شنبه ۰۴ بهمنساعت ۱۶:۰۱Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر (roostaa.ir)

صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 26 اسفند 1394 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 28 اسفند 1398 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 31 فروردین 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 25 اردیبهشت 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 27 خرداد 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 29 تیر 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 29 مرداد 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 31 شهریور 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 30 مهر 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 28 آبان 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 30 آذر 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 30 دی 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 1 بهمن 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 4 بهمن 1399 
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: هرچه روستا و روستاییان ما توسعه یافته تر باشند بیشتر از بیمه صندوق اجتماعی استقبال می کنند و هرچه کمتر توسعه یافته باشند به دلیل آنکه درخصوص بیمه ...
  ۵ ساعت پیش    
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی(ره): بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نقش مهم و بسزایی در توانمند سازی مددجویان دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: هزینه بالای برخی بیمه های مطرح کشور زنگ خطری برای بازماندگان گروه های کثیری از جامعه غیر مزدبگیر و نظام رفاهی کشور است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۸    
شرکت ارزش آفرینان صبا در نظر دارد اقلام مازاد خود را از طریق مزایده شماره 1899 به فروش برساند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۸    
شرکت ارزش آفرینان صبا در نظر دارد اقلام مازاد خود را از طریق مزایده شماره 9919 به فروش برساند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۸    
مدیر کل امور بانوان استانداری گیلان گفت: به منظور پوشش بیمه ای بانوان استان نیاز است تا دهیاران و اموربانوان و صندوق بیمه اجتماعی همکاری بیشتری داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۸    
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت : صندوق های بیمه ای سبب شده تا کرامت انسانی و عزت نفس مردم حفظ شود .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۸    
در دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان گیلان با مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری بر توسعه خدمات این صندوق با استفاده از ظرفیت شوراهای اسلامی و شهرداران شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت تاکید ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران گفت: خدمات و مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به سمت بهبود کیفیت خدمات درحال حرکت است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۸    
مدیر کل تعهدات قانونی ، بازنشستگی و مستمری صندوق بیمه اجتماعی از واریز مستمری دی ماه مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۸    
مدیرکل امور عشایر استان خراسان جنوبی گفت: تمامی عشایر فاقد بیمه استان شناسایی و به کارگزاری ها معرفی شدند تا در یک برنامه ریزی منظم بیمه شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۸    
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نباید منتظر ماند تا مردم برای شناخت صندوق به آن مراجعه کنند، بلکه باید مزایای بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر به طور گسترده از طریق دستگاه های اجرایی و سازمان های ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
سردار جلالی گفت: اطلاعات ناشی از واکسیناسیون گسترده می تواند مبنای تهدیدات زیستی آینده علیه ایران باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۳۷ سایت دیگر  
با پیگیری محمدشریعتمداری و موافقت رئیس جمهوری، مسئله نقل و انتقال سوابق بیمه حق بیمه با کسور بازنشستگی از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۸    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان گلستان با حضور در شهر جدید دوزین در بخش کوهسارات شهرستان مینودشت با امام جمعه، مردم و مسئولان این شهر دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی از اختصاص 2 هزار و 500 میلیارد تومان منابع قرض الحسنه و پوشش بیمه ای فعالان مشاغل خانگی در صندوق بیمه اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور گفت: ایجاد اشتغال و تامین بیمه روستاییان موجب ماندگاری در روستاها و کاهش مهاجرت به شهرها می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: دولت در توسعه و عمران روستاها و خدمات رسانی به عشایر و روستاییان بویژه پوشش بیمه ای افراد رویکرد جدی و اساسی دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، دستیابی به نظام شفافیت در این وزارتخانه را یکی از سیاست های اصلی دانست و در خصوص نتایج ارزیابی ورتبه بندی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۸    
