پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۲:۰۲Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

مجلس شورای اسلامی (parliran.ir)

مجلس شورای اسلامی 29 اسفند 1393 مجلس شورای اسلامی 26 اسفند 1394 مجلس شورای اسلامی 24 اسفند 1395 مجلس شورای اسلامی 27 اسفند 1396 مجلس شورای اسلامی 25 اسفند 1397 مجلس شورای اسلامی 26 اسفند 1398 مجلس شورای اسلامی 31 فروردین 1399 مجلس شورای اسلامی 1 اردیبهشت 1399 مجلس شورای اسلامی 31 خرداد 1399 مجلس شورای اسلامی 31 تیر 1399 مجلس شورای اسلامی 31 مرداد 1399 مجلس شورای اسلامی 31 شهریور 1399 مجلس شورای اسلامی 1 مهر 1399 مجلس شورای اسلامی 29 آبان 1399 مجلس شورای اسلامی 30 دی 1399 مجلس شورای اسلامی 30 بهمن 1399 مجلس شورای اسلامی 1 اسفند 1399 مجلس شورای اسلامی 2 اسفند 1399 مجلس شورای اسلامی 3 اسفند 1399 مجلس شورای اسلامی 4 اسفند 1399 مجلس شورای اسلامی 5 اسفند 1399 مجلس شورای اسلامی 6 اسفند 1399 
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی هفته آینده جلسات فوق العاده ای را با مسئولان سازمان انرژی اتمی و وزارت خارجه پیرامون اقدام راهبردی برگزار خواهد کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خاش در مجلس در توئیتی از بررسی تمام ابعاد و جوانب حادثه سراوان توسط مراجع ذی صلاح خبرداد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم لارستان در مجلس بابیان اینکه توجه ویژه به طرح های اشتغالزایی، مسکن محرومین الزامی است،گفت:آخرین وضعیت امدادرسانی به زلزله زدگان اخیر حوزه انتخابیه بررسی شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس با بیان اینکه تنها حدود 25 درصد از نیروهای پتروشیمی ها بومی بندرماهشهر هستند،گفت: بیکاری 25 درصدی زیبنده بندرماهشهر نیست.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نطنز در مجلس با بیان اینکه کلنگ احداث 4 واحد آموزشی در بادرود بر زمین زده شد، گفت:کمبود فضای آموزشی مشکل اساسی بادرود است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: مردم کشورمان همیشه ثابت کرده اند که به آرمان های امام و شهدا وفادار هستند و با حضورشان در صحنه های مختلف منجر به یاس و ناامیدی دشمنان شده اند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی معتقد است حتی اگر آمریکا به برجام بازگردد و تعهدات را اجرا کند، موضوع پروتکل الحاقی به حالت سابق برنخواهد گشت و نیازمند تصویب در مجلس خواهد بود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت های رئیس جمهوری درباره تحریم ها توئیتی را منتشر کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در توئیتی براجرای دقیق قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها تاکید کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در توئیتی به مسولیت رسیدگی به اعتراضات سهامداران بانک مهر اقتصاد ازسوی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خبرداد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به صحبت های امروز رئیس جمهوری در جلسه هیئت دولت اشاره کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس در توئیتی به هیاهوی ایجاد شده درخصوص گرانی اینترنت توسط مجلس اشاره کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: افرادی باید وارد عرصه کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری شوند که جایگاهی متناسب با شأن رئیس جمهور دارند تا ضمن کاهش هزینه ها بررسی صلاحیت ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی برای بررسی کیفیت امدادرسانی به مردم عزیز زلزله زده و فرایند آغاز بازسازی منازل تخریب شده در روزهای سرد سی سخت به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر می کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به لغو پروتکل الحاقی و لزوم اجرای دقیق قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها اشاره کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی،در توئیتی بر لزوم اجرای دقیق قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران گفت: برای اینکه به فرمایشات رهبر انقلاب به صورت عملی لبیک گفته باشیم و تعامل ایجاد شود پیگیری قضایی رئیس جمهور مرعی بماند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان مبنی بر اینکه رئیس جمهور قانون را کوچک شمرده و مجلس را تهدید می کند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اروپایی ها جز حرف عایدی دیگری برای ایران نداشتند و این نشان می دهد که در هر دوره ای باید حساب خود را از اروپا مشخص کنیم و به وعده های آنها دلخوش نکنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ضمن اعلام خبر اعزام هیأتی از مجلس برای رسیدگی به اتفاقات اخیر در سراوان گفت: داد و ستد سوخت و سایر کالاها از طریق مرز ایران و پاکستان نیازمند قانونمند شدن است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیسات خارجی مجلس گفت: اکثر طیف های سیاسی کشور بر بازگشت غربی ها به تعهداتشان