یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۵:۴۶Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر (roostaa.ir)

صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 26 اسفند 1394 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 28 اسفند 1398 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 31 فروردین 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 25 اردیبهشت 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 27 خرداد 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 29 تیر 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 29 مرداد 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 31 شهریور 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 30 مهر 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 28 آبان 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 1 آذر 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 2 آذر 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 4 آذر 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 5 آذر 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 8 آذر 1399 
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۴    
به دنبال اجرایی شدن همسان سازی حقوق مستمری بگیران، حدود 3 هزار نفر مستمری بگیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر در استان سمنان از این طرح بهره مند شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۹    
مدیر صندوق استان آذربایجان غربی گفت: طرح همسان سازی حقوق مستمری بگیران صندوق اجرایی شد و در نتیجه تعداد 3735 خانوار از مستمری بگیران در استان از این طرح بهره مند شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
با همکاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و کمیته امداد ، 4200 مددجوی گلستانی از خدمات این صندوق برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۹    
مدیر روابط عمومی استانداری زنجان و مدیر دفتر امورروستائی و شوراهای استانداری زنجان از صندوق بیمه اجتماعی بازدید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی، طی حکمی سید محمود عرب را به عنوان سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان قزوین منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان یزد از یکسان سازی پرداخت مستمری به افراد تحت پوشش صندوق روستایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر آذربایجان شرقی از اجرایی شدن همسان سازی حقوق مستمری بگیران این صندوق خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی گفت: دولت در طرح پوشش بیمه ای یک میلیون و چهارصد هزار روستایی و عشایری به زنان سرپرست خانوار توجه ویژه ای دارد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
روستاییان و افراد شاغل در کارهایی مانند کشاورزی، باغداری و قالی بافی خواهان حمایت بیمه ای برای ایام ناتوانی خود هستند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۸    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان گلستان از مشارکت صندوق در اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی سازمان جهاد دانشگاهی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۸    
مدیر صندوق استان آذربایجان غربی گفت: آشنایی کودکان با کتاب در تقویت هوش، خلاقیت، سخن وری و قدرت تفکر کودکان بسیار تاثیرگذار است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۸    
مدیر کل تعهدات قانونی درجلسه ای با مدیران و کارشناسان استانی نحوه همسان سازی مستمری حقوق بگیران صندوق را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از پوشش بیمه ای 300 هزار نفر از عشایر و روستاییان مددجوی تحت پوشش کمیته امداد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
برای اولین بار طرح همسان سازی مستمریها در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اجرا شد که با اجرای این طرح به طور میانگین 52 درصد مستمری، مستمری بگیران افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
با تفاهمنامه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با سازمان بهزیستی 305 هزار نفر از مددجویان این سازمان بیمه می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بیمه ای و امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در گفت وگوی خبری به تشریح جزئیات تفاهمنامه صندوق بیمه اجتماعی با سازمان بهزیستی پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بیمه ای صندوق و اموراستان ها در گفتگوی زنده با مخاطبان صفحه صندوق بیمه اجتماعی به سوالات مطرح شده بیمه شدگان پاسخ داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۷    
مدیر صندوق بیمه سمنان با حضور در برنامه زنده رادیویی صدای مرکز سمنان، مستقیم به سوالات کشاورزان روستاییان و عشایر پاسخ داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان سیستان و بلوچستان گفت: همکاری بخشهای دولتی و خصوصی به موفقیت بیشتر طرح ها و پروژه ها کمک می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۶    
مدیر صندوق استان اصفهان گفت: کارگزاران شرکت تعاونی دهیاری های بخش امامزاده نطنز برای پوشش صد در صدی بیمه در شهرستان خود تلاش کنند تا هیچ فرد روستایی از این خدمت دولت محروم نماند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در بیمه نمودن روستاییان در پشت نوبت بیمه صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کمک خواهیم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۶    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان گلستان به منظور تسهیل در روند اخذ استعلامات از ثبت احوال، با مدیرکل این سازمان در استان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۶    
مدیر صندوق استان گلستان با حضور در سامد، به سوالات کشاورزان، روستاییان و عشایر پاسخ داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه سرپرستان جدید صندوق بیمه اجتماعی در استان تهران، با حضور معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر استان خراسان جنوبی توسعه نظام بیمه ای را از موارد حائز اهمیت در رفاه اجتماعی عشایر دانست و بیان کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان یزد از پرداخت کمک هزینه معیشتی کرونا به بیمه شدگان این صندوق خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نسخه الکترونیکی سالنامه آماری سال 98 ، از طریق پایگاه اطلاع رسانی مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی http:ssicenter.mcls.gov.ir منتشر شد .
