شنبه ۱۰ آبانساعت ۰۸:۳۳Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

ثلاث (salas.ir)

  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۰:۳۶    
ثلاث-محمدامین احمدی بازیکن فصل قبل تیم ابوذرکنگان با عقد قرارداد سه ساله به تیم ایرانجوان بوشهر پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ثلاث-رییس آموزش و پرورش منطقه بردخون گفت: تبلت هایی که نفت وعده آن را داده بود به دانش آموزان بی بضاعت منطقه بردخون نرسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ثلاث-فرماندارشهرستان کنگان گفت:کارگاه های فنی و حرفه ای بروز باشند و نگاه ما بر این است که دانشجویان ارتباط موثری با محیط صنعت داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۶    
پتروشیمی جم به عنوان یک بنگاه اقتصادی با تولید محصولات پلیمری و شیمیایی با هدف خلق ثروت و دورنمای رسیدن به تعالی همواره خود را در قبال مردم منطقه مسئول می داند به همین منظور در راستای استراتژی بومی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
ثلاث-مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: برق گرفتگی جان یکی از شهروندان بردستان در شهرستان دیر را گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۲:۳۶    
ثلاث-پتروشیمی جم طی سال های اخیر به مباحث مسئولیت های اجتماعی ورود کرده و در کنار اهداف توسعه، تولید و صادرات، به مقوله های اجتماعی توجه ویژه داشته است که خود موفقیت و افتخار بزرگی است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
ثلاث-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: کارخانجات سیمان استان بوشهر در صورت عدم تامین نیاز بازار استان، اجازه صادرات سیمان نخواهند داست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ثلاث-جوانان کنگانی باتوجه به علاقه زیادی که به رشته موتورسواری دارند سال هاست که خواستار پیست موتور سواری می باشند اما متاسفانه تااکنون این خواسته محقق و عملی نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ثلاث-فرماندار کنگان گفت: توجه و اهتمام جدی به توسعه روستایی از افتخارهای دولت به شمار می رود که باعث مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها در این شهرستان شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
ثلاث-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از آمادگی نیروهای انقلابی، مؤمن و روحانیت استان بوشهر برای اجرای فرمان مقام معظم رهبری در مقابله با بیماری کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
ثلاث-وزیر راه و شهرسازی گفت: طی دوسال گذشته شاهد جنگ اقتصادی بودیم و تغییرات نرخ ارز روی قیمت زمین و مسکن تاثیر داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث-فرماندار کنگان برای کمک در تهیه لوازم التحریر و نوشت افزار دانش آموزان نیازمند به پویش”پازل همدلی” پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ثلاث-معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: انسلوین لانتوس در داروخانه های منتخب استان توزیع شده و تلاش می شود به زودی محموله جدید آن تأمین و توزیع شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۹۰ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان از طریق نقد صریح و دلسوزانه و نظارت و کنترل بر بودجه و اجرای قوانینی که معطل مانده یا خلاف قانون عمل می شود دولت را به مجلس و مردم پاسخگو می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس هیئت کبدی استان بوشهر گفت: دو خواهر کبدی کار بوشهری از سوی مربی تیم ملی بانوان به اردوی تیم ملی کبدی دعوت شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
ثلاث-کارشناسان می گویند: بهترین ماسک هایتان را برای سفر های هوایی و در زمان پرواز نگهدارید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دیر از تصادف شدید در شهرستان دیر و کشته شدن دو نفر در این حادثه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
ثلاث-یک باب منزل مسکونی به ارزش یک میلیارد تومان در دهه وقف در محله کوزه گری شهرکنگان وقف گردید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ثلاث-مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: برای جلوگیری از ورود مستقیم فاضلاب به دریا، تصفیه خانه مرکزی فاضلاب در پارس جنوبی ایجاد می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ثلاث-محدودیت های شدید کرونایی از روز دوشنبه 5 مهر در 43 شهرستان کشور اِعمال و گروه های شغلی 2، 3 و 4 تعطیل خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: در شرایط کنونی مهم ترین مشکل فعالان اقتصادی بخش خصوصی این استان تحریم های ظالمانه و بخشی نیز ابلاغ مکرر و مستمر قوانینی است کسب و کار آنان را با اخلال روبرو می ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
