یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۱۶:۲۵Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

طنین یاس (tanineyas.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
غرفه انتشارات لشکر فرشتگان با صاحب امتیازی سازمان بسیج جامعه زنان کشور تنها غرفه ای است که در سی ویکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، به صورت تخصصی در حوزه زنان و خانواده و معرفی شهدای زن ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
کتاب سرباز کوچک امام با استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب مواجه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
وضعیت آسیب های اجتماعی در مدارس روشن است اما چرا نیروهای مشاور در مدارس این همه اتلاف انرژی دارند؟ با وجود محدودیت و کمبود مشاوران در مدارس آیا نباید این نیروهای متخصص به کار تخصصی خود بپردازند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
یک عکاس و فعال محیط زیست، اخیرا تصاویری زیبا از پرندگانی چون غاز پیشنانی سفید کوچک، غاز پیشنانی سفید بزرگ، اردک سرسفید، اردک سرحنایی، اردک بلوطی، عقاب شاهی، سارگپه، میش مرغ ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تازه ترین آمار منتشر شده حاکی از آن است که از سال 2010 تاکنون، میزان خودکشی دانش آموزان آمریکایی با سه برابر رشد مواجه بوده و خودکشی دومین عامل مرگ و میر محصلان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
محققان دانشگاه نوتردام به منظور مطالعه رشد و متاستاز تومور، مدل بافت انسانی را برای ارزیابی این امر که چگونه سلول های سرطانی با بافت پیوند سینه برهمکنش می دهند، ساخته اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۴   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج از شناسایی عامل انتشار دهنده تصویر جعلی دستمزدهای جعلی عوامل پایتخت 5 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
کتاب پرمخاطب "دختر شینا" به زبان های روسی و ترکی آذربایجانی ترجمه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۲:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
یک نویسنده، روزنامه نگار و مترجم گفت: من امیدوارم که مردم کتاب بخرند و کتاب بخوانند؛ چون کتاب خواندن بسیار مهم تر از کتاب خریدن است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
یک نویسنده معتقد است: برخی نهاد های مورد اعتماد مردم می توانند کتاب های مناسب را برای کودکان و نوجوانان انتخاب و معرفی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل جمعیت و آمار سازمان ثبت احوال کشور گفت: سازمان ثبت احوال کشور مرجع رسمی تولید و انتشار آمارهای وقایع حیاتی و بویژه آمارهای ازدواج و طلاق است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل پیام رسان آی گپ گفت: تماس صوتی که به صورت کاربر به کاربر انجام می شود نیز دیگر مزیت این پیام رسان داخلی است که برای حفظ امنیت و حریم خصوصی کاربران طراحی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
کودکان زیر 5 سال دچار سوء تغذیه از سبد غذایی کمیته امداد بهره مند شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ورامین- حصار بالا نام روستایی در جنوب پایتخت است، که مردم آن فارغ از زندگی ماشینی امروزی، با اهمیت به بنیان خانواده و ارزش ها، با واژه های دادگاه، شکایت و طلاق غریبه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
در سخنان گهربار پیشوایان دینی، نافرمانی و آزار به پدر و مادر در کوتاهی عمر مؤثر است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
آمار و ارقام حاکی از آن است که از هر 5 زن اسپانیایی، یک نفر قربانی تعرض است؛ ضمن اینکه هر 8 ساعت یک تعرض جنسی در این کشور رخ می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
یک مشاور خانواده با بیان اینکه حداقل 5 جلسه مشاوره برای افراد پیش از ازدواج توصیه می شود، گفت: بهترین روش در مشاوره پیش از ازدواج گفت وگوی جداگانه با هر یک از زوجین است اما اگر نیاز به پرسشنامه نیز ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
یک بار یکی از علما به پدرم نامه ای نوشته و گفته بود شما خبر ندارید که دامادتان آدمکش شده است، علامه طباطبایی هم گفته بودند این حرف ها را درباره چه کسی هم زده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام زائری نوشت: وصف دکتر الیزابت را یکی دو سال پیش از اساتید و دانشجویان ایرانی ساکن نیوزیلند شنیده بودم، که بانویی فرزانه است و مسلمان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ویژگی بارز اشتغال زایی در موسسه حریر آسمان ، استفاده از زنان سرپرست خانوار است این مؤسسه با توجه به اهمیت اشتغال و همچنین نگاه به زنان سرپرست خانوار زیر مجموعه خود اعم از نفرات تولیدی و اکثریت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش های فنی وحرفه ای وزارت آموزش وپرورش گفت: با سه ساله شدن هنرستان ها به 40 هزار نیروی انسانی نیاز داریم و با مشکل کمبود کلاس درس نیز مواجه خواهیم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
