چهارشنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۴:۵۲Jan 2021 27
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری تابناک 18 دی 1399 - tabnak.ir

خبرگزاری تابناک 29 اسفند 1393 خبرگزاری تابناک 29 اسفند 1394 خبرگزاری تابناک 30 اسفند 1395 خبرگزاری تابناک 29 اسفند 1396 خبرگزاری تابناک 29 اسفند 1398 خبرگزاری تابناک 31 فروردین 1399 خبرگزاری تابناک 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری تابناک 31 خرداد 1399 خبرگزاری تابناک 31 تیر 1399 خبرگزاری تابناک 31 مرداد 1399 خبرگزاری تابناک 31 شهریور 1399 خبرگزاری تابناک 30 مهر 1399 خبرگزاری تابناک 30 آبان 1399 خبرگزاری تابناک 30 آذر 1399 خبرگزاری تابناک 1 دی 1399 خبرگزاری تابناک 2 دی 1399 خبرگزاری تابناک 3 دی 1399 خبرگزاری تابناک 4 دی 1399 خبرگزاری تابناک 5 دی 1399 خبرگزاری تابناک 6 دی 1399 خبرگزاری تابناک 7 دی 1399 خبرگزاری تابناک 8 دی 1399 خبرگزاری تابناک 9 دی 1399 خبرگزاری تابناک 10 دی 1399 خبرگزاری تابناک 11 دی 1399 خبرگزاری تابناک 12 دی 1399 خبرگزاری تابناک 13 دی 1399 خبرگزاری تابناک 14 دی 1399 خبرگزاری تابناک 15 دی 1399 خبرگزاری تابناک 16 دی 1399 خبرگزاری تابناک 17 دی 1399 خبرگزاری تابناک 18 دی 1399 خبرگزاری تابناک 19 دی 1399 خبرگزاری تابناک 20 دی 1399 خبرگزاری تابناک 21 دی 1399 خبرگزاری تابناک 22 دی 1399 خبرگزاری تابناک 23 دی 1399 خبرگزاری تابناک 24 دی 1399 خبرگزاری تابناک 25 دی 1399 خبرگزاری تابناک 26 دی 1399 خبرگزاری تابناک 27 دی 1399 خبرگزاری تابناک 28 دی 1399 خبرگزاری تابناک 29 دی 1399 خبرگزاری تابناک 30 دی 1399 
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۱    
کسی که دوست دارد یک مهارت خاص مثلا نقاشی کشیدن یا حتی صحبت کردن به زبان دیگری را یاد بگیرد باید انجام آن مهارت را به صورت روزانه در برنامه اش قرار دهد تا به یک عادت منظم تبدیل شود
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۱    
اواخر مهرماه وقوع یک فقره تیراندازی توسط راننده و سرنشیان 2 دستگاه خودرو سواری در بزرگراه یادگار امام(ره) به مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی اعلام شد که شناسایی و دستگیری عاملان این تیراندازی در دستور ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۶:۰۱    
ده ها هزار سرباز از هند و پاکستان در امتداد دو طرف خط کنترل مستقر شده اند. آرامش ظاهری معمولاً با تیر اسلحه های مشتعل درهم شکسته می شود، در حالی که هر طرف، دیگری را به آغاز شلیک متهم می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۵:۳۱    
مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر مشهد گفت: برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیونت در محور مشهد باغچه یک کشته برجای گذاشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۴:۳۱    
ده ها تن از نمایندگان پارلمان الجزایر به دنبال ارائه طرحی به پارلمان هستند که عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را جرم می شناسد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۱:۵۸    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: وزارت صمت وزارتخانه خط مقدم است که موردهجمه همه رانت خواران، مفسدان و ویژه خواران قرار گرفته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۱:۳۶    
در رقابت های لیگ برتر تیراندازی تپانچه بانوان روز پنجشنبه 18 دی 99 که در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۸    
پس از آنکه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گران فروشی بلیت هواپیما را تایید و دستور معرفی و برخورد با آن ها را صادر کرد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۳:۴۳    
زمانی که دونالد ترامپ در میان هیاهوی طرفدارانش از رویای بازگشت عظمت به آمریکا سخن می گفت، کمتر کسی تصور می کرد که این رویا تبدیل به کابوسی برای اعتبار این کشور شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۰    
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 از مصوبه این کمیسیون برای تعیین عوارض 400 هزار تومانی خروج از کشور برای مسافران در سال آینده خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۲    