ثلاث-جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک فقره زمین خواری به ارزش چهار ریال میلیارد ریال در شهرستان کنگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
ثلاث-دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 289 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۱:۳۶    
ثلاث-مسابقات آمادگی جسمانی ساحلی به مناسبت هفته تربیت بدنی به همت هیئت ورزش های همکانی شهرستان کنگان در ساحل شهربنک برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۱:۰۶    
ثلاث-تیم فجرکنگان به دلیل ضعیف بودن مدیریت ورزش کنگان امتیاز خود را به بوشهری ها واگذار می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۱:۰۶    
ثلاث- تیم ریشه دار میداف کنگان که قدمت 50 ساله دارد و در فصل قبل قهرمان استان بوشهر شده بوده است از مسابقات پیشرو انصراف داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۳۶    
ثلاث- سرپرست بیمارستان امام خمینی کنگان گفت: تعداد مراجعین بد حال کرونایی در حال افزایش است و لذا استفاده از ماسک، شست شوی دست ها و فاصله گذاری اجتماعی الزامی است
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
ثلاث- مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهرگفت: مجوز افزایش 100 تخت بستری در بیمارستان های تامین اجتماعی استان بوشهر صادر شد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ثلاث- رییس فدراسیون ورزش های همگانی هشدار داد که تا 20 سال آینده با سیل کم تحرکی در ایران مواجه هستیم که به عنوان یک چالش جدی برای کشور مطرح خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۳۶    
ثلاث- با اعلام باشگاه فرهنگی ورزشی سیراف خروج سهمیه بزرگسالان لیگ برتر فوتبال استان بوشهر از بخش سیراف لغو شد و سیراف یکی دیگر از نمایندگان کنگان در این رقابت ها خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۳۶    
ثلاث- یوسف صابر، دانشجوی کارشناسی ارشد روابط بین الملل دانشگاه شهید بهشتی، به نمایندگی از کشورمان در سومین اجلاس جهانی صلح در کشور ترکیه شرکت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۳۶    
این پنجمین خودکشی در چند هفته اخیر در استان بوشهر است
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
ثلاث-رییس اداره اوقاف و امور خیریه کنگان گفت: در حال حاضر میزان بدهی ادارات بابت موقوفات در اختیار اعم از حق پذیره و اجاره افزون بر 1000 میلیارد ریال است
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ثلاث-مسؤول سامانه شاد در اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از اهدای دو هزار تبلت به دانش آموزان نیازمند توسط وزارت نفت در استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
ثلاث-مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه “بیش از 80 درصد تیم های فوتبال در کشور وابسته به حمایت دولت هستند” گفت: با توجه به توانمندی اقتصادی استان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
ثلاث- ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر گفت: طی شش ماهه سال جاری 364 نوع کالا بر اساس ردیف تعرفه های گمرکی از گمرکات استان بوشهر به مقاصد کشورهای مختلف صادر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
ثلاث- استاندار بوشهر گفت: به منظور ایجاد محدودیت های تردد به استان در پایان هفته، پیشنهاد کنترل ورودی های استان به ستاد ملی کرونا اعلام شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ثلاث-دو هزار و 700 کیلوگرم مواد مخدر در ستاد فرماندهی انتظامی استان بوشهر به آتش امروز امحا شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث-خودکشی کودک 11 ساله و دو نوجوان 16 و 21 ساله در سه شهرستان همسایه یعنی؛ بندر دیر، بندر کنگان و جم، آنهم در جوار پارس جنوبی، پایتخت انرژی و بزرگترین میدان گازی جهان در کمتر از دو هفته ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
ثلاث-عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: اصلی ترین فلسفه صلح امام حسن(ع) نداشتن یاران وفادار بود، از این رو اردوگاه حضرت اصلا در موضع برتر قرار نداشت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۶   + ۷۸ سایت دیگر  
