پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۷:۵۳Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

شهر بیست (shahr20.ir)

شهر بیست 29 اسفند 1398 شهر بیست 29 اسفند 1399 شهر بیست 29 اسفند 1400 شهر بیست 29 اسفند 1401 شهر بیست 31 فروردین 1402 شهر بیست 31 اردیبهشت 1402 شهر بیست 31 خرداد 1402 شهر بیست 31 تیر 1402 شهر بیست 31 مرداد 1402 شهر بیست 30 شهریور 1402 شهر بیست 30 مهر 1402 شهر بیست 29 آبان 1402 شهر بیست 2 آذر 1402 شهر بیست 3 آذر 1402 شهر بیست 4 آذر 1402 شهر بیست 5 آذر 1402 شهر بیست 6 آذر 1402 شهر بیست 7 آذر 1402 شهر بیست 9 آذر 1402 شهر بیست 11 آذر 1402 شهر بیست 12 آذر 1402 شهر بیست 13 آذر 1402 شهر بیست 14 آذر 1402 شهر بیست 15 آذر 1402 
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۲    
با اجرایی شدن هفتمین دوره طرح شهروند پرسشگر، مدیر پاسخگو ، مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر به 565 تماس مردمی در سامانه 137 پاسخ دادند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
کتاب مجموعه داستان کوتاه گریز به قلم محدثه میرحسینی نویسنده جوان قمی منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: با نصب سامانه های جدید ثبت تخلف در شهر قم میزان تخلفات رانندگی در این محورها با کاهش محسوس 50 درصدی روبه رو بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
نشست دبیران ستادهای راهبردی مرکز مدیریت حوزه های علمیه با سقائیان نژاد شهردار قم برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم بر اهمیت افزایش راه های دسترسی پایانه مرکزی به آزادراه قم-تهران و پایانه 72 تن تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری قم گفت: با مشارکت اداره کل منابع طبیعی، تشکل ها و گروه های جهادی ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آموزش رفتارهای ترافیکی ویژه دانش آموزان با مشارکت سازمان توسط پلیس راهور استان و سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری در سطح مدارس در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با بیان اینکه در حال حاضر 9 درصد از پسماند خشک جمع آوری می شود، گفت: دو سامانه نرم افزاری جمع آوری پسماند خشک از در منزل به زودی در قم آغاز به کار خواهد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۲    
مسابقه های ورزشی با عنوان جشنواره مادر و دختر به مناسبت روز جهانی معلولان در دبیرستان و هنرستان دخترانه کار و دانش استثنایی محمدعلی مسعودیان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم گفت: بهسازی مسیر ریل راه آهن در گرو تعیین تکلیف مالکیت زمین های اطراف ریل بوده و به همین دلیل از اجرای پروژه جلوگیری شده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم از اجرای طرح پاییزی فرش خزان در 5 بوستان منتخب امام رضا(ع)، شهید بنیادی، علوی، نجمه و انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: در این بوستان ها ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه هشت شهرداری قم با اشاره به هزینه 280 میلیارد ریالی خدمات شهری این منطقه، از جمع آوری روزانه 70 تن زباله از سطح این منطقه توسط نیروهای خدماتی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر منطقه یک شهرداری قم با اشاره به وجود 460 هکتار بافت فرسوده در این منطقه گفت: شهروندان می توانند در معابری با عرض هشت متر و بالاتر از طبقات تشویقی استفاده کنند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی قم از برگزاری یادواره 32 شهید مدافع حرم قم با محوریت شهید مهدی ایمانی خبر داد و گفت: این یادواره از سوی جهاد دانشگاهی در روز 23 آذرماه با حضور روئسای جهاد دانشگاهی کشور ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۲:۲۶    
مسابقات ورزشی ویژه معلولان قم در رشته های دارت، طناب کشی، تنیس و فوتبال دستی برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه شرکت های قطار شهری کشور در نامه ای و بر اساس مستندات قرارداد، مالک دستگاه حفاری (تی بی ام) را قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء دانست.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۲:۱۱    
