شنبه ۰۸ آذرساعت ۰۶:۱۰Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

استانداری کردستان (ostan-kd.ir)

  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۹    
استاندار کردستان عنوان کرد کە بنا بە توافقات و رایزنی های صورت گرفتە با وزارت نیرو و با تحقق و جذب اعتبارات لازم سد ژاوە امسال آبگیری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۹    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان تاکید کرد: در تعیین قیمت مرغ باید حقوق تولید کننده و مصرف کننده در نظر گرفته شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان اعلام کرد برای رفع مشکل آب شرب سنندج در ستاد مدیریت بحران کشور 100 میلیارد تومان تصویب و دریافت خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۹    
مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران گفت: تاکنون برای پروژه سدهای ژاوه و آزاد 2 هزار میلیارد تومان هزینه شده اما بهره وری و پیشرفت لازم صورت نگرفته که باید با تلاش دستگاه های مرتبط زودتر به ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کردستان تاکید کرد کە دستگاه های دولتی با هدف بهبود فضای شهری و روان سازی ترافیک با شهرداری تعامل و همکاری داشتە باشند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان از طریق سامانە سامد با 35 شهروند کردستانی بە گفتگو نشست و مشکلات و درخواست های آنان را بررسی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۸    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان در تاکید بر لزوم دقت در تعیین متقاضیان سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بانه، گفت: مجوزها باید در حد و تراز این منطقه باشد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۸    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان از آغاز مرحله سوم توزیع 30 هزار بسته معیشتی میان خانوارهای آسیب دیده از کرونا، در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
استاندار کردستان تاکید کرد کە سلسلە نقشبندیە منشاء خدمات بسیار بزرگی در ایران و دیگر کشورهای همسایە بودەاند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شورای فرماندهی پایگاه شهید کاظمی استانداری کردستان در پیامی هفته بسیج را تبریک گفتند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۱۳    
استاندار کردستان در جلسه ویدئو کنفرانس با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در تاکید بر اهمیت توسعه زیرساخت اینترنت در استان، گفت: کار در کردستان سخت اما شدنی است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با اشاره به آغاز طرح ممنوعیت تردد به شهرهای وضعیت قرمز گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
بهمن مرادنیا در پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۴۲    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان در خصوص وقوع سیل هشدار داد و گفت: پیش بینی هواشناسی حاکی از بارش باران و در نتیجه سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها در پنج روز آینده است لذا از مردم می خواهیم ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کردستان، با ابراز تاسف از خسارات شدید ناشی از کرونا در حوزه گردشگری، اظهار داشت: پیگیر مشکلات فعالان حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۲    
بەهمەن مورادنیا پارێزگاری کوردستانی ئێران له نامەیکدا سەرەخۆشی خۆی و سەرجەم خەڵکی کوردستانی ئێرانی بۆ کۆچی دوایی خوالێخۆشبوو فرسەت سۆفی پارێزگاری هەولێر را گه یاند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: براساس طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت های کرونایی ابلاغی سازمان امور اداری و استخدامی کشور که از اول آذر اعمال می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، اظهار داشت: تاکنون در خصوص تامین اعتبار پژوهشی دانشگاه ها، در کردستان مشکلی وجود نداشته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
جلسە ستاد استانی مدیریت کرونا بە ریاست استاندار کردستان و باحضور مدیران و مسئولان مرتبط در خصوص اعمال محدودیت های جدید کرونایی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را یکی از ظرفیت مهم و یکی از قطب های مستعد اشتغال زایی در کردستان عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، تاکید کرد: اجرای طرح جامع ساماندهی مرز باشماق باید اولویت اول سازمان راهداری کشور و استان باشد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: حفظ جان مردم اولویت بحث ارتقاء وضعیت ایمن سازی راههای مواصلاتی استان کردستان است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کردستان بر لزوم ساماندهی وضعیت پسماند و تالاب زریبار مریوان در کمترین زمان ممکن تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کردستان با بیان اینکه فرآیند اعطای تابعیت بە فرزندان دارای مادر ایرانی در این استان شروع شد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان تاکید کرد: دولت با همه توان حامی کارآفرینان و مصمم به حل مشکلات آنان است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کردستان رکن اصلی کنترل و کاهش بیماری کرونا را پایبندی مردم و خانوادەها در رعایت و عمل بە پروتکل های بهداشتی دانست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۳    