روی حیاط کوچک منزل امام داربستی فلزی نصب شده بود... سوالش این بود "این لوله ها و نرده ها برای چیست؟ آیا برق در آنها جریان دارد؟"
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: سهم بسیاری از فراغت های نوجوانان معطوف به فعالیت های مجازی و بازی های رایانه ای و موبایلی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس تهران با بیان اینکه این درگیری از قبل برنامه ریزی شده بود، گفت: این افراد می دانستند که مأمور ما هر روز در آن نقطه مستقر است و با نیت درگیری آمدند تا فیلمی تهیه کرده به آن دختر معلوم الحال ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مستند دومین ضربه به در که در مورد کشته شدن برخی نیروهای آمریکایی در جنگ های عراق و افغانستان توسط نیروهای خودی است، از شبکه هیسپان تی وی پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مصلای تهران یکی از پرشورترین دوران عمر خود را در زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سپری می کند. با این ترفندها از این قرار سالیانه کتاب دوستان استفاده بیشتری ببرید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
محمدحسین حدادیان با اینکه جوانی 22 ساله بود، بصیرت و ولایتمداری بالایی داشت. پدر شهید دستنوشته او را نشان می دهد که در آن خبر از خواندن زیارت عاشورا به نیت پدر و مادر و تعدادی از شهدا می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۶    
آنچه بعد از شهادت مصطفی مرا بی تاب کرده و انگار در آتش می سوزم جان دادن او در راه اعتقاداتش نیست، ابدا! خوشحالم که زندگی پسر جوانم با شهادت و افتخار به پایان رسید. اما دلتنگی کشنده اس...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
یک معلم عشایری گفت: سال گذشته بود که متوجه یک دفترمشق پشت پنجره کانکس شدم، دفتر برای یک دختری به نام اعظم بود این دختر هفده ساله به دلیل کم شنوایی و بی توجهی خانواده اش به علت وضعیت معیشتی نامناسب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر موزه های جمعیت هلال احمر گفت: بازدید از موزه علی اکبر صنعتی از امروز به مدت یک هفته رایگان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
در زیبا شدن فرزند، عوامل مهمی تاثیرگذار و دخیل هستند که مهمترین این عوامل شامل فصل ، ماه، روز و حتی ساعت نطفه گذاری است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
احتمال باردار شدن خانم 40 ساله ای که قبلا باردار نشده است پایین بیاید به همین دلیل توصیه می شود خانم ها قبل از رسیدن به سن 40سالگی خانواده خود را تکمیل یا حداقل تخسین فرزند خود را متولد کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۶    
پیامبر اکرم (ص) : هر وقت خواستید بخوابید ؛ سی و چهار مرتبه ذکر الله اکبر، سی و سه مرتبه ذکر الحمدالله و سی و سه مرتبه ذکر سبحان الله را فراموش کنید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
این که کسی روی زمینِ سفت بخوابد، کم بخورد، بیخوابی بکشد، در تاریکی بنشیند و سخت کار کند و در ازایش پولی نگیرد و از جیب هم خرج کند، بعد کلی خوشحال باشد و ذوق کند، شاید فقط میان جهادگران مرسوم باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
نویسنده کتاب خاطرات سفیر با اشاره به تجربه زندگی در اروپا، معتقد است که مردم غرب تشنه آشنایی با اسلام و حتی خدا هستند. او در این گفت وگو با دیداری که چندی پیش با رهبر انقلاب داشت، اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
با راه اندازی پردیس فرهنگی-آموزشی توسط معاونت فرهنگی شهرداری تهران، کودکان و مادران علاقه مند به بازدید از نمایشگاه کتاب در فضایی آرام و جذاب می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در این مطلب به حقایقی شگفت انگیز و خارق العاده از کره ماه اشاره شده است که شاید از آن ها بی خبر باشید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
امام علی(ع) در حدیثی درباره جایگاه زنان سخن گفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجاب ستیزی از اهداف مهم تهاجم فرهنگی غرب به شمار می رود . پوشش دینی همواره آماج تیرهای زهرآگین فرهنگی دشمنان اسلام قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۱۰۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از خروج بیش از 2.5 میلیارد دلار از کشور تا به امروز به منظور خرید ارزهای مجازی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
