یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۲:۵۲Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

ثلاث (salas.ir)

ثلاث 1 فروردین 1395 ثلاث 29 اسفند 1396 ثلاث 29 اسفند 1397 ثلاث 1 فروردین 1398 ثلاث 30 اسفند 1399 ثلاث 1 فروردین 1400 ثلاث 2 فروردین 1400 ثلاث 3 فروردین 1400 ثلاث 4 فروردین 1400 ثلاث 6 فروردین 1400 ثلاث 7 فروردین 1400 ثلاث 8 فروردین 1400 ثلاث 9 فروردین 1400 ثلاث 10 فروردین 1400 ثلاث 11 فروردین 1400 ثلاث 13 فروردین 1400 ثلاث 14 فروردین 1400 ثلاث 15 فروردین 1400 ثلاث 18 فروردین 1400 ثلاث 19 فروردین 1400 ثلاث 22 فروردین 1400 ثلاث 23 فروردین 1400 ثلاث 24 فروردین 1400 ثلاث 25 فروردین 1400 ثلاث 26 فروردین 1400 ثلاث 27 فروردین 1400 ثلاث 28 فروردین 1400 ثلاث 29 فروردین 1400 
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ثلاث-روستای شیرینو به عنوان بزرگ ترین روستای جنوب کشور و در سایه صنعت متاسفانه مردم آن برای درمان ساده باید به شهرهای همجوار بروند چرا که این روستا حتی یک درمانگاه ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ثلاث-دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: اگر بتوانیم کارخانه تولید بیماری کرونا یعنی بازار، ادارات، تجمعات خانوادگی و مسافرت ها را تعطیل کنیم سیر صعودی ابتلا به بیماری کرونا فروکش خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ثلاث-یکسان سازی رفاهیات کارکنان، افزایش 30 درصدی سرانه آموزش کارکنان، جذب 58 نفر نیروی جدید از طریق برگزاری آزمون استخدامی با ضریب 70 درصد نیروی بومی و کسب رتبه دوم ارزیابی مدل 34000 منابع انسانی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ثلاث-نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف دشمن اقتصاد کشور است، گفت: ما باید تلاش کنیم ضمن برداشتن موانع از سر راه تولید پشتیبانی هایی را از این بخش داشته باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۵    
ثلاث-امام جمعه کنگان گفت: از وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران انتظار داریم اختیارات پارس دو را بیشتر کنند تا بتوانند بخشی از حقوق شهرستان میزبان را بپردازند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۵    
ثلاث-رئیس کمیته امداد امام خمینی ره کنگان از مدیر عامل پتروشیمی جم به جهت کمک 300 میلیون تومانی این پتروشیمی،برای تهیه جهیزیه نوعروسان تحت پوشش طی پیامی تشکر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۵    
ثلاث- هلدینگ نفت و گاز پارسیان با خرید سهام این پروژه از هلندیگ خلیج فارس،به ساخت و راه اندازی پتروشیمی همت به عنوان تنها پروژه سبز منطقه پارس جنوبی سرعت بخشید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ثلاث ؛ بر اثر آتش سوزی سیلندر پیک نیکی و عدم آشنایی با خطرات آن در کنگان ؛ پنج مصدوم بر جای ماند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۵    
هند: درحالیکه موارد مبتلا به کووید19 در سراسر کشور به اوج خود رسیده است؛ جمعیت بسیار زیادی برای جشن گرفتن فستیوال Kumb Mela گردهم آمدند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۵    
نیک باتر رکورددار گینس،طی 2 سال، 211 ماراتن متوالی را دوید و به اولین دونده ای در دنیا تبدیل شد که در تمامی کشورهای جهان حداقل یک ماراتن را دویده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سرهنگ مهدی نظریه در این باره بیان کرد: درپی گزارش واصله توسط دوستداران حیات وحش مبنی بر شکار غیر مجاز در اطراف روستاهای شهرستان دیر ،ماموران انتظامی بلافاصله به محل اعزام شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۳۵    
ثلاث-در آستانه حلول ماه مبارک رمضان، گروه جهادی شهید پرهیزکار پس از یک ماه تحقیق و جمع آوری کمک های خیرین اقدام به آزادی یک نفر زندانی جرائم غیر عمد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
عبدالکریم گراوند گفت : طرح توسعه اسکله بندر کنگان یکی از اقدامات مؤثر در حوزه دریایی و بندری است که با جدیت پیگیر تکمیل آن هستیم.تسریع در اجرای طرح توسعه موج شکن های بندر کنگان ضروری است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: جذب نیرو در این سازمان صرفا از طریق آزمون استخدامی سازمان سنجش و انتصاب در سمت های مدیریتی نیز از طریق آزمون مدیران آینده و کانون های ارزیابی انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۰:۰۵    
