دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۲:۰۵Sep 2020 28

شهر بیست (shahr20.ir)

  ۲ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
شهر بیست/ سید داوود میرباقری و عوامل سریال سلمان فارسی برای ادامه تصویربرداری این مجموعه فاخر تاریخی به شهرک نور قم آمدند.
  ۲ ساعت پیش    
شهر بیست/ جدیدترین آمار بیماران بستری مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اعلام شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ در خلوت شب به کارگردانی جواد یقموری و مهدی امینی از مستندسازان قم در شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت خوش درخشید و بهترین مستند کوتاه بخش مدافعان سلامت شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ ثبت نام آزمون تأمین نیروی انسانی شرکت کار و تأمین (متعلق به سازمان تامین اجتماعی) از پنج شنبه 3 مهرماه در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc ...
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به آخرین وضعیت احداث تله سیژ بوستان علوی، گفت: وسایل این پروژه چند ماهی در گمرک سلفچگان معطل مانده بود که با دستور دادستان قم ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ جمعی از مدیران شهر قم به مناسبت هفته آتش نشانی از ایستگاه های آتش نشانی سطح شهر بازدید و از خدمات آتش نشانان، قدردانی کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری قم از افزایش 100 درصد ایستگاه ها و 200 درصدی پرسنل آتش نشانی خبر داد و گفت: با این افزایش نیرو و تجهیزات ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: شهرداری تا امروز برای پروژه باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس 30 میلیارد تومان هزینه کرده که طرح های توسعه ای نیز در دست اقدام است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار قم با بیان اینکه با حاشیه سازی مشکلات ساخت کتابخانه تخصصی در بلوار پیامبر اعظم(ص)برطرف نمی شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ دادستان قم از اجرای دادرسی الکترونیک در قم خبر داد و گفت: در این نوع دادرسی، ارتباط زندانی با قاضی پرونده به صورت مجازی برقرار می شود و امکان حضور غیر فیزیکی در دادگاه برای زندانی از طریق ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی قم از شهروندان خواست جهت جلوگیری از سرقت خودرو، لوازم داخل خودرو و سرقت موتور سیکلت، چند نکته مهم را مدنظر قرار دهند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
شهر بیست/ با حکم رئیس سازمان بسیج رسانه استان قم، اعضای شورای سیاست گذاری و دبیر ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم منصوب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ با تلاش مأموران پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی قم، یک متهم به قتل در استان شمالی کشور شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
شهر بیست/ سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از بازسازی رمپ ویلچر 11 دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت: 110 دستگاه اتوبوس خریداری شده در سال گذشته مناسب ویلچر است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم از احداث 350 کیلومتر مسیر ویژه دوچرخه سواری در قم خبر داد و گفت: فاز نخست این طرح در خیابان های صدوقی و 19 دی تا دو ماه آینده آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ برترین های سه رشته فیزیک، بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ استان قم در پایان طرح استعدادیابی ورزش پرورش اندام، معرفی و تجلیل شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار منطقه سه قم از ایجاد راه دسترسی بوستان ولایت با هزینه 500 میلیون تومانی خبر داد و گفت: در فاز نخست، 18 هکتار از این بوستان در حال بهسازی و آماده سازی برای حضور شهروندان است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار منطقه شش قم گفت: هفت پروژه با اعتباری بالغ بر 57 میلیارد و 500 میلیون ریال در هفته دفاع مقدس افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ جدیدترین آمار بیماران کرونایی بستری شده در مراکز درمانی قم در حالی اعلام شد که متأسفانه همچنان تعداد جان باختگان کرونایی در قم دورقمی است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
شهر بیست/ مسئول کمیته اعزام به بیمارستان های ستاد حوزوی بحران و حوادث غیرمترقبه از فعالیت بیش از یک صد طلبه و روحانی جهادی در بیمارستان های قم در موج سوم شیوع کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ استاندار قم گفت: برخی صنوف پرخطر و گروه های شغلی بنا به تشخیص دانشگاه علوم پزشکی قم با تعطیلی یا محدودیت های یک هفته ای روبه رو خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