ثلاث-عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: در مجلس به این نتیجه رسیده ایم که استیضاح انجام نشود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۶    
از آنجایی که پوکی استخوان به عنوان یکی از بیماریهای شایع در دنیا می باشد بطوریکه از هر 3 زن یک نفر و از هر 5 مرد یک نفر به این بیماری مبتلا می باشد پوکی استخوان نوعی بیماری است که در آن استخوان ها ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
ثلاث-بر اساس طرح حمایت مالی از افشاگران فساد، چنانچه معاونین یا شرکاء جرمی، به صورت محرمانه یا آشکار جرم در حال وقوعی را به مراجع ذی ربط اطلاع دهد، از مجازات معاف خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ثلاث به نقل از مشرق، محمدرستم پور فعال رسانه ای درباره تاثیر انتخابات آمریکا بر انتخابات ایران در کانال تلگرامی خود نوشت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۵    
ثلاث-رئیس و پرسنل نیروی انتظامی کلانتری شماره11 حسین آباد شهرکنگان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در مرکز شهرکنگان بین مردم ماسک و بروشور پیشگیری از سرقت توزیع کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
ثلاث-نگاهی به عملکرد ماههای اخیر بانک مرکزی نشان می دهد سیاست و رویکرد بانک مرکزی در تخصیص ارز به واردات کالاهای اساسی و نهاده های دامی و مواد اولیه تولید داخلی نیز ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
ثلاث-نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: رئیس دستگاه قضا عنوان کرد که با زندانی کردن افراد به خاطر مهریه مخالفیم و معتقدیم کسی که معسر است نباید به زندان برود مگر اینکه ملائت و توانمندی وی برای پرداخت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ثلاث-مشکل ضعف و یا قطعی اینترنت یکی از مشکلاتی که چندین سال در جنوب استان بوشهر وجود دارد و مردم را به شدت کلافه کرده است اما متاسفانه تا کنون این مشکل رفع نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۵    
سرطان پستان، یکی از شایعترین سرطان ها در زنان میانسال می باشد که با شیوه زندگی سالم قابل پیشگیری است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث-پارک بانوان یکی از پروژه های قدیمی شهرکنگان است که به دلایلی نامعلومی تا به الان به اتمام نرسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۵    
ثلاث-از 24-30مهرماه هرسال، هفته ملی سلامت بانوان ایران (سبا) نامگذاری می شود.شعار برگزیده امسال “سلامت بانوان ایران در دوران کرونا “می باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۱:۰۵   + ۴۴ سایت دیگر  
ثلاث-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: خودکشی دو کودک و نوجوان در شهرهای جنوبی استان بوشهر در کمتر از یک هفته موضوع بزرگی است و نگرانی هایی در جامعه ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۰:۰۵    
ثلاث- چشمی نیست که ببیند و گوشی نیست که بشنود سالهاست که کوه از دست انسان ،صنعت وکوه خواران در حریم خویش به ستوه آمده و درد بی پایان بیزاری خویش را فریاد می زند...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۵   + ۵۱ سایت دیگر  
ثلاث-دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان از آغاز تحقیقات قضایی در خصوص یک خودکشی در یک خانه باغ خبر داد و گفت: متوفی ترک تحصیل کرده و پدر وی به جرم قتل در زندان به سر می برد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ثلاث-امام جمعه کنگان گفت:ترویج و نهادینه شدن فرهنگ مواسات در جامعه بویژه در شرایط دشوار اقتصادی کنونی می تواند گره گشای بخشی از مشکلات اقشار ضعیف جامعه باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس پلیس فتا استان بوشهر با اشاره به ارسال کلیپ های مومو برای برخی کاربران بویژه دانش آموزان گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ثلاث-حواس مان باشد که به همان اندازه که ممکن است عده ای از ترس و وادادگی، در اندیشه مذاکره با آمریکا باشند، عده ای نیز از ترس مذاکره، مذاکره را نفی کنند...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
