یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۱:۱۸Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای (rmto.ir)

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1394 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 اسفند 1395 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 27 شهریور 1396 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1397 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1398 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 30 اسفند 1399 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1400 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1401 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 29 اسفند 1402 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 فروردین 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 اردیبهشت 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 31 خرداد 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 2 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 3 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 4 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 6 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 7 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 9 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 10 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 11 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 12 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 13 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 14 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 16 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 17 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 18 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 19 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 20 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 21 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 22 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 23 تیر 1403 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 24 تیر 1403 
  ۱ دقیقه پیش    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بروجرد گفت: روکش آسفالت راههای اصلی به طول 9 کیلومتر در سه ماه ابتدایی سال جاری در محورهای مواصلاتی شهرستان انجام شده است.
  ۱۷ دقیقه پیش    
سومین جلسه شورای اداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای زنجان با حضور مدیرکل ، معاونین و روسای ستادی و شهرستانی برگزار شد
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از ایمن سازی کریدورهای ارتباطی این استان که منتهی به استان خوزستان می شود برای میزبانی از زائران حضرت اباعبدا... الحسین(ع) خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه شورای راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، با حضور مدیرکل و روسای ستادی و شهرستانی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان زنجان از بهسازی و آسفالت 4.5 کیلومتر راه روستایی سلمانلو در شهرستان زنجان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
در راستای اجرای طرح حدنگاری محدوده و حریم راه های کشور (موسوم به طرح کاداستر)، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به شروع اجرای این طرح و برداشت حریم راه ها در هفت استان اقدام کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
طی سه ماهه اول سال 1403 از مبادی ورودی استان بیش از 4 میلیون و 856 هزار وسیله نقلیه وارد استان فارس شده اند
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ماه نشان با بیان اینکه اجرای سازه فلزی نهر آب روستای قزلجه در مراحل پایانی قرار دارد، گفت: این پروژه پیشرفت فیزیکی 90 درصدی داشته است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: اصلاح نقطه حادثه خیز پیچ نیسانک محور ترانزیتی انار به شهربابک با استفاده از توان فنی راهداران شهربابک دراستان کرمان در دست اجرا است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمان با اعلام این خبر گفت: عملیات بهسازی و روکش آسفالت جاده ترانزیتی باغین به بردسیر در حوزه شمال استان کرمان بزودی آغاز می شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۸:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
پروژه عملیات نصب توری در محور کرج-چالوس در 5 نقطه مستعد ریزش سنگ به جهت پیشگیری از ریزش سنگ و ایمنی کاربران جاده ای در حال اجراست.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و دبیر شورای فرهنگی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به اینکه در آستانه ماه محرم و صفر هستیم فضاسازی محیطی اداره کل سیاه پوش می شود
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بازدید از پایانه مرزی خسروی به منظور بررسی آخرین تمهیدات برای خدمت رسانی مناسب به زائران اربعین حسینی(ع)، شرکت در جلسه ستاد اربعین از برنامه های سفر وزیر کشور به استان کرمانشاه بود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بازدید نماینده مردم شهرستان سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی از محور های مواصلاتی این شهرستان
