پنجشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۵:۱۴Sep 2018 20

سبا724 (saba724.ir)

سبا724 28 اسفند 1394 سبا724 28 اسفند 1395 سبا724 28 اسفند 1396 سبا724 1 فروردین 1397 سبا724 1 اردیبهشت 1397 سبا724 30 خرداد 1397 سبا724 2 تیر 1397 سبا724 1 مرداد 1397 سبا724 1 شهریور 1397 سبا724 2 شهریور 1397 سبا724 3 شهریور 1397 سبا724 4 شهریور 1397 سبا724 5 شهریور 1397 سبا724 6 شهریور 1397 سبا724 7 شهریور 1397 سبا724 8 شهریور 1397 سبا724 10 شهریور 1397 سبا724 11 شهریور 1397 سبا724 12 شهریور 1397 سبا724 13 شهریور 1397 سبا724 14 شهریور 1397 سبا724 15 شهریور 1397 سبا724 16 شهریور 1397 سبا724 17 شهریور 1397 سبا724 18 شهریور 1397 سبا724 19 شهریور 1397 سبا724 20 شهریور 1397 سبا724 21 شهریور 1397 سبا724 22 شهریور 1397 سبا724 23 شهریور 1397 سبا724 24 شهریور 1397 سبا724 25 شهریور 1397 سبا724 26 شهریور 1397 سبا724 27 شهریور 1397 
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مردم همچنان این سوال را دارند که تکلیف برخی پرونده های مفاسد اقتصادی چه شد؟ این هنر قوه قضائیه است که شبهه را از ذهن مردم پاک کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۲    
در راستای تفاهم نامه منعقده بین پست بانک ایران و کمیته امداد امام خمینی(ره) و به منظور حمایت و توانمندسازی محرومان جهت ایجاد اشتغال پایدار درمناطق روستائی و عشایری ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۲    
شعب بانک صادرات ایران وجوه حق تقدم های استفاده نشده سال مالی 96 بیمه سرمد را به سهامداران پرداخت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۷    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینکه دولتی ها اصرار دارند تصویب لوایح مرتبط با FATF راهگشا خواهد بود، گفت: شواهد نشان می دهد که تصویب این لوایح چندان راهگشا نیست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۷    
دبیر شورای عالی فضای مجازی از تلاش برای ارائه متمرکز خدمات بانکی بر روی پیام رسان بله خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۲    
مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بانک ایران زمین، رأس ساعت 15روز دوشنبه مورخ 1397/07/09 در محل هتل بزرگ تهران تشکیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۲    
سخنگوی فراکسیون مستقلان مجلس از جلسه این فراکسیون با رئیس کل بانک مرکزی برای بررسی اقدامات بانک مرکزی برای مدیریت بازار ارز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۷    
از فروردین ماه امسال با تسهیلات بانک ملی شرکت سیمان مند دشتی بوشهر به عنوان یک پروژه ملی راه اندازی شد و نقش موثری در جهت توسعه اقتصادی و صنعتی استان بوشهر و اشتغالزایی در این استان داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۲    
بانک مرکزی خلاصه نتایج گزارش متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی در هفته منتهی به 23 شهریور را اعلام کرد که طی آن قیمت 6 گروه نسبت به هفته قبل از آن افزایش و چهار گروه کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۷    
در راستای استقرار کامل بانکداری مدرن و بهره مندی از ظرفیت فناوری های نوین با امضای تفاهم نامه با پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، ایجاد مرکز نوآوری بانک رفاه را کلید خورد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۷    
بانک پاسارگاد در راستای نهادینه سازی فرهنگ بهره مندی از بانکداری الکترونیک و افزایش آگاهی هم میهنان جهت جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۲    
بانک رفاه به منظور تسهیل و تسریع ارائه خدمات نوین بانکی ، امکان انتقال وجه از مبدا بانک رفاه به تمامی کارت های عضو شبکه شتاب از طریق اپلیکیشن موبایلی تاپ را فراهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۷    
همزمان با فرارسیدن ایام محرم بانک ایران زمین برای چهارمین سال متوالی اقدام به برگزاری مسابقه فرهنگی تحت عنوان محرم ایران زمین در قاب تصویر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۷    
بر اساس دستورالعمل بانک مرکزی، واردات ارز به کشور قاچاق نیست و اکنون گزارش های رسمی حکایت از شدت گرفتن ورود دلار از افغانستان به ایران دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۲    
خط تولید لوله های فولادی اسپیرال کارخانه لوله و پوشش سلفچگان با حضور عضو هیات مدیره بانک ملی ایران افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۲    
بانک ملی در حمایت از ازدواج جوانان در پنج ماه ابتدای امسال تعداد 99 هزار و 326 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ارزش بیش از هفت هزار و 123 میلیارد ریال تخصیص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۷    
