جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۴:۰۵Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای (rmto.ir)

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1394 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 اسفند 1395 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 27 شهریور 1396 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1397 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1398 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 اسفند 1399 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 فروردین 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 اردیبهشت 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 خرداد 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 تیر 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 مرداد 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 شهریور 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 1 مهر 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 2 مهر 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 3 مهر 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 4 مهر 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 5 مهر 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 6 مهر 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 7 مهر 1402 
  ۲ ساعت پیش    
مشاور پارلمانی معاون وزیر و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از پروژه های شاخص این سازمان در بوشهر بازدید کرد.
  ۶ ساعت پیش    
با احداث پل شهدای ارتش، راه ارتباطی 55 روستای بالای 20 خانوار بخش شاهیوند به دهستان تشکن و بخش مرکزی شهرستان چگنی در استان لرستان برقرار شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
توافق جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان برای افزایش تردد در مرز میرجاوه به 800 دستگاه، گامی ارزنده در توسعه روابط تجاری دو کشور خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۲    
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در زمره سازمان هایی است که شاخص ارزیابی برای استان ها را داراست و تمام استان ها بر اساس اطلاعات، رصد و ارزیابی می شوند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در 6 ماهه گذشته، 6 هزار عدد تابلوهای الزامی در راه های استان زنجان تهیه و نصب شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز در ارزیابی سالانه ستاد اقامه نماز استان در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز رتبه برتر را کسب کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با هفته دفاع مقدس، از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان شاغل در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر تجلیل شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون ساخت و نگهداری راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: 116 هزار و 500 کیلومتر راه روستایی در کشور ساخته شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری البرز از حمل 6 میلیون تن کالا از مبدأ استان در 6 ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
آیین افتتاح و بهره برداری از پل شهدای ارتش شهرستان چگنی با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال برگزارشد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اعطای لوح از تلاش های مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در اربعین حسینی(ع) 1402 تقدیر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره ایمنی راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه روشنایی در راه ها جزو الزامات ایمنی نیست، گفت: تاکنون تصادفی درابتدای محور تهم به علت نبود روشنایی رخ نداده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از رشد 14 درصدی حمل کالا از این استان به سایر نقاط کشور طی نیمه نخست سالجاری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده پایگاه مقاومت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از برگزاری 20 عنوان برنامه فرهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس در این اداره کل خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۶    
مراسم تجلیل از خادمین اربعین حسینی با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاونان وزیر و جمعی از اعضای ستاد اربعین کشور و نیروی انتظامی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 60 کیلومتر نیوجرسی در محورهای مواصلاتی استان نصب شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مراسم افتتاح اجرای روکش آسفالت محور اغلبیگ_ دابانلو با حضور فرماندار ایجرود، امام جمعه شهرستان، معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای اداره کل، رئیس اداره شهرستان و مدیران دستگاه های اجرایی، برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به همت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، ویژه برنامه جشن بزرگ ربیع الاول همزمان با سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
