یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۱:۵۱Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

صدای میناب (sedayeminab.ir)

  ۸ ساعت پیش    
رئیس و یا اعضای شورا برای تنویر افکار عمومی و شهروندان فهیم این شهر بفرمایند بنا به چه دلایلی و براساس کدام اصل و ماده یا تبصره ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فواد اورنگی آتش نشان اعزامی از بندرعباس حین عملیات نجات فردی در عمق چاه کشاورزی 120 متری در منطقه توکهور و هشتبندی دچار حادثه شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مسعود رئوفی شهردار هشتبندی گفت:ساعتی پیش یک نفر دیگر حدوداً 40 ساله و تبعه کشور افغانستان برای بیرون آوردن پیکر جا مانده در عمق چاه، درون چاه رفته بود که جان خود را از دست داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۳    
پروژه احداث کانال دفع آبهای سطحی میناب که از مصوبات سیل 1400 شهرستان بود و با اعتباری بیش از 30 میلیارد تومان شهریور سال گذشته آغاز شد و قرار بود که کمتر از 8 ماه به سرانجام برسد حال بعد از گذشت 1 ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
فواد اورنگی یکی از نیرو های آتش نشانی منطقه توکهور هشتبندی در استان هرمزگان در عملیات آتش نشانی به شهادت رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات هرمزگان گفت: طرح دریابست با هدف بازسازی ذخایر آبزیان صیدگاه های این استان از 30 شهریور تا هشتم مهرماه سال جاری اجرا می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا نظری در مطلبی با عنوان سمفونی شگفت انگیز شب و شیدایی نوشت:
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۷   + ۷۶ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان از تمدید مهلت معرفی دانش آموزان پایه دوازدهم فارغ التحصیل سال 1401 تا پایان مهرماه خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 360 هزار خانوار هرمزگانی برای دریافت سهمیه سیلندر گاز مایع نام نویسی کرده اند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: در مرحله دوم اهدای زمین رایگان طرح جوانی جمعیت به هزار 290 مشمول این طرح زمین واگذار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
وقتی در خواب حرم امام رضا را دیدم، تصمیم گرفتم قاتل پسرم را بدون هیچ چشمداشتی ببخشم
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۱   + ۴۹ سایت دیگر  
رانندگان در صورت تصادف بدون گواهینامه باید جریمه بپردازند و در صورت تصادف منجر به فوت برخلاف باور جامعه هیچ قتل عمدی رخ نداده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون هرمزگان از نیاز روزانه 150 تا 200 واحد خون در استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه میناب گفت: جوانان و عموم مردم شرق هرمزگان مراقب توطئه دشمن در این ایام باشند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه دولت هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد گفت: فاز اول خط لوله تابش تا 20 روز دیگر راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان از تامین اعتبار برای اجرای زیرساخت های آب و برق طرح نهضت ملی مسکن در استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت : هرمزگان پیشرو در برنامه حذف مالاریا است و درحال حاضر با اقدامات موثر و شناسایی و درمان به موقع بیماران که بیش از 94 درصد از اتباع پاکستانی و افغانستانی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد قویدل مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان از آغاز آموزش دانش آموزان ابتدایی همزمان با سراسر کشور در روز اول مهرماه با نوای زنگ مهر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۰:۱۸    
چند وقتی است که در میناب تغییر در طعم و بوی آب مصرفی نقل محافل مردمی است، برخی شهروندان مینابی مدعی هستند طعم و بوی آب شرب این شهر تغییر کرده است و دارای بوی نامتعارفی است
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با درخواست مسکوت ماندن طرح اصلاح جدول حوزه های انتخابیه مجلس شورای اسلامی و تعداد نمایندگان آنها به مدت 6 ماه موافقت کردند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و در بیست و ششمین جشنواره شهید رجایی برترین دستگاه های اجرایی استان معرفی و تجلیل شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان از برگزاری پنجمین جشنواره تئاتر خیابانی جوانه ها با موضوعات قرآنی ویژه کانون های فرهنگی هنری مساجد روستایی شهرستان میناب خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۲:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با تلاش ضربتی و همه جانبه نیروی انتظامی ودریابانی استان، ضربه مهلک و سنگینی به بنیان قاچاقچیان وارد و بیش از یک میلیون لیتر گازوئیل قاچاق کشف و ضبط شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۶:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه پخش فرآورده های نفتی هرمزگان با اشاره به اینکه تاکنون بدون نام نویسی هم امکان دریافت سیلندرهای گاز وجود داشت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب از برگزاری دومین رویداد مردمی جمع آوری بذر حرا از جنگل های مانگرو در بندر تیاب با شعار دست های ما برای حرا خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه بازگشایی مدارس بازارچه خیریه مهر مهربان در میناب راه اندازی شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 32 هزار لیتر بنزین قاچاق و خارج از شبکه توزیع فرآورده های نفتی، در شهرستان میناب خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
