یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۲:۵۱Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

ثلاث (salas.ir)

  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۳    
امام جمعه کنگان : دستور ریاست جمهوری در خصوص ساماندهی مسئله ته لنجی ستودنی است / بدهی 25 میلیارد تومانی ، کمبود امکانات ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث – نیروهای پیمانی بیمارستان کنگان نسبت به تأخیر هفت ماهه در پرداخت حقوق خود توسط بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گلایه مند هستند و خواهان رسیدگی به این مساله از سوی مسؤولان استان می باشند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۳    
گزارش های متعدد شهروندان کنگانی به سایت خبری ثلاث حکایت از گلایه از کیفیت و کمیت نان های پخت شده در برخی نانواهای سطح شهر دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۳    
به گزارش ثلاث، متاسفانه باخبر شدیم که در تاریخ 10مهر ماه 1400 طی صید انجام شده با تورهای حصاری( حلقه ای) حدود 5 تن ماهی از نوع دارو (تبان ، تن) از فاصله حدودی 20 مایلی و بالاتر ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ثلاث – داستان عمومی و انقلاب کنگان گفت: درزمینه صیانت از اراضی ملی 16 هزار متر مربع از اراضی ملی در این شهرستان آزاد سازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
در سومین و آخرین روز برگزاری مسابقات دوومیدانی در ورزشگاه المپیک آتن، “احمد فرود” در ماده 10 هزار متر جاده به عنوان یکی از سخت ترین مواد برگزار شده، در یک رقابت سخت و نفس گیر موفق به کسب مدال طلا شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث- با حکم مدیر عامل شرکت جم صنعت کاران، مسعود آذرگون به عنوان رئیس روابط عمومی این شرکت منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۳    
ثلاث- کلمه عطاری در لغت به معنا دارو فروشی و دوا فروشی میباشد. البته عطر فروشی هم معنی می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۴    
مهارت های تحقیقاتی بخش مهمی از فرایند یادگیری هستند ، چه ذهنی و شخصی و چه در برنامه درسی دانشگاهی یا مدارس ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث- با پیگیری دکتر موسی احمدی نماینده مردم جنوب استان بوشهر و با همت و اعتباری که پتروشیمی جم به مبلغ 900 میلیون تومان گذاشته است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۴    
ثلاث- یکی از مطالبات مردم جنوب استان بوشهر، با توجه به سفر هیات دولت به این استان، احداث باند دوم جاده مهم، استراتژیک، ترانزیتی و پر حادثه ی جم -فیروزآباد – شیراز است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۶:۳۴    
ثلاث- اجرای کامل مصوبه روی زمین مانده معین نفت برای بیماررستان کنگان به عنوان خواسته عمومی مردم شهرستان کنگان از رئیس جمهور می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۶:۰۴    
ثلاث- قابل توجه همشهریان گرامی، خدمات دندان پزشکی در کلینیک بیمارستان امام خمینی کنگان ارائه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: تقویت زیرساخت ها در بخش های مختلف، رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی و ایجاد رونق و توسعه مهمترین مطالبه مردم این استان از دولت سیزدهم است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۲:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
واتس اپ، اینستاگرام و فیس بوک در ساعات گذشته دچار اختلال شده و به طور کامل متوقف شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۲:۳۴   + ۴۴ سایت دیگر  
نماینده وزن 92 کیلوگرم ایران با برتری مقابل حریف روس، سومین مدال طلای کشتی آزاد ایران در رقابت های جهانی نروژ را از آن خود کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۴    
ثلاث-مدیرعامل شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه از آغاز دوره آموزشی آتش نشانان تازه استخدام شرکت مخازن سبز با 25 نفر نیروی بومی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۱:۰۴    