به اعتقاد یک کارشناس اقتصادی اگر این شیب عجیب و غریب و صعودی که دلار به خود گرفته ادامه پیدا کند نرخ برابری آن در بازار تا پایان سال به 40 هزار تومان می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۲    
علی اصغر رفاهی گفت: اگر مردم بابت دادن وام ها و سودهای کلان گلایه مند هستند یا بدهکاران کلان بانکی را می شناسند و مدرک و سندی هم دارند به ما حتما گزارش دهند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۲    
به گفته مدیرعامل بانک ملی ایران در بیش از 2000 شعبه این بانک سیستم تحویلداری تحت وب از راه اندازی میشود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۷    
معاون بین الملل، معاون حقوقی و پارلمانی و معاون اداری و مالی بانک مرکزی مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۷    
برای شرکت در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا تا 31 شهریورماه جاری، فرصت باقی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۷    
رییس پژوهشکده پولی و بانکی اعلام کرد: درباره نرخ سود، باید توجه داشت ما بر روی لبه تیغ حرکت می کنیم و در شرایطی قرار داریم که تصمیم گیری در قبال نرخ سود بسیار بغرنج است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۲    
مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: پس از ارائه سوپر محصولاتی مانند سامانه بام ، پیام رسان بله و اپلیکیشن 60 ، بانک ملی ایران به زودی سوپر محصول دیگری با عنوان ملی پلاس را رونمایی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۷    
قرارداد واگذاری زمین به شرکت پرداخت الکترونیک سامان در پارک فناوری پردیس، طی مراسمی با حضور مدیرعامل این شرکت و مدیرکل امور شرکت های دانش بنیان پارک، امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۲    
بانک مرکزی بخشنامه امهال تسهیلات دریافتی کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه در سال زراعی 1397 -1396 را به مدت سه سال، ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۲    
بانک ملی ایران با نگاه حمایتی به بخش های اقتصادی، در پنج ماه ابتدای سال جاری بیش از 345 هزار میلیارد ریال تسهیلات اعطا کرده است که در این میان سهم صنعت و معدن از دیگر بخش ها قابل توجه تر بود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۷    
تابستان در پایان راه است ولی مشکل همچنان باقیست، کو تا بارش های پائیزی؟ بانک ایران زمین هم خود را مسئول دانسته و با یک ایده خلاق در فضای مجازی طرحی را به اجرا گذاشته تا راه های صرفه جویی و مصرف بهینه ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۷    
مشتریان بانک ملی ایران که به هر دلیلی ملی کارت خود را تعویض می کنند، پس از تغییر شماره کارت، نحوه استفاده آنها از سامانه بام با کمی تغییر به قوت خود باقی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۹    
کسانی که کالاهای با ارزشی مانند طلا و سکه و ارز دارند و به دنبال پیدا کردن راهی برای افزایش سطح امنیت این دارایی ها هستند، می توانند از پیشنهاد ویژه بانک ملی ایران استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۴    
در راستای اشتغالزایی برای جوانان و تلاش برای رفع موانع تولیدات داخلی، حمایت از تولیدکنندگان و به خصوص تولیدکنندگان جوان در دستور کار بانک شهر قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۴    
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه از برگزاری جلساتی با بانک مرکزی به منظور تبدیل کارت بانکی یارانه افراد به کالا کارت خبر داد و گفت: برای 10 میلیون نفر کوپن الکترونیکی صادر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۹    
بانک ملت درباره نوسان قیمت سهام و شناسایی سود تسعیر ارز دارایی ها و بدهی های ارزی قابل دسترس و مربوط به سال گذشته توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۹    
رئیس بیمه مرکزی انجام صحیح ماموریت صندوق تامین خسارت های بدنی را در گروی توانمندی شرکت های بیمه عنوان کرد و گفت: شرکت های بیمه 8 درصد از حق بیمه دریافتی شخص ثالث را به صندوق تزریق می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۹    
بررسی عملکرد بازار ثانویه نشان می دهد با وجود ثبت رکورد 9850تومانی برای معادل یورویی نرخ در سامانه نیما، از روز گذشته با افزایش عرضه قیمت به سمت متعادل شدن حرکت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۴    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز گذشته ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۴    
دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران از طرح های اشتغال ز ائی این بانک در استان خراسان رضوی که ازمحل تسهیلات صندوق توسعه ملی تأمین اعتبار شده است بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۹    