تعاون روستایی استان هرمزگان اعلام کرد: خرید توافقی لیموترش از باغداران هرمزگانی فردا به پایان می رسد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر موکب انصارالمهدی قشم از خرید زمین محل استقرار این موکب در شهر کربلا خبر داد و گفت : برای خرید این زمین و ارائه رفاه و خدمات بیشتر و بهتر مردم هرمزگان نیازمند به همکاری همه دستگاهها و مردم برای ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت 300 کیلومتر از لوله گذاری فاز اول خط انتقال آب دریای عمان به استان اصفهان باقی مانده است
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
زن بارداری که عازم مراسم اربعین بود، نوزادش در مسیر زیارت در موکب طلوع آدینه یکی از موکب های هرمزگان مستقر در کربلا ، به دنیا آمد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و توقیف یک دستگاه خودرو لندکروز قاچاق به ارزش 20 میلیارد تومان در شهرستان میناب خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس واحد اهداء عضو استان هرمزگان، از انجام اولین مورد عمل جراحی اهداء عضو در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) میناب خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره بازرگانی تعاون روستایی هرمزگان با اشاره به خرید توافقی بیش از 12 هزار تُن لیموترش مازاد بر نیاز باغداران استان گفت: وجه خرید لیموترش در سامانه ثبت شده و بزودی به حساب باغداران واریز می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان از بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 5 پروژه گازرسانی در هفته دولت سال جاری در این استان، خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان گفت: برای نخستین بار سهم استان هرمزگان از رتبه های زیر 100 کنکور سال جاری تاکنون 17 نفر است که در مقایسه با سال گذشته نزدیک دو برابر و درمجموع 88.9 درصد رشد را نشان می دهد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ماموران انتظامی شهرستان میناب3 هزار عدد قرص روانگردان کشف کردند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کمالی با اشاره به صفهای طولانی مقابل جایگاه های سوخت در استان های جنوبی کشور، گفت: ظاهرا برای مقامات ارشد کشور، ایران فقط تهران است و در بحث بنزین تدبیری برای استان های جنوبی ندارند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
سال ها با یکدیگر رفاقت داشتند و حاضر بودند برای هم جان بدهند؛ اما یک انگشتر باعث اختلاف و درگیری بین آنها و قتل یکی به دست دیگری شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اختتامیه یازدهمین سوگواره نوحه های نشسته شهرستان میناب سوم شهریورماه با حضور محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مسجد حضرت ابالفضل (ع) کنار ترش برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۵:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: همزمان با هفته دولت تعداد 159 پروژه با اعتباری بالغ بر 11880 میلیارد ریال در شهرستان میناب افتتاح و کلنگ زنی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
شورای عالی شهرسازی و معماری ایران با الحاق اراضی 86 هکتاری فرودگاه قدیمی شهر میناب در استان هرمزگان به محدوده موافقت کرد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۶:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت هرمزگان گفت: تاکنون بیش از 30 هزار هرمزگانی در سامانه سماح برای شرکت در پیاده روی اربعین حسینی نام نویسی کرده اند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
اواخر هفته گذشته خبری عجیب در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شد. این خبر افکار عمومی را به شدت متعجب کرد و خیلی سریع هم تبدیل به تیتر یک اکثر رسانه های داخلی شد ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
غلام کمالی نماینده استان هرمزگان در شورای عالی استان ها گفت: رئیس جمهور با دستور دوباره جلوی فعالیت کشتی های صید ترال در آب های جنوب کشور را بگیرد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۰:۳۶    
مهدی میرآبی، نویسنده و روزنامه نگار، در یادداشت ارسالی به "پایگاه خبری صدای میناب" با عنوان رنج مردم جنوب از محدود سازی کارت های سوخت نوشت :
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
افزایش تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در قالب طرح اصلاح جدول حوزه های انتخابیه مجلس، فردا در صحن علنی بررسی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۳۳   + ۳۴ سایت دیگر  
دکتر علی نعمتی متخصص و جراح مغز و اعصاب در رابطه با موضوع گم شدن استخوان جمجمه یک نوجوان در بیمارستان میناب توضیحاتی را ارائه داد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