اولین جلسه هماهنگی فی مابین اداره کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی صندوق و اداره کل بهداشت، بیمه های اجتماعی و درمان کمیته امداد امام خمینی(ره) در محل اداره کل وصول حق بیمه برگزار گردید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: این استان در بخش روستایی با محرومیت های زیادی مواجه است که حل آنها به توجه و اهتمام بیشتر مسئولان کشوری و تخصیص اعتبارات نیاز دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۸    
به منظور عملیاتی نمودن طرح پوشش بیمه ای یک میلیون و چهارصد هزار خانوار روستایی فاقد بیمه در استان بوشهر، مدیر صندوق بیمه اجتماعی این استان با مدیران نهادهای ذینفع دیدار کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۸    
حجت السلام نصیرایی در دیدار با مدیر صندوق استان خراسان جنوبی گفت: باید بر مشکلات متمرکز شده و برای رفع آنها از تمام ظرفیتهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی استفاده کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۸    
بخشدار گاریزات بیمه روستایی و عشایری را یکی از مواردی که می تواند به حیات، توسعه روستاها و ماندگاری مردم در مناطق روستایی کمک کند، نام برد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۸    
در پی دیدار مجمع نمایندگان کرمان با مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی؛ مقرر شد که بانک اطلاعاتی کلیه سرپرستان خانوار فاقد پوشش استان جهت پیگیری و سرعت بخشی در بیمه در اختیار نمایندگان قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با تاکید بر اینکه ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی ممنوع است، خاطرنشان کردند: اگر آمریکایی ها توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح در کشور خودشان به بار نمی آمد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار جعفری گفت: امروزه بیمه یک صنعت است، صنعتی که می تواند نقش های متعددی را در فعالیت ها و ماموریت های یک سازمان ایجاد کند و با تفاهمنامه امروز صندوق بیمه اجتماعی در کنار سازمان بسیج ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان یک تفاوت اصلی و مهم صندوق بیمه اجتماعی نسبت به سایر صندوق ها را نقش کارفرمایی دولت در آن و پرداخت دوسوم حق بیمه بیان کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امورعشایر لرستان بیمه اجتماعی را از مهمترین فرصت ها در زمینه توانمندسازی و بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی عشایر عنوان کرد و افزود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به منظور افزایش پوشش جامعه هدف صندوق اولین جلسه ستاد راهبردی صندوق تشکیل شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۷    
مدیرکل امورعشایر استان خراسان رضوی از پوشش بیمه ای عشایر فاقد بیمه اجتماعی استان و پرداخت حق بیمه آنها از محل سود سهام شرکتهای تعاونی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۷    
فرماندار بندرگز گفت: بخشداران و مسئولان محلی بویژه شوراها و دهیاران علاوه بر تلاش برای عمران و آبادانی روستاها در صدد گسترش خدمات رفاهی و تقویت بنیه ی اقتصاد خانوار روستایی نیز تلاش کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۷    
فرماندار فردوس گفت: بر اساس سند چشم انداز 20 ساله و سیاست های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و راهبرد های دولت جهت بهبود معیشت و اجرای عدالت اجتماعی مکلف به پوشش بیمه حداکثری هستیم .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۷    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان فارس با حضور در استانداری این استان، از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت (سامد) به سوالات کشاورزان، روستاییان و عشایر پاسخ داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۷    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: پوشش بیمه اجتماعی 1400 خانوار روستایی در صندوق بیمه روستائیان و عشایر از خدمات ارزشمند دولت دوازدهم و یکی از گام های مهم برای توجه به روستائیان است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور گفت: هم اکنون از جمعیت 20 میلیون نفری روستاییان کشور، یک میلیون و 300 هزار نفر زیر پوشش خدمات بیمه روستایی، کشاورزی و عشایری قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، شرکت ارزش آفرینان صبا درنظر دارد خرید دستگاه های فنکوئل پروژه مجتمع مسکونی آجودانیه خود را به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان گفت: بیمه زنان خانه دار ضرورتی انکار ناپذیر است اما بسیاری از بانوان به دلیل بیمه بودن سرپرست خانواده از بیمه خود امتناع می کنند و این در حالی است که می توانند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۸    
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی، شرکت ارزش آفرینان صبا درنظر دارد که خرید نصب و راه اندازی سرویس و نگهداری آسانسور پروزه مجتمع مسکونی پروژه مجتمع مسکونی آجودانیه خود را به پیمانکار واجد شرایط ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی استراتژی مقاومت فعال را میراث بزرگ وی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد گفت: تاثیر مثبت مستمری های صندوق بیمه اجتماعی را به طور ملموس در زندگی روستاییان و کشاورزان استان مشاهده کرده ایم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۹    
