یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۴:۳۶Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

استانداری خراسان رضوی (ostandari.khorasan.ir)

استانداری خراسان رضوی 20 فروردین 1398 استانداری خراسان رضوی 30 اسفند 1399 استانداری خراسان رضوی 29 اسفند 1400 استانداری خراسان رضوی 29 اسفند 1401 استانداری خراسان رضوی 31 فروردین 1402 استانداری خراسان رضوی 1 اردیبهشت 1402 استانداری خراسان رضوی 21 خرداد 1402 استانداری خراسان رضوی 31 تیر 1402 استانداری خراسان رضوی 31 مرداد 1402 استانداری خراسان رضوی 30 شهریور 1402 استانداری خراسان رضوی 1 مهر 1402 استانداری خراسان رضوی 4 مهر 1402 استانداری خراسان رضوی 5 مهر 1402 استانداری خراسان رضوی 6 مهر 1402 استانداری خراسان رضوی 7 مهر 1402 استانداری خراسان رضوی 8 مهر 1402 
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: در طول تاریخ انقلاب اسلامی اثبات کردیم که در هر عرصه ای که زنان حضور پیدا کردند، سرامد و موفق بوده اند و تاریخ گویای این ادعاست.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: اگر امروز حرفی از فرهنگ مقاومت می زنیم، زنان ما در این فرهنگ نقش اول را داشتند و البته میدانی که منتهی به ساخت این فرهنگ شد، حماسه 8 دفاع مقدس بود.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: شهرداری ها برای ایجاد فضاهای تفریحی و پارک ها در شهرهایی که این کمبود وجود دارد، می توانند نقش آفرینی کنند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر حفظ وحدت گفت: وحدت یک ضرورت و نیاز قطعی و زیر ساخت حرکت های تعالی بخش است که باید آن را حفظ کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از طرح اتمام لوله گذاری فاز اول خط انتقال آب شرب به مشهد از منابع غرب بازدید کرد و این پروژه به بهره برداری رسمی رسید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: هدف گذاری کرده ایم که ظرفیت فعلی مسیرهای ترانزیتی در کشور سه برابر شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
باند دوم قطعه اول جاده مشهد-سرخس به طول 5.200 کیلیومتر به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۲    
باند دوم قطعه اول جاده مشهد-سرخس به طول 5.200 کیلیومتر به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
آیین تقدیر از دستگاه های اجرایی برتر خراسان رضوی در جشنواره شهید رجایی با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: طرح تحولی برای تامین انرژی پیگیری می شود و در بخش تامین انرژی برق استان 15 پروژه تعریف و در دست اجرا است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور گفت: امروز جزو 10 کشور نیروگاه ساز دنیا هستیم و شرکت های ما هم در داخل و هم در خارج کشور پروژه های نیروگاهی اجرا می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مجتمع آموزشی پردیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه و استاندار خراسان رضوی به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: واحد یک نیروگاه سیکل ترکیبی راشد تربت حیدریه با ظرفیت 183 مگاوات و ارزش 9 هزار و 600 میلیارد تومان به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی کشور به بهره برداری رسید و وارد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
قرارگاه جهاد تبیین و روایت استان خراسان رضوی با ریاست استاندار محترم امروز برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان استانداری خراسان رضوی و سازمان هواشناسی کشور امضا شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی گفت: 8 میلیون و 500 هزار اصله نهال در استان خراسان رضوی با اولویت مسیر زائران امام رضا (ع) کاشته خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: خرید تضمینی گندم در سال جاری نسبت به سال گذشته در استان خراسان رضوی افزایش داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: خرید تضمینی گندم در سال جاری نسبت به سال گذشته در استان خراسان رضوی افزایش داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استاندار خراسان رضوی گفت: هفت میلیون و 633 هزار و 146 زائر و مسافر در نیمه دوم شهریور و همزمان با دهه پایانی ماه صفر و پایان تابستان وارد مشهدالرضا شدند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی، امور حقوقی و ارتباطات مردمی استانداری خراسان رضوی از تحقق 95درصدی تماس های مردمی با استاندار خراسان رضوی در یک ماه اخیر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور از تلاش استان خراسان رضوی در جبران کاستی ها در کلاس های درس تقدیر کرد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی به زیر ساخت های آموزشی استان اشاره کرد و گفت: حدود نیمی از کمبود کلاس درس استان در دوسال گذشته ساخته شده و برنامه ریزی شده