سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۰۷:۵۰Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

پایداری ملی (پدافند غیر عامل) (paydarymelli.ir)

پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 28 اسفند 1394 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 30 اسفند 1395 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1396 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1398 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 30 اسفند 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 فروردین 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 خرداد 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 تیر 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 1 مرداد 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 2 مرداد 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 3 مرداد 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 4 مرداد 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 5 مرداد 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 6 مرداد 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 7 مرداد 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 8 مرداد 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 9 مرداد 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 10 مرداد 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 11 مرداد 1400 
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۵   + ۱۶۳ سایت دیگر  
در پی نامه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص موج سهمگین و پنجم کرونا و پیشنهاد تعطیلی دو هفته ای برای کاهش چرخش ویروس و بار بیمارستانها ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۲۰    
یک سازمان تخصصی جهت تکمیل کادر فنی خود در نظر دارد افراد متخصص با شرایط زیر را جدب نماید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین دغدغه های والدین مواجهه فرزندانشان با تصاویر هرزه نگارانه و غیراخلاقی در فضای مجازی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
جمعیت توسعه گران فضای مجازی پاک (فمپ) در بیانیه ای با حمایت از طرح فضای مجازی مجلس اعلام کرد: زمان مناسب برای پرداختن به مسأله حکمرانی سایبری کشور نزدیک به یک دهه به تعویق افتاده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست پژوهشگاه فضای مجازی بر ضرورت راه اندازی پلتفرم های مشترک با کشورهای منطقه، اسلامی و کشورهای همسو تاکید کرد و گفت: حکمرانی غیر مشارکتی فضای مجازی، محکوم به شکست است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
اندیشکده کوئینسی در گزارشی به گسترش فقر در عربستان سعودی پرداخت و نوشت که دولتمردان ریاض تلاش دارند این موضوع را پنهان نگه دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
براساس گزارش کمیسیون ملی بهداشت چین 49 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در روز گذشته کشف شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
پژوهشگر روس و متخصص بیماری های عفونی می گوید: سطح آنتی بادی هایی که برای محافظت از فرد در برابر انواع مختلف کروناویروس جدید کافی است، متفاوت است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۵۴ سایت دیگر  
معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران با تاکید بر اینکه وضعیت کرونا در تهران بحرانی است گفت: 25 درصد افرادی که به مراکز درمانی مراجعه می کنند به نوعی از بستری نیاز دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
با گرمتر شدن هوای تهران آلاینده ازن به آلاینده غالب هوا تبدیل شده است، اما غلظت آلاینده های در شرایط سالم قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: زمانی که با صف های طولانی مردم در واکسیناسیون مواجه شدیم، همکاران ما شیفت های استراحت خود را به طرح واکسیناسیون، اختصاص دادند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۲۰   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت، در ارتباط با ابعاد مختلف پیک پنجم کرونا که با سویه غالب دلتا همراه شده است، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
کرونا این روزها در شکل و شمایل جدید بی محابا می تازد و روز به روز افراد بیشتری را گرفتار می کند. براساس آخرین وضعیت اعلامی از سوی وزارت بهداشت اکنون 285 شهر کشور در وضعیت قرمز قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مداحان و رئیس شورای هیئات مذهبی کل کشور در نامه ای مشترک به مدیران 100 هزار هیأت ، درخواست کردند مجالس محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران و سخنگوی صنعت برق، شرایط مصارف دستگاه های اجرایی را تشریح و به سازمان های پرمصرف هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
