یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۲:۲۴Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

پایداری ملی (پدافند غیر عامل) (paydarymelli.ir)

پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 28 اسفند 1394 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 30 اسفند 1395 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1396 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1398 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 فروردین 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 اردیبهشت 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 خرداد 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 1 تیر 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 مرداد 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 1 شهریور 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 30 مهر 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 30 آبان 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 30 آذر 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 1 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 2 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 3 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 4 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 5 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 6 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 7 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 8 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 9 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 10 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 11 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 12 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 13 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 14 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 15 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 16 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 17 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 18 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 19 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 20 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 21 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 22 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 23 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 24 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 25 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 26 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 27 دی 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 28 دی 1399 
  ۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
قرنطینه ها و محدودیت های کرونایی منجر به کاهش چشمگیر انتشار ویروس کرونا در بسیاری از نقاط دنیا شده و همین امر، ایجاد تغییراتی دائمی برای طراحی شهری را در پی داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
استاد ویروس شناسی دانشگاه تهران معتقد است ممنوعیت واردات واکسن های نوظهور ساخته انگلیس و آمریکا پیشگیری از رفع خطر احتمالی بود چرا که این واکسنها تا کنون روی انسان به صورت وسیع تست نشده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
فعالان فضای مجازی اقدام پلتفرم های اجتماعی در روزهای انتخابات آمریکا و بعد از آن را نمونه ای از یک حکومت نظامی در فضای مجازی و محملی برای خشونت سیاسی عنوان کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
محققان در یک تیم استارت آپی موفق به طراحی دستگاهی هوشمند برای آبیاری و تغذیه گیاهان کشت هیدروپونیک به روش ناپیوسته شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
آژانس دارویی اروپا ادعا می کند هکرها اسناد سرقت شده مربوط به واکسن ها را دستکاری کرده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اجرای طرح مطالعات پدافند غیرعامل شهرستان اراک ضروری است و همه دستگاه ها باید در این زمینه همکاری داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران با اشاره به اینکه تهیه واکسن در کشور به عنوان دغدغه اصلی ایمونولوژیست ها مطرح است، گفت: زمان طلایی برای تهیه واکسن و واکسیناسیون را نباید از دست داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس انجمن زبان شناسی ایران از تولید نرم افزار غربالگری بیماری کووید 19 از روی صدا خبر داد و گفت: براساس نتایج طرح تحقیقاتی ابتلا به این بیماری روی صدای افراد تاثیر می گذارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه مشکل آلودگی هوا در کلانشهرها موضوعی چند وجهی است، درباره برخی پیشنهادات مبنی بر تعطیلی در شهرهای آلوده ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
