پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۵:۵۹May 2021 13
جستجوی پیشرفته

پایداری ملی (پدافند غیر عامل) (paydarymelli.ir)

پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 28 اسفند 1394 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 30 اسفند 1395 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1396 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1398 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 30 اسفند 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 فروردین 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 1 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 2 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 3 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 4 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 5 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 6 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 7 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 8 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 9 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 10 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 11 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 12 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 13 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 14 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 15 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 16 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 17 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 18 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 19 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 20 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 21 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 22 اردیبهشت 1400 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 23 اردیبهشت 1400 
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اردشیر مطهری دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به طرح موضوعاتی در شبکه های اجتماعی مبنی بر تعطیلی روز شنبه تاکید کرد که شنبه تعطیل نیست و نباید مردم به این موضوعات توجه کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو، در ارتباط با چرایی کمبود انسولین در کشور نکاتی را متذکر شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۸۲ سایت دیگر  
این محموله ها به تعداد 60 قبضه اسلحه شامل 50 قبضه کلت ویژه عملیات های تروریستی و 10 قبضه کلاشینکف کشف شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، کیفیت هوا در صبح امروز (پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه) در محدوده قابل قبول است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت گفت: نماز عید سعید فطر در همه جای پایتخت با امنیت و آرامش برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تأکید کرد که اگر اسرائیلی ها به تجاوزات خود پایان ندهند، حملات مقاومت تشدید خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا باتوجه به حملات سایبری دستوری اجرایی برای بهبود اشتراک گذاری اطلاعات بین سازمان ها و ارتقای واکنش به نفوذهای امنیتی امضا کرده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده ویژه دولت بایدن در امور تغییرات آب و هوایی گفت: دولت آمریکا در حال ازریابی تحریم هایی علیه چین است.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بر تدوین سندهای جداگانه پدافند غیرعامل با موضوعاتی همچون باغ ایرانی، کاروانسراهای ایرانی، بافت ها و شهرهای تاریخی به عنوان الگو تاکید کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
محققان دنیا پس از بررسی و تحقیق های متعدد سرانجام توانستند چند نوع واکسن کوید19 تولید کرده و پس از تایید سازمان های مربوطه، در اختیار مردم قرار دهند ...
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نتایج یک بررسی نشان می دهد واکسن سینوواک چین در کارمندان بهداشت بسیار موثر است و 98 درصد در جلوگیری از مرگ آنها اثربخشی داشته است.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی با بیان اینکه طی سه روز درگیری با گروه های مقاومت در نوار غزه، بیش از هزار و پانصد فروند راکت و موشک به سمت اراضی اشغالی شلیک شده، از افزایش حملات به مواضع مقاومت در غزه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۴   + ۸۳ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با محکومیت شدید جنایات رژیم صهیونیستی در یورش به مسجد الاقصی و شهادت دهها فلسطینی مظلوم در قدس شریف و سرزمین های اشغالی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
در پی تقدیم گزارش عملکرد سه ساله نیروی هوایی ارتش، فرماندهی معظم کل قوا از نهاجا قدردانی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
