چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۱۸:۰۲Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

رادیو سهام (radiosaham.ir)

  ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، شرکت های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع موردنیاز طرح های توسعه ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می کنند که به عبارت بهتر ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، به نقل از دنیای اقتصاد اما در همین حال توجه به فاکتورهای ارزندگی سهام برای خرید لازم و ضروری است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اهالی بورس باورهای جالبی درخصوص بازارهای مالی دارند. برخی از این باورها درست و برخی نادرست، برخی محبوب و پرطرفدار و برخی مهجور و نادرند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
چهارشنبه جاری قرار است عرضه اولیه سهام شرکت زغال سنگ پروده طبس با نماد کزغال در بازار فرابورس ایران انجام شود. امروز کارگزاری ها اولین اطلاعیه خود در این باره را منتشر کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۹   + ۴۷ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، خرید و فروش ملک در کل کشور طی 10 ماهه ابتدای امسال 33 درصد و در شهر تهران 20 درصد رشد داشته است. معاملات مسکن نیز در تهران طی همین زمان 23 درصد افزایش نشان می دهد ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
هیات مدیره گروه صنعتی پاکشو پیشنهاد افزایش سرمایه 2 هزار و 550 میلیارد ریالی، معادل یک هزار و 100 درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۴۹   + ۴۷ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، هومن عمیدی امروز (یکشنبه) به روند معاملات بازار سهام اشاره کرد و افزود: در نخستین روزهای معاملاتی هفته گذشته شاهد بهبود وضعیت بازار و بازگشت رشد به معاملات این بازار بودیم اما از ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکت داروسازی کوثر با افت 22 درصدی نسبت به ماه گذشته، در دی ماه درآمد 20 میلیارد تومانی را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
نخستین روز هفته با رشد قریب به اتفاق سهام آغاز شد و شاخص کل بورس تهران توانست با افزایش 3/ 3 درصدی تا محدوده یک میلیون و 247 هزار واحد پیشروی کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
در آغاز معاملات امروز بازار سهام، اگر چه نشانگر شاخص کل بورس رشدی 1٫2 درصدی را نشان می دهد اما با افزایش فشار عرضه در نمادهای شاخص ساز، نمادهای کوچک تر وارد محدوده منفی شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۷:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
بازار مسکن حالا در فاز جدیدی قرار گرفته است. در حالی که شمارش معکوس برای کاهش قیمت مسکن مخصوصاً در مناطق گران قیمت تهران یعنی مناطق یک دو و سه آغاز شده است اما برخی دلالان تدابیری را برای پیشگیری از ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۷:۴۹   + ۶۸ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی ضمن بیان اینکه آینده بازار سرمایه تا پایان سال جاری در همین وضعیت فعلی باقی می ماند، گفت: وضعیت بورس در سال آینده نیز به این بستگی دارد که بودجه تورمی ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت صنایع مس شهید باهنر با رشد 27 درصدی نسبت به ماه قبل در این ماه درآمد 315 میلیارد تومانی کسب کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۷:۴۹   + ۳۴ سایت دیگر  
استعفای سکاندار رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار چه پیامدهایی خواهد داشت. رئیس بعدی کیست و بازار سهام به کدام سمت خواهد رفت. کارنامه رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۷:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
در روزی که شاخص کل بورس تهران با اهرم سهام بزرگ توانست رشدی یک درصدی را ثبت کند، شاهد تقویت خرید حقوقی ها بود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۷:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو اعلام کرده است که طی فعالیت 9 ماهه منتهی به 30 آذر 1399 به ازای هر سهم 380 ریال زیان شناسایی کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: امروز قیمت طلا فقط متاثر از رشد نرخ ارز افزایش یافته و عامل تقاضا و اونس در این روند نقشی نداشته اند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۹   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، پس از آزادسازی سهام عدالت، مشمولان این سهام که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده بودند، می توانند با