سه شنبه ۳۰ دیساعت ۰۶:۱۶Jan 2021 19
جستجوی پیشرفته

بانک سینا (sinabank.ir)

بانک سینا 26 اسفند 1394 بانک سینا 24 اسفند 1395 بانک سینا 12 اسفند 1396 بانک سینا 28 اسفند 1397 بانک سینا 26 اسفند 1398 بانک سینا 27 فروردین 1399 بانک سینا 28 اردیبهشت 1399 بانک سینا 31 خرداد 1399 بانک سینا 31 تیر 1399 بانک سینا 29 مرداد 1399 بانک سینا 31 شهریور 1399 بانک سینا 19 مهر 1399 بانک سینا 27 آبان 1399 بانک سینا 29 آذر 1399 بانک سینا 1 دی 1399 بانک سینا 8 دی 1399 بانک سینا 9 دی 1399 بانک سینا 13 دی 1399 بانک سینا 14 دی 1399 بانک سینا 15 دی 1399 بانک سینا 16 دی 1399 بانک سینا 17 دی 1399 بانک سینا 20 دی 1399 بانک سینا 21 دی 1399 بانک سینا 22 دی 1399 بانک سینا 23 دی 1399 بانک سینا 24 دی 1399 بانک سینا 27 دی 1399 
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۴   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در دیدار با کارکنان شعب الیگودرز و خمین بر استفاده از تمامی ظرفیت ها برای اعطای تسهیلات خرد در جهت حمایت از کسب و کارهای کوچک آسیب دیده از کرونا تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک سینا در سومین جشنواره چهره های ماندگار حوزه صنعت بانکداری، مالی و پرداخت سال 99 به عنوان چهره شاخص و ماندگار انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۴   + ۲۹ سایت دیگر  
پرداخت سود سهامداران شرکت پاکدیس از طریق شعب بانک سینا آغاز شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
صادرکنندگان و دریافت کنندگان چک از 20 دی 1399 می توانند فرآیند ثبت، تائید و انتقال چک در سامانه صیاد را به صورت اختیاری انجام دهند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۴۷ سایت دیگر  
مطابق دستورالعمل ابلاغی کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا و در ادامه اقدامات حمایتی بانک سینا از کسب و کارهای آسیب دیده، اهالی هنر ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۳۹ سایت دیگر  
در راستای قدردانی از دلاوری ها و رشادت های نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران، بانک سینا طرح حافظان میهن را اجرایی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۸   + ۴۵ سایت دیگر  
در کنفرانس هوش تجاری ایران که با هدف بررسی و بهبود عملکرد ادارات روابط عمومی و بازاریابی صنعت بانکداری کشور در بخش رسانه های دیجیتال برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک سینا به دلیل محدودیت های مصوب ستاد مبارزه با کرونا تغییر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
ارائه خدمات بانک سینا به دلیل انجام عملیات جایگزینی تجهیزات جدید امنیت شبکه با قطعی موقت همراه خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۶:۱۳   + ۴۵ سایت دیگر  
مجمع عمومی فوق العاده بانک سینا به ریاست مهندس نعمت اللهی رئیس هیات مدیره بانک، به صورت آنلاین و با حضور 76.79 درصد سهامداران برگزار و موضوع افزایش 154 درصدی سرمایه بانک سینا تصویب شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۴۳   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا با سفر به شهر شاهرود ضمن دیدار و گفت و گو با همکاران شعبه شاهرود بر برنامه ریزی هدفمند و تلاش در مسیر حرکت رشد و توسعه بانک با بهره مندی از ظرفیت های بومی این شهر تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۱۳   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در آئین افتتاح شعبه کیش با تاکید بر لزوم تلاش همکاران در جهت تامین نیازهای بانکی مشتریان گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی، اولین سالگرد شهادت پرافتخار سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی، رحلت عالم گرانقدر، حضرت آیت الله محمدتقی مصباح یزدی بنیانگذار موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) و استاد برجسته حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۰:۱۳   + ۴۷ سایت دیگر  
بانک سینا در راستای سیاست های حمایتی و مساعدت کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا و پیرو ابلاغیه بانک مرکزی ج.ا.ا نسبت به امهال تسهیلات کسب و کارهای آسیب دیده حوزه گردشگری اقدام کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۸:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
پیرو دستورالعمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، متن پیامک های رمز دوم پویا در بانک سینا از ساعت صفر بامداد امشب دوشنبه 8 دی ماه متناسب با تراکنش درخواستی مشتری خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۴۰ سایت دیگر  
