سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۲۱:۳۸Oct 2020 27

رادیو سهام (radiosaham.ir)

  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام ، شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران با سرمایه 8 هزار و 66 میلیارد و 220 میلیون ریال ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار مسکن می گوید: قیمت مسکن تا پایان سال جهش چندانی ندارد و با رسیدن متوسط قیمت مسکن به متری 24 میلیون تومان سازندگان از بازار مسکن عقب نشینی کرده اند.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در حاشیه جلسه با کمیسیون اقتصادی و نمایندگان مجلس از افزایش سود آوری شرکت ها خبر داد و از سهامداران خواست سهام خود را ارزان نفروشند.
  ۴ ساعت پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام ، بر اساس آنچه که شورای رقابت در اردیبهشت ماه سال جاری مصوب کرده و تصمیم گرفت که با توجه به نرخ تورم بخشی اعلامی توسط بانک مرکزی و قیمت منطقی تمام شده خودروسازان ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شرکت حمل و نقل بین المللی فارس با سرمایه ثبت شده 2,523,904 میلیون ریال طی عملکرد 7 ماهه سال مالی منتهی به 1399/12/30 مبلغ 3,236 ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
دلار طی دو روز کاری اول هفته، هزار و 600 تومان از ارزش خود را از دست داد و به مرز 28 هزار تومان رسید.
  ۵ ساعت پیش    
غگرجی در صورت عملکرد ماهانه خود درآمد حاصل از فروش محصولاتش را 19 میلیارد تومان اعلام کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با بررسی 22 شرکت بورسی، تحلیلگران از بهبود ساختار بنیادی فولادسازان خبر میدهند و این در حالی است که بازدهی این شرکت ها نیز گویای روند جدیدی است.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نماد خساپا مجوز افزایش قیمت 25 درصدی را دریافت کرد و این خبر می تواند در عین بد بودن برای خریداران خودرو خبر خوبی برای سهامداران خساپا باشد.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بیش واکنشی در همه بازارها اعم از بازار ارز ، طلا ، اتومبیل، مسکن و بازارهای کالایی کاملا مشهود است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سیتا که در اوایل تابستان سال جاری عرضه اولیه شده بود، در معاملات امروز قیمت هر سهم آن به زیر قیمت عرضه اولیه رسید!
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با کاهش 34843 واحدی معادل 2.61 درصد به رقم یک میلیون و 301 هزار و 743 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت 290 واحدی به رقم 16 هزار و 179 واحد رسید.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱۲ سایت دیگر  
معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: با توجه به اقدامات انجام شده، امیدواریم تا پایان آبان کارت های اعتباری به دست سهامداران برسد.
  ۱۰ ساعت پیش    
با افت شاخص کل به زیر مرز یک میلیون و 400 هزار واحد، پای بورس به مجلس باز شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای کرمانشاه معتقد است، بازار سرمایه در بلندمدت بازار مثبت و پررونقی خواهد بود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
صادرات پالایشگاه ستاره خلیج فارس در 6 ماهه نخست امسال 120 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش پیشنهاد افزایش سرمایه 15 هزار میلیارد ریالی، معادل 100 درصد را به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام به نقل از دنیای اقتصاد، اما آیا سهامداران خرد به خواست خود سهامدار باقی مانده اند؟ به نظر می رسد محدودیت های خودساخته بازار سرمایه ایران همچون دامنه نوسان و حجم مبنا مهم ترین ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سهام شرکت پلیمر آریا ساسول در پایان معاملات امروز، با معاملاتی به ارزش 64میلیارد تومان، قیمت 153,985را ثبت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
شاخص کل در بازار بورس امروز (دوشنبه) 37 هزار 470 واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 336 هزار واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: با وجود شرایط تحریمی، با توجه به نیاز کشور و دستورات سازمان های بالادستی ماهانه حدود 50 درصد تولیدات ذوب آهن در داخل مصرف و بقیه صادر می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام ، معاون سرمایه گذاری و توسعه بازار شرکت تأمین سرمایه امید، با بیان این مطلب به پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: یکی از دلایل ریزش قیمت طلا به اجرای تعهدات بانک مرکزی و تزریق دلار به بازار بر می گردد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۸۴ سایت دیگر  
رییس شورای رقابت اعلام کرد: براساس مصوبه اردیبهشت ماه خودروسازان می توانند حداکثر تا سقف اعلامی نرخ تورم بخشی از سوی بانک مرکزی در سه ماهه سوم امسال افزایش قیمت ها را اعمال کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۵۶ سایت دیگر  
