یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۶:۲۶Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر (roostaa.ir)

صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 26 اسفند 1394 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 28 اسفند 1398 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 29 اسفند 1399 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 29 فروردین 1400 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 31 اردیبهشت 1400 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 31 خرداد 1400 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 29 تیر 1400 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 31 مرداد 1400 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 31 شهریور 1400 صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر 20 مهر 1400 
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۳    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان همدان گفت: علی رغم وجود کرونا شاهد رشد بیمه شدگان سال 1399 بودیم، حاصل این مسئله افزایش تعداد بیمه شدگان از 10 هزار در سال 98 به 15 هزار در سال 1399 و رشد 38 درصدی تعداد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۳    
صندوق بیمه اجتماعی به منظور حمایت مالی از رتبه های برتر کنکور سراسری سال 1399 که عضو صندوق بیمه اجتماعی هستند، از آنها تجلیل کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۳    
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی از نهایی شدن طرح بیمه رایگان روستاییان و عشایر محروم کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
با حکم دکتر حجت الله عبدالملکی ، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وظایف و اختیارات وی در خصوص اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در این وزارتخانه، به سید مرتضی موتورچی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۹:۰۳   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، از گسترش پوشش بیمه اجتماعی روستاییان در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از ابلاغ دستورالعمل جدید نحوه پرداخت کارمزد کارگزاری های صندوق بیمه اجتماعی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۳    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان بوشهر از انتخاب دهیاران این استان به عنوان مبلغان صندوق بیمه اجتماعی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
قانون مصوب مجلس شورای اسلامی درباره عضویت سازمان پدافند غیرعامل کشور در شورای عالی فضای مجازی در اولین جلسه این شورا در دولت سیزدهم اجرایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۳    
صندوق بیمه اجتماعی و بیمه سلامت استان همدان به منظور پوشش همگانی بیمه و گسترش خدمات همکاری می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۳    
مدیرصندوق بیمه اجتماعی استان همدان به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده شهید این استان دیدار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۳    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران با صدور احکامی جداگانه بر اساس ضوابط تشکیل و راه اندازی شورای امربه معروف و نهی از منکری دستگاه های دولتی و غیردولتی رئیس و اعضای شورای امربه معروف و نهی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۳    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین گفت: صندوق بیمه اجتماعی، وابستگی قشر مولد و تولیدکننده غیر مزدبگیر را به سازمان های حمایتی کاهش می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
میز خدمت بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر بمناسبت هفته دفاع مقدس با حضور جمعی از مردم و مسئولین در مسجد شهدای روستای هوفل برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۳    
صندوق بیمه اجتماعی در استان اصفهان به مناسبت هفته دفاع مقدس از کارگزاران رزمنده و ایثارگر و خانواده شهدای خود تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در راستای شفافیت درپیش گرفته خود صورتهای مالی سال 1399 خود را منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۲    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان در پیامی رحلت ملکوتی عالم ربانی علامه حسن زاده آملی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۲    
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر درپیامی درگذشت آیه الله حسن زاده آملی را تسلیت
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۲    
در پی رایزنی های صورت گرفته مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان خراسان جنوبی با دو دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه دولتی بیرجند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۲    
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، شرکت ارزش آفرینان صبا در نظر دارد تا تعداد40 نفر از کارکنان خود را در بخش امور نگهبانی و حفاظت فیزیکی مجتمع سیوان (تهران پارس خود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعهدات قانونی صندوق از مکانیزه شدن تمامی مراحل درخواست ازکار افتادگی بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان حمل بار و مسافر با عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر از 2 میلیون و 280 هزار تومان یارانه بیمه ای دولت بهره مند می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان هفتکل با حضور معاون فرماندار، مدیر صندوق بیمه اجتماعی خوزستان و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان فارس به مناسبت هفته دفاع مقدس به همراه فرمانداران و جمعی از مدیران این استان با خانواده های شهدای بیمه شده صندوق بیمه اجتماعی دیدار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۲    
به مناسبت هفته دفاع مقدس مسابقه نقاشی با موضوع قهرمان من ، به یاد دلاور مردی های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس برگزار می گردد. ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۲    
