دوشنبه ۲۰ مردادساعت ۲۳:۳۴Aug 2020 10

شورای عالی انقلاب فرهنگی (sccr.ir)

 

مهمترین خبرهای شورای عالی انقلاب فرهنگی بر روی ایمیل شما

شورای عالی انقلاب فرهنگی 29 اسفند 1393 شورای عالی انقلاب فرهنگی 25 اسفند 1394 شورای عالی انقلاب فرهنگی 30 اسفند 1395 شورای عالی انقلاب فرهنگی 27 اسفند 1396 شورای عالی انقلاب فرهنگی 28 اسفند 1397 شورای عالی انقلاب فرهنگی 29 اسفند 1398 شورای عالی انقلاب فرهنگی 1 فروردین 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 31 اردیبهشت 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 1 خرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 1 تیر 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 1 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 2 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 3 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 4 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 5 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 6 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 7 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 8 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 9 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 10 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 11 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 12 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 13 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 14 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 15 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 16 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 17 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 18 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 19 مرداد 1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی 20 مرداد 1399 
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در دیدار با نمایندگان گروه های جهادی کشور گفت: بهترین روش ترویج فرهنگ جهادی، فعالیت تبلیغی صحیح و هنرمندانه است.
  ۱ ساعت پیش   + ۹۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت از بررسی مجدد زمان برگزاری کنکور سراسری خبر داد و گفت: اگر دستورالعمل های سختگیرانه بهداشتی رعایت نشود مخالف برگزاری کنکور در موعد مقرر هستم.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: قرارداد ساخت قطار ملی تیر ماه سال گذشته با شهرداری تهران بسته شد و برای این پروژه 20 تا 30 شرکت دانش بنیان به کار گرفته شدند.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و پیروز حناچی شهردار تهران از دستاردهای شرکت های دانش بنیان و فناور در حوزه ساخت قطار ملی و تجهیزات مورد نیاز سامانه حمل و نقل ریلی درون شهری ( ...
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزیر کشور ابراز امیدواری کرد؛ بتوانیم از این ظرفیت، انرژی بالا و انگیزه مومنانه خوب و اندیشه های عالی و از طرف دیگر قدرت ریسک پذیری جوانان در قالب تشکل ها استفاده کنیم.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹۵ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه با بیان اینکه از هر اقدامی که در جهت گره گشایی از زندگی مردم باشد استقبال می کنیم، گفت: هر طرح اقتصادی باید همراه با بررسی کارشناسانه جزئیات و اقناع افکارعمومی و نخبگانی همراه باشد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت حجةالاسلام سیّدعباس موسویان از متخصصان فقه اقتصادی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب، محور همه حرکات و تحولات جوانان است و رهبر انقلاب با درایت، ژرف اندیشی و تیزبینی حرکت آینده کشور را بر دوش جوانان گذاشتند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، با اشاره به اینکه سبک زندگی اسلامی مقوله ای سرنوشت ساز است، گفت: از فرصت محرم برای ترویج سبک زندگی قرآنی استفاده می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با وجود فعال شدن پذیرش های بدون آزمون، داوطلبان ضرورتی برای شرکت در آزمون سراسری ندارند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
دکتر سیداحمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر، فعالیت های پژوهشی این دانشگاه در رویارویی با بحران جاری کرونا را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