دستگاه جدیدی به نام "تراباکس"(Terrabox) قادر است الکتریسیته و شن و ماسه را به صفحات خورشیدی تبدیل کند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۳۵ سایت دیگر  
نتایج تحقیقات جدید بریتانیا نشان می دهد علائم اولیه نشان دهنده عفونت به کووید-19 بین گروه های سنی و همچنین بین مردان و زنان متفاوت است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس بخش عفونی بیمارستان لقمان با اشاره به تاخت و تاز شدید کرونا در کشور، گفت: به هیچ وجه آینده روشنی از یک ماه آینده ویروس نداریم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو حقیقی شورایعالی فضای مجازی در پاسخ به برخی ایرادات مطرح شده در طرح حمایت از کاربران فضای مجازی گفت: با تصویب این قانون، خدمات پایه کاربردی نه تنها قطع نمی شوند بلکه تثبیت می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۶۴ سایت دیگر  
سویه مرگبار کرونا موسوم به دلتا که به اذعان متخصصان 50 تا 60 درصد نسبت به سویه های قبلی مسری تر است، با 15 نشانه اصلی بروز می کند و افراد با مشاهده آنها باید به سرعت روند درمان را آغاز کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
الحشد الشعبی از عملیات برق آسا و موفق نیروهای این سازمان علیه مخفیگاه های داعش در استان دیالی و همجوار مرز با ایران خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
هفت سال پیش که بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت از جلگه سیلیکون به وادی داروسازی مهاجرت کرد، جهان احساس کرد که اتفاقی ناخوشایند در شرف انجام است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
گزارش ها حاکی است به دنبال شیوع ویروس کرونا در شهر پکن و پنج استان دیگر چین، موج جدیدی از سویه دلتا کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۲۰   + ۹۴ سایت دیگر  
کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر گفت: دهمین محموله واکسن تهیه شده توسط جمعیت هلال احمر امروز(یکشنبه) در فرودگاه امام خمینی(ره) جهت توزیع در اختیار وزارت بهداشت قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: موضوع فیلترینگ در طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی اصلاً مطرح نیست و ما حتی به دنبال قانونمند کردن استفاده از سایت ها و پلت فرم های فیلتر شده هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه اتاق مشترک ایران و عراق گفت: علت رشد صادرات ایران به عراق افزودن ارزش صادرات گاز سال گذشته ایران به عراق به آمار صادرات خردادماه امسال است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۱۹   + ۴۱ سایت دیگر  
تنها چند روز به پایان دولت دوازدهم باقی مانده اما بعد از سال ها هنوز تکلیف حدود 2250 خودرو باقی مانده در گمرک مشخص نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
یک دیدبان وابسته به کنگره آمریکا در امور بازسازی افغانستان گزارش داد که واشنگتن از جنگ افغانستان درس نگرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر خم، رهبر انقلاب اسلامی با عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات دو هزار و هشتصد و بیست و پنج تن (2825) از محکومان محاکم عمومی و انقلاب ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۴۹   + ۷۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: برخی انحصارها در کشور شکاف طبقاتی ایجاد کرده است و ما در قوه قضائیه به دنبال شکستن این انحصارها خواهیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان مرکز طبی کودکان با اشاره به توانایی ویروس کرونا دلتا بر درگیر کردن کودکان، گفت: درست است که این نوع ویروس می تواند سنین پایین تر را هم درگیر کند اما این به منزله شدت بیشتر علائم در ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۴   + ۱۳۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات دو هزار و هشتصد و بیست و پنج تن (2825) از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
گزارش برخی کاربران در فضای مجازی نشان دهنده در دسترس بودن اینترنت ماهواره ای در برخی مناطق ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
سردار غلامرضا جلالی در واکنش به حواشی پیرامون طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی ضمن حمایت از اصل قانون گذاری برای حکمرانی در فضای سایبری، انتقادات اخیر را عامل پخته شدن طرح مجلس دانست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
گروهی متشکل از 23 محقق به این نتیجه رسیدند که افزودن مواد کمکی – ماده ای که می تواند پاسخ ایمنی بدن را افزایش دهد - باعث می شود برخی واکسن ها ژن های ضدویروسی بیشتری را فعال کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