رییس شورای اطلاع رسانی استان کردستان، تاکید کرد: در شرایط بحرانی فعلی، همراهی، همکاری و هم افزایی میان دستگاه ها و اقناع افکار عمومی توسط رسانه ها، تنها راه مقابله با شیوع کروناست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان بر ضرورت تسریع در جذب حداکثری سهم استان از منابع تسهیلات تبصره 18 تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: طرح سامانه انتقال منابع آبی غرب به دشتهای شرق استان با جدیت در حال اجراست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کردستان بر ضرورت تعادل بخشی به دریافتی دستگاەهای اجرایی و دولتی از بودجه در راستای اجرای عدالت و رعایت حقوق کارکنان تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، از احزاب استان خواست به عنوان بازوان فکری، در کنار مدیریت سیاسی استان باشند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، تاکید کرد: زمین های منطقه ویژه اقتصادی بانه باید به سرمایه گذاران واقعی و افراد توانمند در سرمایه گذاری واگذار شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۴۸    
استاندار کردستان در میزبانی از رییس آموزش و پرورش استثنایی کشور و معاون وزیر آموزش و پرورش، یادآوری کرد: جبران عقب ماندگی های کردستان نیازمند توجه ویژه است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۴۸    
استاندار کردستان ضمن ابراز خرسندی از آماده شدن فاز اول منطقه ویژه اقتصادی بانه، بر ضرورت تسریع در تعیین سرمایه گذاران واقعی و واگذاری زمین های آماده این منطقه، تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: به درخواست مردم و فراهم کردن شرایط مطلوب خدمت رسانی، از روز چهارشنبه (فردا) شعب همه بانک های فعال در این استان باز خواهند بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۶:۴۸    
استاندار کردستان، تاکید کرد: دستگاه قضایی کردستان، فارغ از مسائل خطی و جناحی همواره در جهت سالم سازی دستگاه ها و حل مشکل آنان تلاش کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کردستان از احداث 11 هزار هکتار باغ در پایاب سدها و آب های مرزی تا پایان سال جاری در کردستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۴۸    
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، اظهار داشت: طبق صورتجلسه ستاد استانی مدیریت کرونا، فعالیت دستگاه های اجرایی استان از روز چهارشنبه 99/8/14 به مدت 10 روز ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری کردستان با اذعان به شروع پیک تعطیلات و احتمال افزایش مسافرت ها، از آغاز اعمال محدودیت های ترافیکی در کردستان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۴۸    
استاندار کردستان تاکید کرد کە با توجه به شدت شیوع کرونا و افزایش مبتلایان و فوتی های ناشی از این بیماری و با هدف کاهش تردد، بخش اداری دستگاه های خدمات رسان تعطیل شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: روند اتمام مراحل اجرایی محور مواصلاتی سنندج – مریوان با جدیت در حال اجراست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۴۳    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، گفت: بانک های استان در پرداخت تسهیلات تبصره 18 نسبت به سال گذشته تعامل خوبی داشته اند اما نسبت به نیاز استان، هنوز جای کار داریم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۴۳    
استاندار کردستان از بانک ها خواست با وسعت نظر بیشتری به تولیدکنندگان کمک و از آنها حمایت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری استان کردستان با حضور استاندار افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، از آغاز اعمال دورکاری 50 درصدی در ادارات استان، از امروز به مدت 2 هفته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
استاندار کردستان تاکید کرد که قیمت مرغ و گوشت قرمز در استان باید همانند دیگر استان های کشور تعین شود تا به تولید کننده و مصرف کننده آسیب وارد نشود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
با حکم وزیر کشور، محمد ابراهیم زارعی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، به مدیران ستادی توصیه کرد ، در مستندسازی عملکرد خود و دفاع از دولت بصورت جدی اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کردستان با اشاره اینکه بیشترین مشکل کم آبی کردستان مربوط به دشت های شرقی استان است که انتقال آب از سدهای آزاد و قوچم به این دشت ها، بخشی از نگرانی ها را رفع می کند
