پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۸:۱۴Oct 2020 22

رهیافته (rahyafteha.ir)

  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
لهستان که زمانی پذیرای خیل عظیم مهاجران مسلمان بود حالا از جمله کشورهایی است که اقدام به اخراج مسلمانان و سکوت در برابر حمله به مساجد به بهانه اجرای قانون مقابله با تروریسم کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی طرح جدیدی را با هدف توانمند کردن زنان در جهان اسلام ارائه داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
پایبندی دینی باعث رفتارهای بهداشتی بهتر، جرم کمتر و در نتیجه سلامت جسمانی بهتر و عمر طولانی تر می شود
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مسلمانان در کره جنوبی دو گروه شهروندان کره ای و غیر کره ای را شامل می شوند و تجربیات و دغدغه هایی دارند که در نوع خود شنیدنی است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
یک بانک مالزیایی یادداشت تفاهمی را با سه شرکت فعال در زمینه تأمین مالی اسلامی حلال امضا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۳    
در سالهای اخیر که فضای مجازی گسترش یافته است نشر عکسنوشته های زیبادر رابطه با احادیث حرکتی موثر و باقیات و صالحات است که همه ما می توانیم در آن شریک شویم
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۳    
جاذبه معنوی او روشن ضمیران پاک را بسان پروانه هایی عاشق گرداگردش به پرواز درآورد و از محضر پر فیض وی آنان را سیراب ساخت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۳   + ۴۲ سایت دیگر  
ربیع الاول، بهار ماه ها است، به جهت اینکه آثار رحمت خداوند در آن هویداست. در این ماه، ذخایر برکات خداوند و نورهای زیبایی او بر زمین فرود آمده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
صادرکنندگان صنعت گوشت حلال در انگلیس به دنبال در دست گرفتن بازار در غرب آسیا هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۳    
غیر مسلمانان نباید بدون تامل مسلمانان را قضاوت کنند. ابتدا باید مسلمانان را بشناسید . به علاوه بهتر است از مساجد دیدن کنید. جایی که بسیاری از رویداد ها در آن رخ میدهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی شناخت اسلام ناب به منظور تقویت و تحکیم بسترهای فکری و اعتقادی و ضرورت ایجاد بصیرت در میان مسلمانان برای مقابله با دشمنان امت اسلامی به همت رایزنی فرهنگی کشورمان در کامپالا ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۳    
در روایتی از امام جواد(علیه السلام) آمده است که لقب رضا از سوی خداوند به پدرش داده شده است. او به عالم آل محمد نیز شهرت دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دارالقرآن کریم شعبه اندونزی وابسته به آستان مقدس امام حسین(ع) از پخش برنامه های کارتونی با هدف پیوند کودکان با مسایل قرآنی و حسینی در شبکه های ارتباط اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دو مسلمان انگلیسی موفق به افتتاح قصابی گوشت حلال بلکبرن شده اند که در نوع خود در این منطقه بی نظیر است و قرار است گوشت حلال را به درب منازل برساند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
درخواست شهروندی یک پزشک مسلمان در آلمان به خاطر امتناع از دست دادن با یک زن نامحرم لغو شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه شهر بیرمنگام از راه اندازی اولین دوره کارشناسی اقتصاد اسلامی در انگلیس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۲    
قرآن به مسلمانان توصیه می کند که مردان و زنان بی همسر را همسر دهند و فقر را مانع ازدواج قرار ندهند که خداوند آنها را حمایت می کند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مهاجرت پیامبر اکرم (ص) و مسلمانان از مکه به یثرب (مدینه) در سال سیزدهم بعثت به صورت رسمی مبدأ تاریخ مسلمانان شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان جهانگردی کره جنوبی جشنواره ای مجازی برای جذب گردشگران مسلمان برگزار کرده که از روز جمعه آغاز شده و تا، یکشنبه، ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دولت فرانسه با تعطیل کردن دهها مسجد و مراکز متعلق به مسلمانان و اخراج بیش از 200 مسلمان خارجی تبار، اسلام هراسی را در این کشور به نحو بی سابقه ای شدت بخشیده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۱    
به باور من در خانواده های مسلمان نسبت به خانواده های بی ایمان یا سایر ادیان عشق و صمیمیت بیشتری وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۵    