مدیر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری قم گفت: پروژه طراحی، اجرا و استقرار تعالی سازمانی در شهرداری قم بر اساس الگوی تعالی ملی آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: پروژه مطالعات پدافند غیرعامل قم سال جاری به طور کامل انجام شده و تلاش کردیم در عرصه آموزش نیروی انسانی سازمان آتش نشانی گام های مثبتی برداریم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به منظور حمایت از معلولان و حضور فعال افراد در عرصه جامعه باید زیست اجتماعی معلولان را به رسمیت شناخت و مناسب سازی معابر شهری گام نخست و مهم در این زمینه است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم از اجرای 115 هزار متر انواع خط کشی در سطح شهر خبر داد و گفت: اجرای خط کشی دو جزئی به صورت طولی ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه شش شهرداری قم از اختصاص 71 میلیارد تومان در سال جاری برای ترمیم روکش آسفالت در این منطقه خبر داد و گفت: تاکنون روکش آسفالت خیابان امامزاده ابراهیم(ع)، خیابان همت، شهرک فاطمیه ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۵۶    
هفت نمایشگاه مذهبی همزمان با ایام فاطمیه با مشارکت سازمان فرهنگی شهرداری قم در سطح استان برپا می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۴۱    
مدیر منطقه هفت شهرداری قم از پایان پروژه بهسازی و موزاییک فرش قسمتی از خیابان خاکفرج حدفاصل ایستگاه آتش نشانی تا پل رضوی با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در راستای تسریع عملیات بهسازی محور مسجد جامع تا پامنار، کف سازی 700 مترمربع این محور در 10 روز انجام شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطار شهری قم گفت: طی هفت ماه ابتدایی سال، سازمان 500 میلیارد تومان صورت وضعیت را پرداخت کرده است و مبلغ مصوب شده برای اوراق مشارکت نیز افزایش پنج برابری دارد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیران استانی و شهری در راستای رفع مشکلات منطقه 5 به صورت چهره به چهره با مردم دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم گفت: افزایش و توزیع عادلانه ارائه خدمات در سطح مناطق هشت گانه در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل طرح های توسعه شهری شهرداری قم گفت: طراحی شهری اراضی بادیان در مجاورت 72 تن با بلوک شهری 120 هکتار که محدوده طرح قرار دارد، ابلاغ شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: با پیگیری های انجام شده با محوریت سازمان فاوا ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با بیان اینکه زیرسازی در پروژه فاز پنج عمار یاسر به خوبی در حال انجام است، گفت: زیرسازی و جدول گذاری آسفالت طی یک ماه آینده به پایان خواهد رسید.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم از برخورد قاطع با هرگونه اجرای نمادهای مغایر با اصول و ضوابط معماری اسلامی ایرانی و نمای رومی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
وقتی آلودگی های بصری بر ذهن، روح و روان مردم شهر تأثیر بگذارد، بهره مندی آن ها از امکانات شهر کاهش یافته و نمی توانند زیبایی های شهری را به خوبی درک کنند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار قم گفت: پروژه مونوریل در قم را نمی توان با استفاده از ظرفیت ها و اعتبارات استانی پیش برد و برای این طرح به طور حتم نیازمند همراهی دولت و سازمان برنامه وبودجه هستیم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه وبودجه با بیان اینکه مسئله خاص مونوریل و فرودگاه قم توسط دولت به طورجدی پیگیری می شود، گفت: مترو و مونوریل در این استان باید با یکدیگر یکپارچه شوند ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای پروژه مونوریل قم ازنظر تأمین منابع مالی بر عهده دولت است و حمایت ویژه دولت را برای تعیین تکلیف می خواهد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی شهرداری قم گفت: در حاضر تمامی اتوبوس های شهری به درگاه های پرداخت قم کارت و کارت خوان مجهز هستند و در هر دو قسمت آقایان و بانوان این کارت خوان ها نصب و فعال است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از تلاش ها برای تأمین آب و گاز سایت فرآوری پسماند البرز خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان توسعه و عمران شهرداری قم از تولید و توزیع 145 هزار تن آسفالت در سطح شهر خبر داد و گفت: با این حجم تولید، بیش از یک میلیون و 300 هزار مترمربع از معابر سطح شهر آسفالت شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم گفت: مکانی به عنوان تعمیرگاه ویژه اتوبوس ها توسط سازمان پایانه ها جانمایی شده و اقدامات ابتدایی آن انجام شده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: تأمین هزینه های اجرا و تکمیل طرح مونوریل در توان شهرداری و مدیریت شهری قم نیست.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۱۱    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از نجات دو مقنی از درون چاه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۱۱    
