چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۶:۵۱Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

رویکرد (rooykard.ir)

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۸:۴۵    
در جلسه ای با حضور رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی لرستان و مدیر کل آموزش و پرورش استان، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علمی کاربردی لرستان و آموزش و پرورش امضا شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۸:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
نرخ رشد اقتصادی که در سال 1391 به منفی 8/6 درصد رسیده بود پله پله خود را به 4/5 درصد در بهار امسال رساند و نرخ تورمی که در آن سال ها به بالای 40 درصد رسیده بود اکنون تک رقمی شده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۸:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
اعضای شواری عالی خانه موسیقی روز یکشنبه 16 آبان ماه انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در حاشیه نمایشگاه امروز شخصیت هایی چون دکتر واعظی وزیر ارتباطات و حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات از نمایشگاه بازدید کردند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
امروز دوشنبه هفدهم آبان 1395 هجری خورشیدی، هفتم صفر 1438 هجری قمری و هفتم نوامبر 2016 میلادی است. 63 سال پیش در چنین روزی، محمد مصدق نخست وزیر قانونی ایران در یک دادگاه نظامی محاکمه شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۸:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تصاویر نیم صفحه روزنامه های ورزشی 17 آبان به مسائل مختلف ورزشی به ویژه مراسم تشییع زنده یاد منصور پورحیدری اختصاص دارد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
به گفته وزیر نفت در ماه اکتبر، ایران روزانه 2 میلیون و 440 هزار بشکه نفت خام صادر کرد که این میزان صادرات نفت خام بی سابقه بوده است ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
حسن معجونی بازیگر و کارگردان تئاتر با حضور در غرفه خبرگزاری مهر از تغییر سبک زندگی و کوچ خود به شهر رشت سخن گفت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست استان یزد موسسه اعتباری ثامن گفت: کارکنان شعب معرفی طرح های تسهیلاتی جدید به مشتریان را در اولویت کاری خود قرار دهند
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۸:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به وظایف ایران به عنوان قدرت درجه اول منطقه در برابر کشورهای همسایه افزود: هر جا نیاز باشد به کمک همسایگان می رویم ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
باید مسیر وصول مطالبات از شعب و مذاکره با بدهکاران آغاز شود. لذا در صورت بی نتیجه بودن مذاکرات ضروری است پرونده ها به وکلای طرف قرارداد سپرده شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
صافدل گفت: تقویت صادرات باعث ایجاد و افزایش فضا و فرصت های شغلی، تغییر و تحول در تولید و اقتصاد می شود. اما چنانچه دولت به بحث صادرات به صورت جدی تر نپردازد وضعیت نامناسب اقتصادی ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۸:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک مسکن از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها بازدید کردند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه روسای شعب سرپرستی خراسان رضوی عنوان شد:پرداخت تسهیلات با اعتبار سنجی دقیق مشتریان سبب کاهش مطالبات و جلب رضایت مشتریان و سهامداران می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۲۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
بازیگر سریال هشت و نیم دقیقه گفت: درست است که در قسمت های ابتدایی حضور نیما کم است، اما همینطور که به سمت قسمت های میانی و پایانی سریال نزدیک می شویم، نقش نیما در قصه پررنگ و متفاوت تر می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۸:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
کارگردان فیلم بازگشت گفت: من به مدت 25 سال نمونه ای حی و حاضر در کنارم بوده و در کنار پدر زیست کرده ام. ابراهیم حاتمی کیا برای من استاد زندگی و فیلمسازی و از همه مهم تر پدر بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۸:۱۸    
گدای سر کوچه و میدان را چگونه نگاه کنیم. در ازای نگاهی که به او می اندازیم پول طلب نکنیم؟ یا از مالیاتمان کم نشود؟
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۶:۳۴   + ۳۳ سایت دیگر  
نماینده سازمان حج و زیارت در عراق اعلام کرد: در حادثه تروریستی سامرا، 61 زائر ایرانی مجروح شده اند که هم اکنون به بیمارستانی در بغداد منتقل شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۶:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به رشد معاملات خرید مسکن در هفت ماهه ابتدای سال جاری گفت: یخ رکود عمیق مسکن در حال شکستن است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۶:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر دفتر تاریخ شفاهی حوزه هنری از چاپ خاطرات حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه و مؤسسه کیهان، در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۶:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