ترانزیت جاده ای از قلمرو کشور در شش ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 18 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای میزان خسارت سیل اخیر استان گیلان در منطقه آستارا به راه ها و ابنیه فنی را 306 میلیاردتومان برآورد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
احمد محمدی زاده در دشتستان چهار پروژه راهداری را مورد بازدید قرار داد که شامل تعریض محور وحدتیه به سعدآباد به طول 5 کیلومتر، بهسازی محور آبپخش به حله به طول 5 کیلومتر ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از تملک هفت هکتار زمین برای پایانه مرزی آستارا و پرداخت هزینه ها توسط این سازمان با همکاری استانداری گیلان و آمادگی برای ساخت پایانه ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای خداداد مقبلی معاون ساخت و نگهداری راه های فرعی و روستایی این سازمان گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر با اعلام این خبر گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون شانه سازی و اصلاح شیب شیروانی حاشیه محور های اصلی و نقاط پر تصادف به طول 58 کیلومتر توسط این اداره کل ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اتمام و بهره برداری پروژه های راه های فرعی و روستایی شرق استان هرمزگان می تواند در ارتقاء شاخص های اقتصادی مناطق روستایی، نقش بسزایی داشته باشد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از ثبت 19 میلیون و 131هزار و 70 تردد در محورهای مواصلاتی این استان طی 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد که این میزان ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رسیدگی به 129 پرونده تخلف بخش حمل و نقل جاده ای البرز رئیس اداره حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از رسیدگی به 129 پرونده تخلف شرکت ها و رانندگان بخش حمل و نقل جاده ای در 6 ماهه ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح روستای فرخ آباد دهلران با حضور نماینده مردم حوزه جنوب ایلام در مجلس شورای اسلامی،فرماندار و امام جمعه دهلران و برخی از مسئولان استانی آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: 217 میلیارد و 983 میلیون ریال برای جاده تختان به خربزان هزینه می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از ثبت قریب 78 میلیون تردد طی نیمه نخست سال جاری در سطح محورهای استان بوشهر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان گفت: پروژه زیر گذر پادگان مهندسی بروجرد با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس به تشریح برنامه های این اداره کل پرداخت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
دفاع مقدس یادآور رشادت ها و از خودگذشتگی بزرگ مردانی است که در حساس ترین برهه تاریخ معاصر ایران اسلامی به فرمان ولی فقیه زمان و با تأسی از نهضت عاشورا و کربلا ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از تعمیر و مرمت پل های شهرستان کرج با هدف مقاوم سازی، ارتقای ایمنی و افزایش طول عمر آنها خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس رتبه برتر و برگزیده جشنواره شهید رجایی سال 1401 استان فارس را کسب کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: هفت میلیون و 496 هزار و 233 تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان ایلام در یک ماه صفر ثبت شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با اشاره به دغدغه های فعالان حمل و نقل از جمله گرانی لاستیک، لوازم یدکی و روغن در بازار گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان به منظور ثبت، پیگیری، پاسخگویی و رسیدگی به درخواست های هم استانی ها در مجموعه سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) حضور یافت و به تماس های مردمی پاسخ ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ندا رحمانی، تنها راننده زن ناوگان اتوبوسرانی جاده ای استان زنجان است که از سال 98 فعالیت رسمی خود را به عنوان راننده اتوبوس آغاز کرده و تا امروز سفرهای مختلفی رفته که همین اواخر ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر ساخت راه های فرعی و روستایی از ارتقا راه روستایی آبی سفلی به راه فرعی خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از 4 بانده کردن محور گرماب-کتله خور خبر داد و گفت: تعریض 1 ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان لرستان گفت: در طرح اربعین حسینی امسال 60 هزار و 77 زائر عتبات عالیات در قالب هزار و 857 سفر با ناوگان حمل و نقل عمومی استان جابجا شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
علی زندی فر، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: از ابتدای سال تاکنون به 97.4 درصد از گزارشات مردمی ثبت شده در خصوص مشکلات در سامانه 141 رسیدگی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال وبختیاری گفت: 42 اکیپ راهداری با 11 اکیپ سیار و 31 اکیپ ثابت، 450 نیرو و 301 دستگاه ماشین آلات آماده خدمت رسانی در فصل پاییز و زمستان هستند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی راهداری وحمل ونقل جاده ای استان البرز از تعمیر و مرمت گالری های محور کرج- چالوس با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد و 900 میلیون تومان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۳    
