چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۲۱:۲۵Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

پیک نکا (peykneka.ir)

  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در همین راستا و برای اجرایی شدن این مصوبه، 150 تن خوراک آماده علاوه بر سهم معمول این منطقه برای دامداران هزارجریب شهرستان نکا تخصیص داده شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا مازندران گفت: با اتمام عملیات پروژه آبرسانی سنگر- کفرات در شهرستان نکاء 102 خانوار این دو روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم و پایدار به زودی بهره مند می شوند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
در ششمین روز از ماه محرم دانش آموزان شهرستان نکا به یاد حضرت قاسم ابن الحسن شهید نوجوان قیام عاشورا سوگواره احلی من العسل را برگزار کردند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ عاشورائیان پس از وقفه چند ساله به علت بیماری کرونا، امسال دومین بار با حضور پرشور مردم امام حسینی(ع) شهرستان نکا با حضور دو مهمان تازه بازگشته از سوریه یعنی شهدای مدافع حرم رحیم کابلی و ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار نکا گفت: اگر می خواهیم نماز را در جامعه ترویج دهیم، نماز سپاه دشمن در کربلا را تبلیغ نکنیم زیرا آن نماز هیچ فایده ای نخواهد داشت ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
قرار بود در برنامه ششم توسعه حدود 10 هزار میلیارد تومان اعتبار معادل سالانه 2 هزار میلیارد تومان به اجرای عملیات آبخیزداری اختصاص یابد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
طرح روآندا سیاست جدیدی است که دولت انگلیس در قبال پناه جویان اتخاذ نموده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
استفاده روزافزون از فضای مجازی در دنیای مدرن امروز سبب وقوع و تسهیل بسیاری از جرائم شده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان با توجه به شرایط این کشور در سایه تحریم های یک جانبه آمریکا، محاصره اقتصادی را نوعی جنگ دانست و گفت که صبر و مقابله در برابر این جنگ، جهاد است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
انجمن امنیتی اسپن با حضور مقامات آمریکایی و بین المللی در آمریکا برگزار شد. سفر ولادیمیر پوتین به ایران، ارسال پهپادهای ایرانی به روسیه و احیای احتمالی برجام برخی از موضوعات گفت وگو در این نشست بودند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۵   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور حکمرانی عالمانه و مسؤولانه را در گرو شجاعت دولت در تصمیم گیری دانست و گفت: ما نباید متاثر از برخی حواشی و پیامدهای کوچک احتمالی ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نکا گفت: کسی که عاشق نماز است برایش فرقی نمی کند که در مسجد نماز بخواند یا بر روی آسفالت، اگر این گونه عشاق نماز تربیت کردیم، هنر کرده ایم، اگر عاشق نماز ساختیم، 90 درصد راه را طی کردیم.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نکا، گفت: در ماه محرم، افتخار میزبانی شهدای مدافع حرم، شهیدان کابلی ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین فرهنگ جهاد و شهادت را از الزامات حرکت در گام دوم انقلاب دانست و گفت: شهدای عزیز حرکت های جهادی ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در دورانی که ده ها و صدها میلیارد تومان از دسترنج کارگران فولاد، سپاهان و معادن، در فوتبال به دور ریخته می شود، مشخص نیست در وزارت صمت کسی حواسش به آنچه روی داده و می دهد، هست یا خیر.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی فاز 3 مجتمع آبرسانی ولامده شهرستان نکا به اتمام رسید.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
یک پایگاه آمریکایی مدعی شد ناوگان چشمگیر و خطرناکی از پهپادها به زودی به دست ارتش روسیه می رسد. آیا این اتفاق، صحنه جنگ را برای مسکو تغییر خواهد داد؟
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
نت بلاکس، نهاد ناظر بر وضعیت اینترنت جهانی، می گوید که بیش از 20 درصد فعالیت شبکه اینترنت در ایران قطع شده است و این مشکل همچنان ادامه دارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
جان ساورز رئیس سازمان جاسوسی انگلیس MI6 در شهریور سال 1394 گفته بود که در برخورد با جمهوری اسلامی ایران باید صبر استراتژیک داشت!
