سه شنبه ۳۰ دیساعت ۰۵:۲۵Jan 2021 19
جستجوی پیشرفته

شرکت ملی نفت ایران (nioc.ir)

  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
60 سال پیش چنین روزی - 14 سپتامبر 1960- نمایندگان پنج کشور تولیدکننده نفت یعنی ایران، عراق، کویت، عربستان سعودی و ونزوئلا در سالن الشعب بغداد گرد هم آمدند تا سازمان کشورهای صادرکننده نفت یعنی اوپک را ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
یک منبع اوپکی اعلام کرد که در واکنش به افت قیمت نفت به دلیل شیوع ویروس کرونا در چین، اوپک در حال بررسی تشدید کاهش تولید یا تمدید توافق کنونی در این زمینه هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد الجدان، وزیر دارایی عربستان سعودی در مصاحبه ای در مجمع اقتصادی داووس گفت: موضوع عرضه بین المللی سهام شرکت آرامکو همچنان مطرح است اما تصور نمی کنم به این زودی انجام شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت 6 و 48 دقیقه امروز (سه شنبه، یکم بهمن ماه) به 64 دلار و 90 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا به 58 دلار و 40 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
تاکنون نزدیک به نیمی از ذخایر نفتی اثبات شده جهان شامل انواع نفت خام و میعانات برداشت شده است، اما با وجود اینکه ایران یکی از اولین کشورها در شروع تولید تجاری نفت بوده ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت گازپروم نفت روسیه اعلام کرد که این کشور برای مشارکت بلندمدت با سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) آمادگی دارد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) اعلام کرد که مشارکت اوپک و متحدانش فراتر از کاهش تولید نفت دوام خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۳    
با تشدید تنش در منطقه در پی ترور سردار قاسم سلیمانی، بازارهای سرمایه گذاری جهانی و داخلی ایران شاهد نوسانات چشمگیری بود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۰:۰۶    
در صورت عملی شدن صادرات گاز اسراییل به اروپا سهم روسیه در این بازار کاهش می یابد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۸:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
تعداد اعضای اوپک با آغاز سال 2020 به 13 کشور کاهش یافت و محمد ارکاب، وزیر انرژی و معادن الجزایر ریاست دوره ای اجلاس اوپک را عهده دار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۶    
سرمایه گذاران هنوز ورود خود را به سال جدید احساس نکرده بودند که اولین هشدار و زنگ خطر ریسک برایشان به صدا درآمد. هشداری بنیادی که قادر است برنامه های 2020 میلادی آن ها را از ریل پیشرفت خارج کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت های جهانی نفت خام در پی ترور سردار قاسم سلیمانی در عراق، با افزایش بیش از سه درصدی همراه و به سطح 70 دلار برای هر بشکه نزدیک شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مخزن فهلیان میدان دارخوین به جهت سازوکار تزریق امتزاجی گاز، میدانی خاص به شمار می آید. از همین رو در ابتدای امضای قرارداد توسعه فناورانه این میدان ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۶    
در حالی که جهان سرگرم جنگ های تجاری و پویایی های ژئوپلیتیکی است ، روسیه بی سر و صدا، نفوذ سیاسی ، اقتصادی و نظامی خود را در فضای کم نظیر قطب شمال گسترش داده است ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
قیمت نهایی شاخص نفت خام برنت روز گذشته (جمعه، 29 آذرماه) به 66 دلار و 14 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا به 60 دلار و 44 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
یکی از مدیران شرکت لوک اویل روسیه اعلام کرد قیمت نفت در بازه 60 تا 65 دلار برای تولیدکنندگان نفت عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش، مطلوب است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۸:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بشکه های نفت تعیین کننده جایگاه و قدرت کشورها در بازار جهانی نفت و نهادهای بین المللی است. این عبارتی است که بارها از سوی بسیاری از صاحب نظران و تحلیلگران اقتصادی و سیاسی و از جمله وزیر نفت ایران در ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۳    
سابقه ساخت نخستین تلمبه خانه انتقال نفت به حدود 109 سال پیش برمی گردد زمانی که شرکت نفت ایران–انگلیس تصمیم گرفت که نفت خام حاصل از چاه های مسجد سلیمان را با خط لوله هدایت و به مقصدی معلوم (ناوگان ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