برای هرگونه مذاکره ای اجماع نظر دارند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قانون اقدام راهبردی تحریم ها با هدف خروج کشور از حالت انفعال و ورود به دوران فعال تصویب شد برای همین لازم الاجرا بوده و در برابر آن کوتاه نخواهیم آمد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری و میان دورود در مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی هیچ گاه به دنبال تحمیل گرانی به مردم نبوده است و لذا چنین فضاسازی هایی که در جامعه مطرح شده از سوی آقایان دولتی ساخته و پرداخته می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با ارجاع بند الحاقی مربوط به نحوه محاسبه حقوق ورودی کالاها به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه به منظور اصلاح موافقت کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی از مدیران وزارت میراث فرهنگی درخواست کرد اعتبارات لازم برای تکمیل مطالعات ثبت جهانی غار کرفتو اختصاص یابد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس، معتقد است تا مادامی که واسطه گری میان تولید تا توزیع خوراک پتروشیمی ها، وجود داشته باشد خوراک پتروشیمی ها به درستی تامین نخواهد شد و این مسئله به صنعت پتروشیمی کشور آسیب می ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی گفت: خرید تضمینی مازاد تولید پیاز در جنوب شرق کشور بزودی توسط سازمان تعاونی روستائی آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت:اجرای مُرّ قانون توسط دولت بهترین محور برای هماهنگی و تعامل بیشتر بین دو قوا نظام است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته فرهنگی و جمعیت کمیسیون تلفیق بودجه 1400 در مجلس، انتشار اخباری مبنی بر مصوبه مجلس برای تخصیص مبلغ 3هزار میلیارد تومان به صدا وسیما را خلاف واقع دانست همچنین تاکیدکرد که اینترنت در سال ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس ضمن تأکید بر اجرای قانونی که رهبر معظم انقلاب آن را خوب توصیف کردند، گفت: کمیسیون انرژی برنامه خود برای نظارت بر اجرای این قانون را ارائه خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت، بانک ها را مکلف به واریز 40 درصد از هزینه پژوهشی خود به خزانه شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: نباید به پرستاران باردار، شیرده و پر خطر در بخش های اورژانس، عفونی و داخلی اجازه هیچ نوع فعالیتی داده شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است تعامل، وظیفه اعضای دولت و مجلس بوده و قانون محور این تعامل است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس از تنوع قرارداد و استخدام ها در دستگاه های دولتی و مجموعه های مربوطه انتقاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان این که مجلس در اجرای فرمان رهبر انقلاب برای یک صدایی، آمادگی تعامل با دولت در را دارد گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت مهلت اجرای آزمایشی قانون شورای حل اختلاف را تا زمان لازم الاجراء شدن در سال آینده تمدید کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: چه دولت تعامل داشته باشد و چه نداشته باشد ما بخاطر فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب این کار را انجام خواهیم داد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس به بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی و امدادی پرداخت و گفت:نمایندگان مردم تا آخرین لحظه در کنار مردم آسیب دیده در زلزله خواهند بود و موضوعات مربوطه را در مجلس پیگیری خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس با تأکید بر تأثیر مسکن و ساختمان در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور گفت: باید برای تقویت این بخش ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمی مغان در مجلس گفت: انتظار این بود که کمیسیون انرژی و ریاست مجلس در جریان چنین موضوعی باشند
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: قانون اقدام راهبردی غربی ها را به تنگ آورده است و این باعث یاس دشمنان جمهوری اسلامی ایران است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تأکید بر تعامل دولت و مجلس در اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها،توئیتی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون گام دوم انقلاب در مجلس شورای اسلامی توئیتی را با اشاره به رای قاطع مجلس به اجرای ماده 234 آیین نامه،منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر اجرای دقیق قانون اقدام راهبردی منع تحریم ها از سوی دولت تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضوکمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی،در توئیتی به تفاهم نامه دولت و آژانس درباره توقف اجرای پروتکل الحاقی اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، اعلام وصول 9 سوال ملی از وزرای دولت دوازدهم را قرائت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس با اشاره به