کارگردان فیلم ابوزینب گفت:اینجا از طریق رسانه شما عنوان می کنم که تولید فیلم ابوزینب بدون هیچ کمکی از سوی دولت ساخته شد و متعلق به شرکت لبنانی الارض است که شریکش هم موسسه بیان متعلق به رادیو و ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۵:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
خودروساز ژاپنی مزدا از محصول جدید و دونفره خود (MX-5 Speedster) رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۴۱ سایت دیگر  
سایت باشگاه استقلال نوشت: مجتبی جباری بازیکن پیشین استقلال و تیم ملی درگذشت منصور پورحیدری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۶۸ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی درگذشت منصورپورحیدری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۵:۱۹   + ۲۶ سایت دیگر  
قهرمان سابق کشتی ایران از خانواده مرحوم پورحیدری عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۵:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
در مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری، هواداران دور فرهاد مجیدی جمع شده بودند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۴:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سکه تمام بهار آزادی با قیمت یک میلیون و 118 هزار تومان در بازار به فروش رسید.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۴:۵۸   + ۳۶ سایت دیگر  
جعفر دهقان از علت همکاری با پروژه "یتیم خانه ایران" تا نادیده گرفتن نقشش در محافل مختلف هنری سخن گفت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مسئول دفتر یک رسانه آمریکایی در تهران، طی گزارشی نوشته که مناظره های هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ به ابزار ایرانی ها برای استهزای دموکراسی آمریکا تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
پنجمین دوره همایش ریحانه الحسین با محوریت نوگلان حسینی سه تا شش سال، روز پنج شنبه 20/8/95 در حسینه دو طفلان حضرت زینب (س) برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۴:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: به خاطر بررسی شرایط مصدومان تیم ملی خیلی زود تبریز را به مقصد تهران ترک می کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۴:۱۳   + ۹۶ سایت دیگر  
رئیس شورای رقابت از آزادسازی قیمت پژو 207 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مستند نیمه شب 24آوریل ( بازخوانی تسخیر لانه جاسوسی و حمله آمریکا به طبس) شب گذشته با سخنرانی دکتر حسن عباسی، سردار سعید قاسمی و حسین شیخ الاسلام در سالن سوره حوزه هنری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۴:۰۱   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه در مصاحبه با روزنامه انگلیسی ساندی تایمز، تأکید کرد که غربی ها دیگر شدت عمل سابق را در برابر سوریه ندارند و ضعیف تر شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ماجراهای کارت سوخت، این کارت کوچک مستطیل شکل، گویا پایان ندارد؛ چرا که مجلس نشینان حذف این کارت را با دست پس می زنند و با پا پیش می کشند ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
چین در یک دهه اخیر از کشورهایی بوده که به هر قیمتی بازارها را خراب کرده و به سود دهی رسیده است. موضوع مورد نظر در گزارش امروز ما دست درازی چشم بادامی ها به صنعت پولساز زعفران ایران بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی مدیر نظام های پرداخت بانک مرکزی از عزم نظام بانکی برای ساماندهی فعالیت سایت های تجارت الکترونیک و کسب و کارهای اینترنتی خبر داده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۳:۲۲   + ۶۲ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه کشورمان با ذکر جزییات بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در تهران، گفت: مراحل داخلی بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در تهران در حال انجام است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۳:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
در حالی کارشناسان اقتصادی عنوان می کنند حجم نقدینگی تا پایان سال 96 به 1700 هزار میلیارد تومان می رسد که در چند روز گذشته معاون اقتصادی بانک مرکزی از رسیدن حجم نقدینگی به رقم یک هزار تریلیون و 122 ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۱:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر خودداری بانک ها از افتتاح حساب و صدور کارت عابربانک برای مشتریان بدهکار که در برخی رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده است، صحت ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۱:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اگر کلینتون انتخاب شود، اتفاقی برای بازار ایران نخواهد افتاد، اما اگر ترامپ انتخاب شود، قطعا تنش ها در بازار ارز افزایش خواهد یافت و حتی این امکان وجود دارد که تنش ها آن قدر افزایش یابد که دولت ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۱:۴۴   + ۵۱ سایت دیگر  
