رجایی طی 6 ماهه امسال را بیش از 2 میلیون و 832 هزار تن اعلام کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۶    
مدیرکل کنترل ترافیک هوایی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از آمادگی آسمان ایران برای افزایش ترافیک هوایی در زمان برگزاری جام جهانی قطر 2022 خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۱    
مدیرکل راه و شهرسازی استان قم از افزایش معاملات غیرقانونی طرح نهضت ملی مسکن در استان خبرداد و گفت: امتیاز طرح نهضت ملی مسکن قابلیت خرید و فروش ندارد و تا زمان تحویل واحد به متقاضی ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۱    
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین نیز در این نشست گفت:با همکاری و همفکری بین معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بهسازی و ترمیم راه های ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۱    
مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک تامین مسکن با کیفیت را اولویت این شرکت خواند و گفت: هم اکنون در اکثر استان ها در حال نقش آفرینی در طرح نهضت ملی مسکن هستیم.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۱    
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: یکی از مهم ترین برنامه های وزارت راه و شهرسازی سرعت بخشیدن به بازآفرینی محلات ناکارآمد شهری از جمله بافت های فرسوده و سکونت گاه های غیر رسمی است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۶    
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور با اعلام بارش باران در برخی از محورهای استان های شمالی ، غرب و شمال غرب کشور از ترافیک سنگین در آز ادراه تهران - ساوه خبرداد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۶    
مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی گفت : مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران برای دیدار با خانواده ایثارگران به استان آذربایجان شرقی سفر می کند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۶    
سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با معرفی برخی از فناوری های نوین ساختمانی در اجرای طرح نهضت ملی مسکن از کاهش 20 درصدی قیمت تمام شده در پروژه های بهره مند از فناوری های نوین خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۱    
کارشناس سازمان هواشناسی کشور با اعلام شدت بارش ها از روز شنبه در استان های شمالی و شمال غرب و شرق کشور گفت:در دو روز آینده دریای خزر مواج و متلاطم است .
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۱    
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: درصددیم برای نوسازی بافت های تاریخی و رفع مشکلات این حوزه و مسایلی که در این زمینه با وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی وجود دارد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۶    
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از کشف 5هزارو 80 تن اضافه تناژ در شش ماهه اول سالجاری در محورهای تحت پوشش این اداره کل خبرداد.