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۰۴    
ایجاد فرصتهای آموزش حضوری و غیرحضوری رایگان برای کارگزاران با هدف ارتقاء سطح دانش، مهارت و افزایش بهره وری فراهم شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۴   + ۵۰ سایت دیگر  
دفترچه بیمه پایه سلامت رایگان بدون ارزیابی وسع در اختیار افرادی که تحت هیچ گونه بیمه ای نیستند قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۴    
طرح بازاریاب کارگزاری، با هدف پوشش حداکثری بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر در استان خوزستان اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۷:۰۴    
بسم الله الرحمن الرحیم همه از خداییم و به سوی او باز می گردیم خانواده محترم خزایی درگذشت ناگهانی فرزند برومندنتان مرحوم جلال خزائی کارگزار جوان، پر تلاش و خدوم صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ارزش آفرینان صبا در نظر دارد زمین واقع در شهر اصفهان خود را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۴    
جوایزبرندگان جشنواره قصه گوی صبا استان گیلان با حضور مدیر صندوق استان اهداء شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۴    
ساختمان جدید مدیریت صندوق استان چهارمحال و بختیاری با حضور مدیرعامل صندوق افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۴    
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، دفتر کارگزاری بخش صالح آباد شهرستان بهار با حضور قنبری فرماندار شهرستان، سماواتی مدیر صندوق استان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه استان یزد در روز دوشنبه دوازدهم آبان ماه 99 آماده پاسخگویی به مستقیم به سوالات مردم از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت سامد است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۰    
بخشدار شهرستان گل تپه استان همدان گفت: تمام تلاش ما در تمامی زمینه های اقتصادی و اجتماعی و غیره حمایت از حفظ روستاییان در روستا و بهبود وضعیت اقتصادی آنهاست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۰    
مدیر صندوق استان همدان گفت: آموختن از طریق کتاب در سن کودکی می تواند آینده بهتری را برای این افراد رقم بزند. زیرا خواندن کتاب ذهن کودک را خلاق و پویا می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۰    
با توجه به فعالیت های کارآفرینی زنان روستای نردین، مدیر عامل این صندوق تلاش می کند تا تمام اعضاء خود را به عضویت صندوق بیمه اجتماعی درآورد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
در راستای طرح ویژه دولت برای پوشش بیمه اجتماعی یک میلیون و 440 هزار نفر از روستاییان و عشایر فاقد بیمه ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۳۰    
نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: تامین آتیه و ایجاد امنیت برای مردم یکی از اقدامات پسندیده است که صندوق های بیمه ای نقش به سزایی در دستیابی به آن دارند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس صندوق بیمه روستائیان و عشایر گفت: از امروز قالیبافانی که تحت پوشش هیچ پوشش بیمه ای نبودند تحت پوشش بیمه صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار می گیرند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۰    
مدیرعامل شرکت تعاونی عمران شهرستان رشت خواستار مجوز کارگزاری صندوق در تعاونی خود شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان گفت: طبق قانون سن بازنشستگی بیمه روستاییان 65 سال است، اما افرادی که درخواست بازنشستگی پیش از موعد دارند می توانند با 70 سال بازنشسته شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۰    
سرپرست صندوق بیمه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: افرادی که در سنوات قبل بیمه بودند اما درچند سال گذشته نتوانستند حق بیمه خود را پرداخت و به اصطلاح انفصال بیمه ای هستند میتوانند پرداخت حق بیمه خود را ادامه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۰    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گلستان گفت: فعالیت صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر در آینده به توسعه عدالت و رفاه اجتماعی در روستاها و مناطق عشایری می انجامد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاونان وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به اتفاق جمعی از کارشناسان طرح های معدنی این وزارت خانه از طرح معدنی احداث کارخانه کنسانتره فولاد خراسان در سنگان خواف بازدید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بیمه اجتماعی استان گلستان گفت: علمای احناف ترکمن صحرا فعالیت بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر راجایز می دانند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۰    
