دوشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۷:۳۲Aug 2022 15
جستجوی پیشرفته

روزنامه شروع (shoroonline.ir)

  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۶    
بهره برداری از فاز 2 و 3 سایت آق حصار در مرداد ماه سال جاری
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۱    
فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از مدیرعامل نیروگاه بیستون، بخاطر پشتیبانی از برگزاری اردوهای راهیان نور سال 1401(سالروز عملیات غرور آفرین بازی دراز) قدردانی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
با اتصال منطقه آزاد انزلی به خط ریلی سراسری ایران، شاهد افزایش ترانزیت کالا و رونق اقتصادی گیلان خواهیم بود
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار و امام جمعه بوشهر در نامه ای از دستور رئیس جمهوری درباره نحوه انجام فعالیت مسئولیت اجتماعی نفت در استان بوشهر که به تازگی با دستور وزیر نفت همه این فعالیت ها با محور سازمان منطقه ویژه ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شروع آنلاین، علی محمد غریبی با اعلام این خبر اظهار داشت: فردا یکشنبه 2 مرداد1401 بعلت ضرورت اصلاح و بهسازی شبکه توزیع آب در خیابان ابوذر 5 شهر یاسوج ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به بهره مندی این فرودگاه از بخش کارگو(پروازهای باری) گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۱    
نشست و هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار آمل، معاونین شهردار و مدیران عامل سازمان های وابسته با مردم در مسجد المهدی (عج) واقع در بلوار شیخ فضل اله نوری، فجر 38 برگزار شد .
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین کنفرانس ملی هیدرولوژی ایران به میزبانی دانشگاه شهرکرد برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل اتاق بازرگانی هرمزگان گفت: با تلاش و پیگیری های دبیرخانه شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی و اتحادیه آبزیان استان هرمزگان ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۱    
بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی شهرداری سوسنگرد
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۶    
نمایشگاه عفاف و حجاب با نام دختران انقلاب که از 21 تیرماه روز جهانی عفاف و حجاب در فرهنگسرای آفتاب بر پا شده بود با تجلیل از برترین ها به کار خود پایان داد
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهره برداری نیروگاه بندرعباس از تولید 2 میلیارد و 32 میلیون و 16 هزار کیلووات ساعت انرژی در چهار ماهه اول سال جاری در این نیروگاه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با دهه ولایت و امامت آئین نقد و بررسی کتاب لحظه های دلپذیر: قصه هایی از غدیر با حضور نویسنده اثر و کارشناسان و نویسندگانی از استانهای خراسان رضوی ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بازدید معاون برنامه ریزی و توسعه ایمپاسکو از طرح پایلوت تولید آلومینا از آلومین
  ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فجر انرژی خلیج فارس با بیان اینکه نرخ های جدید یوتیلیتی گامی در راستای عدالت بود، از افزایش سودآوری و افزایش تولید برق، هوای ابزار دقیق و هوای سرویس در این مجتمع خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه برای حل مشکلات بخش خصوصی در استان مصمم هستیم، گفت: باید در جلسات با محوریت رفع مشکلات بخش خصوصی به مسائلی پرداخته شود که بتوان این مسائل را در سطح استان مرتفع کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته تامین اجتماعی علی صفایی رئیس اداره تامین اجتماعی و افشین بهادری مدیر بیمارستان بوعلی شهرستان نکا به اتفاق جمعی از مدیران با مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق نکا دیدار کردند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
90 درصد هزینه های بستری بیمه شدگان توسط بیمه سلامت پرداخت می گردد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۸:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک صنعت و معدن در راستای اجرای طرح تحول دیجیتال و شفاف سازی اطلاعات از سامانه "تسهیلات من" رونمایی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۱   + ۵۱ سایت دیگر  
