شنبه ۲۷ دیساعت ۰۲:۳۲Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

ترنم دشتی (tarnamedashti.ir)

  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: حمله سحرگاه امروز به سوریه یک جنایت است؛ رئیس جمهور آمریکا، رئیس جمهور فرانسه و نخست وزیر انگلیس جنایتکارند و جنایت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده حوزه مقاومت ولیعصر (عج) شهرکاکی گفت: با اردوی راهیان نور که معبری به سوی خودسازی است می توانیم به شهدا تقرب پیداکرده و خود را به سیره شهدا نزدیک کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه دلوار گفت: این که یک استاد دانشگاه در دانشگاه آزاد بوشهر به مقام این شهید بزرگ راه مبارزه با استکبار که مورد توجه رهبری است به شکلی آشکار و بارز ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از شناسایی و دستگیری دو نفر متهمی خبر داد که پس از خفه کردن مقتول جسدش را در زمین های کشاورزی یکی از روستاهای شهرستان دشتی رها کرده و متواری شده بودند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت : پنج نفر تبعه افغانستان بر اثر بی احتیاطی و عدم آشنایی به فن شنا در رودخانه مند شهرستان دشتی غرق شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اما برای حمایت از کالای ایرانی و تولید داخلی باید تولیدکنندگان شاخصه های لازم را برای تولید کالای خود در نظر بگیرند تا بتوانند در رقابت با کالای خارجی موج بازار را به نفع خود برگردانند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۰۸:۰۴    
به گزارش ترنم دشتی
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۲۲:۰۳    
شهردار شُنبه گفت: برای اولین بار در بخش شُنبه یک دستگاه حمل میت سردخانه دار به واحد موتوری شهرداری شُنبه اضافه شد که من بعد تمام امورات حمل ونقل میت در بخش توسط این دستگاه سردخانه دار انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۲۱:۰۳    
منطقه گردشگری پشت تنگ که در 10 کیلومتری شهر شُنبه قرار دارد این روزها توسط شهرداری شُنبه برای پذیرایی از میهمانان نوروزی آماده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
کمیسیون انتخابات روسیه اعلام کرد که با شمارش 97 درصد آراء انتخابات ریاست جمهوری این کشور، ولادیمیر پوتین 76.6 درصد آراء را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
وقوع زمین لرزه های متعدد در شهرستان های گناوه و دشتستان باعث افزایش نگرانی ها در بین اهالی این مناطق شده است و تیم های عملیاتی و امدادی در آماده باش هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام رضا (ع) دشتی گفت: متأسفانه امپراتوری های رسانه ای غرب سخت در پی از بردن نام خانواده و مادر از جامعه امروز ایران هستند و اگر راه رسم درست زندگی را در پیش نگیریم قطعاً آن ها به اهداف ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شُنبه گفت: سعی کردم همیشه با شهروندان تعامل خوبی داشته باشم زیرا که این امر کلید موفقیت من است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گرچه در سال های اخیر عنصر تنوع و خلاقیت در میان نویسندگان کتاب بیشتر شده است اما وجود برنامه های فرهنگی خاص کتاب که با جذابیت مردم را به سمت کتاب فرابخواند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر خیریه آبشار عاطفه ها شهر شُنبه گفت: خیریه آبشار عاطفه با پیگیری های متعدد در استان و ارتباط با خیرین خارج از استانی توانست هزینه تهیه جهیزیه برای این 22 زوج را تأمین کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
شهردار شُنبه گفت: فرهنگ ایثار و شهادت یکی از ارزش هایی است که هم زمان با تاریخ این سرزمین شکل گرفته و همیشه از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 330 میلیارد تومان کالای قاچاق در مرزهای آب های کشور کشف شد که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته دارای رشد 11 درصدی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اکو توریسم یا طبیعت گردی و همچنین روستاگردی ازجمله زمینه های اشتغال زایی است که می تواند باوجود چنین باغات مرکباتی در روستاهایی مانند دهوک دشتی موردتوجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
پرورش ماهیان زینتی ازجمله طرح های اشتغال زایی است که نیاز به سرمایه اولیه چندانی ندارد و در عرصه های اقتصاد مقاومتی موردحمایت قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۴    