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، آگهی منتشر شده در روزنامه همشهری به شماره 8048 مورخ 6/ 7/ 99 به شرح زیر اصلاح می گردد؛ ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۰    
همزمان با روز روستا و عشایر، حکم مستمری بازماندگان متوفی روستای یونس آباد به خانواده وی اعطا شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۰    
مدیر صندوق استان گلستان جوایز برندگان جشنواره قصه گوی این استان را به آنها اهدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۰    
طی مراسمی به مناسبت روز جهانی نابینایان از 2 روشندل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قدردانی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی گفت: سال جاری حدود 52 هزار نفر بازنشسته می شوند و حدود 64 هزار خانواده نیز از مستمری فوت سرپرست خود استفاده می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور از فعالیت این صندوق در هشت سطح حقوقی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۰    
اولین روز بین المللی زنان روستایی در 15 اکتبر 2008 تثبیت شد. در این روز به نقش حیاتی و مشارکت زنان روستایی در توسعه کشاورزی و روستایی، بهبود امنیت غذایی و ریشه کنی فقر روستایی تاکید شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۰    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان به مناسبت گرامیداشت روز ملی روستا و عشایر با حضور در برنامه زنده شبهای پرستاره از طرح دولت برای پوشش رایگان بیمه اجتماعی بیش از یک میلیون و چهارصد هزار ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: 1800 کارگزاری فعال در سطح کشور داریم که شبکه ارتباطی ما و روستاییان هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۰    
رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی سیستان و بلوچستان گفت: دلیل عمده عدم تمدید و استقبال از این بیمه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۰    
کارگروه تخصصی اشتغال استان سیستان و بلوچستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان دلگان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۰    
نشست مشترک صندوق و مدیران سهام عدالت استان گیلان، جهت بررسی جذب بیمه صد هزار از مشمولان سهام عدالت استان تشکیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۰    
به مناسبت روز روستا و عشایر احکام مستمری بگیران روستاهای بخش پیرسلمان شهرستان اسدآباد اهداء شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۰    
شبکه بهداشت، جهاد کشاورزی، بخشداران و دهیاران به منظور افزایش پوشش بیمه ای استان اصفهان با صندوق بیمه اجتماعی همکاری می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق استان آذربایجان غربی گفت: جهت تشریح مزایا و شرایط عضویت در صندوق و پاسخ به سوالات مخاطبان بصورت تلفنی در گفتگوی رادیویی زنده برنامه استهلر استان شرکت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۰    
به منظور بررسی و کاهش حق بیمه سلامت اعضای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کارگروه ویژه خواهد شد .
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۰    
اعضاء شورای اسلامی شهر سرخه در خصوص به کارگیری تمام توان خود برای فعالیت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در سطح شهرستان اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۰    
مدیرصندوق آذربایجان غربی گفت: توسعه بیمه اجتماعی بعنوان یکی از شاخصه های توسعه در روستاها می تواند در تامین امنیت اجتماعی و روانی و کاهش حجم ناملایمات اجتماعی نقش مهمی داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
در این جلسه در خصوص همکاری دو نهاد در جهت ارائه خدمات بهتر به جامعه هدف گفت وگو شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۰    
امور بانوان استانداری و صندوق بیمه اجتماعی بوشهر تفاهمنامه همکاری امضا می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان عشایری کشور گفت: برای پوشش حداکثری بیمه اجتماعی عشایر غیور کشور درصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مصمم هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۰    
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: با بکارگیری تمام ظرفیت های دو سازمان می توان توسعه روستایی را به معنای واقعی در استان رقم زد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۰    
فرماندار شهرستان نهاوند گفت: گسترش بیمه در شهرستان باید در اولویت کار مسئولین ادارات مرتبط قرار گیرد .
