پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۵۶Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

پایداری ملی (پدافند غیر عامل) (paydarymelli.ir)

پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 28 اسفند 1394 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 30 اسفند 1395 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1396 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1398 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 30 اسفند 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 فروردین 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 خرداد 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 تیر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 مرداد 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 شهریور 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 30 مهر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 30 آبان 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 1 آذر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 2 آذر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 3 آذر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 4 آذر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 5 آذر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 6 آذر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 7 آذر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 8 آذر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 9 آذر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 10 آذر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 11 آذر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 12 آذر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 13 آذر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 14 آذر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 15 آذر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 16 آذر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 17 آذر 1400 
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت در تازه ترین گزارش هفتگی خود اعلام کرد که سویه جدید ویروس کرونا در حال حاضر در 57 کشور جهان ردیابی و شناسایی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۵    
نظام عملیاتی پدافند زیستی برای آمادگی در جنگ های نوین با سلاح ویروس و باکتری، ابلاغ شد. معاون قرارگاه پدافند زیستی کشور در گفت وگو با خراسان ابعاد مختلف این موضوع را تشریح کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات ضعف امنیت سایبری را پاشنه آشیل تحقق دولت هوشمند و توسعه فناوری اطلاعات در کشور عنوان کرد و از موافقت رئیس جمهور با تغییر و بازنگری تقسیم کار در حوزه امنیت سایبری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۹۹ سایت دیگر  
مدیر کل مبارزه با قاچاق کالا و ارز معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات گفت: حساب های بانکی بیش از 700 نفر از فعالان غیرمجاز ارزی در سطح کشور شناسایی و مسدود شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام نظامی ارشد رژیم صهیونیستی با اعتراف به اینکه نابودی تاسیسات هسته ای ایران دیگر ممکن نیست، از نخست وزیر رژیم صهیونسیتی خواست تا آمریکا را تشویق به بازگشت به برجام کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
طبق قانون مالیات های مستقیم، خرید و فروش ارز مشمول مالیات بوده و همه اشخاص فعال در این بخش مکلف به ثبت نام و پرداخت مالیات تعیین شده هستند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات در نخستین اظهارنظر درباره جزئیات برنامه های دولت سیزدهم برای شبکه ملی اطلاعات، از راه اندازی قطب های بزرگ داده و نوسازی زیرساخت شبکه مطابق با تکنولوژی های روز، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