به مناسبت هفته دفاع مقدس مسابقه ویژه کارکنان و کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر با موضوع تاریخ دفاع مقدس برای دانلود کتاب و شرکت در مسابقه www.roostaa.ir به آدرس مراجعه فرمایید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بافندگان فرش حوزه ستاد بازسازی عتبات عالیات در شهرستانهای استان خراسان جنوبی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
جشنواره شهید رجایی با شعار توسعه دولت الکترونیک و ارتقای فرهنگ سازمانی با هدف افزایش شفافیت، پاسخگویی و کارآمدی برای معرفی دستگاههای اجرایی برتر در استانداری قزوین برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۴    
معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری کردستان گفت: بهره مندی قشر مولد و جامعه روستایی از مزایای بیمه اجتماعی یکی از دستاوردهای مهم نظام در خدمت رسانی و ایجاد انگیزه در جامعه هدف است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه استان یزد از ساعت 9 لغایت 11 صبح روز چهارشنبه سی و یکم شهریور ماه 1400 با حضور در محل دفتر ارتباطات مردمی استانداری آماده پاسخگویی به مردم از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۴    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی و کارکنان صندوق از بازماندگان حادثه تصادف مینی بوس در محور روستای پالنگان استان کردستان دیدار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۴    
هم زمان با شروع به کار اعضاء ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا، پیام رسالت صندوق برای بیش از 1100 نفر از اعضاء شورای اسلامی استان سمنان ارسال شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین معارفه و تکریم معاونین امور اقتصادی و فرهنگی اجتماعی این وزارتخانه گفت : در وزارت مردم، نتیجه و ثمره کار باید به خود مردم برسد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی از واریز مستمری شهریور ماه مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۱    
حاج طاهر سلیمانی جانباز شیمیایی و از یادگاران دوران هشت سال حماسه دفاع مقدس پس از تحمل چند سال درد و رنج به همرزمان شهید خود پیوست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان یزد یکی از مشکلات اساسی جامعه به خصوص جامعه روستایی را کم توجهی و برخوردار نبودن آنها از پوشش بیمه ای بیان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در آیین معارفه و تکریم مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: کارآمد سازی مدیریت و افزایش بهره وری در همه بخش ها به خصوص در حوزه های اقتصادی تامین اجتماعی باید در دستور ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی انتخاب زاکانی به عنوان شهردار و آغاز به کار وی را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۲    
جلسه بررسی راهکارهای افزایش تعامل و همکاری و نیز استفاده از بانک اطلاعاتی بیمه سلامت استان فارس با حضور با حضور لطفی مدیر کل بیمه سلامت و حسن کمالی مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان فارس برگزارشد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۲    
استاندار قزوین گفت: صندوق بیمه اجتماعی بهترین پشتوانه برای قشر مولد و تولید کننده غیر مزد بگیر است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۲    
مدیرکل امورعشایر استان یزد گفت: عشایر فاقد بیمه شناسایی و با طرحهای تشویقی تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، تعاونی ها را یک اهرم مناسب برای توسعه اقتصادی دانست که می تواند هم گام با سیاست های حاکمیت در بهبود شرایط زندگی، کار ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور گفت: برای این صندوق سالانه 8 سطح درآمدی تعریف می شود و در سال 1400 که در کمترین سطح درآمدی ماهانه 650 هزار تومان تعیین شده و در بالاترین سطح یک ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۴۲    
در راستای تحقق و توسعه عدالت اجتماعی، بیمه اجتماعی روستائیان تنها چتر حمایتی از جامعه مولد و قشر زحمتکش روستایی است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۷    
نشست صمیمی جمعی از اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان سیستان و بلوچستان با امان الله شاقوزائی مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۲۷    
صندوق بیمه اجتماعی و سپاه شهرستان دامغان با هدف گسترش فرهنگ بیمه در روستاها و مناطق عشایری و توانمندسازی روستائیان و عدالت اجتماعی همکاری می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۷   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی با تبریک هفته تعاون، این هفته را یادآور نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به تجلی اقتصاد مردمی دانست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۵۷    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان خراسان جنوبی گفت: با مقایسه آمار بیمه شدگان سال گذشته نسبت به سال 98 به طور میانگین 260 درصد رشد داشتیم که رکورد جدیدی در درکل 15 سال صندوق در استان است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۷    
کارگزار صندوق در خوزستان نائب رئیس ه یأت بازی های روستایی و عشایری شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی به مناسبت هفته دولت از مستمری بگیران استان هرمزگان تجلیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
علی شیرکانی از پروژه خدمات الکترونیکی و استانداردسازی پرونده های بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۶    
اقدامات اخیر صندوق در همسان سازی حقوق و افزایش 25 درصدی مستمری بازنشستگان در سال 1400 منجر به افزایش رضایت مندی و امنیت اقتصادی در زندگی روستائیان و عشایر شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خوزستان بر استفاده از ظرفیت صدا و سیما به منظور اطلاع رسانی خدمات این صندوق به جامعه هدف تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این وزارتخانه یکی از بزرگترین وزارتخانه های کشور است که به دلیل گستردگی وظایف نامش را وزارت مردم گذاشته ام .
