شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۱:۵۱Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای (rmto.ir)

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1394 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 اسفند 1395 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 27 شهریور 1396 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1397 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1398 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 اسفند 1399 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 فروردین 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 اردیبهشت 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 خرداد 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 تیر 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 مرداد 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 شهریور 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 1 مهر 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 2 مهر 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 3 مهر 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 4 مهر 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 5 مهر 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 9 مهر 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 10 مهر 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 11 مهر 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 12 مهر 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 13 مهر 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 14 مهر 1401 
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
پیرو پیگیری های مستمر درجریان نشست ها و ملاقات های دو و چند جانبه در سطوح مختلف به ویژه در نشست های اخیر اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاریهای شانگهای ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در شش ماه نخست سال جاری جابجایی بیش از 2 میلیون مسافر از پایانه های مسافربری جابجای شدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در 6 ماه نخست امسال بیش از 4 میلیون نفر از پایانه های مرزی شلمچه و چذابه تردد کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: بیش از 16 میلیون تخلف فاصله غیرمجاز در جاده های استان در شش ماه نخست امسال ثبت شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۸    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت : عملیات اجرایی 23 پروژه راهداری در سطح استان با ارزش بیش 1400میلیارد ریال ، شروع گردیده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
در نشست انجمن خیرین راه و ترابری که به میزبانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار شد، اهداف، برنامه ها و رویکردهای چهارمین گردهمایی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حمل و نقل اداره کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: این جلسات با موضوعات مربوط به سه حوزه حمل و نقل کالا ،مسافر و ایمنی ترافیک پیگیری و مورد بررسی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
در شش ماهه نخست 1401، دو میلیون و 390هزار و 417 تن انواع کالا با ناوگان حمل و نقل جاده ای استان لرستان جابجا شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: ایجاد میدان در راه های برون شهری با ضوابط ایمنی مغایرت دارد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: اقدامات راهداری استان برای ایمن سازی جاده ها در اربعین امسال قابل تقدیر است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام با اشاره به آمار تردد مسافر و زائر از مرز بین المللی مهران در نیمه نخست سال جاری گفت: این مدت سه میلیون و 957 هزار و 681 نفر از این مرز تردد(ورود و خروج) کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۹:۵۱    
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در شش ماهه نخست سال 1401، تعداد مسافران حمل و نقل عمومی برون شهری استان لرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل با 32درصد رشد همراه شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری بوشهر و رئیس کمیسیون ایمنی راه های بوشهر گفت : برای دستیابی به کاهش تصادفات و تلفات جاده ای که هدف و وظیفه اصلی کمیسیون در استان است حذف نقاط حادثه خیز راهها ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون راهداری البرز گفت: امسال سرقت تجهیزات ایمنی در محورهای مواصلاتی تحت پوشش این اداره کل یک و نیم میلیارد تومان خسارت به همراه داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر گفت : در 6 ماه اول امسال بیش 65 میلیون 373 هزار 218 مورد تردد در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 32 درصد افزایش دارد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: میزان جابجایی مسافر نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این استان 74 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۷:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
