دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۶:۱۵Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

تبریز بیدار (tabrizebidar.ir)

تبریز بیدار 30 خرداد 1394 تبریز بیدار 1 فروردین 1396 تبریز بیدار 29 اسفند 1397 تبریز بیدار 29 اسفند 1398 تبریز بیدار 1 فروردین 1399 تبریز بیدار 1 فروردین 1400 تبریز بیدار 31 اردیبهشت 1400 تبریز بیدار 31 خرداد 1400 تبریز بیدار 30 تیر 1400 تبریز بیدار 31 مرداد 1400 تبریز بیدار 1 شهریور 1400 تبریز بیدار 2 شهریور 1400 تبریز بیدار 3 شهریور 1400 تبریز بیدار 4 شهریور 1400 تبریز بیدار 5 شهریور 1400 تبریز بیدار 6 شهریور 1400 تبریز بیدار 7 شهریور 1400 تبریز بیدار 8 شهریور 1400 تبریز بیدار 9 شهریور 1400 تبریز بیدار 10 شهریور 1400 تبریز بیدار 11 شهریور 1400 تبریز بیدار 12 شهریور 1400 تبریز بیدار 13 شهریور 1400 تبریز بیدار 14 شهریور 1400 تبریز بیدار 15 شهریور 1400 تبریز بیدار 16 شهریور 1400 تبریز بیدار 17 شهریور 1400 تبریز بیدار 18 شهریور 1400 تبریز بیدار 19 شهریور 1400 تبریز بیدار 20 شهریور 1400 تبریز بیدار 21 شهریور 1400 تبریز بیدار 22 شهریور 1400 تبریز بیدار 23 شهریور 1400 تبریز بیدار 24 شهریور 1400 تبریز بیدار 25 شهریور 1400 تبریز بیدار 26 شهریور 1400 تبریز بیدار 27 شهریور 1400 تبریز بیدار 28 شهریور 1400 
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۶    
برخی معتقدند روند استعلام های لازم برای صدور حکم شهردار تبریز از سوی وزیر کشور زمان بر است و برخی محافل معتقدند برخی افراد ذی نفوذ از درون شهرداری علیه شهردار منتخب فعال شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
این فراخوان در دو بخش هنری و ادبی و با هدف تبیین مفاهیم وقایع دوران دفاع مقدس طراحی و منتشر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۶    
جلسه امروز شورای شهر تبریز به ریاست حجت الاسلام برگی و با حضور همه اعضای شورا در محل عمارت قدیمی شهرداری تبریز برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: طی شش ماهه نخست سال 1400 تعداد 13 نفر از زندانیان محکوم به قصاص نفس با تلاش دستگاه قضایی استان و رضایت اولیای دم از چوبه دار رهایی یافتند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۶    
یکی از نیاز های هر شرکت یا سازمانی، داشتن تجهیزات خوب نگهبانی است. از آن جایی که حفظ و حراست از یک مجموعه، اصلی ترین راه بقا و ادامه حیات آن می باشد، لذا نیاز به تجهیزات نگهبانی با کیفیت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۶    
دبیر ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس آذربایجان شرقی طی نشست با اصحاب رسانه، برنامه های این هفته را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۷    
جلسه فوق العاده امروز شورای شهر تبریز با حضور 4 تن از نمایندگان مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در محل عمارت قدیمی شهرداری تبریز برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۴۷    
مراسم بزرگداشت استاد شهریار و بزرگداشت شعر و ادب فارسی عصر امروز با سخنرانی رئیس فرهنگستان زبان فارسی در تبریز برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در نامه ای به وزیر بهداشت خواستار انتصاب فردی توانمند در عرصه های مختلف نظام سلامت به عنوان رئیس دانشگاه شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از حذف محدودیت سنی برای تزریق واکسن کرونا از امروز در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۷    
سید محمدحسین بهجت تبریزی متخلص به شهریار، شاعر پارسی گوی ترک زبان، در سال 1285 هجری شمس چشم به جهان گشود ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
تراکتور با یک گل مغلوب النصر شد تا در سخت ترین شرایط ممکن با حداقل فاصله مغلوب رقیب قدرتمند و گرانقیمت خود شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
انتخاب استاندار آذربایجان شرقی این روزها به یکی از بحث های داغ و مهم شبکه های اجتماعی استان تبدیل شده و در این میان برخی از گروه های خاص به دنبال سهم خواهی از دولت هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
هجدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی در تبریز افتتاح شد و تا 25 شهریور ماه به میزبانی تبریز و با حضور مداحان، شعرا ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۱۷    
قبل از ظهر امروز نشست خبری مدیرکل اداره کل بیمه سلامت آذربایجان شرقی با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
هجدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی از 21 تا 25 شهریور ماه به میزبانی تبریز و با حضور مداحان، شعرا، پیرغلامان و خادمین حسینی از ایران و کشورهای دیگر برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۷    
مجریان و متولیان امیر یکسان سازی گلزار شهدا در یک فرار رو به جلو خود را مدافع حفظ میراث فرهنگی جا زده و داستان کی بود؟! کی بود؟! من نبودم می سرایند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی پویش شور عاطفه ها به منظور تامین ملزومات تحصیلی دانش آموزان نیازمند تحت حمایت آغاز شده و تا 11 مهر ماه ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۷    
مقبره الشعرا به عنوان محل دفن استاد شهریار و صدها شاعر نامی دیگر، یکی از نمادهای فرهنگی شهر تبریز است که در سال های اخیر حال و روز خوبی نداشته و این جاذبه گردشگری همچنان بصورت فرساشی در حال ترمیم است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در سفر دو روزه وارد تبریز شده و در نخستین برنامه خود با استاندار آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: در تقویم شمسی یک روز به نام روز ملی شعر و ادب می باشد که این نامگذاری به دلیل پیوند عمیق شعر و ادب با زندگی ایرانیان برای ما افتخار بزرگی محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 4262 نیازمند تحت حمایت این نهاد صاحب شغل شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سومین کنگره شعر محرم ، سه مهر ماه سال 1400 با تجلیل از برگزیدگان خود در تبریز به کار خود پایان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور ضمن حضور در مراسم توزیع 3000 بسته معیشتی به نیازمندان تحت حمایت تبریز، دستاوردهای همراهی بسیج و کمیته امداد را در مبارزه با فقر ستود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۲:۴۷    
سردار جعفری می گوید: بی ثباتی به تراکتور ضربه زد. هر وقت هواداران از تراکتور حمایت کردند با هر مشکلی به موفقیت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۱:۴۷    
در دوره پنجم شورای اسلامی تبریز قرار شد شهرداری تبریز خانه کلانتری را تملک و مرمت کند ولی در روزهای پایانی شورا این امر مهم به نتیجه نرسید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۷    
جلسه امروز شورای شهر تبریز به ریاست حجت الاسلام برگی و با حضور همه اعضای شورا در محل عمارت قدیمی شهرداری تبریز برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز از امکان خرید و تدفین در طبقه دوم قبور متوفیان کرونایی برای بستگان درجه یک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: هر کسی ورقی دستش گرفته و خودش را گزینه استانداری معرفی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
اگر روزهای شلوغ و پرکاری دارید، پس به انرژی کافی نیاز دارید تا بتوانید به تمام کارهایتان برسید؛ اما چرا هنوز زمان ناهار نرسیده احساس خستگی می کنید؟ شاید خستگی تان را گردن کارهای زیادیتان بیندازید ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از واکسیناسیون کرونایی 42.5 درصد از جمعیت بالای 18 سال آذربایجان شرقی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده حوزه 8 بسیج شهری امام رضا(ع) گفت: بسیجیان در کنار همیاران سلامت بصورت شبانه روزی به واکسینه کردن شهروندان تبریزی علیه کرونا شتافتند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تبریز ایجاد بخش باسمنج را دست درازی در حریم تبریز و انسداد توسعه شهر عنوان کرد و گفت: این کار خلاف مصوبه شورای عالی شهرسازی است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۸:۴۷    
سینا طباخی حافظ تبریزی کل قرآن بعنوان تنها نماینده جامعه قرآنی جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی کشور کرواسی در رشته حفظ کل شرکت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۱:۱۷    
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان آذربایجان شرقی گفت: از بین 30 هزار سهمیه زائرین اربعین حدود 500 نفر به استان آذربایجان شرقی سهمیه داده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۷    
مشی سیاسی رحمانی بر اساس آنچه دیده شده است همان مشی سیاسی دولت روحانی بوده که در دولت دومش وزیرش شد حال او به واسطه مظلوم نمایی برکناری اش توسط روحانی سعی دارد در دولت رئیسی مسئولیت بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۳:۴۷    
