جمعه ۰۲ فروردینساعت ۱۳:۱۵Mar 2019 22
 

خبرهای بانک ویدئو نوداد 13 آبان 1397 - nodud.com

 
بانک ویدئو نوداد 29 اسفند 1396 بانک ویدئو نوداد 31 فروردین 1397 بانک ویدئو نوداد 31 اردیبهشت 1397 بانک ویدئو نوداد 31 خرداد 1397 بانک ویدئو نوداد 31 تیر 1397 بانک ویدئو نوداد 31 مرداد 1397 بانک ویدئو نوداد 31 شهریور 1397 بانک ویدئو نوداد 30 مهر 1397 بانک ویدئو نوداد 30 آذر 1397 بانک ویدئو نوداد 30 دی 1397 بانک ویدئو نوداد 30 بهمن 1397 بانک ویدئو نوداد 1 اسفند 1397 بانک ویدئو نوداد 1 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 2 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 3 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 4 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 5 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 6 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 7 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 8 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 9 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 10 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 11 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 12 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 13 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 14 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 15 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 16 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 17 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 18 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 19 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 20 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 21 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 22 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 23 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 24 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 25 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 26 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 27 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 28 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 29 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 30 آبان 1397 
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۲:۳۹    
بیشتر افراد قبول دارند که چین با بیش از 1.3 میلیارد نفر جمعیت و تاریخچه جالبی که در فلسفه و امپراتوری دارد؛ کشور جذابی است
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۰:۱۳    
ما معمولا رفتار ها و کار های عجیب دیگران را ویژگی های شخصیتی آن ها تلقی می کنیم، در حالی که ممکن است مسأله به این سادگی نباشد و در واقع مشکل جدی تری وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۸:۲۲    
احمد ایراندوست بازیگر ایرانی امیر تتلو را پس از فحاشی به دختران و زنان ایرانی تهدید به مرگ کرد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۳:۵۱    
به تازگی موزه ای با هدف بر هم زدن حال بازدیدکنندگان در سومین شهر بزرگ سوئد، مالمو افتتاح شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۳:۴۵    
هفته مد تفلیس، نمایشگاه مد و پوشاک گرجستان است که سالانه دو بار در شهر تفلیس پایتخت گرجستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۳:۱۳    
عکسی یادگاری از چهار بازیگر زن سینمای ایران را که کنار چند خودرو ایستاده اند، ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۲:۵۵    
روایت های حضور عباس ورامینی در لانه ی جاسوسی یکی از بخش های قابل توجه در هیاهوی سکوت کتاب زندگی نامه اش است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۲:۵۵    
محسن چاوشی، خواننده موسیقی پاپ، با انتشار متنی در اینستاگرام، با یادآوری شرایط خواندن قطعات فیلم سنتوری با ذکر عبارت بعضی اوقات خنده ام می گیرد به جویندگان مهری که فلسفه می دانند و کاری می گردانند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۲:۳۴    
سلامت روانی عامل جنایت خیابان نبرد که در جریان تحقیقات قضایی مدعی شد بعد از این جنایت 400 قرص خورده و با چاقو رگ دستانش را زده بود تا خودکشی کند دیروز از سوی کارشناسان پزشکی قانونی تایید شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۱:۵۸    
یک موی تای کار ایتالیایی به نام کریستین داگیو بر اثر دریافت ضربات شدید جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۰:۴۰    