بانک ملّی ایران در ادامه سیاست های حمایتی خود از اشتغال و تولید کشور، در پنج ماه ابتدای امسال 237 فقره تسهیلات به بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۹    
دبیرکل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی از تقاضای بانک ها برای به جریان افتادن کارمزد خدمات الکترونیکی از سوی بانک مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۹    
امید کیلر رییس شورای روابط بازرگانی ترکیه ایران پیشنهاد کرد در پی گسترش روابط سیاسی و اقتصادی و توافق بر سر تجارت با ارز ملی، بانک مشترکی برای انجام معاملات و تجارت بین دو کشور تاسیس شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۹    
با حضور دکتر سهمانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران دفتر بانکداری شرکتی و اختصاصی این بانک در این استان و در شهر مشهد افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۹    
میزان واگذاری سرمایه گذاری های بورسی و املاک مازاد بانک رفاه کارگران طی سال های 1396 و 1397 بالغ بر 11000 میلیارد ریال بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۸    
دبیر ستاد خیرین مدرسه ساز بانک صادرات ایران از اجرای 105 پروژه حمایتی این بانک در مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۳    
بانک ملی ایران در راستای اجرای سیاست های خروج از بنگاه داری بانک ها، تعداد 157 مورد از املاک و شرکت های مازاد تملیکی خود را تعیین تکلیف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۸    
معاون اقتصادی بانک مرکزی گفت: بنا بر تقویم آماری، ارقام مربوط به نرخ رشد اقتصادی هر فصل در هفته آخر فصل بعد منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۸    
رئیس سازمان برنامه و بودجه از تدوین برنامه جامع مقابله با تحریم شامل 5 بسته اجرایی خبر داد و گفت: درقالب یکی از بسته ها، یک میلیارد دلار اعتبار برای حفظ اشتغال موجود اختصاص خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۸    
رییس کل اسبق بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی در حال حاضر واقعیت بازار ارز را پذیرفته، به آن رسمیت داده و سعی کرده با انضباط گرایی آرامش نسبی را در بازار ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۳    
بانک مرکزی خلاصه نتایج گزارش متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی در هفته منتهی به شانزدهم شهریور را اعلام کرد که طی آن قیمت 8 گروه نسبت به هفته قبل از آن افزایش و دو گروه کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۸    
با توجه به زمان یک هفته ای تا پایان مهلت تعیین شده برای شرکت در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا، به منظور تسهیل دسترسی هموطنان، امکان افتتاح غیرحضوری حساب نیز فراهم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۸    
بررسی آمار عملکرد بانک ها و موسسات اعتباری کشور حاکی از آن است که مبلغ کل تسهیلات اعطایی در تیر 97 نسبت به اسفندماه سال 96 رشد 3.3 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۸    
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: علی رغم دستور معاون اول رئیس جمهور به بانک مرکزی مبنی بر واگذاری ارز نیمایی به ایرلاین ها، بانک های عامل از اجرای آن طفره می روند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۱    
همزمان با نودمین سالگرد تاسیس بانک ملی ایران، از تمبرها و سکه های یادبود این رویداد رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۱    
علاوه بر قاچاق و سفته بازی روشهای دیگری برای خروج ارز از کشور وجود دارد که دولت سیاستی برای کنترل و ممانعت از خروج آنها ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۰    
نظر به عدم حصول به حد نصاب لازم برای رسمیت قانونی جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه (نوبت اول) ساعت 15 روز یک شنبه مورخ 1397.04 ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۰    
معاون اسبق وزارت اقتصاد گفت: بدهی دولت به بانک ها از سال 83 تا پایان سال گذشته 54 برابر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۵    
بانک ایران زمین قابلیت های تقویم دیجیتالی بانک را در یک فایل صوتی در اختیار مشتریان گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۴    
پرداخت خودکار قبوض خطوط تلفن همراه اول ازطریق سامانه ی بانک پرداخت ملت امکان پذیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۹    
اسامی برندگان سی و دومین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۴    
نشست مشترک مدیرعامل پست بانک ایران و معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۴    