ثلاث: کارگاه آموزشی سامانه جامع تجارت با حضور معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر و کارشناس سامانه جامع تجارت در استان در شهرستان کنگان برگزار گردید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث- با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی کنگان، جلسه کمیته بدوی مجمع قرآنیان این شهرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ثلاث- امام جمعه کنگان با اشاره به سفر قریب الوقوع ریاست جمهوری به استان بوشهر گفت: با توجه به شرایط خاص شهرستان کنگان از جمله میزبانی از بخش عمده صنعت و حضور بزرگترین پالایشگاهها در این خطه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ثلاث- ثلاث- رئیس شورای شهرستان کنگان گفت: اولین و شاید یکی از مهمترین خواسته مردم شهرستان کنگان از استاندار بوشهر ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۳:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ثلاث- پتروشیمی جم در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود، 13 هزار جلد کتاب به مدارس شهرستان های کنگان، جم و عسلویه اهدا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۳:۰۴    
ثلاث- در اقدامی قابل تحسین فاز دوم دانه پاشی برای پرندگان حیات وحش در ارتفاعات کنگان انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث- مدیر عامل شرکت پلی پروپیلن جم گفت: توجه و اقدام در ایجاد زیرساخت های آموزشی و موضوعات روبنایی مرتبط با امر آموزش نباید صرفا با نگاه جبرانی انجام شود بلکه بر اساس اصول بنیادین توسعه متوازن ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث- شرکت پلیمر آریاساسول در آئین آغاز سال تحصیلی جدید همزمان با شروع ماه مهر حدود 1000 بسته تحصیلی را در میان دانش آموزان توزیع کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۴    
ثلاث- رئیس محیط زیست شهرستان کنگان خبر داد: حجم ریز گردها در هوای شهر کنگان به وضعیت خطرناک برای همه گروه های سنی رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۰:۰۴    
ثلاث- 2 مهر ماه سالروز راه اندازی هفته نامه استانی ثلاث جنوب است. ثلاث جنوب در تاریخ 2 مهرماه 1397 به شکل رسمی و با دریافت مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد کار خود را با شماره ثبت 83053 اغاز نمود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ثلاث- رییس دانشکده طب سنتی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: حجامت نمی تواند جایگزین واکسن کووید شود و مقاومت بدن را در مقابل این افزایش دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۱:۰۴    
اختصاصی ثلاث- سرمربی تیم فوتسال ایراندخت گفت: نوجوانان امروز، همسران و مادران آینده همین جامعه هستد و لذا باید برای مقوله ورزش و نشاط آنها هزینه و حمایت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ثلاث- فرمانده سپاه شهرستان کنگان در نشست با خبرنگاران افزود:دشمن بعد از هشت سال جنگ تحمیلی میدان را رها نکرده است، دشمنان میدان جنگ را عوض کردند و جنگ سخت را به جنگ نرم تبدیل نمودند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس هلال احمر کنگان گفت: یک فروند لنج تجاری با 6 سرنشین در 15 مایلی اسکله این شهر از غرق شدن نجات یافت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ثلاث-فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف کالای قاچاق به ارزش 150 میلیارد ریال در کنگان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ثلاث- صبح امروز دکتر موسی احمدی نماینده مردم شهرستان های کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی در راستای پیگیری میزان جذب اعتبار و پیشرفت فیزیکی پروژهای مناطق نفت خیز ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۴    
ثلاث- فرماندار شهرستان کنگان گفت: نقش و تلاش شبانه روزی نیروهای اورژانس در امداد رسانی به شهروندان بر کسی پوشیده نیست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۸    
ثلاث- مدرس شخصیت شناسی واستعدادیابی گفت: متاسفانه دراکثر مواقع بچه هایی که نمره ی بالایی در درس ریاضی کسب می کنند به عنوان دانش آموزان ممتاز و با استعداد شناخته می شوند و به سایر مهارتهای بچه ها کمتر ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۸    
اختصاصی ثلاث – براساس بند 8 از مصوبات هیات وزیران در جلسه مورخ 27 بهمن 1389 با شماره : 299113/46269 که در مرکز استان بوشهر برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۲۸    
با پیگیری های مکرر و اقدام موثر دکتر موسی احمدی نماینده مردم جنوب استان در مجلس شورای اسلامی، مصاحبه فنی و تخصصی هدلینگ باختر برای افراد بومی در استان بوشهر انجام خواهد شد .
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۸    
ثلاث- بازیکن کنگانی تیم فوتبال جوانان پرسپولیس تهران به ثلاث گفت: وضعیتم در تیم جوانان پرسپولیس تهران خوب است؛ امیدوارم روزی لباس بزرگسالان پرسپولیس را بر تن کنم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۵۸    
ثلاث- یادواره 5شهید مداح شهرستان کنگان وگرامیداشت شهید شاخص سازمان بسیج مداحان کشورشهید سید عبدالهادی موسوی کراماتی در شهرستان کنگان برگزار می شود .