با تغییر سرشماره پیامک سامانه های قوه قضائیه، علاوه بر جلوگیری از کلاهبرداری از طریق ارسال پیامک های جعلی با نام سامانه های قضایی، باعث تفکیک پیامک های قضایی از پیامک های اطلاع رسانی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: در حال حاضر دولت هیچ مشکل و کمبودی برای عرضه ارز در بازار متشکل ندارد و مردم می توانند تمامی نیازهای خود را از طریق بازار متشکل تامین کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 79 بیمار کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 130 هزار و 356 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: این دفعه در قضیه مذاکرات عده ای شبانه روز در تلاشند، نرخ ارز را بالا ببرند و ثابت کنند نرخ دلار به مذاکرات وصل است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر کشور با اشاره به اجرای طرح قرنطینه هوشمند از یکشنبه آینده گفت: این طرح در قالب پنج مرحله در سازمان های اداری، حمل و نقل عمومی، اصناف و مراکز خدماتی و رفاهی اجرا خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران در مصاحبه ای با یک رسانه روسیه ای گفته راهی برای بازگشت ایالات متحده آمریکا به برجام بدون رفع تحریم ها وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار تهران گفت: مدارس تهران و تعدادی از شهرستانهای این استان طی دو روز آینده غیر حضوری است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، با اشاره به بروز سویه اومیکرون، گفت: امروز شاهد شکل گیری یک نوع آپارتاید در واکسیناسیون جهانی هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
شاخص آلودگی هوا در حال حاضر بر روی عدد 110 قرار گرفته و هوای تهران برای افراد حساس جامعه آلوده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطین اعلام کردند که احتمالا از هفته آینده، رویارویی با رژیم صهیونیستی آغاز خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۵   + ۸۷ سایت دیگر  
کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا جزئیات طرح مدیریت هوشمند بیماری در بستر سامانه را در قالب اطلاعیه شماره دو صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جاسوسی آمریکا موسوم به سیا اعتراف کرد که هنوز هیچ شواهد و مدرکی مبنی بر تصمیم ایران برای تسلیحاتی کردن برنامه هسته ای پیدا نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت و سایر دانشمندان خاطرنشان می کنند که برای دادن حکم های قطعی در مورد سویه جدید از ویروس کرونا، یعنی امیکرون ، هنوز زود است ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۷:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
نظام عملیاتی پدافند زیستی کشور که در پنجاه و ششمین جلسه شورای عالی پدافند غیرعامل کشور به تصویب رسیده است با امضا سرلشکر باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جهت اجرا، ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
طی 100 روز ابتدایی دولت سیزدهم، گام هایی مثبت و امیدوارکننده از مقابله با استقراض تا ایجاد شفافیت در تیم اقتصادی رخ داده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده یکی از طرح هایی است که سال ها در مجالس مختلف و در کمیسیون های گوناگون دست به دست شد تا سرانجام در تاریخ 10 آبان ماه امسال ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۵    
دانلود
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شاخص آلودگی هوای تهران با قرار گرفتن بر روی عدد 154، در محدوده ناسالم و قرمز قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۶۲ سایت دیگر  
وزیر کشور در حکمی شهردار تهران را به عنوان جانشین خود در ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران کلان شهر تهران منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۵   + ۷۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان این که آخر هفته جاری دور بعدی مذاکرات در وین آغاز می شود، گفت: نه تعجیل داریم و نه اجازه می دهیم کسی با وقت و انرژی ما در وین بازی کند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
یک محقق آفریقای جنوبی که اولین بار در مورد وجود سویه اومیکرون به دنیا هشدار داد، معتقد است که احتمالا این سویه حاصل برخورد ویروس کرونا با اچ آی وی در بدن یک فرد واکسینه نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی اعتراف کرد، سیاست های بنیامین نتانیاهو در قبال ایران باعث شده است تا ابتکار عمل به طور کامل در دست ایران قرار بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۵   + ۹۰ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت با اعلام اجرای طرح محدودیت های هوشمند کرونا از امروز - 15 آذرماه، درعین حال شرایط حضور در اماکن تجمعی را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با هدف پیگیری اقدامات اولویت دار در سال 94 به ریاست معاون اول رئیس جمهور وقت تشکیل شد اما پس از 3 سال به دلیل طراحی غلط و بی توجهی دولت وقت تعطیل شد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: روز تنفیذ حکم ریاست جمهوری در سخن کوتاه اعلام کردم که اولین مسئله ی پیش روی دولت مسئله کرونا است و واکسیناسیون عمومی ضرورت دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس سازمان حفاظت محیط زیست در نشست روز جهانی خاک با اشاره به اهمیت غیرقابل توصیف خاک گفت: سالانه 2.5 میلیارد تن خاک در کشور در قالب جابجایی و انتقال در حال از دست رفتن است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