نیرو های مسلح کشورمان در سال های اخیر دستاورد های مهمی را در عرصه خودرو های تاکتیکی داشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مقامات آلمانی به فیس بوک مالک واتس اپ هشدار دادند از پردازش داده های شخصی کاربران آلمانی این اپلیکیشن و سوءاستفاده از آنها دست بردارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی از تجهیز مراکز درمانی و دانشگاهی به دستگاه های دارای فناوری های پیشرفته حمایت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مردم می توانند با اتکا به عقل سلیم و با تقوای مجازی خود به مبارزه با اخبار جعلی بروند. تقوای مجازی یعنی هر خبری را بدون آنکه مطمئن نیستید که صحت دارد یا نه، نشر ندهید و به اشتراک نگذارید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا ناجا از شناسایی و دستگیری سرشاخه باند کلاهبرداری با شگرد عضویت در بورس خارجی و دریافت سود با رمز ارزها خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی در توئیتی نوشت: تارهای عنکبوتی که صهیونیست ها مدعی آهنین بودن آن بودند با موشک های مقاومت ⁧‫فلسطین‬⁩ فروپاشید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
یک فوق تخصص ریه از دانشگاه علوم پزشکی تهران، تشخیص آسم از کرونا را برای پزشک فوق تخصص ریه بسیار ساده دانست و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری با اشاره به شناسایی یک حمله سایبری پیشرفته، نسبت به آلوده سازی سامانه های فعال با سیستم عامل ویندوز توسط این گروه مهاجمان سایبری هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
قائم مقام نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور نحوه تامین و واردات نهاده های دامی به کشور را بسیار نامطلوب خواند و گفت: دام های مولد در حال حذف هستند و این خطر بسیار جدی است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۴   + ۵۲ سایت دیگر  
قرارگاه منطقه ای حمزه سیدالشهدای نیروی زمینی سپاه طی اطلاعیه ای از انهدام تیم تروریستی در سلماس به همراه هلاکت 7 نفر از اشرار و شهادت دو نفر از بسجیان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
محققان امنیتی از شناسایی آسیب پذیری های خطرناکی در میلیون ها روتر اینترنتی قدیمی خبر داده اند که به طور منظم به روز نمی شوند و برای کاربران مشکل ایجاد می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
ربات ایرانی سورنا توسط انجمن مهندسین مکانیک آمریکا (ASME) در میان 10 ربات شاخص سال 2020 جای گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اداره فضای سایبری چین اعلام کرد این کشور برای مقابله با انتشار محتوای ناسالم در فضای مجازی رویه ها و ابتکار عمل های تازه ای را اجرا می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
هکرهایی که اخیراً شبکه خط لوله انتقال سوخت به شرق آمریکا را هک کرده اند می گویند؛ هدف شان باج گیری است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
افزایش سوءاستفاده از اینترنت برای انتشار اخبار دروغین و منحرف کننده افکار عمومی باعث شده تا کشورهای عضو اتحادیه اروپا قوانینی را در این زمینه وضع کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
شبکه 20 رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد که این رژیم در معرض شدیدترین حملات موشکی در تاریخ خود قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه سال 1400، برابر است با روز بیست و نهم ماه مبارک رمضان است. در ادامه دعای این روز تقدیم می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۴۴   + ۸۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب با تاکید بر اینکه دولتی تشکیل شود که انقلابی، عدالتخواه، ضدفساد و معتقد به تحول و جوانان باشد، خاطرنشان کردند: اگر چنین دولتی سر کار بیاید ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۴   + ۳۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: این نیرو در زمینه تجهیزات دفاعی و راداری و فراهم کردن بسترهای مختلف ارتباطی به خود کفایی کامل رسیده است و در همه زمینه ها در لبه فناوری روز ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۴   + ۸۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به کم لطفی هایی که بعضا متوجه کادر بهداشت و درمان کشور می شود، گفت: مدافعان سلامت ما قبل از آغاز واکسیناسیون هم بی سپر تن به آتش کرونا زدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۱۲۰ سایت دیگر  
روابط عمومی نیروی دریایی سپاه در اطلاعیه ای ادعای اخیر سخنگوی وزارت دفاع آمریکا پیرامون نزدیکی شناورهای نیروی دریایی سپاه به شناورهای دریایی این کشور در تنگه هرمز را نادرست دانست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پروژه فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونای تولید مشترک ایران و کوبا با بیان اینکه واکسن ایرانی-کوبایی در برابر جهش های ویروس ایمنی زایی دارد گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: فایل صوتی منتشر شده از آقای ظریف حاوی مطالب خلاف واقع بوده و دستاورد دیپلماتیک سردار سلیمانی را تقلیل داده است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده در سخنانی مدعی شد که بازگشت واشنگتن به برجام با اِعمال تحریم های غیرهسته ای علیه ایران منافاتی ندارد!