اگرچه هرساله با رشد کمیت در زمینه عناوین مواجه هستیم، اما به زعم کارشناسان، سال های گذشته ایام فقر کتاب خوب بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۴۲ سایت دیگر  
دولت های انگلیس، فرانسه و آلمان، با توجه به مستندات فراوان از نقش تلگرام در عملیات های داعش به دنبال اقداماتی برای محدود کردن فعالیت آزادانه تروریست ها در این پیام رسان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حنیفا یک گروه جهادی است که چند دختر جوان آن را تشکیل داده اند و تلاش کرده اند تا ثابت کنند، خواستن توانستن است و انجام کار های خیر، زن و مرد نمی شناسد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
همسر و فرزند بهترین فوتبالیست سال انگلستان شب گذشته از نزدیک شاهد دیدار تیم های لیورپول و رم بودند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
یک روانشناس بالینی گفت: باید به جوان ها کمک کرد تا بدون استرس به شناخت کامل تری از هم دست پیدا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فایل صوتی صحبت های حجت الاسلام عالی پیرامون درخواست طلب حاجت از خداوند یا ائمه را در اینجا قابل دریافت است .
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
طرح ترافیک 97 از 6:30 امروز آغاز شد، البته با دو ابهام؛ چرا که مسئولان ارشد پلیس تهران اعلام کرده اند که ورود غیرمجاز در 15 روز اول به صورت ارشادی است اما از آن طرف مسئولان شهرداری گفته اند که ورود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
پرچم جدید گنبد حرم حضرت فاطمه معصومه(س) ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولان و مدیران و خادمان حرم کریمه اهل بیت(س) بر فراز گنبد این آستان مقدس به اهتزاز در آمد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نزدیک به یک دهه است که زنگ خطر آمار طلاق در کشور به صدا درآمده است و دلایل مختلفی هم برای آن مطرح می شود این در حالی است که هنوز نهادهای متولی، پژوهش معتبری برای کشف دلایل واقعی آن انجام نداده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به آماری که منتشر شده است، دهه 20 سالگی اوج طلاق گرفتن زوج های آمریکایی از یکدیگر است؛ همچنین طلاق پایان بیش از 50 درصد ازدواج ها است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن جشن نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف با حضور اقشار مختلف مردم از کشورهای مختلف جهان در شهر کربلای معلی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
یک جامعه شناس گفت: ازدواج در جامعه ما شوخی گرفته می شود و در مواردی تصمیمات منتهی به ازدواج بر مبنای شناختی است که افراد در چت و فضای مجازی پیدا می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
یک متخصص تغذیه در خصوص اهمیت تغذیه در دوران بارداری توضیحاتی ارائه کرد و گفت: سوءتغذیه در دوران بارداری، افزایش مرگ و میر را به دنبال دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بزرگترین وظیفه منتظران امام زمان این است که از لحاظ معنوی و اخلاقی و عملی و پیوندهای دینی و اعتقادی و عاطفی با مؤمنین و همچنین برای پنجه درافکندن با زورگویان، خود را آماده کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس در شورای عالی فضای گفت: قطع سِروِر تلگرام موجب افزایش 5 برابری کاربران پیام رسان های ایرانی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه فرهنگی حجاب و عفاف با بیان اینکه نقد ما به طیفی از مسئولین در قوه مجریه و مقننه وارد است که به جای پاسخگوی به مطالبات اصلی نظام و رفع و رجوع هزاران وعده بر زمین مانده به یک باره با ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یکی از آسیب های تک فرزندی، تنهایی کودکان در زمانی است که بشترین احتیاج را به همبازی و هم صحبت و در نهایت مشاوری هم سن و سال خود دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
هنوز جوهر توهین هرزه نگار روزنامه اصلاح طلب به ساحت امام رضا(ع) خشک نشده، یکی دیگر از رسانه های اصلاح طلب در اظهاراتی شرم آور و شوکه کننده همسران شهدای 8 سال دفاع مقدس را آماج توهین و بی شرمی تازه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۲   + ۹۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی روز گذشته از نمایشگاه کالای ایرانی بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۱:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