آلودگی هوا به عنوان یکی از عوامل نامحسوس در بروز انواع بیماری های خطرناک به خصوص برای کودکان و سالمندان، این روزها به دغدغه ای فراتر از کرونا تبدیل شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
زمین لرزه 5.5 ریشتری حوالی جزیره قشم و بندر کنگ را لرزاند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
در واکنش به خروج عظیم کاربران از واتس اپ به دلیل تغییرات قوانین، این پلتفرم اعلام کرد مهلت تایید نوتیفیکیشن را تا 15 می افزایش داده و بیانیه ای جدید منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تازه ترین داده های دانشگاه جان هاپکینز نشان می دهد که شمار قربانیان بیماری کووید19 در جهان در نخستین سال شیوع این بیماری از رقم 2 میلیون نفر گذشت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که تاکنون 350 هزار مورد از توالی ژن کرونا ویروس شناسایی شده است که برخی از این جهش ها می تواند خطرناک باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
دادخواستی علیه آپدیت جدید واتس اپ در دادگاه هند ارائه شده که مدعی است حریم شخصی کاربران را زیر پا می گذارد و از سوی دیگر هیات رقابت ترکیه نیز قصد تحقیق در این باره را دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران گفت: موشک هایی که امروز استفاده شد نسل جدیدی از موشک های بالستیک هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس فضای مجازی با بیان اینکه پلتفرم های اجتماعی در حال تغییر اعمال حاکمیت دولتها هستند، گفت: در مقابله با قدرت این شبکه های خارجی، نیازمند استقلال نسبی در خدمات پایه و کاربردی هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
باگی در اپلیکیشن اندروید سیگنال ردیابی شده بود که به هکرها اجازه می داد تماس های صوتی کاربر را شنود کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس انستیتوپاستور ایران بابیان اینکه تولید واکسن مشترک ایران-کوبا مبتنی بر واکسن ذات الریه کودکان است، گفت: تاکنون در فاز اول و دوم این واکسن عوارضی نداشته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
یک پژوهشگر فضای مجازی با اشاره به قدرت شبکه های اجتماعی به ویژه در انتخابات اخیر آمریکا گفت: پلتفرم ها چه در آمریکا و چه در سطح بین المللی با چالش قوانین مشخص مواجه هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مقامات ترکیه ای اپلیکیشن های مختلف آمریکایی و اروپایی را به ذخیره سازی اطلاعات کاربران داخل این کشور بر روی سرورهای محلی موظف کرده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مقام های ارشد سازمان جهانی بهداشت هشدار دادندکه با توجه به نحوه انتشار ویروس کرونا، ممکن است سال دوم همه گیری این بیماری نسبت به سال اول به ویژه در نیمکره شمالی شدیدتر باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
یک بیمار مبتلا به سرطان لنفوم در روسیه به کووید19 مبتلا شد و طی دوره 4 ماهه بیماری اش 18 جهش ویروس کرونا در بدن وی مشاهده شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سازمان فناوری اطلاعات ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت ، توسعه و شکل گیری نخستین سکوهای ابری توزیع شده در کشور را در راستای اهداف شبکه ملی اطلاعات آغاز کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 160 قرار گرفته و هوای تهران برای همه افراد جامعه همچنان آلوده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، از افزایش نسبی آمار کرونا در پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: در حال حاضر نگران بازگشت خیز بیماری هستیم چون موارد سرپایی در حال افزایش است و این یک اعلان و هشدار برای یک خیز جدید در بهمن و اسفندماه می تواند باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پتروشیمی بندرامام گواهینامه سامانه مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) را از سوی مرکز مدیریت راهبردی افتا نهاد ریاست جمهوری و رئیس سازمان فناوری اطلاعات کشور دریافت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۵۱ سایت دیگر  
طبق اعلام برخی شهروندان، آنتن موبایل برخی از مشترکان در برخی مناطق با قطعی مواجه شده که احتمال می رود ناشی از قطعی برق است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا با بیان اینکه تزریق دوم این واکسن به 3نفر گروه اول انجام شد، گفت: حال عمومی هر 14 داوطلب واکسن ایرانی کرونا خوب است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۶۶ سایت دیگر  
بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش سپاس رهبرم حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت های پرستاری اعلام کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اعلام اینکه شهروندان تهرانی در 24 ساعت اخیر یعنی از 8 صبح دیروز تا 8 صبح امروز با شاخص 174، آلوده ترین هوای امسال را تنفس کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۳۱ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن داروسازان ایران، در پاسخ به این سئوال که مردم چرا باید به واکسن ایرانی اعتماد کنند، توضیحاتی را ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته کشوری اپیدمیولوژی کووید 19، نسبت به عادی انگاری شرایط کرونایی کشور واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، از کاهش موارد فوتی بیماران مبتلا به کرونا در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۳۸ سایت دیگر  