مراجعه به سامانه www.sahamedalat ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز درحالی حرکتی صعودی داشت که شاخص کل با معیار هم وزن نزولی بود. بنابراین میتوان گفت سهام داران شرکت های بزرگ امروز برخلاف شرکت های کوچک، از سود بیشتری برخوردار شدند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، همایون دارابی کارشناس بازار سرمایه، درباره وضعیت شرکت های بورسی در فصل پاییز و مقایسه آن با فصل تابستان گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ملی صنایع مس ایران با افت 34 درصدی نسبت به آذر به عنوان پردرآمدترین ماه سال مالی خود در دی ماه درآمد 3219 میلیارد تومانی به ثبت رساند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۹   + ۴۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با تشریح علت روند منفی بازار سرمایه در دی ماه، از احتمال بازگشت روند صعودی معاملات بورس در ماه بهمن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
شرکت پلی پروپیلن جم در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای 9ماهه از رشد 49درصدی سود آوری نسبت به مدت مشابه سال مالی قبل خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
گزارش شرکت های بورسی درحالی منتشر شدند که از دید تحلیلگران این گزارش ها می توانند سودآور باشند. کدام گروه های بورسی پیشتار هستند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
در روزهای اخیر پنج شرکت اطلاعیه هایی در خصوص افزایش سرمایه منتشر کرده اند. هر کدام از این شرکت ها در مراحل متفاوتی از افزایش سرمایه هستند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۹   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد درباره زمان عرضه دارا دوم اظهار داشت: فعلا نمی خواهیم دارا دوم را عرضه کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد 38هزار و 92واحدی، در ارتفاع یک میلیون و 222هزار واحد قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فولاد آلیاژی ایران که این ماه 14 درصد افت در مقدار فروش خود را تجربه کرده است با افزایش 11 درصدی نرخ محصولات خود به درآمد 690 میلیارد تومانی رسیده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، هفته پیش رو، روزهای مهمی در بازار دارایی های کشور است. پس از ریزش قیمت در بازار ارز و سکه و البته تعدیل قیمت ها در بازار سهام ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که وزارت صمت در چند هفته گذشته به قیمت گذاری دستوری فولاد بر اساس 75 درصد cis اصرار داشت اما امروز تمام بخشنامه های مانع صادرات فولاد لغو شدند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با اشاره به کاهشی شدن بهای خودرو در هفته های گذشته می گوید که پیش بینی می شود که قیمت خودرو در هفته اول بهمن روند نزولی داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز نشان داد با وجود این که از روند صعودی طلا کاسته شده اما همچنان برخی از سرمایه گذاران و تحلیلگران بازار به افزایش قیمت طلا در معاملات هفته جاری خوش بین مانده اند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۱۹    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در سخنانی ضمن بیان اینکه مجلس و دولت باید خلاهای قانونی بازار سرمایه را رفع کنند در ادامه اعلام کرد راهی جز حمایت از بورس نداریم و یکی از مهمترین ارکان رونق بورس کاهش ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، استقلال و پرسپولیس، عرضه اولیه اپال (شرکت اوپال پارسیان سنگان) که اخیرا ناگهان لغو شد، پتروشیمی الوند، شرکت پالایشی ستاره خلیج فارس، شرکت حمل و نقل ریلی رجا، پتروشیمی اروند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
شرکت پتروشیمی شاراک در دوره 9 ماهه منتهی به 30 آذر ماه 1399، افزایش 126 درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش 175 درصدی در سود عملیاتی داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
پیش بینی شاخص کل از پیچیدگی و عدم اطمینان بالایی برخوردار است و از پیچیده ترین و سخت ترین پیش بینی ها در حوزه پیش بینی بازده آتی است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت صنایع کاغذ سازی کاوه در دی ماه بالاترین درآمد ماهانه خود را با 29 میلیارد تومان به ثبت رساند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۴۹   + ۴۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: گزارش های افزایش سرمایه شرکت ها و وضعیت مناسب بنیادی آنها می تواند تا انتهای سال 99 شاخص بورس را در مسیر صعودی قرار دهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
