یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۱۲:۳۲Oct 2020 25

روزنامه ندای هرمزگان (nhn.ir)

روزنامه ندای هرمزگان 26 اسفند 1393 روزنامه ندای هرمزگان 26 اسفند 1394 روزنامه ندای هرمزگان 25 اسفند 1395 روزنامه ندای هرمزگان 27 اسفند 1396 روزنامه ندای هرمزگان 27 اسفند 1397 روزنامه ندای هرمزگان 26 اسفند 1398 روزنامه ندای هرمزگان 31 فروردین 1399 روزنامه ندای هرمزگان 1 اردیبهشت 1399 روزنامه ندای هرمزگان 26 خرداد 1399 روزنامه ندای هرمزگان 30 تیر 1399 روزنامه ندای هرمزگان 27 مرداد 1399 روزنامه ندای هرمزگان 1 شهریور 1399 روزنامه ندای هرمزگان 30 مهر 1399 روزنامه ندای هرمزگان 3 آبان 1399 
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۱    
در مسابقات جهانی کشور های روسیه ، ایتالیا ، آلمان ، چک و مجارستان حضور داشتم
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان از برگزاری دوره تخصصی تراش و هنروری روی صدف در بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
با پیگیری استاندار هرمزگان و در دیدار با معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی قسط اول اعتبارات مربوط به تکمیل و تجهیز بیمارستان 531 تختخوابی بندرعباس به میزان 300 ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۱    
واجب است تا مجلس فکری عاجل نماید و تا رسیدن به وضعیت با ثبات اقتصادی و توسعه مناطق محروم هرمزگان موقتا پدیده سوخت بری همانند کولبری ساماندهی شود .
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: تعداد بکارگیری و استخدام نیروهای جوان بومی در صنایع نفت و گاز این استان باید افزایش یابد و وزارت نفت باید در بکارگیری نیروی های بومی اهتمام لازم را داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان هرمزگان با اعلام آغاز طرح بزرگ غربالگری در زندان های هرمزگان از حضور قضات در ندامتگاه های استان برای شناسایی زندانیان حائز شرایط آزادی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
در پی درخواست اهالی روستای رمچاه شهرستان قشم در خصوص تعدی و تصرفات اراضی ساحلی و مسدود نمودن راه دسترسی مردم به دریا، پیگیری رفع تصرف اراضی مذکور در دستور کار این بازرسی کل قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
عملیات اجرایی چهارهزار و 932 واحد مسکن در هرمزگان در قالب طرح اقدام ملی عصر پنجشنبه به صورت ویدیو کنفرانسی با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری کشورمان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از بزرگ ترین عرضه ی تاریخ بورس انرژی توسط این پالایشگاه خبر داد و گفت: با تامین خوراک صنایع پایین دستی به جهش تولید در کشور کمک خواهیم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۲    
همزمان با هفته نیروی انتظامی مراسم تجلیل از نمونه های ترافیکی استان هرمزگان با حضور مهرداد مشوق جانشین فرمانده انتظامی استان، احمدی منش معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری هرمزگان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
سرپرست پلیس فتا استان هرمزگان از گزارشات شهروندی و شکایت پیرامون چالش وحشت در واتس آپ موسوم به مومو خبر داد و گفت: این گونه چالش ها با ایده گیری از چالش نهنگ آبی ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۰    
هشدارهای کرونا که از ابتدای همه گیری آن با سخت گیری های زیادی همراه بود حالا بعد از گذشت 9 ماه، تدابیری برای رفع مجدد آنها در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۰    
سرپرست اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان گفت: بندر مقام مجموعه ای بزرگ از جاذبه های طبیعی و تاریخی است که با توجه به ظرفیت هایش می تواند به یکی از بزرگترین قطب های بوم گردی جنوب کشور ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
با پیگیری های استاندار هرمزگان و رایزنی های سفیر جمهوری اسلامی در مسقط با مقامات عمانی، امکان تردد با لنج های چوبی به آن کشور فراهم شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
در نشست شورای شهر بندرعباس، خواهرخواندگی بندرعباس با شهر کوبه ژاپن به تصویب رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دادستان قشم به عنوان مدعی العموم موضوع تاربال های نفتی را پیگیری می کند
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران، شناور یوسف متعلق به شرکت ملی نفتکش (NITC) جهت انجام تعمیرات به مجتمع ایزوایکو آمد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امیرحسین فراهانی مسوول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور اسامی تیم های شرکت کننده در فصل جدید مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۰    
کاظم گلخنی – ندای هرمزگان
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان گفت: برخورد با محتکران، گرانفروشان و کم فروشان از اهم کارهای بازرسی و نظارت این سازمان است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از همسطح سازی و همسان سازی دریچه های آدمرو فاضلاب در سطح شهر بندرعباس تا پایان آبان ماه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس گفت: سقف مصوب معافیت کالای همراه ملوان 15 میلیون تومان تعیین شده بود که نیاز است با توجه به افزایش نرخ ارز این معافیت با نرخ روز تعیین شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: این نیروی در کنار سایر نیروهای مسلح زنجیره دفاعی محکمی از شمال خلیج فارس تا اقیانوس هند در برابر هرگونه تهدید و تجاوز ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: برخی سودجویان با گرانفروشی و احتکار نیازمندی های مردم بر میزان فشار بر مردم می افزایند که بایستی با آن ها برخورد جدی صورت گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۰    