رکود و افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت می گیرد که به احتیاط معامله گران منجر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۳   + ۷۳ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس میزان تامین مالی در بازار سرمایه طی 6 ماه نخست سال را 300 هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: دولت تاکنون در بورس 32 هزار میلیارد تومان سهام فروخته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام ،به نقل از دنیای اقتصاد، افزایش اخیر نرخ دلار در کشور نیز این بار منجر به افزایش قیمت ها در بازارهای دیگر شده اما بازار سهام از این رشد نه تنها جاماند بلکه پس از رشد بیش از 300 ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که حدود سه میلیون و 800 هزار نفر منتظر آغاز معاملات صندوق پالایشی یکم و آزادسازی پول هایشان به ارزش 13 هزار میلیارد تومان هستند، اعلام شده که برای ممانعت از ضرر سهامداران ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
افت شاخص کل در معاملات سهام نمایانگر چه رفتاری از معامله گران است. اتفاقاتی که اکنون در جریان روند هستند، چه تاثیراتی روی بازار می گذارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
بازار سرمایه از حدود دو سال گذشته به دلایل مختلف بنیادی رونق گرفت که این رونق در نیمه نخست سال 99 با شیب تندتری ادامه پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام ، شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با سرمایه ثبت شده 40 هزار و 300 میلیارد ریال ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۳    
پخش در صورت عملکرد ماهانه خود از درآمد 429 میلیارد تومانی خود خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
طلا در معاملات روز جمعه، به رغم نوسانات زیاد توانست ارزش خود را در بالای مرز 1900 دلاری حفظ کند، تا در آستانه ثبت بازده هفتگی مثبت قرار بگیرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
برخی از کارشناسان اعتقاد دارند که در شرایط کنونی برای کاهش التهاب بازار مسکن ، افزایش نرخ سود بانکی می تواند کمک کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل کارگزاری بورس بیمه ایران از روند ریزش بازار سرمایه انتقاد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
در حالی که سیگنال ها برای بازار سهام مثبت بود اما با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل بیش از 2٫5 درصد ریزش کرد و به کمترین میزان خود بعد از صعود از این محدود رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۵۰ سایت دیگر  
اگرچه نمایندگان مجلس یازدهم وعده داده بودند طرحی را برای اختصاص سهام عدالت به جاماندگان تدوین و پیگیری خواهند کرد اما به نظر می رسد این کار با چالش هایی همراه است. ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
بیمه زندگی خاورمیانه در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 990 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 98 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: بازار ایران و البته بازارهای جهانی حس کرده اند که بایدن پیروز انتخابات آمریکا خواهد شد. این موضوع تصور عرضه بیشتر دلار در کوتاه مدت و به تبع آن کاهش نرخ دلار را تقویت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۳   + ۳۴ سایت دیگر  
درحالی که تحلیل های کارشناسانه از بازار ارز حاکی از روند کاهشی نرخ ها طی هفته های آینده است، با توجه به تاثیر مستقیم آن بر سایر بازارها ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که خیلی از سهامداران شستا منتظر بازگشایی این نماد بورسی هستند و تا مشخص نشدن بازارگردانی آن این نماد بازگشایی نخواهد شد، اکنون اعلام شده که شستا دو برنامه عرضه اولیه دیگر هم دارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۵۹ سایت دیگر  
رییس هییت مدیره انجمن صنایع شوینده از اجرای افزایش 30 تا 40 درصدی قیمت مواد شوینده از اواخر هفته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
بررسی بازارهای مالی نشان می دهد، برای یک سرمایه گذاری سودآور و مطمئن باید از انواع روش های تحلیلی مربوط به آن بازار استفاده کرد و از اهل فن برای سرمایه گذاری کم ریسک کمک گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۳    
شرکت صنعتی بوتان در گزارش عملکرد ماهانه مهرماه خود از فروش 206 میلیارد تومانی محصولاتش خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری پویا در دوره 6 ماهه منتهی به 31 مرداد ماه 1399، به ازای هر سهم خود یک هزار و 275 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 266 اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۷۰ سایت دیگر  
از میان نمادهای بورسی، 28 نماد بورسی تا تاریخ 30 مهر ماه به دلایل مختلف از جمله تعلیق نماد معاملاتی، برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده، افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف و... متوقف شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
شرکت بهمن لیزینگ در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 298 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 83 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام ، بورس در هفته ای که گذشت برخلاف پیش بینی کارشناسان که اعلام کرده بودند معاملات این بازار در مسیر صعودی قرار می گیرد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اولین ماه پاییز با خالص فروش 10 هزار میلیارد تومانی بازیگران خرد به پایان رسید. این دومین رکود خروج حقیقی ها از بورس در سال 99 است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۳    