لخته های خون در مدفوع ممکن است به رنگ قرمز روشن، تیره یا سیاه دیده شوند. رنگ مدفوع یا خون ممکن است نشان دهنده مکان خونریزی در دستگاه گوارش باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ثلاث-در این گزارش نگاهی داریم به برندگان مسابقه عکاسی دنیای کوچک نیکون 2020.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۱:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ثلاث-تالاب استیل یاهمان دریاچه متحرک یکی از تالاب های استان گیلان بوده که در فاصله 7 کیلومتری از شهر آستار و در نزدیکی روستای عباس آباد و جاده رشت به آستارا واقع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس اداره استاندارد شهرستان کنگان گفت:در حال حاضر مجموعه واحدهای تولیدی دارای علائم استاندارد در کنگان و دیر 31 واحد است که 34 محصول را تولید می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ثلاث-علی دشتی هافبک فصل گذشته تیم استقلال تهران به تیم ذوب آهن اصفهان پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۵    
ثلاث-پالایشگاه گاز پارس جنوبی( پالایشگاه ششم) بنا به درخواست رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان تعدادی اقلام مواد شوینده و بهداشتی به این مرکز درمانی اهداء نمود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ثلاث-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: 2هزار و 21 قطعه زمین از طرف اداره کل راه و شهرسازی این استان در12 شهر برای اجرای طرح ملی مسکن به این نهاد واگذار شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ثلاث-استاندار بوشهر گفت: از مجموع 480 میلیارد تومان سهم استان بوشهر از تسهیلات کرونایی تاکنون فقط 37 میلیارد تومان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
ثلاث-ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر از واردات 105 هزار و 840 تن کالای اساسی در نیمه نخست سال جاری از گمرک بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
ثلاث-معاون استاندار بوشهر گفت: این استان در زمینه استفاده از ماسک رتبه نخست کشور را دارد و در زمینه رعایت دستورالعمل های بهداشتی نیز جزو برترین ها است،
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
ثلاث-مدیر نصب تأسیسات شرکت نفت فلات قاره با بیان اینکه اکنون میزان قابل توجهی نفت از میدان فروزان در خلیج فارس استخراج و تولید می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی:شورای راهبردی پتروشیمی قول توزیع تبلت بین دانش آموزان بوشهری را داده بود/ کمیته امداد به خانواده های مستضعف رسیدگی کند
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ثلاث-اولین رویداد دیده شو در جنوب استان بوشهر با هدف گسترش فرهنگ نوآوری، خلاقیت و کارآفرینی به مناسبت سالگرد تاسیس دانشگاه علمی کاربردی به میزبانی مرکز آموزش علمی کاربردی کنگان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۰۶    
ثلاث-با درخواست سرپرست بیمارستان امام خمینی و تایید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، توفیق خلیفات به عنوان مدیر داخلی بیمارستان کنگان منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۰۶   + ۳۳ سایت دیگر  
ثلاث-پوکی استخوان ممکن است نشانه ای مهم از ابتلای شما به یکی از این بیماری های جدی تر و مرگبارتر یعنی بیماری قلبی باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۶    
ثلاث: مجمع بانوان شهرستان کنگان به پاس حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهربنک از مجمع بانوان شهربنک با صدور پیامی، قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۶    
ثلاث-با تصمیم هیات مدیره باشگاه ابوذر کنگان آقای احسان رحیمی برای دومین سال بعنوان سرمربی تیم فوتبال ابوذر انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ثلاث-نماینده گرمی در مجلس گفت: تا زمانی که صنعت خودروسازی ما دولتی باشد نه تنها وضع بهتر نمی شود بلکه بدتر هم خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ثلاث-امام جمعه کنگان گفت:در کنار توسعه صنعت ، توسعه خدمات عام المنفعه به مناطق پیرامونی صنعت از جمله شهرستان های کنگان و عسلویه ضروری است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر گفت: به دلیل اعتراض شهروندان، نصب بنرهای تصویر تسلیت و اعلامیه های ترحیم دارای ابعاد بزرگ در این شهر ممنوع است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ثلاث-امام جمعه بندرسیراف گفت:شهرباستانی سیراف دارای قدمت تاریخی زیادی است لذا باید پیگیر ثبت جهانی آن باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث-طی آئینی با حضور مسولین شهرستان کنگان و ائمه جمعه بندر سیراف شهردار جدید سیراف معارفه شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ثلاث-بیماری های مانند افسردگی، مشکلات تنفسی، آلرژی، اگزما، اضطراب و بدخوابی در فصل پاییز شایع تر است. با رعایت تدابیر و دستورات ساده مربوط به این فصل می توان از این مشکلات پیشگیری کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: یکی از بزرگ ترین نیروگاههای برق خورشیدی جنوب کشور در منطقه دشت پلنگ شهرستان دشتی استان بوشهر آماده افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