تویٔیتر در فتنه 88 با راه اندازی مراکزی در اطراف ایران سرعت دسترسی ایرانی ها به این شبکه را بالا برد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله ناصری، فعال سیاسی اصلاح طلب، در مصاحبه با انصاف نیوز در مطلبی بی شرمانه همسران شهدا را طعمه های جنسی دانست که با نهادهای امنیتی همکاری می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۴۳   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس تهران ادعای تعلیق مأمور زن گشت ارشاد در حادثه اخیر را تکذیب کرد و گفت: بررسی های تکمیلی نشان داد این مأمور هیچ قصوری نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نمی توان با تهاجم زمینی ایران به اسرائیل، مقابله کرد. رویارویی با 80.000 نفر، یک مانور کوچک نخواهد بود. این یک لکشر ده ها هزار نفری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۰۸:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
بوی ناخوش گُل و جولان گل فروشان در نزدیکی مدارس و دانشگاه ها بیشتر استشمام می شود و حالا پای این مخدر ویرانگر به مراکز آموزشی باز شده، به شکلی که بنابر اعلام مسئولان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۰۷:۴۳    
آنچه به صراحت هر چه تمام تر در پروژه نرمالیزاسیون ایران بر آن تاکید می شود نقطه شروع بودن مسئله هسته ای در باب مذاکرات و تصمیم جدی طرف مقابل بر ادامه مذاکرات و چانه زنی ها و گرفتن امتیاز بیشتر از ما ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
علی کاوه عکاس پیشکسوت خاطره گرفتن عکسی را بیان کرد که در جیب همه ایرانی ها وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
براساس داده های مرکز ملی آمار در آمریکا، بیش از 15 میلیون زن در ایالات متحده آمریکا سرپرست خانوار هستند و حدود 36.8 درصد از این مادران در روابط نامشروع بچه دار شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان ملل در تازه ترین بیانیه خود اعلام کرده است: تقریبا در هر دقیقه 250 نوزاد متولد می شود که تعداد آنها در طول یک سال به بیش از 130 میلیون نوزاد می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: فرهنگ یار پلیس در راستای ارتقای نظم و امنیت جامعه به زودی راه اندازی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
باغ گیاه شناسی ملی ایران یکی از باغ های گیاه شناسی ایران است که در نزدیکی تهران، در منطقهٔ چیتگر در محله آزادشهر قرار دارد. این باغ زیر نظر مؤسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور اداره می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
خشونت پلیس آمریکا علیه شهروندانش همواره یکی از دلایل اعتراض های گسترده مردم علیه نیروهای پلیس بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
می گوید اکرم هیچ مشکلی نداشت، برای یک چکاپ زنانه به بیمارستان رفته بودیم، قرار بود بچه دار شویم تا زندگی ما با آمدن یک فرزند شادابی بهتری داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۶۷ سایت دیگر  
دبیر انجمن رادیوتراپی انکولوژی ایران گفت: مصرف هر وعده قلیان معادل 60 نخ سیگار سموم مختلف را وارد بدن می کند انواع قلیانهای میوه ای و گیاهی تماما عوارض خاص خود را دارد و درصد ابتلا به سرطان و مشکلات ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۴۱ سایت دیگر  
به تازگی برخی از وکلا و مؤسسات حقوقی در ازای دریافت مبلغ 700 هزار تومان، وعده طلاق زودهنگام و بی دردسر را به زوج های گرفتار می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تغیر در سبک زندگی در عدم تمایل زوج ها به فرزندآوری در سال های اولیه زندگی مشترک، استفاده افراط گونه از لوازم آرایشی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور آمار ثبت شده از ازدواج و طلاق را در سال گذشته اعلام کرد و گفت: براساس آمارهای موجود در 9 ماهه سال گذشته، میانگین زندگی مشترک برای زوجین طلاق گرفته 9 سال بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۲:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر گفت: گاهی فیلتر های رسانه ملی آنقدر زیاد است که برخی از شخصیت های سریال های آن به هیچ عنوان برای مردم باورپذیر نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۴۵    
آقای ربیس جمهور، دولتمردان، نمایندگان مجلس ،مسئولان، متولیان فرهنگی ، در روز جوان، جوانان کشورمان را دریابید. مشکلات بیکاری ، ازدواج و دهها مشکل دیگر جوانان عزیزمان را حل کنید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۴۶ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی فضای مجازی گفت: استفاده مردم از پیام رسان های داخلی نسبت به ماه های گذشته، چهار برابر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
دستیار رئیس جمهور گفت که دولت زیرساخت های پیام رسان های داخلی را تقویت و رقابت پذیر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
