یکشنبه ۲۸ دیساعت ۰۴:۰۸Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

بانک قرض الحسنه مهر ایران (qmb.ir)

  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
با افتتاح شعبه بلداجی مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان چهارمحال و بختیاری می توانند در مکانی جدید با موقعیت بهتر خدمات بانکی خود را دریافت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
تورم موجود در اقتصاد باعث شده بسیاری نتوانند نسبت به خرید وسایل یا دریافت خدمات مورد نظر خود اقدام کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
طراحی یک صفحه شبیه وب سایت بانکی که مشتری آن هستید و استفاده از دامنه مشابه، در صورتی که متوجه این جعل نشوید، می تواند منتج به خالی کردن حساب بانکی شما شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۵۵   + ۴۵ سایت دیگر  
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی طی پیامی، روز مالیات و آغاز هفته فرهنگ مالیاتی را به مؤدیان خوش حساب مالیاتی و همکاران سازمان امور مالیاتی کشور تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تقاهم نامه ای را به ارزش 900 میلیارد ریال امضا کردند تا براساس آن به افراد واجد شرایط برای کمک به احداث و تکمیل مسکن روستایی تسهیلات پرداخت شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران اعلام کرد: در دوران شیوع بیماری کرونا بیش از 900هزار فقره تسهیلات به ارزش 95هزار میلیارد ریال پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران علاوه بر اینکه در سه سال گذشته بیش از 73 هزار فقره وام ازدواج پرداخت کرده، تسهیلات قرض الحسنه دیگری را هم برای جوانانی که در شرف ازدواج هستند، در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
بانک مهر ایران نیز از خردادماه سرویس احراز هویت الکترونیکی سجام را در همراه بانک و وب سایت خود راه اندازی کرده و افراد می توانند از این طریق به جای مراجعه به دفاتر پیشخوان احراز هویت سجام را انجام ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
قلم و آنچه می نگارد ، آن قدر مقدس بوده که خدا به آن سوگند یاد کند. از این ابزار مقدس می توان برای توسعه فرهنگ قرض الحسنه به عنوان امری خدپسند استفاده کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم افتتاح مکان جدید شعبه هشت بهشت اصفهان با حضور اسفندیاری مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهرایران در این استان و جمعی از همکاران و مدعوین برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
پیام تسلیت مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به مناسبت درگذشت ناگوار و جانکاه جناب آقای حامد کریمی آهویی معاون محترم اداره کل توسعه سرمایه انسانی در اثر ابتلا به بیماری کرونا.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
بانک مهر ایران توجه ویژه ای به شرکت های دانش بنیان داشته و سعی کرده با پرداخت تسهیلات با کارمزد بسیار پایین به چنین شرکت هایی در راستای حمایت بخشی از اقتصاد گام بردارد که پربازده تر بوده و ارزش ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران، با اشاره به هدف گذاری تورمی بانک مرکزی، این اقدام را به جا و مناسب در شرایط فعلی عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۴:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان، در دیدار با مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران رضایت امروز مردم را نشانه عملکرد مطلوب مدیران و کارکنان این بانک در تحقق نظام بانکداری اسلامی دانست.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهارداشت: یکی از مهمترین برنامه های وزارت اقتصاد در این دوره شکل گیری اقتصاد هوشمند است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۵   + ۳۰ سایت دیگر  
اسماعیل نجار، معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران از اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ایران در کاهش تبعات حوادث با بیمه 500 هزار خانه روستایی 3 استان کشور تشکر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۴:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
احمدعلی موهبتی اظهار کرد: بیمه بازسازی و تجهیز 500 هزار خانه روستایی در مقابل حوادث و بلایای طبیعی توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران، اقدامی بی نظیر و بی بدیل بود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
پنجمین شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران در شهر گرگان و چهاردهمین شعبه استان گلستان با حضور مسئولین محلی و مردم شریف گرگان افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
دکتر حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهور اسلامی ایران در مراسم رونمایی از بیمه 500 هزار خانه روستایی و سامانه احراز هویت غیر حضوری سجام از ابتکار ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
حسین فهیمی گفت: اینکه در فرصت کوتاهی موفق شدیم با تعدادی از بانک ها و از همه گسترده تر با بانک قرض الحسنه مهر ایران درگاه ورودی بازار مالی را تعریف کنیم، کار مهمی بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
روز گذشته در مراسمی از بیمه شدن 500هزار خانوار روستایی و همچنین راه اندازی احراز هویت آنلاین سجام از سوی بانک قرض الحسنه مهر ایران رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران گفت: افتخار ما این است که در طرح بیمه 500هزار خانه روستایی، سه استان کمتر برخوردار کشور را انتخاب کرده ایم.