به پاس رشادت ها و مجاهدت های شهدای مدافع حرم و در راستای حمایت از خانواده های معزز ایشان و نیز ایثارگران و سربازان حریم ولایت، طرح تسهیلاتی ایثار در بانک سینا با هدف اعطای وام قرض الحسنه اجرایی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در دیدار با کارکنان شعب استان خراسان رضوی و جنوبی با بیان آنکه مسیر پیشرفت و ترقی بانک با رضایت مشتریان فراهم می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی، درگذشت مدیرعامل پایگاه های خبری "نود اقتصادی" و "نسیم آنلاین" را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی، ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را به مدافعان سلامت کشور به ویژه پرستاران عزیز و گرامی تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در بازدید از شعب زابل و زاهدان، عامل موفقیت بانک سینا را استفاده از توانمندی های استانی و ایجاد تنوع در سبد محصولات عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
ارائه خدمات بانک سینا به دلیل انجام عملیات بهینه سازی پایگاه داده سامانه متمرکز بانکی با قطعی موقت همراه خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
در نشست خبری شرکت مدیریت سرمایه گذاری کوثر بهمن که در شرکت فرابورس برگزار شد، عباس شفیع پور مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت به ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۸:۳۳   + ۵۴ سایت دیگر  
بانک سینا به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین دانش آموختگان آقا و خانم مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد، به تعداد محدود استخدام می کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۴۹ سایت دیگر  
به منظور کاهش مراجعات حضوری به شعب و کمک به مدیریت، کنترل و پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و رعایت محدودیت های ایجاد شده در کشور ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
ساماندهی و نظارت بر فرایند چک به عنوان یکی از ابزارهای مهم تبادلات مالی در کشور با توجه به ریسک های مترتب بر آن، یک ضرورت است ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی، شهادت مظلومانه دانشمند برجسته دکتر محسن فخری زاده را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۷   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی، چهل و یکمین سالگرد تاسیس بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی(ره) را به جان برکفان این عرصه تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات بانک سینا گفت: هزینه کارمزدی حوزه پرداخت که سالانه هفت هزار میلیارد تومان و عمدتا شامل پایانه های فروشگاهی است، تماما از جیب شبکه بانکی پرداخت می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۶   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا اولویت این بانک در 6 ماهه دوم سال 99 را وصول مطالبات و فروش املاک مازاد اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا از طرح های جدید این بانک در حوزه قرض الحسنه برای حمایت از آسیب دیدگان کرونا و مدافعان سلامت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۰۱   + ۵۳ سایت دیگر  
به منظور ایجاد تمهیدات لازم در راستای کاهش استفاده از اسکناس و وجوه نقد در بین هموطنان گرامی با توجه به افزایش میزان ابتلا به ویروس کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در آیین بهره برداری از شعبه فاطمی و ساختمان جدید مدیریت منطقه غرب تهران، سرمایه و امتیاز بانک را اعتماد و رضایت مشتریان عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
در راستای کمک به مدیریت، کنترل و پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در کشور، تاریخ کارتهای مشتریان بانک سینا که تا پایان سال منقضی می شوند، برای یک سال دیگر به صورت خودکار تمدید خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۳   + ۴۸ سایت دیگر  
نسخه جدید نرم افزار همراه بانک سینا به منظور افزایش قابلیت ها و بهینه سازی فرایندها، منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۱   + ۵۹ سایت دیگر  
پیرو مساعدت و حمایت بانک سینا از صاحبان مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده از ویروس کرونا، مهلت پرداخت تسهیلات به واحدهای مذکور تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سود عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 1398 بانک سینا به حساب سهامداران حقیقی واریز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۲   + ۴۸ سایت دیگر  
چهارمین جشنواره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا روز دوشنبه 7 مهرماه جاری با حضور نماینده دادستانی کل کشور، نمایندگان بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در بازدید از شعب استان همدان با اشاره به ظرفیت های این استان گفت: همکاران با ارائه بهینه خدمات بانکی و تکیه بر موضوع روان سازی امور می توانند در رونق تولید و رشد و توسعه اقتصادی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا با سفر به استان لرستان و دیدار با کارکنان شعب خرم آباد و بروجرد، لزوم تلاش بیشتر با توجه به ظرفیت های بانک جهت خدمت رسانی مطلوب به هموطنان در این استان را ضروری دانست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۶   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک سینا از مشارکت و همراهی هم میهنان و مشتریان عزیز در امر خیر افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
