پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۰:۱۲Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

استانداری خراسان رضوی (ostandari.khorasan.ir)

استانداری خراسان رضوی 20 فروردین 1398 استانداری خراسان رضوی 30 اسفند 1399 استانداری خراسان رضوی 29 اسفند 1400 استانداری خراسان رضوی 31 فروردین 1401 استانداری خراسان رضوی 31 اردیبهشت 1401 استانداری خراسان رضوی 31 خرداد 1401 استانداری خراسان رضوی 31 تیر 1401 استانداری خراسان رضوی 31 مرداد 1401 استانداری خراسان رضوی 31 شهریور 1401 استانداری خراسان رضوی 2 مهر 1401 استانداری خراسان رضوی 3 مهر 1401 استانداری خراسان رضوی 4 مهر 1401 استانداری خراسان رضوی 6 مهر 1401 استانداری خراسان رضوی 7 مهر 1401 
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در جلسه راهبرد برون رفت از بحران آب و تعادل بخشی حوزه آبریز کشف رود با هدف پایایی مشهد افزود ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: ساعت کاری ادارات شهر مشهد برای خدمت رسانی به مردم از روز شنبه، 9 مهرماه تا پایان این ماه با هدف کاهش بار ترافیک از ساعت هشت صبح آغاز خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
موضوع زیارت یک امر ملی و حتی فرا ملی است و برای انجام مناسب کارها نیاز به ایجاد تشکیلات و تصمیم گیری در سطح کلان کشور برای تهیه زیر ساخت ها و ابزارها است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور روز دوشنبه با حضور در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی از مکان اسکان زائران جانباز و خانواده شهیدی که به مشهد مشرف شده بودند بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی خراسان رضوی، تامین امنیت زائران را در دهه آخر صفر به مشهد از اصلی ترین وظایف کمیته خدمات انتظامی امنیتی و ترافیکی ستاد اجرایی خدمات سفر استان دانست.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تربت حیدریه گفت: 53 کاروان از تربت حیدریه برای برگزاری مراسم عزاداری های دهه آخر صفر و شهادت امام رضا(ع) وارد مشهد شدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از اضافه شدن تا 2500 سرویس حمل و نقل عمومی برای بازگرداندن زائران دهه پایانی صفر به شهرهایشان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: ظرفیت اسکان در واحدهای رسمی برای زائران شامل هتلها، هتل آپارتمانها، مهمانپذیرها و خانه مسافرها ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۰    
فرماندار نیشابور گفت: باتوجه به موقعیت جغرافیایی این شهر در مسیر حرکت زائران دهه آخر صفر، پیش بینی می شود 100 کاروان از این شهر به سمت مشهد حرکت کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۰    
فرماندار نیشابور گفت: باتوجه به موقعیت جغرافیایی این شهر در مسیر حرکت زائران دهه آخر صفر، پیش بینی می شود 100 کاروان از این شهر به سمت مشهد حرکت کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در ایام پایانی ماه صفر، 12 دستگاه موتورلانس به مشهد اختصاص یافته تا در محدوده های رینگ های حرم مطهر رضوی برای خدمت رسانی به موقع اقدام کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: 27 پایگاه امداد جاده ای در استان فعال است، این تعداد تا پایان ماه صفر به 107 پایگاه افزایش می یابد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گفت: با توجه به خیل عظیم زائران رضوی در 3 روز آخر ماه صفر بین 50 تا 70 درصد تخت های بیمارستانی به آنان اختصاص می یابد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی گفت: برای ازدحام جمعیت روزهای پایانی ماه صفر 17 سایت اطراف حرم مطهر رضوی بهینه سازی شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر طباطبایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، دیروز با حضور در مسیرهای مختلف جاده ای منتهی به مشهد از موکب های خدمت رسان به کاروانهای پیاده بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون اجرایی رییس جمهور گفت: با کارهای انجام شده الگوی عملی از مدیریت جهادی در دهه آخر صفر در خراسان رضوی به ثبت رسیده و قرارگاه شبانه روزی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: از مجموع بیش از 3.7 میلیون زائری که از ابتدای دهه پایانی ماه صفر (27شهریور) تا صبح امروز یکشنبه به مشهد سفر کرده اند، 87 ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجرایی ریاست جمهور بمنظور شرکت در جلسه قرارگاه مرکزی مراسمات و خدمت رسانی به زائران دهه پایانی ماه صفر وارد مشهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی از چند موکب خدمت رسانی به زائران بارگاه منور رضوی دیدن کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
