جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۰۲May 2021 7
جستجوی پیشرفته

شهر بیست (shahr20.ir)

  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۵۹    
بر اساس جدیدترین آمار مبتلایان کرونا در قم، حال 108 نفر از بیماران بستری در مراکز درمانی قم وخیم است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۲۹   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم اعلام کرده تست کرونای جهش یافته هندی سه نفر از 11 تاجر هندی که دو هفته قبل وارد قم شده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست قم با اشاره به کاهش 57 درصدی بارندگی در قم، گفت: امسال بر خلاف دو سال گذشته، تالاب ها و رودخانه های استان قم کاملا خشک شده اند و این مسئله خطر بروز پدیده گرد و غبار را بسیار ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی قدس پرچم کشور فلسطین در میدان روح الله شهر قم برافراشته شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف قم گفت: ثبت نام برای شرکت در چهل وچهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از 13 اردیبهشت به مدت یک ماه آغاز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه سه شهرداری قم با اشاره به وجود 60 بوستان شهری در این منطقه، از 20 هزار مترمربع گل کاری به منظور زیباسازی و ایجاد روحیه و نشاط اجتماعی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم از ورود 30 دستگاه اتوبوس بازسازی شده به ناوگان حمل ونقل عمومی تا دو هفته آینده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام رفیعی با اشاره به ماجرای سنگ باران شدن قوم حضرت لوط، گفت: قوم لوط(ع) نابود شد چون به جای ازدواج و ارضای غرائز از راه طبیعی به دنبال همجنس گرایی بود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه هفت شهرداری قم با اشاره به اجرای پروژه شهید اوسطی، از تملک 220 ملک در مسیر این پروژه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۲۹    
وزیر بهداشت از شناسایی سه بیمار مبتلا به ویروس کرونای هندی در میان اتباع این کشور در قم خبر داد و گفت: همه افراد مرتبط را ردیابی کردیم و مجموعه ها قرنطینه شدند و تحت مراقبت هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اینکه وضعیت شیوع کرونا در استان مطلوب نیست، گفت: تغییر رنگ استان قم از رنگ قرمز به رنگ نارنجی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به همت طلاب جهادی حوزه علمیه قم روزانه دو هزار افطاری برای توزیع در بین نیازمندان در مدرسه علمیه شهید صدوقی قم، پخت و آماده سازی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان قم از انهدام باند سارقان موتورسیکلت در این استان خبر داد و گفت: در این رابطه یک متهم 16 ساله در تحقیقات پلیس به جرم خود اعتراف و از همدستی 3 تن دیگر پرده برداشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان قم از کشف 26 کیلوگرم تریاک از منزلی در منطقه حاشیه نشین شهر و دستگیری سه قاچاقچی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم به همراه مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهری و مدیر منطقه هفت شهرداری از اجرای پروژه عمرانی شهید اوسطی بازدید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از 17 اعزام برای مهار آتش سوزی در شهرک شکوهیه در دو سال گذشته خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از آتش نشان فداکار حادثه دیده در آتش سوزی شهرک شکوهیه عیادت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به نصب دو هزار تابلو کوچه های شهید در سطح شهر، گفت: نصب تابلوهای نوسازی شده با نام شهدا در دو فاز انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم گفت: از محدود قانونی 13 هزار هکتار قم، حدود چهار هزار هکتار آن شاخصه های بافت فرسوده را دارد و بیش از 60 درصد جمعیت شهر قم در این چهار هزار هکتار سکونت دارند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: دپوی پنبه و مواد قابل اشتعال منجر به آتش سوزی یک واحد مسکونی سه طبقه در خیابان 24 متری آیت الله کاشانی شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۰:۲۹    
جدیدترین آمار بیماران کرونایی قم در حالی اعلام شد که تعداد جان باختگان دورقمی شد و به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، با وجود اینکه در روز های گذشته شاهد کاهش پلکانی میزان بستری ها بودیم ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم با اشاره به اینکه نهایت تلاش خود را برای حفظ سلامت مردم در زمان برگزاری انتخابات انجام خواهیم داد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام فرحزاد با بیان اینکه ما تک بُعدی هستیم و عبادت را تنها در راز و نیاز با خدا می دانیم، گفت: خدمت رسانی به مردم و رحم به مردم از ابعاد مهم عبادت است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان قم از کشف 220 کیلو تریاک جاساز شده در بار هندوانه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های قم با بیان اینکه گمان بنده در زمان پذیرش این مسئولیت آن بود که قم کمترین تعداد زندانیان را دارد، گفت: واقعیت آن است که تعداد 5 هزار زندانی در قم به عنوان خاستگاه انقلاب و مهد تشیع ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه روزانه حدود 400 بیمار مبتلا به کرونا در قم شناسایی می شود، گفت: رعایت شیوه نامه های بهداشتی نیز در استان ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام رفیعی، امیرالمؤمنین(ع) را مرد میدان مبارزه دانست و گفت: پیامبر(ص) به حضرت علی(ع) فرمودند که من می ترسم همه چیز را درباره تو بگویم زیرا ممکن است عده ای تو را مانند حضرت عیسی، خدا بدانند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه هشت شهرداری قم از کاشت بیش از یکصد هزار گل فصلی و دائمی در این منطقه خبر داد و گفت: گل هایی نظیر رعنا زیبا، مغربی، اطلسی، رز، محمدی و یاس، کاشت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری سازمان قطار شهری قم گفت: با بهره برداری کامل از مترو قم علاوه بر تسهیل در جابه جایی زائرین و مجاورین حرم کریمه اهل بیت(س)، برای بخشی از جوانان نیز اشتغال زایی خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۵۹    
سامانه 137 به عنوان پل ارتباطاتی شهرداری و شهروندان در نخستین ماه از سال 1400 با بیست درخواست متفاوت شهروندان همراه بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار قم با بیان اینکه در سه ماهه نخست سال 1400 بیش از سه هزار و 400 میلیارد تومان پروژه سرمایه گذاری در این کلان شهر آغاز می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: یکی از اتفاقات دیگر در حوزه گرافیک شهری، تهیه نقش برجسته ای از شهید ابومهدی المهندس بوده که به زودی اجرای عملیات نصب آن در سه راه خرمشهر آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به حادثه آتش سوزی در شهرک شکوهیه قم، گفت: شرایط مراکز صنعتی به گونه ای است که هرلحظه امکان حادثه وجود دارد و نهادهای مسئول باید برای زیرساخت ها و تجهیزات ایمنی فکری ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: متأسفانه باوجود تلاش ها و مکاتبات زیاد با اداره کل راه و شهرسازی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۹    
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با بیان اینکه شهربازی معارفی در زمینی به مساحت پنج هزار مترمربع اجرا می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۲۹    
صدای دلنشین شاهین احمدیان برای بسیاری از مخاطبان رادیو قم با ویژه برنامه سحرگاهی گره خورده. برنامه ای که انبوه شنوندگان رادیو قم به مدت 15 سال، ناب ترین لحظات معنوی ضیافت الهی را با صدای او سحر کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی قم گفت: جوان قمی به علت غرق شدن در رودخانه منطقه امامزاده عبدالله(ع) روستای قلعه چم، جان خود را از دست داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر واکسیناسیون سالمندان بالای 80 سال در حال انجام است که نوبت واکسیناسیون این عزیزان تا 15 اردیبهشت تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام رفیعی، مدارا با مردم را از مهم ترین شاخصه های حکومت علوی برشمرد و گفت: افرادی که می خواهند رئیس جمهور شوند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۹    
مدیر منطقه چهار شهرداری قم از تکمیل مکانیزه کردن آبیاری بوستان های جنگلی خضر نبی، زائر، کوهسار و ملاصدرا با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم از اجرای هشت طرح فرهنگی از جمله برگزاری مسابقه مجازی سفره افطار به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز آتش سوزی مهیبی در شهرک صنعتی شکوهیه قم در محل شرکت مولدان رخ داد که تمام منطقه و اطراف آن در حصار دود این آتش سوزی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قم با اشاره به حادثه حریق امروز در شهرک صنعتی شکوهیه قم بیان کرد: خوشبختانه در این حادثه مورد فوتی نداشتیم اما به منظور بررسی ابعاد قضیه و روشن شدن علت حادثه ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۵۹    
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به بهره برداری آخرین رمپ مجموعه پل های 9 دی به طول 249 متر، از تکمیل اتصال خیابان امام رضا(ع) به بلوار جمهوری و کاهش بار ترافیکی بلوار نیایش و بلوار امین خبر ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۵۹    
آخرین مرحله انتقال اعتبار کارت های قدیم به قم کارت تا پایان اردیبهشت ماه است و پس ازاین تاریخ، کارت های قدیمی فاقد اعتبار خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: اگر رشادت عوامل و نیروهای جان برکف آتش نشانی نبود، در این حادثه به علت وجود مخازن الکل احتمال وقوع فاجعه ای عظیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله شبیری زنجانی مرجع تقلید شیعیان در تماس تلفنی با فرزند مرحوم آیت الله حسینی کاشانی، درگذشت این عالم ربانی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
جزئیات مراسم احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قم از مؤمنین و متدینین خواست با رعایت همه شیوه نامه های بهداشتی در مراسم شب های قدر به کنترل بیماری کرونا در قم کمک کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۲۹    
شهردار قم از احداث شهربازی معارفی قم با اعتبار 55 میلیارد تومان خبر داد و گفت: بازی های معارفی می تواند در رشد کودکان تأثیرگذار باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان قم از کشف 46 کیلوگرم تریاک از محل جمع آوری و تفکیک ضایعات خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۹    
