یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۵:۴۳Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای (rmto.ir)

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1394 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 اسفند 1395 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 27 شهریور 1396 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1397 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1398 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 اسفند 1399 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 فروردین 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 اردیبهشت 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 خرداد 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 تیر 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 مرداد 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 شهریور 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 مهر 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 آبان 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 1 آذر 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 2 آذر 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 3 آذر 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 4 آذر 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 6 آذر 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 7 آذر 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 8 آذر 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 9 آذر 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 10 آذر 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 12 آذر 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 13 آذر 1400 
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
از یازدهم خرداد امسال تا سیزدهم آذر ماه، هفت هزار و 356دستگاه ناوگان باری لرستان برای حمل کالاهای اساسی از مبدا بندر امام خمینی(ره) اعزام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جشنواره ملی مشارکت اجتماعی سلامت به همت اداره کل امورخیرین و موسسات خیریه سلامت و معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای البرز گفت: از از ابتدای سال تاکنون 337 تابلو و بیلبورد غیرمجاز در راه های استان شناسایی و جمع آوری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عملیات تعریض آزادراه کرج- قزوین حدفاصل ترمینال شهید کلانتری تا زیرگذر آیت الله رفسنجانی با هدف رفع گره ترافیکی این محدوده از 25 آبان آغاز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
در آبان ماه امسال بیش از 55 میلیون تردد بین استانی در راه های کشور انجام شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 19 درصد افزایش و نسبت به ماه ماقبل خود، هشت درصد کاهش نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: بیش از 10 هزار تن نمک و شن برای نمک پاشی جاده ای هنگام روزهای یخبندان در راهدارخانه های استان ذخیره شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل استان ایلام از رسیدگی به تخلفات 147پرونده درکمیسیون ماده 11 و12 در هشت ماهه سالجاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با اشاره با به بارش برف در محورهای مواصلاتی استان، گفت: عملیات برف روبی در محورهای برف گیر استان کرمانشاه انجام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از اجرای پروژه آسفالت در 450 کیلومتر راه روستایی استان تا پایان سال مالی 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از ثبت 61 هزار تخلف سرعت غیرمجاز در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اظهار داشت: از ابتدای سال بیش از 98 میلیون و 922هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه صورت گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: کارگاه آموزشی راهداری زمستانی ویژه اپراتورهای ماشین آلات راهداری زمستانی و سرپرست اکیپ های زمستانی محورهای شریانی برای راهداران ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران: کارکنان راهداری و حمل و نقل جاده ای به عنوان سربازان نظام با سلاح اخلاص، تعهد و از خود گذشتگی در رسالت خدمت رسانی به موقع به مردم بسیجی وار کوشا باشند
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان فارس گفت: تا پایان سال 1400 تعداد سامانه های ثبت تخلفات سرعت در محورهای استان به بیش از 200 دستگاه خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از اتمام اجرای عملیات بهسازی ، روکش آسفالت و درزگیری محور شیراز- اصفهان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
در هشت ماهه نخست امسال، تردد 83 میلیون و 602هزار و شش وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی استان لرستان ثبت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ، از اجرای 42 کیلومتر میکروسرفیسینگ ، 90 کیلومتر آسفالت گرم و 378 کیلومتر درزگیری در سطح جاده های پایتخت در سال جاری خبر داد
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی معاونت ساخت و نگهداری راه های فرعی و روستایی با اعضای انجمن خیرین راه و ترابری به منظور ترغیب و تشویق خیرین در پروژه های راهسازی کشور و با هدف ارتقای ایمنی و محرومیت زدایی از روستاهای ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