اسامی برندگان مسابقات اینستاگرامی بانک سینا با موضوع چهارمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز این بانک اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی به ویژه خانواده معزز شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان سرافراز تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۴۳ سایت دیگر  
بانک سینا به منظور کمک به پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی و کاهش کلاهبرداری ها از طریق درگاه های پرداخت آنلاین، نحوه و روال گزارش درگاه های اینترنتی جعلی این بانک را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۵۴ سایت دیگر  
بانک سینا در راستای توانمندسازی محرومین جامعه با محوریت اشتغال مددجویان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) و اولویت زنان سرپرست خانوار، وام قرض الحسنه 50 میلیون تومانی پرداخت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۲   + ۳۷ سایت دیگر  
ارائه خدمات بانک سینا به دلیل تغییر ساعت رسمی کشور در 30 شهریورماه 99 با قطعی موقت همراه خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا با سفر به استان اردبیل و دیدار با همکاران شعب این استان، بر تلاش در جهت تعالی و پیشرفت بانک با استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های بومی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۵۴ سایت دیگر  
بانک سینا با اجرای سیاست های فرایندی و کنترلی مناسب در بخش چک های عهده، حائز رتبه برتر در بین بانک های گروه خود طی ماه های پایانی سال گذشته و نیز سال جاری شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۱   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیر امور حوزه مدیرعامل و روابط عمومی بانک سینا با اشاره به برگزاری چهارمین دوره جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز این بانک در مهرماه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۷   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در بازدید از شعب استان هرمزگان در پارسیان، بندرلنگه، میناب و بندرعباس از ایفای نقش پررنگتر این بانک در جهت ارائه خدمات مطلوب و بهینه در بنادر و حمایت از شرکت های فعال در این بخش از ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۲   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در مراسم افتتاح شعبه عسلویه، از آمادگی این بانک در جهت حمایت از سرمایه گذاران حوزه نفت، گاز و پتروشیمی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۱۱   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در بازدید از منطقه شرق تهران بر ضرورت تلاش برای جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات نوین و به روز بانکی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۷:۱۱   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی فرا رسیدن هفته بانکداری اسلامی را به کارکنان شریف نظام بانکی و فعالان عرصه اقتصادی کشور تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۳۴   + ۶۱ سایت دیگر  
قرعه کشی چهارمین جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا به منظور تعیین برندگان این دوره با حضور نمایندگان دادستانی و بانک مرکزی، روز دوشنبه 7 مهرماه جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۷:۳۵   + ۵۲ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک سینا بنا به رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور فیزیکی اقلیت اعضا و اکثریت سهامداران (مجموعا 76 ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۵۱   + ۶۱ سایت دیگر  
طرح تسهیلات مهر سینا به پاس زحمات و قدردانی از تلاش ها و جانفشانی های کادر درمان و کارکنان بیمارستان ها و مراکز درمانی به ویژه پرستاران، از سوی بانک سینا اجرایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا با سفر به استان کرمان و دیدار با همکاران این شهر گفت: هدف و اولویت اصلی بانک سینا، ارائه خدمات نوین و با کیفیت و توجه ویژه به اصول مشتری مداری و رفتار حرفه ای کارکنان است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۱   + ۴۸ سایت دیگر  