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کردستان بە فرمانداران شهرستان های تابعە استان تاکید کرد کە در برخورد با خاطیان و اشخاصی که سلامت مردم را در راه پیشگیری از بیماری کرونا بە خطر می اندازند جدی باشند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کردستان از تعطیلی یک هفتەای شهرستان های بانە و بیجار بە دلیل شیوع بیماری کرونا و در جهت کنترل این بیماری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان ضمن تاکید بر لزوم تعامل دولت و شوراهای اسلامی، تقابل این دو را موجب افزایش مشکلات مردم دانست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کردستان با اشاره به تلاش های مافیای مواد مخدر برای آلوده کردن جامعه، از خانواده ها خواست بیشتر مراقب جوانان خود باشند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بهمن مرادنیا امروز به همراە رئیس سازمان مدیریت و برنامە ریزی استان، معاون عمرانی و جمعی از مدیران مرتبط با مسائل عمرانی و زیر ساختی از بخش سیروان و سە روستای محراب، نیر و تنگی سر بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کردستان متذکر شد: هر گونه کوتاهی در اجرای پروژه های عمرانی استان چه از سوی مدیران و چه از سوی پیمانکاران، ظلم در حق مردم است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کردستان ار تخصیص دو میلیارد تومان برای اجرای برق رسانی به مزارع و ساماندهی رودخانه روستای نیر در بخش سیروان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان تصریح کرد کە حضور پررنگ و مقتدرانە نیروی انتظامی در سطح جامعە موجب امنیت خاطر مردم است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان، بر ضرورت تلاش هرچه بیشتر در خصوص آموزش و آگاهی بخشی به جامعه در حوزه پدافند غیرعامل تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان امنیت مرزها و شهرهای استان کردستان را مرهون جانفشانی و تلاش های شبانه روزی مرزبانان و کارکنان نیروی انتظامی دانست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری کردستان گفت: دهیاری های مستقر در روستاهای این استان نیمه نخست امسال در مجموع 180 میلیارد ریال کمک هزینه و اعتبار عمرانی و جاری از منابع دولتی دریافت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، گفت: اشتغال روستایی با اجرای طرح های کوچک میسر می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بازرسی و رسیدگی بە شکایات استانداری کُردستان از لحاظ شاخص های اختصاصی عملکرد استانداری کردستان را موفق عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خدمات نیروی انتظامی در حفظ امنیت و آرامش جامعه را ارزشمند و ستودنی ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، در جلسه بررسی طرح های پژوهشی استانداری تاکید کرد: طرح های پژوهشی باید کاربردی و در راستای شناسایی معظلات باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان گفت: تلاش برای افزایش ضریب پوشش آنتن دهی تلفن همراه در کردستان با جدیت پیگیری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۱    
استاندار کردستان بر ورود دستگاه های متولی بە موضوع مبارزه با مواد مخدر و برخورد جدی و جمع آوری خانه های تیمی تاکید کرد. .
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۱    
بهمن مرادنیا استاندار کردستان با صدور پیامی ضمن تبریک روز جهانی استاندارد، نقش مهم این مقوله را در رشد و توسعه اقتصادی و تحقق شعار سال خاطرنشان ساخت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، در خصوص ادعای کمبود آرد در خبازی های سقز و عدم تامین نان مورد نیاز مردم، اظهار داشت: عده ای به دنبال ایجاد جو روانی هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان از مردم استان درخواست کرد نسبت بە رعایت پروتکل های بهداشتی اهتمام ویژە داشتە باشند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به منظور بررسی و حل مشکل تانکرهای ایرانی حمل سوخت متوقف در مرز باشماق مریوان، دوشنبه 21 مهرماه نشست مشترکی در مرز باشماق سلیمانیه عراق برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کردستان تصریح کرد کە با اتمام پیادە راە فردوسی این خیابان محل تجمع و کسب و کار دستفروشان نخواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان بر ضرورت وجود تفکر و دیدگاه مردم محور در ادارات تاکید کرد و از مدیران و کارشناسان ادارات خواست، در راستای حفظ منافع مردم قدرت ریسک داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان با اشاره وضعیت نامناسب اقتصادی کشور ناشی از تحریم ها و شیوع کرونا، اظهار داشت: تمام تلاش ما پرداخت تسهیلات بیشتر و آسانتر است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۱    