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در حال حاضر بیش از 1.5 میلیون صندلی بدون متقاضی در دانشگاه های کشور داریم که به دلیل برنامه ریزی های اشتباه در گذشته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۰    
مراسم چهارمین سالگرد درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس اسبق مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور اعضای خانواده ایشان، سید حسن خمینی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۰:۲۵    
محمدی دکترای مدیریت از دانشگاه تربیت مدرس دارد و احتمالا یکی از معدود افراد فوتبالی است که در این انتخابات با تحصیلات عالیه خود را در معرض رای مجمع فوتبال قرار داده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۱    
یک فوق تخصص غدد گفت: در بحث همه گیری کرونا نیز جایگاه ویژه ای برای ویتامین D تعریف شده و مطالعات نشان داد که مصرف به اندازه آن می تواند در پیشگیری و درمان کرونا مؤثر باشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۶    
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: امروز با سیاست گذاری های صورت گرفته حدود 24 درصد از مدیران دولت در رده های عالی و میانی از زنان توانمند و شایسته هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۰    
سامانه پرونده های دادگاه های فدرال آمریکا در جریان عملیات هکری اخیر هک شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۹:۲۰    
سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است: *یکشنبه 21 دی 99 معوقه هفته نهم آلومینیوم اراک- ذوب آهن اصفهان پیام حیدری- محمد عطایی – حسین گلشنی- امیر محمد داود زاده ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۷    
معاون اول رئیس جمهور گفت: سیستان و بلوچستان قطب همبستگی ملی و مذهبی در کشور محسوب می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۱    
این پیمانه تیتر هایی همچون هدف حذف ارز4200 تومانی صیانت از حقوق مردم است، کاهش نرخ سکه در آخرین روز هفته، ارزش بازار رمز ارز ها رقم تاریخی یک تریلیون دلار را ثبت کرد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۸:۲۱    
شنیده می شود کرمانشاهی و محمدحسین زاهدی فر 2 کاندیدا جدی تر برای قضاوت مسابقه استقلال و پرسپولیس هستند
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۸:۱۹    
ترامپ در واپسین روزهای زمامداری، سرپرست وزارت امنیت داخلی آمریکا را تنها به این دلیل که حمله به کنگره را محکوم کرده بود؛ از کار برکنار کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۸:۱۰    
سایت gva بلژیک در خبری از مصدومیت ژان بوتز سنگربان فرانسوی آنتورپ خبر داد. به گزارش تابناک ورزشی، بر این اساس این دروازه بان که رقیب بیرانوند در آنتورپ هم به شمار می رود به دلیل مصدومیت از ناحیه ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۸:۰۱    
سیگنال مثبت امارات برای بهبود روابط با ترکیه، توضیحات سخنگوی وزارت خارجه درباره سفر هیأت کره ای به ایران، بازگشایی گذرگاه مرزی قطر و عربستان و تاکید بغداد و واشنگتن بر اهمیت کاهش تنش در منطقه ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۸:۰۰    
از هفته سیزدهم رقابت های لیگ ستارگان قطر، السد میزبان السیلیه بود و با 8 گل پیروز شد. به گزارش تابناک ورزشی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۷:۳۸    
پرسپولیسی ها معتقدند تیم رقیب شان استقلال در چند بازی اخیر با اشتباهات داوری امتیازاتی را به دست آورده و خودشان نیز امتیازاتی را با خطای داور از دست داده اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۱:۲۹    
رئیس جمهور منتخب آمریکا در صحبت هایی بعد از تأیید رسمی پیروزی خود در انتخابات، ضمن محکوم کردن حمله به کنگره گفت این حمله نتیجه حملات بی امان ترامپ علیه دموکراسی بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۱:۲۷    
وزیر امور خارجه ترکیه در نشست خبری با همتای پرتغالی خود از مواضع فرانسه در قبال کشورش انتقاد کرد و گفت که آنکارا با وجود اختلاف نظر به روابط خود با روسیه ادامه می دهد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۱:۲۴    
شهردار یکی از شهر های ایالت کالیفرنیا در واکنش به اقدام دونالد ترامپ در تحریک حامیانش برای حمله به کنگره گفته وی باید به جرم فتنه انگیزی محاکمه شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۱:۲۳    