رمپ چهارم مجموعه پل های 9 دی با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قم رسماً به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم گفت: افتتاح رمپ چهارم پل 9 دی سبب کاهش ترافیک در هسته مرکزی شهر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قم با اشاره به اینکه رمپ و لوپ های پل های 9 دی بعد از افتتاح مسیر مستقیم باقی مانده بود، گفت: این طرح در ساماندهی ترافیکی بلوار نیایش تأثیر دارد و براساس برنامه ریزی های صورت گرفته هرماه چند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
احداث شهربازی معارفی کلید خورد و قرار است در این بوستان، 25 مجموعه بازی شامل 100 اسباب بازی نصب شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
خبرنگاران پایگاه خبری شهر20 موفق به کسب دو رتبه در نخستین جشنواره رسانه ای شهر ما شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار قم با اشاره به اجرای طرح جدید تابلوهای مزین به نام شهدا گفت: در فاز نخست این طرح دو هزار تابلو با امکاناتی از جمله دست یابی به زندگینامه، وصیت نامه و عکس شهدا در معابر شهری قم نصب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
طرح جدید تابلوها کوچه های مزین به نام شهدا در قالب طرح کوچه های آسمانی با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، مدیر حوزه های علمیه کشور و شهردار قم رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۵:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با اشاره به نصب تابلوهای جدید کوچه های شهدا، گفت: تقاضای ما از تمام استان های کشور، شهرداران ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مسئول گروه جهادی انصارالحیدر از توزیع 250 بسته معیشتی به ارزش هر کدام 500 هزار تومان خبر داد و گفت: تا پایان ماه مبارک رمضان 20 هزار پُرس غذای گرم نیز در میان نیازمندان مناطق محروم استان توزیع می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
محفل انس با قرآن در جوار بیت شهیدان محمدرضا زارعی و سجاد روشنایی با حضور خانواده این شهیدان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
با حضور معاون هنری حوزه هنری از برگزیدگان جشنواره نمایشنامه نویسی باشگاه تئاتر تجربه در قم تجلیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم گفت: همزمان با روز جهانی فردوسی، مرکز نقالی و شاهنامه خوانی در استان قم افتتاح خواهد شد که فرصت خوبی برای علاقه مندان به حوزه ادبیات کهن فارسی است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: بیش از 150 آب نمای شهر به صورت کامل بهسازی، ایمن سازی و راه اندازی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه از هزار و 600 پاکبان قمی تاکنون 600 پاکبان واکسینه شده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
جزئیات ویژه برنامه های حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) در شب های قدر اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام رفیعی با بیان اینکه عذاب های الهی متفاوت است و احدی نمی تواند عذاب الهی را منکر شود، انکار عذاب الهی در حقیقت انکار کتاب و کلام خداوند است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه شش شهرداری قم از ابلاغ بودجه 687 میلیارد ریالی این منطقه در سال 1400 خبر داد و گفت: با اولویت اجرای پروژه های نیمه تمام سال گذشته ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه هفت شهرداری قم گفت: در سال جاری 150 میلیارد تومان بودجه عمرانی ویژه منطقه هفت در نظر گرفته شده که نسبت به سنوات قبل از رشد خوبی برخوردار است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از تغییر شیب پذیرش بیماران کرونایی در قم از حالت آسانسوری به حالت پلکانی خبر داد و از گروه های اولویت دار برای تزریق واکسن خواست تا بدون تعلل نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با آغاز واکسیناسیون عمومی کرونا، مرکز شماره 2 تزریق واکسن کرونا در قم آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار قم با بیان اینکه قم در حال عبور از موج سهمگین کرونا است و در این برهه، زمان نقد یکدیگر نیست، گفت: استان هم اکنون در آستانه تثبیت و مهار موج چهارم کرونا قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم گفت: در حادثه برخورد خودروی سواری پژو 206 با پیرمردی 60 ساله در محور روستای جنت آباد استان قم، فرد عابر پیاده در دم فوت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان قم از کشف انواع قرص و شربت غیرمجاز متادون و ترامادول از سه عطاری در قم خبر داد و گفت: در این رابطه 3 متهم دستگیر و هر 3 عطاری پلمب شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