امام رضا (ع) با ظرافت عملی بی مانند، روشی اتخاذ کرد که هم خواسته مامون تامین نشود، و هم سراسر بلاد پهناور اسلام به حق نزدیک شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شیخ ابراهیم زکزاکی، رهبر دربند شیعیان مظلوم نیجریه در جریان سفر چند روزه خود به کشور عراق و پس از بازدید از عتبات عالیات و زیارت چند تن از مراجع و علما این کشور در دیدار با شیخ عبدالمهدی الکربلائی به ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مرجع جهانی حلال، یک سازمان صدور گواهینامه حلال بین المللی که در ایتالیا مستقر است به تازگی اعلام کرده که قصد دارد خدماتش را به جامعه مسلمانان انگلیس ارائه دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه علوم اسلامی و انسانی آستان مقدس عباسی به تازگی کتاب فرهنگنامه (فرهنگ لغت، لغتنامه) قرآنی جامع در سه جلد را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۵    
علی بن موسی الرضا علیه السلام فرزند امام کاظم (علیه السلام) و نجمه خاتون (سلام الله علیها) هشتمین امام شیعیان اثنی عشری است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی گفت: دو نفر از کشور اسپانیا از طریق برنامه های تبلیغی این مرکز در فضای مجازی به دین اسلام گرویدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۵    
یک خیریه بزرگ اسلامی در بریتانیا اعلام کرد که برای سومین سال متوالی بیشترین درآمد را کسب کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
پس از 38 سال ترجمه کتاب محمد(صلی الله علیه وآله) در تورات و انجیل با ویراستی جدید به همت انتشارات کتاب جمکران منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۵    
کتاب چهره تو قبله هر شاعر است نوشته کمال السید و ترجمه حسین سیدی به همت نشر شهید کاظمی منتشر شده است. این اثر شمایی کلی از زندگی پیامبر اکرم(ص) تا رحلت ایشان را شامل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۵    
حرم مطهر امام رضا(ع)، جزء استثنایی ترین بناهای تاریخی و تمدنی است و از این جهت منحصر به فرد محسوب می شود که 10 سال قبل از شهادت امام رضا(ع) شکل گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد رسانه های دیجیتال آستان مقدس حسینی از طریق ثبت نام در شبکه های اجتماعی، زمینه را برای انجام زیارت مرقد مطهر حضرت محمد (ص) به نیابت از ثبت نام کننده ها و داوطلبان به مناسبت سالروز رحلت آن حضرت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۵    
دو چیز را خداوند در این جهان کیفر میدهد : ظلم ، و ناسپاسی نسبت به پدر و مادر .
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۵    
سوره نور احکام فقهی بسیاری چون حدّ زنا و نسبت زنا دادن (قذف) و واجب بودن حجاب برای زنان را بیان می کند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۵    
چه بسیار اوقاتی که تشنه بودم و کسی به من آبی نمی رسانید، چه اوقاتی که سیراب بودم و به زور به گلویم آب می ریختند و نمی توانستم حتّی اشاره کنم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۵    
تا اینکه در سال 2010 تصمیم گرفت شغل خودش را افتتاح کند و رستوران بیتی (به معنی خانه من) راه او برای گفتن تاریخ فلسطین بود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۵    
محمد الراجحی ، نخستین کسی بود که در تونس قرآن را به روش بریل برای نابینایان طراحی کرد. او که چند کتاب درسی و فرهنگی را به خط بریل طراحی کرده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۶    
روستای درک، کوههای گل افشان و دریاچه صورتی لیپار چابهار از دیدنی ترین جاهای گردشگری چابهار هستند. البته چابهار به این سه جا ختم نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دولت اندونزی به دنبال ادغام سه بانک اسلامی و تأسیس بزرگترین بانک اسلامی در این کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اصل امامت یک اصل مترقی شیعی است که به وسیله آن پیشرفت روحی و معنوی انسان تضمین شده است. اهمیت این اصل آن قدر زیاد است که هم دلیل عقلی برای آن وجود دارد و هم دلیل نقلی.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور غنا ضمن اعلام خبر ساخت یک مجتمع مسجد مدرن برای جامعه مسلمانان پرانگ در شرق این کشور آفریقایی، خواستار اتحاد میان ادیانی بیشتر درجوامع مسلمان و مسیحی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نشان حلال جمهوری اسلامی ایران که قرار بود به عنوان معرف محصولات ایرانی در بازارهای جهانی بر محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی درج شود، پس از طراحی در سازمان غذا و دارو سرنوشت مبهمی پیدا کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسجد الرحمن تنها مسجد در کره شمالی است که در محوطه سفارت جمهوری اسلامی ایران واقع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