تهرانی ها شاید توانسته باشند با رعایت پروتکل های بهداشتی، کرونا را تسلیم کنند. اما، قطع به یقین از پس آلودگی هوا بر نمی آیند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
سوال مهمی که باید آژانس بین المللی انرژی اتمی در خصوص مناسبات خود با ایران به آن پاسخ بدهد این است که چرا تاکنون نتوانسته یا نخواسته به بدیهی ترین وظایف قانونی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ابررایانه ایرانی سیمرغ با ظرفیت 160 تریلیون عملیات پردازش در یک ثانیه، بهمن ماه به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 50 نفر از نمایندگان مجلس استرالیا یک گروه پارلمانی تشکیل داده اند تا شبکه های اجتماعی را در برابر اطلاعات منتشر شده از طریق پلتفرم هایشان مسئول نگهدارند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
شرکت امنیت سایبری کراود استرایک که در حال تحقیق در مورد حمله به سولارویندز است، سومین رشته بدافزار مورد استفاده در حملات هکری یادشده را شناسایی کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
انبوهی از اطلاعات کاربران شبکه اجتماعی پارلر از جمله ویدئوی های بارگذاری و برخی پست های حذف شده آنها فاش شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
دولت پاکستان از راه اندازی یک سیستم پرداخت فوری دیجیتال خبر داده که راست نام دارد و با هدف تقویت روند دیجیتالی شدن اقتصاد این کشور ابداع شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس فرهنگستان علوم پزشکی کشور در نامه به دبیرکل سازمان ملل تاکید کرد: هیچ تضمینی برای اثربخشی طولانی مدت و بدون عوارض جانبی واکسن های تولید شده آمریکایی با فناوری جدید mRNA وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اولین دوره آموزش مجازی پدافند هسته ای و پرتوی شهید دکتر محسن فخری زاده به همت قرارگاه پدافند پرتوی کشوربرگزار می گردد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اداره سرباز سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: خدمت کارکنان وظیفه متأهل دو ماه کاهش یافت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
کلانشهر تهران در شرایط زرد کرونایی قرار گرفته و به نظر می رسد اگر همین روند کنترلی پروتکل ها ادامه داشته باشد، بتوان امیدوار بود که پایتخت دوباره قرمز نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
قانعی از خرید 2 میلیون دوز واکسن کرونا از کواکس (اتحادیه جهانی تأمین واکسن) خبر داد و گفت: واکسن کواکس تا اسفند 99 در اختیار کشور ما قرار می گیرد که به گروه نخست کادر درمان تزریق خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت چهلمین روز درگذشت سردار دکتر علی اصغر زارعی؛ جانشین سابق سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استان قم از برگزاری نخستین دوره آموزش مجازی پدافند هسته ای و پرتوی به مناسبت چهلیمن روز شهادت شهید فخری زاده شهید هسته ای کشور با همکاری سازمان پدافند غیرعامل کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نشست علمی فضای مجازی و تمدن نوین اسلامی توسط پژوهشگاه فضای مجازی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۷   + ۵۷ سایت دیگر  
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا مکتب شهید سلیمانی را قدرت نرم افزاری و راهبردی شکست آمریکا و صهیونیسم بین الملل دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رسانه های اسرائیلی اعلام کردند چند تن از مدیران ارشد شرکت های آمریکایی فایزر و مدرنا که تبعات تزریق واکسن کرونای تولیدشده آن ها طی روزهای گذشته در کشورهای مختلف جهان جنجال برانگیز شده ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، تازه ترین آمار کرونا در شبانه روز گذشته را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۶۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: سازمان صرف نظر از اینکه آیین نامه اجرای قانون چگونه تهیه و تدوین شده، به صورت صد در صد قانون لغو تحریم ها را به لحاظ فنی اجرا می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۶۹ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران به تشریح نحوه بازگشایی مدارس شهر تهران از اول بهمن پرداخت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول اتاق فکر مدیریت بحران کرونا در استان تهران گفت: برخی گروه ها با اطلاعیه خرید واکسن درحال تلاش برای سرپوش گذاشتن بر عملکرد ضعیف خود هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