وزارت انرژی قزاقستان اعلام کرد که کشورهای عضو و غیرعضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) منشور همکاری را امضا کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قانون گذاران آمریکایی تحریم هایی را علیه پروژه نورد استریم 2 در پیش نویس قانون دفاع ملی سال 2020 گنجانده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۶    
برای مشاهده متن کامل مقاله در این قسمت کلیک کنید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیرخانه اوپک در تازه ترین چشم اندازی که روز 5 نوامبر از بازار نفت تا سال 2040 میلادی منتشر کرده، اعلام کرد که تقاضای نفت اعضاء این سازمان تا سال 2023 حدود 7 درصد کاهش خواهد یافت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۰:۱۶   + ۲۸ سایت دیگر  
یکصدوهفتادوهفتمین نشست وزیران کشورهای عضو اوپک تصویب کرد که مجموع تولید روزانه این سازمان و متحدانش 500 هزار بشکه دیگر کاهش یابد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
تولیدکنندگان عضو اوپک و غیراوپک بر تعمیق کاهش عرضه روزانه 503 هزار بشکه توافق کردند، کشورهای عضو و غیرعضو اوپک با منابع ثانویه به عنوان مرجع اعلام تولید نفت موافقت کردند ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
یکصدوهفتادوهفتمین نشست سازمان کشورهای صادرکننده (اوپک) دقایقی پیش در مقر این سازمان در وین آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و شی جین پینگ، همتای چینی وی بر راه اندازی خط لوله ای که گاز طبیعی را از سیبری به شمال شرق چین منتقل کرده و روابط سیاسی میان مسکو و پکن تقویت می کند، نظارت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
برنامه یکصدو هفتاد و هفتمین نشست سازمان کشورهای صادرکننده نفت که پنجشنبه (14 آذر ماه) در وین، پایتخت اتریش، برگزار می شود، اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۸:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت قطر پترولیوم اعلام کرد که تولید ال ان جی قطر تا سال 2027 میلادی به 126 میلیون تن می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت 5 و 50 دقیقه امروز (دوشنبه، چهارم آذرماه) به 63 دلار و 46 سنت و قیمت شاخص دبلیو تی آی آمریکا به 57 دلار و 87 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) اعلام کرد که با وجود سال دشواری که این سازمان پشت سر گذاشته است، درباره افت قیمت نفت به دلیل جهش تولید نفت شیل در آمریکا نگران نیست.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام آژانس بین المللی انرژی رشد تقاضای جهانی نفت از سال 2025 میلادی به بعد رو به کند شدن می رود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
تجارت جهانی گاز طبیعی مایع شده (ال ان جی) تا پایان ماه ژوئیه 2019 (تیر - مرداد) براساس گزارش دبیرخانه مجمع کشورهای صادرکننده گاز نسبت به مدت مشابه پارسال با 13 درصد افزایش به 203.4 میلیون تن رسید ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
نهاد ناظر بازارهای مالی در عربستان درخواست شرکت آرامکو برای عرضه عمومی سهام خود را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۴۹ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا مجوز شرکت سریکا انرژی برای اداره میدان Rhum در دریای شمال که شرکت ملی نفت ایران 50 درصد در آن سهم دارد را به مدت دو سال دیگر تمدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به نظر می رسد برنامه عرضه اولیه عمومی سهام شرکت آرامکوی سعودی که ارزش گذاری دو تریلیون دلاری را هدف گرفته، شکست خورده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) اعلام کرد که این سازمان و متحدانش ثبات بازار نفت را پس از سال 2020 میلادی نیز حفظ می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
واردات نفت چین در ماه سپتامبر امسال به دلیل رشد تقاضای فصلی، افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
قیمت نهایی شاخص نفت خام برنت روز گذشته (جمعه، 19 مهرماه) به 60 دلار و 51 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا به 54 دلار و 70 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی یی سی اف) برای تقویت همکاری در زمینه پژوهش و انتقال تجربه ها یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالا شرکت ملی نفت ایران ضمن تشریح آخرین وضعیت پروژه های خانواده 10 گروه کالایی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
