جمعه ۰۴ مهرساعت ۲۰:۰۷Sep 2020 25

پایداری ملی (پدافند غیر عامل) (paydarymelli.ir)

 
پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 28 اسفند 1394 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 30 اسفند 1395 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1396 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1398 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 فروردین 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 اردیبهشت 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 خرداد 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 1 تیر 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 مرداد 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 1 شهریور 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 1 مهر 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 2 مهر 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 3 مهر 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 4 مهر 1399 
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسئولان امارات و رژیم صهیونیستی درباره راه های مقابله با خطراتی که علیه امنیت سایبری وجود دارد، بحث و گفتگو کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری اصفهان گفت: صنایع پرخطر شیمیایی این استان در صورتی که نواقص و معایب خود را در زمان معین برطرف نکنند به مراجع قضایی معرفی می شوند.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر دفاتر پیشخوان رگولاتوری گفت: بایگانی مدارک هویتی مشتریان در دفاتر پیشخوان خدمات، غیرقانونی است و در صورت مشاهده این اقدام، با دفاتر برخورد می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۱   + ۶۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، از فوت 175 نفر از بیماران مبتلا به کرونا ظرف شبانه روز گذشته در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۸۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه با اشاره به ضرورت مقابله با کووید -19، گفت: همه ما باید در مقابله با چنین چالش بزرگ جهانی به چندجانبه گرایی روی آورده و یک جانبه گرایی را رد کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۱۴۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهیدان و ایثارگران پیامی صادر کردند و در آن تاکید کردند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده شیراز در مجلس گفت: اگر آنارشیسم را در معنای بی مدیریتی و بی برنامه گی تفسیر کنیم، به این نتیجه خواهیم رسید که بخش های مهمی از اقتصاد کشور بیش از آنکه گرفتار تبعات ناشی از تحریم باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۱۱۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی با تسلیت درگذشت حجت الاسلام و المسلمین ممدوحی، تاکید کردند: ایشان عالم انقلابی و وارسته بودند که سالها در خدمت تبیین و نشر معارف اسلامی تلاش و مجاهدت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شماره دویست وپنجاه و پنجم هفته نامه ی خط حزب الله با عنوان بشارت مقاومت منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۴۷ سایت دیگر  
سردار سلامی فرمانده کل سپاه، کلنگ ساخت اولین پتروپالایشگاه کاملا ایرانی را در جوار بزرگ ترین پالایشگاه ایران (پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس) به زمین زد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رادار نیمه هادی سروش با قابلیت کشف و شناسایی اهداف با قابلیت پنهانکاری توسط پدافند هوایی ارتش رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۸۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه ما محکم و با ثبات قدرت افزایی می کنیم، گفت: نیروی دریایی ما از سطح دریا فاصله گرفته و امروز یک قدرت دریایی هواپایه با ترکیبی از پهپادها و بالگردها و هواپیماهای آب ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: زمانی می توانیم از ورود به موج سوم کرونا بگوییم که موج دوم فروکش کرده باشد، درحالی که در اصفهان هیچ وقت موج دومی که از ابتدای خردادماه شروع شد فروکش نکرد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
یک شرکت ارائه دهنده خدمات نرم افزاری به لیگ های ورزشی در آمریکا که امور مربوط به داوران را هم مدیریت می کند از حمله باج افزاری به خود خبر داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تحقق ادبیات اقتدار و استقلال در دفاع مقدس، امروز نیز با تکمیل شبکه ملی اطلاعات به عنوان محمل دفاع مقدس سایبری امکان پذیر است و خدمات و پلتفرم های بومی می توانند اقتدار ملی ما را تضمین کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در طیف حکومت مردان، دسته هایی منفعل و دسته هایی کنشگر و فعال محسوب می شوند. حکومت مردانی که در این میان، می دانند که نمی توان منفعلانه با پارادایم جدید برخورد کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