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
این روز ها که متاسفانه خیلی ها حجاب را نمادی از عقب افتادگی می دادند ممکن است گا ها برخی از افراد به خاطر حجاب مورد تمسخر قرار بگیرند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله (عج) گفت: یک آپارتایدی در صحنه بین الملل ایجاد شد و کشورهای اروپایی اعلام کردند که افرادی می خواهند به کشورهای خارجی سفر کنند باید واکسن ما را را تزریق کنند ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۹   + ۷۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: تمامی امکانات کشور باید برای رسیدگی فوری به مشکلات مردم سیل زده به خصوص یافتن مفقودین و درمان مجروحان بسیج شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
نقطه عطف معادلات جدید سید حسن نصرالله در برابر دشمن صهیونیستی آنجاست که این بار یک بازه زمانی را برای اجرای تهدیدات خود تعیین کرده و اسرائیلی ها عملاً در برابر 2 گزینه بد و بدتر قرار دارند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تصاویر بدست آمده از تجهیزات تیم ترور و خرابکاری موساد که توسط وزارت اطلاعات دستگیر شدند، نشان می دهد که اسلحه کمری محبوب تروریست های موساد، دوباره مورد استفاده قرار گرفته است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
کارشناس مسائل روسیه گفت: ایران و روسیه دو دارنده بزرگ منابع گازی دنیا هستند که می توانند با همکاری یکدیگر، بازار گاز در دنیا را به بهینه ترین شکل ممکن در راستای منافع ملی خود مدیریت کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۳۴ سایت دیگر  
درپی انتشار شایعاتی درباره نحوه رحلت امام(ره)، پایگاه خبری جماران، وابسته به موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی با انتشار اطلاعیه ای این ادعاها را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۷:۱۹   + ۱۴۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: همه باید در مسیر تأمین امنیت اقتصادی و اخلاقی باشند تا جامعه از ناهنجاری ها دور باشد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۷:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله در بزرگداشت شب اول محرم اعلام کرد: همه دستاوردها و پیروزی های مقاومت از ابتدا تاکنون به لطف عاشورای امام حسین(ع) بوده است و نمی توان مقاومت اسلامی را جدا از ایشان دانست.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
بعد از تهدیدات اخیر سید حسن نصرالله، آمریکایی ها و صهیونیست ها به تکاپو افتادند و تلاش دارند وانمود کنند که مذاکره بهترین راهکار جهت رسیدن به توافق در پرونده مناقشه مرزی با لبنان است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
عقد تفاهم نامه 40میلیارد دلاری بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت گازپروم روسیه ظرفیت های بالقوه بسیاری را در دل خود دارد که با بالفعل شدن این ظرفیت ها که نیازمند عزم جدی مسئولان صنعت نفت است ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
روایت باحجاب شدن دخترانی که به کل حجاب را قبول نداشتند، خواندنی و البته قابل تأمل است. دو بانوی سمنانی که پیش از این اعتقادی به چادر و حجاب نداشتند و این روزها، حجاب برتر را برای خود برگزیده اند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
445رآکتور اتمی 10درصد برق جهان را تولید می کنند. انرژی ای که پس از جنگ جهانی دوم در کانون توجه قرار گرفت و در دهه 90 میلادی به اوج خودش رسید.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق نکا از تعمیرات غیرمترقبه و تعویض و ترمیم پره های آسیب دیده توربین واحد یک بخار با تلاش جهادی کارکنان نیروگاه نکا و در رکوردی بی نظیر در مدت شش روز خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
تجربه گذشته به سیستم های اطلاعاتی غربی آموخت که توان نهایی ضد انقلاب، در سطح تجمعاتی بی رمق چون ماجرای کشف حجاب در میدان هفتم تیر در سال 1385 است!