محور پلدختر_پل زال محدوده ی گردنه دهلیج از کیلومتر 40تا 41 در مسیر رفت و برگشت از شنبه مورخ 9 مهر تا 10 آبان 1401 مسدود است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در شش ماهه نخست 1401، روکش آسفالت در طول 126.5 کیلومتر از راه های اصلی، فرعی و روستایی استان لرستان اجرا شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری البرز از حمل یک میلیون و 283 هزار تن کالا از مبدأ استان در 6 ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شیراز گفت: از ابتدای امسال تاکنون علاوه بر روکش آسفالت 52 کیلومتر انواع راه، در همین مدت نیز 265 تن آسفالت صرف لکه گیری محورهای این شهرستان شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
همزمان با دهه پایانی ماه صفر و شهادت حضرت ثامن الحجج(ع)، بزرگترین عملیات جابجایی زائران حرم رضوی در تاریخ مشهد مقدس رقم خورد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شیراز اعلام کرد: طی پنج ماه گذشته 730 کیلومتر از محورهای این شهرستان خط کشی شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: یک میلیون و 103 هزار تن کالا در 6ماهه اول سالجاری از طریق ناوگان حمل ونقل این استان جابه جا شده است
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امروز با حضور نماینده مردم کوار، سروستان و خرامه در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس علاوه بر بهره برداری از روکش راه روستایی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با هفته دفاع مقدس، داریوش امانی معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای پیامی صادر کرد، متن این پیام به شرح ذیل می باشد:
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
در پی اجرای موفق طرح جابجایی زائران اربعین حسینی در بخش حمل و نقل جاده ای، داریوش امانی معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای پیام تقدیری صادر کرد، متن این پیام به شرح ذیل است:
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
همزمان با دهه پایانی ماه صفر و شهادت حضرت ثامن الحجج(ع) ظرفیت 80 درصد اتوبوس های برون شهری کشور برای بازگشت زائران رضوی اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل استان بوشهر گفت : در 6 ماه اول سال 1401 مجموعا 3 میلیون 800 تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای استان بوشهر جابجا شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با ایام دهه پایانی ماه صفر و سهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) روزانه 2500 دستگاه اتوبوس از مشهد مقدس به سایر شهرهای کشور برای بازگشت زائران اعزام می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: تردد وسایل نقلیه در جاده های این استان در بازه زمانی شهریور ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته 122 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: 427 هزار و 311 زائر اربعین در مسیر رفت و برگشت از پایانه مرزی خسروی تردد کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۰:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
در ایام دهه پایانی ماه صفر و همزمان با ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) 130 هزار زائر آستان رضوی، ناوگان حمل ونقل عمومی را برای سفر به مشهد مقدس انتخاب کرده اند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بوشهر : بخش حمل و نقل جاده ای استان با اعزام نفرات و ماشین آلات به مرزهای شلمچه و مهران و جابجایی بموقع زائرین اربعین حسینی نمره قبولی گرفت .
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: هر ساله در پایان ماه صفر که با رحلت حضرت رسول اکرم(ص) و شهادت امام رضا(ع) مقارن است ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۰:۵۵   + ۴۴ سایت دیگر  
طرح ویژه جابجایی زائرین حرم ثامن الحجج(ع) در دهه پایانی ماه صفر از روز شنبه دوم مهرماه آغاز و تا نهم مهرماه به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش 7 درصدی حمل کالا توسط ناوگان باری استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، رئیس اداره حراست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز با حضور در محل سامانه سامد پاسخگوی سوالات و تماس های مردمی شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری البرز با اشاره به آخرین وضعیت بازگشت زائران به استان البرز گفت: از 21 تا 29 شهریورماه، 15 هزار و 28 زائر توسط 578 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی از مرز مهران به استان بازگشته اند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در راستای خدمت به زائران اربعین حسینی و به منظور هدایت، پاسخگویی و تسهیل در سفرهای اربعین میز خدمت با حضور معاون حمل و نقل راهداری البرز در پایانه مرزی برکت برپا شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۷    
دیدار صمیمی و بررسی و رسیدگی به مشکلات خانواده های جانباز،آزاده،رزمنده و فرزندان معظم خانواده شهدا،شاغل در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۲    
همایش تجلیل از 110جانباز،آزاده،رزمنده و فرزندان معظم خانواده شهدا استان چهارمحال وبختیاری
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
از ابتدای طرح اربعین حسینی تا 28 شهریورماه، 41هزار و 835 نفر از زائران عتبات عالیات از خدمات حمل و نقل عمومی برون شهری استان لرستان بهره مند شدند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مهم ترین اولویت ما ارتقاء ایمنی راه ها و رفع نقاط حادثه خیز و همچنین بهسازی راه های روستایی است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۵۱    