در نشست نخستین همایش ملی هوش مصنوعی و علوم انسانی از رویکرد مدیریت جدید در پاسخگویی به مسائل مختلف جامعه با نگاه علمی و ارتباط هوش مصنوعی با علوم انسانی و اسلامی صحبت و بر نیاز ویژه به اصول فقهی در ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
با سوءاستفاده از یک ‫باگ در مرورگر فایرفاکس سیستم عامل اندروید، می توان کاربران را وادار به دسترسی به سایت های مخرب از جمله سایت های فیشینگ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایت سازمان غذا و دارو، با اشاره به راه اندازی سامانه نظارت و بازرسی آنلاین گفت: با راه اندازی این سامانه، نظارت بر داروخانه ها به صورت آنلاین خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به پرورش نوعی باکتری و ساخت راکتوری شدند که با استفاده از آن می توان پساب دامداری ها و فاضلاب های شهری را تصفیه کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۳۸ سایت دیگر  
بررسی های محققان دانشگاه کنکتیکات آمریکا نشان می دهد ید از جمله موادی است که با مصرف آن می توان ویروس کرونا را در بدن غیرفعال کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۶    
همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس که به نام جوانان، سربازان، دانش پژوهی نامگذاری شده است با برگزاری مراسمی، از سربازان نمونه سازمان پدافند غیرعامل کشور تقدیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سومین مشاور امنیت ملی کاخ سفید در دولت دونالد ترامپ در پیامی توییتری اذعان کرد که تلاش آمریکا برای کلید زدن مکانیسم ماشه و احیای تحریم های سازمان ملل علیه ایران شکست خورد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته علمی مقابله با کرونا از بررسی سه دارو در این کمیته خبر داد و گفت: یکی از این داروها گیاهی است که قرار است مورد بررسی قرار بگیرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه ارتش و سپاه یک مشت بر ضد دشمن هستند، گفت: همه تحرکات دشمن در زمین، دریا و هوا را در منطقه و فرامنطقه رصد می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
آژانس امنیت سایبری و زیرساخت های امنیت ملی درباره یک شکاف امنیتی در سرورهای ویندوز هشدار داده که به هکرها اجازه می دهد به راحتی اختلالاتی در شبکه ایجاد کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فیس بوک در حال آزمایش ابزاری است که به کاربران امکان می دهد تا عکس های متعلق به خود را شناسایی کنند و بتوانند برای رعایت حقوق مالکیت معنوی خود اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۱    
سردار دکتر غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور پیامی در گذشت مادر شهید همت را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۶   + ۶۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به اینکه بسیج مردمی در دفاع مقدس، مدل سازی جدید بود فرمودند: امروز با نگاه درست می توانیم از مدل بسیج مردمی استفاده کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی گفت: ورود شرکت های پتروپالایشی به بازار سرمایه به مولدشدن این شرکت ها کمک می کند و برای سرمایه گذاران نیز تضمین کننده سودهای مناسبی در آینده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به اینکه بسیج مردمی در دفاع مقدس، مدل سازی جدید بود فرمودند: امروز با نگاه درست می توانیم از مدل بسیج مردمی استفاده کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح براساس تکلیف عمل می کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل در واکنش به احتمال اعمال تحریم های جدید آمریکا علیه ایران آن را باعث انزوای بیشتر ایالات متحده در عرصه جهانی دانست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه حوزه فضای مجازی در کشور بی صاحب است، گفت: در حال حاضر در کشور خلأ قانونی در حوزه فضای مجازی وجود دارد که باید برای کنترل و مدیریت آن قانون تصویب شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فعالان فضای مجازی پاک معتقدند که طرح حمایت از توسعه و رقابت پذیری پلتفرم ها که به تازگی در مجلس ارائه شده است، حمایت ضمنی از پلتفرم هایی است که حاکمیت فضای مجازی ما را نشانه گرفته اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۱   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: در هفته دفاع مقدس سربازان فراری اگر خودشان را معرفی کنند از تخفیف های ویژه برخوردار می شوند و به هیچ وجه زندانی نخواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز سردار دکتر غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در آستانه هفته گرامیداشت دفاع مقدس از خبرگزاری دفاع مقدس بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سردار دکتر جلالی با اشاره به پیام های راهبردی دفاع مقدس برای ایران امروز گفت: 8 سال دفاع مقدس جلوه ما می توانیم و امکان و استعدادهای یک امت واحده برای غلبه بر شدیدترین بحران هاست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