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران: 13 روستای منطقه شیخ موسی بندپی شرقی بابل تا پایان امسال از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند می شوند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مازندران از توقیف یک دستگاه خودروی سواری بنز به ارزش 40 میلیارد ریال در شهرستان چالوس خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز مازندران از گازرسانی به 400 روستای استان در صورت تامین اعتبار تا پایان سال آینده خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ورزشکاران باشگاه آکادمی اسکیت مازندران در پایان مرحله اول لیگ اسکیت سرعت نوجوانان پسر کشور، 3 مدال گرفتند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
13 سال از شروع ساخت هراز می گذرد و این سد که هنوز به اهداف آب و برقی نرسید چشم به نفت و دلارهای آن دوخته است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۶۶ سایت دیگر  
سرلشکر سلامی گفت: ما به دنبال تولید و در اختیار گرفتن پیشرفته ترین سلاح ها هستیم اما به آنها تکیه نمی کنیم و از سلاح معجزه نمی خواهیم بلکه به خدا تکیه می کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
حسن روحانی بخشی از رأی خود را در 2 انتخابات، مرهون وعده احیای دریاچه ارومیه بود، اما باور این نکته سخت است که او در دوران مسؤولیتش، حتی یک بار هم از این دریاچه بحران زده بازدید نکرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه قطری العربی الجدید با انتشار یادداشتی به تاثیر نشست سه جانبه اخیر تهران بر آینده پرونده سوریه و ایجاد فضای مشترک میان ایران ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران گفت: بیش از دو هزار متر از اراضی جنگلی و منابع طبیعی منطق دیزرکلا در شهرستان نوشهر رفع تصرف شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل شیلات مازندران: بیش از 28 میلیون قطعه بچه ماهی حاصل از تکثیر طبیعی در دریا رهاسازی می شوند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آیین آغاز تولید کاغذ چاپ و تحریر کتب درسی در شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران با اعلام اینکه محور هراز به مدت 4 روز تا روز سه شنبه چهارم مردادماه، به صورت 24 ساعته مسدود است ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
منطقه لاریجان، در روزهای از سال دمای منفی 30 درجه را هم لمس خواهد کرد و این شرایط مردم منطقه را برای انرژی گرمایشی سخت کرده است، گازرسانی برای این منطقه برای ساکنان تبدیل به رویا شده است ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت با اشاره به تفاهم نامه نفتی 40 میلیارد دلاری ایران و روسیه گفت: قرارداد توسعه 7 میدان نفتی به ارزش 4 میلیارد دلار با روس ها امضا شده و در شرایط تحریم در حال پیشرفت است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۵۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، نرخ تورم ماهانه تیر 1401 به 4,6 درصد رسیده که در مقایسه با همین اطلاع در ماه قبل، 7.6 واحد درصد کاهش داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که مقامات آمریکایی از توافق روی میز سخن می گویند و توپ را در زمین ایران می اندازند، مفتوح ماندن میز مذاکرات مرهون ابتکارات خلاقانه ایران است که بارها هم اعلام کرده حصول توافق نیازمند تصمیم ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
انتشار ویدئو کلیپی از برخورد با نیروهای پلیس در خیابان های تهران بار دیگر بحث ارتقاء امنیت اجتماعی را به روزنامه ها بازکرده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نیروی هوایی آمریکا آماده ارسال جنگنده پشتیبانی نزدیک A-10 Thunderbolt به اوکراین برای مقابله با روسیه است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۴۱ سایت دیگر  
یک مقام کاخ سفید با اذعان به قدرت پهپادی ایران گفت، آمریکایی ها به چشم خود آن را دیده اند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
یک روزنامه قطری با انتشار یادداشتی در خصوص انگیزه اصلی رئیس جمهور روسیه برای حضور در نشست سه جانبه روز گذشته در تهران نوشت که پوتین با ارائه پیشنهاد تقویت روابط راهبردی با ایران ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی دولت امروز از برکناری عیسی کلانتری از مدیریت اجرایی احیای دریاچه ارومیه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دولت الکترونیک، یک دولت ارقامی دیجیتالی بدون دیوار و یک دولت بدون ساختمان و سازمانی مجازی است که خدمات دولتی را به صورت بلاواسطه به مشتریان ارائه می دهد و موجب مشارکت آنان در فعالیتهای سیاسی می گردد ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۵:۲۴    
رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان نکا با اشاره به اجرای پروژهای آبرسانی در روستاهای هزارجریب گفت: با اتمام طرح های حوزه ی آبفای تنش کمبود آب شرب در روستاها خاتمه می یابد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۵:۵۴    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: امسال در مجموع 2 هزار و 600 نفر از سراسر استان در رشته های مختلف چهل و پنجمین دوره ی مسابقات سراسری قرآن کریم نام نویسی کردند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۰۸:۲۴    
مسئول موکب انصار الحسین، گفت: برای اربعین امسال حدود 40 دستگاه کامیون جهت اعزام به کربلا آماده کردیم که در سال 98 نزدیک به 6 میلیارد ریال کمک نقدی و حدود هشت میلیارد ریال ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۱:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
فوتبال ایران در حالی به پیشواز فصل بیست و دومِ لیگ حرفه ای می رود که کماکان با پدیده ای به نام خانه به دوشی مواجه است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۱:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
لیموترش منابع عالی پتاسیم، کلسیم و آهن دارد، اما این تمام خواص لیموترش نیست. لیمو سرشار از ویتامین B و C است. به این دلایل لیمو بسیار معروف و پرکاربرد است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۱:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
مدافع راست فصل گذشته پرسپولیس همچنان مورد توجه سپاهانی ها قرار دارد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مربی جدید پرسپولیس با تاخیر به تمرین سرخ ها ملحق می شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق زورگیر که اقدام به 3 فقره سرقت تلفن همراه بانوان کرده بود، خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۱:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
این مطلب را حتما بخوانید تا بدانید هنگام جوش آوردن خودروی خود چه کارهایی را باید و چه کارهایی را نباید انجام دهید تا به خودرو و خودتان آسیبی نرسد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۱:۲۴   + ۴۲ سایت دیگر  
امیرحسین حسین زاده بازیکن فصل گذشته تیم استقلال تهران راهی لیگ بلژیک می شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس جمهور بانک مرکزی را ملزم کرد که ظرف 15 روز آیین نامه ای را برای تسریع و تسهیل در پرداخت وام ازدواج از حیث وثایق و تضامین و تعیین سقف زمان انتظار تهیه کند که بر اساس آن زوجین بدانند ظرف چه مدتی ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بازیکن سابق بارسلونا در سمت مربی یک درگیری شدید فیزیکی ایجاد کرد و از سوی پلیس دستگیر شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پیک نکا ، جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: اجازه نخواهیم داد تا ویروس و موریانه ای وارد مجموعه ارزشی سپاه شده و شاکله این نیرو را مورد هجمه قرار دهد. ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
پورعباس گفت: یک شورای سنجش و پذیرش داریم که نماینده تمام دستگاه های امنیتی هم در این شورا حضور دارند و کارها را رصد می کنند که وضعیت برگزاری کنکور را در چند مرحله برگزار کردیم و فرض را بر این گذاشتیم ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۵۴   + ۴۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر از وقوع درگیری خانوادگی با سلاح گرم در این شهرستان خبر داد و گفت: در این حادثه سه نفر کشته شده اند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
یچ ماده غذایی، نمی تواند به تنهایی جایگزین شیر شود. کلسیم موجود در منابع گیاهی و سبزیجات و مغزها مانند اسفناج ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
9 دهک درآمدی که مشمول دریافت یارانه جدید 300 و 400 هزار تومانی هستند، بیستم این ماه هم می توانند همچون اردیبهشت، منتظر دریافت مبلغ یارانه باشند ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۵۴   + ۳۴ سایت دیگر  
نشانه جدیدی از بیماری تیروئید کشف شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۴   + ۱۳۹ سایت دیگر  
ستاد مرکزی اربعین حسینی در اطلاعیه شماره یک، ممنوعیت ها و محدودیت های اعزام زائران اربعین را برای امسال اعلام کرد که تزریق دُز یادآور یکی از موارد مطرح شده برای تشرف به زیارت اربعین امسال است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
در سال 2021، میزان تولید برق ایران به رقم 357.8 تراوات ساعت رسیده است که بیشترین میزان تولید برق یک کشور در غرب آسیاست و نسبت به سال 2020 رشد 6 درصدی را تجربه کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور بر تبیین علت گرانی کالاها برای مردم تاکید دارد؛ تأکیدی که خود نیاز به تببین دارد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