تامین معلم مدارس همواره با چالش های زیادی مواجه بوده است. این کمبودها در مناطق روستایی بویژه در شرق استان هرمزگان که پراکندگی روستایی بسیار بالاست بیشتر مشهود است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی بندرعباس در نامه ای به استاندار هرمزگان گفت: تصمیمات اخیر، ظن لطمه زدن به پیکره صادرات را تداعی کرده است
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح تحقیق و تفحص از منطقه آزاد قشم همچنان در جریان است و منابع خبری ریشه ی این ابهامات را به واگذاری های عجیب و غریب اراضی در این جزیره مربوط می دانند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۱    
کشاورزان جاسک با فرا رسیدن فصل کشت از کاهش مداوم سوخت چاه های کشاورزی نگران و گلایه مند هستند؛ از سوی دیگر جهاد کشاورزی اعلام کرده موضوع در دست بررسی است و کشاورزان تا آن زمان بر اساس سهمیه قبلی سوخت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در پی اعتصاب روز شنبه شناورهای مسافری مسیرهای دریایی منتهی به بندرعباس زمزمه افزایش قیمت بلیت مسیرهای بندرعباس قشم، بندرعباس هرمز و بالعکس افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از آغاز مطالعات به منظور تدوین طرح جامع فضای سبز شهر بندرعباس با همراهی شهروندان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با بیان اینکه در زمینه برخوردبا محتکران، کم فروشان و گران فروشان به هیچ وجه کوتاهی نخواهد شد، از مردم خواست برای دستیابی به نتیجه مطلوب، گزارش تخلفات را ارسال کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرلنگه، بستک، پارسیان و کیش در مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت نامناسب راه های ارتباطی در بندرلنگه، بستک و پارسیان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از کشف 64 دستگاه تولید کننده ارز دیجیتال غیرمجاز در شهرستان پارسیان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۱   + ۶۸ سایت دیگر  
سازمان قضایی نیروهای مسلح اعلام کرد: پس از گذشت 5 ماه از حادثه انفجار ناوچه کنارک دادستان نظامی استان تهران ابعاد جدیدی از این حادثه را تشریح کرد و از پیگیری ابعاد مختلف این حادثه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت بندرعباس گفت: ما باید روش زندگی در تحریم اقتصادی را یاد بگیریم که در زندگی خیلی از مردم و ثروتمندان اسراف دیده می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شناورهای مسافری در اسکله شهید ذاکری قشم در اعتراض به افزایش هزینه ها و عدم حل این مشکلات اعتراض کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس جمهوری با اعلام میزان و سازوکار اخذ جریمه از متخلفان بهداشتی، گفت: اگر فرد مبتلا به کرونا از قرنطینه خارج و تخلف کند، 200 هزار تومان و کسی که در سطح جامعه ماسک نزند 50 هزار تومان جریمه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: طی 6 ماهه نخست سال جاری 7 میلیون 870 هزار تن انواع مواد نفتی از بندر خلیج فارس صادر شده که در همسنجی با مدت مشابه سال گذشته آمارها رشد 21 درصدی را نشان می دهند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۱    
زینب نورالدینی- ندای هرمزگان
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه 15 مهرماه روز روستا و عشایر، پروژه برق رسانی خورشیدی به دو روستای هرمزگان با ارتباط ویدیوکنفرانسی با رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۶۰ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور بر لزوم تمرکز جدی بر موضوع جهش تولید در شش ماهه دوم سال جاری از سوی دستگاه های اصلی متولی تولید تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: همانگونه که نیاز به دستگاه های نظارتی و رسمی داریم به انجمن های مردم نهاد نیز برای نظارت و شفاف سازی نیازمندیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ضمن تشریح اقدامات ویژه دستگاه قضایی این استان برای جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی در حمایت از صنایع داخلی و تولید ملی اعلام کرد: طی روزهای اخیر ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس از بهسازی و رفع اشکالات کشتارگاه سنتی این شهر خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان رمز موفقیت مسلمانان را وحدت و اتفاق دانست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت:با ابلاغ بخشنامه وزارت آموزش و پرورش مبنی بر آموزش رایگان پیش دبستانی ها، والدین در اسرع وقت نسبت به نانویسی فرزند خود در پایگاه های ثبت نام اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به منظور همفکری و بهره مندی از پیشنهادات و ظرفیت های تخصصی نخبگان تشکل ها و سازمان های مردم نهاد و ایجاد هم افزایی برای مشارکت عمومی جهت پیگیری موضوعات و دغدغه های مردم نشست هم اندیشی با سازمان های ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رضا ازبرمی سرمهندس نفتکش stark گفت: خدماتی که به نفتکش ها ارائه می شود قطعا" در تمام بنادر دنیا قابل رویت است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۱    
