دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۱:۲۳Sep 2020 28

رهیافته (rahyafteha.ir)

  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ملاصبر دوستبال اف ، از علمای معاصر قرقیزستان است که نقش مهمی در تأسیس مراکز اسلامی و دارالقرآن های این کشور ایفا کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
یک پزشک هندو مقیم کانادا برای بهبودی سریعتر بیماران خود، برای آنها صوت تلاوت قرآن پخش می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۳    
گفتنی است این سومین باری است که این تندروی افراطی محکومیت کیفری شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مرکز سه ادیانی که در شهر اوماها در نبراسکا فعالیت می کند، در آینده ای نزدیک شاهد برگزاری مراسم افتتاحیه مجازی با عنوان چراغ امید خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
از وقتی به یاد دارم طراحی می کردم با طراحی حرف میزدم و از طریق آن با دیگران ارتباط برقرار می کردم. در دوران کودکی بلد نبودم دوست پیدا کنم، اهل حرف زدن نبودم، شاید، چون خیلی خجالتی بودم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بانوی تازه مسلمان انگلیسی به منظور ابراز همدردی و همدلی با پناهجویان در سرتاسر دنیا، تصمیم گرفت به مدت یک هفته غذای خود را همانند یک پناهنده جیره بندی کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
پارلمان فرانسه در حال آماده شدن برای بررسی لایحه ای است که با آنچه تمایل به جدایی برخی اقلیت ها خوانده می شود مبارزه می کند. در این بین، مسلمانان فرانسه از اینکه تنها هدف این طرح باشند، بیمناک هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
تمرکز اصلی تحقیقات دکتر مریم کوچکی نژاد در زمینه درک ماهیت پویای تصمیم گیری های اخلاقی و چگونگی تجربه روانی افراد از نظر روانشناسی در برخوردهای اخلاقی روزمره است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۱۰    
آلیسا در حال حاضر مشغول مطالعه ی کتاب های اسلامی، تاریخ ملت تاتار و هنر است، همچنین تلاش می کند تا دخترش را به این آثار علاقمند کند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۰    
بزیرگان وقتی که دانشجوی سال دوم مهندسی پزشکی در دانشکده خدمات بهداشتی ، وابسته به دانشگاه استانبول بود، به سبب داشتن حجاب اسلامی در میانه جلسه امتحان پایان ترم، با ضرب و شتم پلیس بیرون کشیده شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سرآمد روایات مدح سلمان، روایتی است که با تعبیر منّا اهل البیت او را در شمار اهل بیت علیهم السلام قرار می دهد. سلمان دارای چه ویژگی هایی بوده تا در زمره اهل بیت (ع) قرار گرفت؟
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۰    
مسلمانان جوانترین ساکنان اروپا هستند. بر اساس آمارها در سال 2010 میانگین سنی مسلمانان در اروپا 32 سال بوده است؛ این در حالی است که میانگین سن ساکنان اروپا 40 سال است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یک برنامه اقدام ملی جدید با هدف رفع تبعیض و پیش داوری های منفی علیه مسلمانان در نروژ از سوی نخست وزیر ارنا سولبرگ (Erna Solberg) و عبید راجا (Abid Raja) وزیر فرهنگ این کشور ارائه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مساجد چند شهر در آلمان به مناسب سالگرد اتحاد آلمان غربی و شرقی مراسم روز درهای باز را برگزار می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عمر بن اسحق گفت من در منزل حضرت امام مجتبی حضور آن حضرت و برادر بزرگوارش بودم امام مجتبی بمتوضا رفته چون برگشت فرمود چندین مرتبه مرا زهر خورانیدند و هیچ مرتبه مانند ایندفعه نبود زیرا این بار پاره از ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان)
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رایزن فرهنگی کشورمان در اوگاندا همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در برنامه زنده تلویزیون ملی اوگاندا نقش نماز در توانمندسازی همه جانبه فرد و جامعه از جمله تقویت غیرت دینی و ملی برای دفاع از سرزمین را ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یک دعوای حقوقی که بیش از 5 سال به طول انجامیده بود بالاخره به نفع مسلمانان تمام شد و دادگاه حکم داد به صرف اینکه غیرمسلمانان صدای اذان را می شنوند به این معنا نیست که آزادی مذهبی آنان گرفته شده باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
کتاب ایران و القرآن، جهود الایرانیین فی خدمه القرآن الکریم وعلومه قبل الثوره و بعدها: ایران و قرآن، تلاشهای قرآنی ایرانیان در خدمت به قرآن و علوم قرآنی پیش و پس از انقلاب اسلامی نوشته نور الدین ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۹    
تصمیم گرفت شبی بیدار بماند تا صبح و چشم بدوزد به حیاط ! تا بشناسد فرشته ی نجاتش را! یار مهربان و دلسوزش را!