آیا جذاب شدن نسبی قیمت ها در بورس میتواند از امروز ترس سهامدارارن را به حاشیه ببرد و مسیر بورس با تغییر مثبت همراه میشود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد 33هزار و 230واحدی، در ارتفاع یک میلیون و 183هزار واحد قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۹۶ سایت دیگر  
با توجه به استقبال خریداران از خودرو کوییک آر پارس خودرو، این خودروساز نسخه اتوماتیک این محصول را به بازار عرضه خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای گفت: همزمان با برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری در آمریکا قیمت طلا در بازارهای جهانی با افزایش روبرو شد که این اتفاق قیمت ها در بازار ایران را نیز بالا برد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
بررسی قیمت ها در بازار خرید و فروش مسکن در مناطق واقع در مرز دو نیمه شمال و جنوب تهران از یک تغییر نسبت به حدود یک ماه گذشته حکایت دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس شورای رقابت با بیان اینکه می توان گفت ثبات قیمت ها تا پایان فروردین ماه سال آینده ادامه پیدا کند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
شرکت تامین سرمایه تامین اجتماعی در شش ماهه اول سال مالی خود با رشد 728 درصدی سود 1085 ریالی به ازای هر سهم شناسایی کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
با کنترل داخلی نرخ ارز و کاهش قیمت اونس جهانی، تغییر و تحولاتی در بازار طلای ایران رخ داده است که اگر وضعیت به همین صورت ادامه داشته باشد، شاهد افت بیشتری از قیمت طلا خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
شرکت نفت بهران توانست با رشد 114 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل در 9 ماهه امسال 4507 ریال سود به ازای هر سهم شناسایی کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
با زمزمه های حذف دلار 4200 تومانی از بودجه سال 1400، حالا بورس و فرابورس با سرنوشت جدیدی می توانند روبه رو سوند که از دید تحلیلگران می تواند به نفع سهامداران هم باشد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۲۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه الزام شرکت ها به معرفی بازارگردان ها در مقطع کنونی می تواند موجب بهبود روند معاملات بورس شود ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حالا که دورنمای افزایش نرخ فروش در انتظار متانول سازهاست، بسیاری از آن ها گزینه ای جذاب برای سرمایه گذاری بلندمدت یاد می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
صف های فروش بازار سهام در جریان معاملات دیروز جمع شد و تقاضا افزایش یافت، امروز نیز شروع معاملات بازار سهام با روند صعودی همراه بود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شرکت داروسازی زهراوی در دوره 9 ماهه منتهی به 30 آذر ماه 1399، با اختصاص 105 ریال به هر سهم زیان دوره مشابه در سال گذشته را جبران کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حسن قالیباف اصل، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در جریان جلسه دیروز استعفای خود را تسلیم وزیر اقتصاد کرد و این استعفا در حالیست که بازار سهام در چند هفته گذشته روند نزولی چشم گیری داشت و شاخص کل در ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
با وجود افت بیش از 20 درصدی شاخص کل بورس در اولین ماه زمستان، اما آخرین روز کاری این ماه شاهد توقف ریزش قیمت سهام بودیم ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران تقسیم مبلغ 4 هزار و 550 ریال سود خالص هر سهم و 844 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را به تصویب رساند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
امروز مراسم تحلیف جو بایدن، رئیس جمهور جدید آمریکا انجام می شود و اختیارات پیشین دونالد ترامپ به بایدن منتقل می شود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
صبح امروز حسن قالیباف اصل، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در جریان جلسه نمایندگان مجلس با وزیر اقتصاد و مسئولان بازار سهام استعفای خود را تسلیم وزیر اقتصاد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
در معاملات بورس امروز شستا با رشد پنج درصدی قیمت 19,800را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت از رقم 345میلیارد تومان عبور کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۹    
پتروشیمی نوری در پایان دوره 9 ماهه با رشد 103 درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل سود 5492 میلیارد تومانی محقق کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 9 میلیون و 800 هزار تومان است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