محسن هاشمی گفت: مشی رهبر انقلاب در مقاومت هوشمندانه و عقلایی و راهبرد ملت ایران در مواجه با یکجانبه گرایی ترامپ بسیار مؤثر است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مشاور وزیر ارتباطات در امور ایثارگران، برنامه های این وزارتخانه را به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس تشریح کرد و از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای وزارت ارتباطات در دوران دفاع مقدس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مانور مشترک پدافند غیرعامل خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه تهران با هدف ارزیابی توان عملیاتی در شرایط اضطراری در محوطه بارگیری شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
دستورالعمل ساماندهی بات های فضای مجازی که به تازگی توسط مرکز ملی فضای مجازی تدوین شده، 17 تکلیف برای وزارت ارتباطات و 21 تکلیف برای وزارت ارشاد در راستای ساماندهی این فضا، تعیین کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سامانه راه نوآوری با هدف توسعه کسب و کارهای اقتصاد دیجیتال راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
وزرای خارجه سه کشور اروپایی عضو برجام، در بیانیه ای مشترک در واکنش به ادعای آمریکا درباره بازگشت تحریم های سازمان ملل علیه ایران، بر تعهد کامل خود به قطعنامه 2231 شورای امنیت تاکید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
چند پروژه ملی سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع( توان) با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
آمارهای روزانه وزارت بهداشت از وضعیت بیماری کرونا در کشور، حکایت از این واقعیت تلخ دارد که موج پاییزی این ویروس خیلی زود شروع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
یک روانشناس بالینی گفت: وابستگی و عطش دیدن و دیده شدن در فضای مجازی باعث شکل جدیدی از مشکلات و اختلافات در زندگی مشترک شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون سفیر روسیه در سازمان ملل متحد به ادعای وزارت امور خارجه آمریکا مبنی بر بازگشت تحریم های بین المللی علیه ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
محققان یکی از شرکتهای دانش بنیان کشورمان موفق به بومی سازی یکی از پرکاربردترین مواد مورد استفاده در تصفیه فاضلاب و حفظ سلامت آب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۱۲۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه نیروهای مسلح امروز وظیفه خود را کمک و حمایت ازتوسعه صنایع داخلی می دانند، گفت: بدون هیچ گونه چشم داشت و تنها با هدف اعتلای کشور در این عرصه حضور خواهیم یافت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مقامات چینی می گویند نهادها و مؤسسات مختلف تحقیقاتی در این کشور در مجموع در حال آزمایش و بررسی 11 واکسن کرونای مختلف هستند که 4 واکسن وارد مرحله سوم تست شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
قطعات کمیاب تجهیزات پست های انتقال و فوق توزیع شرکت برق منطقه ای یزد با رویکرد اقتصاد مقاومتی در معاونت بهره برداری این شرکت ساخته شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
مقامات بهداشت و درمان در آمریکا از شیوع ویروس مرگبار تازه ای در این کشور به خصوص ایالت میشیگان خبر داده اند که با نیش پشه منتقل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
یک شرکت آمریکایی از تولید پنکه سقفی هوشمندی خبر داده که از طریق توزیع باد و انتشار اشعه ماورا بنفش می تواند محیط را ضدعفونی و ویروس کرونا را نابود کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۱    
علی اکبر شاهوردیان، جانشین قرارگاه پدافند شیمیایی سازمان پدافند غیرعامل کشور به همراه محمدباقر آقایی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
پژوهشگران آمریکایی، روشی مبتنی بر فناوری کریسپر ابداع کرده اند که می تواند امکان تشخیص سریع کورید-19 را در خانه یا مطب فراهم کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز از افزایش 12 درصدی مقدار انتقال گاز شیرین در پنج ماه نخست امسال نسبت به سال 98 خبر داد و اعلام کرد: ظرفیت روزانه انتقال گاز ایران به 870 میلیون مترمکعب رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