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث- والدین محترم توجه فرمایند؛ طرح مکمل یاری با مگادوز ویتامین آ برای کودکان 2 تا 5 سال جهت تقویت سیستم ایمنی و کاهش خطر ابتلا به بیماری کرونا در کلیه مراکز خدمات جامع سلامت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث- نماینده کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت : قاطعانه دغدغه جدی مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی را پیگیری می کنم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ثلاث- جلاس سراسری مدیران ارزش آفرین در تحول و توسعه کسب و کارهای ایران در حالی به کار خود پایان داد که مدیرعامل شرکت پلی پروپیلن جم بعنوان مدیر ارزش آفرین معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
احتمال ابتلای پنجاه نفر از پرسنل تعمیرات در یک روز/ اورهالِ پالایشگاه نهمِ عسلویه را تا پایان واکسیناسیون کامل پرسنل لغو کنید
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث- سرپرست بیمارستان کنگان گفت: پروژه گاز گشی بیمارستان کنگان به 80 درصد پیشرفت رسید. فرماندار کنگان در انجام این پروژه نقش اساسی داشت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث – عضو شورای شهر کنگان و نماینده اهل سنت کنگان در شورا خبر داد: ان شاءالله در این هفته تابلویی با نام امام شافعی در یکی از خیابان های کنگان نصب خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۲۸    
ثلاث- اگر شما هم تولید کننده ای باشید که به کیفیت در کنار قیمت اهمیت می دهد؛ حتماً با قیمت انلاین مواد شیمیایی در سایت پیشگامان شیمی آشنا هستید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ثلاث- حرکت در مسیر سرآمدی محدود به دوره خاصی نیست و پتروشیمی جم با باور این موضوع با آرایش جدید در مدیریت راهبردی، ساختار، منابع انسانی و فناوری اطلاعات متناسب با شرایط محیطی امروز ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی بوشهر گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی کنگان حین کنترل شناورها در شهر نخل تقی به چهار فروند شناور تجاری حامل کالای قاچاق مظنون شده و آنان را متوقف کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ثلاث- مدیرعامل پتروشیمی جم گفت: با وجود مشکلات متعدد در حوزه تحریم های پتروشیمی، خوشبختانه شاهد هستیم پیچیده ترین مشکلات به دست کارشناسان و متخصصان توانمند کشور حل می شود و در کنار این تهدیدها فرصت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ثلاث- ثلاث- کارشناس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کنگان گفت: ما متعهدیم با تمام توان در راه گسترش فعالیت ها در قالب تعاونی برای رفاه حال مردم شهرستان از هیچ کوششی دریغ ننماییم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۸    
ثلاث- رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان کنگان گفت: بهترین و ارزان ترین راهکار را برای رونق اقتصادی کشور آن هم در وضعیت فعلی اقتصاد مقاومتی کشور توجه و حمایت از تعاونی ها می دانند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ثلاث- مدیر سرمایه گذاری، تأمین مالی و ارز پتروشیمی جم گفت: با توجه به ارائه اطلاعات جدید در خصوص عملکرد شرکت به ویژه عملکرد آن در سال مالی منتهی به اسفندماه 1399 و افق روشن پیش روی شرکت با یک درجه ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ثلاث- مدیر مجتمع پتروشیمی جم عنوان کرد: الفین در صنایع پتروشیمی به عنوان واحد مادر، خوراک بقیه واحدها را تولید می کند و توربین 301 نیز قلب واحد الفین است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۸:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهمی که زن و مرد میانسالی را دوشب پیش در خیابان شکری شهر بوشهر به قتل رسانده بود لب به اعتراف باز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگران پارس جنوبی در در این خصوص ابراز داشتند: برای اولین بار کارگران پیمانکاری یا همان ارکان ثالثِ مجتمع گاز پارس جنوبی، دارای تشکل صنفی می شوند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۵۸    
ثلاث – مدیرعامل پتروشیمی بوشهر از اهدای 18 هزار تن اکسیژن در 9 ماه گذشته برای نجات جان بیماران کرونایی به بیمارستان های استان بوشهر خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۹:۵۸    
به گزارش ثلاث نوزاد عجول سیرافی با تلاش پرسنل اورژانس در آمبولانس به دنیا آمد .
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری ثلاث : کودک 4 ساله کنگانی که به دلیل ترس از کرونا در منزل تحت درمان قرار گرفته بود بر اثر ایست قلبی ریوی فوت کرد .