اکوادور در تلاش برای افزایش درآمدهای حاصل از صادرات نفت، در سال 2020 میلادی از سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) خارج می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت 5 و 32 دقیقه امروز (سه شنبه، نهم مهرماه) به 59 دلار و 69 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا به 54 دلار و 46 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
با یک نگاه می توان نوشت: ببینید وضع صنعت نفت ایران به کجا رسیده است که وزیر نفت آن در مراسم امضای قرارداد ساخت پمپ! آن هم با ارزش کمتر از 50 میلیون یورو! شرکت می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۲۰:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
برخی منابع اعلام کردند که پس از حمله به تأسیسات نفتی سعودی آرامکو، عرضه سهام این شرکت در سال جاری میلادی رخ نمی دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر انرژی روسیه اعلام کرد در ماه جاری میلادی برای پایبندی به توافق جهانی کاهش تولید نفت، روسیه عرضه خود را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت 7 و 38 دقیقه امروز (سه شنبه، دوم مهرماه) به 64 دلار و 42 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا به 58 دلار و 36 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
روسیه پس از حکم یک دادگاه اتحادیه اروپا درباره خط لوله آلمانی اوپال، ممکن است برای بستن قرارداد چند ساله با این بلوک و اوکراین برای فروش گاز طبیعی تردید پیدا کند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
قیمت نفت برنت در پی قطع نیمی از صادرات نفت عربستان افزایش بیش از 19 درصدی را برای نخستین بار از ژانویه 1991 میلادی در طول یک روز تجربه کرد و به بالاترین حد در چهار ماه گذشته رسید.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
شانزدهمین نشست کمیته وزارتی نظارت بر توافق اوپک و غیراوپک روز پنجشنبه (21 شهریورماه) در ابوظبی با تاکید بر لزوم همکاری و تعهد بیشتر برای حمایت از ثبات بازار نفت به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر برق عراق با مقاومت در برابر فشار آمریکا برای توقف واردات گاز از ایران، اعلام کرد: عراق بدون ادامه واردات گاز از کشور همسایه خود به مدت سه تا چهار سال دیگر، برای تولید برق کافی دچار مشکل خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عربستان سعودی یک شاهزاده را به عنوان وزیر جدید انرژی این کشور منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۰۹:۲۱    
قیمت سبد نفتی اوپک روز پنج شنبه (14 شهریورماه) از 60 دلار فراتر رفت و به 60 دلار و 58 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
شاخص های پایداری و حفظ محیط زیست طی دهه اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. توجه به ابعاد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی توسعه جامعه و ایجاد هماهنگی و همسویی این ابعاد ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی اوپک روز دوشنبه (11 شهریورماه) نسبت به روز جمعه یک دلار و 35 سنت کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دولت آمریکا اعلام کرد تولید نفت این کشور در ماه ژوئن سال جاری برای دومین ماه پیاپی کاهش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
نفت همواره موتور پیشران توسعه کشور ما بوده است و از این نظر فعالیت پرسنل شاغل در صنعت نفت بارها و بارها از سوی رهبر فرزانه انقلاب ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
یک صنعت سرآمد، کارآفرین، تحول گرا و هوشمند برای بقا و استمرار تولید انبوه در شرایط عادی راهکارها و گزینه های مختلفی پیش رو دارد، اما در شرایط تحریم و رویارویی مستقیم در جنگ تمام عیار اقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
از آن زمان که نام پارس جنوبی به عنوان پرآوازه ترین میدان مستقل گازی جهان و سرمایه عظیم ملی در آب های سرزمین مان بر سر زبان ها افتاد ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
دریای خزر به عنوان بزرگترین دریاچه جهان با دارا بودن نزدیک به 40 درصد مجموع مساحت دریاچه های دنیا از حیث ذخایر نفت و گاز جزء مناطق به نسبت بکر جهان به شمار می آید.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۰    
در نقشه ترسیم شده در توسعه پایدار صنعت نفت، رسالت شرکت ملی نفت ایران در تولید صیانتی نفت و گاز تنها در مسیر حفاظت از محیط زیست قابلیت تحقق خواهد داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۰    