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان اظهار کرد: اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ایران به صورتی است که به جای اینکه صرفاً حمایت معیشتی کند ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس جمهور اظهار کرد: این اقدام بانک قرض الحسنه مهر ایران برای بیمه 500هزار خانه روستایی در سه استان کشور، بسیار ارزشمند است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران طی مراسمی، از بیمه حوادث500 هزار خانه روستایی در سه استان کشور و سامانه احراز هویت غیر حضوری سجام رونمایی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۵:۵۴   + ۵۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در جلسه هم اندیشی با مدیران عامل و اعضای هیات مدیره بانک ها، تاکید کرد: اعطای تسهیلات به بخش تولید با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در خصوص تحقق جهش تولید ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
سرویس دریافت غیرحضوری نام کاربری و رمز عبور برای سامانه های اینترنت بانک و همراه بانک (نت وی) در راستای کاهش مراجعات مشتریان به ویژه در این روزهای سخت درگیری با بیماری کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
بانکداری الکترونیکی و پرداخت الکترونیکی در ارتباطی تنگاتنگ با یکدیگر تعریف شده و سخت بتوان یکی را بدون دیگری تصور کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران در طول 3 سال گذشته، 73هزار و 727فقره وام ازدواج به مبلغ 13هزار میلیارد ریال پرداخت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۵۴ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نود و پنجمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت: وزارت اقتصاد هیچ برنامه ای برای وضع مالیات بر عایدی سرمایه در بازار سرمایه ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۴:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
افرادی که می خواهند در بورس فعالیت کنند، لازم است برای دریافت کد بورسی، به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و کار احراز هویت سجام را انجام دهند ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۳:۴۸    
شعبه طالقانی استان قزوین و شعبه مطهری استان بوشهر بانک قرض الحسنه مهر ایران در مکان های جدید جانمایی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران به صورت داوطلبانه در طرح رزمایش مواسات و کمک مومنانه استان اصفهان شرکت و نسبت به تهیه بسته های موادغذایی و کمک به نیازمندان مناطق محروم اصفهان اقدام نمودند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
دکتر حق شناس استاندار گلستان در دیدار با مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهرایران ضمن ابراز خرسندی از حمایت های صورت گرفته در زمینه اشتغالزایی و کارآفرینی ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران با سامانه محاسبه معدل حساب می توانند تسهیلات متعلق به خود را بر اساس حساب و بازه انتخابی تعیین کنند. ما در ادامه روش استفاده از این سامانه را معرفی می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در سالجاری باید بودجه غیر نفتی را به معنای واقعی کلمه تجربه کنیم، در چنین شرایطی تکیه گاه اصلی دولت ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هدف گذاری تورمی سیاست جدید دولت و بانک مرکزی برای مهار تورم به شمار می رود که قرار است برای نخستین بار در کشور اجرا شود که به گفته کارشناسان با جلوگیری از رشد پایه پولی و کنترل نقدینگی ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
امکان پیگیری ثبت نام پذیره نویسی صندوق واسطه گری مالی یکم در سایت بانک قرض الحسنه مهر ایران فراهم شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
اولین شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران با حضور حسن تلیکانی عضو هیات مدیره و یوسف نجدی مدیر امور استان ها در شهرستان بم استان کرمان افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران در چارچوب طرح تبسم به مشتریان خود تسهیلات قرض الحسنه ویژه پرداخت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مکان جدید شعبه شهیدبهشتی بانک قرض الحسنه مهرا یران طی مراسمی با حضور مدیر شعب استان گیلان، خانواده معظم شهدا، مشتریان، بازاریان و اصناف در شهر رشت افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با ایام سالگرد ارتحال امام، رزمایش بزرگ برکت امام خمینی(ره) توسط ستاد اجرایی فرمان امام برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران از ابتدای سال99 بیش از 362 هزار فقره تسهیلات به ارزش 34 هزار و 650 میلیارد ریال پرداخت کرده است و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری این رقم به 3میلیون فقره تسهیلات برسد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران امروز تفاهم نامه ای با صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منعقد کرد که بر اساس آن دانشجویان دوره های دستیاری پزشکی و Phd می توانند از تسهیلات قرض الحسنه ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک ها به عنوان یکی از بخش های مهم اقتصاد، نقش اساسی در هوشمندسازی اقتصاد دارند. وزارت اقتصاد نیز در چشم اندازهای خود ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) به منظور حضور فعال بانک مهرا یران در پویش کمک مومنانه طی نامه ای از دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک تقدیر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
فروش اقساطی یکی از روش های نسبتاً متداول فروش در کشور ما بوده و هست. با این حال فروشندگان همواره با این پرسش اساسی روبرو بوده اند که چرا باید به این شیوه فروش تن دهند و ریسک هایی را متقبل شوند؟ دو ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از همکاری با بانک مهر ایران و پرداخت یک هزار و 800 مورد تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان ایلامی در سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۸   + ۱۱۳ سایت دیگر  
بانک مهرا یران بر اساس بخشنامه بانک مرکزی، سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت، تمدید کارت های بانکی و سقف برداشت نقدی از خودپردازهای خود را به شرایط عادی تغییر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بانک مهرایران با هدف ارائه خدمات بیشتر و جلب رضایت مشتریان حقوقی، سرویس پرداخت قبوض را در کارپوشه اینترنت بانک راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۵   + ۷۰ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد طی اطلاعیه شماره(5) در رابطه با پذیره نویسی صندوق واسطه گری مالی یکم ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
در نشست راهبردی توکلی و تلیکانی اعضای هیات مدیره بانک مهرا یران با مدیریت شعب استان تهران بر گسترش فعالیت و تلاش روز افزون شعب به منظور جلب رضایتمندی بیشتر مشتریان تاکید شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
روش های پرداخت الکترونیکی در جهان امروز به سرعت در حال تغییر و تحول هستند. در سال های نه چندان دور، دستگاه های خودپرداز سردمداران روش های نوین پرداخت بودند که به ما اجازه می دادند بدون حضور در شعبه ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ترس از آینده و رویدادهای پیش رو یکی از مشغله های همیشگی هر کدام از ما بوده است. روزانه افراد زیادی در فراغ اطمینان از آسودگی زندگی فردا ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
آیا پیش آمده که نیاز به خرید یک کالای ضروری داشته اید، اما در آن برهه مبلغ مورد نیاز را در اختیار نداشته اید؟ احتمالاً در آن شرایط فکر کرده اید چه خوب بود اگر می توانستید از درآمد آینده خود مبلغ مورد ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۵    
مدیریت شعب استان خوزستان بانک مهر ایران از تعطیلی شعب بانک ها در شهرستانهای سربندر و ماهشهر،اندیمشک و شوش دانیال بر اساس دستور استانداری و به منظور مقابله با شیوع بیماری کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
بانک مهر ایران و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در زمینه صدور، شارژ و ارائه خدمات مربوط به نفت کارت (بن کارت) برای کارکنان، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- مرتضی اکبری معتقد است: از آنجا که شناسایی نقاط آسیب دیده از کرونا به دلیل ضعف اطلاعاتی کشور مشکل است، دولت ناچار می شود تصمیمات سراسری و همه گیر اتخاذ کند ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
دکتر دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مجموعه ای که تحت عنوان سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده جامع و فراگیر است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مراسم معارفه مدیرشعب استان گلستان باحضور حسن تلیکانی عضو هیات مدیره، یوسف نجدی مدیر اموراستان ها و جعفر محمدی رئیس اداره کل حراست بانک مهر ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