طلاب جهادی در روز میلاد امام حسن مجتبی(ع) با حضور در بیمارستان امیرالمومنین(ع) قم، دومین امام شیعیان را در کنار بیماران کرونایی برپا کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار قم گفت: در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در قم، 490 نفر ثبت نام کرده بودند که از این بین 15 تن انصراف و 39 تن نیز رد صلاحیت شدند و 436 نفر برای رقابت نهایی در انتخابات شورا ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام رفیعی با بیان اینکه دین اسلام بر فقرزدایی و تأمین زندگی دنیوی تأکید دارد، گفت: بی برنامگی در امور اقتصادی و معیشتی بدتر از فقر است و عده ای با سوء تدبیر در هزینه ها باعث فقر و بدبختی خود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان قم از دستگیری 3 سارق حرفه ای مغازه در قم خبر داد و گفت: متأسفانه این افراد سابقه دار پس از آزادی از زندان، مجدداً اقدام به سرقت از مغازه ها می کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
طرح جدید تابلوهای کوچه های مزین به نام شهدا در قالب طرح کوچه های آسمانی با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
آیین اختتامیه نخستین جشنواره رسانه ای شهرما به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شهردار قم با تأکید بر اینکه باید اجازه دهیم متخصصان و کارآمدها در شوراها بیایند و امور مردم را در دست بگیرند، گفت: شورا یک شرکت سهامی نیست که هرکسی دنبال سهمیه خود باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم از اجرای طرح کوچه های آسمانی خبر داد و گفت: در این طرح تابلوهای مزین به مشخصات شهدا در کوچه های شهر نصب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
پویش افطاری ساده با هدف ترویج برپایی سفره های ساده افطاری و تأمین افطاری نیازمندان، با مشارکت نوجوانان و بانوان طی ماه رمضان در گروه های مختلف سنی درحال دنبال شدن است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نماهنگ های پنجمین کنگره شعر نیایش مواهب که تلفیقی از شعرخوانی برگزیدگان ادوار گذشته این کنگره است، هم زمان با ماه مبارک رمضان در شبکه های سراسری سیما روی آنتن می رود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان قم با تأکید بر اینکه در ایام شیوع ویروس کرونا بیش از 20 هزار شغل در زمینه گردشگری در استان قم از بین رفت، گفت: شیوع کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی و کیفیت ساختمان اداره کل راه و شهرسازی قم گفت: در سال 99 تعداد 190 پروانه اشتغال به کار مهندسی ساختمان در این استان صادر شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۸   + ۵۷ سایت دیگر  
آیت الله مکارم شیرازی که در یکی از بیمارستان های تهران بستری بود، پس از بهبودی مرخص شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام رفیعی با بیان اینکه کسی که به معاد باور دارد دست به دزدی و اختلاس نمی زند، گفت: اگر به معاد اعتقاد داشته باشیم هیچ گاه دیگر زندگی پوچ نخواهد شد و دروغ گویی وجود نخواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم از آغاز سم پاشی بوستان های جنگلی حاشیه شهر علیه آفت ملخ خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: به مناسبت هفته زمین پاک گل و گیاه در غرفه های بازیافت سطح شهر به همیاران اهدا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم از نصب تصاویر شهدای والامقام این شهر در حدود دو هزار تابلو معابر و کوچه های شهری خبر داد و گفت: علاوه بر عکس شهدا، شناسنامه ای کوتاه از این شهدا شامل معرفی شهید ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه رسمی شورای اسلامی قم ضمن بررسی بودجه سازمان های بهسازی اطراف حرم مطهر و آتش نشانی، تالارها و هتل ها از معافیت 9 ماهه و مهمان پذیرها از معافیت کامل پرداخت عوارض سال گذشته برخوردار شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه ضعف عملکردی را در ستاد بازآفرینی استان قم مشهود است، گفت: ایجاد وقفه در طرح 48 هکتاری که پشتوانه پروژه های اطراف حرم مطهر بود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
شهردار قم با انتقاد از اینکه در موضوع بازآفرینی، شهر قم تعطیل است و همواره اعتراض خود را نیز اعلام کرده ایم، گفت: در حال حاضر با توجه به عدم اختصاص اعتبار موردنیاز و همچنین اختلاف نظرهای موجود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۹:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) قم از افزایش 22 درصدی میزان صدقه های مردم قم در سال گذشته خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۹:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
سامانه غربالگری کودکان 5 تا 6 ساله در قم با هدف شناسایی زودهنگام اضطراب کودکان، ارجاع زودهنگام برای مداخلات تخصصی و افزایش اطلاعات والدین در خصوص پیشگیری از اضطراب کودکان اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۹:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت قم به تشریح جزئیات واکسیناسیون ویژه سالمندان پرداخت و گفت: واکسیناسیون کرونا با اولویت سالمندان بالای 80 سال به عنوان اولین مرحله واکسیناسیون عمومی مردم از امروز در این استان آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم از اجرای طرح بخشودگی جرائمی که تا پایان سال گذشته 2 برابر شده بود، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری دو سارق حرفه ای قطعات خودرو و اعتراف متهمان به 6 فقره سرقت در قم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب قم با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: برخی از روستاهای استان و انشعابات صنعتی در مسیر دچار افت فشار و قطع احتمالی آب خواهد شد.
مشاهده نتایج بیشتر...