چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۵:۵۱Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی (rezaee.ir)

پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 28 اسفند 1394 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 28 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 27 اسفند 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 1 فروردین 1397 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 26 اسفند 1398 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 30 اسفند 1399 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 1 فروردین 1400 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 3 فروردین 1400 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 4 فروردین 1400 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 7 فروردین 1400 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 8 فروردین 1400 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 9 فروردین 1400 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 10 فروردین 1400 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 12 فروردین 1400 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 14 فروردین 1400 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 19 فروردین 1400 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 20 فروردین 1400 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 21 فروردین 1400 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 22 فروردین 1400 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 23 فروردین 1400 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 24 فروردین 1400 
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در وبینار اتحادیه سراسری نانوایان، با تاکید بر لزوم حمایت از عرضه نان با کیفیت، گفت: دست دولت نباید در جیب نانوایان باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۴۹    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به یک فعال اجتماعی در توئیتر نوشت: برای بازگرداندن اعتمادِ مردم راهی جز صداقت و فروتنی در مقابل مردم و پایان دادن به تبعیض در اداره کشور وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار پیامی در رسانه اجتماعی توئیتر، بر ضرورت سالم سازی امنیتی در کشور تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی در ارتباط تصویری با جمعی از بانوان ایران اسلامی تاکید کرد: در یک دولت مردمی کارآمد، خانه داری شغل محسوب خواهد شد وحقوق پرداخت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۰   + ۶۶ سایت دیگر  
دولت کشور را دو قفله کرده و ان شاءالله امسال باید سال باز شدن این قفل ها باشد، قفل هایی که بر دست و پای مردم و کشور بسته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۲۰    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، روز شنبه در نشست مجازی اساتید دانشگاه های تهران بزرگ با عنوان الگوی حکمرانی و ایران 1400 به سخنرانی خواهد پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در سالروز شهادت شهید مرتضی آوینی، صداقت و صراحت موجود در آثار این هنرمند متعهد را ستود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی، درگذشت سردار محمد کرمی راد را به خانواده معزّا و مردم شریف استان های کرمانشاه و ایلام تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بازدید از گروه صنعتی انتخاب الکترونیک گفت: با وجود تحریم های سختگیرانه و ظالمانه دشمنان علیه ملت ایران ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از بازدید از مجموعه کارخانجات تولید لوازم خانگی در استان اصفهان، 4 نمانوشته (فلیت) در حساب کاربری شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر نمود و بر حمایت از کارآفرینان و ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، برای دیدار نوروزی به همراه خانواده خود، در منزل سردار شهید قاسم نصراللهی حضور یافت و با خانواده این شهید سرافراز دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۷:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
دکتر امیدوار رضایی، برادر دکتر محسن رضایی گفت: فهرست کابینه که با عنوان اقتصاد پویا منتشر شده، صحت ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۱:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در جشن نیمه شعبان در مسجد اعظم کرج گفت: افق روشنی در انتظار ملت سربلند ایران است. دشمنان فرهنگ مهدوی می خواهند بگویند کلید گشایش امور در غرب است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۳    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پیامی، عروج شهادت گونه حجت الاسلام و المسلمین دانیال سالاری را تسلیت گفت