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره ایمنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: فاز دوم روشنایی محور عربی- خورموج تکمیل شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام از تردد بیش از یک میلیون و 434 هزار زائر از مرز مهران در سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از ساختمان پاسگاه پلیس راه کهورستان لار، پاسگاه پلیس راه میناب- جاسک و آغاز عملیات اجرایی ساختمان قرارگاه پلیس راه استان هرمزگان با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۲۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان گفت: 3 شرکت حمل ونقل کالا با سرمایه گذاری بالغ بر 600 میلیارد ریال در پایانه بار خرم آباد افتتاح شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با بیان این که باید نتایج برنامه های سازمان در جاده ها مشهود باشد ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در کارگاه تخصصی آموزشی سامانه های مرتبط با مرکز مدیریت راه ها با محوریت رویداد بزرگ اربعین اظهار کرد ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام از رسیدگی به 196 پرونده تخلفات راهداری وحمل و نقل جاده ای استان درکمیسیون های ماده 11، 12 و 14 از اول سالجاری تاکنون خبرداد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمان با اعلام این خبر گفت: در راستای ایمن سازی فیزیکی راههای استان، کار انعقاد موافقتنامه تهیه، نصب ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور، محدودیت های ترافیکی طی روزهای چهارشنبه تا شنبه (20 تا 23 تیر ماه) در برخی از محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حمداللهی مدیرکل دفتر حمل و نقل کالا با اعلام این خبر افزود: در سه ماهه سال جاری میزان کالای جابجا شده از طریق جاده های کشور بالغ بر 4 ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۸:۰۶    
همزمان با فرا رسیدن ماه محرم، مراسم پرفیض عاشورا و عزاداری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان با حضور کارکنان درمحل نمازخانه اداره کل ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در جریان سفرهای اربعین حسینی امسال، با استقرار مراکز پایش راهداری و حمل ونقل جاده ای در مرزهای کشور ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از مرکز مدیریت راه ها به عنوان چشم بینای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در بخش های مختلف یاد کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، سیر تحول در مرکز مدیریت راه های کشور را صعودی دانست و بر ضرورت تجمیع همه سامانه های مرتبط با حوزه راه در این مرکز تاکید کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های کشور گفت: ارتقاء سامانه های هوشمند جاده ای تک کاربردی به چند کارکردی و استفاده از داده های آنها در حوزه های ایمنی و حمل و نقل از رویکردهای مهم کاری سازمان راهداری وحمل ونقل ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فنی و راه روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای زنجان از آغاز عملیات آسفالت 60 کیلومتر از راه های روستایی استان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای گفت: با تامین 500 میلیارد ریال اعتبار از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و صدور مجوز لازم ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ابهر گفت: عملیات روکش آسفالت لایه اول آزادراه زنجان_قزوین در سال گذشته به طول 10 کیلومتر برای افزایش ایمنی ترددکنندگان اجرا شده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر از پیش بینی 19 پروژه راه روستایی با اعتبار اولیه 335 میلیارد تومانی در استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
بخشی از دستگاه عظیم کارخانه فولاد بوتیای کرمان با 520 تن وزن به عنوان سنگین ترین و حجیم ترین محموله تاریخ حمل و نقل جاده ای استان کرمان در مسیر راور به زرند قرار گرفت.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خرمدره از آغاز عملیاتی شدن زیرسازی و آسفالت تقاطع حادثه خیز نصیر آباد با اعتبار بیش از 16 میلیارد تومان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۶۳ سایت دیگر  
پیش بینی ها از حضور بیش از چهار میلیون و 90 هزار زائر از طریق مرزهای زمینی در مراسم باشکوه پیاده روی اربعین امسال حکایت دارد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، مدیریت، نگهداری، پایش و افزایش بهره وری ناوگان راهداری را اولویتی بسیار مهم و ضروری در حوزه راهداری عنوان کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از روند افزایشی تدریجی تردد از مرز خسروی همزمان با فرا رسیدن ماه محرم خبر داد و گفت: هم اکنون روزانه 1500 تا 1700 نفر از این مرز تردد دارند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
ترددهای جاده ای استان کرمان در خردادماه امسال نسبت به خرداد سال گذشته 10درصد افزایش داشته است و ماه آخر بهار سال جاری حدود 3 میلیون و 95 هزار وسایل نقلیه بین استانی نیز توسط سامانه های هوشمند جاده ای ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام از برگزاری دوره آموزشی برای 202 نفر از رانندگان حمل و نقل باری و مسافری در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
داریوش امانی معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای در پیامی پیروزی دکتر مسعود پزشکیان را در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی و هماهنگی جهت ارائه خدمت رسانی هرچه بهتر به زائرین اربعین حسینی به ریاست مدیرکل و با حضور معاون حمل و نقل، معاون راهداری ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۳:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: پاسگاه پلیس راه سیراف- عسلویه تا شهریورماه تکمیل خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره ایمنی و ترافیک راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: زنجان با کاهش 16 درصدی تعداد تلفات ناشی از تصادفات رانندگی ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره پیمان و رسیدگی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: نزدیک به 400 فعالیت در حوزه قراردادها، واحد رسیدگی ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمان در نشست مشترک مدیران راهداری و اقتصاد ودارایی استان گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۸:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای ایلام، از روکش آسفالت بیش از 42 کیلومتر از راههای این استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۷:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از اجرای عملیات روکش آسفالت به طول 230 کیلومتر در محورهای مواصلاتی تحت پوشش این اداره کل طی سه ماهه اول سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای زنجانرود عنوان کرد: با قراردادی افزون بر 370 میلیون تومان، بهسازی یک دستگاه پل 5 دهانه واقع در محور اسفناج بخش زنجانرود عملیاتی شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۰:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