تسهیلات پرداختی بانک ها طی شش ماهه سال 1395 به بخش های اقتصادی مبلغ 2328.8 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ 727.3 هزار میلیارد ریال (معادل 45.4 درصد) افزایش داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۱:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مقامات عراقی با درک عدم توانایی نیروهای بومی خود برای صنعتی کردن این کشور اقدام به حمایت از سرمایه گذاری خارجی کردند به طوری که قوانین و شرایط این کشور در بین کشورهای سرمایه پذیر در رده A قرار دارد و ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۱:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
واقعیت آن است که کشورهای درحال توسعه به دلیل دسترسی نداشتن به تکنولوژی و روش های نوین برای تکمیل چرخه تولید در زمینه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و.. ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
هرچند صنعت هوایی ایران که تاکنون نزدیک به چهار دهه برای رسیدن به هواپیماهای جدید صبر کرده می تواند سه ماه دیگر نیز با همین روال فعلی کار خود را ادامه دهد ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به صدور بیش از 100 هزار کد مدرسی در مراکز علمی کاربردی کشور، گفت: 50 هزار مدرس متقاضی تدریس در مراکز دانشگاه علمی کاربردی هستند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
پس از خبر خودکفایی در تولید بنزین تا پایان سال، حالا نوبت گازوییل است. اگرچه سال گذشته گزارش ها نشان داد که کشور از واردات گازوییل بی نیاز شده، اما حالا بیژن زنگنه ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۱:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور گفت: شورای عالی محیط زیست درخواست تقلیل سن معاینه فنی خودروها از 5 سال به 2 سال را دارد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
روز ملی پرنده نگری به همت معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در تاریخ 4 آذرماه در محل خانه طبیعت گردی ایران در مجموعه فرهنگی – تاریخی سعدآباد برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۱:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: یکی از اهداف جدی معاونت علمی و فناوری حمایت از راهکارهای فناورانه و محصولات دانش بنیان در حوزه آب به عنوان جدی ترین نیاز کشور است و فناوری هایی که نقشی در ارائه ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۰:۵۹   + ۸۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد: با رونمایی از سامانه شناسایی خانه های خالی در سال 1396 این خانه ها مشمول مالیات می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۴۲ سایت دیگر  
اولین مرحله از قرعه کشی جشنواره مشتریان شتابی بانک ایران زمین برگزار و برندگان آن اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۰:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
استقبال مخاطبان ترکیه ای از فیلم سینمایی محمد رسول الله در مدت یک هفته بسیار چشمگیر بود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۰:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
با هدف تسریع و تسهیل در انجام امور بانکی هموطنان، بانک سینا خدمات ویژه و مکانیزه را در اختیار شرکت ها و موسسات مختلف قرار می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
طبق آخرین اعلان مرکز آمار، تورم تولیدکننده بخش صنعت در 4فصل منتهی به تابستان 95 به 0.2درصد رسید، این درحالی است که این شاخص در 2 فصل متوالی قبل از آن منفی بوده است ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بعد از خصوصی سازی، مفاهیم توسعه، نیاز مشتری و خدمت رسانی از چارچوب تعاریف دولتی خارج شد و تعاریف جدیدی به منظور تحقق مشتری مداری و ارتقای کیفیت گرفت؛ بنابراین اجرای برنامه تحول در مخابرات ضروری است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با عزیمت زائران به مناسبت اربعین حسینی و در جهت تسهیل در ارائه خدمات بانکی، دو دستگاه خودپرداز سیار و یک دستگاه خودپرداز ثابت بانک قرض الحسنه مهر ایران در پایانه مرزی مهران "استان ایلام" ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نام فیلم موقعی مطرح شد و سر و صدا به پا کرد که از طرف انگلستان برای حضور در بخش بهترین فیلم خارجی زبان فرستاده شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در کارگاه آموزشی نظارت بر تسهیلات اعطایی بانک توسعه تعاون باقر فتاحی عضو هیئت مدیره،از الکترونیکی شدن حوزه نظارت این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۰:۱۱    
بدیهی است که رشد اقتصادی باید حداقل در میان مدت با خروج از رکود و رونق در اقتصاد ، کاهش نرخ بیکاری ، رشد نرخ پس انداز و مصرف، رشد شاخص بورس و سایر مشخصه های توسعه اقتصادی سازگاری داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تازه ترین شماره نشریه حکیم اقتصاد ( شماره 51 ) منتشر شد .