صندوق بیمه اجتماعی با همکاری استانداری تهران طرح نام ناب را اجرا می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی گفت: پرداخت دوبرابر سهم بیمه توسط دولت و دریافت مستمری سالمندی پس از 15 سال پرداخت حق بیمه از ویژگی های و امتیازات اساسی صندوق بیمه اجتماعی نسبت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۹    
معاون فرماندار شهرستان زیرکوه گفت: با یک تلاش و حرکت جهادی می توانیم موجب ماندگاری بیمه صندوق اجتماعی به عنوان یکی از خدمات دولت باشیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۹    
فرماندار شهرستان قائنات گسترش خدمات بیمه را منجر به گسترش امنیت در روستاها و استان دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۹    
مدیرکل تعاونی روستایی همدان گفت: به منظور گسترش بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر نیاز است تعاونی های تولید و روستایی عملکرد بهتری داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، بخش تعاون را بخش مقتدری در کشور دانست که توانسته در دو سال گذشته نزدیک به 67 هزار و 836 شغل با سرمایه گذاری 6 هزار و 900 میلیارد تومانی در کشور ایجاد کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۹    
بیش از دو سوم بافندگان فرش در استان سمنان تحت پوشش بیمه اجتماعی نیستند و اگر این روال ادامه یابد اکثر فعالان این بازار از حوزه تولید و عرضه فرش دستباف خارج خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی با اشاره به طرح ویژه دولت برای پوشش بیمه ای یک میلیون و چهارصد هزار خانوار روستایی و عشایری دولت، گفت: تعداد اسامی اعلام شده از یک میلون و 400 هزار نفر فراتر است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۴:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه سه جانبه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان با مجمع جوانان استان و ادراه کل بیمه سلامت در خصوص برخورداری جوانان و خانواده های آنان از مزایای تأمین اجتماعی، منعقد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
صندوق بیمه اجتماعی به مناسبت هفته پژوهش از پژوهشگران خود تقدیر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی آذربایجان شرقی گفت: پرداخت کمترین میزان حق بیمه و دریافت مستمری و حقوق در زمان میانسالی یا ازکار افتادگی بدون کمک نهادهای حمایتی از مهمترین امتیازات و خدمات صندوق بیمه اجتماعی است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۶:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار دکتر غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، با صدور پیامی روز پرستار را تبریک گفت
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از همه هنرمندان کاریکاتوریست کشور دعوت کرد تا در اولین جشنواره ملی کاریکاتور کارآ شرکت کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به آنکه حدود چهار هزار خانوار حاشیه نشین استان یزد محروم از بیمه هستند، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان از تلاش برای بیمه نمودن این افراد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان البرز گفت: اجرای طرح ده گردشی با همراهی شوراها و مسئولین محلی گامی مؤثر در تسریع ارائه خدمات به کشاورزان، روستائیان و عشایر خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز اعلام کرد که هنرمندان صنایع دستی از جمله در روستاها و مناطق عشایری این استان در قالب تفاهم نامه ای تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۳:۰۰    
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استانها وکارگزاریهای صندوق بیمه اجتماعی از اقدامات صندوق به منظور بهبود فعالیت کارگزاری های صندوق بیمه اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۱:۰۰    
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، شرکت ارزش آفرینان صبا درنظر دارد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
احکام بازنشستگی و مستمری بگیری 8 نفر از بیمه شدگان شهرستان های خلخال و کوثر با حضور نماینده این شهرستان ها در مجلس شورای اسلامی اعطا شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق در آذربایجان شرقی گفت: همزمان با هفته حمل و نقل رانندگان حمل بار و مسافر بین شهری ساکن در روستا، مناطق عشایری و شهرهای زیر 20 هزار نفر در صندوق بیمه اجتماعی بیمه می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۰    
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی پوشش بیمه ای رایگان خانوار روستایی و عشایری و همسان سازی مستمری ها دو اقدام ارزشمند دولت برای مردم دانست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۰    
مدیرصندوق بیمه اجتماعی در استان گیلان با اشاره به بیش از 80 هزار خانوار تحت پوشش بیمه صندوق اجتماعی، گفت: از این تعداد حدود 3 هزار نفر به طور ماهانه مستمری بازنشستگی ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
علی شیرکانی درگذشت حسین صانعی کارگزار 77007 شهرستان ساوه را تسلیت گفت