مانور زلزله و ایمنی در مدارس با مشارکت بخش های مختلف شهرداری قم برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
طرح استعدادیابی فوتسال پایه قم با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۵۶    
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به اهمیت تکمیل امتداد بلوار عمار یاسر تا آزادراه امیرکبیر گفت: تکمیل این محور نقش مهمی در تکمیل محورهای ترافیکی شهر قم دارد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
یکی از دغدغه های شهروندان در بیشتر شهرهای پرجمعیت از جمله قم وجود مشاغلی است که با آلودگی صوتی، بصری، زیست محیطی و ایجاد مزاحمت ترافیکی، زندگی شهری را دشوارتر می کند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر قم گفت: مجموعه مدیریت شهری آمادگی مشارکت با سرمایه گذاران در پروژه های مختلف سرمایه گذاری را دارد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۱    
دوره آموزشی آشنایی با مفاهیم مدیریت پسماند ویژه متصدیان خدماتی شهرداری قم برگزار شد .
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه هشت شهرداری قم از کاشت بیش از 23 هزار اصله درخت و درختچه در سطح پردیسان در هفت ماهه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۱    
با راه اندازی دفتر تسهیلگری محله دروازه ری، نخستین جلسه پیرامون بررسی و ارائه راهکارهای رفع مشکلات این محله برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۱    
سرپرست اداره کل مهندسی و امور اجرایی ترافیک شهرداری قم گفت: 99 دستگاه اتوبوس طی سال گذشته خریداری شده که 50 عدد تاکنون تحویل داده شده و برای دریافت 49 اتوبوس باقی مانده نیز در حال پیگیری هستیم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل برنامه وبودجه شهرداری قم گفت: با مشخص شدن عملکرد حوزه ها باید اصلاحیه بودجه روی کل پروژه ها، هزینه های جاری و درآمدها انجام و به شورای شهر تقدیم خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم گفت: پروژه های درون شهری به امور روزمره شهروندان مرتبط است و امکان معطل ماندن و تعطیلی آن ها ممکن نیست ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از مدیران شهری از پروژه های در دست اجرای حوزه سرمایه گذاری شهر قم بازدید کردند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم گفت: سرمایه گذاری بازوی اجرایی شهرداری در تأمین منابع بسیاری از پروژه ها و هزینه های شهری است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم بافت فرسوده و بافت تاریخی را از بسترهای مناسب ورود سرمایه گذاران برشمرد و گفت: بسیاری از مناطق زائرپذیر و هسته مرکزی قم ظرفیت جذب سرمایه گذاران را دارد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری قم گفت: بسترهای لازم برای مشارکت با سرمایه گذاران در قالب های متفاوت فراهم شده و شهرداری قم در بیش از 20 پروژه سرمایه گذاری با بخش خصوصی مشارکت ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
پروژه نیرورسانی به شهرک صنوف به عنوان یک گره دیرینه که از دوره های گذشته به ارث رسیده و رونق این شهرک عظیم را تحت تأثیر قرار داده بود، به زودی اجرا خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر منطقه پنج شهرداری قم با بیان اینکه 260 میلیارد تومان از بودجه سال جاری برای اجرای 83 پروژه عمرانی پیش بینی شده است ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم با بیان اینکه رصدخانه شهرداری قم به منظور اقدامات آماری و پژوهشی در مجموعه مدیریت شهری راه اندازی می شود ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم از سیاه پوش شدن سطح شهر به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و ایام فاطمیه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار قم، دستورالعمل آراستگی ظاهری کارکنان (عفاف و حجاب) را به تمامی رده های شهرداری قم ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تخلفات موتورسیکلت سواران به عنوان یک معضل، به شدت جامعه را تحت تأثیر قرار داده به گونه ای که شاهد بی نظمی این گونه از کاربران در سطح شهر هستیم،