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۳    
علامه حاج شیخ محمد تقی بهلول گنابادی در سال 1279 شمسی در روستای بیلند -شهرستان گناباد پا به عرصه حیات گذاشت. در کودکی به مکتب رفت و به فراگیری قرآن کریم مشغول شد و هشت ساله بود که حافظ کل قرآن شد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مرکز فرهنگی اسلامی الایمان شهر “زاپروژیا” وابسته به اتحادیه مؤسسات اجتماعی اوکراین، کمپینی برای معرفی حضرت نبی مکرم اسلام (ص) با عنوان “پیامبر بشریت” آغاز کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مقامات و سخنرانان شرکت کننده در سمیناری پیرامون اهمیت اعتباربخشی به تجارت حلال در پیشاور پاکستان، بر اهمیت استانداردسازی تجارت حلال و اسلامی در این کشور تاکید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۳    
جلسه از سلسله برنامه های آزاداندیشی و گفت وگوی انتقادی با موضوع تغییر مذهب، با حضور دو اروپایی شیعه شده در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت سرمایه گذاری آمریکایی با همکاری یک شرکت فعال در زمینه تولید روسری قصد دارند برند تازه ای را برای مشتریان مسلمان خود تولید کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۳    
اختراعم از بین 1400 اختراع از 47 کشور جهان توانست در سی و ششمین مسابقات و نمایشگاه بین المللی اختراعات، نوآوری ها و تکنولوژی های جدید سال 2008 در ژنو ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
در اعلامیه ی وزارت حج و اوقاف آمده است که این شهروندانگلیسی روز گذشته (شنبه، 29 سنبله) در مقر این وزارت به اسلام مشرف شده و به نام عبدالله نام گذاری شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اولین بانک اسلامی دیجیتال استرالیا در سال 2021 میلادی راه اندازی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
یک حزب سیاسی در اوکراین از دو فعال مسلمان خواست تا عضویت در این حزب را بپذیرند و در انتخابات محلی سراسری این کشور شرکت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان با استفاده از یک مانیتور سیار کنترل از راه دور که به عنوان یک ربات عمل می کند در مسجد گردش می کنند و نقاط مختلف آن را می بینند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نخستین شبکه تلویزیونی حلال در داخل مالزی که با معیارهای اسلامی و ارزش های دینی مطابقت داشته و نورفلیکس نام گرفته با بیش از 10 هزار بیننده با استقبال روبرو شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دین اندونزی از تأسیس مرکز خدمات صلح و هماهنگی ادیان در استان پاپوآ ی این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۲    
نقل آیت الله فاطمی نیا در مورد کسانی که بارها توبه میکنند ولی باز هم گناه می کنند و اینکه چه کسانی موفق به توبه نهایی میشوند از زبان اهل بیت
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۲    
محمد وقتی که می خواست به جبهه برود از آقای حمیدی پیش نماز مسجد انصارالحسین اجازه گرفت. من هم می دانستم اینها امانتی در دست ما هستند و ما باید آنها را تربیت کنیم و تحویل دهیم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
وبینار بزرگداشت خانم پروفسور بیانکا ماریا اِسکارچا آمورِتّی ، شیعه شناس شهیر ایتالیایی و نویسنده کتاب قرآن؛ خوانشی دیگر هشتم مهرماه سال جاری از سوی رایزنی فرهنگی ایران در ایتالیا برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به همت سازمان زنان فاطمه زهرا(س) و با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در زیمبابوه، کارگاه گفت وگوی بینادینی بانوان مسلمان و مسیحی با موضوع خشونت خانگی در شهر موتاره این کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۲    
من نسبت به گذشته بسیار صبور تر شده ام. نسبت به والدینم احترام بیشتری قائل هستم . ( سخاوتمندانه و دلسوزانه تر محبت میکنم) ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
یک نویسنده مراکشی با انتشار کتابی نژادپرستی و تبعیض ضد مسلمانان را در آمریکا بررسی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۲    
خدا مردان و زنان منافق، و مردان و زنان مشرک را [به سبب خیانت در امانت] عذاب کند و توبه مردان و زنان مؤمن را [به علت لغزش در امانت] بپذیرد؛ و خدا همواره بسیار آمرزنده و مهربان است احزاب/73