در اجلاس وزرای گردشگری کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی از 9 عضو کمیته، هفت عضو از بین رقبایی نظیر مالزی، بنگلادش، ترکیه و عربستان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین دلایل از بین رفتن فرصت های گفتمان بین زن و شوهر، مادر و فرزند و پدر و فرزند، استفاده نادرست و بیش از حد افراد از فضای مجازی است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۲۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل برج میلاد با اشاره به شهر مشاغل گفت: کودکان در مجموعه شهر مشاغل آموزش فنون و مهارت های شغلی مختلف را می بینند و علاوه بر فراگیری فنون به بازی می پردازند و آموزش می بینند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۲۲:۱۶   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان خوزستان ضمن اشاره به دستگیری نامادری کودکان خشونت دیده ماهشهری، از پرداخت امداد ماهیانه و تأمین هزینه های تحصیل آنها از سوی بهزیستی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۲۱:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
بر خلاف ادعای رئیس جمهور آمریکا امروز نمازگزاران نماز جمعه در سراسر کشور شعار "مرگ بر آمریکا" سر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
با چند پست و توییت چند سلبریتی یک موج رسانه ای در حوزه زنان ایجاد می شود و برخی که ادعا می کنند نماینده اکثریت زنان ایرانی هستند، مدافع حق بر زمین مانده ای می شوند که توسط یک گروه مرجع غیرتخصصی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۲۱:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
بررسی های جدید نشان می دهد، خشونت جنسی در انگلیس شدیداً افزایش یافته است و جامعه انگلیس اکنون در شرایط بحران خشونت جنسی به سر می برد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۲۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
یک روانشناس بالینی با بیان اینکه خانواده ها برای سوق دادن فرزندان خود به سمت کارآفرینی باید آنها را از افرادی منفعل به نسلی دقیق تبدیل کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۲۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
بخش طراحی لباس نوزاد به جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان اضافه خواهد شد زیرا در بررسی های صورت گرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۲۱:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین روز جمعه خواستار حفظ توافق هسته ای برجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
یک آسیب شناس اجتماعی با بیان اینکه میزان خطر مصرف ماده مخدر گُل 20 برابر حشیش و مشتقات آن است، گفت: اصلی ترین علت افزایش مصرف آن تبلیغات دروغ درباره بی خطر بودن یا اعتیاد آور نبودن آن است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مهمترین نقشه ایی که سپاه پاسداران دارد و عامل اقتدار این نیرو شده ،معنویت و مردمی بودن آنست که ازویژگی های بارزآن نیز بشمارمی رود تا جایی که رهبر معظم انقلاب اسلامی می فرمایند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
امیر سرتیپ حیدری در رأس هیأتی از معاونان و مسؤولان نیروی زمینی ارتش، با فرمانده نیروی زمینی سپاه دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه اگر برجام بد و خطرناک بود چرا امضا کردید، گفت: کاخ سفید اول باید بدهی های گذشته اش را جبران کند؛ تصمیم جدید پیشکش.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
آقای ادیب زاده عزیز. جناب آقای پاپ فرانسیس، نامه شما و کتاب مسیح در شب قدر را دریافت کرده و از من خواسته است از شما تشکر کنم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۱۷۴ سایت دیگر  
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران همایش حکیم تهران که 3 اردیبهشت 97 برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
کودک دائماً با پشت دست خود بینی و دهان خود را می مالد، صدای طفل در بعضی از بیماران تغییر می کند، کم اشتها می شود، سختی، بدخُلقی و در ادامه تب، استفراغ های مکرر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آمادگی کامل این شرکت برای ارائه خدمات مناسب به شهروندان و مسافران در زمان برگزاری سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی با بیان اینکه سامانه بارشی در حال حاضر در شرق کشور فعال است، گفت: این سامانه بارشی امشب از کشور خارج می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
شاید برای شما عجیب و مورد سوال باشد که اطلاعات کاربران چه کاربردی برای آن ها دارد؟ در این باره آقای زاکربرگ موسس فیسبوک جمله معروفی دارد که می گوید: الماس های سایبری ما اطلاعات بی ارزش کاربران هستند ...
مشاهده نتایج بیشتر...