با تلاش و رایزنی جمهوری اسلامی ایران برای افزایش همگرایی منطقه ای در حوزه ترانزیت و حمل و نقل بین المللی، عبور آزمایشی ناوگان جاده ای سه کشور ایران ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان، با اشاره به اینکه در حال حاضر105 کیلومتر از راه های ارتباطی استان کرمان مجهز به 2 هزار و 608 تیر روشنایی است ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۰:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مهندس رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، تلاش و زحمات خالصانه و شبانه روزی رانندگان و راهداران را ستودنی توصیف کرد و از تلاش و نقش آفرینی آنها در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور تشکر و قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد: در پایانه های مرزی ورود مستقیم و غیرمستقیم همه مسافران غیرایرانی از همه مبادی کشورهای آفریقای جنوبی به کشور، تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۳    
مسابقات دارت گرامیداشت هفته بسیج روز شنبه 6 آذرماه سال جاری در سالن ورزشی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاه ای استان تهران برگزارشد
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۳    
مسابقات فینال فوتسال گرامیداشت هفته بسیج به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی ،و با حضور تیم های کارکنان ادارات ستادی و اجرایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در سالن ورزشی اداره کل ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای ایجاد فرصت های مطالعاتی پسا دکتری همکاری می نماید.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهر سازی و رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای، اظهار داشت: فرصت های پسا دکتری با همکاری مشترک سازمان راهداری و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور اجرایی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: بیش از یک میلیون و 261 هزار تن انواع کالا در هشت ماهه سالجاری از طریق ناوگان حمل ونقل استان جابجا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر سرمایه گذاری ، نظارت بر بهره برداری و امور آزادراهها از رشد 22 درصدی رسیدگی به تخلفات سرمایه گذاران مجتمع های خدماتی رفاهی در کمیسیون رسیدگی به تخلفات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
عملیات تعریض و ترانشه برداری محور روستایی قلعه رستم شهرستان ازنا به اتمام رسید و مسیری ایمن برای تردد ساکنان این منطقه فراهم شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی پروژه بهسازی محور کازرون _ پل آبگینه در استان فارس با اعتباری بالغ بر 320 میلیارد ریال آغاز شد
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
در هشت ماهه امسال، تردد 970دستگاه ناوگان کالا و مسافر در محورهای شهرستان رومشکان کنترل و پرونده متخلفان به کمیسیون های رسیدگی به تخلفات ارسال شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: 84 شرکت، موسسات شعب و نمایندگی های حمل و نقل کالا در استان کرمانشاه فعال هستند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۰    
در هشت ماهه امسال 40 کیلومتر راه روستایی در شهرستان الشتر تیغه زنی، تسطیح و شن ریزی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در درمراسم گرامیداشت هفته بسیج که با حضور جمعی از بسیجیان و مدیران این سازمان برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۵    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: هدف از نامگذاری 30 آبان روز جهانی همدردی و یادبود قربانیان حوادث ترافیکی، حساس نمودن افکار عمومی در خصوص آمار تصادفات جاده ای است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی و ترافیک راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: در قالب طرح ارتقای ایمنی راکبان موتور سیکلت تعداد 60 عدد کلاه ایمنی به موتورسواران شهرستان هلیلان اهدا شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مانور اعزام ماشین آلات راهداری استان به گردنه های برف گیر با حضور علی زینی وند استاندار، فرماندهی انتظامی استان و مدیران کل دستگاههای ذیربط برگزار شد که در این مانور حدود 270 دستگاه خودروی کمک دار ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از اصلاح و رفع نقاط پرحادثه راهها و محورهای مواصلاتی تا دوسال آینده خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
علی نیکزاد نایب رییس مجلس شورای اسلامی در سفر به شهرستان بافت و در نشست بررسی مشکلات زیرساختی شهرستان های بافت، رابر و ارزوئیه گفت: مدیون بسجیان هستیم و بسیجی هر آنچه برای خود نمی پسندد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای البرز از امضای 6 قرارداد لکه گیری و روکش آسفالت در محدوده آزادراه کرج- قزوین خبرداد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سامان قلی پور رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دشتستان : با استقرار نفرات و ماشین آلات راهداری در گردنه ها و مناطق حساس راهها ، طرح راهداری زمستانی در این شهرستان آغاز شده است .