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در طول دوران استعمار اورینتالیسم یا همان شرق شناسی تا حد زیادی برداشت غربی ها از مسلمانان را شکل می داد و حالا یک بار دیگر همان برداشت دوباره ظاهر شده اما این بار بر اساس مفهوم دیگری به نام اسلام ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کتاب چی بگم آخه؟! مجموعه ای از بهترین تشکرها و تذکرها در امر به معروف و نهی از منکر با تأکید بر جرائم اخلاقی مشهود به قلم جمعی از طلاب و دانشجویان منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مقاومت و دستاوردهای مسلمانان سیاه پوست موضوع ویژه برنامه ماه تاریخ مسلمانان است که اکتبر هر سال با پرداختن به محوری خاص در کانادا برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
انجمن تاریخی بروکلین وبسایت جدیدی با عنوان مسلمانان در بروکلین را راه اندازی کرده و روایت زندگی مسلمانان از اسلام هراسی و تبعیض گرفته تا چگونگی بزرگ شدن را در آمریکا توصیف می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان مجلس ملی فرانسه در جلسه ای به نشان اعتراض به حجاب داشتن یکی از شاهدان در صحن مجلس، کرسی هاشان را ترک کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مسلمانان ساکن شهر کوئین تاون در نیوزیلند می گویند که در فاصله زیادی از این شهر هیچ مسجدی وجود ندارد و آن ها قصد ساختن یک مرکز فرهنگی اسلامی برای مسلمانان و غیرمسلمانان را دارند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۶    
استاد علی بحرینی هنرمند برجسته کشور است که نقاشی های بسیار زیبایی از کربلا در آثار خود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
کتاب زیارت اربعین نوشته پیتر شوت ، تازه مسلمان آلمانی، به همت آکادمی اسلامی آلمان در کتابخانه مرکز اسلامی هامبورگ رونمایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
انجمن شهید ادواردو آنیلی، نمایشگاهی متشکل از 26 تصویرسازی از رساله حقوق امام سجاد(ع) را در بستر فضای مجازی برگزار می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۲    
مُباهَلَه، درخواست لعن و نفرین الهی برای اثبات حقانیت است و بین دو طرفی رخ می دهد که هر کدام ادعای حقانیت دارند. ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مسجد کامپونگ تانکو در پتالینگ جایا مالزی از بیرون شبیه به دیگر مساجد است اما در دو سال و نیم گذشته این مسجد پذیرای بازدیدکنندگان غیرمسلمان است که نه برای اهداف مذهبی بلکه برای جستجوی پناهگاه و بهشتی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل امور ادیان وزارت آموزش یونان در دیدار با رایزن فرهنگی ایران در آتن گفت: کاملاً مخالف اهانت به مقدسات دیگران هستیم و اگر چنین مسئله ای در مورد مسیحیت و یا هر مذهب دیگری در خاک یونان صورت گیرد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله ضیاء آبادی درباره شهدای روز عاشورا می گوید: شهدای کربلا در روز عاشورا آنچنان عاشق خدا بودند که نمی خواستند در بدن خاکی بمانند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مرکز هنرهای زیبا و گالری هنر معین الدین احمد و دانشگاه اسلامی علیگر هند نمایشگاله هنر بین المللی مجازی را به طور مشترک برگزار می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
پرتو یک نرم افزار یا اپلیکیشن زنانه است که تیم آن متشکل از زنان و مادرانی ست که هدف آنها برطرف کردن دغدغه های زنانه در مسائل شرعی و فقهی در یک فضای سالم است
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
یک وبسایت مستقر در لندن با عنوان ارتباط با ائمه جماعت به منظور دسترسی مسلمانان بریتانیا و ایالات متحده به خدمات مذهبی و اسلامی در شرایط بحران کرونا راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۲    
قرآن به عنوان یک کتاب کامل و جامع، همه مسائل مربوط به زندگی آدمی را بی کم و کاست در خود منعکس کرده است و در این رهگذر از بحث ارث هم غافل نمانده است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
غیبت این است که درباره برادر مؤمنت عیبی را که خدا برای او پوشانده است، بگویی؛ بنابراین اگر عیب کافر پشت سرش گفته شود، غیبت به شمار نمی آید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شیخ الازهر مصر از راه اندازی برنامه کاملی درباره معرفی اسلام برای سراسر مردم جهان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حزب اسلامی نهضت به طور رسمی در سال 1990 میلادی با هدف دفاع از حقوق مسلمانان و مواضع شان در شهر آستراخان تاسیس شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۲    
یک ماه در هرات بودم تا از کابل خط آمد که اگر به زندگی در زندان قناعت دارد، نگه بدارید و اگر ندارد به ایران بازگشت بدهید. من ناچار بودم به زندان قناعت کنم، چون اگر به ایران برمی گشتم، مرا می کشتند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۲    