اجماع مدیریت بانک مهر ایران بر این است که صفرتا صد عملیات بانکی را به صورت غیر حضوری و در بستر همراه بانک ارائه کنیم ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی دکتر اکبری مدیرعامل بانک مهر ایران، سید مصطفی صالحی به سمت مدیر شعب استان گلستان بانک منصوب و در نامه ای از زحمات و تلاش های رحمن تقوی تقدیر به عمل آمد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک مهر ایران از اصلی ترین هدف گذاری این بانک برای سال جاری، در حوزه خدمات الکترونیکی می گوید ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
موبایل بانک یا همراه بانک اپلیکیشنی است که از سوی بانک های مختلف ارائه می شود، اما خدماتی که هر یک از اپلیکیشن ها ارائه می دهند و گستره قابلیت های هر کدام تا حدی متفاوت است ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
دستیابی به استانداردهای بین المللی در زمینه نظارت بانکی به بانک ها کمک می کند تا با جلب اعتماد سپرده گذاران و توانمندی در ایفای تعهدات مالی خود، قدرت پرداخت تسهیلات را نیز افزایش دهند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سال گذشته نزدیک به 76 درصد رشد منابع داشته ایم که امکان ندارد چنین نرخ رشدی در حوزه منابع قرض الحسنه شبکه بانکی رخ داده باشد. این را سلیمان توکلی، عضو هیئت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران می گوید ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۵:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما، با موضوع نحوه واگذاری سهام دولت از طریق صندوق واسطه گری مالی یکم (صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورسETF) و آزاد سازی ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۱   + ۵۰ سایت دیگر  
بانک مهر ایران باقیمانده سهام دولت در بانک های تجارت، ملت، صادرات و بیمه های البرز و اتکایی امین را تنها با داشتن کد ملی و بدون نیاز به کد بورسی، با 20 درصد تخفیف پذیره نویسی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک مهر ایران، وام یک میلیون تومانی کرونا را به حساب حدود 54 هزار نفر از سرپرستان خانوار واریز کرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۳۴ سایت دیگر  
بانک های قرض الحسنه مهر ایران، ملی، سپه، مسکن، کشاورزی، رفاه کارگران، ملت، تجارت و صادرات، به عنوان بانک های منتخب از تاریخ 14 لغایت 31 اردیبهشت ماه ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در نشست هم اندیشی با صاحب نظران بازار سرمایه بر لزوم بهره برداری حداکثری از فرصت طلایی استقبال مردم از بازار سرمایه تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک مهر ایران در پیامی درگذشت دکتر ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل فقید بانک مسکن را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
با شیوع بیماری کرونا در کشور بسیاری از کسب وکارها با کاهش جدی در فروش مواجه شده اند و بسیاری از خانوارها نیز توانی برای خرید کالاهای مورد نیاز خود ندارند ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران و رئیس هیئت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه در دیدار با دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل و عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک مهرا یران با اشاره ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سرویس دریافت غیرحضوری نام کاربری و رمز عبور برای سامانه های اینترنت بانک و همراه بانک (نت وی) در راستای کاهش مراجعات مشتریان به ویژه در این روزهای سخت درگیری با بیماری کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۰۸:۵۱   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک مهر ایران از کفایت سرمایه بالایی برخوردار است؛ حداقل نسبت کفایت سرمایه که حاصل تقسیم سرمایه پایه به مجموع دارایی های موزون شده به ضرایب ریسک است برای بانک ها و موسسات اعتباری غیردولتی 8 درصد ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
فاطمه بهادری: با توجه به شیوع کرونا و لزوم کم شدن مراجعات حضوری در اماکن عمومی مانند بانک ها، برخی ابزارهای الکترونیکی مورد توجه بیشتری قرار گرفتند ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۰۸:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نسخه جدید همراه بانک مهر ایران برای سیستم عامل های اندروید بر روی سایت بانک بارگزاری و در بخش همراه بانک بروزرسانی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک مهر ایران در اقدامی انسان دوستانه و در راستای حمایت از سربازان خط مقدم جبهه سلامت، تجهیزات پزشکی و اقلام بهداشتی برای کمک به بیمارستان ها تهیه و اهدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