معاون وزیر خارجه توقیف نفتکش کره جنوبی را مربوط به وجوه مسدود شده ایران در این کشور ندانست و با تأکید بر اینکه کره حق نگهداری اموال ایران را ندارد، گفت: برای بازگشت آمریکا به برجام التماس نمی کنیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۱:۱۲    
شبکه المیادین به نقل از منابع موثق خود اعلام کرد که رئیس تشکیلات خودگردان ظرف روز های آتی با صدور فرمان ریاستی نیمه ماه مه را زمان برگزاری انتخابات اعلام خواهد کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۱:۱۱    
اعضای کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا پیش نویس لایحه استیضاح رئیس جمهور آمریکا به خاطر سوء استفاده از قدرت و تحریک هوادارانش برای حمله به کنگره را منتشر کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۱:۰۸    
نخست وزیر انگلیس در واکنش به تحریک رئیس جمهور آمریکا برای حمله به ساختمان کنگره، این اقدام را مغایر با دموکراسی دانست و محکوم کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۱:۰۵    
یک نماینده کنگره خبر داده که حدود 60 پلیس کنگره در جریان حادثه شب گذشته زخمی شده اند که حال یکی از آنان وخیم است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۱:۰۴    
رئیس جریان الصدر عراق با اشاره با حمله طرف داران ترامپ به کنگره آمریکا، گفت که این اقدام نشان داد که دموکراسی ادعایی این کشور چیزی جز دروغ نیست.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۱:۰۲    
سازمان خوارو بار جهانی ملل متحد اعلام کرد: قیمت موادغذایی به بیشترین میزان سه سال گذشته رسید که دانه ها روغنی، لبنیات و گوشت بیشترین افزایش را داشتند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۱:۰۰    
بر اساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، از آغاز شیوع ویروس کرونا ابتلای 42 هزار و 698 نفر در تست های آزمایشگاهی به بیماری کووید 19 ثابت شده که یک هزار و 104 نفر از این مجموع فوت کرده اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۰:۵۹    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۰:۵۸    
افسر پلیس که در جریان اعتراضات هواداران ترامپ در کنگره آمریکا یک زن را به ضرب گلوله کشته بود از کار تعلیق شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۰:۵۷    
مدیر حوزه های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد از وضعیت درناک کارگران کارخانه قند یاسوج سخن گفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۳:۳۵    
ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و ... را تولید و/یا ارائه می کنیم ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۳:۳۵    
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: با فروکش کردن انتظارات و هیجانات سیاسی و رشد صادرات نفت و فرآورده در ماه های اخیر، امیدوارم به تدریج شاهد آرامش بیشتر دربازارها، ثبات قیمت ها و کاهش تورم باشیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۳:۱۵    
رییس جمهور با اشاره به سالروز حادثه هواپیمای اوکراینی گفت: این یک حادثه بسیار تلخ، دردناک و باورنکردنی بود که از اشتباه یک فرد نشأت گرفت که آن هم از بی تدبیری یک جمع ناشی شده بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۲:۱۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، گام دوم انقلاب را یک تحول بزرگ و مردمی دانست که در قالب شکل گیری یک قیام اجتماعی و مردمی، محقق می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۱:۴۸    
رصد خانه تابناک خبر هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۱:۳۹    
آخرین آمار مبتلایان کووید-19 / دستگیری سارق خودرو با 15 فقره سرقت در ولنجک/ 600 میلیون تومان برای رهایی از قصاص/ اعترافات کارگر جوان به قتل زن مطلقه/ زورگیری از زنان ورزشکار در پارک ها/ دیه ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۱:۱۵    
حامد لک، دروازه بان تیم پرسپولیس با شکایت مدیر برنامه هایش در کمیته استیناف محکوم شد و این رای به مرحله ابلاغ رسیده است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۱:۱۰    