امسال هم در بیش از 100 هکتار از زمین های کشاورزی بخش شُنبه کشت می شود که برآورد می شود 50 هزار تن از این مزارع برداشت شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۴    
نیکو شوهرداری به عنوان بزرگ ترین اصل زندگی یک زن که حتی در روایات اهل بیت به عنوان جهاد زن شناخته می شود در زندگی حضرت زهرا (س) به خوبی رعایت شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شُنبه گفت: شهرداری شُنبه با نیروی انتظامی جهت تأمین نظم و امنیت در ایام نوروز همکاری لازم را دارد و سعی داریم مکان امن و خاطره ی خوبی از اسکان در شُنبه در ذهن مسافران باقی بماند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بنا بر گزارش دفتر مطالعات پایه منابع آب وزارت نیرو تا تاریخ سیزدهم اسفندماه 1396 میزان بارش ها در سال آبی جاری در استان بوشهر برابر با 96 میلی متر است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۴    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۴    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۴    
به گزارش ترنم دشتی دلم نیومد نزارم..... انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
متأسفانه در سال های اخیر سودجویان از چوب این درختان زیبا برای تهیه زغال استفاده می کنند و این کار باعث تخریب پوشش گیاهی این مناطق شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وجود پتانسیل های دریایی و ساحلی در زیارت ساحلی و لاور ساحلی، پتانسیل بزرگ طبیعت گردی در لاور شرقی می تواند سازنده بزرگ ترین برندهای گردشگری در شهرستان دشتی شود که تاکنون استفاده مناسبی از آن نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: ولایت آثاری بسیار ارزشمندی در زندگی انسان ها بر جای می گذارد که طهارت روح و روان و در پی آن طهارت جسمانی مهم ترین ثمره ی ولایت است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام رضا (ع) دشتی گفت: حجت الاسلام شاد به عنوان یکی از نیروهای ماندگار درزمینهٔ سیاسی و عقیدتی در سپاه ناحیه دشتی شناخته می شود که توانسته منویات مقام معظم رهبری را به خوبی در این ناحیه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه ای با حضور فرماندار دشتی و جمعی از مهندسان شهرستان دشتی راهکارهای پیشرفت شهرستان دشتی موردبررسی قرار گرفت
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۸:۰۴   + ۶۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار وزیر اوقاف سوریه و هیات همراه، تاکید کردند: اگر سران کشورها و ملت های منطقه تصمیم قاطع بر مقاومت بگیرند، دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
هشتاد و ششمین دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس با برتری آبی پوشان به پایان رسید تا شاگردان شفر انتقام بازی رفت را بگیرند و برنده بازی برگشت شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به ظرفیت، توانمندی و کیفیت خوبی که در آب وخاک این منطقه از کشور وجود دارد تبدیل به قطب مرکبات لیموترش شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به لحاظ آماری شهرستان دشتی ازلحاظ داشتن پتانسیل بالقوه اشتغال در جمع سه شهرستان اول بوشهر قرار دارد و داشتن این پتانسیل بالا و تنوع بستر کارآفرینی تنها با یک مدیریت ضعیف می تواند در رتبه های پایین ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
انتخاب عجیب شهردار بوشهر باعث شد تا بسیاری از افراد با انتشار پیام هایی به نشانه تعجب و اعتراض در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی به بوشهر تسلیت گویند عبدالنبی دهقانی اهل استان فارس بدون یک روز سابقه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سارا رضایی یکی از این جوانان است که باهمت و پشتکار خود توانسته بخشی از جوانان را در کارگاه کار با شیشه خودگرد هم آورده و زمینه اشتغال آن ها را فراهم کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه اطلس اجتماعی در این شهرستان تدوین شود، گفت: دانشگاه های شهرستان پژوهش های علمی و کارهای تحقیقاتی خود را در زمینه آسیب های اجتماعی انجام دهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
نبی دهقانی با کسب آراء 6 عضو شورای اسلامی شهر بوشهر به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