بازرسی از اسناد و دفاتر مالی تعداد معدودی از هیات های ورزشی شهرستان میناب با حضور خزانه دار هیات ها و حامد فکور مسوول بازرسی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در محل این اداره برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۱    
شهناز خوش – ندای هرمزگان
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی هرمزگان گفت: 51 هزار و 771 تن انواع محموله دام و فرآورده های خام دامی با نظارت بهداشتی دامپزشکی استان در یک سال گذشته به خارج از کشور صادر و بیش از 90 درصد آن به چین ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از انجام مراحل پایانی ساخت سه فروند شناور تفریحی با جنس بدنه فایبر گلاس در یکی از شرکت های شناور سازی بخش خصوصی جزیره قشم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۱    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با حضور در دفتر روزنامه ندای هرمزگان با مدیر مسئول و اعضای هیات تحریریه این روزنامه دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۱    
ایشان زیرک هستند،چه کنم نمی شود فریبش داد...وقتی متوجه شدند ساماندهی در خبرنگاران وجود ندارد،تاکیدشان بر تجلیل از خبرنگاران واقعی شد !؟!
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان از آغاز فصل صید میگو در آبهای هرمزگان از امروز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای هرمزگان گفت: براساس اطلاعات دریافتی از سامانه تردد شمار، در نیمه نخست امسال 55 میلیون و507 هزار و 799 رفت و آمد وسایل نقلیه در جاده های استان ثبت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: استان هرمزگان در شرایط جنگ اقتصادی، استانی پرنشاط، پویا و فعال در حوزه های مختلف از جمله در حوزه عمرانی و سرمایه گذاری است و رونق امیدوار کننده ای در این استان وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تقدیر از فعالان فرهنگی هنری هرمزگان و افتتاح نگارخانه استاد احمدی نسب گفت : هرمزگان سرآمد کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفا هرمزگان از افزایش ظرفیت آب شیرین کن سَلَخ خبر داد و گفت: با ارتقاء ظرفیت این آب شیرین کن به 900 متر معکب در شبانه روز، بخش عمده نیاز آبی روستاهای سلخ و گامبرون تامین می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با هفته جهانی دریانوردی، شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء به عنوان پایانه دار نمونه بندری برگزیده شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: کوپلینگ موتور و گیربکس هویست جرثقیل بزرگ سوپرپست پاناماکس با بهره گیری از دانش و تخصص یک شرکت دانش بنیان در مجتمع بندر شهید رجایی بومی سازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان هرمزگان از تعرفه جدید نگهداری انواع کالاها در سردخانه های کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
با توافقات صورت گرفته برای ترخیص کالا از گمرک و بنادر ، صاحبان کالاهای اساسی، مواد اولیه، کالاهای واسطه ای و اجزا و قطعات یدکی خط تولید باید در اسرع وقت و طبق شرایط تعریف شده نسبت به تمهیدات لازم جهت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
دو نماینده هرمزگان در مجلس شورای اسلامی خواستار برخورد با صید ترال در راستای حمایت از صیادان بومی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای هرمزگان گفت: در 2 سال گذشته 149 هکتار به تعداد 167 مورد از اراضی بستر و حریم رودخانه های این استان رفع تصرف و آزادسازی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان از توقیف 178 فروند شناور متخلف و بدون مجوز صیادی در آبهای هرمزگان در شش ماهه نخست امسال توسط یگان حفاظت منابع آبزیان اداره کل شیلات هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۲    
در هرمزگان 45 هزار دانش آموز نیازمند وجود دارد که از تلفن همراه و تبلت بی بهره هستند و با این افزایش قیمت ها تحصیل این دانش آموزان دچار مشکل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۲    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بشاگرد گفت: واگذاری معادن در این شهرستان از طریق مزایده و بر اساس تخصص ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر جهادکشاورزی گفت: طرح های پرورش ماهی در قفس مورد حمایت این وزارتخانه قرار می گیرند و موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی در کنار فعالان این بخش قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون مهندسی شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: برق روستاهای هرمودر بالا و هرمودر پایین شهرستان بندرعباس با استفاده از انرژی خورشیدی تامین شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از رسیدگی قضایی به موضوع آلودگی نفتی در خلیج فارس و انجام اقدامات لازم برای رفع آن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی کشور با اشاره به رفع مشکلات نهاده های رسوبی در گمرکات گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد هرمزگان در جلسه اقتصاد مقاومتی استان که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و همتی استاندار استان هرمزگان برگزار شد تاکید کرد با توسعه های انجام شده و در دست انجام ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با