ثلاث- با پیگیری های دکتر موسی احمدی نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی مشکل اساسی سی تی اسکن بیمارستان امام خمینی کنگان با ارسال تیوپ به صورت کامل حل خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کنگان گفت: آتش سوزی در سایت مشترک دفن زباله این شهرستان و عسلویه که از روز گذشته آغاز شده همچنان ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث-استاندار بوشهر گفت: در هفته آینده محدودیت های بیشتری در ادارات و فعالیت کارکنان استان بوشهر اعمال می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس جمهور گفت: که در برجام مذاکره کردیم و آمریکا را سر جایش نشاندیم، بنابر این ما توانمند هستیم و اینقدر بر روی توان ما شک نکنید. بگذارید مثل 100 روز اول تحریم ها را بشکنیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۵    
ثلاث-محلات اتاوا: کدام محله برای ما بهتر است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۵    
موسسه خیریه مهرآور کنگان در ارزیابی اخیر موفق شد گواهینامه ایزو 9001 را از شرکت کانادایی اخذ نماید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۳۵    
ثلاث / مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان غذا و داروی آمریکا اعلام نمودند که استفاده از واکسن Johnson& Johnson به صورت موقت متوقف می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث- در سال گذشته برای نخستین بار در تاریخ تاسیس این شرکت پتروشیمی، رکورد تولید بیش از یک میلیون و 220 هزار تن اتیلن در واحد الفین به ثبت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث- شرکت پلیمر آریا ساسول در قالب کمک های مومنانه و انسان دوستانه، به توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی میان مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) روستاهای منطقه نای بند اقدام نمود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ثلاث-معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: پذیرش حوزه های علمیه خواهران استان بوشهر آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس ستاد انتخابات بوشهر گفت: تعداد داوطلبان عضویت در شورا های اسلامی روستایی و تیره های عشایری استان به دو هزار و 948 نفر رسیده که بیش از 8 درصد نسبت به دوره قبل افزایش دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ثلاث-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: رفع مشکلات معیشتی نیازمندان از اولویت های ماه مبارک رمضان باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث-شاهکار جدید ناظرین همیشه غایب بر قیمت ها! مستاجرین در این اوضاع نابسامان به کجا باید پناه ببرند؟
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۲:۳۵    
جشن شروع ماه رمضان برای برخی از کشورهای قاره آمریکا در روز دوشنبه و در سایر کشورهای جهان، بسته به زمان مشاهده هلال ماه آغاز می گردد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ثلاث-با وجود بزرگترین صنعت نفت و گاز در منطقه جنوب استان بوشهر و تردد روزانه هزاران وسیله نقلیه در بزرگ ترین راه ترانزیتی غرب به شرق کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ثلاث-مسؤولین شهرستان از آبی بودن وضعیت عسلویه به خودشان می بالیدند اما طولی نکشید و آمدن نوروز عسلویه را قرمز کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۵    
ثلاث-محمد غلامی شاعر نام آشنای استان بوشهر است که به مناسبت انتشار آخرین اثر او” چهارفصل غزل” مصاحبه ای کوتاه و صمیمی با وی انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
ثلاث-امام جمعه کنگان گفت: 10 سال از عمر دستگاه سی تی اسکن این شهر گذشته و خرید دستگاه جدید یکی از نیاز های مبرم بیمارستان این شهر است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ثلاث- شرکت پتروشیمی جم در 12 ماهه منتهی به اسفند ماه سال 1399 از فروش محصولات خود 26286میلیارد تومان درآمد کسب نمود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ثلاث- پاکسازی سواحل نایبند در شهرستان عسلویه با مشارکت پتروشیمی جم ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ب️ه گزارش ثلاث ، هشت تن از روسای شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان عسلویه با اهدای لوحی به محمدرضا سعیدی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ثلاث-شهردار کنگان از اجرای پایش تصویری در مبادی ورودی و خروجی سطح شهر جهت کنترل ترافیکی بندر کنگان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۵   + ۷۶ سایت دیگر  
حالا اما مقامات مسئول در بانک مرکزی اعلام می کنند که تمامی ایرادات شورای نگهبان برای عملیاتی کردن حذف 4 صفر از پول ملی برطرف شده و کار از نظر بانک مرکزی تمام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ثلاث- جمعی از پرسنل اورژانس 115 بوشهر با ارسال مدارک و مستندات خود به این خبرگزاری خواستار انعکاس مشکلات خود شدند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ثلاث- در سفر یک روزه دکتر قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به استان بوشهر برای بررسی روند ارائه خدمات به بیماران کرونایی به شهر برازجان سفر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۵    