دقایقی پیش، زمینه لرزه ای به قدرت 4.6 دهم در مقیاس ریشتر شهر عسلویه در جنوب استان بوشهر را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به دلیل نزدیکی کوه و دشت های حاصلخیز در اطراف شُنبه زمستانی رنگارنگ و همراه با دشتی ازگل های شقایق در دشت های جنوبی شُنبه ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اما نکته مهم در این قطعنامه مستثنی شدن گروه های تکفیری تروریستی داعش، القاعده و النصره از آتش بس سوریه است که جا را برای فعالیت آنها تنگ تر می کند و فرصت را برای ارتش سوریه و طرف های متحدسوریه در این ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بندر دیر در جنوب استان بوشهر واقع شده است و با مرکز استان 208 کیلومتر فاصله دارد، ساحل بندر دیگر یکی از زیباترین مکان های ساحل و دریا است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: دانش آموزان به عنوان آینده سازان مملکت باید مطالعه را جزو لاینفک زندگی خود قرار دهند و برای این امر خانواده مهم ترین نقش را ایفا می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مهندسین کشاورزی در دشتی به دلیل نداشتن نهاد حمایتی و وضعیت مالی ضعیف قادر به استفاده از تسهیلات حمایتی نیستند و این امر آمار بیکاری را در میان مهندسان کشاورزی افزایش داده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل روستایی و امور شوراهای استانداری بوشهر گفت: در ایام نوروز به دنبال برپایی جشنواره ها و نمایشگاه های صنایع دستی در چندین روستای استان بوشهر هستیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کنگان گفت: یک نفر سارق سیم و کابل برق با 20 فقره سرقت توسط پلیس آگاهی این شهرستان دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی با این همه تاکیدات رهبری برای اشتغال و وجود تسهیلات مناسبی که مجلس آن را در اختیار دولت قرار می دهد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دشتی گفت: به پیشنهاد نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی و با موافقت معاون وزیر جهاد کشاورزی، مجوز 200 هکتار زمین برای کشت باغات لیموترش اخذ شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتی گفت: با تولید مناسبی که امسال در سطح شهرستان دشتی وجود داشته، تاکنون 37 هزار تن گوجه فرنگی از این شهرستان به خارج از کشور صادرشده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۰    
عکاس: شهاب اکفوره
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهر قم گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی دولت کریمه در کشور ما تشکیل شده است و برای بقای این دولت باید باجان و دل از آن حفاظت و حراست کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بسیج مهندسین شهرستان دشتی گفت: این گروه بزرگ هم اکنون با ترکیب 15 نفر از مهندسان شهرستان کار خود را آغاز کرده است که در آینده این تعداد از کارشناسان افزایش و خدمات بیشتری به مردم ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه خورموج و فرمانده سپاه امام رضا (ع) دشتی در پیامی از حضور مردم در تشیع و تدفین دو شهید گمنام در خورموج تشکر کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بقعه امامزاده ابوالقاسم در روستای بی بی خاتون (bibi xatun) از توابع بخش مرکزی شهرستان دیر و در فاصله 10 کیلومتری غرب آن از استان بوشهر واقع است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دختر بیمار شُنبه ای گفت: در طی این شش سال تمام تلاش خود را برای انجام پیوند کلیه انجام داده ام اما به دلیل ضعف شدید مالی و نایاب بودن گروه خونی ام O) منفی(موفق به انجام پیوند کلیه نشده ام.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۰    
شهرستان دشتی و شهر خورموج پیش از ظهر امروز میزبان دو شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس بود که با همراهی مردم خونگرم این شهر به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ترنم دشتی
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون سوادآموزی اداره کل اموزش و پرورش استان بوشهر گفت: طرح آموزش رایانه ICDL با هدف کاربردی نمودن سواد با مهارت های مورد نیاز سوادآموزان در 6 منطقه و شهرستان استان اجرایی می گردد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: مردم از فساد، رانت، اختلاس، گرانی و بیکاری در رنج هستند .