علی دشتی که بعد از دیدار با الاهلی عربستان اردوی استقلال در قطر را ترک کرد و به تهران برگشت، امروز در محل باشگاه استقلال حضور یافت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۳۱   + ۵۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان کرمانشاه از صدور قرار بازداشت موقت برای هشت نفر از کارکنان اداره گمرک کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۳۱   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری از بارش های رگباری همراه با رعد و برق، تندباد لحظه ای و کاهش دما در 17 استان کشور طی سه روز آینده خبر داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۳:۳۱    
ثلاث – مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر در نشست با نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات پیش روی مددجوهای این نهاد اظهار داشت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۳:۳۱   + ۵۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کنگان خبر وقوع قتل ناموسی در شهر بنک از توابع این شهرستان که اخیرا توسط شبکه های معاند در فضای مجازی منتشر شده است را تشریح نمود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث-داوطلب کنگانی با تلاش شبانه روزی خود توانست رتبه 4 کنکور سراسری هنر را کسب کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ثلاث-امام جمعه کنگان گفت: خدمات عام المنفعه صنعت به میزبانان صنعت بویژه کنگان قابل قبول و پذیرفتنی نیست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث- بخش زایشگاه بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر روز پنجشنبه در مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
ثلاث-دادستان عمومی و انقلاب دیلم از صدور دستور قضایی برای بررسی آتش سوزی بازارچه ساحلی بندر دیلم خبر داد و گفت: در همین رابطه یک نفر دستگیر و در بازداشت به سر می برد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
ثلاث-رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: بخش زایشگاه و اتاق عمل بیمارستان امام هادی(ع) دیر دارای 12 تخت با تجهیزات کامل و به روز راه ندازی است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
ثلاث-استاندار بوشهر گفت: در راستای ساماندهی وضعیت آب آشامیدنی با تلاش مسؤولان آب و فاضلاب از اول سال تاکنون دو هزار و 400 انشعاب غیر مجاز از شمال تا جنوب استان قطع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ثلاث-معاون سیاسی فرماندار دیلم با بیان اینکه بازارچه دیلم شامل 200 غرفه است که همگی پوشاک عرضه می کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۱    
ثلاث- با رایزنی کمیته امداد شهرستان کنگان و مساعدت پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه ، نوشت افزار برای حدود 80 دانش آموز تحت پوشش این نهاد تامین شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ثلاث-نماینده مردم کنگان، دیر،عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به حجم بالای پالایشگاه ها و پتروشیمی ها در عسلویه و جم سعی ما این است که 50 درصد از نیروی کار این صنعت را از نیروی بومی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث-به مناسبت روز آتش نشان، با حضور مسولین بخش سیراف از آتش نشانان شهرداری سیراف تجلیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۱    
ثلاث-شهرداری و شورای اسلامی بندرسیراف در مرحله اول 8میلیون تومان به مدارس سیراف کمک کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۱    
ثلاث-به مناسبت روز آتش نشان، هیئت دوچرخه سواری کنگان از آتش نشانان تجلیل کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر از برگزاری مراسم یوم الله 13 آبان در سراسر استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ثلاث-مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از دریافت 10 هزار 375 درخواست اینترنتی از سوی مددجویان تحت حمایت این نهاد در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...