نشست خبری روح الله رشیدی، عضو شورای شهر تبریز عصر امروز در محل عمارت شهرداری برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یکی از دغدغه های خانم ها این است که آیا از چای دم کرده و مانده می توان دوباره استفاده کرد یا دیگر فایده ای ندارد و باید آن را دور ریخت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۷    
همان طورکه می دانید درصد تجمع میکروب و آلودگی در زیر "ناخن بلند" بیشتر از "ناخن کوتاه" است و هرگاه ناخن ها بلند شوند انواع میکروب ها زیر آن لانه می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۷    
با گذشت 7 سال از عملیات حفاری تونل برای مترو مقابل بازارچه امیرکبیر، اصناف همچنان چشم به راه عملی شدن وعده ها و خارج شدن از رکود حاصل از این پروژه فرسایشی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۴۷    
آخرین جلسه طرح جهادی_آموزشی بهار آموزش در خزان کرونا در مدارس مناطق محروم شهر تبریز، با حضور فرمانده سپاه عاشورا برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۱۷    
جلسه فوق العاده شورای شهر تبریز به ریاست حجت الاسلام رسول برگی در محل عمارت قدیمی شهرداری تبریز برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
دبیر جشنواره مطبوعات آذربایجان شرقی گفت: از میان 614 اثر رسیده به دبیرخانه مجازی پنجمین جشنواره مطبوعات آذربایجان شرقی، 83 اثر به مرحله نهایی داوری راه یافتند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
روغن سیاه دانه بیش از 2000 سال است که در طب سنتی به کار می رود زیرا خواص درمانی بسیار زیادی دارد. روغن سیاه دانه به دلیل داشتن سه ترکیب طبیعی بسیار مفید می باشد: تیموکوئینون ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۱:۴۷    
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی شرط واگذاری باشگاه تراکتور تبریز را تشخیص اهلیت خریدار عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
اکسیژن عنصری است که سلول های ما برای ایجاد انرژی، ادامه کار و ایجاد عملکرد در سطوح بالاتر به آن نیاز دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه عاشورا گفت : شناسایی و کمک به نیازمندان واقعی در طرح کمک مؤمنانه ، یک امر ضروری است که می تواند موفقیت این طرح را دو چندان کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۰:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: زنان را در فضای مجازی طوری نشان می دهند که گویی جز امتیازات ظاهری چیز درخور اعتنایی ندارند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۴۷    
جلسه امروز شورای شهر تبریز به ریاست حجت الاسلام برگی و با حضور همه اعضای شورا در محل عمارت قدیمی شهرداری تبریز برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۷    
کمال خجندی شاعر و کمال نقاش زمانی به تبریز آمدند که این شهر به شهر عرفان شهرت داشت. (عکس: سید علیرضا عالی)
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۷    
رئیس شورای شهر تبریز نسبت به اتفاقات اخیر باشگاه تراکتور ابراز تاسف کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۸۴ سایت دیگر  
طبق بیانیه باشگاه تراکتور، مسئولیت تیم به هیأت فوتبال آذربایجان شرقی واگذار شد
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز، نسبت به افزایش تصاعدی متوفیان کرونایی و احتمال کمبود خودروی حمل متوفی در این شهر هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۵۸ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات هفته گذشته با ثبات نسبی همراه است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
افرادی که مبتلا به این بیماری می شوند به علت کاهش قدرت سیستم ایمنی و کاهش شدید اشتها نیاز به حمایت های تغذیه ای مناسب دارند که باید ضمن رعایت بهداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
حرارت و گرما همان طور که به پوست آسیب می زند به مو هم آسیب رسان است. بنابراین باید در هوای گرم تابستان مراقبت بیشتری انجام داد تا موها سالم و جذاب بماند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
شاید فکر کنید همه ی سکته های قلبی با درد قفسه سینه یا ناراحتی در بازوی چپ همراه است، اما با گذشت سال ها، تحقیقات نشان داده اند که آنچه فیلم های تلویزیونی از حمله قلبی به شما نشان می دهد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