با هوشیاری و تیزبینی مأموران انتظامی شهرستان میناب، یک محموله 22 کیلویی مواد مخدر شیشه شناسایی و کشف شد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مسئول موکب مردمی منتظران ظهور میناب گفت: برای هفتمین سال متوالی موکب مردمی منتظران ظهور میناب جهت خدمت رسانی به زائران ابا عبدالله الحسین در ایام اربعین به مرز شلمچه اعزام شدند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از آغاز تحقیقات در خصوص قصور احتمالی کادر درمان در بیمارستان میناب خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان نرخ بلیت اتوبوس اعزام زائران به مرز شلمچه را از شهرستان های هرمزگان اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۱    
ورزشکار مینابی با شکستن و ثبت رکورد جدید چرخاندن توپ فوتبال شماره پنج روی انگشت با چشم بسته در گینس و ایمارو این رکورد را از ورزشکار اسرائیلی گرفت و از آن خودش کرد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
روز گذشته در بیمارستان میناب والدین و اقوام یک نوجوان اقدام به شکستن شیشه های بیمارستان و ایجاد درگیری کردند و دلیل آن را نیز گم شدن بخشی از جمجمه بیمار خود در بیمارستان عنوان می کردند ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۲۲:۵۱   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان میناب گفت : درباره سوالات و ابهامات امروز که در خصوص جمجمه و روند درمان بیمار 14ساله پیش آمد ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۶:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با توجه به گرمای هوا و مسیر پیاده روی اربعین برای جلوگیری از گرمازدگی شهروندان توصیه هایی داشت.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش با اشاره به برنامه ریزی برای تقویت سفرهای زمینی به کیش گفت: برای هر خودرو هنگام ورود به کیش از 200 تا یک هزار لیتر بنزین رایگان اختصاص خواهد یافت.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان سیریک از کشف ارز خارجی تقلبی به ارزش 20 میلیارد ریال و دستگیری یک نفر دراین شهرستان، خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: متاسفانه کمبود داروی انسولین تنها مختص شهرستان رودان یا میناب نیست بلکه این یک کمبود کشوری است.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 400 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بندرکلاهی شهرستان میناب خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری هرمزگان گفت: در پیش ثبت نام دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 366 متقاضی در هرمزگان نام نویسی کرده اند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم میناب در مجلس گفت: به وزیر نفت تذکر جدی می دهم تا هیأت کارشناسی به منطقه میناب اعزام کند و با بررسی مسئله، مشکل مردم را حل کند تا مردم ساعت ها در صف بنزین وقتشان تلف نشود.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۲۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
تا کنون در پیش ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی 235 نامزد از هرمزگان در انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرده اند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار و اصحاب رسانه، فرماندار ویژه شهرستان میناب و معاون استاندار از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان تجلیل کرد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره شیلات میناب گفت:70 درصد میگوی پرورشی هرمزگان در شهرستان میناب تولید می شود.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه هرمزگان گفت: بر اثر تصادف یک دستگاه خودرو پژو 405 با یک دستگاه خودرو پراید، راننده پراید جان باخت.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: از آغاز پیش ثبت نام تاکنون 137 نامزد از استان در انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرده اند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی میناب گفت: 22 دستگاه خودرو شوتی حامل قاچاق سوخت در یک هفته گذشته با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان در اجرای طرح مقابله با قاچاق سوخت شناسایی و توقیف شد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به افزایش نرخ رشد باروری استان نسبت به سال قبل گفت: استان هرمزگان با افزایش نرخ رشد باروری از 1.93 در سال 1400 به 2.1 در سال 1401 رسیده است.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کودک 11 ساله مینابی بر اثر حمله سگ های ولگرد، به شدت زخمی و راهی بیمارستان شد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۳:۰۹    
واکاوی آیین سنتی علم پیغمبر در میناب نشان میدهد این آیین مذهبی دارای آسیب هایی است که باعث ورود مسائل خرافی در این سنت آیینی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد قویدل مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از آغاز عملیات احداث تنها اردوگاه دانش آموزی شرق استان در شهر میناب خبر داد
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