شرکت ملی نفت ایران در کنار انجام فعالیت های بالادستی صنعت نفت که در بخش های اکتشاف، حفاری و تولید از میادین نفت و گاز خلاصه می شود، توجه ویژه ای به انجام امور عام المنفعه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران در ادامه اجرای سیاست های خود در توان افزایی و ارتقای سطح فنی صنعتگران داخلی، طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت را در قالب 33 بسته سرمایه گذاری و یک بسته مسئولیت اجرایی (مجموعا به ارزش ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۰    
پژوهش و فناوری، زیربنای توسعه در هر سازمانی است؛ در صنعت نفت نیز این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۸:۱۰    
مفاهیم اولیه در بررسی اصول اساسی درباره چگونگی ذخیره سازی داده ها در سیستم های رایانه ای - پایگاه داده های رابطه ای اساس و زیربنای اکثر سیستم های حسابداری یکپارچه (ERP) را تشکیل می دهد و معروفترین ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۰۹:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
چین و فیلیپین قرار است به طور مشترک به عملیات اکتشاف نفت و گاز در دریای جنوب چین بپردازند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۰۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تولید نفت روسیه در ماه میلادی جاری به 11.31 میلیون بشکه در روز افزایش پیدا کرد که بالاتر از نرخی بود که این کشور تحت توافق کاهش تولید با سایر تولیدکنندگان متعهد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۹:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی اوپک روز دوشنبه (چهارم شهریورماه) 59 دلار و 18 سنت ثبت شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
برای نخستین بار در هفته جاری قیمت نفت برنت از مرز60 دلار گذشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
بزرگ ترین شرکت انرژی چین تحت فشار تحریم های دولت آمریکا، از خرید مستقیم نفت ونزوئلا خودداری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت آرامکوی سعودی با وجود افت قیمت نفت، سودآورترین شرکت جهان ماند و تقریبا تمامی درآمد خالص خود را سود سهام پرداخت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۰:۵۲    
همزمان با فراگیر شدن نگرانی ها در خصوص رکود اقتصادی و سایه افکنی آن بر بازارهای جهانی به دنبال جنگ تجاری بین چین و آمریکا، روز جمعه ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۲    
تمایل به بین المللی شدن به طور قابل توجهی بر گرایش شرکت ها و موسسات برای یافتن بازارهای جدید خارجی تاثیر گذار است ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۲    
سرعت خودرو کم شد؛ راننده روی پایم زد و گفت: این سی و سه پل دار بهاره ست، اما سی و یکیه؛ بشمار . نمی دانستم باید به شمارش موانع روی پل بپردازم یا دودی که آسمان منطقه رگ سفید را در آغوش گرفته بود ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۲    
ایده اش شاید در نشست های وزیر انرژی روسیه با وزیران انرژی عربستان و امریکا شکل گرفته باشد. من اما دیروز تلاش برای تحقق اش را پس از نشست کمیته مشترک فنی بین اوپک و غیراوپک مشاهده کردم ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۲    
سوم آذرماه امسال، نخستین تفاهمنامه همکاری و قرارداد محرمانگی بر پایه چارچوب قراردادی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در راستای اجرای الگوی جدید قراردادهای نفتی در حوزه بالادستی صنعت نفت و با هدف توسعه ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۲    
سال 1380 با حضور مهندس بیژن نامدار زنگنه در وزارت نفت، غلامرضا منوچهری همراه وی به حوزه نفت آمد و در شرکت های مهمی همچون پتروپارس مشغول به کار شد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۲    
عملیات اجرایی طرح توسعه فاز 19 پارس جنوبی 25 خردادماه 1389 کلید خورد و طی آن کنسرسیومی متشکل از شرکت های پتروپارس ایران و مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی مامور توسعه این طرح شدند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۲    
معاون مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالا در امور مهندسی و حمایت از ساخت داخل با تشریح کامل جزئیات 10 گروه کالایی خانواده صنعت نفت از امضا 53 قرارداد از زمان اجرایی شدن این پروژه از سال 1393 تاکنون خبر ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۲    