با تامین و ابلاغ 12000 میلیارد تومان اعتبار و قیر به ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سراسر کشور ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش و نوآوری مرکز توسعه آموزش، مطالعات و نوآوری گفت: این مرکز 13 برنامه کلی در حوزه آموزشی را برای سال 1403 تدوین و ارائه کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون ستاد سوخت کشور گفت: اجرای فعالیت های آموزشی بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین سازمان های راهداری و حمل و نقل جاده ای و فنی و حرفه ای و تعیین وظایف طرفین، در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید عباس موسوی امام جمعه شهرستان گیلانغرب با اشاره به وظایف مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، استاندارد نگهداشتن ایمنی محورهای مواصلاتی، را مهمترین وظیفه راهداری دانست ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز در نشست خبری شورای هماهنگی راه و شهرسازی در استان البرز دستاوردهای این اداره کل را در دولت سیزدهم تشریح کرد
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خداداد مقبلی از محورهای سه راهی ایوان به گیلانغرب، گیلانغرب به سومار، گیلانغرب به قصرشیرین، روکش آسفالت محور روستایی قراویز، سرپل ذهاب به ثلاث باباجانی، سرپل ذهاب به ازگله ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۸:۱۸    
خداداد مقبلی با خانواده های شهیدان بیرامی، شیخی، فتاحی، پرهون، حسینی و سلیمانی در شهرستان گیلانغرب استان کرمانشاه دیدار و به پاس قدردانی از خانواده معزز شهدا لوح تقدیر به خانواده شهیدان اهدا کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۸:۱۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت : 11 پروژه راهداری با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد تومان در محور کرج -کندوان در حال انجام است
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۲۰:۴۱   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای درحاشیه بازدید از طرح بهسازی آزادراه قم- کاشان- اصفهان اعلام کرد: با اعتباری بالغ بر 35 هزار میلیارد ریال(3 ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۲۰:۴۱   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور بیان کرد: برنامه ریزی شده که امسال برای اولین بار بلیت های بازگشت از سفر اربعین در سه مرز باشماق، خسروی و تمرچین پیش فروش شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان طی پیامی، آحاد مردم به ویژه خانواده بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده ای استان را به حضور پرشور در دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری دعوت نمود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان گفت: به منظور ایمن سازی ، نگهداری و ارتقای سطح سرویس راههای اصلی و شریانی استان 10 هزار میلیارد ریال مناقصه روکش آسفالت و لایه های حفاظتی در ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در امور مطالعات راهبردی گفت: در سال 1402 رکورد برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی در این سازمان شکسته شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر درآمد سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: اجرایی شدن صدور مجوز حمل کالا با ناوگان خارجی به صورت امضاء دیجیتال به هوشمندسازی، شفاف سازی و چابکسازی روند انجام کار منجر شده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه آموزش، مطالعات و نوآوری گفت: نگاه تحولی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در حوزه آموزش، آن را به سازمانی دانش پایه و پیشرو در فناوری تبدیل کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۳:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از مردم برای حضور در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۲۰:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام از عملیات اجرایی نصب 30 کیلومتر نیوجرسی جداکننده در سطح راههای استان ایلام طی سالجاری خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای در نشست هم اندیشی مدیریت حمل ونقل اربعین حسینی، بزرگترین مأموریت این سازمان را در بازه کنونی و در آستانه سفرهای اربعین حسینی ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۳:۵۰    
نشست تخصصی جهاد تبیین با موضوع زمینه سازی و افزایش مشارکت مردم در انتخابات، با حضور مدیرکل، معاونین و روسای ادارات ستادی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
در راستای طرح ایمن سازی و نگهداری راه های شریانی، کار انعقاد موافقت نامه بهسازی و روکش آسفالت نوق به سیریز در حوزه شهرستان رفسنجان در مسیرهای رفت و برگشت با شرکت های پیمانکاری حوزه راهداری صادر شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: طی سه ماهه سال جاری 8 جلسه کمیسیون ماده 12 و 14 مرجع رسیدگی به تخلفات شرکت های حمل و نقل کالا و مسافر برگزار شدکه در این ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از پروژه های شهرستان بویراحمد، از پیشرفت 20 درصدی پروژه بهسازی و روکش آسفالت راه روستایی چال شاهین خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۵:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: مجموع اعتبار هزینه شده در تمام حوزه های راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در دولت سیزدهم قریب به 7 هزار میلیارد تومان است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۲۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