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فنی و طراحی شهرداری قم گفت: در زمین مجاور بازار کهنه یک مجموعه پارکینگ عمومی در حال احداث است که در طراحی طبقه همکف ایجاد ارتباط بصری و فضایی با مجموعه بازار کهنه و کاروانسرای ملاحسین دیده شده ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهرداری قم گفت: فضاهای مناسب برای جابه جایی و اسکان اضطراری شهروندان در شهر قم شناسایی شده و پس از ارزیابی میدانی به شهروندان معرفی خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه مترو قم در حال حاضر نیاز به واگن دارد، گفت: همه واگن های موجود در ایران برای این پروژه مناسب نبود و قرار شد این واگن ها از مشهد به قم منتقل شوند که گفت وگو در این زمینه در حال ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
کیفرخواست عوامل قطع 21 درخت اکالیپتوس در محوطه یک مجموعه فرهنگی ورزشی در قم صادر شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه هفت شهرداری قم با بیان اینکه کل وسعت منطقه 460 هکتار است، گفت: از میزان وسعت این منطقه، 30 هکتار رودخانه، 170 هکتار بافت فرسوده و 140 هکتار بافت تاریخی است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم گفت: شهرداری قم همراهی و همکاری کاملی در اجرای پروژه های مسکن حمایتی دولت دارد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
شهردار قم با تأکید بر لزوم ایجاد و تقویت بسترهای شناخت عمیق نسل جوان و نوجوان کشور از فرهنگ ایثار و شهادت ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم از برپایی آیین سیاه پوش پایانه ها در ایام فاطمیه خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: سازمان مدیریت پسماند در نظر دارد طی اعلام عمومی نسبت به بازطراحی خط پردازش شماره 3 اقدام کند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه سه شهرداری قم از اتمام لوله گذاری آب خام و اجرای شبکه آبیاری تحت فشار خیابان هفت تیر خبر داد و گفت: این پروژه بیش از 2 میلیارد ریال در سال کاهش هزینه نگهداری فضای سبز را به همراه دارد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مالکان پروژه های در دست ساخت تا پایان آذرماه فرصت دارند پروژه های نمای فاقد مصوبه کمیته سیما و منظر مناطق شهری را تعیین تکلیف کنند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم با تأکید بر بهسازی و ارتقای سطح کیفی هرچه سریع تر پایانه خرمشهر، گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بهسازی بوستان حضرت مهدی(عج) در منطقه یک با اعتبار 33 میلیارد ریال آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه شش شهرداری قم با اشاره به پیش بینی 558 میلیارد تومان بودجه در سال جاری برای این منطقه، گفت: امسال 170 میلیارد تومان برای تملک و توسعه فضای سبز اختصاص داده شده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری قم از راه اندازی سرعت متوسط در کنار ثبت تخلف سرعت لحظه ای در سامانه های بلوار غدیر در دو هفته آینده خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اختتامیه اجلاس ملی دبیران استانی شبکه سبک زندگی ایرانی اسلامی با حضور سرپرست اداره کل مشارکت های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان در قم برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۸    
سرای بی نظیر در محل نمایشگاه های دائمی استان برپا شده و در این مجموعه می توان با کیفیت ترین لوازم خانگی معتبر ایرانی و وارداتی را با شرایط ویژه تهیه کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مراسم اکران خصوصی فیلم کوتاه گوشتخوار به تهیه کنندگی سید حمیدرضا منتظری و کارگردانی مهشاد ولی در سینما ونوس قم برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