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز رتبه برتر جشنواره شهید رجایی استان را کسب کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از پیشرفت 26 درصدی اجرای پروژه تعریض آزادراه تهران- کرج- قزوین محدوده مهرویلا حد فاصل پل آیت الله هاشمی تا پل مهرشهر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۱    
رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان عنوان کرد: در صورت تخصیص اعتبار، احداث سازه پل زرین رود که نقش مهمی در ارتقای ایمنی این محور دارد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۱    
حکمت الله خدابنده به پروژه های راه روستایی در دست اقدام شهرستان خدابنده اشاره کرد و افزود: از جمله این طرح ها، 7 کیلومتر راه روستایی شهید چمنی گرماب است که دو کیلومتر آن آسفالت شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه 3 مرکزمعاینه فنی فعال در استان داریم، گفت: سال گذشته حدود 18 هزار برگ معاینه فنی در این دفاتر صادر شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ایلام گفت: بیش از 43 هزار تابلو و علائم اخطاری و انتظامی طی سال جاری در جاده های این استان نصب شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان طارم از انعقاد قرارداد پروژه آب بر_ گیلوان_منجیل با پیمانکار خبر داد و افزود: به زودی عملیات اجرایی تعریض ابنیه فنی این پروژه آغاز می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
استاندار بوشهر از تلاش های پرسنل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر درخصوص اعزام زائران اربعین حسینی و اجرای پروژه های شاخص در هفته دولت تقدیر کرد
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ترددهای بین استانی کل وسایل نقلیه در مرداد ماه 1402 به میزان 66 میلیون و 512 هزار و 623 وسیله نقلیه بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 6 افزایش داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از احداث دیوار سنگی و گابیونی در محدوده های آبشستگی ناشی از سیل در محور کرج - کندوان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس گفت: با توجه به ورود به فصل نیمه دوم سال و آغاز نعمات آسمانی نظیر باران و برف بایستی برنامه ریزی و تمهیدات لازم توسط روسای ادارات شهرستان ها جهت اقدام به موقع ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با بیان اینکه جابجایی اتباع خارجی از این پایانه همچنان ادامه دارد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از مراجعه 7 هزار و 856 خودرو به مراکز معاینه فنی استان طی نیمه نخست سالجاری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اصلاحات صورت گرفته در محور آزادراه زنجان- قزوین بر اساس سنجش شاخص IRI (شدت خرابی جاده)، بازدید میدانی کارشناسان و مشاور پروژه و همچنین بنا به درخواست ها و شکایاتی که از طرف کاربران جاده ای به ویژه ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در راستای تحقق برنامه های حقوق شهروندی و و پاسخگویی به مشکلات مردمی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در مرکز سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) حاضر می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای چهارمحال وبختیاری گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در 30 روز ماه صفر بیش از 24 میلیون خودرو در محورهای استان تردد داشتند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: طی 5 ماهه سال جاری بیش از 72 هزار تماس با سامانه 141 مرکز مدیریت راه های استان کرمانشاه پاسخگویی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان گفت: در ایام اربعین دو میلیون و 693 هزار و 194 تردد از دو پایانه های مرزی در استان خوزستان ثبت شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان الیگودرز گفت: محور روستایی فهره الیگودرز به اسلام آباد اصفهان به طول بیش از 4 کیلومتر احداث می شود و از این طریق راه ارتباطی دو استان لرستان و اصفهان ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده.ای شهرستان ایجرود با اشاره به عملکرد یک ماهه این اداره گفت: همه تلاش نیروهای راهداری بر خدمت رسانی به مردم و کاربران جاده ای است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۳۲    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان اعلام کرد: 100 زائر امام رضا(ع) با 4 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی استان زنجان دیروز(25 شهریور) راهی مشهد مقدس شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور از عملیات روکش آسفالت 1200 کیلومتر از محور های استان خراسان رضوی در یکسال اخیر قدردانی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: در راستای ارتقای ایمنی محورهای دوطرفه استان، 22 کیلومتر حفاظ میانی بتنی (نیوجرسی) از سال گذشته تاکنون در محورهای استان نصب شده یا در مراحل اجرایی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: طی 5 روز تعطیلی آخر هفته 310 هزار و 216 تردد را در استان شاهد بودیم که 138 هزار و 871 خودرو از این آمار تردد با پلاک های بومی ثبت شده ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز با بیان اینکه دو میلیون و 9 هزار و 394 خودرو در تعطیلات روزهای اخیر وارد استان شده اند، گفت: عمده مسافران از استان های تهران، قزوین ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