به گفته دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات، افرادی که هویت و کارت ملی خود را برای واردات تلفن همراه و غیره اجاره می دهند، از سبدهای حمایتی، بیمه رایگان درمان ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
دفتر مطبوعاتی رجب طیب اردوغان، رییس جمهور ترکیه و وزارت دفاع این کشور به خبرنگاران اعلام کردند واتس اپ را ترک می کنند و به مهاجرت جهانی از این اپلیکیشن پیام رسان به دلیل تغییر شرایط استفاده آن و ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۴۲ سایت دیگر  
به گفته رییس مرکز ملی فضای مجازی، مردم به ارتباط و شبکه های اجتماعی نیاز دارند و تا زمانی که جایگزین مناسبی برای اینستاگرام وجود نداشته باشد، نمی توان آن را فیلتر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
در شرایطی که واتس اپ اعلام کرده کاربران باید با اشتراک گذاری اطلاعاتشان با فیس بوک موافقت کنند و در اعتراض به این موضوع، موج کوچ جهانی به سایر پیام رسان ها آغاز شده ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکتی دانش بنیان با استفاده از خلاقیت و نوآوری به حوزه تولید انواع بردهای الکترونیکی ورود کرد تا سهم بازار داخلی از این صنعت بیشتر شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مجری کارآزمایی بالینی واکسن کرونای ایرانی با اشاره به تزریق واکسن به عنوان تست انسانی برای گروه سوم گفت: روز گذشته به 4 نفر و امروز به 3 نفر واکسن ایرانی تزریق می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
یوتیوب در دسامبر گذشته وعده داده بود که با انتشار اخبار جعلی انتخاباتی مقابله کند، اما حالا مشخص شده که این پلتفرم در عمل به وعده اش ناکام مانده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور از آلودگی واحدهای صنعتی به آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان خبر داد و گفت: این موضوع دور از انتظار نبوده کما اینکه پیشتر در این مورد هشدار داده بودیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
سردار جلالی گفت: اطلاعات ناشی از واکسیناسیون گسترده می تواند مبنای تهدیدات زیستی آینده علیه ایران باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد، فائو، قیمت غذا در جهان پس از 7 ماه رشد متوالی در سال پاندمی به بالاترین سطح خود در سه سال اخیر رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: اینکه آمریکایی ها حاضر نشدند داروهای مورد نیاز بیماران ما را بدهند اما امروز حاضرند به ما واکسن بفروشند، جای شک و تردید دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
قطع گسترده برق ناشی از خطا در خطوط اصلی انتقال، شهرهای بزرگ پاکستان را در خاموشی کامل فرو برد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۸۷ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی مقابله با کرونا، گفت: تصمیم استفاده از واکسن ایرانی در راستای حفظ عزت ملی گرفته شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
یک حقوقدان فضای مجازی با بیان اینکه بستر امنی برای حضور کودکان در فضای مجازی وجود ندارد، گفت: حضور بدون محدودیت کودکان و نوجوانان در شبکه های اجتماعی، ضعف شبکه ملی اطلاعات است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
واتس اپ به تازگی به کاربران خود تا هشتم فوریه ضرب الاجل داده تا داده های خصوصی خود را با فیس بوک به اشتراک بگذارند، اما این اپلیکیشن مدتهاست به حریم شخصی کاربرانش احترام نمی گذارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر کمیته اخلاق در پژوهش وزارت بهداشت با بیان اینکه تاکنون با تزریق واکسن ایرانی کرونا به 7 نفر عوارض نامطلوب جدی وجود نداشته است، گفت: از این رو مجوز تزریق به 7 نفردیگر امروز اعطا شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تقویت، توسعه و نوآوری دفاعی که شهید فخری زاده برای آن زحمات زیادی کشیده بود، تهیه شده و در دستور کار مجلس قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۴۲   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، به ارائه تازه ترین آمار کرونا در کشور پرداخت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: مدیریت مسئله آلودگی هوای تهران از توان مدیریت شهری خارج است و از دولت خواهش می کنم تا با توسعه حمل و نقل عمومی آن را پیگیری کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا از تأسیس دفتر جدیدی در درون این وزارتخانه برای پرداختن به موضوعات مرتبط با امنیت سایبری که به سیاست خارجی آمریکا و امور دیپلماتیک مربوط می شود، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از رفع منع تردد بین شهری در شهرهای آبی و زرد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
ئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از کاهش 80 درصدی ابتلا و مرگ و میر ناشی از کرونا در پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
آلودگی هوا یک مشکل جهانی است که موجب شده فناوری های مختلفی برای محافظت از هوای پاک طراحی و به کارگیری شود؛ فناوری هایی که در کشور ما هم می تواند توسط شرکت های دانش بنیان وارد چرخه صنعتی شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