دفتر ارتباط با جامعه و صنعت معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم با ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات خود در سال 1398 از افزایش سه برابری تعداد قراردادهای دانشگاه ها با صنعت خبر داده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان تبلیغات اسلامی با صدور پیامی درگذشت مرحوم حاج فیروز زیرک کار را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد با تشریح جزئیات محاسبه شهریه دانشجویان در ترم تحصیلی آینده، گفت: در مدل جدیدی که طراحی شده، شهریه پایه دانشجویان در سرجمع کاهش می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۵۲   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور ضمن ابراز تأسف و تأثر مجدد دولت و ملت ایران از فاجعه بیروت و همدردی با دولت و ملت لبنان، از همبستگی جهانی با مردم آسیب دیده لبنان اظهار خشنودی کرد و آن را نشانه وجدان بیدار و زنده بودن حس ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
در دیدار وزیر آموزش و پرورش با رییس مجلس، تقویت و توسعه آموزش مجازی در مدارس کلیه مناطق کشور مورد تبادل نظر و تاکید قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش درباره نحوه آموزش به دانش آموزانی که به نرم افزار شاد دسترسی ندارند، گفت: آموزش و پرورش در قبال دانش آموزانی که به "شاد" دسترسی ندارند، مسئول است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در نامه ای از خانواده کشتی برای برگزاری پویش کمک مومنانه قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۶    
رئیس جهاددانشگاهی، با بیان اینکه در کشور هایی که قصد توسعه و پیشرفت دارند و برنامه های رسیدن به اهداف خود را طراحی کرده اند، نهاد های خلاق در توسعه فرهنگی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه گفت: ما با قطع نظر از مسائل قومی و مذهبی، به طور قطع در قبال همه ی استان ها کشور مسئولیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۴   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در دیدار با کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یکی از نقطه های امید سرزمین ماست، اینجا یکی از عرصه های فرهنگ سازی، تمدن سازی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دکتر ستاری در آیین رونمایی از نسل جدید پنجه های پیشرفته کربنی ورزشی، با تاکید بر این که باید اثر دانش در زندگی مردم نمود داشته باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۲۰   + ۱۰۱ سایت دیگر  
دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا درباره برگزاری مراسم عزاداری ایام محرم و صفر امسال اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
نسل جدید پنجه های پیشرفته کربنی ورزشی با نام پنجه کربنی سی اسپورت تولیدی یک شرکت دانش بنیان امروز یکشنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
دکتر ستاری در آیین رونمایی از نسل جدید پنجه های پیشرفته کربنی ورزشی، با تاکید بر این که باید اثر دانش در زندگی مردم نمود داشته باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین استاد سیدعباس موسویان، آیت الله علی اکبر رشاد، رئیس و موسس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش در پیامی چهلمین سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد که دولت برای کمک به آن گروه از شرکت های دانش بنیان که برای یافتن دارو و واکسن بیماری کرونا تلاش می کنند، آماده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
وجود 43 واحد جهاددانشگاهی در استان ها، ظرفیت قابل توجهی برای همکاری با دستگاه ها برای اجرای طرح های کاربردی در سطح کشور است که معاونت از سال 96 در قالب موافقت نامه مشترکی از آن ها در جهت توانمندسازی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۰   + ۱۱۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت تقویت اقتصاد در میان آحاد مردم، گفت: بدون قوی شدن تک تک مردم، نه ایران قوی می شود و نه دولت قوی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: فعالیت های فرهنگی دانشگاه ها با محوریت فضای مجازی در سال تحصیلی جدید برنامه ریزی و برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه با بیان اینکه ما حوزویان باید، جهان و محیط امروز را به خوبی بشناسیم، گفت: جهان آینده، نیازمند روحانیونی بالاتر از طراز روحانیون امروز است و می بایست خود را برای آینده ها بسازیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۸:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان نهضت سواد آموزی گفت: تفاوت نرخ باسوادی در بین زنان و مردان از 26 درصد در پیش از انقلاب اسلامی به 2.8 درصد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی با بیان اینکه محققان جهاددانشگاهی در حال ساخت یک رام قطار هستند، گفت: این رام قطار که شامل 7 واگن است تا پایان سال ساخته می شود و در مسیر تست سیر قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه با بیان اینکه غدیرخم منحصر برای شیعیان نیست، اظهار کرد: غدیر معماری بزرگ تاریخ اسلام بود که معمار آن خدا و پیامبر خدا (ص) است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۳:۵۸   + ۸۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور در تماس تلفنی با مراجع عظام تقلید ضمن تبریک عید سعید غدیر خم، برای آنان سلامتی و روزهایی سرشار از برکت و موفقیت مسألت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۳:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام هایی به برخی از شخصیت های سیاسی و مذهبی جهان تشیع ضمن تبریک فرارسیدن عید غدیر، نوشت: در شرایط حساس کنونی جهان اسلام و در سایه تمسّک به قرآن کریم و اهل بیت(ع) ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