ثلاث- با توجه به موج جدید کرونا و در راستای پیشگیری از شیوع بیشتر این ویروس، دادستان شهرستان کنگان ممنوعیت های جدید را برای مشاغل و رانندگان تشریح و اعلام نمود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۳۵    
ثلاث- سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان از انجام 75 عمل جراحی در طی ایام نوروز 1400 در این بیمارستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۰۵    
ثلاث- سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: به همت شهرداری بندر کنگان، بهسازی و اصلاح شبکه فاضلاب ساختمان الحاقی بیمارستان امام خمینی انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۲:۰۵    
ثلاث- در راستای روز طبیعت ، ساحل روستای قلعه میان توسط دوستداران طبیعت پاکسازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
ثلاث-مدیرکل دفتر سلامت آموزش و پرورش درباره چگونگی فعالیت مدارس در خیز چهارم کرونا و وضعیت برگزاری امتحانات نهایی توضیح داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۸۱ سایت دیگر  
ثلاث-فرماندار کنگان بر اساس اطلاعیه شماره 13 ستاد انتخابات کشور، ضمن اعلام زمان بندی، مدارک و شرایط مورد نیاز داوطلبین ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی روستا ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ثلاث-فرماندار دشتی از مهار آتش سوزی در کوه های تنگ شور کردلان شهرستان دشتی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
ثلاث-ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر گفت: آمار کلی تجارت خارجی کشور در سال گذشته نشان می دهد حدود یک ششم حجم تجارت کشور سهم استان بوشهر بوده و از طریق گمرکات این استان محقق شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ثلاث-بانوی کنگانی به همراه همسرخود تنها زوج فعال در رشته پاراگلایدر در استان بوشهر هستند که توانست بر ترس خود غلبه کند و در آسمان ها اوج بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ثلاث-حسین میگلی نژاد جوان تنگستانی در استان بوشهر است که به همراه خانواده و تیم فنی خود توانسته مجوزهای تولید پایه سوخت جت و بنزین را از وزرات خانه های مختلف بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۶:۰۵    
ثلاث- سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: از ابتدای شیوع کرونا حدود هزار و 80 کرونایی در بیمارستان کنگان بستری شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ثلاث-با اعزام نیروهای یگان حفاظت به ارتفاعات کردلان در منطقه تنگ شور شهرستان دشتی تلاش برای خاموش کردن آتش ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ثلاث-مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: همزمان با شروع سال جدید و همچنین ایام شعبانیه و با توجه به شرایط اقلیمی و خشکسالی و همچنین متاثرین از شرایط فعلی کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۲:۳۵    
ثلاث- جشن نیمه شعبان به همت دفتر امام جمعه و کمیته امداد کنگان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ثلاث-رییس خانه اقتصاد ایران گفت: در صورتی که بتوانیم به شعار مطرح شده از سوی رهبر معظم انقلاب در زمینه تولید جامه عمل بپوشانیم و از آن در کشور به معنای واقعی رفع موانع و پشتیبانی یاد کنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۵   + ۶۰ سایت دیگر  
ثلاث-جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به امضای توافق 25 ساله ایران و چین واکنش نشان داد و آن را نگران کننده خواند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ثلاث-دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با شروع موج چهارم کرونا در کشور و همچنین افزایش مبتلایان در استان باید منتظر وضعیت قرمز و خطر در استان بوشهر باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ثلاث-معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: از 19 فروردین ماه همه ی سرپرستان خانوار شهری و روستایی موظف به ثبت محل سکونت خود با درج شخصی یا استیجاری بودن آن در سامانه کد یکتا هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از اعلام فوت 45 نفر در حوادث نوروزی استان بوشهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۵    
ثلاث-بیمار آقای 50 ساله با درد قسمت فوقانی و راست شکم به کلینیک سونوگرافی دکتر محدثه مهوری واقع در خیابان17 شهریور کلینیک امام رضا طبقه همکف ارجاع داده شد .