مسابقاتی که امسال هفتاد و سومین سال برگزاری خودش را سپری میکند و دارای 29 تیم از کشور آمریکا و یک تیم از کانادا می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۰:۱۰    
نفیسه کوهنورد با حجاب اسلامی کامل مشغول تهیه گزارش برای بی بی سی از راهپیمایی اربعین شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۶:۰۴    
رییس سازمان آتش نشانی شهرداری کرج از نشست زمین یکی از پاساژهای کرج خبر داد و گفت: علت ریزش دهانه چاه پاساژ امیری در دست بررسی است اما خطری کسبه را تهدید نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۳:۴۵    
دو بازیکن پرسپولیس در پایان مرحله رفت فینال آسیا در جمع خشن ترین بازیکنان لیگ قهرمانان قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۰:۳۲    
بازار خودرو همچنان در بلاتکلیفی به سر می برد. این بلاتکلیفی هم در طرف عرضه و هم در طرف تقاضا قابل مشاهده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۰:۳۲    
دنیای اقتصاد پس از انتشار صورت های مالی دو خودروساز بزرگ داخلی اقدام به تحلیل و بررسی نتایج سود و زیان این شرکت ها کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۰۹:۵۰    
نیک نیت- دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی، از کشف انبار دپوی مشروبات الکلی و شناسایی و انهدام یک باند توزیع کالای قاچاق در مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۰۸:۵۶    
به مناسبت 13 آبان و همزمان با روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، شهرداری شیراز در اقدامی عجیب بنری با محتوای به ظاهر استکبارستیز را روی یکی از پل های عابر پیاده این شهر نصب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۰۸:۳۸    
ظهر دیروز یک دستگاه خودرو خارجی پلاک منطقه آزاد قشم وارد اورژانس قشم شده که پرسنل اورژانس بلافاصله کامران تفتی بازیگر و مجری رسانه ملی را که دچار عارضه قلبی شده بود که کامبیز دیرباز نیز او را همراهی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۰۸:۳۲    
بهاره رهنما که این روزها در تمرینات نمایش شاه لیر حضور دارد، گفت: گانریل زنی سرد و قدرت طلب با رفتاری خشن است که فاصله زیادی از شخصیت من دارد و چالش جالبی را در دستیابی به نقش برایم به وجود آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۰۸:۲۰    
این مرد که مربی ورزشی است پس از دستگیری برای انجام آزمایش سلامت روان به پزشکی قانونی فرستاده شد و متخصصان صحت روان او را تأیید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۰۸:۰۷    
Mercedes Benz SLS AMG در تهران مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۰۸:۰۷    
تازه داماد افغان وقتی فهمید هموطنش، قصد دارد فایل صوتی همسرش را در تلگرام منتشر کند، او را با شال گردن خفه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۰۰:۴۰    
ملی پوش ایرانی دینامو زاگرب در جریان برتری تیمش مقابل اوسی یک حضور نداشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۰۰:۴۰    
اخبار تازه نشان می دهند که مایکروسافت قصد دارد همکاری جدیدی بین تکنولوژی بلاک چین آژور و سیستم فریم ورک مالی نزدک (NFF) ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۰۰:۰۴    
زن سالخورده ثروتمندی که در یکی از ایستگاه های متروی چین اقدام به طلب پول از مسافران و گدایی از آنها می کرد به تیتر یک رسانه های این کشور تبدیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۳:۵۲    
یک شهروند ایرانی در شهر آنالیا در نزدیکی آنتالیای ترکیه٬ تابلویی از هنری ماتیس نقاش مشهور فرانسوی در اختیار دارد که کارشناسان هنری ارزش آن را 12 میلیون دلار برآورد کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۳:۴۶    
1یکی دو روز قبل، تصویری از سوفی ترنر بازیگر محبوب سریال پربیننده بازی تاج و تخت در فضای مجازی دست به دست شد که او را با گریمی که قرار بود برای شرکت در مراسم هالووین عجیب و ترسناکش کند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۳:۴۰    
الک بالدوین مجری تلویزیون و بازیگر معروف آمریکایی به دلیل دعوا بر سر جای پارک در منهتن، دستگیر شده و سوفیا میسون از اداره پلیس نیویورک در این باره گفته ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۲:۳۹    
سیدف یاووزال سفیر ترکیه در اوگاندا در مراسم مهمانی که به مناسبت روز جمهوری ترکیه در این کشور برگزار شده بود، با لباس یونان باستان حاضر شد که مورد شماتت دولت ترکیه قرار گرفت و به آنکارا فرا خوانده شد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۲:۲۹    