با موافقت و تصویب هیأت مدیره، آقای دکتر محمد فطانت فرد، از مدیر عاملی بانک آینده استعفاء کرد و حسب مصوبه هیات مدیره بانک ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۱   + ۷۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها گفت: یارانه تیرماه برای کسانی که اعتراض آنها قبول شده، واریز شده ، اما معوقات خرداد و اردیبهشت هنوز قابل برداشت نیست.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون، نیروی انسانی کیفی و متخصص را عامل پیشبرد هر کسب و کار دانست.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
سیدمحسن فاضلیان عضو هیات مدیره بانک مسکن از انعقاد قرارداد خودمالکی 32 هزار و 316 واحد به مبلغ 10 هزار و 900 میلیارد تومان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
صورت هالی مالی بیمه سرمد نشان می دهد این شرکت در مسیر سودآوری قرار گرفته و سود سه ماه ابتدایی این شرکت در سال 1401 نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 6230 درصد رشد داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۶۵ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز چهارشنبه 29 تیرماه 1401 در بازار آزاد تهران به 14 میلیون و 800 هزار تومان رسید.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو اتاق تهران گفت: باید در مالیات ستانی از ممیزمحوری فاصله بگیریم زیرا با سیستمی کردن این فرایند، می توان بر زنجیره کالاها در اقصی نقاط کشور نظارت داشت و مالیات این کالاها را دریافت کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: موافقت نامه تجارت آزاد ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا پس از تایید مقامات 6 کشور تا سه ماه آینده به امضا خواهد رسید.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۳۴ سایت دیگر  
مجمع عمومی سالانه صندوق تامین خسارتهای بدنی برای اولین بار پس از تاسیس این صندوق با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و همه اعضای مجمع، هیات نظارت و مدیران ارشد صندوق برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
در دیدار رئیس سازمان توسعه بنگاه های کوچک و متوسط ترکیه (KOSGEB) با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان بر ارتقای همکاری ها با تکیه بر ظرفیت بنگاه های کوچک و متوسط (SME) دو کشور تأکید شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار کار بخش حمل و نقل و ترانزیت کالا را دارای ارزآوری و اشتغالزایی بالا دانست و بر لزوم صدور خدمات فنی و مهندسی به کشورهای دیگر تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
رییس کانون انبوه سازان گفت: تولید مسکن در شهر تهران به حدود 2000 واحد در ماه رسیده که کمترین میزان طی 18 سال اخیر محسوب می شود و از دلایل اصلی آن افزایش قیمت تمام شده، نبود سیاست های تشویقی ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان با بیان اینکه 232 هزار تن گندم و روغن خام از بندر امام خمینی (ره) وارد کشور شد گفت: ورود کالاهای اساسی به کشور سرعت گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در برنامه زنده بی تعارف سیمای شبکه دنا به سئوالاتی پیرامون اصلاح، بهسازی و توسعه شبکه های آبرسانی ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون اسبق سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه ارزش گذاری سهام ایران خودرو و سایپا به مرحله پایانی رسیده است ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
تجارت ایران و روسیه در زنجیره معدن سالیانه 80 میلیون دلار است که کمتر از یک درصد تجارت خارجی ایران در این حوزه را تشکیل می دهد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: 110 هزار قلم کالا باهدف مقابله با قاچاق کالا شناسه رهگیری دریافت کرده اند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهور سابق گفت: کاش آقای روحانی به افزایش 530 درصدی بدهی دولت به مجموع شبکه بانکی کشور و بانک مرکزی در آغاز و پایان دولت خود اشاره می کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی گفت: با توجه به خشکسالیهای پی در پی وکاهش میزان بارندگی، بالا رفتن دمای هوا، پدیده ریزگردها مصرف آب را بیش از اندازه نموده است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
همزمان با آیین گشایش چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت پلاستیک و رنگ و رزین در خراسان رضوی، هیات بلندپایه قرقیزستان در غرفه پتروشیمی اروند حضور یافت.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
شیرین سازی آب دریا در هرمزگان 60 درصد افزایش خواهد یافت
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
