جمعه ۰۴ فروردینساعت ۰۴:۳۱Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (shamstoos.ir)

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۲۳    
دبیر دوازدهمین جشنواره ملی سرود رضوی از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا 31 اردیبهشت ماه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۴    
سومین نشست تخصصی شعر رضوی از سلسله برنامه های بیست و هشتمین جشنواره بین المللی شعر فارسی رضوی کرمان در شهر بابل استان مازندران برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
پنجمین نشست تخصصی شعر رضوی، با حضور هنرمندان، شاعران و مسوولان فرهنگی استان و شهر ماهان، 25اسفندماه 1401 در سالن کتابخانه عمومی شهر ماهان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حوزه بین الملل آماده استفاده از تمامی ظرفیت های موجود برای گسترش فرهنگ رضوی و توسعه صنایع فرهنگی رضوی هستیم.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۳:۱۳    
پیشکسوت عکاسی خراسان گفت: جشنواره ها به نوعی خط دهنده جایگاه های هنری و فرهنگی یک جامعه اند، اما باید مراقب بود کار در مسیری درست شکل بگیرد تا مداوم و همیشگی باشد ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به مشهد با تولیت آستان قدس رضوی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
دبیر دهمین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها از تمدید مهلت ارسال آثار ملی و بین المللی به دبیرخانه این جشنواره تا 10اردیبهشت 1402 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 22 اسفندماه 1401 سومین نشست تخصصی از سلسله برنامه های ویژه بیست و هشتمین جشنواره بین المللی شعر رضوی کرمان به میزبانی شهرستان بابل استان مازندران برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای انجمن ادبی رضوی با بیان این که "شاعران جوان به سمت تبیین سیره و سبک زندگی امام رضا(ع) رفته اند" گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
دبیر اجرایی ششمین جشنواره آواها و نواهای رضوی گفت: جشنواره امسال امام رضا(ع)، بنیادین و فرآیندمحور است نه محصول محور.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۱    
جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام در ایران و جهان اسلام به عنوان یکی از بسترهای زلال و جاری آفرینشهای فرهنگی و هنری ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی ششمین جشنواره آواها و نواهای رضوی گفت: اولین کارگاه آواها و نواهای رضوی21 و 22 اسفند در شیراز برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پس از برگزاری موفق دو نشست تخصصی از سری برنامه های بیست و هشتمین جشنواره بین المللی شعر رضوی کرمان ، در شهرهای قم و یزد ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
از سوی دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی شعر رضوی ، چهارمین نشست آموزشی شعر رضوی در استان کرمان ، جمعه 19 اسفندماه 1401 با حضور هنرمندان، شاعران و مسئولان فرهنگی شهرستان ارزوئیه برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دومین برنامه از سلسله نشست های تخصصی بیست و هشتمین جشنواره بین المللی شعر رضوی کرمان ، در شهر یزد و با حضور جمعی از شاعراناین شهر برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
پیشکسوت عکاسی حرم و بارگاه رضوی گفت: به اکثر کشورهای جهان رفته ام و هرکس شناختی از این امام همام داشت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد آذربایجان شرقی گفت: 100 متن برای اجرا در جشنواره تئاتر رضوی به دبیرخانه جشنواره در تبریز ارسال شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۶:۵۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان گفت: با معرفی کتب منابع فرهنگ رضوی از طریق اساتید قم و آدم های بلد فرهنگ رضوی، سعی داریم خوراک فکری شاعران که حلقه مفقوده شعر رضوی است را تأمین کنیم.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) گفت: جشنواره های امام رضا(ع) باید در 10سال آینده به عنوان یک جشنواره دینی-تخصصی با جریان سازی حرفه ای در زمینه تولید آثار تخصصی در مورد امام رضا(ع) ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) با اشاره به تعامل و همکاری این بنیاد با ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: این بنیاد با تعامل با ستاد فهما در پی توسعه فرهنگ رضوی در جامعه است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده و پژوهشگر حوزه بین الملل با اشاره به این که کارهایی که در مطالعات زیارت صورت گرفته، بیشتر فرایند زیارت مورد مطالعه قرار گرفته است گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) گفت: همایش های علمی- پژوهشی رضوی به صورت ملی و بین المللی به میزبانی 4 استان کشور برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بیبست و هشتمین جشنواره بین المللی شعر رضوی از مدتی قبل فراخوان داده و هم اکنون چند هفته ای است که شاعران سراسر کشور که می خواهند از مسیر شعر و واژه عرض ارداتی به سیاحت شمس الشموس حضرت رضا (ع) بنمایند ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه عکس حرم و بارگاه اما م رضا علیه السلام در راستای برگزاری جشنواره عکس رضوی با عنوان گنجینه عکس های رضوی در مشهد گشایش یافت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۴    
فردا یکشنیه 14 اسفند ماه ، دومین نشست موضوعی از سلسله برنامه های بیست و هشتمین جشنواره بین المللی شعر فارسی رضوی کرمان یا حضور جمعی از اساتید و شاعران در یزد برگزار می شود .