شهر بیست/ فرمانده انتظامی قم گفت: راننده خودرو حامل قاچاق مواد افیون با بی توجهی به هشدارهای مکرر پلیس بر سرعت خودرو افزود و نهایتاً لاستیک آن با تیراندازی مأموران مورد هدف قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس کل دادگستری قم گفت: وضعیت خانه های بازی در قم به صورت ویژه مورد بررسی قرار گرفت که با دستور قضایی ساماندهی می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس پلیس فتا قم گفت: تبلیغ وام بدون بهره یا کم بهره از سوی صندوق های قرض الحسنه قرآنی فرهنگی در کانال ها و گروه های شبکه های اجتماعی از شگردهای مجرمانه سایبری برای کلاهبرداری از شهروندان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار منطقه دو قم از افتتاح شش پروژه عمرانی در این منطقه با آغاز هفته دفاع مقدس سال جاری خبر داد و گفت: برای این پروژه ها اعتباری نزدیک به 127 میلیارد ریال هزینه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم گفت: شعار تربیت شهروند هوشمند در آستانه ورود به قرن جدید شمسی برای نخستین جشنواره رسانه ای شهر ما انتخاب شده تا سال 1400 فصل جدیدی از مشارکت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار قم از ساماندهی مراکز غیرمجاز جمع آوری پسماند و ضایعات در قم خبر داد و گفت: هیچ کس اجازه مراجعه به منازل مردم را برای جمع آوری زباله نداشته و نباید شاهد تردد این افراد در شهر باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: با بهره برداری از هفتمین نیروگاه خورشیدی سازمان در بوستان غدیر، ظرفیت تولید انرژی خورشیدی به بالای 200 مگا وات ساعت خواهد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با اشاره به رشد این سازمان از نظر نیروی انسانی، گفت در حال حاضر 60 نیروی آتش نشانی در حال آموزش دیدن هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۳    
شهر بیست/ کتابخانه آیت الله مرعشی نجفی یادگار عالمی است که مستطیع نشد و حج نرفت، چون همه دارایی اش را در راه کتاب داد، گرسنه ماند اما سرمایه ای بی قیمت را برای شیعه به یادگار گذاشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
شهر بیست/ جدیدترین آمار بیماران کرونایی بستری شده در مراکز درمانی قم در حالی اعلام شد که متأسفانه رکورد جدیدی از تعداد جان باختگان کرونایی طی یک روز ثبت شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس پلیس فتا قم در خصوص کلاهبرداری به شیوه تلفنی و پیامکی هشدار داد و گفت: با وجود هشدارهای مکرر پلیس برای پیشگیری از کلاهبرداری های پیامکی و تلفنی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم با اشاره به اینکه دیوار نویسی و چسباندن کارت های تبلیغاتی بر دیوار طبق ماده 92 بدون هماهنگی جرم محسوب می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار قم با اشاره به افتتاح چندین پروژه بزرگ شهری در سال جاری گفت: سال جاری با وجود مشکلات اقتصادی، سال گام های بزرگ در مسیر آبادانی شهر قم است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با بیان اینکه بالغ بر 20 هزار مترمربع دیوارنگاری در قم توسط طراحان فاخر انجام شده است، گفت: فاز دوم دیوارنگاره حضرت خدیجه(س) به زودی آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از ساماندهی و صدور مجوز برای گاراژهای جمع آوری زباله غیرمجاز خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ جدیدترین آمار بیماران کرونایی بستری شده در مراکز درمانی قم در حالی اعلام شد که به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، در حال حاضر قم نسبت به جمعیت خود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیر حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی قم گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، چهار هزار بسته معیشتی به نیابت از شهدای استان قم بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از کرونا توزیع خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۳۳    
شهر بیست/ جانشین فرمانده انتظامی استان قم از کشف 500 قطعه 100 دلاری جعلی و دستگیری 4 متهم در این رابطه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری دو سارق تلفن همراه در قم و کشف سه فقره سرقت در این رابطه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۳    
شهر بیست/ مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم گفت: گردآوری و تدوین آمار مربوط به جامعه ایثارگری و تدوین کتاب شهدای شهرداری قم از جمله اقدامات انجام شده در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار منطقه هشت قم از تکمیل عملیات عمرانی احداث بوستان در خیابان عترت در پردیسان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار قم ضمن دستور به مدیران مناطق شهری برای شناسایی نقاط حادثه خیز از نظر آب گرفتگی و سیلاب و رفع خطر آن ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: بخش قابل توجهی از بوستان 230 هکتاری ولایت به سیستم های نوین آبیاری تجهیز شده و به زودی فاز یک شهری این بوستان به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۳۳    
شهر بیست/ پروژه باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم از جمله مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به این استان در سال 89 است که در میدان مفید و در کنار پروژه باغ پرندگان واقع شده و مبدأ بوستان هزار هکتاری به ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
شهر بیست/ حجت الاسلام رفیعی، بدترین ظلم را ظلم والیان به مردم دانست و گفت: همین بی برنامگی دولت ظلم بزرگی به مردم است؛ این ظلم به مردم است که سرمایه آن ها طی چند ماه نصف و حتی کمتر از نصف شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۳    