اگر علت زخم معده تان عفونت هلیکوباکتری پیلوری باشد، غذاهایی که سرشار از آنتی اکسیدان هستند می توانند به رفع این عفونت کمک نمایند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وقتی نصف شب درد دارید، خوابیدن غیرممکن است. علاوه بر آسیبی که می بینید، اغلب صبح روز بعد احساس بی قراری می کنید و در نهایت عصبی می شوید ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم اظهار داشت: شهردار جدید تبریز و سایرشهرهای استان با در اولویت قرار دادن مبارزه با فساد مالی و اداری و حل مشکلات حاشیه نشینی به هیچوجه زیر بار قانون فروشی و سهم خواهی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نسبت به صف های تزریق واکسن در تبریز انتقاد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قبل از ظهر امروز از بیمارستان امام رضا(ع) تبریز بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
قرار نیست تغییرات بزرگی را در عرض مدت کوتاهی وارد سبک زندگی تان کنید. تغییرات کوچک بهتر قابل اجرا و کنترل اند و از همه مهمتر تداوم پذیرترند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
فشارخون بالا را می توان با خواص قدرتمند برخی از گیاهان کنترل کرد. بنابراین شما می توانید با دمنوش هایی که می گوییم فشار خون بالایتان را مدیریت کنید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
بعد از پاندمی استرس برانگیز کرونا شاید احساس کنید چند سال پیر شده اید. به هر حال چندان عجیب نیست که بعد از مدت های طولانی در خانه ماندن ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۰:۴۷    
انتشار فایل صوتی جلسه مذاکره نظمی و کمالوند با اکبر ایمانی، ماجرای او و تراکتور را وارد فضایی تازه کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۱:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز گفت: شناسایی نیازهای و دغدغه های جاری شهروندان مقدمات یک تحول بزرگ شهری است و اعضاء شورا و شهردار منتخب با توجه ویژه به موضوع حاشیه نشینی و مبارزه با فساد در این راستا حرکت پرشتاب ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: هادی افتخارزاده از هنرمندان متولد این شهرستان و بازیگر فیلم سینمایی زغال ، جایزه دوم بازیگری را در جشنواره بین المللی ایمجین ایندیا اسپانیا کسب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
صبح امروز مرکز تزریق خودرویی واکسن کرونا توسط معاون بهداشت و درمان سپاه عاشورا در تبریز افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط شهروندان در وادی رحمت به شدت انتقاد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
یادواره ی شهدای عاشورایی منطقه شنب غازان یازدهم شهریور ماه سال جاری در تبریز برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس یک مطالعه ی جدید، خطر ابتلا به لختگی خون در صورت ابتلا به بیماری کووید 19 بسیار بیشتر از زمانی است که واکسن را دریافت می کنید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
سردرد مشکل نادری نیست و همه ی ما گاهی دچارش می شویم و نیاز داریم به روشی آن را تسکین دهیم. خصوصا اگر سردردی باشد که توانایی انجام کارها را از ما گرفته و در امورمان اختلال ایجاد کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اگرچه هیچ جایگزینی برای درمان دارویی وجود ندارد؛ اما داروهای طبیعی می توانند به مبارزه با علائم پسوریازیس و کاهش سوزش آن کمک کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
پوسته های سفیدی که به ابروهایتان چسبیده اند ممکن است فقط باعث دردسر و خجالتتان نشوند، بلکه می توانند علامت یک عارضه ی پزشکی به نام درماتیت سبور ه ای باشند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ساکنان بافت های فرسوده تبریز با التهاب زیر سقف خانه های خود می روند و همچنان منتظر رفع مشکلات خود هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۸:۱۷    
روبرو شدن با واقعیات زندگی امری مهم و تاثیر گذار در فکر و روح و روان انسان است. اگر انسان با این مسأله به درستی برخورد کند نتایج با ارزشی به دست خواهد آورد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۵:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سه تبصره قانونی برای معافیت های مالیاتی و پرداخت خسارت معادن، گفت: براساس مصوبه شورای معادن استان تمامی معافیت های معدن مس سونگون باید در داخل استان هزینه شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۴:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
پرستار جوان تبریزی که طرح پرستاری خود را در بیمارستان امام خمینی اسکو سپری می کرد، با اهدای اعضای خود در ایثار سنگ تمام گذاشت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