احمد عبدا... زاده مهنه دانش آموخته رشته زبان انگلیسی از دانشگاه سمنان است و سعی کرده تاکنون بر مدار علاقه اش به نوشتن و ترجمه پایدار بماند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ماسیمو کامپانینی ، اندیشمند اسلام شناس، قرآن پژوه و فیلسوف ایتالیایی، 18 مهرماه پس از تحمل یک دوره بیماری در 66 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۱    
پدرم به من یک کتاب عهد جدید داد اما اکثر اوقات یک گوشه خاک میخورد. من به نوعی از راه فیلم و خانواده آموزش دیدم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دیوان عالی در هند درخواست ارائه شده از سوی یک سازمان افراطی هندو را که خواستار ممنوعیت ذبح حلال شده بود رد کرده و گفت که دادگاه نمی تواند در عادات غذایی مردم دخالت کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سه بنیاد مذهبی مسلمانان، مسیحیان و بوداییان در پارلمرستون نورث در نیوزیلند از شرکت کنندگان خواسته اند در مراسم هفته دعا برای صلح جهانی و از دست رفته گان کرونا شرکت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۱    
و اما حق بزرگتر خداوند آن است که او را بپرستی و چیزی را شریک او قرار ندهی و اگر از روی اخلاص چنین کنی خدا بر خود مقرر کرده کار دنیا و آخرت تو را به عهده گیرد و آنچه از آن بخواهی برایت نگه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
یک گروه اسلامی در منطقه شیکاگو برای کمک به مساجد و سایر نهادهای اسلامی در حمایت بیشتر از اقلیت ها و زنان دست به ابتکار زده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
قادر مالک اف ، از علمای دینی قرقیزستان اخیراً معاون اداره دینی مسلمانان این کشور شد، وی اهداف و سیاست هایی را در دستور کار قرار داده که قرار است در آینده آن ها را به مرحله اجرا درآورد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یک مدرسه خصوصی اسلامی در تایلند به دانش آموزان بی بضاعت مسلمان این کشور بورسیه می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
پنجمین جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان، با توجه به شیوع ویروس کرونا، همزمان با هفته کودک به صورت مجازی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گفته برگزار کنندگان نمایشگاه آثار هنر اسلامی در موزه رویال ووستر، هدف نشان دادن طراحی هایی اسلامی و تاثیر به جای مانده از آن ها بر روی هنر کنونی منطقه است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولیعصر(عج) با بیان این که وهابیت تکفیری و شیعیان افراطی دو روی یک سکه و هر دو مصیبتی برای جهان اسلام هستند، گفت: توهین به خلفای اهل سنت و همسر پیامبر(ص) ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مایکل کوک ، اسلام شناس بریتانیایی، به دلیل مطالعات و آثار خود در زمینه اسلام شناسی و خاورمیانه جایزه معتبر خاورمیانه شناسی را دریافت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
طه مزمل ، روزنامه نگار سریلانکایی، در وبلاگ تودو به مناسبت اربعین حسینی مقاله ای را با عنوان سفر کربلا، سفر فراموش ناشدنی زندگی ام منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کتاب نیازسنجی مهدویت پژوهی که در مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم و به کوشش حجت الاسلام امیرمحسن عرفان سامان یافته، به همت انتشارات این مرکز منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نرم افزاردانشنامه چندرسانه ای حافظ که ثمره هفت سال تحقیق و پژوهش در زمینه غزلیات حافظ است، بهترین و جامع ترین نسخه های دیوان حافظ را در اختیار پژوهشگر قرار می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۱    
ایمان اعتقاد قلبی به آموزه های پیامبر اسلام(ص) و دوازده امام معصوم(ع) است. فقیهان شیعه ایمان را از شرایط لازم برای مرجع تقلید، امام جماعت، قاضی و زکات گیرنده دانسته اند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کتاب راهنمای جیبی برای یهودیان ، مسیحیان و مسلمانان در کورک ایرلند منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