دلار رو به کاهش است و سه روزه بیش از 9 درصد از ارزش خود را از دست داده، با وجود این، احمد مجتهد باور دارد این ریزش نهایتا تا هفته آینده می تواند ادامه پیدا کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام به نقل از دنیای اقتصاد، این گروه مدعی است خریدهای هفته های آتی در بازار مسکن باعث افزایش دوباره قیمت می شود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران در دوره 9 ماهه منتهی به 30 آذر ماه 1399، به ازای هر سهم خود 34 ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 8 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۴۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به روند معاملات اخیر بازار سهام به پنج عامل تاثیرگذار در ریزش شاخص بورس اشاره کرد و گفت: ترس سهامداران از اصلاح پرشتاب شاخص بورس ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
تحلیلگران دلیل اصلی تزریق هیجانات به بازار سهام را در چه می بینند و زمان احتمالی پایان هیجان ها چه زمانی میتواند باشد. بورس در دام بدبینی دور باطل ناکامی در بورس
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شفن در دوره نه ماهه 6880 تومان سود به ازای هر سهم ساخته است که بخش زیادی از آن حاصل از فروش سرمایه گذاری در سهام است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی و توسعه سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار گفت: در 15 سال گذشته بیش از سه میلیون نفر از سهامداران عدالت فوت شده اند که وراث باید برای تعیین تکلیف سهام عدالت آن ها اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
آیا مقصر اصلی ریزش های پی در پی در بورس را می توانیم به دلار نسبت دهیم. تحلیلگران چه دورنمایی را در بازار سهام پیش بینی کرده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نماد زاگرس در 9 ماهه سود عملیاتی 5 هزار و 235 میلیارد تومان شناسایی کرده است و این نشان از افزایش بازدهی این نماد در سالی که گذشت دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، شرکت کشت و صنعت شهداب ناب خراسان با سرمایه 4 هزار و 612 میلیارد و 528 میلیون ریال، صورت های مالی 9 ماهه دوره مالی منتهی به 30 اسفند 1399 را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد . ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار مسکن می گوید: مسکن دیگر افزایش قیمت کاذب ندارد و پیش بینی می شود بهای مسکن در دو ماهه پایان سال به دلیل افزایش میزان تقاضا بین 10 تا 15 درصد رشد داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بازار سهام امروز به دلیل عرضه در نمادهای شاخص ساز بیش از 2/5 درصد افت کرد و به یک میلیون و 153 هزار واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۴۰ سایت دیگر  
باوجود کاهش 3 تا 55میلیون تومانی قیمت برخی خودروهای داخلی نسبت به هفته گذشته، ورود نرخ دلار به کانال 22هزار تومان و انتظار مشتریان برای کاهش بیشتر قیمت ها ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مرتضی ایمانی راد، کارشناس اقتصادی در مطلبی در صفحه شخصی خود در ایستاگرام تاکید کرده است سه دلیل عمده شرایط ریزش قیمت دلار را فراهم خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
8 فولادساز بورسی از ابتدای امسال تاکنون چه روندی را پشت سر گذاشتند. شیوه نامه ساماندهی بازار فولاد چه تبعاتی برای فولادسازان بورسی دارد. فخوز (فولاد خوزستان) ارفع (آهن و فولاد ارفع) ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در پایان دوره 9 ماهه منتهی به آذرماه، شاهد تحقق سود خالص 447٫3 تومانی به ازای هر سهم توسط حسینا بوده ایم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۷:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت کارخانجات سیمان صوفیان در دوره 9 ماهه منتهی به 30 آذر ماه 1399، به ازای هر سهم خود یک هزار و 114 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 279 اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۷:۱۹   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه بررسی و به سرانجام رساندن طرح جاماندگان سهام عدالت نیازمند همکاری قوا است، گفت: با توجه به اینکه اجرای این تصمیم، اقدام بسیار پیچیده ای است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۷:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه روند فعلی بازار عجیب به نظر می رسد و شاخص کل بورس نباید تا این محدوده ها افت می کرد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۷:۱۹    