شهردار منتخب تبریز در اولین گفتگوی رسانه ای خود که با تبریزبیدار صورت گرفت، حاشیه نشینی و درآمد پایدار را مهترین اولویت مدیریت شهری تبریز برشمرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۹:۴۲    
عباس رنجبر با 7 رای از 13 رای شهردار تبریز شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آمارهای رسمی و مشاهدات میدانی در تبریز از عملی نشدن مصوبه ستاد کرونا در خصوص افزایش اجاره بهای منزل حکایت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۰:۱۲    
بابایی اقدم پس از استعفا از عضویت در شورای شهر تبریز گفته در جلسات بعدی حضور نخواهد داشت و این یعنی در جلسه انتخاب شهردار غایب و بی اثر خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۴۲    
نائب رئیس شورای شهر تبریز تاکید کرد: عضو مستعفی شورای شهر باید در صحن علنی حضور یافته و دلایل خود را شرح دهد تا رای گیری شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۴۲    
جلسه امروز شورای شهر تبریز به ریاست حجت الاسلام رسول برگی و با حضور همه اعضای شورا در محل عمارت قدیمی شهرداری تبریز برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۹:۴۲    
بانوی عضو شورای شهر تبریز در حاشیه برنامه گفتمان دانشجویی در دانشگاه فرهنگیان پاسخگوی سوال خبرنگار تبریزبیدار در خصوص شاخص های انتخاب شهردار تبریز شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۹:۱۲    
عصر شنبه جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی با حضور دو عضو شورای ششم شهر تبریز در محل دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
جراح 48 ساله تبریزی تا امروز هزاران عمل چشم را برای نیازمندان رایگان انجام داده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۸:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور و اعضاء هیئت دولت در نخستین روزهای فعالیت دولت سیزدهم صبح امروز (شنبه) با حضور در حسینیه ی امام خمینی(ره) با حضرت آیت الله خامنه ای دیدار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۱:۱۲    
عضو شورای شهر تبریز با تاکید بر لزوم انتخاب شهردار بدور از جناح بازی گفت: به جای رأی باندی و سیاسی، باید برنامه های کاندیداها را ارزیابی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۶:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مسئول بسیج هنرمندان استان آذربایجان شرقی با اشاره به استقبال شاعران شمالغرب کشور از سومین کنگره شعر محرم ، از ارسال بیش از 200 اثر به دبیرخانه جشنواره در کمتر از سه روز پس از انتشار فراخوان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۴:۱۲    
سخنگوی شورای شهر تبریز روند انتخاب شهردار تبریز را بدور از هرگونه فشار دانسته و شایعات پیرامون غیبت دبیری و تاثیر آن در تصمیم شورای شهر را بکلی تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۲    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت:اگر توسط ما گزینه استاندار معرفی شود در آینده چگونه خواهیم توانست بر او نظارت کنیم؟
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۳:۴۲    
گفته می شود که عدم حضور دبیری در جلسه نهایی دفاعیه منجر به این شده است که رای گیری برای مشخص شدن گزینه های نهایی انجام نشود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یونس فاتح کاندیدای تصدی شهرداری تبریز در پاسخ به فضاسازی های اخیر در مورد برنامه خود در صحن شورا جوابیه ای بشرح ذیل صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۲    
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در واکنش به خبر تبریزبیدار در خصوص مشکلات تردد و جریمه رانندگان شیفت عصر در ساعات منع تردد شبانه جوابیه ای بشرح ذیل صادر کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۲:۱۲    
رئیس شورای ششم شهر تبریز افزود: در جلسه روز یکشنبه هفته آینده هر عضو شورا به دو کاندید رای خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۳:۴۲    
آیا اعضای انقلابی شورا سراغ شهرداری خارج از جبهه انقلاب خواهند رفت؟
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۳:۱۲    
یونس فاتح، کاندیدای تصدی گری شهرداری تبریز، برنامه خود را به اعضا شورای اسلامی شهر تبریز در صحن علنی شورا ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۳:۱۲    
مظفر سلیمانی، کاندیدای تصدی گری شهرداری تبریز، برنامه خود را به اعضا شورای اسلامی شهر تبریز در صحن علنی شورا ارائه کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...