رسول کربکندی درباره وضعیت تیم فوتبال ذوب آهن و شکست این تیم در بازی آخر مقابل تراکتور، گفت: وضعیت جدولی مان اصلا خوب نیست ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۴۶    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. خانواده ای که 6سال بستری بودند+عکس زندگی جداگانه چهره های مشهور آمریکایی بعد از اتفاقات جنجالی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۴۵    
رئیس کلانتری 163 ولنجک از دستگیری یک سارق خودرو با 15 فقره سرقت خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۴۵    
مرد جوانی که شش سال قبل در جریان اختلاف بر سر خرید یک خودرو همکارش را به قتل رسانده بود و به قصاص محکوم شده بود درحالی که قرار بود سحرگاه دیروز در ندامتگاه کرج به دار آویخته شود با جلب رضایت اولیای ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۴۰    
معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زورگیر خشن که با تهدید سلاح سرد از زنان ورزشکار در پارک ها زورگیری می کرد، خبر داد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۳۵    
پسرجوانی که در یک درگیری دختری را ناخواسته به قتل رسانده بود پس از دوبار محاکمه به جرم قتل شبه عمد به پرداخت دیه محکوم شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۳۵    
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری 4 عضو باند کلاهبرداران اسکیمری خبر داد و گفت: متهمان 30 میلیارد ریال از کارت های بانکی شهروندان برداشت کرده بودند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۱۴    
ساختمان کنگره آمریکا در ایالت میشیگان به دلیل هشدار های امنیتی به صورت موقت تعطیل شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۱۲    
معاون سیاسی وزیر خارجه در گفت وگویی اختصاصی بیان کرد که غنی سازی 20 درصدی اورانیوم توسط ایران به سرعت و به راحتی قابل بازگشت است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۰۹    
رئیس دولت جمهوری آذربایجان، سفر وزیر امور خارجه ارمنستان به منطقه قره باغ کوهستانی را تحریک کننده خواند و تهدید کرد که مشت آهنین همچنان پابرجاست.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۹:۰۵    
یکی از کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال هنوز موعد ثبت نام تمام نشده، کنار کشید به گزارش تابناک ورزشی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۵۵    
جواهری تازه ترین کاندیدای عضویت در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال است که امروز ثبت نام کرد. به گزارش تابناک ورزشی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۰    
پیشکسوت آبی ها معتقد است سرمربی استقلال در دربی پیش رو تجربه کمتری نسبت به سرمربی حریف دارد. به گزارش تابناک ورزشی، فرشاد فلاحت زاده ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۳۳    
از هفته چهارم لیگ برتر امیدها، بعداز ظهر امروز تیم استقلال در ورزشگاه امام رضا (ع) میزبان پرسپولیس بود که این مسابقه با نتیجه 2 بر یک به سود شاگردان آرش برهانی به پایان رسید. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۳۰    
نرخ بیکاری بزرگترین اقتصاد اروپا باز هم در اوج پنج ساله باقی ماند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۰۱    
با شیوع کرونا یکی از مهم ترین تاکیدات پزشکان و متخصصان تقویت سیستم ایمنی بدن بود تا در صورت ابتلا به بیماری، بدن توانایی کافی برای مقابله با آن را داشته باشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۸    
امروز مطالبی همچون سقوط قیمت دلار در آخرین روز هفته، جاماندگان سهام عدالت ببینند ، تحلیل سهم فارس، فعلا نظاره گر باشید!، سکه ارزان شد، پربازده ترین نمادهای هفته گذشته، بیت کوین رکورد جدید زد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۴۵    
یک تحلیلگر اقتصادی در واکنش به تحولات دیشب آمریکا گفت: با توجه به اینکه آن اتفاقات به سرعت کنترل شد و کنگره هم ریاست جمهوری بایدن را تایید کرد، احتمال اینکه تاثیری بر بازارها داشته باشد، خیلی کم است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۴۵    
تقاضای سرمایه گذاری برای طلا و نقره در سال 2020 در آمریکا رکورد زد و آمار ضرابخانه آمریکا نشان داد که تقاضا برای سکه طلا و نقره به بالاترین میزان در چهار سال اخیر صعود کرد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۴۰    