اجماع مجلس برای رسیدگی قضایی به تخلف دولت در اجرای قانون لغو تحریم ها توئیتی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر یکصدایی دولت و مجلس در خصوص قانون لغو تحریم ها، گفت: اجرای این قانون از فردا، هم صدایی دولت و مجلس را نشان خواهد داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نمایندگان گوش به فرمان رهبری هستند و آماده تعامل و همکاری با دولت خواهیم بود؛ زیرا دولت جزیی از کشور بوده و کمک می کنیم تا سلطه طلبان زورگویی نکند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس، گفت: مجلس و دولت در اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها هم صدا خواهند بود و انتظار داریم این هم صدایی در کل جامعه نیز مشاهده شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حرف دیگر بس است، ما منتظر عمل غربی ها در اجرای تعهداتشان و لغو تحریم ها هستیم
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس موضوع کمک مالی دولت به دستگاه های مختلف را جهت بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی زنگ پایان نشست علنی مجلس را به صدا درآورد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در مجلس، گفت: مسئولان بازرگانی و نظارتی از جمله تعزیرات حکومتی باید به شرایط به وجود آمده در زمینه تامین و توزیع روغن خوراکی و گوشت مرغ ورود کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها توئیتی نوشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس با اشاره به اینکه سفرهای غیرضروری موج جدید کرونا را متولد می کند،توئیتی منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در توئیتی به موضوع ایجاد ارتباط با آمریکا،اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی با اشاره به تفاهم نامه دولت و آژانس درباره توقف اجرای پروتکل الحاقی توئیتی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان ملایر و بندر انزلی در مجلس از به روز نبودن امکانات انفورماتیک و عدم توجه به رعایت صحبت کردن مخالفان طرح ها و لوایح گلایه کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس گفت: رفع محدودیت دیپلمات های ایرانی یا لغو فعال کردن مکانیسم ماشه ارتباطی با تعهدات برجامی آمریکا ندارد و امتیازی برای ایران محسوب نمی شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: نمایندگان مجلس برای پاسخگویی به دغدغه رهبری و جلوگیری از افزایش هزینه های جاری کشور که تورم را به دنبال دارد سهم صندوق توسعه ملی را از 20 درصد به 38 درصد رساندند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم لارستان در مجلس با بیان اینکه نمایندگان فارس آمادگی کامل برای حل مشکلات عشایر فارس را دارند،گفت: حمایت از زندگی عشایر نیازمند نگاه ویژه تمام دستگاه های دولتی هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه سفرهای نوروزی زمینه شیوع بیشتر کرونا را فراهم می کند، گفت: دولت باید محدودیت تردد را برای تمامی استان ها اعمال کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نوبت دوم نشست علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مخالف مصوبه امروز مجلس بودم زیرا به نظر می رسد که برای بررسی تخلف دولت، نیازمند جلسه با سازمان انرژی اتمی، شورایعالی امنیت ملی و رییس جمهور هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۶    
نمایندگان با ارسال گزارش کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره تخلف دولت از اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران به قوه قضائیه موافقت کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم گفت: مجلس تمام تلاش خود را کرده تا متناسب سازی حقوق بازنشستگان برای سال 1400 تصویب و اجرایی شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از برنامه ریزی های این هیات برای تطبیق شیوه های آموزش اعضای هیات های نظارت با شرایط کرونایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با اشاره به بررسی موضوع توافق دولت با آژانس پیرامون اجرای پروتکل الحاقی گفت: مجلس به استناد تبصره ماده 183 آیین نامه به این موضوع فوری ورود و بر اجرای قانون لغو تحریم ها اصرار ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه مجلس، با انتقاد از اظهارنظرهای غیرکارشناسانه برخی مسئولان حوزه شهری پیرامون وضعیت بودجه تاکیدکرد که شورای شهر باید در مورد مسئولیت خود در حوزه شهرداری تهران ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه گفت: اگر دلایل برنامه های دولت تناقض با قانون داشت، بر نمایندگان تکلف است که ورود قاطع داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: نظر معاونت حقوقی رئیس جمهور مبنی بر کاهش پروژه پرورش میگو در جزیره قشم از نظر حقوقی ایرادی ندارد اما در این رای حقوق سرمایه گذارانی که با مجوزهای صادره و استعلام های ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس گفت: مجلس از قانون مصوب خود ذره ای عقب نخواهد نشست و دولت هم باید به قانون