حضرت آقا زمانی تعبیر کردند که دفتر تبلیغات نماد روشنفکری در حوزه است. دفتر تبلیغات این امتیاز را دارد که ظرفیت نخبگانی خیلی خوبی در آن جمع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مسئول دفتر مقام معظم رهبری در قم، ضمن تقدیر از طرح اطعام غدیر، گفت: حرکات این چنینی باید ادامه پیدا کنند. در حال حاضر مهمترین دغدغه ی مقام معظم رهبری، سفره های مستمندان و نیازمندان است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس رسانه ملی به مناسبت روز خبرنگار با صدور پیامی از خبرنگاران و فعالان عرصه خبر به ویژه به واسطه مجاهدت شان در ایام شیوع کرونا، به عنوان جهادگردانی که چشم بصیر و بینای مردم هستند، قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آستانه 17مردادماه؛ روز خبرنگار، با صدور پیامی، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و تلاش گران عرصه رسانه، خبر و آگاهی تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۸   + ۹۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور ارج نهادن به خبرنگار را پاسداشت حقیقت دانست و با بیان اینکه تعهد بدون مرز به حقیقت، از خبرنگاران مرزبانانی ساخته که افکار عمومی را در برابر تحریف محافظت می کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام قمی با بیان اینکه مطالبه برای برگزاری عزاداری سیدالشهدا(ع) مطالبه عموم مردم است، گفت: هیأتی ها در محرم امسال با اجرای پروتکل های بهداشتی می بایست مانع بهانه جویی افراد دیگر شوند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با قدردانی از فعالیت های اصحاب فرهنگ و هنر که در شش ماه گذشته کادر درمانی را تنها نگذاشتند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۰:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: همکاران ما در اوج تحریم های ظالمانه در روزهای بسیار سخت کشور و در بدترین محدودیت های مادی، با بیماری کرونا مبارزه بی امانی داشتند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۷   + ۷۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم تجربه بی توجهی به پروتکل های بهداشتی که باعث تشدید همه گیری کرونا شده است، تکرار شود، اظهار داشت: پس از مهار همه گیری کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: برای برگزاری آزمون ورودی دانشگاه ها از فضاهای بزرگتر و احیانا ورزشگاه ها استفاده خواهیم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش با اشاره به اینکه معاونان برنامه ریزی و توسعه منابع انسان ها نقطه بهینه فعالیت های آموزش وپرورش را برای رفع مشکلات و دستیابی به اهداف پیدا کنیم ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه ضمن تأکید بر توسعه همکاری ها و تعاملات میان حوزه های علمیه و کمیته امداد امام خمینی(ره) تصریح کرد: باید هر چه بیشتر و بهتر روحیه انقلابی و کار جهادی در کشور تقویت شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی با بیان این که مشکل اصلی ما در کشور سیاسی شدن غیر ضرور است گفت: گاهی به نظر می رسد این سیاسی شدن غیرضروری ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از روزنامه جام جم گفت: روزنامه جام جم در عمر 20ساله خود هم وزین و محترم و هم با مقبولیت و گستره مخاطب بالا بوده است ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۳۷   + ۴۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی در پی فاجعه ی انفجار دردناک بندر بیروت، با مردم لبنان ابراز همدردی کردند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی پیامی فاجعه دردناک انفجار بندر بیروت را به مردم شریف و دولت لبنان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۳   + ۷۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی پیگیری حقوقی برای لغو این فشارها و دفاع از حقوق مردم رنج دیده لبنان را در دستور کار خود قرار خواهد داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر کشور در پیامی با تبریک فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار، خبرنگاران را میدان داران عرصه شکل گیری افکار عمومی دانست و بر ظرفیت خبرنگاران برای زمینه سازی اصلاح مستمر مسیر حرکت افکار عمومی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