شرکت ConsenSys که در زمینه ی فناوری بلاک چین فعالیت دارد، استارتاپ رؤیایی استخراج و حفر معادن فضایی Planetary Resources را خریداری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۲:۲۳    
عثمانلی اسپور در حضور تعویضی هافبک ایرانی خود برابر اسکی شهیر اسپور شکست خورد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۲:۲۳    
ترابزون اسپور ترکیه در حضور ثابت و تعویضی دو ملی پوش ایرانی خود برابر بورسا اسپور متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۲:۲۳    
آپوئل نیکوزیا در حضور تعویضی مهاجم ایرانی خود برابر پافوس به تساوی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۲:۲۳    
روزنامه صحار عمان با اشاره به پیروزی مجیس در دیدار اخیرش، تصویر هافبک ایرانی این تیم را درج کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۲:۲۳    
هافبک ایرانی عثمانلی اسپور بعد از حدود سه ماه مجددا شرایط بازی پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۲:۲۳    
هواوی میت 20 پرو به یکی از توانمند ترین دوربین های دنیای گوشی های هوشمند مجهز است که در ادامه نگاهی عمیق به عملکرد آن خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۲:۲۳    
مطالعه دانشمندان موسسه Seeing Machines استرالیا نشان می دهد که زمان واکنش راننده هنگام استفاده از سیستم نیمه خودران اتوپایلوت تسلا به 3.5 ثانیه می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۲:۲۳    
در نمایشگاه تیونینگ و افترمارکت سما 2018، فورد با 8 مدل سفارشی و جذاب وانت سری F شرکت کرد. دراین مطلب به معرفی این مدل ها می پردازیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۲:۲۳    
استارتاپ SingularityNET که ربات انسان نمای سوفیا را ساخته بود حال دنبال استخدام و پرورش مهندسان زن است و فرصت های خوبی در اختیار آن ها قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۲:۲۳    
بیش از 35 قرن سابقه هنر شیشه گری، نوآوری هایی علوم و تکنولوژی و بهترین کتابخانه درباره شیشه و شیشه گری زنده، دیدنی های موزه شیشه کورنینگ را تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۲:۲۳    
تصویری جالب از یک پراید تاکسی کروک شده در عراق را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۲:۱۷    
شهرزاد مدیری را در کنار پدرش مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۲:۱۰    
دیرین شناسان بقایای گونه ای ناشناخته از دایناسورها را کشف کرده اند که 110 میلیون سال قبل در آرژانتین می زیسته اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۱:۵۸    
مهناز افشار نوشت: تو کویر باشی آهنگ چکاوک سلطان داریوش اقبالی رو گوش داده باشی و اقای تورج اصلانی ازت عکس گرفته باشه کجای این جنگل شب پنهون میشی خورشیدکم پشت کدوم سد سکوت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۱:۵۵    
محققان دانشگاه کلرادو آمریکا برای اولین بار دریافتند که مصرف زنجبیل در تغییرات خلق وخو و قضاوت های اخلاقی موثر است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۱:۴۳    
حمیده چوبک مدیر پایگاه تاریخی الموت گفت: با توجه به شرایط نامناسبی که این اسکلت در آن قرار داشته دچار پوسیدگی و تخریب شده و شناسایی کامل آن امکان پذیر نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۱:۳۶    
برای همه ما پیش آمده که به دلایل گوناگون از جمله تجربه سفر جاده ای یا گران قیمت بودنِ هزینه استفاده از وسایل نقلیه عمومی مانند هواپیما و قطار ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۱:۳۶    
مردی 52 ساله اهل ایتالیا با چشمان خونین به بخش اورژانس در بیمارستانی مراجعه کرد و با حالتی وحشت زده شروع به شرح وضعیت خود برای پزشک کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۱:۳۳    
باز هم ماجرای هر ساله گرانی بلیت هواپیما در مسیر تهران - مشهد در دهه آخر صفر همزمان با سفر زائران به مشهد برای سالروز شهادت امام رضا (ع) تکرار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۱:۱۹    
محمد ابراهیم زاده، معلم 33 ساله دبستان شهید امیری شهرستان آب پخش، که 27 دانش آموز خود را از آتش نجات داد و در آزمایشگاه حبس شد و از شدت دود بی هوش شد و به کما رفت اکنون پس از بهبودی برایمان از روز ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۱:۰۷    
خودروی جدید مک لارن را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۵۵    