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه بررسی جشنواره شعر رضوی از ابتدا تاکنون، در انجمن دل عالم و در سالن استاد باستانی پاریزی کتابخانه ملی شهر کرمان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۴    
برگزاری چهاردهمین جشنواره ملّی شعر کودک و نوجوان رضوی می تواند به تربیت نسل آینده ساز کشور و پرورش خلاقیت هنری این نسل ارزشمند کمک شایان داشته باشد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با بیان اینکه این استان میزبانی هشتمین جشنواره ملی گرافیک رضوی را عهده دار است، گفت: مردمی سازی جشنواره های رضوی به تبیین شخصیت امام رضا(ع) کمک می کند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سیزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی پس از 3روز با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف در بندرعباس پایان یافت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی نهم اسفندماه به میزبانی بندرعباس در فرهنگسرای طوبا برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه بررسی جشنواره شعر رضوی از سلسله جلسات شعرخوانی "انجمن دل عالم" امروز سه شنبه 9 اسفند در کرمان برگزار می شود .
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دومین نشست از سری برنامه های بیست و هشتمین جشنواره بین المللی شعر فارسی رضوی کرمان هفته آینده برگزار می شود
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نخستین برنامه از سلسله نشست های تخصصی بیست هشتمین جشنواره بین المللی شعر فارسی رضوی، در شهر مقدس قم برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هفتگی شعرخوانی انجمن دل عالم، همراه با "بررسی جشنواره شعر رضوی از ابتدا تاکنون"در سالن استاد باستانی پاریزی کتابخانه ملی شهر کرمان برگزار شد
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۱۲    
یک شاعر و نویسنده گفت: شناخت کافی از امام رضا(ع) برای شاعران یک ضرورت است تا بتوانند در رابطه با امام رضا(ع) شعر بگویند و تراوشات ذهنی داشته باشند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم کوتاه داستانی جشنواره فجر گفت: در بحث معرفی فرهنگ رضوی رسانه و هنر فیلمسازی دارای بستر قدرتمندی هستند و هنرمندان می توانند با شرکت در جشنواره اتفاق های بزرگی را رقم ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۶    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: اختتامیه جشنواره آواها و نواها در روز و هفته فرهنگی شیراز برگزار می شود لذا تمامی دستگاه های استان با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مشارکت و همکاری خواهند ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۱۶    
دبیر ششمین جشنواره آواها و نواهای رضوی گفت: یکی از اهداف ما در جشنواره آواها و نماهای رضوی تبیین سبک رضوی به واسطه نقش آواها و نواها در جامعه است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۶:۴۶    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: به دلیل اینکه سال گذشته در شمال استان مراسم اختتامیه برگزار شد امسال برنامه ریزی کردیم تا در جنوب استان و در شهرستان میاندواب مراسم اختتامیه برگزار شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
شاعران و علاقه مندان می توانند تا 10 فروردین ماه 1402 ؛اشعار خود را در بخش های مختلف جشنواره به دبیرخانه بیست و هشتمین جشنواره بین المللی شعر فارسی رضوی کرمان ، ارسال نمایند ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
محسن روحی ،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، شعر را به عنوان یک هنر ایرانی اسلامی در ترویج فرهنگ و معارف رضوی موثر عنوان کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۲    
جوادد شرافت ،دبیر تخصصی جشنواره شعر رضوی کرمان گفت : بسیار مهم است که در این جشنواره به معارف نظری پرداخته شود ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر چهاردهمین جشنواره ملی شعر کودک و نوجوان رضوی گفت: در صورت افزایش شرکت کنندگان، بخش شعر خردسالان نیز اضافه خواهد شد که برای تحقق این مهم باید منتظر دریافت آثار شرکت کنندگان باشیم.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۶    
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: باید از مضامین گنبد، کبوتر، بارگاه عبور کنیم و به سمت شخصیت و معارف امام رضا(ع) برویم و به رویکرد دینی در این حوزه بیشتر بپردازیم.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) گفت: وجه تمایز جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، عمومی بودن و منتسب بودن به حضرت امام رضا(ع) است که باعث استقبال بی بدیل شرکت کنندگان در این جشنواره ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با بیان اینکه فلسفه وجودی این بنیاد ترویج جریان احیای امر ولایت اهل بیت (ع) و امام رضا (ع) در زیست بوم کشور است ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۶    
نخستین برنامه از سلسله نشست های تخصصی بیست وهشتمین جشنواره بین المللی شعر فارسی رضوی در قم برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با بیان این که "امسال 16 جشنواره متناسب با زیست بوم استان ها به میزبانی 15 استان کشور برگزار می شود" گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: تقاضا می کنیم تولیدات برگزیده جشنواره امام رضا(ع) به عنوان محصولات فرهنگی در فرودگاه، ترمینال و در سطح شهر بین زائران امام رضا(ع) توزیع شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۶    