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، گزارشی کوتاه از حضور و بازدید خود از پارک علم و فناوری خراسان منتشر کرد و از تلاش های مدیریت و فعالان شرکت های دانش بنیان این مجموعه قدردانی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در وبینار شورای عالی استان ها با تاکید بر افزایش اختیارات مدیریت محلی، گفت: ساختار اداری و مدیریتی کشور باید با استفاده از اصول و مفاد قانون اساسی تغییر پیدا کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با حضور در بیت مرحوم آیت الله محمدتقی مصباح یزدی، بر کارکردافزایی فلسفه مضاف در تحول اداره جامعه و تداوم طرح ولایت در فضای امروز و آینده کشور تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پیامی، درگذشت سرکارخانم والیه معظّمی گودرزی، مادر شهید محمود صارمی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۵۳    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن سفر به قم و زیارت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س)، در هم اندیشی اقتصاد مقاومتی و شناسایی موانع تولید با حضور جمعی از نخبگان حوزه و دانشگاه در قم شرکت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۳   + ۲۸ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پیامی، درگذشت همسر آیت الله ری شهری را به ایشان تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۸:۵۳    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویری از دوران جوانی شهید حاج قاسم سلیمانی نوشت: جوانان توانمند زیادی در بین ما هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۲۱:۵۳    
دکتر محسن رضایی، در واکنش به شهادت شهید الله وردی، افسر کلانتری اصفهان در توییتر نوشت: بیشتر قهرمانان جامعه با گمنامی از میان ما می روند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۲۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، دقایقی پس از آغاز سال 1400 هجری شمسی گفت: امروز مهمترین وظیفه مسئولان رفع مشکلات مردم است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، جمعه شب 29 اسفندماه 1399 با حضور در منزل شهیدان قربانی دستجردی، با خانواده معزز آنها دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۳:۵۵    
دکتر رضایی با انتشار یادداشتی، میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار را تبریک گفت و تاکید کرد: امام حسین(ع) نماد جهاد فی سبیل الله است و جهاد ایشان فقط نظامی نیست ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۳:۲۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگوی زنده با سیمای بوشهر گفت: وظیفه تامین خدمات سلامت و ورزش همگانی در استان های جنوبی، باید برعهده شرکت نفت و شرکت های بزرگ دولتی باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی در مسجد توحید بوشهر گفت: کشور ما چیزی برای ایجاد تحول در فرهنگ و اقتصاد کم ندارد؛ کافی است یکی شویم و با دانش علمی و همت جانانه، در صحنه ها حاضر شویم و در اقتصاد به پیش برویم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست توسعه دریامحور در جمع مدیران ارشد اقتصادی استان بوشهر گفت: باید زیرساخت های بنادر و کرانه ها و پس کرانه های ایران را متحول کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر گفت: بوشهر یکی از خیزشگاه های اقتصاد ملی است. مردم بوشهر و سواحل این استان، گنج ناشناخته ای هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۹:۴۸    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع خبرنگاران گفت: رفتن ترامپ، از خبرهای خوب سال 99 برای ایران و جهان بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دکتر رضایی با هدف تحول در حکمرانی و جلب مشارکت مردم در تشکیل دولت قوی، کارآمد، پاسخگو و مسئولیت پذیر، از سامانه مردم یار رونمایی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سید حمیدرضا کاظمی رئیس هیات مرکزی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادواره شهدا با عنوان پلاک ققنوس گفت: به فضل خدا جوانان ما همه گره ها را باز خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: غفلت و یأس و سستی را که آرام آرام به دلیل ناکارامدی و انحرافات شکل گرفته، از خودمان و جامعه دور کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع کارگران کارخانجات یزدباف گفت: جوانان متخصص ایرانی، می توانند بهترین پارچه ها و پوشاک را برای مردم کشورمان تولید کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۷:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در استانداری یزد گفت: رسیدگی به معیشت و وضعیت کارگران باعث می شود که کارگر و کارفرما، حس "هم خانواده بودن" را پیدا کنند و این حس در جهش اقتصاد ملی تاثیر مثبتی خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۸    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظم در گفتگو با سیمای یزد گفت: استان یزد، دارالمومنین، دارالعلم و دارالمجاهدین و سرزمین قنات و قنوت و قناعت است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، در دیدار با دکتر رضایی گفت: کار دولت آینده سخت است و دولت آینده در صورتی موفق خواهد بود که مدیریت جهادی و برنامه ریزی اصولی داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر یزد گفت: کشور اکنون با مشکلات پیچیده ای مواجه است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر روز جمعه 22 اسفندماه 1399 از گروه کارخانجات شیشه اردکان، بزرگترین کارخانه تولید شیشه فلوت در خاورمیانه، بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در آئین عبادی سیاسی نمازجمعه در مصلّی شهرستان میبد یزد، گفت: نباید تضعیف تولید ایرانی و اقتصاد ملی را تحمل کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۶:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
دکتر رضایی در یادواره شهدای محله حمیدیا در یزد گفت: شهدا و ارزش های انقلاب اسلامی به ما می گویند که پیشرفت باید از زندگی مردم شروع شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پیامی، شهادت سردار محمدحسن کوسه چی (پارساکیان) را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۳:۱۶    
دکتر محسن رضایی، در شب عید مبعث، در یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود، از یک نیکوکاری مادرانه تقدیر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۲:۴۶    
رسالة تعزیة من الدکتور محسن رضائی أمین مجمع تشخیص مصلحة النظام بمناسبة وفاة الدکتور جاسم جادری :
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پیامی درگذشت دکتر جاسم جادری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۵   + ۶۰ سایت دیگر  
دکتر رضایی در دیدار با جمعی از اعضای بسیج دانش آموزی گفت: خنثی سازی و لغو تحریم ها باید در چارچوب رهنمودهای رهبر معظم انقلاب پیگیری شود و تنها در این چارچوب پذیرفتنی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر یحیی ابراهیمی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: کشور به مدیریت شجاع نیاز دارد. مردم واقعاً در تنگنا هستند و از دکتر رضایی که از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار دارد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مرتضی محمودوند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رضایی سرباز پرافتخار ایران است و تلاش نفوذیهایی که اسناد نفاقشان موجود است و دنبال تردید و تفرقه در جبهه انقلابند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
در حاشیه همایش ملی مدیریت جهادی، از خانواده بزرگوار سه پرستار مدافع سلامت شهید کیانا نخعی، شهید نرجس خانعلیزاده و شهید مریم رحیمی تجلیل و تقدیر شد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم الشتر و سلسله در استان لرستان گفت: امروز در جبهه بزرگ اقتصادی و برای خنثی کردن تحریمها ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اجتماع عظیم و پرشور مردم در مصلی نورآباد شهرستان دلفان گفت: دردهای اقتصادی لرستان، مُزمن شده است و به فرموده مقام معظم رهبری و با همت و تلاش و همبستگی اقشار مختلف مردم ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: متاسفانه در سالهای اخیر، فرهنگ شما دخالت نکنید بین دولتمردان و مردم فاصله انداخته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با شبکه افلاک گفت: باید نخبگان و کارآفرینان وارد عرصه شوند و با بزرگ کردن ظرف اداره کشور، به جوانان میدان کار و آفرینش بدهیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۰:۱۵    