آیین تشییع 2 شهید امنیت حوادث اخیر در مشهد و قوچان همراه با تشییع 2 شهید دفاع مقدس با حضور استاندار ، نماینده ولی فقیه ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
عملیات احداث نخستین بیمارستان 64 تختخوابی در شهرستان زبرخان، نزدیکی نیشابور با نام شهید حاج قاسم سلیمانی عصر روز پنجشنبه همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور استاندار خراسان رضوی آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: هشت سال دفاع مقدس حماسه ای بی بدیل در تاریخ اسلام و این سرزمین است که دارای مولفه و شاخصهای زیادی است و از مهمترین آنها اتکای به خدا و استفاده از ظرفیتهای درونی است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: هشت سال دفاع مقدس حماسه ای بی بدیل در تاریخ اسلام و این سرزمین است که دارای مولفه و شاخصهای زیادی است و از مهمترین آنها اتکای به خدا و استفاده از ظرفیتهای درونی است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار مشهد گفت: 6200 پاکبان در دهه پایانی ماه صفر به پاکیزگی شهر جهت پذیرایی از زائران امام رضا (ع) خدمت می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی مردم را میدان دار ارائه خدمات به زائران دهه پایانی ماه صفر در مشهد خواند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، گفت: با احصاء کالاهای اساسی و مورد نیاز زائران، در مدت حضورشان با کمبود مواجه نخواهیم شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته شهرداری ها و دهیاری های ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی گفت: جهت ارائه خدمت به زائران دهه آخر صفر، 25 شهرداری در شهرهای مختلف استان در حال آماده شدن برای استقبال از زائران هستند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه تامین اسکان از محل دستگاه های دولتی برای زائران دهه آخر صفر در مشهد برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: زائران مشهد الرضا در دهه آخر صفر تا حد ممکن محل اسکان خود را تدارک ببینند چون پیش بینی می شود حضور مردم در دهه آخر صفر گسترده باشد هر چند امیدواریم با کمک همه دستگاهها کمبود جدی نداشته ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار قوچان از پذیرایی روزانه بیش از 7 هزار زائر پیاده در شهرستان قوچان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در نشست با فعالان رسانه های مجازی خراسان رضوی، مردم را بهترین ظرفیت برای استقبال از زائر در دهه اخر صفر خواند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی، در راستای نظارت بر هماهنگی واحد های مختلف خدمت رسانی به زائران در دهه آخر ماه صفر با حضور در مراکز مختلف در جریان روند کار قرار گرفت و برای بهبود شرایط دستوراتی را نیز صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: به طور قطع اماکنی که برای اسکان موقت و اضطراری زائران در مشهد پیش بینی شده در شان این عزیزان نیست لذا با توجه به شرایط و اولویتها این اماکن در اختیار زائران قرار می گیرد و ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی عصر شنبه از برخی محل های در حال آماده سازی و یا آماده شده برای اسکان زائران دهه آخر صفر در مشهد بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
یعقوبعلی نظری گفت: با توجه به فراهم شدن ظرفیت اسکان رسمی و اضطراری برای زائران دهه آخر صفر نیاز به ظرفیت مردمی برای اسکان همچنان وجود دارد و باید از این ظرفیت استفاده شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: موضوع ملی بودن تصمیم گیری در امر زیارت ، در همه دولت ها مطرح شد ولی متاسفانه اقدامی برای آن صورت نگرفت و خوشبختانه دولت سیزدهم سعی در اجرایی کردن این موضوع ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۹:۴۵   + ۵۲ سایت دیگر  
اتخاذ تدابیر و تصمیمات لازم برای ارایه خدمات شایسته در دهه پایانی ماه صفر با محوریت تقویت جریان های مردمی
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار از مجموعه ثبت احوال استان بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی استاندار، سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی مدیریت امور زائرین استانداری در جلسه کمیته فن آوری و مخابرات استان گفت : با توجه به پیش بینی حضور 6 تا 8 میلیون زائر در دهه آخر صفر ضرورت دارد برای ارتقاء ظرفیت های آنتن دهی تلفن های ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی صبح روز یکشنبه به همراه معاون اقتصادی استانداری خراسان رضوی از چند شرکت صنعتی، در حاشیه شهر مشهد دیدن کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