همزمان با عید سعید غدیر خم و به اهتمام صندوق بازنشستگی فولاد برای اولین بار بزرگان و پیشکسوتان صنعت فولاد کشور در نخستین آیین تجلیل از چهره های ماندگار صندوق بازنشستگی فولاد در مرکز همایش های بین ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
ایجاد اتاق بازرگانی منطقه آزاد انزلی و هدایت واحدهای تولیدی به سمت کسب و کار دانش بنیان
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
امروز تفاهم نامه سرمایه گذاری 40 میلیارد دلاری گازپروم در میادین نفتی و گازی ایران امضا شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
عیسی امامی رئیس هیات مدیره و مصطفی عبدلی رئیس اداره کل سازمان و برنامه ریزی بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف نظارت بر عملکرد شعب از صف و ستاد استان خراسان شمالی بازدید کردند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
دکتر عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به گزارش ارسالی از سوی دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در خصوص کیفیت برگزاری مجمع سال مالی 1400 بانک و ذکر تفاوت های چشمگیر آن نسبت ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۵۴ سایت دیگر  
بانک توسعه صادرات ایران در راستای ایفای تعهدات خود در نهضت ملی مسکن ودر چارچوب تفاهم نامه با بانک مسکن، سهمیه تسهیلات را به این بانک انتقال داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه با ارائه دستاوردها و خدمات نوین بیمه ای بیمه ایران و موسسات زیر مجموعه آن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
چک خسارت 452 میلیارد ریالی صنایع کاغذی زرین برگ پرشیا توسط مدیرعامل بیمه آسیا تحویل مدیرعامل صنایع کاغذی زرین برگ پرشیا شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
به تازگی اخباری مبنی بر" لغو ممنوعیت شماره گذاری تیبا و سمند" منتشر شده که پیگیری حاکی از آن است که این دست از خودروها شامل 50 هزار دستگاه خودرو سمند و تیباست که مربوط به سفارش های گذشته بوده است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه بخش تجارت باید در هیات دولت نماینده داشته باشد، گفت:تصمیمات خلق الساعه به تولید ضربه می زند و ربطی به احیای وزارت بازرگانی ندارد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از بازگشت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا در پروازهای خارجی و داخلی خبر داد و گفت: در این زمینه کاملا تابع مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور طی سال های اخیر گام های بلندی برای انتقال یافته های پژوهشی به عرصه ها و دیم زارها برداشته که نتیجه آن را می توان در عملکرد بذرهای جدید سازگار با شرایط خشکسالی جست وجو ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران می گوید که با توجه به شرایطی که در اقتصاد جهانی به وجود آمده، ایران نیز باید برنامه های خود را تا حدی تعدیل کند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
طرح امدادی ویژه اربعین از پانزدهم تا پایان شهریور ماه 1401 در شهرهای مرزی و مسیرهای منتهی به مرز ایران و عراق اجرا شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالی که شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرده بود خرید تضمینی دام مازاد را در دستور کار خود قرار داده و دستورالعمل این خرید به استانها ابلاغ شده ولی آنطور که دامداران و فعالان این صنعت می گویند هنوز ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به افزایش شیوع کرونا در دنیا و تاثیر آن بر رشد اقتصادی گفت: دولت برای جلوگیری از کاهش رشد اقتصادی باید به افزایش سرمایه گذاری توجه کند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه گفت: توافقات ایران و روسیه در حوزه های مختلف نظیر کاهش تعرفه ها، ایجاد یک نگاه بلندمدت و ایجاد خط ترانزیتی بین روسیه و جنوب آسیا از طریق ایران بااهمیت است و می تواند چشم انداز ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۹۰ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودروی کشور پیش بینی کرد که با انجام قیمت گذاری سهام شرکت های ایران خودرو و سایپا و دارایی های این شرکت ها تا یکی دو هفته دیگر ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری در راستای افزایش تعاملات فرهنگی فی ما بین اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و موسسه فرهنگی وهنری خانه تاریخ مشهد امضا شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر نظارت مجتمع معدنی سرب نخلک گفت: استخراج ماده معدنی 3 ماهه ابتدایی امسال رقمی بیش از 59 هزار تن بوده که رشد 84 درصدی نسبت به بازه مشابه سال 1400 داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مبین انرژی خلیج فارس با اعلام رشد 241 درصدی سود خالص این شرکت، از محقق شدن 36 هزار و 409 میلیارد تومان، درآمد خالص مبین خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد انزلی و اداره کل پست گیلان