سازمان برنامه وبودجه کشور اعلام کرد:افزایش نرخ ارز هیچ درآمد مازادی برای دولت ایجاد نکرده و مابه التفاوت نرخ ارز 3800 تا 4200 به کالاهای اساسی، نهاده های کشاورزی و دامی و دارو پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۷:۰۴    
رئیس کل بیمه مرکزی گفت: در خصوص تعیین نوع ارز برای پرداخت خسارات احتمالی صنعت بیمه و تامین آن با نرخ بازار ثانویه توافقاتی با بانک مرکزی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۹    
پست بانک ایران براساس تفاهمنامه ای که با صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی امضا کرد، به طرح های بخش معدن و صنایع معدنی تسهیلات اعطا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۹    
بانک سامان مراحل و جزییات دریافت ارز با نرخ بانکی نیما از شعب این بانک را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۹    
در سه روز گذشته 685 هزار و 50 یورو ارز مسافرتی در شعب منتخب بانک ملی ایران به فروش رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۹    
دستورالعمل اعطاء تسهیلات ارزی جهت واردات دارو، تجهیزات پزشکی از سوی بانک مرکزی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۴    
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دستورالعمل و ضوابط اجرایی رفع تعهد ارزی صادرکنندگان و برگشت ارز حاصل از صادرات کالا به چرخه اقتصادی کشور را اصلاح و به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۴    
طبق آمارهای بانک مرکزی در تیر امسال منابع صندوق پس انداز مسکن با رشد 41 درصد طی یک سال به 9.2 هزار میلیارد تومان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۴    
محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پنج پروژه بزرگ ارتباطی از جمله نصب و راه اندازی 6دستگاه خودپرداز (ATM) پست بانک ایران در استان آذربایجان غربی را با سرمایه گذاری بیش از 220 میلیارد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۹    
بر اساس اعلام بانک مرکزی، تا پایان معاملات روز گذشته(20 شهریورماه)، دو میلیارد و 817 میلیون یورو معامله شده که نرخ هر یورو در محاسبات آن، 9011 تومان بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۹    
بانک ملی ایران با هدف افزایش بهره وری و رفاه بیشتر کاربران و نیز افزایش امنیت کاربران، اپلیکیشن 60 را به روز رسانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۴    
جانشین پلیس فتا گفت: 35 درصد از برداشت های غیر مجاز در بستر کپی کردن کارت ، برداشت از طریق کیلاگرها و برداشت های فیشینگ انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۴    
بعد از گذشت 3 روز از تهدید جدی رئیس جمهور در خصوص برخورد با خیانت صادرکنندگان، عرضه ارز صادراتی مجددا به روال قبل و میانگین تزریق 65 میلیون یورو بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۹    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: قدم های خوبی میان دو کشور ایران و هند برای همکاری های اقتصادی از طریق ریال و روپیه برداشته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۴    
رئیس سازمان مالیاتی از دسترسی کامل این سازمان به اطلاعات بانکی مودیان و جمع آوری اطلاعات 90 درصد سپرده گذاران در بانک مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۹    
بانک مرکزی امروز چهارشنبه21 شهریور ماه 1397نرخ 39 ارز مبادله ای را اعلام کرد که براین اساس نرخ بانکی 18 ارز افزایش و قیمت15 واحد پولی کاهش داشته است. در این میان نرخ 6 ارز نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۹    
در دو روز نخست از دوره جدید فروش ارز مسافرتی، شعب بانک ملی ایران 250 هزار یورو به مشتریان فروختند. به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این میزان ارز در اختیار 342 نفر قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۹    
بانک ملی اعلام کرد: ارائه هرگونه خدمات بانکی در شعب این بانک از پانزدهم مهرماه سال جاری تنها با دریافت کارت شناسایی ملی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۶:۵۲    
بانک صادرات در راستای حمایت از بخش های مختلف تولید و اشتغال در استان قزوین با تخصیص بالغ بر7هزار و 128 میلیارد ریال از ابتدای سال 97 بیش از 11 هزار و 133 فقره تسهیلات در بخش های مختلف اقتصادی این ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۲    
در جلسه ای با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، سرپرست معاونت امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران معارفه شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۲    