هفتمین آیین بهره برداری از پروژه های پویش ره سلامت با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و دکتر ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نائب رئیس اتاق بازرگانی بندرعباس خواستار سهم مردم استان از سرمایه گذاری های کلان اقتصادی و با اشاره به ظرفیت های استان هرمزگان و روند فعالیت تجار در برهه کنونی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۷۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور دیروز به منظور افتتاح و بازدید از چند طرح و پروژه مهم در حوزه صنعت و بهداشت و درمان به هرمزگان سفر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اصناف و تشکلهای صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: انتخابات اتحادیه صنفی نانوایان بندرعباس در مهرماه سالجاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
میناب به عنوان یکی از شهرستان های بزرگ استان هرمزگان پس از یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی برای بهره مندی از عدالت آبی و همچنین افزایش کیفیت آب و رفع اتفاقات در صدر برنامه های شرکت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران گفت: با حمایت و همکاری خوب مردم استان هرمزگان ، این استان در تولید خون و نیازهای مراکز درمانی خود خودکفا است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۴۹ سایت دیگر  
ساخت نخستین پتروپالایشگاه تمام ایرانی درکنار پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس بندرعباس آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب از آماده بهره برداری فاز دوم شرکت فولاد کاوه جنوب کیش خبر داد.علی دهاقین در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این شرکت بزرگترین سرمایه بنیاد مستضعفان است و همه ساله در ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
یک هزار دستگاه یخچال در قالب رزمایش خدمت و کمک مومنانه به مردم شهرستان بشاگرد از سوی دفتر مقام معظم رهبری اهدا شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۲    
مدیرکل اموال تملیکی هرمزگان گفت: براساس برنامه اعلام شده، اداره کل اموال تملیکی هرمزگان امسال باید سه هزار و 700 میلیارد ریال در آمد کسب کند که تاکنون حدود نیمی از درآمد تکلیفی محقق شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس وابسته به بنیاد مستضعفان، از افتتاح فاز 2 فولادسازی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به عنوان بزرگترین سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۸۷ سایت دیگر  
در مراسم الحاق 188 فروند پهپاد و بالگرد به نیروی دریایی سپاه، از سه پهپاد جدیدعمود پرواز سپهر، شهاب 2 و عمود پرواز هدهد-4 رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت:470مصوبه در راستای رونق گرفتن مجدد بنگاه های تولیدی در هرمزگان مصوب و اجرایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با صدور حکمی امیر حبیبی را به سمت سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان، منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
احمد جباری نماینده غرب هرمزگان در مجلس از طرح سؤوال ملی و منطقه ای از وزیر نیرو خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان گفت: 700 بافنده قالی در استان از خدمات بیمه تامین اجتماعی قالیبافان بهره مند هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب جزیره قشم از استاندارد بودن و نبود هیچ گونه آلایندگی و آب در سوخت جایگاه های قشم خبر داد
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت: اعزام کلیه مشمولان (عادی، دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکترا) پایه خدمتی یکم مهر ماه 99 به صورت تجمیعی امروز سه شنبه یک مهر ماه از محل معاونت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست رفع موانع تولید پرورش ماهی درقفس استان هرمزگان با حضور مدیر کل شیلات هرمزگان، معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان، نماینده منطقه آزاد قشم،نماینده امور اراضی جهاد کشاورزی استان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس با تشریح جزئیات بیشتر از اضافه شدن یک منطقه و دو ناحیه جدید مدیریتی در این شهرداری گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس گفت: مشکل ما ملک ها و آپارتمان هایی است که به دلایل مختلف در سطح شهر نیمه کاره رها شده است و این ساختمان ها عمدتا دارای مشکلات حقوقی هستند و تعدادی از آنها ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در مبحث استخدام نیرو در بنگاه های اقتصادی استان به جوانان بومی ظلم شده گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: مسئولین انبارها تا 20 مهرماه سالجاری فرصت دارند اطلاعات انبار خود را به ثبت برسانند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: امروز برای ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان، نیازمند سرلوحه قرار دادن آموزه های دوران دفاع مقدس هستیم، لذا باید فرهنگ این دوران را در جامعه ترویج دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: پیمانکار جدید نیروگاه یک هزار و 400 مگاواتی سیریک در استان هرمزگان از سوی روسیه انتخاب شده که مورد تایید است و انتظار می رود عملیات اجرایی این نیروگاه از هفته های آتی آغاز شود.
مشاهده نتایج بیشتر...