دکتر رضایی گفت: تحول مثبت را در همه زمینه ها از جمله دیپلماسی اقتصادی رقم بزنیم به گونه ای که بیشترین تمرکز سفارتخانه در بخش رایزنی اقتصادی و کمک به بازرگانان ایرانی و کارآفرینان ایرانی در خدمت تولید ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در خرم آباد درباره تحریمهای ظالمانه امریکا علیه کشورمان گفت: امروز با همبستگی و تلاش می توانیم تحریمها را لغو یا بی اثر کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با اعضای اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی استان لرستان گفت: ملت ایران هشیارتر از قبل شده است و همه ما ملت ایران مصمم هستیم که این روند را تغییر دهیم و اصلاح ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۱۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز (یکشنبه) پس از ورود به مرکز استان لرستان و زیارت مزار شهدای خرم آباد، با جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد. ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۰:۱۴    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بروجرد گفت: با هشیاری مردم، به زودی برکت به زندگیها برمی گردد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۲:۱۴   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در جمع اقشار مختلف مردم شهرستان دورود گفت: نباید به آب نباتی مثل پرداخت پولمان از سوی کره جنوبی دلخوش باشیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در جمع پر شور اقشار مختلف مردم الیگودرز گفت: مشکلات اقتصادی مردم فراتر از تحمل شده است و همه مشکلات به تحریم ها مربوط نیست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در جلسه شورای اداری شهرستان خمین گفت: انقلاب به دنبال مشارکت واقعی مردم در سیاست و اقتصاد بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۱:۱۳    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در برنامه زنده شبهای مهتابی در شبکه تلویزیونی استان مرکزی گفت: در سیاست خارجی، تا آمریکایی ها و اروپایی ها تحریم ها را برندارند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۳:۱۳    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اراک گفت: به برداشتن تحریم ها از سوی آمریکا راضی نمی شویم، باید به گونه ای رفتار کنیم که از آمریکا خسارت تحریم ها را هم بگیریم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۱:۴۳    
دکتر رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام همزمان با 15 اسفند روز درختکاری، در یک دلنوشته محیط زیستی، از برکتِ بلوط نوشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۰:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
دکتر رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با روزنامه اقتصادی فایننشال تایمز تاکید کرد: به امریکا اجازه ادامه تحریمها را نخواهیم داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۳    
آیت الله دری نجف آبادی در خطبه های نمازجمعه اراک گفت: همواره آثار و برکات دکتر رضایی برقرار است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، به منظور شرکت در چند نشست هم اندیشی سیاست گذاری و آینده پژوهی و دیدار با مردم و نخبگان استان مرکزی، وارد شهر اراک شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
چند روز پیش، فرصتی شد تا به طور ناشناس، همراه با یک تاکسی در شهر تهران تردد کنم. در این مسیر یک نفر تعریف می کرد که از سال گذشته تا کنون سه نفر از دوستانش به خاطر مشکلات معیشتی از همسرشان طلاق گرفته ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در باشگاه خبرنگاران جوان برگزار شد و دکتر رضایی به پرسشهای خبرنگاران درباره موضوعات گوناگون پاسخ داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایران آمادگی دارد با امکانات وسیع انسانی، مهندسی و دانش فنی، در رویداد بین المللی بازسازی منطقه قره باغ مشارکت کند. ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در همایش بین المللی قره باغ که با هدف تبیین رهنمودهای مقام معظم رهبری پیرامون مسائل منطقه بویژه پیوندهای فرهنگی ایران و قره باغ توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه در قم ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
منبع: سایت کبنا (سایت خبری جامع استان کهگیلویه و بویراحمد)، یاسوج
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر رضایی که از شامگاه پنجشنبه به شهر زلزله زده سی سخت سفر کرده بود، روز جمعه، بعد از بازدید مناطق آسیب دیده این شهر ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر رضایی گفت: باید اقتصاد متحول شود. اگر نمی توانید اقتصاد را اداره کنید، کنار بروید، یا صادقانه از مردم و کارشناسان کمک بخواهید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اعلام لیستها و گمانه زنی محافل سیاسی از مجاری ناشناخته و غیرمعتبر، کذب است و منعکس کننده مواضع دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، شامگاه پنجشنبه و صبح جمعه 7 و 8 اسفندماه، با خانواده های آسیب دیده از زلزله سی سخت، دیدار کرد و با آنها به گفت وگو نشست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۱:۱۳   + ۴۴ سایت دیگر  