همایش روز ملی بیمه که با هدف گسترش فرهنگ بیمه و افزایش تعاملات مؤثر میان فعالین این صنعت به میزبانی بیمه سینا برگزار شد، با معرفی نمایندگان برتر این صنعت در استان قم به کار خود پایان داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل مؤسسه انجمن زندگی بخش کارآمد با اشاره به برگزاری کلاس های آموزشی، رفتار درمانی و هنر درمانی برای کودکان اوتیسم، از برپایی نمایشگاه آثار هنری کودکان اوتیسم قم و تهران خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم گفت: در حوزه نظافت شهری در 24 ساعت حدود 650 تن زباله از سطح شهر جمع آوری و 28 میلیون مترمربع نظافت شهری به طور روزانه انجام می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم از جمع آوری 3 تن زباله به صورت روزانه از سطح میدان بزرگ و مرکزی میوه و تره بار شهید رجایی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: بودجه سازمان نسبت به سال گذشته، 20 میلیارد تومان افزایش داشته و 98 درصد از بودجه طی هفت ماه سال جاری تحقق پیدا کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با بیان اینکه بیشترین عملیات های آتش نشانی در قم مربوط به حوادث آسانسور است ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تأمین و جداسازی آب شرب از آبیاری فضای سبز دغدغه ای بوده که همواره مدیریت شهری قم در سال های گذشته داشته است و در این راستا توانسته سهم آب غیرشرب را در نگهداری فضای سبز به 81 درصد برساند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مرکز آموزشی علمی و کاربردی شهرداری قم با ارائه خدمات آموزشی متناسب با بازار هدف، بیش از هزار نفر فارغ التحصیل روانه بازار کار کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم با بیان اینکه به دنبال تثبیت پارک سوار شمالی هستیم، گفت: پارک سوار شمالی باید به پایانه تبدیل شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه دلسوختگان اهل بیت(ع) قم گفت: هدف این باشگاه در لیگ دسته یک فوتسال کشور تلاش برای صعود به لیگ برتر است و شاید این روند امسال اتفاق نیفتد اما در بازه زمانی دو تا سه سال آینده برنامه ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۳۷   + ۲۸ سایت دیگر  
مرتضی نجفی قدسی از خادمان قرآنی در یادداشتی به واکاوی تعطیلی بسیاری از مساجد پرداخت و نوشت: از مجموع 75 هزار مسجدی که در کشور وجود دارد ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: برای ترویج فرهنگ حجاب، ابتدا باید یک موج ایجاد کنیم و سپس آن را تبدیل به جریان کرده و در نهایت از آن فرهنگ بسازیم ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شبکه ملی سبک زندگی از برگزاری نخستین اجلاس ملی سبک زندگی با حضور دبیران استانی این شبکه طی هفته آینده در قم خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بیمه ها در قم از فعالیت 21 شرکت بیمه در این استان خبر داد و گفت: 10 هزار نفر در خانواده صنعت بیمه استان قم به عنوان نمایندگان بیمه های عمومی و عمر و کارکنان شرکت های بیمه ای ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی بیمه ها در استان قم گفت: همایش گرامیداشت روز بیمه در روز پنج شنبه 9 آذرماه سال جاری با حضور مسئولانی از بیمه مرکزی و سندیکای بیمه گران در تالار شیخ مفید دانشگاه قم برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای هماهنگی بیمه های استان قم گفت: در مراسم گردهمایی فعالان صنعت بیمه از نمایندگان برتر شرکت های بیمه و پیشکسوتان این صنعت در استان قم تجلیل می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۴:۴۰    
در حالی یک دهه از تعطیلی بزرگترین سینمای شهر قم می گذرد که مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم از بازگشایی سینما نور تا پایان تابستان 1401 خبر داده بود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۴:۴۰    
ارزش های فرهنگی و اجتماعی در طول دوران تاریخ همواره دستخوش تغییر بوده اند و فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرده اند ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۰:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
فراخوان نهمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم در دو بخش اصلی و ویژه و در 10 قالب متنوع رسانه ای اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۷    
فیلمنامه چهلمین امضاء به همراه دو فیلم کوتاه بازدم روح و ژاو به کارگردانی مسعود مشعوف به بخش سینمایی دومین جشنواره ملی چند رسانه ای میراث فرهنگی راه یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...