از ابتدای طرح جابجایی زائران حرم رضوی تا روز گذشته نزدیک به 190 هزار نفر توسط 12هزار سرویس جاده ای از مشهدالرضا به مقاصد خود جابه جا شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: در طرح جابجایی زائرین اربعین حسینی (27 مردادماه تا 20 شهریور سال جاری) 210 وسیله نقلیه عمومی مورد بازدید و کنترل قرار ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: برای انتقال زائران امام رضا(ع) در ایام پایانی ماه صفر روزانه به طور میانگین 35 دستگاه ناوگان اتوبوسی از این استان به مشهد مقدس اعزام شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از اجرای طرح حفاظ بتنی بلوک مفصلی در بزرگراه خورموج- کنگان به طول 4 کیلومتر در راستای حذف نقاط حادثه خیز خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه راه های روستایی سازمان راهداری از تخصیص اعتبار ملی برای روکش آسفالت، ایمن سازی و بهسازی 54 کیلومتر از راه های روستایی و فرعی شهرستان کرج خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از اعزام 51 زائر با دو دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی از این استان به مشهد مقدس خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: با هدف ساماندهی حمل و نقل کالا، دریافت بارنامه برای تردد وانت بارها در محورهای برون شهری الزامی است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
با برنامه ریزی هایی که از طریق داده های سیستمی صورت گرفته است، امسال برای بازگشت زائران دهه پایانی صفر 6600 سرویس حمل و نقل عمومی جاده ای پیش بینی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان از جابه جایی حدود 30 هزار زائر اربعین از طریق ناوگان جاده ای این استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۳:۳۳    
در روزهای پایانی ماه صفر و در آستانه شهادت امام رضا(ع) هموطنان ساکن در استان های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، تهران و مازندران بیشترین تقاضای سفر به مشهد مقدس در روزهای پایانی ماه صفر را دارند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از الزام بر تهیه بلیت زائران حرم رضوی از سایت های معتبر فروش بلیت اینترنتی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۵:۱۹   + ۳۴ سایت دیگر  
پیش فروش بلیت برگشت زائرین از مبدا مشهد به سایر استانها از ظهر روز جاری در سامانه های فروش بلیت اینترنتی safar724. ir و payaneh.ir و سایر درگاه های مجاز آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با پیش بینی تمهیدات لازم در زمینه ایمنی، خدمت رسانی و رفاهی در محورهای مواصلاتی منتهی به مشهدمقدس، آمادگی لازم برای استقبال از زائران بارگاه رضوی ایجاد شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کمیته جوانی جمعیت و روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، مسابقه" ایران جوان" را در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با جوایز ارزنده برگزار می کند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
در پی درخواست اهالی و کاربران جاده ای، روشنایی تقاطع روستای گوالان در ترانزیت زنجان_میانه به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان اعلام کرد: 108 زائر امام رضا(ع) با 8 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی استان زنجان دیروز راهی مشهد مقدس شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران از عملکرد جهادی و انقلابی وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای در مراسم باشکوه اربعین حسینی در سال 1402 تجلیل و قدردانی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: به منظور تامین بخشی از هزینه های ناوگان مسافربری از تاریخ 22 الی 28 شهریورماه سالجاری نرخ بلیت اتوبوس های مسافربری هنگام برگشت زائران از مشهد مقدس ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: با اجرای طرح سفرهای اربعین 25 هزارو784 زائر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی استان به مرزهای کشور اعزام شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
زمان ثبت نام برای برگزاری بیست و نهمین آزمون متقاضیان شرکت های حمل و نقل بین المللی کالا اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس بر تأمین ناوگان مورد نیاز جابه جایی زائران حرم رضوی (ع) درایام دهه پایانی صفر و ارایه خدمات سفر ایمن به زائران عزیز عازم به مشهد مقدس تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از اعزام 64 هزار و 575 نفر زائر از مقصد استان فارس از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر بین شهری به پایانه مرزی شلمچه از ابتدا تاپایان طرح اربعین خبر ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر گفت: از ابتدای دولت مردمی سیزدهم 55 کیلومتر راه روستایی در استان بوشهر احداث، بهسازی و تکمیل شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: باتوجه به پایان طرح اربعین و فرارسیدن ایام عزاداری دهه آخر ماه صفر ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در نشست بررسی اقدامات دهه پایانی صفر در مشهد مقدس ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز با اشاره به اینکه در پنج ماهه نخست سال جاری یک میلیون و نهصد و 67 هزار و 373 تماس با سامانه 141 برقرار شده است، گفت: از این تعداد ...
مشاهده نتایج بیشتر...