روند نزولی بازار سرمایه در هفته جاری درحالی ادامه داشت که برخی صاحب نظران معتقد بودند در هفته جاری و با کاهش ریسکهای سیاسی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۴۰    
قیمت طلا در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی تحت تاثیر بهبود بازده اوراق خزانه که پیروزی دموکراتها در انتخابات سنای جورجیا را تحت الشعاع قرار داد، با کاهش روبرو شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۴۰    
دوهفته مانده به پایان دوره ریاست جمهوری ترامپ در ایالات متحده وی با فراخوان حامیانش در واشنگتن و با ارائه یک سخنرانی در رد انتخابات برگزار شده ریاست جمهوری ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۹    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. واکنش ایوانکا ترامپ به حمله کنندگان به ساختمان کنگره اتانول چیست؟ وقوع زمین لرزه خوفناک در یک فروشگاه ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۵    
قیمت نفت در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی تحت تاثیر موافقت یکجانبه عربستان سعودی برای کاهش بیشتر تولید در دو ماه آینده و کاهش ذخایر نفت آمریکا افزایش یافت. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۵    
معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت، مبنای قیمت گذاری فولاد را قیمت کدال شرکت های بورسی اعلام و تاکید کرد که هدف ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۵    
ارزش دلار در معاملات خارجی افزایش پیدا کرد. به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، دولت ترامپ با صدور بیانیه ای اعلام کرد هشت اپلیکیشن چینی علی پی، تنسنت، کیو ولت، وی چت پی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۱۵    
بازار ارز امروز شاهد کاهش نرخ دلار و یورو در صرافی های بانکی و مجاز سطح کشور بود. این در حالی است که روزهای گذشته، بهای دلار با رشد نسبی همراه شده بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۱۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هجدهمین روز دی ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۶:۵۰    
این روز ها قیمت ها رو به افزایش است و نرخ تورم اعلامی مرکز آمار ایران در آذرماه سال جاری نیز با افزایش در مقایسه با ماه قبل به 30.5 درصد رسید ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۶:۱۶    
اخیرا کلیپی مبنی بر درگیری یک مامور شهرداری با دستفروش معلول دزفولی در فضای مجازی منتشر شده که واکنش هایی را به دنبال داشته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۶:۱۳    
رئیس حوزه قضایی نیر گفت: در پی وصول گزارش یک فقره قتل در یکی از روستاهای شهر نیر، مراتب جهت بررسی و شناسایی قاتل یا قاتلین در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۶:۱۱    
دوهفته مانده به پایان دوره ریاست جمهوری ترامپ در ایالات متحده وی با فراخوان حامیانش در واشنگتن و با ارائه یک سخنرانی در رد انتخابات برگزار شده ریاست جمهوری ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۹    
مدافع کروات تیم استقلال پس از حاشیه ها و تنبیه انضباطی سرمربی به تمرینات برگشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۵۲    
معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زورگیر خشن که با تهدید سلاح سرد از زنان ورزشکار در پارک ها زورگیری می کرد، خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۸    
شرکت مدرنا اعلام کرد واکسن کرونایی که ساخته، تا سالها افراد را در برابر این بیماری محافظت می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۷    
شروین شکوهی، در پاسخ به این پرسش که آلودگی هوا چه نقشی در انتقال ویروس کرونا دارد؟ ، اظهار داشت: به هر صورت وقتی ذرات غبار مختلف در هوا بیشتر شده و ویروس نیز در هوا پخش می شود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۵    
وزیر امور خارجه ایران با اشاره به موضوع سقوط هواپیما اوکراینی و دلیل این موضوع گفت: من از جمله مسئولینی بودم که تا آخرین ساعات پیش از اعلام عمومی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۳    
مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهادت دانشمند شهید فخری زاده با حضور خانواده شهدای هسته ای برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۱۹    
متخصصان معتقدند ویروس جهش یافته کرونا قدرت انتشار، چسبندگی و ماندگاری بیشتری دارد و بیم روند بیماری در بین مردم را دوچندان می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۱۷    
سخنگوی وزارت امور خارجه کره جنوبی با اشاره به دیدار دیپلمات های سفارت این کشور در تهران با خدمه نفتکش توقیف شده گفت: رفتار ایران با خدمه و ملوانان این نفتکش خوب بوده و آنها در سلامت کامل هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۱۴    
وزیر امور خارجه قطر اعلام کرد توافق این کشور با عربستان سعودی و متحدانش تأثیری بر روابط با دیگر کشورها از جمله ایران نخواهد داشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۱۳    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مجازات آمران و عاملان جنایت ترور شهیدان ما مسیر خود را طی می کند. انتقام الهی قطعی اما تعیین کننده زمان و مکان آن جبهه اسلام است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۰۹    
خطاب به همه میهن پرستانی که این انتخابات متقلبانه را به چالش کشیدند؛ رئیس جمهوری آمریکا از شما میخواهد که نظراتتان را مسالمت آمیز بیان کنید. ما حزب قانون و نظم هستیم ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۰۸    
کارگر تراشکاری که به خاطر سوءظن به زن مورد علاقه اش وی را به قتل رسانده بود چند روز پس از این جنایت با تلاش کارآگاهان جنایی پلیس غرب استان تهران دستگیر شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۰۵    
فیلم سینمایی افسانه مه پلنگ به نویسندگی و کارگردانی محمدعلی سجادی و تهیه کنندگی داریوش بابائیان و محمدعلی سجادی محصول سال 1370 است. پلنگی به روستا می زند و اهالی آبادی در پی میرشکار می روند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۰    
سید مالک حسینی به همراه معاونان و مدیران سازمان، در پاتوق کارتن خواب ها حاضر شد و پای صحبت های این قشر نشست. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۶    
طبق اعلام بلومبرگ، تقاضا برای خرید قرارداد های آتی در بین معامله گران افزایش یافته است، چرا که به عقیده آن ها دوران ریاست جمهوری بایدن دوره آرام تری از دوره فعلی خواهد بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۵    
معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از تمدید مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن برای متقاضیان دارای شرایط از جمله کارگران، بازنشستگان ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۲    
رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری (اسکودا) گفت: امسال تعداد 80 هزار و 500 داوطلب برای شرکت در آزمون وکالت ثبت نام کرده اند و این آزمون 22 اسفند ماه برگزار می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۰    
کاپیتان پیکان در یک قدمی حضور در پرسپولیس قرار گرفته و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، حق وردی به زودی قرمز پوش خواهد شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۳۰    
شکوری مدعی بود می تواند با روابطش بخشی از مشکلات پرسپولیس را حل کند اما تا امروز هیچ یک از طلب های آسیایی وصول نشده و این باشگاه نتوانسته از محل پاداش صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا برداشتی داشته ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۰    
تحریم های ظالمانه که متاسفانه فیفا هم در این مسیر قرار گرفته باعث شد فدراسیون نتواند به تعهدات مالی خودش عمل کند. ضمن اینکه جریان هایی هم خارج از کشور به این موضوع دامن زدند
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۰    
مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: استان ایلام یک استان محروم نیست، بلکه یک استان پرظرفیت، ثروتمند، دارای منابع طبیعی و کشاورزی قابل توجه است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۲    
جنبش اَنتیفا به مجموعه ای از گروه های جناح چپِ مستقلِ ستیزه جوی ضد فاشیستی در ایالات متحده آمریکا گفته می شود. ویژگی اصلی گروه های انتیفا استفادهٔ آن ها از اقدام عملی است.
  • ۱