یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۰۴:۵۷Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

ساوالان خبر 29 اسفند 1394 ساوالان خبر 1 فروردین 1395 ساوالان خبر 1 فروردین 1396 ساوالان خبر 29 اسفند 1397 ساوالان خبر 29 اسفند 1398 ساوالان خبر 30 اسفند 1399 ساوالان خبر 31 فروردین 1400 ساوالان خبر 31 اردیبهشت 1400 ساوالان خبر 31 خرداد 1400 ساوالان خبر 31 تیر 1400 ساوالان خبر 1 مرداد 1400 ساوالان خبر 2 مرداد 1400 ساوالان خبر 3 مرداد 1400 ساوالان خبر 4 مرداد 1400 ساوالان خبر 5 مرداد 1400 ساوالان خبر 6 مرداد 1400 ساوالان خبر 7 مرداد 1400 ساوالان خبر 8 مرداد 1400 ساوالان خبر 9 مرداد 1400 
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسعود لاهوت
  ۹ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: 510 سری جهیزیه در طول سال جاری به نوعروسان تحت حمایت اهدا شد تا بی دغدغه و با آرامش خاطر زندگی مشترک خود را آغاز کنند.
  ۹ ساعت پیش    
رزمایش سراسری پایش و رصد مدیریت برق با محوریت کنترل مصرف برق توسط ادارات، کسبه و مشترکین خانگی برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی اداره آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: با توجه به کاهش میزان بارندگی ها در سال جاری و در پی آن کاهش سطح آب پشت سد یامچی سبب تغییر رنگ و بوی آب شرب شهر اردبیل شده بود که با اتخاذ ...
  ۹ ساعت پیش    
با حضور نماینده مردم شهرستان مشگین شهر ، فرماندار ، مدیر کل میراث فرهنگی و مدیر عامل شرکت گاز و همچنین جمعی از مسئولین محلی ؛ پروژه گازرسانی به مسیر گردشگری روستای موئیل به بهره برداری رسید.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت قرمز شیوع بیماری کووید.19 در استان اردبیل که از دو هفته قبل آغاز شده، همچنان ادامه دارد به طوری که طی شبانه روز گذشته، شمار مبتلایان جدید ویروس کرونا در این استان به 100 نفر افزایش یافت.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از اجرا و راه اندازی سیستم پایش آنلاین برای تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی اردبیل(2) خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: 6 میلیون و 697 هزار تخلف عدم رعایت فاصله طولی در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسید.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل گفت: صدور دفترچه کاغذی بیمه سلامت در این استان به صورت کامل قطع و کارت ملی بیمه شدگان جایگزین آن شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۱    
اصغر مناف زاده
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
به گفته ناصر امانی علت انصراف “علی نیکزاد” از گزینه های تصدی شهرداری تهران عمل به توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر خارج نشدن نمایندگان از مجلس برای مسئولیت های اجرایی، بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 80 رأس از دام های سبک اهالی روستای آغبلاغ گدوک بخش ارشق براثر بیماری آنتروتوکسمی یا قلوه نرمی در طی 10 روز گذشته تلف شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۱    
به طور کلی فاضلاب به هرگونه پسماند مایع یا پساب بهداشتی (sewage) مربوط به خانوارها، بیمارستان ها، کارخانه ها و هر سازه دیگری که از آب (water) در تأسیسات خود استفاده کند، اطلاق می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک جوان 19 ساله امروز ساعت 18 در کانال آب نادر کندی نزدیکی روستای نورمحمدکندی شهرستان اصلاندوز غرق شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
راهکارهای ایجاد دعوای کمتر و همکاری بیشتر بین بچه ها
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نتایج یک پژوهش جدید ثابت می کند که خشمگین شدن در برابر اتهام اشتباهی که به شما زده شده، باعث می شود ظن گناهکار بودن تان در ذهن دیگران تقویت شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۵۱    
تخم مرغ از آن خوراکی هایی است که به شکل های مختلف قابل طبخ است و کمتر کسی پیدا می شود که دوستش نداشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
روزی که با عاطفه در یکی از کافه های شهر آشنا شدم، خیلی دلم به حالش سوخت و تصمیم گرفتم به هر طریق ممکن به او کمک کنم اما آرام آرام او به طرز جنون آمیزی عاشق من شد و ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خانم هایی که پوست چرب دارند اغلب دچار مشکل آکنه و جوش های سر سیاه و سر سفیدی هستند که خلاص شدن از شر آن ها زمان زیادی طول می کشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خجالت می کشم به خانمم بگویم برای من آرایش کن
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت:با استفاده از ظرفیت و بستر الکترونیکی در تشکیلات قضایی این استان زمان رسیدگی به پروندها بطور قابل لمسی توجهی پیدا کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
روند افزایشی مبتلایان به ویروس کرونا در استان اردبیل همچنان ادامه داشته و تعداد بستری ها در بیمارستانهای استان به 442 نفر افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۱    