انتخابات هیات رئیسه شورای شهر میناب برای سال سوم امروز برگزار شد و در نتیجه سیدموسی هاشم نسب در سمت رئیس شورا باقی ماند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس تعاون روستایی شهرستان رودان از تعیین نرخ خرید توافقی لیموترش از باغداران این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مسؤول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین هرمزگان گفت: پیش بینی می شود 60 تا 70 هزار هرمزگانی در مراسم پیاده روی اربعین امسال شرکت کنند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع برق هرمزگان گفت:مشارکت مشترکان در سه روز آخر هفته برای عبور از ایام اوج مصرف برق ضروری است
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۲۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک گفت: اِلنا کودک یک و نیم ساله از اهالی یکی از روستاهای این شهرستان با افتادن در سطل آب کولر گازی، جان خود را از دست داد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرگان میناب در فصل گرمای تابستان مدتی است که با تنش شدید آبی مواجه است مردم این منطقه برای شستشو و استحمام از آب کولر یا آب معدنی استفاده می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ششمین دوره سوگواره چاوش خوانی محلی با هدف حفظ سنت های عزاداری در روستای رضاعلیچی میناب برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
افزایش نسبی دما تا پایان هفته جاری در هرمزگان تداوم خواهد داشت.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی میناب گفت: 100 طرح مشاغل خانگی از ابتدای سالجاری تاکنون برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل این شهرستان معرفی شدند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۳:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میناب از دستگیری عامل جنایت در پارک ساحلی آنامیس خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۸    
تابستان با گرمایی کم سابقه در یک دهه اخیر مردمان خطه جنوب را کلافه کرده است ، این کلافگی در صفهای طویل جایگاههای سوخت صدچندان شده است.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بعضی از ماهیگیران قشم شیوه جالبی برای شکار ماهی دارند؛ راه حل ساده ای که حتی گردشگرهای این منطقه را هم به فکر ماهیگیری می اندازد
  ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: در صورتی که مشخص شود، سهمیه فعلی سوخت برای مصرف متداول و معمول مردم استان کافی نیست، موضوع افزایش سهمیه کارت های سوخت باید پیگیری شود.
  ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۷    
مراسم عزاداری سنتی روز پنجم محرم در میناب فردا به صورت زنده از شبکه استانی خلیج فارس پخش می شود.
  ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا هرمزگان گفت: مجرمان سایبری در فضای مجازی با عنوان جمع آوری نذورات محرم الحرام از مردم کلاهبرداری می کنند که هوشیاری درمقابل ترفند این گونه افراد ضروری است.
  ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۲    
در مرکز شهر میناب عملیات ساخت ساختمانی در حال انجام است که سازنده آن به خود حق داده تمام عرض پیاده رو را اشغال کند و با ایجاد سدمعبر به حقوق شهروندان تجاوز کرده و از معبر عمومی استفاده خصوصی میکند.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان میناب از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و کشف 12 هزار لیتر گازوئیل خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
همایش شیرخوارگان حسینی فردا جمعه همزمان با سراسر کشور در بقاع متبرکه، حسینیه ها و مساجد سراسر استان هرمزگان برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان به صدور کارت پیله وری الکترونیکی برای نخستین بار در استان برای مرزنشینان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس حوضه رودخانه زهره، جراحی و حوضه های جنوبی کشور گفت: سد های تامین کننده آب آشامیدنی جنوب کشور از جمله هرمزگان نزدیک به 80 درصد پر است.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۲۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار میناب گفت: 218 میلیارد تومان برای طرح های نیمه کاره در شهرستان میناب اختصاص یافت.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۲۱:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خرید توافقی و مشارکتی محصول لیموترش از شنبه 31 تیر در رودان و میناب آغاز می شود.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۲۰:۲۶   + ۷۸ سایت دیگر  
نام نویسی دریافت زمین برای خانواده های دارای 4 فرزند در سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از اجرای طرح آبرسانی به سندرک با هدف تامین آب پایدار مرکز این بخش خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: شرکت پالایش نفت بندرعباس در نظر دارد 628 نفر را از طریق آزمون استخدام کند.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: هرمزگان رتبه هفتم نرخ باروری را در کشور دارد
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان رودان از دستگیری دو قاچاقچی زن و کشف 66 کیلوگرم تریاک خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
گرما و شرجی هوا تا پایان هفته جاری در استان هرمزگان تداوم خواهد داشت.
مشاهده نتایج بیشتر...