دقایقی قبل، مراسم بزرگداشت چهل سالگی جهاددانشگاهی و تقدیر از جهادگران نمونه ی کشوری از طریق استودیوی مبین سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی به صورت مجازی و ارتباط زنده با واحدهای ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در سفر به استان یزد در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یادداشت دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، باعنوان نظام آموزش عالی و شرایط پیش رو امروز (چهارشنبه) در صفحه اول روزنامه ایران منتشر گردید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۳   + ۶۶ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان با تسلیت فاجعه دردناک انفجار بیروت از همه کشور های اسلامی خواست به یاری مردم لبنان بشتابند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دل های ایرانی ها از حادثه مصیبت بار بیروت سرشار از غم و اندوه است ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۵   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی به همتای لبنانی خود با ابراز تاثر از حادثه ناگوار انفجار مهیب در بندر شهر بیروت و جان باختن و مجروح شدن جمعی از شهروندان آن کشور ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش در 17 مرداد ماه و روز خبرنگار با صدور پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی، این روز را به فعالان عرصه رسانه تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرحوزه های علمیه گفت: توجه و اهتمام جدی به مقوله زیارات و ادعیه ائمه اطهار(ع) به ویژه امام هادی(ع) یکی از خصوصیات ممتاز و برجسته مؤسسه آموزشی و پژوهشی پیام امام هادی(ع) است که باید با ترجمه زیارات ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ششمین هفته از طرح ملی سه شنبه های تکریم که به تجلیل از خانواده شهیدان خبرنگار محمود صارمی و حسن مصطفوی و همچنین خانواده شهدای دفاع مقدس مجید و حمیدرضا انجم شعاع اختصاص ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در آستانه فرا رسیدن چهلمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی، در قالب یادداشتی به روایت تاریخ شفاهی انقلاب فرهنگی و 40 سال مدیریت جهادی پرداخته است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مسیر کار خبرنگاری در مقابله با جنگ رسانه ای دشمن حتماً جدای از رشادت های میدان های جنگ نظامی نیست و چه بسا خالق ارزش های بزرگتری نیز هست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۵۰   + ۱۰۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تأکید بر لزوم انسجام، هماهنگی و همکاری میان همه مسوولان و کارگزاران نظام برای مقابله مؤثر با عملیات جنگ روانی، تحریم و تحریف دشمنان، اظهارداشت: ملت بزرگ ایران ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
دکتر ولایتی روز سه شنبه 14مرداد ماه ضمن عیادت از دکتر نادر طالب زاده هنرمند و کارگردان سینما، مستندساز و برنامه ساز ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۳۱   + ۸۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مرکز پژوهش های مجلس می تواند چالش های پیش رو را به فرصتی در جهت تحول و ارتقاء کشور تبدیل کند، از این مرکز به عنوان مغز متفکر و رصدخانه مجلس شورای اسلامی یاد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص انتخاب عضو هیأت امنای فرهنگستان علوم پزشکی توسط حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۰۳   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر کشور با تاکید بر اینکه همواره نگاه پیشگیرانه به مسائل داشتیم، گفت: اصل و مبنای تشکیل ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی ایجاد هماهنگی میان رسانه ها و دستگاههای اجرایی و اقتصادی مختلف بود تا ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش صبح امروز 14 مردادماه از روند برگزاری غیرحضوری و آنلاین سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان که در مشهد مقدس در حال برگزاری است بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان مرحله نخست کمک های مردمی در قالب پویش کمک های مومنانه را اقدامی نیک توسط جامعه ورزش کشور عنوان کرد و گفت: این اقدام در سایر فدراسیون های مختلف طی روزهای دیگر هم انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در سفر به یزد از شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک صنعتی این استان بازدید کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مورد عزاداری ماه محرم گفت: باید از تمام نظرها و راهکارهای کارشناسان استفاده کرد تا به