از میان ویروس ها تنها ویروس سرخک از سویه دلتا ویروس کرونا سرایت پذیرتر است. 74 درصد از مبتلایان به کرونا در ایالت ماساچوست آمریکا از افراد کامل واکسینه شده هستند و 90 درصد آنها مبتلا به سویه دلتا.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مصرف آب صنعتی تقریبا 22 درصد از مصرف جهانی را تشکیل می دهد و شامل آبی است که هنگام تولید کالا به طور مستقیم و غیرمستقیم مصرف می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۴   + ۴۷ سایت دیگر  
تامین اکسیژن بیماران نیازمند هزینه بالایی است و قیمت اکسیژن مایع افزایش یافته است که این موضوع سبب شده تا کارخانه جات از ما پول نقد بخواهند و وقتی بیمارستان در نقدینگی مشکل داشته باشد دچار چالش می شود
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران، به تشریح دستاوردهای سازمان در چهل و هفتمین سالروز تاسیس سازمان انتقال خون پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رگبار باران و وزش باد شدید شب گذشته تهران، کیفیت هوای پایتخت را افزایش داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
طبق گزارشی جدید روسیه روند شکایت علیه واتس اپ را آغاز کرده و ممکن است این شرکت بین یک تا 6 میلیون روبل جریمه شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد کرونای شهرستان قشم با تاکید بر ممنوعیت سفر به این شهرستان، از وضعیت فوق بحرانی کووید 19 در قشم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
دولت جو بایدن رییس جمهوری آمریکا ضمن انتقاد از رژیم صهیونیستی در مورد تولید و فروش نرم افزار جاسوسی "پگاسوس"، خواستار توضیح این رژیم درباره این نرم افزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
سال ها به دلیل انحصار فناوری اطلاعات و فضای مجازی در دست برخی کشورها بخصوص آمریکا از هر تلاشی برای نظارت بر این فضا جلوگیری می شد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
تدروس آدهانوم دبیر کل سازمان جهانی بهداشت روز جمعه اعلام کرد در چهار هفته گذشته در اکثر مناطق جهان موارد جدید ابتلا به کرونا بیش از 80 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
نرم افزار جاسوسی پگاسوس ساخته رژیم صهیونیستی، این بار خبرنگاران را مورد هدف قرار داد. بررسی های فنی به عمل آمده از سوی مقامات فرانسه حاکی از آن است که تلفن همراه بسیاری از خبرنگاران از جمله یکی از ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۱۹   + ۴۱ سایت دیگر  
شورای اسلامی شهر مشهد با انتشار پیامی در پی اوضاع وخیم و دردناک این روزهای کرونایی مشهد هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رسانه های چینی روز جمعه گزارش دادند این کشور با بزرگ ترین موج کرونا از زمان شناسایی آن در شهر ووهان در سال 2019 مواجه شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی مجلس گفت: از آنجایی که پدافند غیرعامل در فردو رعایت شده و این مرکز هسته ای در ده ها متر زیر زمین و زیر کوه ها طراحی شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش نیز با اشاره به لزوم اهمیت اجرای طرح ساماندهی این جزیره گفتک افزود: در کنار اجرای این طرح ، توجه ویژه به مسائل پدافند غیر عامل نیز در اولویت است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۳:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
صفحه رئیس قوه قضاییه در اینستاگرام مجددا در دسترس قرار گرفت و شناسه های کاربری رییس قوه قضاییه در دیگر شبکه های اجتماعی به زودی آغاز به کار می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۳:۰۴   + ۷۲ سایت دیگر  
سامانه نوبت دهی واکسیناسیون از اکنون برای ثبت نام تمام افراد 55 سال به بالا باز شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۲:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از گسترش نفوذ چین در آفریقا و آمریکای لاتین انتقاد کرد و هشدار داد ممکن است اروپا رقابت بر سر نفوذ در این مناطق را به چین ببازد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق با تاکید بر اینکه آمریکا قصد خروج از این کشور را ندارد، گفت: ادامه حضور آمریکایی بهای سنگینی خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۰۵   + ۴۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه برای انجام سخت ترین ماموریت ها آماده ایم، گفت: اگر دشمن بی عقلی کند و یا تجاوزی از او ، علیه نظام اسلامی سر بزند، آن تجاوز را باید در نطفه نابود و محو کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
وزارت دفاع افغانستان امروز در بیانیه از کشته شدن 60 نفر از اعضای طالبان در ولایات جوزجان و فاریاب در جریان حملات هوایی و زمینی ارتش این کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