سهامداران اگرچه انتظار بیشتری دارند که بازار در هفته جاری به تعادل برسد و روندی صعودی به خود بگیرد که تحلیلگران و کارشناسان اما با تردید به این موضوع می نگرند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۵۷ سایت دیگر  
مدیرعامل صنایع ملی مس ایران در سخنانی از بازدهی عالی این شرکت برای سهامداران در باره میان مدت و بلندمدت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۳    
شرکت قند هکمتان در گزارش فعالیت ماهانه مهرماه خود از درآمد 41 میلیارد تومانی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
بزرگ ترین فروش صادراتی بنزین در تاریخ بورس انرژی در پایان مهرماه با صادرات 28 میلیون بشکه به ثبت رسید تا بزرگ ترین روز معاملاتی در تاریخ بازار سرمایه رقم بخورد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
جلسات غیرعلنی امروز مجلس درحالی با حضور وزیر اقتصاد و وزیر صمت برگزار شد که رئیس مجلس از توافق مجلس و دولت درباره بازار فولاد خبر داد. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۳۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: سهامداران در ابتدا باید صبر کنند تا بازار به ثبات برسد که براساس پیش بینی های انجام شده از آبان ماه شاهد بهبود و ثبات در شرایط و معاملات بازار خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت صمت طرحی تحت عنوان عدالت در توزیع و واقعی کردن تقاضا در دستور کار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
امروز برای بازار ارز روز مهمی به حساب می آید زیرا ادامه دیروز بازار را وارد فاز اصلاح می کند و برگشت از مسیر نزولی می تواند به معنای تثبیت قیمت در سطوح کنونی باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۳    
شرکت فولاد آلیاژی ایران در 3 ماه گذشته توانسته است به ازای هر سهم 33 تومان سود شناسایی کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
شرکت سیمان فارس در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود یک هزار و 683 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 700 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
این نماگرها که نقشی کلیدی در ارائه تصویر کلی از بازار ارائه می دهند در کنار اطلاعات تخصصی شرایطی را پدید می آورند تا عموم مردم نیز نسبت به وضعیت معاملات در یک بازار اطلاعات کافی به دست آورند. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که در ابتدای سال جاری مسئولین اعلام کردند که در سال 99 هر هفته شاهد عرضه اولیه خواهیم بود اما در مهرماه عملاً هیچ نمادی به دلیل شرایط بازار عرضه اولیه نشد. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳    
شرکت زر ماکارون در 3 ماه تابستون توانسته است 108 میلیارد سودآوری داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آخرین روز معاملاتی هفته، آخرین روز کاری مهرماه نیز هست، در سه روز گذشته جمعاً شاخص کل 142 هزار واحد ریزش کرده است. تناقض بنیادی در بازار سهام آخرین مهلت ارائه گزارش ها ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ماجرای پرداخت پول از منابع صندوق توسعه ملی برای حمایت از بازار سهام به کجا رسید؟ سخنگوی دولت در این مورد روز گذشته خبر مهمی را اعلام کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بانک صادرات در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 289 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 3 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
محسن علیزاده از برگزاری جلسه فوق العاده شورای عالی بورس طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری برای بررسی چرایی افت شدید شاخص بازار سرمایه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با کاهش 42 هزار و 970 واحد روبرو شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه صنایع کاغذ پارس در دوره 6 ماهه منتهی به 31 اردیبهشت ماه 1399، به ازای هر سهم خود 183 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 316 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام ، محمد کشتی آرای درباره علت کاهش قیمت و سکه در بازار امروز توضیح داد: از روز گذشته با وجود ثبات بهای اونس ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام ، تعیین قیمت محصولات تولیدی شرکت های خودروساز این روزها داغ تر از هر زمان دیگر از سوی دست اندرکاران و متقاضیان خودرو دنبال می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۷۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام ، پس از آنکه شهریور امسال، پیشنهاد وزارت نیرو درخصوص طرح برق امید در هیئت دولت به تصویب رسید ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
ظاهرا روند کاهشی قیمت دلار ادامه دارد. آخرین قیمت دلار صرافی ملی تا ظهر امروز نسبت به آخرین قیمت روز گذشته بازار دو هزار و 700 تومان افت را تجربه کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به موثر بودن انتشار اوراق برای تامین مالی از سوی دولت، گفت: کم ریسک بودن انتشار اوراق بدهی از این جهت که دولت خود سود اوراق را تضمین می کند، مورد تایید است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۲۷ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: ابتدای آذر ماه، شروع فصل شادی در بورس خواهد بود و بازار تا پایان فصل زمستان به روند صعودی خود ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