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دشتی گفت: شهیدان تمام هستی خویش را برای عزت، امنیت و آزادی ملت ایران بخشیدند و خود را فدا کردند تا حقیقت زنده بماند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
با حضور گسترده مردم و مسئولین، مراسم استقبال از دو شهید گمنام در خورموج انجام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: با ورود امروز دو شهید گمنام به شهرستان دشتی، جمع شهدای گمنان شهرستان دشتی به 13 نفر می رسد که هفت شهید در شهر خورموج، دو شهید در شهر بادوله ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دشتی گفت: با توجه به تعداد خانوار روستا در آخرین سرشماری رسمی (79 خانوار) تقریباً 100 درصد اماکن روستای کبگان سنددار شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نکته ای این روزها به عنوان بزرگ ترین معضل گردشگری در شهرستان دشتی به شمار می رود، هجوم یادگاری نویسان برای ثبت شاهکار خود بر روی آثار تاریخی شهرستان است که مانند آفتی بزرگ بدنه تاریخی شهرستان را مورد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
نوشاد نوشادی با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس شورای هیئت های مذهبی کشور انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی گفت: راننده فراری خودروی 206 که در اردیبهشت ماه سال جاری پس از برخورد با کودک 8 ساله متواری و باعث فوت وی شده بود توسط پلیس آگاهی شهرستان دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار دشتی بر ضرورت تقویت امکانات و تجهیزات امداد و نجات در این شهرستان تاکید کرد و گفت: روند احداث پایگاه امداد و نجات در دشتی تسریع شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۰۲    
سیرک بزرگ تک ستاره به مدت 23 شب در خورموج اجرای برنامه نمود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حاتمی کیا نشان داد نسل فیلم سازان انقلابی باوجود سختی های پیش رو و تغییر ذائقه نسل امروز، هنوز هم می توانند در میان انبوه گیشه ای ها قامت خود را برافراشته کنند و نشان دهند که ما فیلم ساز انقلابیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: با اعتبار 120 میلیاد ریال، عملیات اجرای 54 پروژه محرومیت زدایی در سه روستای استان بوشهر آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از طوفانی شدن خلیج فارس خبر داد و گفت: ایجاد گرد و خاک، کاهش شدید کیفیت هوا و دید افقی در استان بوشهر طی روزهای آینده پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: مراسم شب شروه با حضور شروه خوانان برجسته استان و شهرستان در فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دشتی گفت:همه دستگاه های اجرایی شهرستان دشتی می بایست از قبل برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۲    
عکاس: عبدالکریم قلندری
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۲    
عکاس: عبدالکریم قلندری
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۳۲    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۳۲    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۲    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۲    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۲    
امام جمعه خورموج گفت: بنیه قوی نظام جمهوری اسلامی در مواجه با دشمنان توانست بزرگ ترین دشمن ثبات در خاورمیانه یعنی داعش را ریشه کن کند و شعله شهادت را توسط مدافعان حرم که متولد یافته از قلب انقلاب ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۸:۰۲    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۲    
عکاس: عبدالکریم قلندری
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه فجر تعداد 7 واحد مسکونی شهری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد دشتی واگذار شد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
جهاد گر قدیمی شُنبه ای گفت: خدمت کردن مکان و زمان را نمی شناسد و نام و نشان در امر خدمت گذاری تأثیر آن چنانی ندارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همایش بزرگ پیاده روی خانوداگی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در شهر شُنبه برگزار شد
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شُنبه گفت: تقویت پایگاه های ورزش همگانی در بین مردم و تزریق روحیه نشاط و شادمانی در بین مردم شهر مهم ترین وظیفه اجتماعی شهرداری به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۳    
به گزارش ترنم دشتی
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۳    
به گزارش ترنم دشتی
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۳:۳۳    
به گزارش ترنم دشتی
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۳    
عکاس:عبدالکریم قلندری
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۳    
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: در حوزه های سیاسی و نظامی و امنیتی حکومت شاهنشاهی کاملاً وابسته به آمریکا بود و این وابستگی حتی در آموزش شکنجه گران ساواک نیز به خوبی مشاهده می شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
پیشکسوت ورزشکار شهرستان دشتی گفت: قبلاً قیمت یک توپ فوتبال در حدی بود که تیم ها به راحتی می توانستند چندین عدد توپ را در اختیار بازیکنانشان بگذارند اما در حال حاضر برای خرید یک توپ فوتبال باشگاه ها ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: برای دفع خطر بزرگ فرهنگی و جنگ نرم باید این اعتقاد در جامعه به وجود آید که جنگ نرم وجود دارد و دشمنان از همین رخنه برای نفوذ و استیلا بر انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دانشجو به سبب ویژگی هایی که دارد می تواند مسائل جامعه را واضح تر از دیگر قشرها بیان کند و افراد تصمیم گیر و تصمیم ساز را در ارتباط با چالش های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی موجود آگاه کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۷:۰۱    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۲    
شهید غلامحسن توسّلی در سال14/11/1344 به شماره شناسنامه 185 در روستای بحیری چشم به جهان گشود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۲    
شهید حجت الاسلام حاج شیخ ابوتراب عاشوری، فرزند شیخ عباس به سال 1312 ش در روستای حیدری، از توابع دشتی در خانواده ای روحانی که سابقه ای دیرین (بیش از چهارصد ساله) در تبلیغ داشتند، دیده به جهان گشود.
مشاهده نتایج بیشتر...