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات در دومین روز کاری خود شاهد حضور چهره های شناخته شده ای بود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
محفل بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با نور شهیدان مدافع حریم اهل بیت(س) روشن شد و عطر یاد و خاطره این قهرمانان بی نام و نشان در کوچه شهدای مدافع حرم نمایشگاه پیچید.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۹:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
نتایج یک بررسی از میزان استفاده مشتریان نظام بانکی از بانکداری الکترونیک نشان می دهد که 32.5 درصد تهرانی ها از موبایل بانک برای انجام امور بانکی استفاده می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
قدردانی مدیر اجرایی شورای مجمع خیرین استان سیستان و بلوچستان از بانک اقتصادنوینمدیر اجرایی شورای مجمع خیرین استان سیستان و بلوچستان با اهدای لوحی به مدیرعامل بانک اقتصادنوین از اقدامات این بانک در ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۹:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن در سفر به یزد صبح امروز با استاندار یزد دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۹:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره بانک سپه در سومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در کیش در پاسخ به خبرنگاران گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۹:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
برنامه مناظره از جمعه این هفته با حضور مسئولان حوزه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی از شبکه یک سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۹:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
کتاب وقتی از خواب بیدار شدم یکشنبه 16 آبان ماه با حضور محمدرضا شرفی خبوشان و راضیه تجار مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۹:۱۵   + ۱۲۰ سایت دیگر  
رییس جمهوری در حکمی خانم دکتر زهرا احمدی پور را به عنوان معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تصاویر نیم صفحه روزنامه های ورزشی چاپ امروز یکشنبه شانزدهم آبان به مسائل مختلف ورزشی به خصوص فوتبال اختصاص دارد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نشست بررسی فیلم مستند قصه فیل و الاغ با حضور حسن عباسی کارشناس و استراتژیست دیروز 15 آبان در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
موضوع محاسبه سود سپرده و تسهیلات بانکی یکی از پرابهام ترین موضوعاتی است که مردم با آن سروکار دارند، چراکه هر بانکی یک فرمول برای محاسبه سود دارد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر روسیه از تمایل این کشور برای تبدیل بخشی از ذخایر ارزی این کشور به یوآن چین خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۸:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز و از اعضای حزب موتلفه اسلامی صبح امروز (یکشنبه) درگذشت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۸:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در حکمی زهرا احمدی پور را به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۸:۴۸   + ۴۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز و از اعضای حزب موتلفه اسلامی صبح امروز (یکشنبه) درگذشت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۸:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دو رکعت نماز بگزار سپس دستانت را به درگاه خدای عز و جل بالا ببر و او را ثنا بگو و بر فرستاده اش درود بفرست و با آیات پایانی سوره حشر و شش آیه آغازین سوره حدید و دو آیه سوره آل عمران، خدا را بخوان.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۸:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان تهران با بیان اینکه در 6 ماهه امسال به میزان 2 سال قبل، معتادان خیابانی تحت درمان قرار گرفته اند از عدم پذیرش زنان معتاد خیابانی در مرکز شفق خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
امروز یکشنبه شانزدهم آبان 1395 هجری خورشیدی، ششم صفر 1438 هجری قمری و ششم نوامبر 2016 میلادی است. 27 سال پیش در چنین روزی ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
بانک سرمایه به منظور معرفی خدمات، فعالیت ها و دستاوردهای خود در سومین نمایشگاه بین المللی بورس،بانک، بیمه و خصوصی سازی در جزیره کیش به همراه شرکت های تابعه حضوری فعال داشت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۸:۳۳    