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعهدات قانونی، بازنشستگی و مستمری صندوق بیمه اجتماعی از انجام عملیات محاسباتی مستمری آذر ماه مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس و دولت در تلاش هستند تا مشکلات و دغدغه های بیمه ای مردم را حل کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۴:۰۰    
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روز ملی حمل و نقل را به رانندگان عضو صندوق بیمه اجتماعی تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان البرز طرح هر کارگزار یک روابط عمومی را با محوریت فعالیت کارگزاران در حوزه تبلیغات و بازاریابی ابلاغ کرد
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی از حمایت تحصیلی این صندوق از رتبه های برتر کنکور سراسری سال 99 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری جزیره قشم گفت: بیمه اجتماعی امری مهم در افزایش آرامش خاطر و گسترش فرهنگ آتیه نگری است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه استان یزد در دیدار با مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، داشتن بیمه را یکی از ضرورت های زندگی امروزی دانست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۴:۳۰    
مسعود خاتمی گفت: مسئله انتقال سوابق بیمه صندوق بیمه اجتماعی به تامین اجتماعی در مجلس بررسی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۴:۳۰    
شرکت ارزش آفرینان صبا در نظر دارد ملک تجاری در شهر تهران خود را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی از همسان سازی مستمری 120 هزار بازنشسته روستایی و عشایر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۹    
به گزارش کمیته پدافند غیر عامل صندوق بیمه ، با عنایت به رهنمود های مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) در خصوص اهمیت اجرای برنامه های پدافند غیر عامل و لزوم ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۲    
تماس با کارشناسان صندوق در واحدهای مختلف ستاد مرکزی
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۴    
به دنبال اجرایی شدن همسان سازی حقوق مستمری بگیران، حدود 3 هزار نفر مستمری بگیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر در استان سمنان از این طرح بهره مند شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر صندوق استان آذربایجان غربی گفت: طرح همسان سازی حقوق مستمری بگیران صندوق اجرایی شد و در نتیجه تعداد 3735 خانوار از مستمری بگیران در استان از این طرح بهره مند شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
با همکاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و کمیته امداد ، 4200 مددجوی گلستانی از خدمات این صندوق برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۹    
مدیر روابط عمومی استانداری زنجان و مدیر دفتر امورروستائی و شوراهای استانداری زنجان از صندوق بیمه اجتماعی بازدید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی، طی حکمی سید محمود عرب را به عنوان سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان قزوین منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان یزد از یکسان سازی پرداخت مستمری به افراد تحت پوشش صندوق روستایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر آذربایجان شرقی از اجرایی شدن همسان سازی حقوق مستمری بگیران این صندوق خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی گفت: دولت در طرح پوشش بیمه ای یک میلیون و چهارصد هزار روستایی و عشایری به زنان سرپرست خانوار توجه ویژه ای دارد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
روستاییان و افراد شاغل در کارهایی مانند کشاورزی، باغداری و قالی بافی خواهان حمایت بیمه ای برای ایام ناتوانی خود هستند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۸    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان گلستان از مشارکت صندوق در اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی سازمان جهاد دانشگاهی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۸    
مدیر صندوق استان آذربایجان غربی گفت: آشنایی کودکان با کتاب در تقویت هوش، خلاقیت، سخن وری و قدرت تفکر کودکان بسیار تاثیرگذار است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۸    
مدیر کل تعهدات قانونی درجلسه ای با مدیران و کارشناسان استانی نحوه همسان سازی مستمری حقوق بگیران صندوق را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از پوشش بیمه ای 300 هزار نفر از عشایر و روستاییان مددجوی تحت پوشش کمیته امداد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
برای اولین بار طرح همسان سازی مستمریها در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اجرا شد که با اجرای این طرح به طور میانگین 52 درصد مستمری، مستمری بگیران افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
با تفاهمنامه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با سازمان بهزیستی 305 هزار نفر از مددجویان این سازمان بیمه می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بیمه ای و امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در گفت وگوی خبری به تشریح جزئیات تفاهمنامه صندوق بیمه اجتماعی با سازمان بهزیستی پرداخت.
مشاهده نتایج بیشتر...