دکتر رضایی در دیدار تشکل های کارگری استان فارس در تالار کوثر شیراز گفت: هزار تومان الان به اندازه 150 تومان در سال 92 قدرت خرید دارد و بی جان شده است. همه چیز ده برابر شد به جز یارانه ها.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
دکتر رضایی در جمع پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس در تالار کوثر شیراز گفت: از اولین کارهایی که باید انجام داد، تاباندن نور به تاریکخانه بازیگران سیاسی است که در پستوها ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم جشن میلاد باسعادت مولای متقیان حضرت علی بن ابیطالب (علیه السلام) با سخنرانی دکتر رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و حجت الاسلام سعیدی آریا در شبستان حرم مطهر احمد بن موسی (ع) در شیراز برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۳   + ۳۸ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در شب میلاد امام علی (ع) در شیراز گفت: اولویت امر به معروف و نهی از منکر، باید جلوگیری از منکرهای بزرگ و سازمان یافته باشد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست هم اندیشی تدوین سیاست های برنامه هفتم توسعه کشور در اتاق بازرگانی استان فارس، گفت: اقتصاد کشور باید براساس علم اقتصاد اداره شود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در بارگاه احمد بن موسی(ع) شاهچراغ در شیراز گفت: حقیقتاً چهره جامعه و حکومت ما نیاز به یک سالم سازی دارند و باید جمهوری اسلامی را از فساد اقتصادی و سیاسی پاک کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست بصیرت افزایی جمعی از فعالان جبهه انقلاب در استان فارس گفت: نیازمند مبارزه جامع با رانت خواری و نفوذ هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۴   + ۴۶ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی لوایح پالرمو و سی اف تی به ریاست دکتر رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۴۴    
دعوت آقای دکتر رضایی برای یک گفتگوی ملی در فضایی نخبگانی تنها راه حلّی است که باید به آن توجه نمود...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۱۴    
اشاره جناب آقای دکتر رضایی درخصوص غیر واقعی بودن بهای تمام شده کالاها در آمریکا و غرب، یک اشاره بسیار هوشمندانه و نشانگر درک ماهیت بهای تمام شده کالاهاست که...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، ضمن تاکید بر هم صدایی دولت و مجلس، بر توجه به معیشت مردم در مسائل دیپلماسی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۴۴    
دکتر رضایی در جمع طلاب حوزه علمیه اصفهان گفت: انقلاب زمانی دچار آسیب می شود که روحیه مطالبه گری از بین برود و بی تفاوتی در جامعه رواج یابد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۴    
دکتر رضایی در گفتگوی زنده در صداوسیمای اصفهان گفت: برای تحقق گام دوم انقلاب، نیازمند بسیج ملی به دست جوانان در اقتصاد هستیم ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دکتر رضایی در دانشگاه اصفهان گفت: تغییر اقلیم و محیط زیست را باید به حرکتی مستقل از دولت ها برای حفظ آینده بشریت در بیاوریم و مطالبه گری برای تاسیس صندوق جهانی مقابله با تغییر اقلیم را آغاز کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۱:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی آیت الله طباطبایی نژاد، شرحی از گفتگوی مهم دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی در دیدار جمعی از نخبگان دانشجویی اصفهان گفت: مدیریت اجرایی کشور دچار روزمرگی است. اگر حکمروایی کشور بر اساس روزمرگی باشد، همیشه با انبوهی از مسائل روبرو هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدارهای جداگانه، با آیت الله طباطبایی نژاد و آیت الله سید ابوالحسن مهدوی در اصفهان، دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، طی تماس هایی با مسئولان اجرایی و نیروهای مسلح استان کهگیلویه و بویراحمد، خواستار تسریع در رسیدگی به هموطنان آسیب دیده از زلزله سی سخت شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با جانباز سرافراز حاج عباسعلی راد و مادر شهید حاج حسین خرازی در اصفهان دیدار نمود و در طرح خادمان شهدا نام نویسی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
دکتر رضایی در جمع طلاب جهادگر یزدانشهر گفت: اکنون که رهبر معظم انقلاب، راستی آزمایی درخصوص عمل به برجام و برداشته شدن تحریم ها از سوی آمریکا را بعنوان شرط بازگشت ما به تعهدات برجامی تعیین کرده اند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادواره شهدای یزدانشهر اصفهان گفت: آقای بایدن، ملت ایران به پیمان شکن جایزه نمی دهد.
مشاهده نتایج بیشتر...