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از آغاز طرح راهداری زمستانی امسال با 12 هزار نیروی راهدار و بیش از 9 هزار و 600 دستگاه ماشین آلات سنگین و نبمه سنگین راهداری خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس در رزمایش طرح زمستان 1400 که در مجتمع شهید فعال و با حضور سایر دستگاه های امداد رسان جاده ای برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۷:۵۴    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گتوند از وارد آمدن خسارت بیش از 2 میلیارد تومانی به جاده گتوند-عقیلی و دو محور روستایی در پی بارندگی شب گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه؛ در رزمایش طرح زمستانی پلیس اظهار داشت: تیم های خدمات رسان در طرح زمستانی با هدف تسهیل عبور و مرور و کاهش تلفات جاده ای در ایام زمستان در سطح محورهای ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۲    
در مراسمی عملیات اجرایی پروژه تعریض محور سه راهی زالی_برخوردار شهرستان دلفان آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رزمایش ترافیکی طرح زمستانی پلیس، دستگاه های خدمت رسان و امدادی در جاده های استان لرستان اجرا شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از آغاز طرح راهداری زمستانه و خدمات جاده در محورهای مواصلاتی خوزستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت : با ریزش برداری و پایین آمدن سطح آب در برخی نقاط کوهستانی و جاده ها بر اثر بارندگی اخیر ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
طرح راهداری زمستانی با همکاری دستگاه های خدمات رسان از اول آذر ماه آغاز شد و تا فروردین ماه1401 ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نهمین شورای ترافیک و ششمین جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان فارس ، یکشنبه 30 آبان همزمان با روز جهانی یادمان قربانیان حوادث ترافیکی برگزار گردید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۴    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان گفت: در پی بارش باران اخیر محور این شهرستان به لالی در سه نقطه بازگشایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۷:۴۸    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گتوند از انسداد محور گتوند _عقیلی به دلیل بارش باران در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بسم الله الرحمن الرحیم وَ إِنَّ جُنْدَنا لَهُمُ الْغالِبُونَ و لشکر ما در تمام صحنه ها پیروزند.سوره صافات - آیه 173 ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل استان ایلام از اجرای طرح ارتقاء ایمنی ادوات کشاورزی و آشکار سازی این نوع وسایل نقلیه با نصب برچسب شبرنگ جهت بهتر دیده شدن در هنگام رانندگی در شب خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
با وجود بارش شدید و مداوم باران در تمام محورهای استان لرستان، تردد به صورت روان برقرار است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۷:۳۸    
10 تیم از حوزه های مختلف ستادی و اجرائی در این مسابقات شرکت می کنند
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران مهندس حیدر نوروزی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران طی پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت:
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از تعمیر و بازسازی 2 پاسگاه پلیس راه در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شیراز از فعالیت راهداران در 9 محور پر تردد و مواصلاتی این شهرستان خبر داد و گفت: در محور شیراز-سروستان عملیات پاکسازی حریم راه و تیغ زنی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
سرقت تجهیزات ایمنی در محورهای مواصلاتی استان از ابتدای سال تاکنون دو میلیارد تومان به راهداری البرز خسارت زده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
محور جدید هشتگرد- طالقان با هدف حفظ ایمنی کاربران جاده ای از اول آذرماه بسته می شود
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان گفت: 400 دستگاه انواع ماشین آلات راهداری سبک، نیمه سنگین و سنگین، 31گروه و 450 نیروی راهدار در طرح راهداری زمستانی مشارکت دارند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: قرارگاه زمستانی با همه امکانات، ناوگان ماشین آلات و آماده باش راهداران، آماده خدمت رسانی به هموطنان است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سومین جلسه کمیته جمع آوری آمار و اطلاعات و تحلیل داده های تصادف از کمیته های فرعی کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل و نقل استان لرستان با حضور اعضا برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در بازید از محورهای آسیب دیده ناشی از زلزله اخیر در استان هرمزگان ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
پروژه احداث و توسعه راه گردشگری گلهو و روستای ازناوله در منطقه کاکارضا شهرستان الشتر اجرایی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: 233 هزار مسافر اتباع ایرانی و خارجی از ابتدای سال جاری تاکنون از طریق مرز بین المللی مهران(ورود و خروج) تردد کرده اند
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نشست های هم اندیشی راهداری زمستانی در چهار گروه در راهدارخانه های شهرستان های(رابر، انار، راور و بخش راین) با حضور مدیرکل، معاون راهداری، روسای ستادی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
طبق ظرفیت بند 3 ماده 30 قانون احکام دائمی، در راستای ورود ناوگان زیر سه سال برای بخش کالا 6400 دستگاه ثبت سفارش شده که در این راستا نزدیک به 1700دستگاه ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
افزایش 15 درصدی کرایه تاکسی های برون شهری در کهگیلویه و بویراحمد به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