طی توافقات معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس آکادمی علوم روسیه، ایران و روسیه در زمینه فناوریهای پیشرفته دارویی با یکدیگر همکاری می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
شورای اجرایی فناوری اطلاعات با اعلام اجرایی شدن مقدمات حذف کاربری دفترچه های کاغذی درمان، نسبت به سوءاستفاده کلاهبرداری بیمه ای با ترفند کارت هوشمند بیمه هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات با بیان اینکه دانش فنی کافی برای تولید صنایع مخابراتی داریم، گفت: تولید داخل از بعد اقتصاد مقاومتی، اسناد بالادستی و سند کلان شبکه ملی اطلاعات در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
یک حقوقدان فضای مجازی معتقد است اگر ساترا در تعامل با شورایعالی فضای مجازی نتواند جایگاه خود را در گفتمان حکمرانی فضای مجازی مشخص کند نمی توان به ساماندهی فضای رسانه ای در کشور امیدوار بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نتایج یک بررسی جدید در دانشگاه ایلینویز نشان می دهد اگر چه ماسک های پارچه ای خانگی در برابر کرونا به اندازه ماسک های پزشکی سه لایه کارایی ندارند، اما استفاده از آنها مفید است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۵۲ سایت دیگر  
ستاد کل نیرو های مسلح طی بیانیه ای تجارب ارزنده هشت سال دفاع مقدس را پاسخگوی نیاز راهبردی کشور برای ارتقای بازدارندگی و مقدمه ای برای فروپاشی رژیم جعلی صهیونیستی عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: هر سرباز باید یک مهارت تخصصی و 5 مهارت عمومی را بعد از اتمام دوره سربازی فرا بگیرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
در حالی که این روزها دسترسی غیرمجاز به گوشی و شبکه های اجتماعی کاربران به واسطه مهندسی اجتماعی افزایش یافته، کاربران با رعایت نکات امنیتی ساده می توانند از این روش کلاهبرداری ها پیشگیری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از آغاز بازنگری اولویت های سند نقشه جامع علمی کشور خبرداد و گفت: از 224 برنامه اقدامی سند نقشه جامع علمی کشور حدود 130 برنامه اجرایی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: باید مراقبت بهداشتی را در فصل پائیز بیشتر کنیم. یک نوع بیماری هم در همسایگی ما ایجاد شده که شبه ذات الریه است و شنیدم از کرونا خطرناکتر است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۷۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: تلاش می کنیم 20 میلیون دوز واکسن کرونا را از یک شرکت هندی پیش خرید کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۹۹ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آقای ترامپ انتقام ما از شهادت سردار بزرگ مان قطعی، جدی و واقعی است ، اما ما اهل شرف و شرافت هستیم و جوانمردانه و عادلانه انتقام میگیریم ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
در چهل و پنجمین جلسه شورای عالی پدافند غیرعامل با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، نظامنامه آمادگی و رزمایش ها در دستگاه های اجرایی کشور تصویب شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نیروی دریایی آمریکا اعلام کرد ناو هواپیمابر یو اس اس نیمیتز و ناوگروه همراهش امروز با عبور از تنگه هرمز وارد خلیج فارس شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون فنی و امور گمرکی گمرک کشور از دپوی 7 میلیون تن کالا در بنادر جنوبی کشور خبر داد گفت: قطعات خودرو با توجه به درخواست سرپرست وزارت صمت، بدون تخصیص ارز ترجیحی و بدون ارائه کد رهگیری کالا ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: جبهه باطل برای شکست ایران اسلامی اتحاد بی سابقه ای شکل داده است که به اذن خداوند با شکست روبه رو می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سه کشور آلمان، فرانسه و انگلیس با ارسال نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل عنوان کردند که طبق توافق برجام ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۷   + ۳۹ سایت دیگر  
یک دیپلمات سازمان ملل در گفت وگو با خبرگزاری رویترز گفته که بازگشت تحریم ها علیه ایران در کار نخواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