درحالی که همه بازارها همزمان با عقب نشینی همراه شدند که برخی از نشانه های تداوم این مسیر و نشانه های تخلیه حباب قیمتی خبر میدهند. بورس بر می گردد بورس و اقتصاد ملی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل به دلیل فشار عرضه در نمادهای شاخص ساز حدود 2 درصد افت کرد و به یک میلیون 433 هزار واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۲   + ۱۰۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس گفت: تصمیم اخیر در مورد فرآیند قیمت گذاری و تعیین سقف رقابت برای محصولات فولادی در بورس کالا، نتیجه ای جز توزیع رانت و تضییع حقوق 50 میلیون سهامدار نخواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
با تجهیز بازار باز به یک وضعیت جدید که از آن با نام عملیات ریپو (خرید مجدد) نام برده می شود، به نظر میرسد وضعیت تامین مالی بانک های بورسی شیوه جدید و سهل تری به خود گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در دوره 3 ماهه تابستان به ازای هر سهم 553 ریال سود محقق کرده است. که نسبت به مدت مشابه سال قبل 521% افزایش داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۲   + ۳۴ سایت دیگر  
فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه بازار سرمایه روند رو به رشدی را طی می کند گفت: هنوز کمیته تخصصی برای عرصه دارا سوم به زمان بندی نهایی نرسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز با کاهشی نزدیک به 350 تومان نسبت به روز گذشته در میانه کانال 31 هزار تومان ایستاد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه معتقد است که چشم انداز چند روز آینده نیز مانند هفته گذشته باشد و بازاری بسیار پرحجمی را شاهد باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
آریا هم جهت با شاخص، افت پنج درصدی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق پالایش یکم با بیان اینکه 20 درصد از واحدهای صندوق پالایش توسط مردم خریداری شده، گفت: قرار بود حداقل یک ماه پس از پایان پذیره نویسی که در 30 شهریور انجام شد، نماد پالایش یکم باز شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با کاهش 51727 واحدی معادل 3.42 درصد به رقم یک میلیون و 462 هزار و 545 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت 446 واحدی به رقم 17 هزار و 274 واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده گذاری مرکزی از مسدود شدن 17 سایت جعلی سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
شرکت سیمان شمال در دوره 9 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 342 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 292 درصد اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران معتقد است: قیمت های فعلی، دادوستد طلا و سکه را به نوعی از بین برده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۳۹ سایت دیگر  
در اولین ماه پاییز، بازار اجاره مسکن به لحاظ حجم عرضه و تقاضا نسبت به تابستان با افت مواجه شد؛ در عین حال که گزارشهای میدانی از افت 5 تا 10 درصدی نرخها نسبت به تابستان حکایت دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام ، مجمع عمومی عادی فوق العاده شرکت تامین سرمایه بانک ملت، افزایش سرمایه 57 درصدی شرکت را تصویب کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
با افزوده شدن تعداد سهامداران در بازار سرمایه، کانال ها و صفحات مجازی معرفی نمادها و اصطلاحا سیگنال فروشی نیز رشدی شدید و قارچ گونه داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۲    
بیمه پاسارگاد در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود یک هزار و 34 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 115 درصد اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۴۹ سایت دیگر  
یک تحلیلگر بازار سرمایه با تاکید بر اینکه در بازار سرمایه با پارادوکس پارامترهای بنیادی با عوامل تکنیکالی رو به رو هستیم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی به طور فوق العاده و فوق العاده یک بانک و پنج شرکت بورسی و فرابورسی اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
با شروع معاملات امروز بازار سهام عرضه در نمادهای شاخص ساز شاخص کل با افت بیش از 2٫5 درصدی به یک میلیون و 468 هزار واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شرکت آهن و فولاد ارفع طی عملکرد 6 ماهه سال مالی منتهی به 1399/12/30 مبلغ 25,675,030 میلیون ریال درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 78% رشد داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
آمارها به زیان صعود شاخص بورس در روز جاری شهادت می دهد اما سهامداران امیدوارند بورس در کف جدید مقاومت کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
کارشناس پولی و مالی درباره پیشنهاد افزایش نرخ سود سپرده های بانکی گفت: افزایش نرخ سود سپرده های بانکی ضمن پایداری سپرده ها امنیت بازارهای دیگر را هم تأمین می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
پس از تعطیلی سه روزه، شاخص کل بورس معاملات روز یکشنبه را با افت 3درصدی به پایان رساند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران در اطلاعیه از تاثیرات افزایش نرخ تسعیر ارز توسط بانک مرکزی بر صورت های مالی بانک خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...