بخش دیگر آن تا پایان دولت به نقطه خوبی برای جبران کاستی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: تا امروز سی ام شهریورماه 084/140 /7 زائر به مشهد مقدس مشرف شده و از فیوضات زیارت امام رضا علیه السلام بهره مند شده اند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: تا امروز سی ام شهریورماه 084/140 /7 زائر به مشهد مقدس مشرف شده و از فیوضات زیارت امام رضا علیه السلام بهره مند شده اند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: مسائل کارخانه ها، صنایع و به طور کل حوزه های اقتصادی مسائلی است که نباید مشمول مرور زمان شود و از کلیه مدیران استان می خواهم روی حل آنان حساسیت داشته باشند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
با حضور 80 نفر از معاونان سیاسی فرمانداران و بخشداران مستقل خراسان رضوی، دوره آموزشی برگزاری انتخابات در مشهد برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعیه شماره شش ستاد انتخابات کشور صادر شد و مبنی بر آن ثبت نام کنندگان انتخابات مجلس شورای اسلامی می توانند استعلام مدارک خود را مشاهده کنند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اطلاعیه شماره شش ستاد انتخابات کشور صادر شد و مبنی بر آن ثبت نام کنندگان انتخابات مجلس شورای اسلامی می توانند استعلام مدارک خود را مشاهده کنند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر موضوع جهاد تبیین گفت: جهاد تبیین یک تکلیف به خصوص برای انتخابات است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: باید طوری برنامه ریزی کنیم و امکانات را هدایت کنیم که مسائل روستا توسط مردم روستا و با مشارکت آنان حل شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: 50 هزار قطعه زمین برای واگذاری روستایی به صورت 99 ساله درنظر گرفته ایم که این مسئله بی سابقه است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
استاندارخراسان رضوی ضمن بازدید سرزده از پروژه های نهضت ملی مسکن در این شهرستان در جریان آخرین وضعیت این پروژه ها قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی از کشف و انهدام بزرگترین باند قاچاق خرید و فروش خودرو خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
استانداری خراسان رضوی جزئیات زمان شروع فعالیت مدارس و ادارات را از اول مهر 1402 اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: اربعین و دهه آخر صفر دو نقطه کانونی است که از منظرهای مختلف قابل توجه است و در این شکر نعمت باید به پیام ها و مولفه های این نعمت توجه کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی از ثبت هفت کاروانسرای این استان در فهرست میراث جهانی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: با توجه به موقعیتی که کشور ما در آن قرار دارد موضوع ترانزیت و صادرات حائز اهمیت است به ویژه که محدوده سنگ بست که نقطه تلاقی شمال، جنوب ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور از عملیات روکش آسفالت 1200 کیلومتر از جاده های خراسان رضوی در حدود یک سال اخیر قدردانی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: همزمان با دهه پایانی ماه صفر و تا پایان 24 شهریور، بیش از چهار و نیم میلیون زائر وارد مشهد مقدس شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی در جلسه با مدیران ملی، استانی و دستگاه های خدمت رسان به زائران از رئیس جمهور درخواست کرد پروژه های قطار سریع السیر تهران-مشهد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۱۱   + ۶۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: آزادراه حرم تا حرم جزو اولویت های مهم ماست و معاون اجرایی آقای منصوری زمانبندی پروژه را در سطح ملی پیگیری کنند تا این خدمت برای زائران امام رضا (علیه السلام) تسریع شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در دیدار استاندار خراسان رضوی با مدیرعامل راه آهن در ارائه خدمات ریلی به زائران دهه آخر صفر تاکید شد و صالحی از ورود روزانه 40 هزار نفر به مشهد از طریق خطوط ریلی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: مجموع اقامت موقت و اضطراری در مساجد، حسینیه ها، مدارس علمیه و اماکن وقفی که در اختیار زائران قرار گرفته به 60 هزار نفر رسیده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل کتاب خانه های عمومی خراسان رضوی گفت: 11 کتاب خانه سیار در دهه پایانی ماه صفر به حسینیه کتاب سیار تبدیل شدند ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی گفت: در مبادی ورودی مشهد و شهرستان ها کتاب خانه های سیار مستقر هستند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: 600 موکب خدمت رسانی به زائران بارگاه رضوی در سطح شهر مشهد برپا شده است که 200 موکب آن در خیابان امام رضا(ع) است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور رفاهی زائرین استانداری خراسان رضوی گفت: آمار ورودی زائران به مشهد در 22 شهریورماه امسال تا ساعت 24 روز 22 شهریور ماه تعداد 641هزار و 83 نفر بوده است که 11 هزار و 708 نفر از طریق هوایی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور در مشهد اعلام کرد: با دستور وزیرراه وشهرسازی10 پرواز فوق العاده به امر حمل و نقل زائران اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور در مشهد اعلام کرد: با دستور وزیرراه وشهرسازی10 پرواز فوق العاده به امر حمل و نقل زائران اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: 800 مدرسه برای اسکان موقت و اضطراری زائران دهه آخر صفر آماده شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی گفت: پیش فروش بلیط ها از ظهر امروز آغاز شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۴    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی گفت: پیش فروش بلیط ها از ظهر امروز آغاز شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی از افزایش 15 درصدی ظرفیت اقامت موقت و اضطراری در مشهد خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی رتبه اول جابجایی مسافر را دارد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور از تدابیر ویژه حمل و نقلی برای زائران دهه آخر صفر مانند اضافه شدن 6 رام قطار در مسیر مشهد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور از تدابیر ویژه حمل و نقلی برای زائران دهه آخر صفر مانند اضافه شدن 6 رام قطار در مسیر مشهد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: هفته گذشته آقای رئیس جمهور در جلسه هئیت دولت همه دستگاه های دولتی و همه وزرا و سازمانها را مامور کردند که تمام قد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۶    
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: هفته گذشته آقای رئیس جمهور در جلسه هئیت دولت همه دستگاه های دولتی و همه وزرا و سازمانها را مامور کردند که تمام قد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام صداوسیمای خراسان رضوی گفت: صداوسیمای خراسان رضوی همراه با پویش زیارت امام مهربانی ها و به همین منظور در برنامه های رادیویی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در سفر محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور به مشهد، با همراه استاندار خراسان رضوی بازدیدهای میدانی از برخی مبادی ورودی زائران به مشهد صورت گرفت و از نزدیک بر جریان خدمت رسانی به مردم نظارت کردند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۷:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
کارگروه مدیریت وقوع شرایط اضطرار پدیده گرد و غبار استان با توجه به گزارش های رسیده اعلام کرد فعالیت مراکز آموزشی و ورزشی تا پایان روز فردا چهارشنبه تعطیل خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت: در ستاد دهه پایانی صفر، شهرداری مشهد در هفت کمیته آماده خدمت رسانی به زائران امام رضا(ع) است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: جمعا از 15 تا 20 شهریور، یک میلیون و 135 هزار و 392 زائر وارد مشهد شدند که شب گذشته 358 هزار و 349 نفر از ظرفیت اسکان اضطراری ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: ایمنی جاده ها بسیار اهمیت دارد و مهم ترین ماموریت ما در داخل شهر و جاده در دهه آخر صفر، حفظ ایمنی زائران است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مشاور استاندار و سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی گفت: هدف پویشی که با نام زیارت امام مهربانی ها راه اندازی شده است تقویت جریان تولید محتوای رضوی و هم افزایی رسانه ای برای به اشتراک ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر به زائران بارگاه رضوی در روزهای پایانی صفر، همه استانداریهای کشور با خراسان رضوی همکاری می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۵    
وزیر کشور و استاندار خراسان رضوی در جریان فعالیت پویش هم محله ای امام رضا(ع) که برای دومین سال، ارائه خدمات رایگان به زائران را در دستور کار خود دارد، قرار گرفتند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: امسال با افزایش ورود زائران داخلی و خارجی نسبت به سال های گذشته روبه رو خواهیم بود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر کشور از روکش آسفالت هزار و 200 کیلومتر از جاده های زیارتی خراسان رضوی در حدود یک سال اخیر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: پس از اتمام اقدامات مورد نیاز توزیع اقلام دارویی و شیر خشک به صورت رسمی وارد فاز اجرا خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: در سومین روز از دهه آخر ماه صفر در مقایسه با سال گذشته 29 درصد آمار ورود زائران