شهر بیست/ جدیدترین آمار بیماران کرونایی بستری شده در مراکز درمانی قم در حالی اعلام شد که همچنان روند صعودی آمار بیماران بستری را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ جانشین فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی قم از کشف 177 اصله درخت جنگلی و بیابانی قاچاق و ممنوع القطع طی سال گذشته یاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۳    
شهر بیست/ رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: از ابتدای سال جاری عددی بالغ بر 600 میلیارد تومان سرمایه گذاری در قم انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم با بیان اینکه از دهم شهریورماه مردم استقبال خوبی از سامانه قم یار نشان داده اند، گفت: پروژه های شهری به صورت مستمر سامانه ای کنترل می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار قم با بیان اینکه 15 هکتار از محوطه باغ موزه انقلاب و دفاع مقدس تکمیل شده و توسعه 10 هکتاری این پروژه هم در حال انجام است، گفت: باغ موزه نگین بوستان هزار هکتاری قم محسوب می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۳۳    
شهر بیست/ پویش مردمی روز بدون خودرو برای نخستین بار هم زمان با سایر کلان شهرهای کشور در شهر قم برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
شهر بیست/ باغ موزه انقلاب و دفاع مقدس قم با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ جانشین فرماندهی انتظامی استان قم از انهدام باند سارقان و کشف 40 میلیارد ریال ارز قاچاق در قم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ جانشین فرمانده انتظامی قم از کشف 49 کیلو و 200گرم تریاک در یک دستگاه کامیونت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
شهر بیست/ بازپرس شعبه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی دادسرای عمومی و انقلاب قم از اتخاذ تصمیم نهایی برای پرونده شرکت گوهرناز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیر نمایندگی ستاد دیه قم از آزادی 87 زندانی جرائم غیرعمد به همت این ستاد خبر داد و گفت: 84 نفر از این زندانیان مرد و سه نفر زن هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
شهر بیست/ ارائه خدمات تشخیصی و ویزیت بیماران مشکوک به کرونا در 9 مرکز خدمات جامع سلامت در قم به صورت رایگان انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۳۳    
شهر بیست/ با افزایش قابل توجه بیماران کرونایی طی روزهای اخیر، بیمارستان امام رضا(ع) قم مجدداً وارد مدار پذیرش بیماران کرونایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون عمران قرارگاه پیشرفت و بسیج سازندگی قم گفت: تعداد 111 پروژه عمرانی در حوزه زیرساخت های مهم نظیر آبرسانی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: از این پس روزانه 40 تن تخم مرغ با نرخ مصوب 14,500 تومان در قم توزیع خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۳    
شهر بیست/ مسئول امور سرمایه گذاری شهرداری قم از آغاز عملیات اجرایی یک پروژه تجاری، اقامتی و مسکونی در بلوار پیامبر اعظم(ص) با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار قم گفت: از آغاز امسال پروژه های شهری به ارزش بیش از 740 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده در حالی که وضع کشور از نظر اجرای پروژه های عمرانی بسیار سخت است و با چنگ و دندان سعی می ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۳    
شهر بیست/ مراسم رونمایی از کتاب هم نشین با یاس ها ، روایت داستانی از زندگی شهید غلامرضا بابا احمدی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم از تألیف کتاب خاطرات شهدای شهرداری قم خبر داد و گفت: از چهار شهیدی که شهرداری قم به انقلاب اسلامی تقدیم کرده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۳    
شهر بیست/ مراسم افتتاح و آغاز عملیات اجرایی هفت پروژه بزرگ شهری برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار قم در حرکتی نمادین اجرای طرح سه شنبه های بدون خودرو در قم را کلید زد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اعلام جدیدترین آمار بیماران بستری مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان، گفت: متأسفانه بستنی فروشی ها ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در سال جهش تولید 400 دستگاه کامیون و کامیونت در قم تولید و به بازار عرضه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
شهر بیست/ مسئول کارگروه تعلیم و تربیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قم گفت: برای استفاده بهینه از تعطیلات تابستانی دانش آموزان و بهره برداری از ایام سوگواری ماه محرم ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضائیه در روز جمعه چهارم مهر برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیر نمایندگی ستاد دیه قم گفت: یک مددجوی قتل عمد به شرط آزادی 15 زندانی جرائم غیرعمد از قصاص نجات یافت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
شهر بیست/ فرمانده انتظامی قم با اشاره به اینکه 370 هزار موتورسیکلت پلاک شده نشان می دهد که در هر خانواده قمی یک موتورسیکلت وجود دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۳    