یک مقام ارشد وزارت امور خارجه در نشستی توجیهی به تشریح آخرین وضعیت گفتگوها در وین پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
اف بی آی فاش کرد گروه باج افزاری کوبا به حداقل 49 سازمان و شرکت در بخش های زیربنای حیاتی آمریکا نفوذ کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
یک سند تازه افشا شده نشان می دهد پیام رسان های واتس اپ و آی مسیج ( iMessage) مقداری از اطلاعات کاربران را در اختیار اف بی آی قرار می دهند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
شاخص آلودگی هوای تهران در حال حاضر روی عدد 128 قرار داشته و هوا برای گروه های حساس ناسالم است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به ضرورت تمهیدات لازم برای تزریق دوز سوم واکسن کرونا، بر استفاده از ظرفیت رسانه ها برای تسریع در روند تکمیل واکسیناسیون تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که آمریکا به دنبال وقت کشی در مذاکرات است ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
در زمان حاضر از مجموع 50میلیارد و 500میلیون مترمکعب حجم مخازن سدهای کشور، تنها 17میلیارد و 670میلیون مترمکعب آب پشت سدها ذخیره شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۵   + ۵۵ سایت دیگر  
رییس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که پروتکل های سختگیرانه تری برای جلوگیری و پیشگیری از ورود امیکرون در نظر گرفته ایم که شامل ممنوعیت های پروازی ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی از خروج ترامپ از برجام و تعلل بایدن برای جبران اشتباه وی در روزهای آغازین زمامداری، به عنوان فاجعه ای یاد می کند که واشنگتن و رژیم صهیونیستی را به دردسر عظیم انداخته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۳۵    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: امروزه موضوعات ارتقای تاب آوری و اقتصاد مقاومتی جایگاه ویژه ای در سیاست های کشور دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۵    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، مخاطب شناسی را جزو ارکان تاب آوری فرهنگی می داند و معتقد است برای افزایش قدرت بازدارندگی در حوزه فرهنگی باید جامعه هدف را شناسایی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۵    
یک اقتصاددان، اصلی ترین اولویت امنیتی، اجتماعی، اقتصادی و سیاست خارجی ایران را احیای ساختار ارزی کشور می داند و متذکر می شود که ساختار ارزی کشور در حضور و عدم حضور تحریم ها باید حفظ شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ایران گفت: چنانچه اقتصاد مقاومتی و محور اصلی آن یعنی پدافند اقتصادی در ریل اصلی خود قرار بگیرد و به سمت افزایش تاب آوری جامعه در حوزه اقتصاد حرکت کند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
برای واحدهای تولیدی تعطیل شده در کرونا، مقرر بود که تا پایان شهریور ماه مشمول بخشش جرایم دیرکرد تسهیلات بانکی باشند گفت که طبق مصوبه ستاد ملی کرونا این مهلت تا پایان اسفند 1400 تمدید شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
گزارش بارش ها در کشور نشان می دهد به رغم بارندگی 32.6 میلی متری از ابتدای سال آبی جاری (ابتدای مهرماه 1400 تا 12 آذرماه)، همچنان شاهد کاهش 39 درصدی بارش ها نسبت به سال گذشته هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۵   + ۱۵۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور تاکید کرد: تنها راه مصون ماندن از موج جدید کرونا، رعایت شیوه نامه های بهداشتی، پیشگیری و نظارت جدی است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۳۹ سایت دیگر  
به گفته معاون رئیس جمهور گزارش اقدامات 100 روزه دولت بزودی به مردم ارائه خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گفته منابع آگاه یک مهاجم ناشناس با استفاده از جاسوس افزار شرکت صهیونیستی NSO آیفون های حداقل 9 مقام وزارت امورخارجه آمریکا را هک کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
به گفته علیرضا پیمان پاک، مدیرعامل سازمان توسعه تجارت ایران، در طول سفر وی به سوریه 4 سند همکاری با وزیر اقتصاد و تجارت خارجی سوریه در راستای توسعه تجارت بین دو کشور امضا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
ایران در راستای قرارداد با ونزوئلا برای صادرات میعانات گازی به این کشور و دریافت نفت خام، چهارمین محموله میعانات گازی خود را به این کشور تحویل داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به نظر می رسد که تلاش هند برای حل چالش های ساختاری و قانونی حکمرانی اینترنت، بخشی از برنامه کلان بهبود قدرت سایبری و توسعه فناورانه این کشور به عنوان یک قدرت اقتصادی و سیاسی است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