واجبی را که خداوند برای حفظ نسل و حرث مردم درنظر گرفته، اگر مورد رعایت جوامع قرار نگیرد، بروز فساد و تباهی دختر و پسر و زن و مرد، طبیعی خواهد بود که نابودی تدریجی این جوامع ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با حکم محمد حسینی پور استاندار مازندران، علی قاسمی پجتی به عنوان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار نکا منصوب شد تا اولین تغییر مدیریتی جدی دولت سیزدهم در شهرستان نکا لقب بگیرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۱:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
جونید آرکین، بازیگر مطرح ترکیه ای که سابقه بازی در چند فیلم سینمای ایران از جمله یوسف و زلیخا را نیز داشت، در سن 85 سالگی به دلیل حمله قلبی درگذشت.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
آبی و قرمزهای لیگ برتر انگلیس به دنبال بازیکنی هستند که رئال مادرید نیز به شدت برای جذب او برنامه ریزی کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
برخی منابع خاص گزارش دادند که حماس به میانجی گران ابلاغ کرده که برای انجام تبادل اسرای فوری و انسانی آماده است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ا؛ شاید سراغ خیلی از مواد غذایی می روید تا لاغرتان کند اما دانستن اینکه انواع فلفل چه تاثیری در کاهش وزن شما دارد برایتان جالب خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
رسانه های ایتالیایی از تمدید قرارداد مهاجم 40 ساله تیم فوتبال میلان خبر دادند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
طی مراسمی از کتاب خاطرات علی آقامحمدی به نام تازیانه های سلوک رونمایی شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
قرارداد ستاره سابق تیم فوتبال ایتالیا با باشگاه اسپتزیا فسخ شد و او از هدایت این تیم دست کشید.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
بانوی پیر در رقابت با سه تیم دیگر از جمله اینتر برای عقد قرارداد با دفاع چپ ایتالیایی تیم فوتبال جنوا پیروز شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: در مورد حضور اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی در جام جهانی، فدراسیون فوتبال بارها موضع اش را اعلام کرده اما خیلی ها دوست ندارند آن را بشنوند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: بازیکن باید الگوی اخلاقی باشد نه اینکه بدنش را خط خطی کند و با این کار در زمین ادعای تعصب داشته باشد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
پیشکسوت فوتبال گفت: مربیانی داریم که به لحاظ فنی و تجربه دست کمی از مربیان خارجی ندارند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رهبران پنج کشور ساحلی دریای خزر (روسیه، قزاقستان، آذربایجان، ترکمنستان و ایران) برای تسریع کار بر روی توافقنامه اعتمادسازی و همکاری نظامی در دریای خزر موافقت کردند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدافع پرسپولیس فصل جدید را با چالش ویژه ای در جمع سرخ پوشان تهرانی استارت خواهد زد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل خدمات بازرگانی دولتی استان اردبیل خبر جدیدی درباره واریز یارانه 3 میلیون تومانی داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که پرسپولیس دوران پر اتفاقی را در نقل و انتقالات تابستانی پشت سر گذاشته، ابهام بزرگی در این دوران برای سرخ ها باقی مانده است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۲:۲۵   + ۴۲ سایت دیگر  
باید دانست که طبیعت ماست، سرد و تر بوده و اسید لاکتیک موجود در آن، در صورت عدم رعایت برخی موارد، می تواند خطراتی را به دنبال داشته باشد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
ساپینتو سرمربی استقلال برای حفظ چند استقلالی به مدیران تیم اخطار داده است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
یارانه بگیران بیستم این ماه هم می توانند منتظر دریافت یارانه 300 و 400 هزار تومانی باشند. البته 9 دهکی که از اردیبهشت ماه به بعد مشمول کمک معیشتی دولت شده اند. اما یارانه معترضان چه می شود؟
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه فولاد درمورد مقابله با قراردادهای سنگین فوتبالیست ها گفت: موافق نظارت سازمان لیگ و رعایت عدالت میان باشگاه ها هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۱:۵۵   + ۶۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دولت به دنبال قطع اینترنت نیست البته باید به دنبال پلتفرم های بومی خودمان هم باشیم.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۱:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
فرافسفرگیری یا فرافسفریلاسیون تاو (Tau hyperphosphorylation) مشخصه اصلی پاتولوژیک بیماری آلزایمر (AD) است ...
مشاهده نتایج بیشتر...