کتاب ولایت سیاسی در قرآن کریم نوشته داوود مهدوی زادگان به همت انتشارات پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در سال جاری منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یک زن مسلمان و محجبه فلسطینی تبار برای نخستین بار نامزد شرکت در انتخابات شوراها در برزیل شده است و قصد دارد در وضعیت مهاجران و مسلمانان تغییر ایجاد کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
“برنار شانگام “رهیافته مسیحی می گوید: تا زمانی که زنده باشم، به زیارت امام حسین (ع) می آیم و هرگز این زیارت قطع نخواهد شد و هر سال به این پیاده روی ادامه خواهم داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۱    
گفتمان های تفسیری شیعه در کوفه (دو قرن نخست هجری) عنوان کتابی است که به تازگی از سوی بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی منتشر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۱    
عدّه ای از شیعیان آن حضرت از کوفه نزد او آمدند تا از ایشان، حدیث بشنوند و دانش برگیرند. آنها مدّتی در مدینه ماندند و به محضر امام(ع) آمد و شد و تردّد داشتند و حدیث می شنیدند و از ایشان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
شمس اولین هنرپیشه مصر بود که محجبه شد و از بازیگری کناره گیری کرد در زمان اوج شهرتی که در عرصه بازیگری داشت و خیلی از مردم که بازی شمس را دوست داشتند و نمی خواستند از عرصه بازیگری کناره گیری کند
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
از مباحث مهم تاریخ عاشورا حضور اهل بیت (ع) در کربلا در اولین اربعین شهادت امام حسین (ع) بر سر مزار آن حضرت و دیگر شهدای کربلاست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۱    
برا یکی شیعه شدن سجده کردن روی مهره،برا یکی ملاکش ولایت امیرالمومنینه،و امام الحجه و پسر امام ، امام، ولایت صاحب الزمان 12ولایت عسکری باشه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در این راستا دولتهای موثر دنیا یک سری قوانینی را ایجاد کرده اند تا ابزارهایی به عنوان پشتوانه حمایتی از این اهانت ها داشته باشند. مثل آزادی بیان، حقوق بشر، خشونت طلبی و.. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امسال مسلمانان کانادا در برنامه های مختلفی از جمله سخنرانی های آنلاین در قالب برنامه سالانه ماه میراث اسلامی ، به تقدیر از خدمات مسلمانان سیاه پوست به جوامع خود می پردازند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
استاد و پژوهشگر تاریخ اسلام سوالی پیرامون اینکه آیا زیارت اربعین بدعت است یا سنت؟ پاسخ گفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس مجمع علمای جعفری ترکیه گفت: ما در روزگاری به سر می بریم که تمام مکاتب و ایدئولوژی ها شکست خورده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
امام حسن عسگری (ع) درباره ثواب زیارت اربعین می فرمایند: مؤمن پنج نشانه دارد: نمازهای پنج گانه روزانه، زیارت اربعین، انگشتر در دست راست کردن ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
انتشارات شهید کاظمی، کتاب احیای حادثه کربلا، را که به بررسی احیای حادثه کربلا در اربعین پرداخته به چاپ رسانده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مرکز قرآن کریم آستان مقدس علوی نشستی مجازی را با عنوان آموزه های قرآنی در نهضت حسینی با حضور دبیرکل آستان علوی و شماری از شخصیت های قرآنی و دانشگاهی برگزار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
یک گروه از شیعیان مقیم در اروپا به راه اندازی کمپین بین المللی برای رساندن پیام اربعین اقدام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۱    
سرکار بودم. از سپاه آمدند، سراغ پسر کوچیکه را گرفتند. دلم لرزید گفتم یک هفته پیش اینجا بود. یک روز ماند بعد گفت می خوام برم اصفهان یه سر به خواهرم بزنم. این پا آن پا کردند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۱    
خواننده آذری که به حجاب روی آورد و از همه رسانه ها خواست عکسهای بی حجابش را حذف کنند
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حسینیه امام علی (ع) بحرینی ها در کربلای مقدس، نشریه سالانه پیام اربعین را منتشر و به مناسبت فرار رسیدن اربعین حسینی میان زائران ابا عبد الله الحسین (ع) توزیع می نماید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در راستای افزایش تعداد دانش آموزان مسلمان در مدارس و آموزشگاه های ژاپن یک پیش دبستانی در توکیو از این پس با داشتن گواهینامه حلال، غذای اسلامی به کودکان ارائه می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