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: با توجه به کاهش بارش های استان و ایجاد شرایط خشکسالی، کشاورزان باید از کشت دوم محصولات کشاورزی خودداری کنند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
خرابی یک دستگاه کلرزنی در برخی مواقع بدلیل نوسانات برقی یا خورندگی و اکسیده شدن ناشی از مواد شیمیایی امری معمول بوده و دلیلی بر عدم گندزدایی آب شرب نبوده و در چنین مواقعی کار کلرزنی بصورت دستی انجام ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از طراحی، ساخت و بازسازی 800 قطعه تخصصی از ابتدای سال جاری تاکنون در این نیروگاه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان از بارگیری یکی از هاضم بی هوازی تصفیه خانه فاضلاب همدان و ورود به فاز تثبیت لجن خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
روند نزولی در بازار سرمایه در حالی ادامه دارد که امروز توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و فولاد مبارکه اصفهان نسبت به سایر سهم ها بیشترین تاثیر را در این ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی به ارائه توضیحاتی درباره آخرین وضعیت نامه چند نماینده به رئیس مجلس پیرامون انتشار برخی اخبار درباره اعمال فشار چند نماینده به وزیر صمت، پرداخت.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۰   + ۷۶ سایت دیگر  
در حالی معاون حمل ونقل وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) اعلام کرده است که "واردات خودرو تا شهریورماه انجام خواهد شد" که هنوز آیین نامه نهایی واردات ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس آمارها، تعداد شرکت های تعاونی فعال تا پایان فروردین ماه 1401 به بیش از 99 هزار تعاونی رسیده است که رشد 2.5 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار کار تعریف مشاغل جدید در حوزه آی تی، فضای مجازی و اینترنت را یکی از بهترین بسترها برای اشتغال فارغ التحصیلان آماده به کار دانست.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه سهم بخش کشاورزی در تولید ناخالص ملی را 11.7 درصد است، گفت: سرمایه گذاری در حوزه صنعت قابل قیاس با حوزه کشاورزی نیست ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر دبیرخانه مشترک تشکل های نساجی و پوشاک کشور با تاکید بر لزوم اصلاح قیمت گذاری نرخ گاز واحدهای تولیدی در سال تولید و اشتغال آفرینی شد و گفت: در یکسال گذشته نامه نگاری های متعددی با وزارت صنعت ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۰   + ۸۶ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اعلام شناسایی 3 شرکت فولادی که اقدام به فرار مالیاتی گسترده ای کرده بودند، از مطالبه اصل و جرایم مالیاتی معوق 3257 میلیارد ریالی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران -شروع مدیرکل دفتر مهندسی و راهبری شبکه توزیع برق شرکت توانیر گفت: سامانه نوین مراکز اتفاقات برق با قابلیت های کاملاً بومی و بهره گیری از هوش مصنوعی ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
بررسی عملکرد شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی حاکی از صادرات سه میلیارد و 275 میلیون دلاری محصولات این بخش از ابتدای امسال تا پایان خرداد ماه و رشد 7.6 درصدی آن در هم سنجی با پارسال است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
اجرای برنامه های مفرح فرهنگی وهنری در منطقه آزاد انزلی به منظور ایجاد لحظاتی شاد برای خانواده ها
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
دومین ویژه برنامه از تبار قلم به منظور تجلیل از سید احمد میرزاده، شاعر، نویسنده و محقق مشهدی با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی وجمعی از شاعران و نویسندگان برجسته در مشهد مقدس برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: صادرات ایران به ترکیه در بهار امسال با سه میلیون و 70هزار تن کالا به ارزش یک میلیارد و 737میلیون دلار، در هم سنجی با پارسال با رشد 363درصدی در وزن و 192درصدی در ارزش مواجه شده است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