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۲۶    
مدیر صندوق ذخیره بسیجیان فارس گفت: اطلاع رسانی خدمات صندوق به بیش از 500 هزار بسیجی فعال استان فارس در دستور کار قرار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی در دیدار با نمایندگان استان همدان گفت: این صندوق دستاورد نظام بوده و تنها صندوق بزرگی است که بعد از انقلاب شکل گرفت، بنابراین و وظیفه ما پاسداشت از آن است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان البرز با مرکز ساماندهی و توسعه مشاغل خانگی استان البرز تفاهم نامه امضاء کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
احکام مستمری بگیران بخش قلعه قاضی شهرستان بندرعباس اعطا شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۵۶    
نماینده ولی فقیه در استان سمنان بیمه های اجتماعی را کنترل کننده چرخه فقر و ابزاری برای میزان توسعه یافتگی دانست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۶    
چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۶    
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: نقش بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر در حفظ امنیت اقتصادی و توسعه روستاها انکارناپذیر است و لازم است از تمام ظرفیتهای استان جهت گسترش و پوشش همگانی این ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۶    
یادداشت سکینه اشرفی عضو هیئت مدیره صندو ق بیمه اجتماعی؛ بودجه در نهادهای بزرگ بخش عمومی از جمله صندوق بیمه اجتماعی علاوه بر برنامه ریزی و کنترل عملیات اجرایی و خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری شهرستان شادگان طی نامه ای دستورالعمل ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان را به رؤسای ادارات ابلاغ کرد
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۳:۳۶    
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، شرکت ارزش آفرینان صبا درنظر دارد تا خرید یک دستگاه دیزل ژنراتور با ظرفیت 200 کیلوولت آمپر k.v ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۳:۳۶   + ۵۳ سایت دیگر  
سردار دکتر غلامرضا جلالی با بیان اینکه درگیر 6 مدل جنگ سایبری هستیم اظهار داشت: از منظر پدافند غیرعامل ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۳۶    
مدیر صندوق در آذربایجان غربی بزرگترین چالش سال جاری جامعه هدف را مواجه با خشکسالی نام برد که باتوجه به وابستگی معیشت به کشاورزی اقتصاد خانوار تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۶    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت روز خبرنگار از برخی از رسانه های استان بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۶    
مدیرکل سابق امور عشایر یزد گفت: 50 درصد از عشایر یزد بیمه صندوق بیمه اجتماعی هستند و 30 درصد از آنها هیچ بیمه ای ندارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۶    
مدیر کل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی از واریز مستمری مرداد مستمری بگیران این صندوق خبر داد
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۶    
در هر سازمان و نهاد دولتی که دستی در بنگاهداری دارد، به واسطه جایگاه هایی که هیئت مدیره از آن خود می کنند، نگاه ها برای کسب آن جایگاه های خاص به ویژه از سوی برخی مسئولان یا نمایندگان مجلس ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۶    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان خراسان شمالی گفت: باتوجه به اینکه اغلب اقتصاد مردم خراسان شمالی مبتنی بر کشاورزی و دامداری است بروز بحران هایی مانند سیل و خشکسالی آن را بسیار آسیب پذیر کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۶    
کمالی مدیر صندوق در فارس گفت: معلمین آموزش و پرورش عشایری بهترین سفیران صندوق جهت معرفی خدمات بیمه اجتماعی در جامعه عشایری هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۶    
فرماندار بشرویه گفت: همواره تاکید می کنم تمام افرادی که درحوزه روستایی و کشاورزی مشغول به فعالیت هستند از بیمه برخوردار باشند تا بتوانند از مزایای ازکارافتادگی و بازنشستگی آن استفاده کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۷:۰۶    
مدیر صندوق بیمه استان یزد از افزایش 21 درصدی نرخ رشد بیمه شدگان فعال استان یزد در تیر ماه 1400 نسبت به خرداد ماه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۶:۳۶    
