چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۷:۵۳Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

صدای برخوار (sedayeborkhar.ir)

  ۱۰ ساعت پیش    
صدای برخوار-فرماندار برخوار گفت : مطالبی که یکی از اعضای حاضر در جلسه استانداری درمورد قطار سریع السیر به نقل از بنده بیان کرده بود مورد تایید نیست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۰    
صدای برخوار - گزارش تصویری قافله عزای فاطمی روز شهادت حضرت زهرا در دولت آباد
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۰    
صدای برخوار -سید رسول سجادی نسب گفت:دیروز شنبه 27دیماه هزار و سیصد و نود و نه بنده به لطف خداوند در استانداری در جلسه ای شرکت کردم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۱    
صدای برخوار-گزارش تصویری از آتش سوزی مواد اولیه پی وی سی در منطقه صنعتی دولت آباد که با همکاری واحد آتش نشانی اصفهان دولت آباد و حبیب آباد پایان یافت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۷:۵۱    
صدای برخوار- امام جمعه دولت آباد گفت:اگر از آغاز تا پایان دوره چهار ساله ریاست جمهوری ترامپ را بررسی کنیم به این نتیجه میرسیم که دستگاه حاکم این کشور نتوانستند جمهوری اسلامی را به زانو درآورند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۰:۲۱    
صدای برخوار- شهرداری دولت آباد 5 هزار متر زمین جهت احداث ستاد فرماندهی انتظامی برخوار واگذار کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۱    
صدای برخوار-فرماندار برخوار گفت : پروژه جانبازان برای شهر دولت آباد اهمیت زیادی و در اولویت قرار دارد اما متاسفانه برای شهر اصفهان در اولویت قرار ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۶    
صدای برخوار-مسیر فعلی قطار سریع السیر آسیب زا است و سرنوشت برخوار همچنین کلانشهر اصفهان را تحت تاثیر قرار می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۸:۴۶    
صدای برخوار-روز گذشته همزمان با پایداری هوا 39 واحد صنعتی در شهرستان برخوار مورد پایش زیست محیطی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۷:۴۶    
تو نمونه کامل یک بسیجی تمار عیار طبق نظر امام خامنه ای عزیز بودی یعنی: غیور، سالم، نسبت به دوست رئوف، نسبت به دشمن دین سخت گیر؛ از مرگ بی هراس، نسبت به دستور فرمانده ای که می داند به امام وصل است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۴۵    
صدای برخوار-رئیس هیات ورزش پهلوانی و زورخانه ای شهرستان برخوار گفت : ساماندهی و استانداردسازی زورخانه های شهرستان برخوار در دست اقدام قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
صدای برخوار-شرایط اضطرار آلودگی هوا پایش های محیط زیست از واحدهای صنعتی تشدید شده است و با واحدهای آلاینده برابر قانون برخورد می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۴    
صدای برخوار-نماینده شاهین شهر میمه و برخوار گفت : قطار شهری برخوار در پیوست بودجه قرار گرفت و در سال 1399 مبلغ 39 میلیارد تومان اختصاص یافت .
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۹:۴۴    
صداای برخوار_امام جمعه دولت آباد گفت: مسئولین در دولت باید به خواست مردم شهرستان برخوار توجه کنند و مسیر را طوری طراحی کنند که در دراز مدت باعث بروز مشکلات برای مردم شهرستان برخوار نشود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۴    
صدای برخوار-شورای شهر دولت آباد از اتهامات وارد شده تبرئه شدند و رای قطعی آن ها در تجدیدنظرخواهی صادر شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۲۰    
صدای برخوار-برنامه ریزی آشوب و اغتشاش اول از طرف دشمن نبود بلکه متاسفانه فتنه گران با اسم رمز تقلّب قصد به هم ریختن مملکت را داشتند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۸:۵۰    
صدای برخوار-نزدیک یک سال از اقدام شهرداری دولت آباد برای نورپردازی شهر می گذرد؛این درحالی است که خاموش و روشن شدن چراغ ها و خاموشی کلی برخی از ریسه های اِلمان نوری باعث نارضایتی شهروندان شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
صدای برخوار-همزمان با پایداری هوا و تشدید پایش های میدانی ، پایش 35 واحد صنعتی در شهرستان برخوار انجام شد .