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور خبر از محکومیت معاون و برخی مدیران شهری به دلیل حادثه سینا اطهر داد. شنیده ها حکایت ازآغاز رایزنی حناچی برای لغو حکم دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها از اختصاص 4 هزار میلیارد ریال منابع هدفمندی به بخش سلامت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه سال 1400، برابر است با روز بیست و هشتم ماه مبارک رمضان است. در ادامه دعای این روز تقدیم می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران از برگزاری دوره های آموزش پدافند غیرعامل در حوزه های مختلف هر ماه برای یک موضوع برنامه ریزی شده که به صورت مجازی و رایگان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
فعالان فضای مجازی طرح نظام جامع مدیریت داده های کشور که به تازگی در مجلس مطرح شده است را ناقص و موازی با وظایف شورای عالی فضای مجازی عنوان کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مجموعه عظیمی از داده ها نشان می دهد که سال 2020، سال بدی درزمینه انجام حملات فیشینگ بوده و این حملات نسبت به سال قبل، 34.4 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
بیش از یک سال از آغاز همه گیری می گذرد و کووید-19 هنوز بخش هایی از جهان را به شدت درگیر خود کرده است اما دانشمندان هشدار می دهند که ویروس دیگری می تواند طی چند ماه آینده تبدیل به تهدیدی جدی شود و آن ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی جزو معدود استان هایی بوده که طرح جامع پدافند غیرعامل آن تدوین شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
پس از حمله هکری به یکی از بزرگترین خط لوله های انتقال سوخت آمریکا که منجر به قطع فعالیت آن شد، اکنون مناطق جنوب شرق ایالات متحده برای افزایش چشمگیر قیمت سوخت آماده شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: محموله جدید واکسن خارجی پنجشنبه این هفته یا حداکثر اوایل هفته آینده به میزان حدود یک میلیون و 500 هزار دوز وارد ایران می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که طبق اهداف کلان شبکه ملی اطلاعات توسعه خدمات پایه کاربردی باید در سال 1400 تکمیل شود اما تاکنون گزارش رسمی از وضعیت پیشرفت این شبکه در ماههای پایانی فعالیت دولت، منتشر نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد که مصوبه محدودیت سفر در تعطیلات عیدفطر منع تردد بین دو شهر از یک استان را نیز شامل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از گرفتن مجوز برای برگزاری امتحانات پایه نهم و دوازدهم به صورت حضوری مسئولان آموزش و پرورش چگونگی پروتکل های بهداشتی این دو آزمون را تشریح کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام دفتر آیت الله خامنه ای در رمضان 1400، حداقل مبلغ فطریه بیست هزار تومان (براساس قوت غالب گندم) و بر مبنای قوت غالب برنج هم قیمت سه کیلو برنج بر حسب نوع مصرف اعلام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۱   + ۷۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا جزئیات ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش رو را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۱   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیر کل انتقال خون استان تهران ضمن تقدیر از اهدا کنندگان خون در ماه رمضان و شب های قدر، گفت: نیاز به خون در استان تهران هنوز رفع نشده و بیماران چشم به راه اهداکنندگان هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 20 اردیبهشت ماه سال 1400، برابر است با روز بیست و هفتم ماه مبارک رمضان است. در ادامه دعای این روز تقدیم می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
در حالیکه اجرای طرح رجیستری از ورود 36 میلیون موبایل قاچاق به ارزش6 میلیارد دلار جلوگیری کرده اما متأسفانه توسعه اجرای این طرح برای سایر تجهیزات سیمکارت خور محقق نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
غلظت آلاینده های هوای تهران در پنجاه و یکمین روز از بهار 1400 در شرایط سالم قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از آتش سوزی گسترده و جدید در نزدیکی کارخانه صنایع تسلیحاتی رافائل در فلسطین اشغالی خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