دولت پاکستان در بیانیه ای اعلام کرد اسلام آباد 18 بازارچه مرزی در مرزهای ایران و افغانستان ایجاد خواهد کرد که در ابتدا 3 بازارچه به صورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۷   + ۱۰۷ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با صدور دستور ویژه ای به رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان از این سازمان خواست، تشدید بازرسی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۷۱ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه دیگر رنگ بندی کرونایی معنایی ندارد، گفت: نارنجی و زرد نداریم، کل کشور در وضعیت قرمز قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۱۴۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت مرحوم علی شمقدری را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه در مصاحبه ای اختصاصی اعلام کرد: تلاش های ضدایرانی آمریکا به بن بست منتهی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مانور پدافند غیرعامل با حضور شرکت های پالایش نفت تهران، خطوط لوله و مخابرات منطقه تهران و اداره اچ اس ایی وزارت نفت در تأسیسات انبار نفت ری برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران صنعت آب و برق استان بوشهر، برنامه مانور آمادگی-آموزشی شرکت های تابعه وزارت نیرو در جنوب کشور تشریح شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصاد برای یافتن راه حل مداوم و پایدار برای مشکلاتی از جمله بحران کووید 19، بیشتر از هر زمان دیگری به نوآوری وابسته است و یک راه حل ممکن برای بحران اقتصادی فعلی، تقویت اقتصاد دیجیتال است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: حذف ارز دولتی برای واردات کود و سموم شیمیایی و به تبع افزایش قیمت این نهاده ها سبب می شود که کشاورزان به سمت تولید محصولات آب دوست بروند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
کمیسیون تجارت فدرال آمریکا تا قبل از پایان سال جاری میلادی از فیس بوک به جرم انحصارطلبی تجاری شکایت خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه در حال حاضر 88 شهرستان در وضع قرمز 90 شهرستان هم در وضعیت هشدار هستند گفت: هیچ نقطه سبزی در کشور نداریم که عاری از بیماری باشد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت، نسبت به شیوع موج سوم کرونا در کشور هشدار داد و گفت: تهران از نظر پخش و انتشار بیماری وضعیت مناسبی ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی و تنظیم مقررات مرکز ملی فضای مجازی از ابلاغ دستور العمل ساماندهی بات ها و ربات ها در فضای مجازی در راستای ضوابط فنی و اجرایی مرتبط با تحقق الزامات شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
بهره گیری از اینترنت اشیا، ظهور سیستم های پایانه فروش هوشمند به پذیرش فراگیر پایانه فروش بیومتریک، ظهور پرداخت های موبایلی از طریق پایانه فروش ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سرویس یوتیوب شرکت آلفابت یک سرویس ویدیوی کوتاه جدید به نام Shorts در داخل پلتفرم اشتراک گذاری ویدیویی خود راه اندازی کرد که مشابه مدل تیک تاک است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
محققان ژاپنی با استفاده از سلول های بنیادی، ساختاری به قطر یک میلی متر و شبیه قلب توسعه دادند که دارای دهلیز و بطن بود و می تپید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از آغاز به کار کارگروه پدافند غیرعامل فراکسیون دفاع و اقتدار ملی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود دریافتند که احتمال بستری شدن و مرگ و میر ناشی از کووید-19، در افرادی که اعتیاد دارند، بیشتر است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر ضرورت تاسیس پایگاه های جدید مدیریت بحران در مناطق و محلات متراکم پایتخت تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا از ترغیب اروپا برای همراهی با سیاست ضدایرانی واشنگتن سخن گفت و مدعی شد که ظرف یک هفته مکانیسم ماشه فعال می شود و تحریم ها علیه ایران برمی گردد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع خبری دوشنبه شب از حمله به یک کاروان حامل تجهیزات نظامی آمریکا در استان بابل عراق خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مقامات بهداشت روسه اعلام کردند که اولین سری واکسن کرونا این کشور از امروز در تمامی نواحی روسیه توزیع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: استانداری تهران آمادگی دارد تا در نشستی مشکلات و مسائل مربوط به فعالان اکوسیستم نوآوری را جویا و در جهت حل مشکلات اقدام کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان موفق شد با تولید داخلی داروهای بیماران پیوند اعضاء کشور را از واردات میلیون ها دلار دارو بی نیاز کند. این شرکت 95 درصد نیاز کشور به این داروها را تامین می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون اداری مالی کمیته امداد، از توزیع 50 هزار تبلت میان دانش آموزان نیازمند کمیته امداد تا پایان مهرماه خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...