رشد داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی در دیدار چهره به چهره با مردم، مشکلات افراد را بررسی و دستورات لازم برای رسیدگی به آنان را صادر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: تلاش می کنیم در دهه آخر صفر بهترین خدمات از نظر کیفی و کمی را به زائران و عزاداران امام رضا(ع) ارائه کنیم و مسئولان نیز باید در راستای تحقق این مهم بر خدمات بازار ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: اولین وظیفه ستاد و استانداری مشخص کردن رویکردها و سیاست های استانی در موضوعات مختلف است و نظارت دقیق بر حسن انجام تکالیف دستگاه ها باید روزانه انجام و رصد کاملی در این ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استاندار خراسان رضوی بر ضرورت اطلاع رسانی خدمات سفر به زائران دهه پایانی ماه صفر مشهد تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: مدیران دستگاه ها باید نظارت های لازم را داشته باشند تا کالای مورد نیاز زائران با نرخ های مصوب در اختیار آنان قرار گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۲:۰۳   + ۴۱ سایت دیگر  
در دیدار استاندار خراسان رضوی و وزیر امور خارجه درباره ظرفیت های استان خراسان رضوی در حوزه روابط خارجی گفتگو شد و استاندار خراسان رضوی از افزایش 3 ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: حدود 3200 نوجوان قبل از شهادت حضرت رسول(ص) تا صبح بعد از شهادت امام رضا(ع) با عملیات ویلچررانی با هزار ویلچر به زائران خدمت رسانی می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۲:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری خراسان رضوی از پیش بینی 700 هزار نفر اسکان اضطراری در مشهد برای دهه پایانی ماه صفر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
فراخوان سوگواره من الحبیب الی الغریب با همراهی حلما حاجی محمدی قصه گوی برتر کشوری و عضو فعال مرکز شماره 4 مشهد در مرکز تخصصی سینما و رسانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی و با ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان سوگواره من الحبیب الی الغریب با همراهی حلما حاجی محمدی قصه گوی برتر کشوری و عضو فعال مرکز شماره 4 مشهد در مرکز تخصصی سینما و رسانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی و با ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ساعت شروع کار ادارات در خراسان رضوی از روز پنجشنبه 16 شهریورماه ساعت 7 صبح خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
قرارگاه عملیاتی مرکزی زائرین خراسان رضوی به مناسبت ایام دهه صفر افتتاح شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۰:۱۶    
قرارگاه عملیاتی مرکزی زائرین خراسان رضوی به مناسبت ایام دهه صفر افتتاح شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان خراسان رضوی با مدیر مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای آغاز دوره های آموزشی و کاربردی مورد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
در جلسه ستاد خدمات سفر اعلام شد که 36 نانوایی و 700 واحد صنفی در اطراف حرم مطهر رضوی کالاهای اساسی را با نرخ مصوب ارائه می کنند
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور رفاهی زائرین استانداری خراسان رضوی از آغاز به کار قرارگاه مرکزی عملیاتی زائرین در دهه پایانی ماه صفر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی از افزایش ظرفیت اسکان اضطراری در مشهد برای دهه آخر صفر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با حضور در سامانه سامد، به تماس های مردم به صورت مستقیم پاسخ داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: شورای برنامه ریزی و توسعه استان باید در بخش زیرساخت ها و اقتصاد تصمیمات تعیین کننده داشته باشد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۹:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی در دیدار با رئیس راه آهن افغانستان به انجام همکاری های لازم جهت ادامه مسیر راه آهن خواف-هرات تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی در قرارگاه مهار تورم استان گفت: دستگاه ها هماهنگی ها و تلاش خود را باید طوری تنظیم کنند که قیمت هیچ کالایی در سطح استان از میانگین کشوری بالاتر نباشد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جدید نمایندگی وزارت امور خارجه در خراسان رضوی ظهر امروز با حضور استاندار خراسان رضوی و معاون وزیر امور خارجه معرفی شد و از تلاش های رئیس سابق این نمایندگی تجلیل به عمل آمد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی قوچان با حضور صالحی معاون پژوهشی وزارت علوم و نژاد ابراهیمی مدیرکل سیاستگذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم افتتاح شد.
مشاهده نتایج بیشتر...