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۲:۱۷    
ثلاث-شهرداربنک گفت:شهر از پتانسیل های خوبی بهره مند است اما تا زمانی که ورودی و خروجی شهر به کنگان مشخص نشود این توسعه به کندی پیش می رود چرا که مجاورت با این شهر مانع دیده شدن در استان یا کشور و ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۹:۱۷    
ظرفیت های انسانی کنگان و سایر شهرستان های جنوبی استان به اندازه ای هست که بتوانند پست های مدیریتی در سطح استان را نیز به راحتی دست بگیرند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ثلاث-براساس آخرین گزارش سامانه ماسک متعلق به وزارت بهداشت، چهار شهرستان دشتی، دیر، دیلم و عسلویه از وضعیت قرمز کرونایی خارج شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۲۲:۱۷    
ثلاث- حضور مردم و موسسات برای همیاری با بیمارستان امام خمینی یک حرکت و اقدام حماسی بود و البته برگ زرینی دیگری را بر افتخارات مردم این خطه اضافه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ثلاث- شرکت پلی پروپیلن جم و دانشگاه صنعتی شریف با هدف تنوع بخشی به سبد محصولات استراتژیک و ارزش آفرینی بیشتر تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی امضا کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۹:۱۷    
شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کنگان از 24 مرداد الی 7شهریور 1400 جهت تماس 09916360132 09917168031 آدرس اینستاگرام : Fatemeh.khajeh9@
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۲۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر و نماینده مردم شهرستان های کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۸    
ثلاث- کارگاه تولید صنایع دستی مددجویان تحت پوشش موسسه خیریه مهر طاها به زودی افتتاح می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۳:۴۸    
عباس تبرکی که ازسوی دکتر احمدی نماینده محترم جنوب استان ماموریت یافته بود که درجلسه 20 مرداد 1400 [ در بیمارستان کنگان]شرکت نماید ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۸    
ثلاث- مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در گفتگو با ثلاث اظهار داشت: پیگیر اجرای کامل مصوبه معین نفت برای بیمارستان کنگان خواهیم بود. همکاران ما همواره از خدمات بیمارستان امام خمینی بهره مند هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
علیرغم پیشنهاد اعضای شورا و شهردار بنک برای جا به جایی مرکز واکسیناسیون کرونا به مکانی بزرگتر ولی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان با تغییر مکان واکسیناسیون موافقت نکرد و همچنان این کار در مرکز ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۸    
ثلاث- رئییس کمیته امداد امام خمینی شهرستان کنگان به خبرنگار ثلاث گفت: تعداد 49 دستگاه یخچال به ارزش دو میلیارد و نهصد و چهل میلیون ریال و تعداد 60دستگاه کولر گازی به ارزش شش میلیارد و ششصد میلیون ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۰:۱۸    
ثلاث- با همت موسسه خیریه استانی مهر طاها، کارگاه نان اینترنتی به زودی افتتاح خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۲۳:۴۸    
ثلاث- نمایندگان استان بوشهر،در روز رای اعتماد به وزیر نفت صدای مردم و جوانان باشند و مظلومیت استان را فریاد بزنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۲۲:۱۸    
ثلاث- رئییس شورای اسلامی شهر کنگان گفت: با توجه به اهمیت مقوله درمان ، بیمارستان امام خمینی یکی از اولویت های شورای ششم جهت حمایت است و قطعا به عنوان وظیفه کنار این عزیزان خواهیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث- نیازمندی های بیمارستان کنگان با حضور مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس و نماینده دکتر موسی احمدی و فرماندار شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
زندگی نامه و سوابق وزیران پیشنهادی دولت سیزدهم به صورت رسمی منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۰:۴۸    
به گزارش ثلاث، به مناسبت روز خبرنگار، ظهر امروز شهرداری و شورای شهر بنک طی از رسانه ها تجلیل کردند. در این آیین که حجت ریحانی نیا شهردار، علی هوشیار ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
روش های بازیابی کیف پول های ارز دیجیتال افزایش ارزش ارزهای دیجیتال و فروش لحظه ای بیت کوین با افزایش تقاضا برای کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری و محبوبیت آنها کاملاً متناسب است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ثلاث-کارشناسان تغذیه می گویند صبحانه مهم ترین وعده غذایی است که گنجاندن برخی مواد در آن می تواند ایمنی بدن کودکان را در برابر بیماری ها از جمله کرونا تقویت کند. ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۰۸:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ثلاث-فرمانده انتظامی شهرستان کنگان از آزادسازی یک قطعه زمین به ارزش ده میلیارد ریال در شهر کنگان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۲:۱۹    