شبکه ملی اطلاعات یکی از حیاتی ترین زیرساخت هایی است که کشورهای مختلف به منظور ارائه خدمات اینترنتی امن و پرسرعت به مردم، آن را ایجاد می کنند. این شبکه اکنون در کشور ما در چه نقطه ای قرار دارد؟
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، گفت: بیمارستان های تابعه دانشگاه، مقاومت کافی در مقابل زلزله را ندارند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
شواهد پزشکی حاکیست دو دارویی که تاکنون عموما برای درمان رماتیسم مفصلی استفاده می شدند می توانند به گونه ای چشمگیر خطر مرگ ومیر را در مبتلایان به کووید-19 که در بخش مراقبت های ویژه بستری می شوند و حال ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز فناوری های راهبردی معاونت علمی با تاکید بر اینکه مدل کسب و کار فناوران در حوزه آلودگی هوا تعریف نشده است، گفت: اگر مدل کاری آنها مشخص شود شاهد بروز فناوری در این عرصه خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سنبل آبی گیاهی مهاجم با ظاهر زیبا و فریبنده که چند سالی است نفس تالاب ها، رودخانه ها و آب بندان های گیلان را تنگ کرده و متأسفانه به رغم اقدامات فراوان همچنان در این استان جولان می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
به گفته معاون اقتصادی و تنظیم مقررات مرکز ملی فضای مجازی، موضوع اخبار جعلی با توجه به گسترش وسیع رسانه های مجازی و شبکه های اجتماعی به مسئله و چالش مهم برای همه کشورها و کسب وکارها تبدیل شده و ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مشهورترین شبکه های اجتماعی در آمریکا حساب های دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی ایالات متحده را برای مدت های مختلفی تعلیق کرده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
فناوری اطلاعات و ارتباطات در دو دهه اخیر شیوه کسب وکار و نحوه پرداخت پول را تغییر داده و هر سازمانی به بررسی این تغییرات و تاثیر آنها بر مدل های تجاری خود خواهد پرداخت و پژوهشگاه فضای مجازی تاثیر این ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
با طولانی شدن وضعیت اپیدمی و تاکید به درخانه ماندن، بسیاری از افراد خسته شده و مهمانی خانوادگی کوچک تا متوسط برگزار می کنند و همین امر موجب گسترش خوشه های فامیلی و خانوادگی کرونا شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب، موضوع واردات 150 هزار دوز واکسن کرونا از کشور آمریکا منتفی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
ئیس مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی گفت: در حال حاضر واکسیناسیون علیه بیماری کووید 19، یکی از مهم ترین راه های مقابله با اپیدمی کرونا است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آپدیت جدید واتس اپ کاربران را مجبور می کند برای ادامه استفاده از این اپیکیشن یا اطلاعات خود را با فیس بوک به اشتراک بگذارند و یا دسترسی به واتس اپ را از دست می دهند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۸:۴۲   + ۴۳ سایت دیگر  
شبکه اجتماعی توئیتر حساب کاربری رئیس جمهور فعلی آمریکا را به صورت دائم تعلیق کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در بیانات روز جمعه خود به توطئه های آمریکا برای ایجاد بی ثباتی در منطقه و بیان صریح آن از زبان یک تحلیلگر و کارشناس معروف آمریکایی اشاره کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۷   + ۳۸ سایت دیگر  
یک پزشک آمریکایی سه هفته پس از تزریق واکسن کرونای فایزر جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی از آغاز گشایش ها در خصوص برخی منابع این بانک خبر داد و نوشت: امیدوارم به تدریج شاهد آرامش بیشتر در بازارها، ثبات قیمتها و کاهش تورم باشیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۵۹ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه در آیین رونمایی یکی از پایگاه های راهبردی موشکی نیروی دریایی سپاه در سواحل خلیج فارس، گفت: منطق ما برای دفاع از تمامیت ارضی و استقلال کشور و دستاوردهای انقلاب اسلامی قوی شدن است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۲:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با تاکید بر اینکه ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی ممنوع است، خاطرنشان کردند: اگر آمریکایی ها توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح در کشور خودشان به بار نمی آمد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا ضمن محکوم کردن حمله هوادارانش به ساختمان کنگره اعلام کرد که در روز 20 ژانویه دولت تازه سوگند خواهد خورد و او هم اکنون بر انتقال آرام، قانونمند و روان قدرت تمرکز دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۱۰۶ سایت دیگر  
دادستان نظامی تهران در سالگرد واقعه تلخ سقوط هواپیمای اوکراینی و جانباختن تعدادی از هم وطنان و اتباع سایر کشورها به ابعاد جدیدی از رسیدگی به این پرونده پرداخت.
مشاهده نتایج بیشتر...