جمعه تا سه شنبه بارش و هوای سرد به ویژه در ساعات عصرگاهی و شبانگاهی در سواحل خزر و شمالغرب و ازجمله اردبیل ادامه می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۳:۴۱    
بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی از مهم ترین آثار تاریخی شهر اردبیل و از بناهای کم نظیر تاریخی ایران است که از لحاظ معماری و کاشی کاری از شاهکارهای سده هشتم هجری قمری و سال های پس از آن است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
دستگیری سارق سابقه دار
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: شدت انتشار و گسترش ویروس کرونا در اردبیل رو به افزایش است و اگر محدودیت های جدید اعمال نشود شاهد فاجعه خیز پنجم کرونا در استان خواهیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: با همکاری ثبت اسناد و املاک طرح حدنگاری 430 هزار هکتار اراضی کشاورزی اجرایی و عملیاتی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعی آب در شهرستان گرمی به هیچ وجه قابل قبول نیست و مردم نباید در این زمینه نارضایتی داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۰۱    
رامین صادقی در واکنش به افزایش قیمت سیمان در اردبیل گفت: در حال حاضر قیمت مصوب تولید سیمان قابل ارائه به مردم 31 هزار تومان است و فروش سیمان به قیمت های گزاف هیچگونه توجیهی ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۵۱    
شهر و شهرستان شدن به این همه هیاهو نیازی ندارد بلکه نیازمند یک مصوبه است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
داود شایقی اظهار کرد: با تاکید استاندار اردبیل تمام مدیران و مسئولان استانی موظفند در کوتاهترین زمان مجوز سرمایه گذاران بخش های تولیدی و گردشگری را اعم از صنعتی و کشاورزی صادر کرده و به بهبود نظام ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
دادستان اردبیل گفت: چرا اجازه نمی دهیم تولیدات این استان نظیر علوفه از محدوده استان اردبیل به سایر مناطق صادر شود در حالی که باید نظام تأمین امنیت غذایی را در کشور به عنوان زنجیره کاملی لحاظ کرده و ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با اشاره به اینکه صنعت در استان اردبیل دچار رکود شده است، می گوید: همچنان 123 کارخانه راکد در استان وجود دارد که کارگران آن در انتظار بازگشایی دوباره هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نقشه ها و عکسهای ماهواره ای همچنان از تشدید و ادامهء بارشهای تابستانه در سواحل نیمهء جنوبی خزر و شمالغرب ایران دست کم تا سه شنبهء آینده حکایت دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۴۱    
با به نتیجه رسیدن این طرح شاهد تامین آب شرب پایدار برای 35 هزار نفر از مردم شهرستان انگوت خواهیم بود و تا تامین آب شرب پایدار شهرستان گرمی نیز از سد عمارت هدف گذاری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبی گفت: باید الگوهای کشت را مدیریت کنیم، نه اینکه اجازه دهیم همه سیب زمینی بکارند و بعد نتوانیم آب مورد نیاز را تامین بکنیم آنوقت هم کشاورز آسیب ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۱۱    
تکمیل کادر نقشه برداری زمینی
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خصوصی سازی در ایران فرآیندی جدی نیست و فقط خصولتی ها و بخش شبه خصوصی هستند که مشکلی ندارند و بخش خصوصی واقعی نمی تواند تنها و بی پناه و بدون وابستگی به جناح های سیاسی راه به جایی ببرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۲:۱۱    
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۱:۵۱    
روز عید سعید غدیر یکی از ایام سرورآل محمد(ص) است که بعنوان عیدالاکبر نامیده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از با ارزش ترین مجموعه بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی، چینی خانه می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: از روز پنجشنبه همزمان با عید غدیر خم واکسیناسیون 20 هزار معلم و مدیر در استان اردبیل آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: با هدف توسعه گردشگری در فندقلو و شهرستان نمین جاده دسترسی منطقه نمونه گردشگری فندقلو به تله کابین حیران با هفت میلیارد ریال اعتبار در حال ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: بیش از 1500 نفر با پرداخت 30 درصد دستمزد نیروی کار به کارفرمایان در قالب طرح یارانه دستمزد مشغول به کار شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی بیله سوار مغان گفت: امسال 83 هزار تن گندم از مزارع این شهرستان برداشت شد که نسبت به سال گذشته کاهش چشمگیری دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۵۱    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: عرضه کننده خارج از شبکه توزیع مرغ در اردبیل به پرداخت یک میلیارد و 500 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۲۱    