پس از شهادت امام حسین(ع) ائمه خود اقامه عزاداری می کردند و شیعیان را به اقامه عزا و گریه و عزاداری تشویق نمودند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
کتاب دایره المعارف اسلامی با هدف شناساندن دین مبین اسلام و مذهب تشیع به همت اداره مسلمانان گرجستان و رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تفلیس به زبان آذری تدوین و چاپ شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
یک گروه حقوق بشری اسلامی در آمریکا با مشارکت یک شرکت تولیدی لباس، تی شرت هایی با شعارهای عدالت نژادی برگرفته از حدیث پیامبر اکرم(ص) تولید کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
پروژه اهدای کوله پشتی و نوشت ابزار به 400 کودک در ایالت نیوجرسی آمریکا امسال توسط نهاد امدادی سازمان دایره اسلامی آمریکای شمالی با همکاری جمعی از افسران پلیس انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایشان که از مرتبطان مجمع جهانی اهل بیت(ع) و جامعه المصطفی(ص) العالمیه بود از اعضای اصلی “جمعیت شیعیان اثنی عشری تانزانیا (T.I.C)” محسوب می شد و خدمات فراوانی به شیعیان این کشور ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رایزنی فرهنگی ایران در اوگاندا به مناسبت شهادت امام زین العابدین(ع)، مقاله امام سجاد(ع) بازمانده فاجعه دلخراش کربلا را در رسانه های مجازی و اجتماعی این کشور منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۲    
درحالی که جلسات مذاکرات تایلند میان نمایندگان مسلمان از 4 استان مسلمان نشین در مرز مالزی و نمایندگان دولتی در جنوب این کشور در حال برگزاری است، اعضای مسلمان خواستار تعطیلی جمعه برای جامعه اسلامی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۲    
اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در قالب کتاب صوتی شهید کربلا گزارشی از لحظه ها و رشادت های عاشورایی را در اختیار دلدادگان مکتب حسینی قرار داده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
من یک دانشمند مسلمان میانه رو و صلح جو هستم . به دلیل حقایق معنوی قدرتمند در دین اسلام ، تاکیدش بر صلح و عدالت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۲    
مؤسس مرکز امام مهدی(عج) استرالیا، امام حسین(ع) را بزرگ ترین الگوی ظلم ستیزی در جهان برشمرد و گفت: این امام بزرگوار جان خود و خانواده و اهل بیتش را در راه اسلام فدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۲    
قسمت اول: پیشینه ی خانوادگی و مذهبی آماندا در ایالت یوتای امریکا توضیحاتی در مورد کتاب ها و عقاید مورمن ها شک آماندا به مسیحیت مورمنی از کجا شروع شد؟ زیرنویس از تیم ترجمه ی @K1inUSA
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مرکز حقوق بشر و تمدن واشنگتن میزبان رئیس مرکز تحقیقات موسسه فهم و سیاست اجتماعی واشنگتن برای سخنرانی در مورد اسلام هراسی بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد که ارزش های لیبرال و دموکراسی که سیاستمداران فرانسوی داعیه دار آن هستند فقط مربوط به قشرها و گروه های خاصی از جامعه است و مسلمانان بهره ای از آن نمی برند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماز به ما قدرت میدهد تا در برابر انواع بدی ها و وسوسه ها با موفقیت مقاومت کنیم .این به ما کمک میکند تا در موقع آزمایش و سختی ثابت قدم بمانیم ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۲    
اروپایی ها هنوز شکست از مسلمانان در جریان جنگ های صلیبی – اواخر قرن یازدهم میلادی- را فراموش نکرده اند و در مواجهه با مسلمانان تنها خط خون را به رسمیت می شناسند
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
دو سروده جدید از شاعران کشورمان در واکنش به اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر مکرم اسلام(ص) منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۲    
ابراهیم علیه السلام از پیامبرانی است که پیروان همه ادیان مانند: یهودیان، مسیحیان، مجوسیان، مسلمانان و.. ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی وب سایتی برای فرهنگ سازی و تشویق مسلمانان به اهدای عضو با همکاری وزارت بهداشت انگلیس در این کشور راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کتاب دعا و کارکرد آن در زندگی تقریر مباحث حجت الاسلام وحید واحدجوان استاد دانشگاه تهران به کوشش مرضیه دی پور منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
کتاب احکام امر به معروف و نهی از منکر گردآوری شده مطابق با نظر 12 نفر از مراجع عظام توسط انتشارات پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