این چندمین سال است که رهبر انقلاب اسلامی نام سال ها را با مضمونی اقتصادی برمی گزینند که خود نشانی از اهمیت این حوزه برای توسعه و سربلندی کشور دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۱   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک مهر ایران 2میلیون و 300 هزار فقره وام قرض الحسنه در سال 1398 پرداخت کرد که این میزان 35 درصد از کل وام های پرداخت شده در حیات 12 ساله این بانک است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
بانکداری الکترونیکی و پرداخت الکترونیکی در ارتباطی تنگاتنگ با یکدیگر تعریف شده و سخت بتوان یکی را بدون دیگری تصور کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سیدعلی آقازده استاندار مرکزی در پیامی از خدمات و تلاش های مدیرشعب بانک مهرایران در این استان در راستای تحقق برنامه های اقتصادی دولت تشکر و قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل، امامی، توکلی و تلیکانی اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران ادارات ستاد مرکزی از هویت بصری جدید بانک قرض الحسنه مهرایران با شعار این خانه را نشانی خوشتر است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
امکان پرداخت قبوض آب، برق، تلفن و همچنین استعلام خلافی خودرو در همراه بانک مهرایران فراهم شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
این روزها بانکداری الکترونیک به دلایل متعددی اهمیت پیدا کرده است. سرعت در انجام عملیات بانکی، دسترسی آسان و گسترده، بهبود امنیت فرآیندها ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس شورای عالی بورس، در مراسم تکریم شاپور محمدی و معارفه حسن قالیباف اصل رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار اظهار داشت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
جبار کوچکی نژاد نماینده چهار دوره مردم شریف رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران برای ایجاد اشتغال پایدار در مناطق کمتر برخوردار اقدامات شایسته ای انجام داده است و الگوی عملکردی آن ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۰۷:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهرایران امکان دریافت شناسه حساب بانکی ایران شبا را در نرم افزار همراه بانک خود فراهم کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۱    
شعبه 22بهمن (کد 7201) استان هرمزگان به مکان جدید به بندرعباس، بلوار شهید بهشتی – حدفاصل فلکه قدس و سه راه برق، نرسیده به بانک صادرات انتقال یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
محمد صفائی نماینده ی مردم گناباد و بجستان با اشاره به عملکرد بسیار خوب بانک قرض الحسنه مهرایران در سال گذشته ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۸:۵۱   + ۳۳ سایت دیگر  
انجمن علمی آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت ایران دستورالعمل های بهداشتی پیشگیری از ابتلا به کرونا را برای مراجعه به مکان های مختلف و برای اشخاص گوناگون منتشر کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای سیاست های شفافیت مالی، امکان مشاهده معدل حساب را در اپلیکیشن همراه بانک راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مطالبات غیرجاری از منابع اصلی به وجود آورنده ریسک در ارائه تسهیلات از سوی بانک ها محسوب می شود. افزایش مطالبات غیرجاری بانک ها در سال های اخیر رشد قابل ملاحظه ای داشته که به عنوان یکی از مشکلات اصلی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
نسخه جدید اپلیکیشن همراه بانک مهر ایران برای سیستم عامل آی او اس با قابلیت دریافت رمز پویا منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
شعب بانک ها یکی از آلوده ترین نقاط از نظر خطر ابتلا به کرونا محسوب می شود. قطعاً شما برای جان خود و هموطنان تان ارزش زیادی قائلید و از مراجعات خود به شعب بانکی کاسته اید ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استفاده از حسگر اثر انگشت یکی از قابلیت های امنیتی همراه بانک مهر ایران است که امکان ورود سریع و امن را برای کاربران مهیا می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۲:۵۱   + ۸۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در گفتگو با برنامه رهیافت رادیو اقتصاد با موضوع فرصت های اقتصادی تحریم گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
در حالی که سال 1398 از نظر اقتصادی سال سختی بود و بنگاه ها و بانک های مختلف با دشواری های فراوانی روبرو بودند، اما بانک قرض الحسنه مهر ایران توانست مانند دو سال قبل از آن ...
مشاهده نتایج بیشتر...