مجموعه بسیار ارزشمند و زیبای بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی که همه ساله پذیرای ده ها هزار علاقه مند به آثار تاریخی از نقاط دور و نزدیک ایران و جهان می باشد یکی از 10 اثر باستانی مهم ایران به شمار می آید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بقعه شیح صفی الدین اردبیلی از مهم ترین آثار تاریخی شهر اردبیل و از بناهای کم نظیر تاریخی ایران است که از لحاظ معماری و کاشی کاری از شاهکارهای سده هشتم هجری قمری و سال های پس از آن است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۱    
گنبد شیخ صفی الدین برجی استوانه ای شکل است که گنبدی کوتاهی در بالای آن قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۱    
نمایی از محل دفن شیخ صفی الدین اردبیلی
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۵۱    
شیخ صفی در عهد تسلط مغول بر آذربایجان یعنی در سال 650 هجری قمری در کلخوران در سه کیلومتری شمال شهر اردبیل دیده به جهان گشود و اجداد او هم از زمان های قدیم در این روستا زندگی می کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۱    
بخش اصلی مقبره شیخ صفی الدین اردبیلی در منتهی الیه رواق و به شکل تقریبا هشت ضلعی منظم است و به واسطه درب قدیمی و گران بهایی با رواق مرتبط می شود
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
موافقت مجلس با بررسی طرح فضای مجازی طبق اصل 85 قانون اساسی
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۱    
ربات فالووان ربات هوشمند است که در زمان استراحت شما فعالیت هوشمندانه در پیج شما انجام میدهد که این فعالیت باهوش عالی انجام میشود و باعث جذب مخاطب به پیج شما میشود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
طی امروز و فردا ضمن کاهش دمای هوا، بارش باران با شدت و ضعف در بیشتر مناطق استان به خصوص در مناطق مرکزی و جنوبی استان اردبیل پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: بر اساس آخرین تصمیم ستاد مقابله با کرونای استان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حفاظت و بهره برداری از منابع آب و نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای اردبیل از انسداد 30 حلقه چاه غیرمجاز و نصب 90 کنتور هوشمند و حجمی بر روی چاه های سطح استان در سال جاری خبر ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، نرخ بیکاری در کشور 12 درصد است. در حال حاضر 4 میلیون تحصیلکرده بیکار در کشور وجود دارد که در رؤیای پیدا کردن شغل به هر دری می زنند حتی درهای مؤسسات کاریابی!
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۱:۰۱    
حتما تا حالا هنگام خرد کردن پیاز شروع به اشک ریختن کرده اید یا دست کم کسی را دیده اید که با اشک روان روی گونه هایش در حال خرد کردن پیاز است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
نگاهی روان شناسانه به جدیدترین گزارش مرکز آمار و پاسخ به این سوال که چرا زندگی مشترک بعضی زوج ها بعد از گذشت سه ، چهار یا پنج دهه زندگی به طلاق ختم می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۴۱    
تربیت فرزند
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۴۱    
یک سری از لباس های زنانه به کمربند نیاز دارد یا با کمربند زیباتر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
با افزایش سن، پوست انعطاف پذیری خود را از دست می دهد و مانند گذشته به حالت قبل برنمی گردد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
این زن می گوید: من به عقد موقت نیما در آمدم و او در خانه ما ساکن شد. مادرم با همان درآمد کارگری هزینه ها و مخارج او را تامین می کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۳:۵۱    
صندلی سالن ورزشی
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان اردبیل از کشف 340 هزار نخ انواع سیگار و 17 کیلوگرم تنباکوی قاچاق توسط مرزبانان هنگ پارس آباد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
علی نیکزاد اظهار کرد: تولید مسکن ارتباط مستقیمی با مسائل امنیتی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و حتی رفع بیکاری دارد و شایسته است سالانه یک میلیون مسکن در شهرها و روستاهای کشور احداث شود تا ما بتوانیم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: عملیات بازسازی و ترمیم خط انتقال آب از منطقه جعفرآباد به تصفیه خانه آب شرب گرمی به پایان رسیده و آبرسانی در این منطقه به حالت اول بازگشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل استاندارد استان اردبیل از صدور 368 فقره گواهینامه تایید ایمنی آسانسور و پله برقی در اردبیل خبر داد و گفت: رعایت استاندارد در اجرای آسانسور و پله برقی اجباری است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۱۱    
رئیس اداره حمل ونقل مسافر اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از افزایش 33 درصدی جابجایی مسافر در این استان طی چهار ماه امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۵۱    