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۱:۳۵   + ۳۲ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: یک لنج باری در فاصله سه مایلی گناوه دچار آب گرفتگی شد که بلافاصله نسبت به اعزام شناورهای امداد و نجات به محل حادثه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۵    
ثلاث- مدیر دبیرخانه ساعت زمین استان بوشهر گفت: امسال ( 1400 ) توانستیم علاوه بر شهروندان، 100 ارگان، سازمان و صنعت را به این رویداد ملحق کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۶:۰۵    
ثلاث- آیا تا به حال به جزیره زیبای کیش سفر کردید یا دوست داشتید به آن سفر کنید؟ اگر اقدام به این سفر کردید، پیشنهاد می کنیم لذت بدون وصف استفاده از اسکوتر زیر دریایی را حتما تجربه کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۵    
ثلاث- دبیر رویداد ساعت زمین استان بوشهر اعلام کرد: امسال 92 سازمان ، ارگان و موسسه، به رویداد ساعت زمین در استان بوشهر می پیوندند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث-مدیرکل محیط زیست استان بوشهر گفت:رویداد ساعت زمین تاکید کننده و یادآور احترام به تنها سیاره قابل زیستن و احترام به اصول محیط زیستی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۳:۳۵   + ۴۶ سایت دیگر  
ثلاث-گودرز کریمی فر مدیرکل رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش از پرداخت سه وام به فرهنگیان درسال جدید که در مجموع 340 میلیون تومان خواهد بود، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ثلاث-بیماران مبتلا به سرطان در طول دوره درمان و حتی قبل از تشخیص به بیماری، ممکن است بی اشتهایی، سیری زودرس و کاهش مصرف غذا را گزارش دهند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس پارک ملی دریایی نایبند از آزادسازی یک هکتاری اراضی این پارک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ثلاث-یبوست به دفعات اجابت مزاج کمتر از سه بار در هفته و یا اجابت مزاج همراه با سختی و درد هنگام دفع و احساس دفع نا کامل گفته می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با افزایشی شدن مبتلایان در موج چهارم باید منتظر وضعیت قرمز و خطر در برخی از شهرستان های استان بوشهر باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۳:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس پلیس راه استان گفت: براثر واژگونی سواری پژو 405 در محور مواصلاتی بوشهر – برازجان 4 نفر جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۳:۰۵   + ۴۵ سایت دیگر  
ثلاث-در سفر وانگ یی وزیر خارجه چین به تهران قرار است سند برنامه همکاری جامع جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین موسوم به برنامه 25 ساله به امضای وزرای خارجه دو کشور برسد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۲:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ثلاث-مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت با تاکید بر مصرف بیمه به جای شیرینی و شکلات، گفت: مصرف میوه و سبزی به دلیل دارا بودن مواد مغذی گوناگون از جمله ویتامین های A ، C ، B ، املاح معدنی آهن ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۲:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ثلاث-به سبب وزش بادهای شدید شمال غربی بر روی خلیج فارس و سواحل استان بوشهر، دریا طوفانی و مواج شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ثلاث-مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان بوشهر از کاهش 12 درصدی میزان ترددها در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
ثلاث-فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشته شدن عامل قتل های زنجیره ای در شهرستان کنگان توسط پلیس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
ثلاث-مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: هیچ شناور خارجی در آب های سرزمینی ایران و این استان ربوده نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
ثلاث-دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر به عدد 114 نفر افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: برابر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا سفر از و به شهرهای نارنجی ممنوع می باشد؛ برای افرادی که نسبت به ضوابط تعیین شده بی توجهی کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ثلاث-کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از احتمال خیزش گرد و خاک در استان خبر داد و گفت: دمای هوا در استان بوشهر افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