قوانین پیچیده و غیرکاربردی دولت برای اقتصاد باید حذف شود و اقتصاد با توجه به نگاه اقتصادی و در فضای دموکراسی و آزاد به فعالیت بپردازد در این شرایط بخش خصوصی نیز بهتر و موفق تر به فعالیت می پردازد و ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۸:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
روابط عمومی فیلم سینمایی ساعت 5 عصر اعلام کرد که تا صدور پروانه ساخت این فیلم توسط وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی هیچگونه فعالیتی در این پروژه آغاز نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۸:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران به همراه تنی چند از مدیران از بیمارستان بانک بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۸:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک سرمایه در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود، مراسم گرامیداشت روز دانش آموز را با حضور برخی مسئولان خود در مدرسه پسرانه تهرانی باقرشهر برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی استقلال در گفتگو با مسئولان باشگاه علاوه بر اعلام مخالفت با جدایی مهاجم این تیم اعلام کرده مهاجم فصل پیش را نیز برگردانند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۷:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سرمربی سابق استقلال در پاسخ به متن کنایه آمیز کاپیتان کنونی آبی ها گفت: اسم که نیاورده، ولش کنید!
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۶:۳۶   + ۶۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که برخورد ماموران راهور با مواردی چون بدحجابی و کشف حجاب در خودروهای سواری به قوت خود ادامه داشته و تعطیل نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اگر قصد خرید عینک آفتابی و طبی مناسب را دارید خواندن این مطلب را از دست ندهید.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۵:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک توسعه صادرات ایران به سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج متصل شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۵:۲۱   + ۸۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه بیانیه مشترک شورای همکاری خلیج فارس و ترکیه درباره جزایر سه گانه ایرانی پیام آشکار ضد ایرانی دارد گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اولین کمپین تخصصی خدمات بازاریابی و تامین مالی صادرات به کشور روسیه در سامانه باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات با هدف تسهیل و تسریع فرآیند ارایه خدمات مالی و بازاریابی به مشتریان و اعضای باشگاه راه ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۵:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
فرزند اسطوره باشگاه استقلال اعلام کرد به هیچ عنوان خانواده وی راضی به برگزاری مراسم تشییع پیکر پدرش در ورزشگاه آزادی نیستند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اشعار شهادت حضرت رقیه(س) ویژه ماه صفر را در اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۴:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
بانک تجارت با استقرار دستگاههای خودپرداز در پایانه های مرزی غرب و جنوب کشور ، خدمت رسانی به کاروان های عزاداری اربعین حسینی را آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
سکه تمام بهار آزادی در نیمه پاییز با قیمت یک میلیون و 118 هزار تومان فروخته شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۴:۴۸   + ۳۹ سایت دیگر  
به دنبال استقبال گسترده هموطنان از خدمات متنوع کارت های سپهر بانک صادرات ایران تعداد کارت های صادره توسط این بانک از شهریور 94 تا شهریور 95 از 11 میلیون کارت گذر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۴:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاملات فرابورس ایران هفته گذشته با رشد متغیرهای شاخص کل و ارزش بازار همراه شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۴:۳۳    
همزمان با همایش منطقه ای شرکت مخابرات ایران در استان سمنان، پروژه FTTH (فناوری فیبر به خانه) در شهر سمنان توسط دکتر سراییان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران مورد بازدید قرار گرفت.
مشاهده نتایج بیشتر...