قرارگاه مردمی نجمه خاتون جهت خدمت رسانی به زائران دهه آخر صفر در مشهد فعال شد. حجت الاسلام گنابادی نژاد معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری صبح امروز یکشنبه ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳    
استاندار خراسان رضوی صبح روز یکشنبه به همراه معاون اقتصادی استانداری خراسان رضوی از چند شرکت صنعتی، در حاشیه شهر مشهد دیدن کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۰:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
قرارگاه هماهنگی دهه آخر صفر با حضور استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسئولان استان و شهر مشهد برای تصمیم گیری در ارائه بهتر خدمات به زائران رضوی تشکیل شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
یک استاد برجسته حوزه علمیه مشهد گفت: جریان خدمت رسانی به زائران بارگاه منور رضوی و مسئله میزبانی از آنها باید در کنار اخلاق میزبانی مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
یک استاد برجسته حوزه علمیه مشهد گفت: جریان خدمت رسانی به زائران بارگاه منور رضوی و مسئله میزبانی از آنها باید در کنار اخلاق میزبانی مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
حسین دشتبان ، دبیر کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی از کسب رتبه برتر خراسان رضوی در بین استان های کشور در زمینه مبارزه و همچنین اقدامات حوزه اجرای طرح های ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۸:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر صحت عامه افغانستان گفت: تجارب بی نظیر کشور ایران در طول بیش از 40 سال می تواند در افغانستان نیز به کار برده شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار مشهد گفت: بنا بر مصوبات اعلام شده به علت مسدود شدن مرزهای زمینی تردد به سمت کشور عراق، هیچ بلیطی به سمت این مقاصد از پایانه مسافری امام رضا(ع) در مشهد فروخته نخواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: نظارت باعث اصلاح امور می شود و این در حالی است که احساس حمایت مسوولان از سوی سازمان بازرسی خراسان رضوی نیز افزایش پیدا کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۹:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: با همت همه دستگاه های مرتبط ، بسته تحولی حاشیه شهر مشهد مشخص شده است که باعث ایجاد ارزش افزوده می شود و طرح های آن یکی پس از دیگری در حال اجرا است و سهم اصلی آن نیز بر عهده ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی در پایانه مسافربری مشهد حاضر شد و برای بررسی آخرین وضعیت تردد زائران اربعین حسینی تشکیل جلسه داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی روز چهارشنبه با حضور در مسجد غدیر بابا علی ، در مراسم ختم سردار سید هاشم درچه ای ، دارنده نشان فتح و یکی از جانبازان و آزادگان دفاع مقدس شرکت کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی به صورت سرزده از چند نانوایی سطح شهر بازدید و با شهروندان مشهدی گفت و گو کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۲۱:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
نماینده ویژه استاندار گفت : این شبکه در حوزه حمل و نقل با ایجاد بازار سیاه تخلفات زیادی انجام داده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۹:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آخرین وضعیت تردد مسافران و زائران روز سه شنبه با حضور استاندار خراسان رضوی به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی و سایر مسئولان مرتبط با حوزه مسافری استان در پایانه مسافربری مشهد بررسی شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
دکتر رضا چیتی رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان به اتفاق هیات همراه صبح روز یکشنبه در محل استانداری خراسان رضوی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: همه افرادی که در ارتباط با یک موضوع مشخص اقتصادی یا خدماتی در حال فعالیت هستند باید در قالب تشکیلاتی تحت عنوان تعاونی یا اتحادیه سازماندهی شوند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۲۱:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی در سی و ششمین سالگرد شهادت شهید محمود کاوه در منزل مادر آن شهید بزرگوار حضور یافت و از مقام شامخ فرمانده تیپ شهدا تجلیل کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی روز شنبه با موضوع اربعین حسینی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