نتایج آخرین بررسی های صورت گرفته نشان می دهد، استفاده از رسانه های اجتماعی با افسردگی در بزرگسالان مرتبط است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
شاخص آلودگی هوا در حال حاضر بر روی عدد 77قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۵   + ۵۲ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تاکید کرد: در شرایطی که واریانت نگران کننده جدیدی به نام اُمیکرون شناسایی شده ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی دبیرکل سازمان ملل از تمامی طرفین مذاکرات وین خواست تا تلاش های خود برای احیای توافق هسته ای را دوبرابر کنند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه این هفته تهران گفت: این ملت به چیزی کمتر از لغو همه تحریم ها تن نخواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۱۰۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ثبات اقتصادی حمایت از تولیدکنندگان و مشارکت فعال بخش خصوصی در اقتصاد کشور و تامین معیشت مردم محورهای اصلی و مورد توجه دولت در تصویب لایحه بودجه سال 1401 کل کشور باید باشد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
یک منبع آگاه اعلام کرد که جلسه کمیسیون مشترک برجام ظهر امروز جمعه در وین برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس پلیس بین الملل ناجا از دستگیری و استرداد فردی به اتهام کلاهبرداری 400 میلیون دلاری به کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۵   + ۷۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: بدون مجاهدت فی سبیل الله، بدون تحمّل بسیاری از سختی ها هیچ ملّتی به جایی نمی رسد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با یک رسانه انگلیسی تصریح کرد که مسئولیت آمدن به پای میز مذاکرات بر عهده آمریکا و نه ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در روزهای گذشته، رسانه های غربی تلاش کرده بودند با ترسیم یک تصویر غیرواقعی از خواسته ها و ترکیب تیم مذاکره کننده ایران، گفت وگوها را از پیش شکست خورده و ایران را عامل شکست گفت وگوها معرفی نمایند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با بیان اینکه در حال حاضر غنی سازی اورانیوم با غنای 90 درصد در ایران وجود ندارد، گفت: حصول توافق در وین محتمل است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان با آرام خواندن اوضاع مرز ایران و افغانستان گفت: درگیری سطحی بوده و به پایان رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۱۱۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان گفت که اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۵   + ۹۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 4312 نفر بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه این استان با توجه به ترددهای بندری هرمزگان در معرض شیوع ویروس "امیکرون" قرار دارد، از اعمال محدودیت تردد برای خدمه کشتی های خارجی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
توصیه های یک آتش نشان در مورد اینکه اگر باک خودرو در پمپ بنزین آتش گرفت چه کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن اشاره به در دست اقدام بودن گام ششم طرح شهید سلیمانی، در عین حال از تغییر معیار رنگ بندی کرونایی شهرها طی هفته های آتی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۴۴ سایت دیگر  
رعایت رژیم غذایی مناسب، برخورداری از یک سبک زندگی سالم و سرمایه گذاری روی آن عواملی است که سلامت کلی فرد را تعیین می کند و در مقابل عدم توجه به این نکات ممکن است منجر به بروز بیماری های مزمن شود که ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(10 آذر ماه) هوای تهران در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۵   + ۴۲ سایت دیگر  
بر اساس مطالعات اولیه، خطر عفونت مجدد کووید 19 در نوع اومیکرون بیشتر است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به ظرفیت حوزه های علمیه برای ترویج فرهنگ دینی در فضای مجازی اظهار داشت: تداوم کارکرد زیرساختهای حیاتی خط قرمز پدافند غیرعامل است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
گروهی از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا طرحی فراحزبی با هدف مقابله با توانمندی پهپادی ایران معرفی کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرحوزه های علمیه گفت: کنش گری فداکارانه، خدمت محور طلاب و فضلای حوزه، امتداد رسالت دینی حوزه های علمیه است و با تربیت چنین طلابی، نقشه وجودی حوزه تکمیل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