هنر همانند بسیاری از جنبه های زندگی، برای موفق بودن نیازمند جذابیت است و البته زیبایی در شکل دهی به جذابیت های هنری عاملی مهم تلقی می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۳۱    
ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 7:40 صبح امروز با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 94 را به محل حادثه واقع در دره فرحزاد، خیابان آبشار اعزام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۱۳    
در سالیان اخیر تنوع ارقام خوراکی در صبحانه های شهر وان ترکیه مشهور شده و در کتاب گینس ثبت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۰۱    
مرتضی اسدی بازیکن کهنه کار اکسین در پایان دیدار برابر ملوان بندرانزلی چهار گوشه استادیوم قدیمی تختی را بوسید و از فوتبال خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۰۱    
مهاجم تیم استقلال خوزستان می گوید به طور قطع این تیم از شرایط نامناسب فعلی خارج می شود و به روزهای خوب برمی گردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۰۱    
سرمربی تیم فوتبال استقلال در اوج حساسیت ها برای بازی تیمش مقابل ماشین سازی به تبریز سفر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۰۱    
هافبک تراکتورسازی امروز عمل جراحی سبکی انجام داد اما مشکلی برای بازی با ذوب آهن در هفته دوازدهم لیگ برتر ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۰۱    
شاگردان جواد نکونام یکی از تیم های موفق در ایجاد موقعیت هستند اما در تبدیل آن به گل ناموفق عمل می کنند و حالا جزو سه تیم پایانی جدول قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۰۱    
امروز در فرودگاه تبریز اتفاق جالبی برای کاروان استقلال رخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۰۱    
مدافع راست ماشین سازی از انگیزه تیمش برای برتری مقابل استقلال می گوید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۰۱    
مهاجم ایرانی آپوئل نیکوزیا جزو نفرات ذخیره این تیم مقابل پافوس است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۰۱    
مک لارن مشخصات فنی سنا GTR را تأیید کرد. این خودروی مخصوص پیست قبلاً در سبد محصولات سری سوپر مک لارن کاملاً خودنمایی کرده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۰۱    
شرکت بیمه ی Veygo لیستی از گوگلی ترین برندهای جهان را منتشر کرده و همان گونه که خواهید دید خودروسازان آسیایی در لیست موردنظر حرف اول را می زنند. ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۹    
تیم اکسین البرز در روزی که سرمربی به همراه نداشت توانست تیم میزبان را متوقف کند و به یک تساوی در انزلی دست پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۹    
تیم های میانه جدولی لیگ دسته یک در دیدار مقابل هم به تساوی رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۹    
دو تیم خونه به خونه و شهرداری ماهشهر به تساوی بدون گل رضایت دادند تا همچنان شرایط نامساعدی در جدول رده بندی مسابقات داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۹    
ABT اسپورت لاین یکی از اولین تیونرهایی است که کیت مخصوص خود را برای شاسی بلند پرچم دار آئودی Q8 معرفی نموده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۳    
علیرضا جهانبخش ابراز امیدواری کرد که در ادامه بیشتر برای برایتون بازی کند و موثرتر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۳    
ستاره دو ملیتی فوتبال ایران در ادامه روزهای درخشان در لاشامپیونه برای دومین بار متوالی عنوان بازیکن برتر ماه آمیان را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۳    
باشگاه فولاد خوزستان نسبت به تصمیمات داوران در بازی های چند هفته اخیر معترض بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۳    
کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان قاره کهن را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۳    
سرمربی تیم ملی کرواسی برای برانکو ایوانکویچ در فینال لیگ قهرمانان آرزوی موفقیت کرد و عملکرد وی را ستود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۳    
فغانی می گوید: دیدار فینال جام ملت های 2015 آسیا که بین تیم های کره جنوبی و استرالیا برگزار شد را سوت زدم و انگیزه ای برای قضاوت در فینال این دوره ندارم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۳    
مدافع راست استقلال در بازی با ماشین سازی در هفته یازدهم لیگ برتر غایب خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۳    
مدافع استقلال بعد از مدت ها نامش در لیست 18 نفره این تیم قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۳    