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۸:۲۰    
صدای برخوار -امام جمعه دولت آباد گفت:ما همچون مقام معظم رهبری با مشارکت بانوان در عرصه های مختلف هیچ مشکلی نداریم . بانوان با رعایت مواضع شرعی و اسلامی می توانند در عرصه های مختلف حضور داشته باشند .
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۸:۲۰    
صدای برخوار- این روزها کانال های تلگرامی ، سایت ها و فضای مجازی رنگ و بوی انتخاباتی به خود گرفته و از روش های مستقیم و غیر مستقیم جهت تنویر افکار عمومی در راستای حمایت از کاندید ها فعالیت خود را آغاز ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۲:۵۰    
باند هفت نفره مواد مخدر ، تعطیلی ایستگاه سنجش پایش هوا برخوار مهم ترین رویدادهای خبری برخوار در هفته ای که گذشت می باشد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۲۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
صدای برخوار-فرمانده انتظامی شهرستان برخوار از انهدام باند هفت نفره بلع و انباری مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
صدای برخوار- ایستگاه پایش سنجش کیفیت هوا برخوار مدتی است به علت خراب شدن دستگاه تعطیل می باشد که برای رفع مشکلات ناشی خراب شدن دستگاه تعامل شهرداری دولت آباد با محیط زیست ضروری است .
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۰    
صدای برخوار-رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان برخواربراهمیت پایش های زیست محیطی تاکید کرد و گفت: 44 پایش زیست محیطی در آبانماه توسط این اداره انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۱:۰۸    
مهناز طغیانی -تا زمانی که رسانه هایی بدون تخصص و تبحر ، خواسته یا ناخواسته بلندگوی مسئولان در شهرستان می شوند و این رسانه ها مورد حمایت قرار می گیرد ؛ رسالت رسانه ای در این شهرستان زیر سوال می رود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۸    
صدای برخوار-فرماندار برخوار گفت: تاکنون فقط 500 متر از قطار سریع السیر در محدوده برخوار از زیر زمین عبور می کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
صدای برخوار- رییس شورای حل اختلاف استان اصفهان از صلح و سازش پرونده 21 میلیارد ریالی در شورای حل اختلاف برخوار این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۳    
صدای برخوار- صحبت های فرماندار در خصوص شورا و واکنش سجادی نسب ، کشف اسباب بازی قاچاق از مهم ترین اخبار برخوار در هفته ای که گذشت می باشد .
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۳:۱۳    
صدای برخوار-فرمانده سپاه برخوار در دیدار حضوری رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان، دامپزشکی را یکی از دستگاههای بی ادعا و موثر در پیشبرد روند جهش تولید قلمداد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
صدای برخوار-یادواره شهدای دانش آموزی شهرستان برخوار به مناسبت هفته بسیج با سخنرانی سرهنگ پاسدار محمد شفیعی فرمانده سپاه ناحیه برخوار و گروه سرود به صورت غیر حضوری و پخش در فضای مجازی برگزار گردید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۷    
صدای برخوار-در این ایام به دلیل شیوع ویروس کرونا عمدتا مردم در قرنطینه خانگی به سر می برند در این زمان مسئولان این شهرستان و مسئولان شهری برای پرکردن اوقات فراغت مردم و ایجاد نشاط در مردم چه اقدامی ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۷:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
صدای برخوار-9/9/ 99 تاریخی است که خاطرخواه های بسیاری را شیفته خود کرده است. تاریخی که این روز ها صف آن از صف مرغ و واکسن آنفلوانزا هم عریض تر شده است و بعضی ها به قیمت فروش طلا های یادگاری سر عقدشان ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
صدای برخوار-کارشناس مطالعات آب های زیرزمینی دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای اصفهان با تاکید بر اینکه خشکی زاینده رود، به عنوان یک منبع تغذیه کننده آبخوان، بر پدیده فرونشست دامن می زند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
صدای برخوار -بسیج علمی و پژوهشی صاحب الزمان (عج) شهرستان برخوار بیانیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۲    
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۱۳    
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۸:۱۳    
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۱۳    
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۳    
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۳    
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۲    
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۱    
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۱    
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۷    
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۲۷    
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۸:۵۷    
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۵:۵۷    
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۹:۵۷    
مشاهده نتایج بیشتر...