در حالی که روز گذشته به مناسبت ایام مبارک عید سعید غدیر صفحه اینستاگرام رئیس قوه قضائیه رسما آغاز به فعالیت کرده بود، این صفحه از ساعاتی پیش به دلایل اعلام نشده از سوی اینستاگرام از دسترس خارج شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اجرای 354 هزار واحد مسکن طرح اقدام ملی در 10 هزار نقطه کشور، گفت: عدم رعایت مشخصات فنی و کیفیت در پروژه های مسکن مهر باعث ایجاد پرونده های دعاوی حقوقی و عزل پیمانکاران ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۴:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در گفت وگو با شبکه ای قطری تصریح کرد که هنوز اتخاذ تصمیمی مهم از طرف تهران برای بازگشت به برجام دیده نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه چین، مداخلات آمریکا و ژاپن در امور داخلی چین در تایوان و تبت را محکوم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۶   + ۷۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران و سخنگوی صنعت برق گفت: با هماهنگی وزارتخانه های نیرو و صمت، کارخانجات سیمانی که از روز گذشته سیمان خود را در بازار عرضه و باعث تعدیل و کاهش حباب قیمتی شدند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۵۱   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به آغاز واکسیناسیون گروه های شغلی پرخطر مانند خبرنگاران، معلمان و... گفت: همکاران ما در فشار سنگینی هستند، پروتکل ها هم که اصلا رعایت نمی شود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۰۶   + ۶۴ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مسدودسازی پلتفرم های پرکاربرد مانند اینستاگرام و واتس اپ برنامه مجلس نیست از کارشناسان و فعالان این حوزه خواست تحت تأثیر فضاسازی ها و مطالب خلاف واقع موضع ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: به دلیل در معرض خطر بودن معلمان و لزوم بازگشایی مدارس، واکسیناسیون معلمان از شنبه به صورت رسمی آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا تأکید کرد: قوه قضائیه در دوره تحول و تعالی برای حل مسائل پیچیده و نوظهور نیازمند کار بیشتر در حوزه و حمایت علماست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر لزوم تدوین راهبرد هسته ای کشور، از اعمال سلیقه های شخصی و حزبی در فعالیت های هسته ای انتقاد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
نخستین مرکز فناوری و نوآوری تخصصی صنعت هسته ای با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی گشایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
طبق اعلام مرکز پژوهش های مجلس در طرح حمایت از حقوق کاربران محدودسازی پلتفرم ها مطرح نیست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
پارلمان انگلیس پیش نویس لایحه امنیت آنلاین را بررسی می کند از سوی دیگر دولت نیز برای نظارت بر رفتارهای غیررقابتی شرکت های بزرگ و حفاظت از مشتریان طرح جدیدی ارائه داده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
گزارش های روزانه وزارت بهداشت نشان می دهد که در شبانه روز گذشته 436 هزار و 729 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۱۳۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر استفاده آیندگان از تجارب دولت فعلی گفتند: در این دولت معلوم شد که اعتماد به غرب جواب نمی دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر گفت: محدودیت برق تا پایان مرداد به دلیل شرایط تولید نیروگاه های برق آبی، گرمای شدید، خشکسالی و افزایش مصرف برق که همزمان شده اند، ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی کرونا با بیان اینکه ما یک سبد واکسیناسیون شامل سینوفارم، برکت و آسترازنکا داریم و هرکدام را معلمان بخواهند می توانند بزنند، گفت: یک هفته ای معلمان را واکسینه می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، دستور داد تا افراد معلول در منزل که همراه ندارند برای آوردن به مراکز واکسیناسیون، در منزل واکسن بزنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۱۰۸ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر استفاده آیندگان از تجارب دولت فعلی گفتند: در این دولت معلوم شد که اعتماد به غرب جواب نمی دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
پارک فناوری پردیس در دومین رویداد نونمایی از 3 محصول فناورانه در حوزه علوم شناختی رونمایی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا روز گذشته هشدار داد که اگر ایالات متحده در آینده در یک جنگ واقعی همراه با تیراندازی با یک قدرت عمده درگیر شود، احتمالا این امر نتیجه حمله سایبری مهمی به آمریکا بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
با حکم رئیس قوه قضائیه حجت الاسلام حکمتعلی مظفری رئیس دیوان عدالت اداری شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۶۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: اعتراض مدنی از حقوق بنیادین همه آحاد ملت است و مدیران وظیفه دارند در برابر اعتراض ها گوش شنوا داشته و خاضع و بردبار باشند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یک شبکه خبری متعلق به رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نوعی از جنگ رسانه ای جدید از سوی حزب الله لبنان علیه این رژیم جریان دارد، اگرچه این جنگ به چشم نمی آید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۱    