استاندار کردستان از تلاش های بخش خصوصی استان برای سرپا ماندن اقتصاد و همچنین حمایت های آنان از بخش بهداست و درمان استان تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار کردستان ضمن اذعان به مشکل چند ساله طعم بوی آب شرب سنندج در این فصل، تاکید کرد: مردم حق دارند از آب شرب سالم و با کیفیت بهره مند باشند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کردستان بە صراحت گفت کە پیشرفت و آبادانی کردستان در گرو توسعە بخش آب و کشاورزی قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بهمن مرادنیا در پیامی پانزدهم مهرماە مصادف با روز روستا و عشایر را بە همە روستانشینان تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
با پیگیری استاندار کردستان آب سد آزاد بە سد قشلاق سنندج می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار کردستان خواستار ارائه طرحی از سوی مجلس مبنی بر کاهش عوارض صادرات سنگ های تزیینی، در راستای رونق اقتصادی و جلوگیری از بیکاری کارگران این معادن شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
بهمن مرادنیا به مناسبت فرا رسیدن 13 مهر در پیامی؛ روز نیروی انتظامی و آغاز هفته ناجا را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کردستان تاکید کرد کە دستگاەهای دولتی باید در خدمت رسانی بە مردم با یکدیگر رقابت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی استان، با گله مندی از نشر اخبار نادرست توسط برخی رسانه ها، تاکید کرد: امروز مردم ما تشنه اخبار درست هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان از نیروهای نظامی و انتظامی خواست موضوع مقابله با قاچاق دارو را بسیار جدی ببینند و از آن جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۵۲    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان با اشاره به تاثیرات روانی شرایط ویژه اقتصادی کشور بر جامعه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: توسعه زیر ساخت های اورژانس هوایی موجب ارتقاء شاخصهای امدادی در کردستان می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: راه آهن سنندج به همدان در دولت تدبیر و امید به شبکه ریلی کشور متصل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کردستان در تاکید بر شرایط بد کرونا در استان، اظهار داشت: رعایت پروتکل ها کاهش یافته و چنانچه این روند کنترل نشود، در آینده نزدیک به تعطیلی مشاغل کشیده خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار کردستان هدف همە مدیران را خدمت بە مردم و نظام دانست وگفت کە در چند سال گذشتە پروژە های بسیار مهم عمرانی و زیرساختی بە بهرەبرداری رسیدە است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کردستان خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد که شعار پهن کردن فرش قرمز برای سرمایه گذاران را عمل نشان دهند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بهمن مرادنیا در پیامی رحلت شیخ صلاح الدین حسامی را بە مردم متدین کردستان، مُریدان و منسوبین ایشان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، نسبت به کمرنگ شدن رعایت پروتکل های بهداشتی در استان هشدار داد افزود: پیک جدید بیماری کرونا در راه است لذا باید نظارت های مداوم را جدی بگیریم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان روز پنجشنبه در بازدید از مراحل ساخت فرودگاه سقز، خطاب به پیمانکاران و مشاوران این طرح، اظهار داشت: بر اساس قولی که دولت به مردم داده باید این پروژه به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: مشکلات مالیاتی واحدهای صنفی این استان در جلسه ای بطور ویژه با حضور اصناف و بازاریان و مسوولان امور مالیاتی بررسی و بر طرف شدن آنها پیگیری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۴    
استاندار کردستان در مراسم افتتاح بیمارستان شفای سقز، آن را در منطقه کم نظیر خواند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، خاطرنشان کرد: پدافند به معنی پیشگیری از وقوع اتفاق است لذا باید میان مدیریت بحران و پدافند غیرعامل تفاوت قائل شویم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کردستان در دیدار با دکتر امید، رییس دانشگاه علمی کاربردی کشور، اظهار داشت: باید تولیدکنندگان آموزش را به عنوان یک نیاز در راستای ارتقاء کیفیت و کمیت محصولات خود بپذیرند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کردستان تاکید کرد: در بحث حل مشکلات استان بویژه اقشار زحمتکش، با هیچ مدیرکلی تعارف ندارم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کردستان بە همە مدیران دستگاههای اجرایی تاکید کرد کە در حوزە کاری و مسئولیت خود نقاط مستعد در ایجاد حوادث را شناسایی و آن را در اولویت اصلاح و بهبود قرار دهند.
مشاهده نتایج بیشتر...