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۱    
فرماندار شهرستان بشرویه گفت: بیمه صندوق امری لازم برای روستاییان و عشایر است اما نیاز است که برخی از کاستی های آن رفع شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۱    
استاندار گلستان گفت: توجه به اشتغال روستایی و بیمه اجتماعی روستاییان موجب کاهش حاشیه نشینی، کاهش وابستگی روستایی به شهرو مهاجرت معکوس به سمت روستاها می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات تابعه وزارت در استان کردستان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستبافت گفت: مهمترین همکاری که با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان داریم موضوع بیمه هنرمندان صنایع دستی و بافندگان عزیزمان است که در چند سال اخیر یکی از ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار میبد گفت: افراد فاقد بیمه شناسایی شده و نسبت به بیمه نمودن آنها اقدام خواهیم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی درخصوص زمان اجرایی طرح پوشش بیمه ای گفت: تفاهمنامه های مربوطه با سازمانهای ذی ربط منعقد شده است و اسامی مشمولان طرح پوشش بیمه ای یک میلیون و 400 هزار خانوار درحال پایش است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۲    
فرماندار شهرستان جم گفت: بیمه اجتماعی را امری ضروری برای تمام افراد فاقد بیمه شهرستان جم است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۲    
سفیر آرامش استان در چهارمحال و بختیاری اولین سفر خود را با هدف ترویج فرهنگ بیمه اجتماعی آغاز و با دوچرخه به سوی روستای یاسه چای رکاب زد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۲    
همایش روز روستا با همکاری مشترک مدیریت صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان،روستائیان و عشایر استان گیلان و جهاد کشاورزی استان گیلان در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی استان برگزار گردید .
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۲    
فرماندار مینودشت گفت: مجموعه بخشداران، دهیاران و دستگاه های اجرایی مرتبط با موضوع بایستی با کارگزاران این صندوق در شهرستان همکاری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۲    
مدیرصندوق اصفهان گفت: کارگزاری شهرستان نجف آباد با تمام توان پوشش بیمه ای خود را افزایش دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق استان اصفهان گفت: صندوق در واگذاری کارگزاری صندوق به شرکتهای تابعه سازمان میراث فرهنگی آمادگی کامل دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۲    
مدیرصندوق استان اصفهان گفت: تا به امروز یک چهارم جمعیت مشمول شهرستان تحت پوشش بیمه صندوق قرار گرفته اند و امیدواریم تا پایان سال این میزان به 50 درصد برسانیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: افرادی که در سال 99 در مشاغل خانگی مشغول به کار شده اند می توانند بیمه صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان ساوجبلاغ گفت: بیمه در اوج بحران می تواند کمک مردم باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۳    
رئیس جمهور گفت: براساس آمارها بیمه روستاییان و دریافت مستمری آنها قبل از این دولت حدود 650 هزار نفر بود که این میزان تا اوایل سال جاری به بیش از یک میلیون و 278 هزار نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر درباره احتساب خدمت سربازی در سوابق بیمه ای بیمه شدگان این صندوق نیز اظهار کرد: این امر نیازمند قانون است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر درباره اصلاحات پارامتریک و احتمال افزایش سن بازنشستگی در آیین نامه جدید توضیحاتی ارائه کرد و گفت که در آیین نامه اجرایی جدید صندوق که در دست ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۱    
بخشدار صومای برادوست گفت: عضویت در بیمه های اجتماعی می تواند سلامت و حتی امنیت جامعه را هم در حوزه بهداشت و اجتماعی تضمین کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۱    
مدیر صندوق استان یزد گفت: با توجه به آنکه بسیاری از افراد آگاهی درستی از بیمه صندوق اجتماعی ندارند، رسانه ها می تواند با تهیه گزارش های مختلف از بیمه شدگان صندوق آنها را در جریان این بیمه قرار دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۱    
معاون فرماندار ویژه طبس بر گسترش ضریب پوشش بیمه در سطح شهرستان دستور داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
یادداشت علی شیرکانی به مناسبت روز روستا و عشایر در روزنامه شرق؛ بهبود شرایط زندگی در روستاها، به عنوان یکی از سیاست های اصلی مدنظر در ادبیات روز توسعه در سطح جهان، مدنظر قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شریعتمداری در یادداشتی نوشت: روستاها را در ساده ترین تعریف، می توان بخشی اصلی از نظام جمعیتی و اجتماعی کشورها به حساب آورد که مجموعه ای از عوامل مولد انسانی، منابع طبیعی و اقتصادی، فرهنگ و.. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
با حضور معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت روز روستا،کارت بیمه اجتماعی کشاورزان ...
مشاهده نتایج بیشتر...