ثلاث-رئیس جمهور گفت:اگر طرف مقابل به کل برجام عمل کند، ما هم به کل آن عمل خواهیم کرد. این هدف اول ما طی4ماه آینده است و آنرا دنبال خواهیم کرد. البته بار اصلی در این زمینه روی دوش وزارت خارجه است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ثلاث-استاندار بوشهر با اشاره به راه اندازی پنجره واحد خدمات کسب و کار در استان بوشهر گفت: صدور مجوزهای سرمایه گذاری در استان بوشهر تسریع می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۵    
ثلاث- متخصص و جراح بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان از انجام جراحی تومور بیضه در این بیمارستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۶:۰۵    
ثلاث- رسانه ثلاث به مناسبت ماه پر خیر شعبانیه و به منظور ایجاد حس نشاط بخاطر ورود به فصل بهار و سال نو و قرن جدید، در روز های کرونایی و قرنطینه خانگی، مسابقه ای تحت عنوان زیباترین سفره هفت سین 1400 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۲۰:۰۵    
ثلاث- محمد قاسمی یکی از سرپرستان گروه موسیقی احمد خماس پس از اجرای شب گذشته در صدا و سیمای بوشهر به خبرنگار ثلاث گفت: در ابتدا جا دارد از برادر بزرگوارم جناب اقای حسن غلامی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۹:۳۵    
ثلاث- پرچم بنیاد کرامت آستان قدس رضوی از حرم امام رضا(ع) به بیمارستان کنگان در روز میلاد سرور آزادگان جهان و شب میلاد باب الحوائج علمدار کربلا اهداء شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۴:۳۵   + ۲۰۷ سایت دیگر  
ثلاث/ حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سال 1400 هجری شمسی را سال تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نامگذاری کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
اکبر احمدی دادستان شهرستان کنگان در گفتگو با خبرنگار ثلاث گفت: طی چند روز اخیر شاهد اتفاقات و حوادث تلخی بودیم که متاسفانه منجر به کشته شدن تعدادی از شهروندان کنگانی توسط یک فرد مسلح بودیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۲۳:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
موسی احمدی در خصوص طرح حذف شرکتهای پیمانکاری گفت: ما در مجلس یازدهم به همراه برخی از دوستان پیگیرِ طرحی هستیم که طبق آن طرح واسطه ی پیمانکاری از بین برود و رابطه بین کارفرما و کارگر برقرار شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
ثلاث-فرمانده انتظامی شهرستان کنگان گفت: طبق بررسی های انجام شده و مدارک و مستندات موجود احتمالا انگیزه قتل خانوادگی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ثلاث-دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان بوشهر، جزئیاتی از قتل 5 نفر از اعضای یک خانواده در کنگان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۵    
فرمانده انتظامی شهرستان کنگان گفت: پلیس کنگان به صورت ویژه پیگیر دلایل وقوع این قتل و عاملان آن است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۲:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
ثلاث-فرمانده انتظامی شهرستان کنگان گفت: پلیس کنگان به صورت ویژه پیگیر دلایل وقوع این قتل و عاملان آن می باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث- دل نوشته ای از طرف یکی از صدها جوان بومی تحصیل کرده ی جویای کار در جنوب استان بوشهر را در ادامه بخوانید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ثلاث- یک کنگانی به معاونت برنامه ریزی و نظارت بر امنیت شبکه برق کشور منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ثلاث-مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از موافقت بانک های استان بوشهر برای ساده سازی ضمانت های وام مددجویان کمیته امداد این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۵    
یک فعال اجتماعی گفت: بندر کنگان نیازمند سند جامع و راهبردی دارد تا قابلیت منابع انسانی و ظرفیت چندبعدی و مزایای کنگان را به خوبی بشناسد و از آن استفاده کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ثلاث- شرکت پلیمر آریاساسول در چهارمین همایش ملی پیشرفت های معماری سازمانی لوح تقدیر بخش مسابقه معماری سازمانی را کسب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
ثلاث- واحد بوتادین شرکت پتروشیمی جم در روزهای پایانی سال 99 موفق به ثبت رکورد تولید 100 هزار تن در سال شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ثلاث- محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی روز دوشنبه در آخرین جلسه فنی صبحگاهی مدیران شرکت پتروشیمی جم به صورت مجازی حضور یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...