بانک سینا در چهارمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال که به صورت آنلاین در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد، موفق به دریافت تندیس و تقدیرنامه شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۸:۳۶   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در دیدار با همکاران منطقه کرمانشاه، همدان و ایلام، عامل پیشرفت و تعالی بانک را سرمایه انسانی باانگیزه و بانشاط عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۵۱   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیدعباس موسویان، فقیه و عالم اندیشمند بزرگ حوزه بانک و اقتصاد کشورو عضو شورای فقهی بانک مرکزی را تسلیت گفتند. ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیر امور حوزه مدیرعامل و روابط عمومی بانک سینا در پیامی، هفدهم مردادماه، روز خبرنگار را به صاحبان اندیشه و فعالان عرصه رسانه تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی، فرا رسیدن روز خبرنگار را به صاحبان اندیشه، فکر و آگاهی و فعالان رسانه تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا با سفر به استان خراسان رضوی، ضمن اشاره به شرایط شیوع کرونا در کشور، رویکرد این بانک را ارائه طرح های تسهیلاتی و خدماتی متنوع در راستای حمایت از هموطنان عزیز اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک سینا در ادامه اجرای طرح های حمایتی خود از کسب و کارها آسیب دیده از کرونا، پرداخت تسهیلات ویژه کسب و کارهای دارای آسیب دیده فاقد بیمه تامین اجتماعی را آغاز کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا از پرداخت وام قرض الحسنه 150 میلیون تومانی اشتغالزایی به هر فرد به جهت حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه و کسب و کارهای زیان دیده ناشی از شیوع کرونا، در قالب طرح مواسات خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نتایج آزمون کتبی بانک سینا اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۵۱ سایت دیگر  
به منظور تسهیل و تسریع در انجام خدمات بانکی با اینترنت بانک سینا، سرویس رمز یکبار مصرف برای برخی از خدمات این سامانه حذف شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در سفری یک روزه به شهرهای یزد، بافق و میبد، ضمن دیدار با کارکنان شعب از آمادگی این بانک برای تامین مالی بنگاه های اقتصادی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
در راستای کمک به مدیریت، کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کشور، ضمن افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت در بانک سینا ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۵:۴۶   + ۴۵ سایت دیگر  
همزمان با سی و پنجمین سالروز تاسیس بانک سینا، چهارمین جشنواره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز این بانک با هدف ترویج سنت نیک قرض الحسنه آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۴۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور عضو هیات مدیره و همچنین مدیران امور حوزه مدیرعامل و روابط عمومی، بازرسی و حراست، مراسم قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی 35 سالگی بانک سینا طبق اعلام قبلی، روز یکشنبه 29 تیرماه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۴۷ سایت دیگر  
در راستای کمک به کاهش مراجعات حضوری مشتریان عزیز و ایجاد امکان انجام امور بانکی از طریق کانالهای غیرحضوری و ایمن، افتتاح حساب پردیس بانک سینا با اینترنت بانک میسر شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۵۴   + ۶۰ سایت دیگر  
به منظور ایجاد شرایط بهره مندی تعداد بیشتری از هموطنان و مشتریان عزیز از تسهیلات ارزان قیمت، مبلغ طرح تسهیلات ارزان قیمت پردیس بانک سینا افزایش و زمان اجرای این طرح نیز تا پایان سال 99 تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در بازدید از مرکز 24 ساعته ارتباط مشتریان گفت: هدف این بانک ارائه خدمات کیفی مطابق با استانداردهای حقوق مشتریان است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۴۱ سایت دیگر  
سمینار آموزشی تحول دیجیتال و کاربرد آن در صنعت بانکداری ویژه مدیران بانک سینا با هدف نزدیک تر شدن دیدگاه ها و شناخت بیشتر بانکداری دیجیتال در سطح راهبری و بهره مندی از دیدگاه های راهبردی مدیران ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در جمع همکاران استان گلستان بر لزوم تخصیص بهینه منابع جهت سودآوری بیشتر و تامین رضایت مشتریان به ویژه سهامداران تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
آزمون استخدامی بانک سینا طبق اعلام قبلی و با هماهنگی مبادی ذیربط و رعایت تمامی پروتکلهای بهداشتی روز پنج شنبه 12 تیرماه با حضور بیش از 5000 نفر شرکت کننده برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۳   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در بازدید از شعب استان زنجان، گفت: گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و ارائه خدمات نوین، همواره در صدر استراتژی ها و اولویت برنامه های توسعه ای این بانک قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۳۵ سایت دیگر  