آزمون بدو خدمت رانندگان حمل و نقل باری و مسافری جاده ای استان کرمان در دو مرحله تئوری و عملی درمحل اداره کل فنی وحرفه ای و اداره ماشین آلات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با حضور جمعی از راننده ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در فرآیند بازنگری در روالهای اداری رویکرد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای پیشگیری،بازدارندگی و برخورد قاطع با متخلفان است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان؛ طی حکمی از سوی داریوش امانی رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مناقصه پروژه های روکش آسفالت محورهای پلدختر-پل زال و پلدختر-دره شهر برگزار شده است و به زودی عملیاتی می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۹    
افتخار آفرینی و درخشش فرزند کارمند اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام از استمرار آسفالت و ایمن سازی راه های روستایی استان خبر داد و گفت: آسفالت 46 کیلومتر از راههای روستایی در نقاط مختلف در دستور کار قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
با توجه به شروع زودهنگام بارش ها از نیمه آبان ماه، قرارگاه مرکزی راهداری زمستانی در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تشکیل شده است و از شهریور ماه هم تعمیرات ماشین آلات راهداری و ماشین آلات نمک پاش ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۵    
معاون حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت : هیچگونه تفاوتی بین رانندگان بومی و غیر بومی وجود نخواهد داشت و سیستم نوبت دهی بصورت عادلانه و با ترتیب ورود رانندگان انجام پذیرد
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی به کشور از روز گذشته در 16 استان کشور و بارش برف، 180 محور شریانی و 1100 محور غیر شریانی و فرعی بارش برف داشته اند که با تلاش شبانه روزی راهداران ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
در حال حاضر تمام محورهای استان لرستان باز و تردد به صورت روان در جریان است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان از روکش آسفالت محور مسجد سلیمان _ایذه به طول تقریبی 6.5 کیلومتر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۷:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس تفاهم نامه بین سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با سازمان فنی و حرفه ای رانندگان متقاضی ورود به بخش حمل ونقل جاده ای گواهینامه مهارت حرفه ای می گیرند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست مشترک راهداری و پلیس راه با هدف افزایش تعامل و هماهنگی راهداری زمستانی به میزبانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس برگزار گردید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه: از ابتدای سال با نظارت و کنترل گشت های این اداره کل، به 291 پرونده تخلفات شرکت ها، رانندگان ناوگان عمومی حمل و نقل کالا و مسافر استان رسیدگی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: مسافرانی می توانند از حمل و نقل عمومی برای مسافرت استفاده کنند که کارت واکسن داشته یا نتیجه منفی آزمایش PCR با مدت 72 ساعت را ارائه دهند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: طی هفت ماهه نخست سالجاری 1 میلیون تن سیمان توسط ناوگان حمل و نقل کالای جابجا شده و بیشترین حمل کالا را در کرمانشاه به خود اختصاص داده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هر دستگاه اجرایی در کنار مسئولیت ها ی اجتماعی و اداری خود دو مسئولیت و وظیفه اصلی برنامه ریزی و نظارت هدفمند را که بقیه ی مسئولیت ها نیز از آن متاثر می شوند برعهده دارند که چنان چه به درستی اجرا شوند ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۴:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
39 پل عابر پیاده با هدف افزایش ایمنی عابران پیاده در نقاط حادثه خیز و پرتردد استان البرز احداث شده است
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
آزمون ادواری شاغلان بخش حمل و نقل جاده ای کالا و مسافربا همکاری سازمان فنی و حرفه ای کشور ، طی روزهای 20 و 21 آبان ماه سال جاری در هفت استان کشور برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس گفت: با توجه به مصوبه اخیر ستاد مرکزی مقابله با کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۲۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
آموزش های حضوری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در مرکز آموزش این سازمان بعد از گذشت 20 ماه آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ، در راستای معرفی برترین دستگاه های اجرایی در بحث اقامه نماز، طی نامه ای از سوی علیرضا قندی مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تقدیرجناب سرهنگ قباد قیطاسی ،رئیس پلیس راه غرب استان تهران از امید علیزاده منصف ،رئیس پیشین اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ملارد
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۳:۰۸    
عبدالکریم اخترشناس معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان : برای جلوگیری از خسارات احتمالی ، تعمیرات ابنیه فنی بحرانی در سطح محورهای ارتباطی استان بوشهر شدت می گیرد .
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۹:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
از ابتدای آذرماه، اجرای شیوه نامه های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان حمل و نقل عمومی منسجم تر و سیستمی تر شده و محدودیت سفر برای افرادی که واکسن کرونا دریافت نکرده اند اعمال می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: 14 هزار کارت هوشمند رانندگان فعال حوزه حمل و نقل کالا از ابتدای سال تاکنون در استان تمدید شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۸:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
با رصد های 24 ساعته بر روی عملکرد سامانه های ثبت تخلفات، همواره بیش از 80 درصد سامانه های ثبت تخلفات زیر بار هستند و اطلاعات ارسال می کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...