شهر بیست/ سید مرتضی سقائیان نژاد از چند پروژه شهری و عمرانی قم از جمله پیاده راه خیابان ارم و انقلاب، باغ پرندگان و باغ موزه دفاع مقدس بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم از تمدید مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره رسانه ای شهر ما تا پانزدهم مهرماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به اینکه ایمن سازی 13 محور پرخطر در شهر قم در دستور کار قرار دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم از کاهش حجم مسافران برون شهری و همچنین کاهش ورود مسافران خارجی به قم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیر مرکز پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهرداری قم از اجرای طرح ضدعفونی مستمر معابر، پارک ها و بوستان ها خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم گفت: طرح بازنگری و به روزرسانی طرح تفصیلی قم در قالب طرح جامع ساختار راهبردی تهیه شده و در دست اجراست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ برای اولین بار یک دختر دونده قمی موفق شد در مسابقات باشگاه های کشور در بین سه نفر برتر قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ جدیدترین آمار بیماران کرونایی بستری شده در مراکز درمانی قم در حالی اعلام شد که به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ همزمان با هفته بیست ویکم پویش ملی هرهفته_الف_ب_ایران و با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو، طرح آبرسانی به 17 روستای استان قم به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان و معماران تجربی با حضور 3 هزار و 646 نفر در قم در روزهای پنجشنبه و جمعه 3 و 4 مهرماه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۲    
شهر بیست/ فرمانده انتظامی قم از کشف 92 کیلو تریاک در یک دستگاه خودروی پراید در قم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل راه و شهرسازی قم گفت: هشت هزار و 858 نفر در این استان برای دریافت وام ودیعه مسکن ثبت نام کرده اند که از این تعداد یک هزار و 530 نفر رد درخواست شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: با آغاز فصل مهاجرت پرندگان، گشت و پایش ویژه برای حفاظت از تالاب ها و زیستگاه های ارزشمند استان در این اداره کل تشکیل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم گفت: در هفته دفاع مقدس امسال هفت پروژه بزرگ شهری با اعتباری بالغ بر 1620 میلیارد ریال توسط شهرداری قم افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم با اشاره به اهمیت تدوین برنامه های پنج ساله برای شهر قم ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم گفت: در کشور ما در بسیاری از حوزه ها، ارزش کافی به مطالعات ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ جدیدترین آمار بیماران بستری مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ جانشین قرارگاه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی دادسرای قم با تاکید بر اینکه مجازات حبس، جزای نقدی و شلاق در انتظار نشردهندگان محتوای غیراخلاقی در فضای مجازی است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس کل دادگستری استان قم از ایجاد شعب اختصاصی رسیدگی به جرائم اطفال و نوجوانان در تمام مراجع قضایی قم خبر داد و گفت: ارائه خدمات مشاوره در محاکم اطفال و نوجوانان به صورت تخصصی دنبال می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
شهر بیست/ حجت الاسلام رفیعی گفت: ما به هیچ وجه عدالت علوی را از قوه قضائیه انتظار نداریم چراکه واقعاً امکان پذیر نیست اما انتظار داریم نظارت ها را بیشتر کند و نگذارد افرادی سال ها در پست های حساس ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ جانشین فرمانده سپاه قم به تشریح ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در قم پرداخت و از لغو مراسم رژه نیروهای مسلح به دلیل شیوع کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم از ثبت سرانه فضای سبز 20.03 مترمربعی در شهر قم خبر داد و تصریح کرد: شهر قم با سرانه 20 ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ سرپرست سازمان توسعه و عمران شهرداری قم از شروع ساخت رمپ چهارم تقاطع مدافعان سلامت خبر داد و گفت: این تقاطع ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم از آغاز طرح سه شنبه های بدون خودرو در قم خبر داد و گفت: سه شنبه اول مهرماه و مصادف با روز جهانی بدون خودرو از ساعت 16 تا 22 ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ پیرو ممنوعیت برگزاری هرگونه تجمع و گردهمایی در شرایط کرونایی قم، سامانه 137 شهرداری قم آماده دریافت گزارش های مردمی از تجمعات است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ کارگاه های آموزشی کاریکاتور و طراحی پوستر که قرار بود به همت دبیرخانه جشنواره رسانه ای شهرما برگزار شود، به دلیل شرایط بحرانی شیوع کرونا در قم لغو شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
شهر بیست/ طرح اهدای خون به نیت شهدای استان قم با عنوان شهیدان زنده اند و زندگی می بخشند همزمان با هفته دفاع مقدس در قم اجرا می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...