دبیر دوازدهمین جشنواره عکس رضوی گفت: اولین بار است که جشنواره عکس رضوی به صورت بین المللی برگزار می شود لذا طی گفت وگو با فدراسیون جهانی عکس (فیبا) چند داور بین المللی مطرح در این جشنواره حضور خواهند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
هفدهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی-آذری با شرکت شاعران کشورهای مختلف جهان برگزار می شود و در این جشنواره، آذری زبانان جهان در وصف عالم آل محمد(ص) می سرایند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۷:۱۲    
دبیر دوازدهمین جشنواره ملی سرود رضوی گفت: با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش به منظور تاثیرگذاری، رشد و اعتلای این عرصه درصدد هستیم تا به صورت ماهانه دوره ای با حضور اساتید کشوری در استان های مختلف کشور ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مراسم پایانی اولین مهرواره ملی نامه مهر و گنبد کبوتران با حضور برگزیدگان از سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر پانزدهمین جشنواره ملی داستان نویسی رضوی با بیان این که "10فروردین 1402 آخرین مهلت شرکت در جشنواره ملی داستان نویسی است" گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۸:۴۲    
دبیر دهمین جشنواره ملی جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه های کشور گفت: در این دوره از جشنواره یک بخش ویژه تحت عنوان امام رضا(ع) الگوی گفت وگو و مدارا داریم که باتوجه به فضای کلی جامعه و ضرورت گفت وگو بین ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر چهاردهمین جشنواره ملی داستان کودک و نوجوان رضوی گفت: 10 اسفندماه نشستی با حضور 40 نفر از اساتید و نویسندگان شاخص ملی در بوشهر برگزار خواهیم کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر دوازدهمین جشنواره بین المللی عکس رضوی از ثبت نام بیش از 100عکاس در این جشنواره خبر داد و گفت: اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی عکس رضوی نیمه اول خردادماه برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: اعتبار جشنواره شعر رضوی به زبان عربی در گذشته 66 میلیون تومان بود که امسال به 800 میلیون تومان افزایش یافت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در مدیریت جدید توفیق دارد که جریان شعر را در سطح کشور توسعه دهد و در این راستا دفتری به نام شعر و ادبیات رضوی را تشکیل داده که ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۱:۴۲    
مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: اگر در خوزستان دفتر شعر عربی رضوی، انجمن شعر و دبیرخانه دائمی پایه گذاری شود می تواند جریان سازی کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا گفت: جشنواره بین المللی امام رضا (ع) سابقه 20 ساله اجتماعی، رسانه ای و هنری را در خود جای داده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر سیزدهمین جشنواره بین المللی شعر عربی رضوی با اشاره به رشد چشمگیر شرکت کنندگان بخش بین الملل جشنواره گفت:2 داور شاخص از کشورهای عراق و بحرین برای جشنواره سال جاری انتخاب شده اند،
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان رضوی گفت: پیگیر برگزاری شب شعر مشترکی تحت عنوان "مقدمه کنگره بین المللی شعر رضوی" در شهر نجف عراق هستیم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) در سفر به استان خوزستان با خانواده شهید مدافع حرم دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر هشتمین جشنواره ملی گرافیک رضوی از زمان بندی کارگاه های چهارگانه این جشنواره در اسفندماه امسال و اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر بیست وهفتمین جشنواره بین المللی شعر فارسی رضوی با بیان این که بُعد بین المللی جشنواره در حد یک کلمه و اسم باقی نمی ماند، گفت: این جشنواره به میزبانی کرمان ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جهان امروز با توجه به اقتضائات معنوی، نیازمند تجلی فرهنگ و اندیشه مبتنی بر سیره زندگی ائمه اطهار علیهم السلام به ویژه امام رضا علیه السلام است ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی سعیدی زاده در دیدار با موکب داران عراقی، با تشکر از اقدامات این گروه مردمی خاطرنشان کرد: مسئله وحدت اولویت بزرگی در رویداد جهانی اربعین است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۸:۴۲    
کارشناس حوزه تئاتر و داور سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی از حضور حرفه های ایران در این جشنواره خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فعال تئاتر و داور سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی با اشاره به ارادت ویژه هنرمندان عرصه نمایش نسبت به امام رضا علیه السلام گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
10اثر نمایشی در سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی در بندرعباس به رقابت خواهند پرداخت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۲    
دبیر نوزدهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی از ارسال بیش از 300 اثر به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و گفت: مهلت ارسال آثار تا اواسط فروردین ماه ادامه دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۲    