تمکین کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی خواستار تعیین قاضی برای رسیدگی به پرونده تخلف دولت در موضوع اجرای قانون راهبردی برای لغو تحریم ها و برخورد با متخلفان شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس با تأکید بر اینکه نیروهای حق التدریس پیش از سال 1391 باید بدون آزمون جذب شوند، گفت: در قانون مصوب مجلس ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس درباره لغو مکانیسم ماشه از سوی نماینده آمریکا در سازمان ملل،توئیتی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون گام دوم انقلاب در مجلس شورای اسلامی توئیتی را درباره اقدامات اخیر آمریکایی ها منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه ابلاغ سند تحول قضایی توسط رئیس قوه قضائیه بارقه امیدی را در دل مردم ایجاد کرد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۱۴۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مطابق قانون مجلس، اجرای پروتکل الحاقی از روز 5 اسفند به طور کامل متوقف خواهد شد و هر نوع دسترسی فراتر از پادمان مطلقاً ممنوع و غیرقانونی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سبزوار در مجلس بابیان اینکه نوسازی خودروهای فرسوده اورژانس در اولویت قرار بگیرد،گفت: تجهیز امکانات اورژانس در دستور کار قرار بگیرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت: متاسفانه این خبر خوشایندی نیست که مردم به علت بی اعتمادی نسبت به بیمارستان های زاهدان وادار شوند برای درمان به مراکز بیمارستانی استان های مجاور سفر کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اولین نشست کارگروه بررسی و تدوین قانون سازمان های مردم نهاد با حضور زهره الهیان رییس فراکسیون سازمانهای مردم نهاد مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اعضای مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در هفته گذشته ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس با اشاره به اینکه ایرادات شورای نگهبان درباره اصلاح قانون انتخابات به مجلس واصل شده و در حال بررسی، گفت: موضوع تفکیک انتخابات شوراها و ریاست جمهوری نیازمند بررسی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ابوالفضل عمویی، رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و بلاروس یکشنبه 3 اسفندماه با سفیر بلاروس دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس در توئیتی به اختصاص اعتبار 3میلیارد تومانی برای تملک و احیای خانه موذن زاده اردبیلی جهت احداث موزه اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
علی کریمی فیروزجایی، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی یکشنبه 3 اسفند با نمایندگان ایلام در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس امروز اختصاص دو ملیون تن قیر برای راه های روستایی را به چهار میلیون تن افزایش داد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: طبق مصوبه امروز مجلس درآمدهای دولت به سمت فعالیت های عمرانی و توسعه ای سوق داده می شود و دولت دیگر نمی توان هزینه های اضافی در حوزه اجرایی کشور داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر لزوم لغو پروتکل الحاقی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که عزمی از سمت دولت نباشد پازل هوای پاک همیشه در پی یک کلمه به نام خودرو استاندارد لاینحل خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه مصوبه مجلس برای خروج از پروتکل الحاقی به تأیید شورای عالی امنیت ملی و مسئولان نظام رسیده ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از قول مساعد وزیر کشور برای تغییر لوگوی سازمان ثبت احوال خبر داد و گفت: نماد فعلی سازمان تک فرزندی را ترویج می کند و مغایر سیاست های کلی نظام است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در توئیتی به نخستین سالگرد انتخابات مجلس یازدهم اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: آمریکا دیگر جزیی از برجام و گروه 1+5 نیست که بخواهد برای آن تصمیم بگیرد یا به آن برگردد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر ضرروت لغو پروتکل الحاقی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امنیت در کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر لغو کامل تحریم ها از سوی دولت آمریکا تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس در توئیتی به لزوم لغو پروتکل الحاقی از سوی دولت اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
در بیانیه ای که به امضای 226 نفر از نمایندگان مجلس رسیده تاکید شده که اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی از 5 اسفند 99 متوقف و بازرسی های آژانس صرفا محدود به نظارت های پادمان خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان در نشست علنی امروز جزئیات گزارش کمیسیون تلفیق را لایحه اصلاحیه بخش درآمدی بودجه سال 1400 را مورد بررسی قرار دادند.
مشاهده نتایج بیشتر...