نشست نمایندگان عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با هدف اصلاح و بازنگری بودجه کشور روز شنبه با حضور استاندار خراسان رضوی تشکیل شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رییس جمهور عصر پنجشنبه و همزمان با سی و ششمین سالگرد شهادت سردار سرلشکر شهید "محمود کاوه" از مادر این فرمانده دوران دفاع مقدس تجلیل کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۲۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
کارگروه توسعه صادرات استان خراسان رضوی روز پنجشنبه با حضور محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور و یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۵:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رییس جمهور با همراهی استاندار خراسان رضوی با حضور در یک کارخانه نساجی، خط تولیدی جدید این واحد را در شهرک صنعتی کاویان فریمان افتتاح کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تیم کوهنوردی کارکنان استانداری خراسان رضوی به مناسبت هفته دولت به قله بینالود صعود کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مجتمع رفاهی بهداشتی بیت الرضا(ع) در مرز چذابه در حال تکمیل است و به زودی آماده خدمات دهی به زائرین اربعین اباعبدالله الحسین خراسان رضوی خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
همایش بسیج ادارات خراسان رضوی با حضور معاون استاندار در فرهنگسرای غدیر مشهد برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با حضور در برنامه تلویزیونی اشاره، اقدامات و دستاوردهای یکساله دولت در استان را تشریح کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۲۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
احمد قربان اف سفیر کشور ترکمنستان در ایران روز سه شنبه با حضور در محل استانداری خراسان رضوی با یعقوبعلی نظری، استاندار خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی در جلسه شورای اداری شهرستان رشتخوار گفت: دولت سیزدهم با تلاش جهادی به دنبال ایجاد امید در دل مردم است، امروز با وجود تحریم های ظالمانه ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۸:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نشست تخصصی هم اندیشی و هم افزایی نخبگان فرهنگی ، انقلابی و تشکل های مردمی صاحب نظر و فعال در میزبانی از زائران رضوی در دهه آخر ماه صفر با حضور استاندار خراسان رضوی روز سه شنبه برگزار شد .
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۶:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
در آخرین روز از هفته دولت، مراسم بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر در ایوان مقصوره مسجد گوهرشاد با حضور استاندار خراسان رضوی، اعضای شورای اداری استان ،فرماندهان نظامی و انتظامی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی گفت: شهرداری های استان در هفته دولت سال جاری 224 پروژه به ارزش ریالی 5851 میلیارد ریال را افتتاح و کلنگ زنی کردند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته دولت، چاه گازی شماره 43 منطقه عملیاتی خانگیران سرخس با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی از اجرای رزمایش پدافند زیستی در نیشابور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان زاوه گفت: بیش از 95 درصد طرح و پروژه های هفته دولت این شهرستان به توسعه روستاها اختصاص داشت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مه ولات گفت: 316 میلیارد و 833 میلیون ریال اعتبار پروژه های افتتاح شده در شهرستان مه ولات به مناسبت هفته دولت است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۲۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
در ششمین شب از گرامیداشت هفته دولت، استاندار خراسان رضوی در میز خدمت مسجد امام محمدباقر (ع) منطقه قاسم آباد و مسجد جوادالائمه (ع) منطقه توس مشهد حاضر شد و به سوالات مردم پاسخ داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دولت، نشست مشاوران مدیران دستگاه های اجرایی در امور زنان در استانداری خراسان رضوی برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...