جمع بندی نهایی برسیم و نتیجه برای برگزاری مراسم سریع تر به اطلاع عموم برسد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: پروتکل های بهداشتی در کنکور سراسری 99 دقیق تر اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۱:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از برگزاری کنکور سراسری با رعایت پروتکل های بهداشتی در تاریخ مقرر (از 30 مردادماه) خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده درباره آخرین وضعیت لایحه تامین امنیت زنان گفت: تاکنون در کمیسیون فرعی لوایح دولت بیش از 12 جلسه و در کمیسیون اصلی هم پنج جلسه درباره بررسی و رفع ایرادات لایحه ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۰   + ۵۹ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری پس از مشاهده و مطالعه گزارش عملکرد دانشگاه ها و مؤسسات پژوهش و فناوری در حوزه ارتباط با جامعه و صنعت در سال 1398 ارسال شده از سوی وزیر علوم ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۷۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در واکنش به گزارش رئیس سازمان بازرسی و دادستان تهران درخصوص بازگشت هزاران میلیارد تومان فرار مالیاتی گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۳۰    
دکتر طیبی بیان کرد: با جرات تمام و براساس عمر کامل فعالیتی خود از ابتدای تشکیل جهاددانشگاهی تا به امروز و اطلاع از توانمندی نیروی انسانی و هم چنین زیرساختی کشور عرض می کنیم ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری با بیان اینکه هنوز تردیدهایی در کارساز بودن واکسن برای بیماری کرونا وجود دارد، گفت: ساخت این واکسن که در مرحله تست حیوانی است امیدوارکننده پیش می رود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۱۲۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: آمادگی نظارت بیشتر بر اجرای پروتکل ها در آزمونها را داریم و به تعویق انداختن کنکور به امید روزهای بهتر، کار درستی نیست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۸   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در نهمین نشست شورای هماهنگی ارتقای شاخص های آموزشی و پرورشی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته گفت: توسعه عدالت یکی از مهم ترین اولویت های جمهوری اسلامی است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: قطعاً هواپیمای کوثر به همین شکل باقی نخواهد ماند و خیلی از تکنولوژی های جدید در آن توسعه خواهد یافت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۲۸   + ۱۴۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تبیین فرصت ها و چالش های اقتصادی کشور، گفت: بی تردید حرکت در مسیر رونق و جهش اقتصادی کشور می بایست مبتنی بر واقعیت های این عرصه بوده و نباید گرفتار تحلیل های غیر واقع بینانه برگرفته از ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۱۸   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش در برنامه گفتگوی هفته که با حضور وزیر راه و شهرسازی و اعضای شورای معاونان برگزار شد از آمادگی آموزش وپرورش برای تربیت نیروی انسانی متخصص و ماهر در بخش راه و شهرسازی و ساختمان خبر ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: توانستیم در کمتر از دو ماه از وارد کننده تجهیزات پزشکی به تولید کننده و صادر کننده تبدیل شویم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر کشور از اجرای طرح پایلوتی در یکی از استانها در راستای کاهش آمار طلاق و آسیب های اجتماعی با همکاری دیگر استانها خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۲۴   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی از تشکیل کارگروه ویژه رفع موانع جهش تولید که خواسته مقام معظم رهبری است، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فرهنگستان علوم گفت: نباید بگوییم شرق شناسی در استخدام استعمار است. تجدد به شرق شناسی نیاز داشته و استعمار نتیجه تجدد است. شرق شناسی می بایست در تجدد به وجود بیاید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه نقش آموزش های مهارتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای را در توسعه کشور مهم و منحصر به فرد دانست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۶:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی باید برای گسترش علم و فرهنگ در عرصه منطقه و بین الملل به ویژه در میان کشورهای اسلامی تلاش کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
دکتر حجت الله علم الهدی رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه با حضور در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی دیدار و گفتگو کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...