برونداد الگوهای جوی نشان میدهد بارشهای سیل آسا و خطرناک تابستانی از پنج تا دست کم 10 مرداد جنوب خزر و شمالغرب ایران را تهدید می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی استان اردبیل گفت: در حال حاضر در سطح استان اردبیل 55 پایگاه خدمات اورژانس در شهرها و جاده ها راه اندازی شده و فعالیت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: بخش زراعت بیشترین خسارت را از خشکسالی اخیر دیده به طوری که سایر بخش ها نیز کم و بیش دچار خسارت شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در تقویم کشور چهار مرداد روز ملی شیخ صفی الدین اردبیلی نامگذاری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان اردبیل گفت: به هیچ وجه فروش سیمان بالاتر از نرخ مصوب قابل قبول نیست و اجازه نخواهیم داد تا عده ای سودجو از شرایط به وجود آمده سوءاستفاده کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۱    
وضعیت قرمز شیوع بیماری کووید.19 در استان اردبیل که از 2 هفته قبل آغاز شده همچنان ادامه دارد
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: این استان با کمبود تخت بیمارستانی روبه رو است و برای تکمیل طرح های در دست اجرا در راستای جبران این کمبود تلاش می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت:روند عملیات اجرایی پروژه باند دوم سه راهی رضی-امیرکندی در مسیر اردبیل به گرمی مطلوب است و پیش بینی می شود این پروژه تا پایان سال به بهره برداری برسد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار سرعین از اختصاص 130 میلیارد ریال برای تامین آب شرب روستایی این شهرستان در سال جاری خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۱    
شیخ حیدر صفوی از نواده گان شیخ صفی الدین اردبیلی،فرزند شیخ جُنیدوخدیجه و پدر شاه اسماعیل یکم (مؤسس پادشاهی صفویه) است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
این دختر می گوید: لحظه ای که احساس کردم احمد نقشه ای شیطانی در سر دارد با جیغ و فریاد از او خواستم تا خودرو را متوقف کند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۱:۲۱    
تصویر مشترکی که در بیشتر این ها خواهید دید، وجود یک زن به عنوان نقش اصلی داستان است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
85 درصد سکته ها با گرفتگی عروق، چاقی، دیابت، کلسترول بالا، استعمال دخانیات و مصرف مواد ارتباط دارد و به تازگی عامل بیماری کرونا هم به آن اضافه شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
خانمم تحقیرم می کند و می گوید به دل نگیر
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
استرس و اضطراب جزء جدایی ناپذیر از زندگی ما هستند و قطعا شما هم از مضرات استرس بر بدن آگاه هستید اما باید بدانید استرس نه تنها روی عملکرد اعضای بدن شما تاثیر می گذارد بلکه می تواند سلامت پوست شما را ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
غذا هایی که می خوریم تأثیر زیادی در ساختار و سلامت مغز دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با این روش ها شب های گرم گرم ترین ماه تابستان را بدون وسیله سرمایشی خنک بخوابید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
4مردادماه، روز بزرگداشت شیخ صفی الدین اردبیلی به نام روز اردبیل نامگذاری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
پیام شهردار اردبیل به مناسبت روز اردبیل
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت:مراسم روز اردبیل در بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر قیمت سیمان به کیسه ای بیش از 100 هزار تومان رسیده در شرایطی که تولید سیمان بیش از نیاز داخلی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: واکسیناسیون تمامی افراد بالای 55 سال استان بدون نیاز به ثبت نام در سامانه از امروز در مراکز بهداشتی آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان گفت:امسال روند برداشت محصولات زراعی و باغی در این شرکت مطلوب بوده و میزان بهره وری محصولات هم افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: طی 4 ماه گذشته صادرات کالا از پایانه مرزی بیله سوار افزایش 135 درصدی داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با توجه به تاثیر زیرساخت های مخابراتی در رونق و رشد تولید، تکمیل این زیرساخت ها در شهرک های صنعتی با همکاری و تعامل با شرکت مخابرات استان شتاب می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
پیش بینی وضعیت جوی استان اردبیل
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۵۱ سایت دیگر  
مهلت ارایه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری تمدید شد
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
آخرین آمار کرونا در استان اردبیل/ در روز دوشنبه 4 مرداد ماه 1400
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۱    
پس از سال ها تلاش فعالان اجتماعی و برندسازی روز اردبیل و حتی درج روز شیخ صفی در تقویم رسمی کشور، امسال ساکت ترین روز اردبیل را شاهدیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
خواص درمانی همراه با رایحه خوش گل ها ، این گیاهان را به عنوان اصلی ترین فراورده های زیبایی شناسایی می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...