رییس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی با بیان اینکه از نظر زیرساختی رشد نقدینگی ایران بالا است، 5 راهکار مدیریت پایدار نقدینگی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۲    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از اتمام بررسی مواد مربوط به بخش بانک مرکزی در طرح قانون جامع بانکداری جمهوری اسلامی ایران در نشست کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۷    
خبرنگاران حوزه بانک امروز از موزه بانک ملی ایران بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۲    
طی پنج سال اخیر 4 هزار و 707 میلیارد ریال املاک مازاد بانک سپه به فروش رفته و حدود دو برابر این میزان هم آماده واگذاری است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۶    
بانک مرکزی جزییات دستورالعمل تغییر تملک سهام بانک ها و موسسات اعتباری و غیر اعتباری را به نظام بانکی کشور ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۶    
معاون بانک مرکزی از جلسه روز گذشته این بانک با وزارت صنعت در خصوص شیوه های رفع تعهد ارزی صادرکنندگان خبر داد و گفت: اصلاحیه این بخشنامه امروز ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۱    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 19 ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز دوشنبه افزایش، قیمت 13 واحد پولی دیگر کاهش و نرخ 6 ارز دیگر و دلار هم ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۶    
وزیر ارتباطات گفت: تحول در اقتصاد دیجیتال اتفاقی است که در 10 سال آینده رخ میدهد و باید برای آن برنامه داشت و آمادگی آن را داریم تا منابع پست بانک را برای حمایت از شرکت هایی که در حوزه تحول دیجیتال ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۶    
دکتر فرحی در پیامی آغاز ایام محرم و صفر و سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۶    
رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه باید پول و سرمایه موجود را به سمت تولید هدایت نماییم گفت: روند نقدینگی در کشور را مهار خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۱    
جوایز برندگان نهمین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین - بهار 97- به برندگان آن اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۱    
در راستای مشتری مداری و با هدف تسهیل فرایند ثبت و پیگیری پیشنهادهای مشتریان و کارکنان، اولین برنامه موبایلی نظام پشنهادها در سیستم بانکی با عنوان "نظام پیشنهادها" در بانک رفاه رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۶    
یکی از مهم ترین وجوه تسلط اروپا بر ایران، نظام بانکی بود تا جایی که حتی اسکناسهای رایج نوسط انگلیس ها چاپ می شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۶:۵۱    
بانک ملی ایران در طول 90 سال فعالیت پولی و بانکی در کشور در حوزه های مختلفی پیشرو بوده و این روزها با اقداماتی در جهت خروج از بنگاهداری مهر تایید دیگری بر پیشتازی خود نشانده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۶    
مهلت تعویض دسته چک های قدیمی تا آبان ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۱    
عرضه ارز مسافرتی در شعب منتخب بانکی، امروز هم ادامه یافت با این تفاوت که دلار در اختیار مسافران قرار نمی گیرد؛ ولی نرخ یورو نسبت به روز گذشته 1000 تومان کاهش یافته و به 13700 رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۱    
با ادامه روند افزایشی بدهی دولت به شبکه بانکی مجموع رقم آن به حدود 283 هزار میلیارد تومان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۱    
با وضعیتی که در حوزه نظام بانکی پیش آمده شاهد هستیم بنگاه ها بانک دار شده اند چرا که به این نتیجه رسیده اند بهتر از اینکه بروند بانک بزنند و برای یک وام درخواست های متعدد بدهند خود می توانند با تاسیس ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۱    
بانک آینده رتبه نخست اعطای تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط (SMEs) در استان های البرز و گلستان را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۵:۰۶    
ایران بیشتر از دو برابر میانگین جهانی شعبه بانکی دارد. این موضوع درحالی رخ می دهد که سایر کشورهای جهان با رشد فناوری اقدام به حذف شعب فیزیکی بانک ها کرده اند و بانک های مجازی راه انداخته اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۵    
عضو شورای فقهی بانک مرکزی وضعیت کنونی را مناسب برای فروش اموال مازاد بانک ها دانست و گفت: کارمزد خدمات بانکی باید اصلاح شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۵    
توجه ویژه به شرکت های دانش بنیان، یکی از برنامه های مهم بانک ملی است و از این رو حمایت های همه جانبه ای از این شرکت ها صورت می گیرد به طوری که پرداخت تسهیلات به دانش بنیان ها همواره در دستور کار بانک ...
مشاهده نتایج بیشتر...