دیپلمات های اروپایی در جمع خبرنگاران تصریح کرده اند مسئله سانتریفیوژهای ایران از جمله مسائلی است که در مذاکرات وین بر سر آن اختلاف وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مشاور رئیس امارات از سفر قریب الوقوع هیئتی اماراتی به ایران خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
سومین ویژگی سویه جدید ویروس کرونا، نابودی ایمنی ضدکروناست که در بدن شخص (پس از ابتلا یا واکسیناسیون) شکل گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران امروز با شاخص کیفیت هوای 157 در رتبه چهارم 10 شهر آلوده جهان قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: برای دفاع در برابر جنگ ترکیبی نیازمند دفاع جامع هستیم که چند لایه و همه جانبه باشد
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
در حالی که میانگین کیفیت هم اکنون هوای پایتخت 149 و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است، کیفیت هوا در 22 ایستگاه در شرایط قرمز قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در بحث موتورهای برقی مذاکراتی با شرکت های سازنده انجام و پیشنهاد دادیم که اگر این موتورها یک اتاقک داشته باشند جنبه ایمنی بالاتری داشته و آلودگی هوا هم از سوی موتورسیکلت ها برطرف شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در این دیدار که در محل دفتر وزیر علوم برگزار شد، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به همراه معاون آموزش و پژوهش این سازمان با وزیر علوم ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مرکز پدافند غیرعامل حوزه های علمیه، با حضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و مدیر حوزه های علمیه کشور در شهر مقدس قم افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
حکمرانی جریان فرامرزی داده ها از جمله مسائلی است که به تازگی سازمان ملل در گزارش سالانه اقتصاد دیجیتال آنکتاد به آن پرداخته و بر ضرورت قانونگذاری جهانی در این حوزه تأکید کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی مازندران از مشاهده دو مورد آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در استان خبر داد و گفت: تا کنون گزارشی مبنی بر بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در واحد های مرغداری صنعتی مازندران گزارش نشده ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه تلاشهای صورت گرفته چند ماه اخیر در خصوص واکسیناسیون هموطنان را بسیار مهم و ارزشمند برشمرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
دستکم 17 کشور و منطقه در جهان مواردی از ابتلا به سویه جدید کروناویروس موسوم به اُمیکرون را تایید کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت چین دیروز خواستار تقویت مدیریت تبادل داده میان مرزی و کنترل نحوه انتقال انبوه داده های کاربران این کشور به خارج از چین شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مشاور معاون علمی و فناوری در علوم و فناوری های شناختی گفت: تاکنون در هوش مصنوعی شروع خوبی داشته ایم اما با همت محققان باید این موضوع پیگیری شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به حمله سایبری چندی پیش به سامانه هوشمند توزیع سوخت گفت: مطابق تدابیر مرکز ملی فضای مجازی پس از این حادثه ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۵   + ۱۸۳ سایت دیگر  
در پی استعفای آیت الله جنتی از ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی با تشکر از خدمات ایشان، حجت الاسلام محمدحسین موسی پور را به مدیریت این شورا منصوب کردند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سازندگان جهانی واکسن در تلاش برای ارتقای واکسن های کووید 19 خود علیه اُمیکرون، نوع جهش یافته ویروس کرونا هستند که در حال حاضر به تعداد زیادی از کشورهای جهان سرایت کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
میکروسکوپ هولوگرافی دیجیتال مبتنی بر یکی از جدیدترین روش های تصویربرداری محاسباتی بوده که در مقایسه با میکروسکوپ های نوری، با حفظ دقت از میدان دید بزرگتری برخوردار است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
سرپرست مرکز اورژانس تهران گفت: با توجه به میزان آلودگی هوای شهر تهران از امروز (دوشنبه)، ناوگان مرکز اورژانس تهران در میادین اصلی شهر مستقر شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۴۹ سایت دیگر  
سویه جدید کرونا ویروس، این بار از قاره آفریقا آمده و دوباره دنیا را نگران شدت گرفتن بیماری نموده است، مخصوصا که گفته می شود از قدرت و بیماری زایی بیشتری نسبت به ویروس دلتا برخوردار است.
مشاهده نتایج بیشتر...