عرضه زغال سنگ حرارتی کزغال در رینگ بین المللی بورس انرژی
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
شرکت پتروشیمی شیراز در حوزه فروش محصولات، رکورد بی سابقه ای را در مقایسه با دوره های مشابه ثبت کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان مهندسی شیمی دانشگاه نوشیروانی بابل بمنظور آشنایی با سیستم ها و فرایند سخت تولید برق از نیروگاه شهیدسلیمی نکا بازدید کردند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در سه ماهه نخست سال جاری، بیش از 8 هزار تن فروکروم به روش ذوب ، احیاء و روش فرآوری سرباره در مجتمع فروکروم جغتای تولید شد که این عدد در مقایسه با سه ماهه مشابه سال 99 رشد 13/7 درصدی را تجربه کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۰    
بمنظور برطرف کردن مشکل آب گرفتگی مقابل تالار میراث و هدایت آبهای سطحی شهرک امیر کبیر، عملیات اجرایی ایجاد کانال به 410 متر آغاز شده است
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۵:۲۰    
شرکت نوین سازه فیدار زاگرس در سال 1389 شروع به فعالیت نمود و بعنوان بزرگترین سالن تولید کارخانجات کایکو و بزرگترین تولیدکننده سازه های فلزی در غرب کشور به مساحت 25 ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
بازدید رییس شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس از بیمارستان دیّر
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا فیضی منش مدیر منطقه سه شهرداری همدان، با اشاره به اقدامات شهرداری در راستای تکریم ارباب رجوعان، هدف نهایی ارائه خدمات این مجموعه را جلب رضایتمندی شهروندان با خدمات رسانی صادقانه عنوان کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
در همایش سراسری مدیران شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و مجموعه های تابعه آن مس باهنر در میان بیش از 100 شرکت تابعه شستا به عنوان شرکت برتر در زمینه جهش تولید ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اسدآباد از وارد مدار شدن چاه شماره 22 اسدآباد با صرف 2 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دکتر فریبا بریمانی سرپرست بهزیستی مازندران از افتتاح 318 طرح و پروژه در هفته بهزیستی خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی نوری، با بیان اینکه این شرکت به سود خالص 547 میلیون و 804 هزار دلاری و 131 هزار و 545 میلیارد ریالی رسیده است ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
آئین رونمایی از کتاب سلوک توحیدی با حضور نویسنده اثر، مدیرعامل موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام خراسان رضوی و مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در گفتگو با انرژی نیوز با تکذیب انفجار و آتش سوزی گسترده در یکی از پالایشگاه های گاز پارس جنوبی، گفت: حادثه مربوط به نشت گاز در یکی از پمپ ها بوده که مهار شده است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فروش ماهانه ای که "پارس" در خردادماه از بازار داخل کشور به دست آورد، مربوط به محصولاتی شامل اتان، پروپان، بوتان، پنتان، استایرن منومر، تولوئن، اتیل بنزن بود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس و فرماندار کنگان، طرح تجمیع درب های گمرکی منطقه پارس کنگان صبح امروز چهارشنبه 22 تیرماه، افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت :یکی از چالش های اساسی شرکت های آب و فاضلاب برای ارائه خدمات بهتر و کیفی تر به مشترکان، وجود انشعاب های غیر مجاز آب است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان با بیان اینکه ایران به زودی در کنار شرکت های آلمانی، آمریکایی و ژاپنی عضو باشگاه تولیدکنندگان کاتالیست پیچیده و استراتژیک پالادیوم می شود ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
واحدسه بخار نیروگاه شهیدسلیمی نکا با ظرفیت 440 مگاوات پس از انجام تعمیرات غیرمترقبه به شبکه سراسری برق کشور پیوست.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۰:۵۱    
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون گفت : واحد یک نیروگاه بیستون با ظرفیت تولیدی 320 مگاوات، پس از انجام تعمیرات اضطراری وارد شبکه سراسری برق کشور شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
ساخت بیش از 3 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در بندرعباس شروع شده است برای احداث واحدهای مسکونی مردم در بندرعباس زمین های مناسبی در نقاط خوب شهر تخصیص یافته است الحاق محدوده های جدید در سایر ...
مشاهده نتایج بیشتر...