هبر معنوی جامعه هندوبرمن با بیان اینکه نمی توان عشق و ارادت حضرت امام حسین(ع) را در مرزها محدود کرد، گفت: امام حسین(ع) تنها به یک دین اختصاص ندارد بلکه متعلق به تمام ادیان است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عدم تخلیه انرژی کودک مشکلاتی را برای او به وجود می آورد که یکی از آنها عصبی شدن است. کودک با کسانی که اجازه بازی فعال به آنها میدهند رفاقت ویژه ای دارند و با کسانی که در این بازی فعال با آنها همراهی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
نماهنگ زائرالحسین با نوای مهدی رسولی براساس شعری از محسن عرب خالقی به مناسبت ایام اربعین حسینی منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۲    
عبیدالله از شجاعان و دلاوران عرب بود ودر میان قوم خود از بزرگان بود
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۲    
احکام شرعی، قانون هایی هستند که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم نظر دین را در مورد هر کدام از رفتارهای انسان بیان می کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نقش اجتماعی زنان در اسلام با تأکید بر نقش حضرت زینب(س) در کربلا با حضور نخبگان و شخصیت های دینی و فرهنگی در زیمبابوه تبیین و بررسی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دو میلیاردر مسلمان که پدر و مادرشان در دهه 1960 با کمترین پول از هند به انگلیس آمده اند، اکنون در معامله 6.8 میلیارد یورویی سوپرمارکت عظیمی را خریداری کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یک انجمن و موزه بریتانیایی نمایشگاهی آنلاین با موضوع هنر اسلامی در لندن برگزار کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
کتاب ملاصدرا و مسئله معاد از سوی پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و به قلم علیرضا اسعدی منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کشورهای اروپایی به بهانه حمایت از حقوق حیوانات برای ممنوعیت ذبح مذهبی تلاش می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مؤسسه رسانه دیجیتال امام حسین(ع) وابسته به آستان حسینی از اجرای طرح زیارت نیابتی حرم مطهر امام حسین(ع) در روز اربعین به نیابت از همه کسانی که در این طرح ثبت نام کرده اند خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای مرکز مسلمانان مینه سوتا در شهر بروکلین پارک، از محل قبلی به مسجد رسمی شان که قرار است چهارمین مسجد شهر باشد نقل مکان می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سازمان امنیت و همکاری در اروپا در جدیدترین گزارش خود نسبت به اسلام هراسی و خشونت روزافزون علیه مسلمانان و دیگر اشکال نژادپرستی هشدار داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجمع زنان اروپایی پیرو اهل بیت(ع) از ایتالیا در وبینار حضرت زینب(س)؛ الگوی زنان اظهار کرد: حضرت زینب(س) کوه سرافراز صبر بود و توانست به وسیله صبر، مسیر نهضت امام حسین(ع) را زنده و تداوم ببخشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
یک تازه مسلمان آمریکایی می گوید: پوشاندن موهایم نه تنها کاری عفیف و محجوبانه است، بلکه زیبا، راحت و کاربردی هم می باشد. دیگر مجبور نیستم مدام نگران حالت دادن به موهایم باشم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
در نسبت سنجی میان فلسفه سیاسی یونانی و فلسفه سیاسی اسلامی باید به آموزه های اسلامی توجه کرد زیرا فیلسوف اسلامی با نگرش آموزه های اسلامی، سعی می کند به الگوهای مشابه در فلسفه یونانی پی ببرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
منطقه کاتالونیا شامل چهار استان در شمال شرق اسپانیا با داشتن 256 مسجد و پنج سازمان اسلامی امسال با گنجاندن آموزش دین اسلام آموزان در مدارس دولتی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
یک دادگاه اداری در شهر مالمو، طی حکمی اقامه نماز مسلمانان در محل کار بر روی سجاده و با سایر آداب و رسوم آن را مجاز اعلام کرده و کارفرمایان را ملزم به رعایت این حکم دانست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
به این مطلب این نکته را هم می توان اضافه کرد که سکنه مشرق کسوف آفتاب و ماه را وقتی که اوایل شب اتفاق می افتد نمی بینند و ساکنان مغرب زمین بر عکس وقتی که کسوف ماه و خورشید هنگام صبح وقوع یابد مشاهده ...
مشاهده نتایج بیشتر...