احداث 40 باب نمازخانه بین راهی، 50 باب پاسگاه و قرارگاه پلیس راه، تکمیل زیرساخت های پایانه های مرزی اربعین حسینی، احداث و بهره برداری از فاز نخست پایانه مرزی رازی و سالن مسافری میرجاوه ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ایجرود، از اتمام عملیات روکش آسفالت در محور چتز_اغلبیک در شهرستان ایجرود به طول بیش از 8 کیلومتر خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی بررسی شیت های آزمایشگاهی و ارتباط آن با ضابطه 773 به مدت دو روز، ویژه روسای ستادی و شهرستانی، ناظران و پیمانکاران حوزه راهداری زنجان برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
️مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: طی 3 ماهه سال جاری بیش از 800 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه خط کشی شده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فنی و نظارت بر طرح های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان لرستان از اتمام تعمیرات ابنیه و تاسیسات برقی و مکانیکی راهدارخانه های راهدارخانه های اشترینان شهرستان بروجرد و راهدارخانه ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نسخه الکترونیک سالنامه آماری راهداری و حمل و نقل جاده ای سال 1402 با ارائه آمار و اطلاعات اساسی در بخش های مختلف راهداری و حمل و نقل جاده ای توسط معاونت برنامه ریزی سازمان منتشر شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: 138 فقره تخلف اضافه تناژ ناوگان باری در سه ماهه اول سال جاری شناسایی و اعمال قانون شده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از زیرسازی 150 کیلومتر و آسفالت 85 کیلومتر از راه های روستایی استان در دولت سیزدهم خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با بیست و پنجم ماه ذی الحجه و روز خانواده و تکریم بازنشستگان، معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای پیامی صادر کرد.متن این پیام به شرح زیر می باشد:
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۶:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از مراجعه 5 هزار و 233 خودرو به مراکز معاینه فنی استان طی سه ماهه اول سالجاری خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خرمدره از هزینه کرد 20 میلیارد تومانی برای اجرای عملیات روکش آسفالت گرم در محور راه های روستایی اردجین، شویر، سوکهریز، فلج خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از اعطای تسهیلات خرید خودروی ون برای تأمین ناوگان مورد نیاز اربعین 1403 به واجدان شرایط خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از جابجایی 540 هزار و 499 تن کالا در قالب 23 هزار و 34 دستگاه کامیون از طریق پایانه مرزی میرجاوه در شمال این استان طی سه ماهه نخست سال 1403 ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای زنجانرود عنوان کرد: با اعتباری بالغ بر 380میلیارد ریال ، پروژه روکش آسفالت به طول 15.5 کیلومتر از محور روستایی قره بوطه، شکورچی به مشمپا به اجرا درآمد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از پایانه مرزی بیله سوار با بیان این که در سه ماهه گذشته بالغ بر 28 هزار و 800 نفر ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از جابه جایی بیش از 11 میلیون و 800 هزار تن کالا در سال 1402 از مبدا استان به کل کشور طی این مدت خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۸:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان فارس گفت: بیش از هشت میلیون و یکصدو سی و سه هزار تن کالا در 3 ماهه گذشته از استان فارس جابه جا شده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۶:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فنی و راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 14 کیلومتر عملیات زیرسازی و 10 کیلومتر عملیات آسفالت راههای روستایی استان انجام شده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۲۱:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان از ترانزیت 323 هزار تن کالا از استان در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
️مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: طی 3ماهه سال جاری 2 میلیون و 600 هزار تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه جابجا شده و نسبت به سال گذشته با رشد 21درصدی روبرو ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از رفع و اصلاح 18 نقطه پرحادثه در دولت سیزدهم خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ازنا از انجام 60 کیلومتر روکش آسفالت، ترمیم و لکه گیری در محور های اصلی و روستایی این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: در راستای ارتقای ایمنی جاده ها و کاهش تصادفات، 18سامانه جدید ثبت تخلف در محورهای استان ایلام نصب و راه اندازی خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های استان فارس از انسداد مسیر سیاخ دارنگون و جایگزینی آن با محور خانه خمیس_کوهمره سرخی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
حمیدرضا پیمانجو مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از نقطه حادثه خیز تنگ کناره در محور یاسوج - بابامیدان گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۷:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهارمحال وبختیاری جابه جایی بیش از 590 هزار نفر مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی برون و درون استانی طی سه ماهه اول امسال خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شورای حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس با حضور مهندس عمادی مدیر کل، معاون حمل و نقل و تنی چند از مسئولان این اداره کل و مسئولان صنوف بخش حمل و نقل کالا و مسافر استان برگزار ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۲:۳۹    
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهدارر و حمل و نقل جاده ای استان کرمان، علی عبداللهی مدیر این اداره کل با اعلام این خبر گفت: در راستای طرح ایمن سازی و نگهداری راههای شریانی ...
مشاهده نتایج بیشتر...