با توجه به استقبال و درخواست متقاضیان، مهلت ثبت نام آزمون استخدام بانک سینا تا ساعت 24 روز پنج شنبه مورخ 5 تیرماه 1399 تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۳   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در سفر به شهر سنندج، از توسعه فعالیت های این بانک در استان کردستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۸   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در بازدید از شعب غرب استان مازندران، توسعه سهم بازار و تقویت مشتری مداری را از جمله اولویت های این بانک برشمرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۱:۱۸   + ۴۰ سایت دیگر  
در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و به منظور ارتقاء امنیت حساب کاربران، منبعد ورود به سامانه اینترنت بانک سینا و استفاده از خدمات سپرده ای (انتقال وجه ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۳   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در بازدید از شعب استان مرکزی، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های همکاران در راستای تحقق اهداف، عملکرد بانک سینا در زمینه درآمدهای عملیاتی را مطلوب ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۵:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا با سفر به استان مازندران و دیدار با کارکنان شعب این استان، هدف این بانک را ارائه خدمات مطلوب به هموطنان و جلب رضایت این عزیزان عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۵۲ سایت دیگر  
بانک سینا به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین دانش آموختگان آقا و خانم مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد، به تعداد محدود استخدام می کند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۵:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
محمدرضا ساروخانی،عضو هیئت مدیره بانک سینا در گفتگو با پایگاه خبری بانکداری ایرانی، جزئیات عملکرد این بانک را در زمینه های مختلف تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در سفر به استان آذربایجان غربی، دستور ارتقاء جایگاه باجه چالدران به شعبه جهت حمایت مطلوبتر و خدمات رسانی بهتر متقاضیان طرح های روستایی را صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۷   + ۴۷ سایت دیگر  
در راستای ایجاد امنیت بیشتر کاربران، نشانی ورود به صفحه اینترنت بانک سینا تغییر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۶   + ۴۹ سایت دیگر  
در راستای تسهیل دسترسی هموطنان گرامی به خدمات بانکی و به منظور کاهش مراجعات حضوری به شعب، امکان اعطای وکالت فروش سهام عدالت به صورت غیرحضوری در بانک سینا فراهم شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۱   + ۴۴ سایت دیگر  
زندگی با همدلی زیباست
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی سی و پنجمین سالروز تاسیس این بانک را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۲   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در دیدار کارکنان مدیریت امور حوزه مدیرعامل و روابط عمومی که مقارن با هفته ارتباطات انجام شد؛ روابط عمومی را آغازگر حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه سازمانی برشمرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۸:۴۸   + ۴۸ سایت دیگر  
در راستای تامین نظر مشتریان گرامی و به منظور تکمیل خدمات بانکداری الکترونیک، امکان فعال سازی و بازیابی نام کاربری و رمز عبور نرم افزارهای اینترنت بانک و همراه بانک سینا به صورت غیر حضوری فراهم شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
امروزه به واسطه رشد و توسعه جوامع و تاثیر آن بر ارکان تشکیل دهنده جامعه نظیر سازمان ها و ارگان ها، شاهد نقش روابط عمومی ها به عنوان تسهیل گران فرایند توسعه و ارتقاء بخشی آگاهی به مخاطبان و جامعه ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
به مناسبت ماه مبارک رمضان و در راستای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه، مدیران و کارکنان بانک سینا با اختصاص بخشی از حقوق خود ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی، فرا رسیدن هفته ارتباطات و روز روابط عمومی را تبریک گفت و از فعالان این عرصه به ویژه همکاران روابط عمومی این بانک قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی، درگذشت برادر گرامی وزیر اقتصاد را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
حسب اعلام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و به منظور کاهش مراجعات به شعب بانک با توجه به شرایط خاص بهداشتی کشور ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، امکان افتتاح گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام یک ساله در بانک سینا فراهم شد.
مشاهده نتایج بیشتر...