جانشین فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به عدم استفاده از قابلیت های نیروی انسانی طی سال های گذشته، گفت: بسیاری از مشکلات با استفاده از این توانایی به راحتی قابل حل است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حادثه انفجار امروز در یک شهرک صنعتی در شهر لورکوزن آلمان، یک نفر کُشته، 4 مفقود و 31 زخمی به دنبال داشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
استاد تاریخ اسلام نوشت: اگر به پیام غدیر و اهداف آن توسط جامعه اسلامی عمل شده بود، طبق وعده خداوند در قرآن کریم، امت اسلام در پرتو پیروی از ولایت تبدیل به حزب الله می شد و می توانست بر جهان حاکم شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به بهره برداری از مجهزترین بیماستان یون درمانی غرب آسیا در ایران ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
یک قاضی و یک بازپرس تخصصی فضای مجازی تاثیر کرونا بر جرایم فضای مجازی را بررسی کردند و گفتند: از زمان ورود کرونا به کشور این جرائم در تهران 50 و در کرج 28 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
واکسیناسیون کرونا را روز پنجشنبه مصادف با عید غدیر برای گروه های معلمان، شاغلان سیستم حمل و نقل از جمله تاکسی داران، خبرنگاران و زندانی ها به طور همزمان ها برای خبرنگاران و زندانیان شروع خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
شبکه های اجتماعی به راحتی به علاقه مندی ها، میزان تحصیلات، ارتباطات خانوادگی، ارتباطات دوستانه، شغل و محل زندگی مان دسترسی پیدا می کنند آن هم به واسطه اطلاعاتی که خود ما در اختیارشان قرار می دهیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
وزارت بهداشت روسیه مجوز آزمایشات بالینی واکسن جدید این کشور را صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۵۱   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: در ایام بسیار سخت و سنگین همه گیری کرونا در کشور، مهربانی، محبت، هم دلی و وفاق نیروهای مسلح نقطه قوت بزرگی برای همکاران ما در زیر امواج سنگین پیک های مکرر کرونا بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
آمارهای روزانه وزارت بهداشت از واکسیناسیون در کشور نشان می دهد که تزریق دوز دوم واکسن کرونا به مرز 2.5 میلیون نفر نزدیک شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تحقیقی در آمریکا نشان می دهد سال گذشته پس از آتش سوزی محیط زیست در ایالت کالیفرنیا، موارد ابتلا به کرونا 18 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون کل وزیر بهداشت گفت: در برخی از استان ها 20 تا 40 درصد از افراد واکسن کرونا را تزریق نمی کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش گفت: در بحث کرونا، بیمارستان های ارتش همچنان به وظایف خود عمل می کنند و در مناطق محروم نیز مانند سیستان و بلوچستان، نیروهای ما پای کار هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: امنیت در مرزهای ایران و افغانستان برقرار است و مشکل خاصی نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، گفت: تعداد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان های تهران به 9 هزار و 700 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۱۳۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به معاون بهداشت خواستار بررسی و اعلام گروههای جدید هدف واکسیناسیون و شروع تزریق به گروه های جدید به میمنت روز عید سعید غدیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس انستیتوفینلای کوبا ضمن تشریح سابقه همکاری با انستیتوپاستور ایران در تولید واکسن و همچنین همکاریهای مشترک در ساخت واکسن کووید-19 ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۴۹ سایت دیگر  
یک فوریت لایحه مکان یابی، تملک و احداث آرامستان های جدید در پایتخت در صحن امروز شورا با رأی اکثر اعضا به تصویب رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۱۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از بسته شدن فرودگاه های استان تهران در روز 14 مردادماه و همزمان با برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری به مدت دو ساعت و نیم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۶   + ۱۵۶ سایت دیگر  
مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات خبر داد: با رصد و کنترل اطلاعاتی خارج از مرز ها و اقدامات گسترده اطلاعاتی عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) شبکه ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) به ...
مشاهده نتایج بیشتر...