یک محقق ارشد سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: سویه جهش یافته کروناویروس در هند مسری تر است و ممکن است مصونیت ایجاد شده از طریق واکسیناسیون را از بین برده و به شیوع انفجار گونه بیماری در این کشور کمک ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۴   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: قرارگاه مسئولیت دارد که شبکه یکپارچه فرماندهی و کنترل را به روز و بهتر از قبل ساماندهی کند و شبکه های کارآمد را با خط فرمان کوتاه و پاسخگویی به لحظه ارتقا دهد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، از راه اندازی اولین مرکز واکسیناسیون خودرویی در شرق پایتخت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون سازماندهی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه از برگزاری نماز عید سعید فطر با رعایت دقیق دستوالعمل بهداشتی در سراسر کشور بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: به لطف الهی در تحقیقات و ساخت سامانه های پدافندی اعم از سامانه های موشکی، راداری و جنگ الکترونیک طی سال های گذشته پیشرفت های زیادی داشته ایم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۹   + ۱۸۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه ستاد اقتصادی دولت گفت: طبق برنامه وزارت بهداشت و درمان تا پایان تیرماه 13 میلیون نفر گروه پرخطر در کشور، واکسینه خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، اعلام کرد: تاکنون یک میلیون و 655 هزار و 411 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۴   + ۶۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: طبق آخرین گزارشات میزان استفاده از ماسک در کشور 63.3 درصد بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اینستاگرام در توئیتر نسبت به حذف شدن پست های مربوط به حوادث محله شیخ جراح در قدس عذرخواهی و دلیل آن را یک اختلال جهانی اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۹   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خطاب به دولتمردان گفت: اروپایی ها اگر در برجام ماندند صرفا به دلیل توان و بُرد موشکی جمهوری اسلامی ایران است؛ بهتر است به مردم دروغ نگویید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با اشاره به تازه ترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در شبانه روز گذشته از فوت 386 بیمار کرونایی در همین مدت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
بی نظمی در برگزاری جلسات شورای عالی فضای مجازی به عنوان نقطه کانونی سیاستگذاری فضای مجازی کشور امسال نیز ادامه یافته و به نظر می رسد تصویب 10 طرح در نوبت این شورا به عمر این دولت قد ندهد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
با آغاز سیر نزولی کرونا در کشور و به منظور تثبیت این وضعیت، سفر در تعطیلات عید فطر ممنوع اعلام شد. اما این ممنوعیت شامل سفر با وسایل حمل و نقل عمومی نمی شود و اقامت در هتل نیز محدودیتی ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها باعث بازشدن قفل های مذاکرات هسته ای شده و ظرفیت هایی برای تیم مذاکره کننده ایجاد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۹   + ۵۸ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزرات بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام شده در زمینه حمایت از بیماران خاص ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قم گفت: در حال حاضر زیرساخت های ایمنی شهرک های صنعتی متناسب با توسعه عمرانی آن نبوده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
یک رسانه صهیونیستی از بخشی از زیان هایی که در هر بار حمله سایبری به شرکت ها و موسسات این رژیم صورت می پذیرد پرده برداشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از توقیف یک محموله بزرگ قاچاق دام زنده در آب های خلیج فارس و نزدیکی جزیره قشم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
منابع آگاه از آمادگی 100 درصدی حزب الله در جنوب لبنان هم زمان با افزایش تحرکات نظامی رژیم صهیونیستی و مانوری که قرار است این رژیم برگزار کند، خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
پیشگیری از سرایت هیجانات منفی همراه شرایط پیچیده همه گیری، به مراتب سخت تر از سرایت ویروس است، زیرا نمی توان با فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی هم از انتقال آنها جلوگیری کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۴   + ۳۰ سایت دیگر  
مقامات بهداشتی مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ایالات متحده در دستورالعمل جدید خود اعلام کردند کروناویروس در هوا وجود دارد و می تواند بیش از 6 فوت (1.8 متر) حرکت کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