ایران به عنوان قطب انرژی در خاورمیانه از ذخایر قابل توجه منابع هیدروکربوری برخوردار است، به گونه ای که هم اکنون میزان ذخایر نفت درجای کشور بیش از 712 میلیارد بشکه و ذخایر نفت باقیمانده قابل برداشت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۲    
ایران بار دیگر طعم تلخ تحریم ها را در کام خود حس کرد؛ طعم تلخی که بسیاری از دست اندرکاران عالی رتبه دولت در دوره نخست تحریم ها از آن به مثابه فرصتی دوباره برای حیات و تجدید قوای صنایع و اقتصاد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۲    
منطقه استراتژیک غرب کارون، بخش بزرگی از قلمرو کاری شرکت مهندسی و توسعه نفت است. این شرکت با توجه به راهبردی و پراهمیت بودن پروژه های ملی که در دست اجرا دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۲    
بخش حسابداری قراردادها الف ) حسابداری قراردادهای دولتی چرا لزوما باید یک سیستم حسابداری منطبق با مفاد قراردادهای دولتی را طراحی و ایجاد کرد؟ ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۲    
تغییردرنگرش مدل سازی داده ها وتبعات آن درساختار پایگاه های داده های سیستم های پردازشی سازمان ها سیستم های هوشمند کاربرمحور , رویداد محور ویا رویداد گرا ؟ ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مقایسه ذخایر درجای نفت و گاز ایران در سال 97 با سال 57 نشان می دهد با وجود برداشت و مصرف مستمر ذخایر، به واسطه اکتشاف ها و جایگزینی های انجام شده ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
عربستان سعودی قیمت نفت سبک خود که در سپتامبر به مشتریان آسیایی عرضه می کند را کاهش داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اینکه تولید نفت در خلیج فارس همواره پایدار خواهد ماند، گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۲۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با بیان اینکه برای ادامه کار در برجام و برگرداندن اقدام های ایران به گذشته اقدام هایی باید انجام شود ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲    
دیدار پایانی مسابقات فوتسال جام رمضان با برتری تیم نفت فلات قاره روز جمعه (27 اردیبهشت ماه) به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲    
موزه پمپ بنزین دروازه دولت تهران به عنوان نخستین موزه نفتی پایتخت و سومین موزه صنعت نفت کشور به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲    
به همت امور زنان و خانواده شرکت ملی نفت ایران، کارگاه عملی افزایش فعالیت بدنی با هدف ارتقاء سلامت جسمی زنان شاغل برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
فضای محیطی ایستگاه های مترو شهر مقدس مشهد با هدف اشاعه فرهنگ مصرف بهینه انرژی از سوی شرکت بهینه سازی مصرف سوخت به موضوع آموزش و فرهنگ سازی اختصاص یافت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ششمین نشست شورای مدیریت منابع انسانی شرکت نفت فلات قاره ایران، به میزبانی منطقه عملیاتی قشم برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲    
چهارمین دوره آموزشی فشرده مدیران ستادی شرکت ملی نفت ایران در سال 98 برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
اهالی روستای روزنه از شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون که در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی، روزانه با 2 دستگاه تانکر آب آشامیدنی این روستا را تامین می کند، قدردانی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از آغاز نسل جدید فعالیت های اکتشافی در شمال شرق کشور خبر داد و گفت: با تاکید وزیر نفت و نظر به اهمیت تامین انرژی در این منطقه ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فردوسی مشهد از حمایت های مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در برقراری تعامل با دانشگاه ها قدردانی کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲    
سومین جلسه رصد فناوری های نوظهور با حضور رییس پژوهشگاه صنعت نفت، مدیران و معاونین در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عملیات حفاری در دریا شرکت ملی حفاری ایران از تحقق 13 روز جلو افتادگی در حفر و تکمیل یک حلقه چاه نفتی با کاربست دستگاه حفاری مورب در آب های خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت مصرف بی رویه انرژی در کشور را نگران کننده خواند و بر لزوم آموزش و فرهنگ سازی تأکید کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...