رییس اتاق بازرگانی تهران، در صفحه حساب توئیتری خود از پذیرش تپسی به عنوان نخستین استارت اپ پیشرو در بازار فرابورس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۷:۱۹   + ۳۷ سایت دیگر  
معاملات شنبه با افت 5/ 3 درصدی شاخص کل بورس به پایان رسید و نماگر سهام به کمترین سطح از 25 خردادماه نزول کرد تا علاوه بر شکستن مرز مقاومتی 2/ 1 میلیون واحد، برای دومین بار در سال جاری ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۶:۴۹    
درحالی که با شکست دونالد ترامپ در انتخابات 2020 و کاهش فشارهای سیستماتیک بر ایران بسیاری با امیدواری به تحولات آینده مذاکرات برجامی نگاه می کنند اما تردیدها همچنان پابرجاست. ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش 43043 واحدی معادل 3.50 درصد به یک میلیون و 186 هزار و 792 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت 461 واحدی به 17 هزار و 859 واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
امروز سهام ایران خودرو با 3.5درصد افت، قیمت 245تومان را ثبت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور گفت: ورود قیمت ها به سایت ها بازار مسکن را با قیمت های کاذب به جنجال و گرانی می کشاند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلافروشان اهواز گفت: بسیاری از طلافروشان هر چهار یا پنج روز یک بار نیز طلا فاکتور نمی کنند و نمی فروشند زیرا خرید طلا از توان مردم خارج است و کالا و مایحتاج اساسی زندگی مردم نیز نیست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز کارشناسان وال استریت پیش بینی کردند ریزش قیمت طلا بعید است سریعا احیا شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، جدیدترین سود شرکت ها اعلام شد. سمایه در زیان اسطوره شد!
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که چند هفته ای است از عرضه اولیه جدیدی خبری نبوده اما با اعلام عرضه اولیه سرخابی ها در دهه فجر، به نظر می رسد سهامداران در روزهای آتی شاهد عرضه اولیه نمادهای جدیدی باشند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۷۶ سایت دیگر  
پارس خودرو در راستای توسعه محصول و تنوع تولید، کوییک آر اتوماتیک را به زودی وارد سبد محصولات گروه خودروسازی سایپا خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
معامله گران برای امروز از لحظه ای صحبت می کنند که اگر قیمت در آن قرار بگیرد به سقوط دلار در بازار منجر می شود. این لحظه قیمتی که سرنوشت بازار دلار را رقم می زند چیست؟
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، امیرعلی امیرباقری، کارشناس بازار سرمایه با تاکید بر اینکه بازار در هفته ای که گذشت طبق پیش بینی ها پیش رفت و همچنان تداوم فشار فروش در کلیت بازار حاکم بود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
شرکت صنعتی کیمیدارو در پایان دوره 9 ماهه امسال با رشد 88 درصدی به سود 45.3 میلیارد تومانی رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
چرا بورس بازان نسبت به جذابیت قیمت فعلی سهام واکنشی نشان نمیدهند. معامله گران از کدام منظر همچنان با تردید گام بر میدارند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۹    
با قیمت گذاری دستوری آیا اعتماد را از بازار سلب نمیکنیم؟ چرا قیمت گذاری دستوری میتواند بازارها را مختل کند. در بازار سهام این اثرگذاری چگونه است؟ نقش صنعت فولاد در رشد اقتصاد و درآمدزایی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
زیان پتروشیمی آبادان در دوره 9 ماهه امسال کاهش 31 درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال داشت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، بازار سهام ایران برای دومین بار در سال جاری وارد مرحله نزولی شد. یک بار در نیمه دوم مردادماه و به دلیل اختلاف نظر دستگاه ها برای عرضه صندوق موسوم به دارا دوم شاخص های بورس فرو ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، بر اساس صورت های مالی 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، سرمایه شرکت ملی سرب و روی ایران 322 میلیارد ریال است و این شرکت تعداد 322 میلیون برگه سهم منتشر کرده است . ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
پیش بینی سود شرکت های بورسی و فرابورسی با همان سازوکار قبلی که به گفته رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از اسفند دوباره بر میگردد، چرا ناکارآمدی یک تصمیم را آشکار می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نماد بکام در جریان معاملات 9 ماه گذشته 376 میلیارد ریال سود خالص محقق کرده که از کل سال قبل بیشتر بوده است.
مشاهده نتایج بیشتر...