کرسی ترویجی تبیین ارتباط بین هنر و پدافند غیرعامل به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و سازمان پدافند غیرعامل برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
طی 24 ساعت گذشته، کیفیت هوای تهران با قرارگیری میانگین غلظت آلاینده ها بر روی عدد 65 در شرایط سالم قرار داشته و پیش بینی می شود این شرایط تا ساعات پایانی امروز ادامه داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
امروز یکشنبه 19 اردیبهشت ماه سال 1400، برابر است با روز بیست و ششم ماه مبارک رمضان است. در ادامه دعای این روز تقدیم می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بزرگترین اپراتور خط لوله انتقال سوخت در ایالات متحده از حمله سایبری گسترده به سیستمهای رایانه ای این شرکت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۷۳ سایت دیگر  
یک پایگاه خبری آمریکایی در مطلبی درباره ترور فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران توسط دولت تروریست آمریکا ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
ساترا در راستای افزوده شدن مصادیق مجرمانه محیط زیستی جدید در فضای مجازی در جلسه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، این موضوع را به قید فوریت به رسانه های صوت و تصویر فراگیر اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر مایکروسافت اعلام کرد اطلاعات مشتریان تجاری و عمومی خود در اتحادیه اروپا را از این منطقه خارج نمی کند. این اطلاعات به جای آمریکا در اروپا ذخیره می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
سنای آمریکا لایحه ای برای مقابله رقابت با چین در حوزه فناوری ارائه کرده که براساس آن 110 میلیارد دلار برای گسترش تحقیقات پایه و پیشرفته در زمینه های علمی و فناوری در نظرگرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، آخرین آمار کرونا در شبانه روز گذشته را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، به تشریح وضعیت بیماری کرونا در کشور پرداخت و در خصوص مصوبات و تصمیمات ستاد در جلسه امروز، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
وزارت امنیت داخلی آمریکا مدعی شده هکرهای روس از روش های جدیدی برای سوءاستفاده از آسیب پذیری های برخی نرم افزارها مانند مایکروسافت اکسچینج استفاده کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس جمعیت هلال احمر اعلام کرد:9میلیون دوز واکسن طی یک ماه آینده وارد کشور خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ترویج بازی های رایانه ای غربی در کشور تهدیدات و آسیب های متعدد فرهنگی اجتماعی به دنبال دارد که در این گزارش بدان می پردازیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: ستاد مقابله با کرونا به توصیه های وزارت بهداشت و نخبگان جامعه پزشکی توجه نمی کند و نتیجه اش هم همین شیوع پیک چهارم کرونا است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت گفت: جهش علمی در ارتباط با کنترل بیماری کرونا در کشور را شاهد هستیم و امیدواریم هرچه سریع تر به تولید یک واکسن بومی برسیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: گرچه در برخی استان ها افت و خیزهایی را مشاهده می کنیم اما در همه استان های به روند عبور پیک رسیده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
برای رفع فیلتر وب سایت ها، باید به پورتال خدمات الکترونیکی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مراجعه و درخواست رفع فیلتر از آن سایت را ارایه کنید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در شرایطی که کشور باید آماده مواجه با خشک ترین سال نیم قرن اخیر شود اما اظهارات متولیان وزارت نیرو پیرامون شرایط مصرف آب در کلانشهرها باهم اختلاف دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
تبلیغات اغواکننده برای معاملات رمزارزها شرایط این بازار مالی را به شدت نگران کننده کرده و هر روز، حجم عظیمی از سرمایه های مردمی را می بلعد که بدون بررسی وارد آن می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور از ورود مدیریت بحران به موضوع مبارزه با ملخ ها در 10 استان کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
بررسی های یک مطالعه نشان داد که دمای هوای تهران در سال 1397 نسبت به 1367 حدود یک درجه و میانگین دمای سطح زمین در این بازه زمانی بیش از دو درجه سانتی گراد افزایش یافته و وسعت پوشش گیاهی در سطح شهر 6 ...
مشاهده نتایج بیشتر...