ثلاث : از گذشته تا به امروز ایران، نقش پررنگ و تاثیرگزار در معادلات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی داشته است که برای درک این مسئله باید ریشه های تاریخی این موضوع را جستجو کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ثلاث- سرپرست بیمارستان امام خمینی کنگان گفت: روز پنج شنبه از طرف شرکت کیمیای پارس خاورمیانه 3 عدد کولر 19 هزار اسپلیت به بیمارستان کنگان اهداء شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۰:۴۹    
ثلاث- طی مراسمی ساختمان امداد و نجات شهر نخل تقی با حضور استاندار بوشهر و مسئولین محلی به بهربرداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
ثلاث- با مصوبه هیات مدیره شرکت پتروشیمی جم و ابلاغ مدیرعامل هلدینگ شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، رضا علیزاده ، به سرپرستی شرکت پتروشیمی جم منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان کنگان بعد از زدن واکسن کرونا از مردم خواست تا واکسن کرونا تزریق کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان گفت: هر فردی که به ما مراجعه می کند ، چنانچه از دید پزشکی، نیاز به بستری داشته باشد، به هر صورت ممکن، شرایط بستری کردن وی را فراهم می نماییم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۹:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
ثلاث- هیات داوران جایزه جهانی داستان ما و کرونا برگزیدگان این جایزه را معرفی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۴۲    
ثلاث- این مصاحبه را به بهانه رونمایی از کتاب بندر کنگان در قاب خاطرات مجددا باز نشر داده ایم. این کتاب ارزشمند، تصاویر دهه 40 و 50 در کنگان را روایت می کند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۱۲    
ثلاث- فرماندار شهرستان کنگان در خصوص کتاب کنگان در قاب خاطرات گفت: جای بسی خوشحالی است که امروز شاهدیم بخشی از تاریخ کنگان توسط هنرمند و عکاس عزیز جناب اقای اسماعیلی از زاویه لنز و دوربین به دوره ما ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۱۲    
ثلاث- محمد رحیمی زاده به عنوان فردی که برای چاپ این کتاب بیشترین نقش را داشت، گفت: امیدوارم حمایت شورا و شهرداری ششم و همچنین نهادها و مسئولین را داشته باشیم تا بتوانیم این کتاب را به چاپ دوم و سوم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۴۲    
ثلاث- سرپرست بیمارستان امام خمینی کنگان گفت: دستگاه اکسیژن ساز سیار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بیمارستان امام خمینی کنگان نصب و راه اندازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ثلاث-پلیس شهرستان کنگان اعضای باند 3 نفره مزاحمت برای خودرو های عبوری را شناسایی و دستگیر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
ثلاث-مدیرکل شیلات استان بوشهر از زمان آغاز فصل صید میگو در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث- در راستای تقویت و ارتقای خدمات تشخیصی و درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با پیگیری سرپرست بیمارستان کنگان اقدام به تأمین و تحویل بخشی از دستگاههای مورد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
ثلاث- نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس در خصوص طرح صیانت از فضای مجازی گفت: در فراکسیون انقلاب اسلامی پیشنهاد دادم قبل از طرح، مناظره بین موافقین و مخالفین صورت بگیرد تا شفافیت کامل اتفاق بیافتد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۳    
ثلاث- اعتراض و اعتصاب کارگران صنعت نفت جنوب کشور در حالی به پایان رسید که بازهم خواسته آنان راه به جایی نداشت و بی سرانجام تر از همیشه رها شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
ثلاث-معاون سازمان حفاظت محیط زیست ایجاد آبشیرین کن ها و جلوگیری از ورود آب شیرین به دریا را از عوامل اصلی ایجاد فاجعه زیست محیطی در خلیج فارس عنوان کرد. ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از فوت 7 بیمار کرونایی در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ثلاث، روابط عمومی شرکت سیمان مند دشتی اعلام کرد: شرکت سیمان مند دشتی عرضه محصولات خود را برای سومین مرحله در روز چهار شنبه مورخ ششم مرداد ماه در بورس کالا آغاز خواهد کرد ...
مشاهده نتایج بیشتر...