به دنبال تصادف سنگین در محور خرم آباد-پل زال و بسته شدن محور با تلاش جهادی نیروهای راهداری تردد در محور برقرار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
در پی حریق یکدستگاه تریلر در محور خرم آباد -پل زال با تلاش جهادی عوامل راهداری، مسیر بازگشایی و تردد به صورت روان برقرار است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از کنترل بیش از 2 هزار ناوگان حمل و نقل عمومی در روزهای منتهی به اربعین حسینی(ع) و پس از آن خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از تردد 900 هزار خودرو در محورهای منتهی به مرزهای خوزستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان : 21 هزار470 زائر اربعین حسینی با انجام 860 سفر ناوگان عمومی به بوشهر برگشتند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
طی دو روز گذشته 2400 دستگاه اتوبوس برای بازگشت زائران اربعین حسینی به مرزهای اربعین اعزام شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس ضمن اعلام بازگشت 78 درصد از زائران به استان اظهار داشت: 7شرکت مسافری متخلف تعطیل و غیر فعال شدند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای از ایمن سازی 10 نقطه پرتصادف با رویکرد ارتقای ایمنی کاربران آسیب پذیر در راه های استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان تعداد زائران اربعین را از استان کرمان بوسیله ناوگان اتوبوسی عمومی برون شهری از ابتدای شهریورماه تا روز اربعین حدود30 هزار زائر اعلام کرد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت : تا کنون 12هزار324 نفر زائر اربعین با ناوگان عمومی به استان برگشته اند .
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
با پیش بینی تمهیدات لازم در پایانه ها جهت بازگرداندن زائران حضرت اباعبدا... الحسین(ع)، هم اکنون 700 دستگاه اتوبوس در پایانه برکت در مجاورت پایانه مرزی مهران آماده انتقال و جابه جایی زوار است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: از 21 شهریور تاکنون 2هزار و 345 زائر اربعین از مرز شلمچه وارد استان شدند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: از 21 شهریور تاکنون 2هزار و 345 زائر اربعین از مرز شلمچه وارد استان شدند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: دوربین های نظارتی راهداری در بازه زمانی هفتم لغایت 23شهریور ماه 4 میلیون و 402 هزار و 838 تردد خودرو در محورهای مواصلاتی این استان ثبت کردند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
استان البرز در چهارماهه نخست سال جاری رتبه دوم کاهش تصادفات برون شهری و روستایی را کسب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۵    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان تعداد سفرهای اتوبوس ها برای جابه جایی زائران اربعین از زنجان به مرز مهران را 461 دستگاه اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۲:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به منظور ایجاد انگیزه و ترغیب مالکان و رانندگان ناوگان اتوبوسی فعال در طرح جابجایی زائران اربعین، در قالب طرح تشویقی، دو حلقه و حداکثر تا سقف شش حلقه لاستیک اختصاص می یابد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۹:۵۶   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز تعداد اتوبوس های اعزامی به مرزها، نسبت به روز گذشته افزایش 25 درصدی داشت و در روزهای آتی این روند سیر صعودی می یابد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از جابجایی بیش از 26 هزار نفر از پایانه های مسافربری استان به مرزهای شلمچه و چذابه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: 140 اتوبوس در پایانه مرزی شلمچه و چذابه برای بازگشت زائران مستقر هستند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس از اختصاص 400دستگاه اتوبوس برای بازگشت زائران استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
راهدار کرمانشاهی در حین مأموریت و خدمت رسانی به زوار اربعین دچار سانحه و آسمانی شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سپیدان از آغاز عملیات بهسازی و روکش آسفالت محور سپیدان_اقلید (کمهر) به طول 20کیلومتر و با اعتبار 400 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: از اول شهریور تا روز گذشته(22 شهریور) بیش از یک میلیون زائر ایرانی از مرزهای خوزستان به سمت عراق خارج شدند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۳    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه از خروج 40 هزار و 685 زائر از پایانه مرزی خسروی طی شبانه روز گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از عبور بیش از 14 هزار زائر اربعین از پایانه مرزی خسروی طی شبانه روز گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تعداد ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری اختصاص یافته برای اعزام زائران اربعین شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از مبداء مرز مهران به مقصد استان های مختلف کشور در روز جاری افزایش چشمگیری یافته است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۸:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: در حال مدیریت عبور زائران اربعین حسینی(ع) با اولویت استان های مرزی هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: 32 تیم و ماشین آلات راهداری از استان به منظور مدیریت بازگشت زائران اربعین حسینی(ع) به مرز مهران اعزام شدند