فرماندار لاهیجان، تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را از دستاوردهای بزرگ نظام و انقلاب اسلامی دانست و گفت: خدماتی که صندوق به کشاورزان، روستاییان و عشایر غیور کشور ارائه می دهد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در البرز از پوشش بیمه ای بیش از 2 هزار شهروند البرزی در سال 1399 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۶    
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهادت سه تن از عشایر غیور کشورمان را درپی آتشسوزی جنگلهای تنگه هایقر تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۶    
اساسنامه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در 23 ماده به تصویب و تایید شورای عالی رفاه رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
صندوق بیمه اجتماعی با هدف تسهیل و پوشش بیمه ای رانندگان فاقد بیمه سراسر کشور با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور تفاهمنامه همکاری امضا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۶    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان آذربایجان غربی بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر را یکی از ظرفیت های مهمی دانست که قشر زحمتکش کشاورز، روستائی و عشایر امکان بهره مندی از آن را دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۴۰ سایت دیگر  
سردار غلامرضا جلالی نسبت به حواشی به وجود آمده پیرامون طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۱:۳۶    
نماینده بیرجند، درمیان و خوسف گفت: جامعه شریف روستایی و عشایری کشور و به ویژه استانهای کم برخوردار مانند خراسان جنوبی نیازمند توجه بیشتر هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۶    
مدیر کل اوقاف استان قزوین گفت: خدمات صندوق بیمه اجتماعی را دلیلی برای آرامش برای کشاورزان، روستائیان و عشایر در دوران کهنسالی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۶    
جلسه هم اندیشی استان فارس با حضور روئسای ادارات تعاون روستایی بیش از 20 شهرستان این استان تشکیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۶    
براساس گزارش عملکرد سه ماهه صندوق بیمه اجتماعی، این صندوق در میزان جمعیت تحت پوشش خود در مقایسه با سال گذشته رشد 67 درصدی را تجربه کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۶    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان آذربایجان شرقی از افزایش 53 درصدی بیمه شدگان جدید علاوه بر سهمیه تکلیفی ابلاغ شده در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۶    
بودجه در نهادهای بزرگ بخش عمومی از جمله صندوق های بیمه اجتماعی علاوه بر برنامه ریزی و کنترل عملیات اجرایی و خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم، یک الزام قانونی نیز به شمار می رود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۶    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان همدان از بخشدار و دهیاران زرین دشت شهرستان نهاوند تقدیر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گلستان گفت که 63 هزار و 545 نفر از اهالی 18 تا 50 سال مناطق روستایی و عشایری و نیز شهرهای زیر 20 هزار نفر استان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری مناقصه تنظیفات صندوق
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در پی تفاهمنامه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان خراسان جنوبی با اداره کل فنی و حرفه ای استان کارآموزان فنی و حرفه ای استان تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۶    
مهلت ارسال پیشنهادات مناقصه مجتمع تجاری- اداری- مسکونی استان اصفهان تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۶    
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان کازرون گفت: بیمه اجتماعی به اقشار کم برخوردار روستایی و عشایری کمک کرده و بهترین پشتیبان برای آینده آنان در زمان پیری و ناتوانی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۶    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان همدان از بخشدار ودهیاران بخش پیرسلمان شهرستان اسدآباد به دلیل همراهی و همکاری با این صندوق تقدیر و تشکر کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...