داور سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی با اشاره دشواری قضاوت درباره آثار مرتبط با این جشنواره گفت: مهمترین نکته در بررسی آثار جشنواره، بُعد تربیتی و اخلاقی و تأثیر آن بر روی جامعه هدف است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۷:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
دبیر سیزدهمین جشنواره بین المللی شعر عربی رضوی از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و گفت: با توجه به درخواست برخی شاعران داخلی برای تکمیل آثارشان ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی به میزبانی جنوب کرمان و شهر جیرفت برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
چهاردهمین جشنواره ملی شعر کودک و نوجوان رضوی به میزبانی همدان پایتخت تمدن ایران اسلامی برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جشنواره بین المللی شعر ترکی و آذری رضوی از تمدید فراخوان جشنواره بین المللی شعر ترکی و آذری تا پایان بهمن ماه سال جاری خبرداد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۳:۴۲    
دبیر سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی از پایان مرحله نخست داوری آثار جشنواره خبر داد و گفت: 10اثر در این مرحله از سوی هیأت داوران انتخاب شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی به میزبانی جنوب کرمان و شهر جیرفت برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۲    
دبیر سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی از برگزاری مرحله نخست داوری آثار واصله به دبیرخانه این جشنواره در مشهد خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
چهاردهمین جشنواره ملی داستان کودک و نوجوان رضوی در حالی به میزبانی بوشهر برگزار خواهد شد که ترویج فرهنگ رضوی از سوی کودکان و نوجوانان از مهمترین اهداف این جشنواره است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۴۲    
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) گفت: جشنواره امام رضا(ع) می تواند محل وفاق همه جریان های فکری و نگرش های سیاسی با هر سلیقه سیاسی در بستر جامعه باشد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۴۲    
دبیر دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی با اشاره به داوری اولیه آثار ارسالی، گفت: این جشنواره طبق زمان پیش بینی شده در دهه دوم اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری نوزدهمین دوره جشنواره خوشنویسی رضوی در تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۲    
دبیر جشنواره ملی سرود رضوی استان گلستان با بیان اینکه دانش آموزان مخاطبان اصلی جشنواره هستند، گفت: مهلت فراخوان ارسال آثار به این جشنواره تا 28 اسفندماه ادامه دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
در پی استقبال هنرمندان و علاقه مندان، مهلت ثبت و ارسال آثار در جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام تمدید شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۲    
دبیر سیزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره 14 بهمن ماه است، گفت: از نظر میزان مشارکت مخاطبان در این دوره ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۲    
دبیر سیزدهمین جشنواره بین المللی شعر عربی رضوی گفت: استقبال شاعران بین المللی در این جشنواره نسبت به دوره های قبل افزایش چشمگیری داشته است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها، با بیان اینکه گیلان میزبان جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه هاست، گفت: تمرکز جشنواره دهم بر سه بخش مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) با اشاره به ماموریت این بنیاد در احیای امر اهل بیت(ع) ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۵۲    
دبیر دوازدهمین جشنواره سرود رضوی گفت: اختتامیه جشنواره ملی سرود رضوی در اردیبهشت ماه سال آتی با حضور حدود 400 نفر از برگزیدگان بخش های مختلف برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس آواها و نواهای وزارت آموزش و پرورش گفت: نخستین مرکز آفرینش هنرهای آوایی در استان گلستان در قالب یک استودیو تاسیس خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۲    
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان ضمن خرسندی از میزبانی جشنواره ملی سرود رضوی، از آغاز فعالیت 64 مربی در دوره های توانمندسازی این جشنواره خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری جشنواره سرود رضوی با حضور مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) به میزبانی استان گلستان در شهر گرگان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۳    
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) گفت: جشنواره های امام رضا علیه السلام از جمله عمومی ترین جشنواره های کشور در مقایسه با جشنواره فجر و عمار یا جشنواره مقاومت است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۰:۴۳    
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا علیه السلام گفت: راه انداری دفتر و همچنین فعالیت انجمن حرفه ای سرود رضوی در استان گلستان جزو برنامه های این بنیاد ذیل جشنواره های رضوی قرار دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۱    
مدیرعامل بنیاد فرهنگی و هنری امام رضا علیه السلام با نماینده ولی فقیه در استان گلستان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد فرهنگی و هنری امام رضا علیه السلام با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان بوشهر دیدار و گفت وگو کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...