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۸:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: از اول شهریور تا روز گذشته(21 شهریور) بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر از پایانه های مرزی استان عبور کردند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۸:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: 790 هزار و 87 زائر ایرانی اربعین حسینی در18 روز گذشته( ابتدای شهریور تا روز گذشته جمعه) از پایانه های مرزی شلمچه و چذابه خارج شدند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از اعزام 20 دستگاه ماشین آلات راهداری سبک و سنگین به مرز مهران خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز، گفت: در بازه زمانی یکم تا بیستم شهریور 10 هزار و 523 البرزی برای شرکت در پیاده روی اربعین توسط 381 سرویس اتوبوس به مرزهای مهران، شلمچه ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای اعزام زائران حسینی به مرز شلمچه، 197 دستگاه ناوگان اتوبوس رانی استان کار جابه جایی زائران را انجام داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس گفت: 20 دستگاه ماشین آلات سنگین اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای از شهرهای مختلف استان برای امدادرسانی و کمک به روند جا به جایی زائرین اربعین حسینی به مرز ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر گفت : روزانه بصورت میانگین بیش از هزار زائر هم استانی از پایانه مرزی شلمچه به استان جابجا می شوند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان از اعزام 20 دستگاه ماشین آلات راهداری سبک و سنگین به مرز های شلمچه و مهران خبر داد وگفت: علاوه بر اعزام ماشین آلات ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع راهداری البرز گفت: در چهارماهه نخست سال جاری 12 آزمون برای رانندگان بخش حمل ونقل جاده ای استان البرز برگزار شده است و در مجموع 52 راننده موفق به کسب نمره قبولی شدند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از خدمت رسانی 520 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی برای اعزام زائران اربعین خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون راهداری البرز از اجرای پروژه تسطیح و پایدارسازی محور شمشک- دیزین خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده امیدواریم این پروژه تا قبل از شروع فصل بارش به پایان برسد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
عبدالکریم اخترشناس در مراسم بدرقه اعزام کاروان موتوری راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به مرز مهران گفت : در راستای کمک به جابجایی زائرین اربعین حسینی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی ضمن بازدید از مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در جریان آخرین وضعیت مسیرهای منتهی به پایانه های مرزی و روند خدمت رسانی به زائران قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
1600 کیلومتر جاده منتهی به مرزهای شش گانه کشور برای اربعین حسینی امسال ایمن سازی شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۵    
اینفوگرافی آمار تردد پنج ماهه سال 1401 در محورهای استان چهارمحال و بختیاری و مقایسه آمار تردد با پنج ماهه سال گذشته
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان از اعزام 21 هزار نفر مسافر به مرزهای عراق خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان چهارمحال وبختیاری درخصوص جابجایی زائرین اربعین حسینی گفت:
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از رسیدگی به 60 پرونده تخلف شرکت ها و رانندگان بخش حمل ونقل جاده ای، در پنج ماه گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان از اعزام 8 تیم گشت راهداری به مرز های شلمچه و مهران خبر داد وگفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از استقرار نمایندگی این اداره کل برای ارایه خدمات به زائران اربعین در مرز شلمچه خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
از پنجم تا هفدهم شهریور میزان تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان لرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل 12.5 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان از برپایی میزخدمت و تکریم ارباب رجوع و زائرین اربعین در پایانه مسافربری کرمان خبر داد و گفت: براساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۹:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام با اشاره به اقدامات حوزه اربعین این اداره کل طی سه ماه گذشته تاکنون گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
پروژه راهسازی چغاسبز در کمربندی شرقی ایلام با هدف اسکان زائران اربعین حسینی با تلاش مجموعه اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ایلام تکمیل و به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام با اشاره به آمار تردد مسافر و زائر از مرز بین المللی مهران در بازه زمانی ابتدای شهریور ماه تاکنون گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...