یکی از علمای شیعه هند گفت: براساس آمار رسمی حدود 50 میلیون شیعه در کشور هندوستان زندگی می کنند و این کشور به لحاظ جمعیت شیعیان در جهان، دومین کشور بعد از ایران است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
در جشنواره غذای حلال که میزبان آن سفارت تایلند در قاهره بود، انواع غذاهای حلال تایلندی با نمایش سنتی به همراه برنامه های چشیدن غذا ارائه گردید و تایلند سعی دارد به این طریق در بازار حلال جایی برای ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
در تحقیقاتی که هافینگتون پست در همکاری با انجمن پزشکی اسلامی انگلیس انجام داده مشخص شد که آمارهای اسلام هراسی و تبعیض علیه پزشکان مسلمان، محجبه یا مردان ریش دار در بیمارستان ها بسیار بالاست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
لیف خیتنه ، کشیش تازه مسلمان سوئدی، که پس از تشرف به اسلام نام احمد را برای خود برگزیده، تلاش کلیسای این کشور را برای بازگشتن از اسلام به مسیحیت ناکام گذاشت و به درخواست مقام های کلیسا پاسخ منفی داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
هدیه ای که شما به مشتریان می دهید، آن ها را در به خاطر سپردن و شناخت تجارت تان کمک می کند. این یکی از دلایل اصلی توزیع کالاهای تبلیغاتی است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۳    
اسکار فرانسیس دی کوپولا کارگردان معروف و سرشناس امریکایی – ایتالیایی و دارنده 5 جایزه اسکار و کارگردان فیلم معروف پدرخوانده، ازسوره فاتحه بعنوان رمز عبور و گذر ازوقایع جاری دنیا ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اسلام در روسیه به مخاطبان و بینندگان کانال بالکان شبکه سحر نشان می دهدد که با رونق فعالیت های تبلیغی درخصوص اسلام، تعداد مسلمانان این کشور هم بیشتر شده و تازه مسلمانان روسی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۳    
یکی از راه های توسل این است که انسان قرآن را بخواند و به وسیله آن، از خدا حاجت بطلبد. در حقیقت، این نوع توسل، توسل به فعل خدا است؛ زیرا قرآن کلام خداست که بر قلب رسول الله (ص) نازل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
انتشارات کتاب جمکران در رمان جواهر مصری زندگی و رشد معنوی همسر فرعون را به قلم سعیده ملّایی روایت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز فرهنگی و قرآنی رسول اعظم(ص) گفت: عموم مردم تایلند در مورد ادیان به خصوص دین بودا، تعصبی ندارند و فضای تبلیغ در این کشور هم آزاد است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۳    
من از چرخش حوادث در یازدهم سپتامبر شوکه شدم. و احساس کردم باید از مسلمانانی که مورد اتهام و نفرت قرار گرفته اند ، دفاع کنم. من در زندگی ام زمانی به مطالعه و آموختن ادیان پرداختم ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
منال رستم، فعال اجتماعی و ورزشکار، نخستین شهروند مصری است که 5 دوره از 6 دوره مارتن های بزرگ جهان را به پایان برده است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو پارلمان موریتانی از دولت این کشور خواست که به منظور ترقی و پیشرفت همه جانبه جامعه و برخورداری از نسلی سالم و آشنا به خصایص والای انسانی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مسلمانان در شهر کانتربری نیوزیلند اقدام به راه اندازی کمپین طرح بازی برای حمایت از جوانان و ایجاد پل ارتباطی و پیوند با غیر مسلمانان در این کشور کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های ترکیه از پذیرش اسلام توسط یک جهانگرد روسی در شهر آلانیا خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اقلیت های اسلامی با حضور تعدادی از مسئولین و شخصیت های اسلامی، مسجد جدیدی را در شهر “برات” در کشور آلبانی افتتاح کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یک بیمارستان چندمنظوره از سوی مسلمانان در کنار مسجد در حال ساخت روستای دانیپور هند ساخته خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی می شود که گردش مالی صنعت غذا و نوشیدنی های حلال تا سال 2024 به حدود دوبرابر میزان کنونی برسد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ساخت مسجد و مرکز فرهنگی در شهر بونده واقع در ایالت راین شمالی آلمان به همت اتحادیه اسلامی امور دینی ترکیه آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به این تازه مسلمانان بگو در جوانی پاک بودن شیوه پیغمبری است، جوانی تان را کجا بوده اید تا توانسته اید از زرق و برق و لذت های آ ن سوی دنیا بهره برده اید و حالا به پیری پرهیزگار شده اید این ...
مشاهده نتایج بیشتر...