بازیکن جوان ماشین سازان می گوید تیمشان در بحران خاصی نیست و تمام تلاششان را برای برد استقلال به کار خواهند گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۳    
غول خودروسازی آلمان از سه نمونه سفارشی سدان کامپکت فولکس واگن جتا جدید در نمایشگاه تیونینگ سما 2018 رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۳    
تنظیم بودن فشار خون بدن یکی از موارد مهمی است که می تواند سلامت ما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما چگونگی تنظیم بودن فشار خون یکی از معماهای حل نشده ی تاریخ باقی مانده بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۳    
پژوهشگران در روشی خلاقانه توانستند بازدهی ترکیبی سلول های سیلیکونی رایج را به طرز قابل توجهی افزایش دهند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۳    
استارمن (مرد ستاره ای) که 9 ماه پیش سوار بر خودروی رودستر تسلا به فضا پرتاب شد، اکنون میلیون ها کیلومتر از زمین فاصله گرفت است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
مدافع پدیده مشهد می گوید که از پیروزی برابر نساجی سورپرایز نشده چون چگونه راه بردن این تیم را در هفته قبل تمرین کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
ملی پوش ایرانی اخمت گروزنی در ترکیب این تیم برابر زنیت سن پترزبورگ حضور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد حاضر به برگزاری مسابقه با پدیده در تختی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
روزنامه های ژاپنی به انگیزه تیم پرسپولیس برای کسب اولین قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا پرداخته اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
تیم فوتسال مس ورزقان از پیراهن جدید خود با ستاره آسیایی بر روی لوگوی این باشگاه رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
سرمربی موقت تراکتورسازی در بازی با پیکان دچار مصدومیت جزئی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
تمام ظرفیت فروش بلیت بازی پایانی لیگ قهرمانان 2018 آسیا از طریق پیش فروش اینترنتی و سامانه الکترونیک انجام خواهد شد و برای این بازی به هیچ وجه در ورزشگاه یا هر مکان دیگری عرضه مستقیم بلیت بازی صورت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
دیدار سپاهان و مس کرمان در جام حذفی با حذف کرمانی ها در ضربات پنالتی همراه شد. جایی که پنالتی نهم را دروازه بان کرمانی ها خراب کرد و مس کرمان از جام حذفی خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
آبه بازیکن 19 ساله تیم کاشیما آنتلرز ژاپن اعتقاد دارد می تواند در جو ورزشگاه آزادی فوتبال بازی کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
بسته به شرایط و ویژگی های مختلف می توان چهار هویت را برای انسان در نظر گرفت که در زندگی کاری و شخصی او تأثیرگذار است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
اولین وای فای فوق سریع خودرو، با همکاری بنتلی و شرکت ViaSat، سال آینده عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
اکثر ما تصور اشتباهی از استرس داریم و آن را چیز مضری می دانیم و همیشه سعی می کنیم که از آن فرار کنیم یا آن را سرکوب کنیم؛ اما واقعیت می تواند متفاوت باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
پاوربانک های یونیوو Top-10 و Top-5 در دو ظرفیت 5 هزار و 10 هزار میلی آمپرساعتی، شارژر همراهی مناسب برای گوشی های هوشمند و تبلت شما است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
تویوتا لندکروزر 2019 تقریباً بدون هیچ گونه تغییر نسبت به مدل سال پیش معرفی شد. این شاسی بلند فول سایز و نمادین که از ساختار بدنه روی فریم سود می برد فضای کافی برای 8 سرنشین را داشته و با سیستم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
هوندا سیویک هاچبک 2019 و سیویک تایپ R از نظر قیمت گذاری و به روزرسانی های ملایم صورت گرفته قدم های سیویک کوپه، سدان و Si را دنبال کرده اند. ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
کارشناسان در آینده، انتظار تشدید موج گرما و خشکسالی را دارند؛ کاهش شدید تولید محصولات کشاورزی به خصوص ذرت، در پیش است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱    
شرکت آمریکایی واندرهال که با ساخت رودستری سه چرخ معروف شده است، نسخهٔ لوکس تری از خودروی خود را با نام کارمل (Carmel) معرفی کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۳:۰۶    
کاپیتان تراکتورسازی به خوبی وظیفه رهبری تیمش در زمین را انجام می دهد.
  • ۱