سه شنبه ۳۰ دیساعت ۰۶:۳۵Jan 2021 19
جستجوی پیشرفته

دنیای مخابرات - تلنا (telna.ir)

مهمترین خبرهای دنیای مخابرات بر روی ایمیل شما

  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
تلنا: همایش فرصت های تولید محتوا و کسب و کارهای دیجیتال با حضور جمعی از مدیران استارتاپ ها، مدیران حوزه کسب و کارهای دیجیتال و اهالی رسانه با تمرکز بر ایجاد اشتغال برای صاحبان ایده با تمرکز بر پلتفرم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
تلنا: امسال بابت هر سهم همراه اول 3125 ریال سود تقسیم شد و این در حالی بود که سال گذشته سود تقسیمی 3180 بود. افزایش هزینه های ارزی اپراتور علت کاهش سود اعلام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۹ - ۱۸:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
تلنا: مکالمه و پیامک رایگان برای تمامی مشترکان ایرانسل در مناطق سیل زده تا پایان روز جمعه شانزدهم فروردین ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۹ - ۱۷:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
تلنا: در سالی که گذشت در دنیای فناوری گجت های بسیاری به تولید رسید که ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۹ - ۱۷:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تلنا: وزیر ارتباطات می گوید: اظهاراتی که در رابطه با بنده و ریاست جمهوری آینده می شنوید تماماً کلیدواژه تخریب است؛ کلید واژه امنیتی سوییچ شده روی انتخابات 1400.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۹ - ۱۷:۰۷   + ۴۸ سایت دیگر  
تلنا: ارسال پیامک در هر یک از اپراتورهای تلفن همراه هزینه های متفاوتی دارد و با استفاده از سیم کارت های دائمی و اعتباری، از حداقل 88 ریال تا حداکثر 264 ریال را شامل می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۹ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
تلنا: محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معتقد است تبلیغ سیاسی برای برخی از اپلیکیشن های ایرانی باعث عدم استقبال کاربران از آن شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
تلنا:مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تشریح تلاش این شرکت در ارائه خدمات مستمر و امن به منظور تحقق ارتباطی فراگیر گفت: توجه به اصول ساده امنیتی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تلنا: معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر ظرفیت های موجود در حوزه گردشگری گفت: فرصت های بکر و دست نخورده ای در بخش گردشگری وجود دارد و استارت آپ ها با ورود به این بخش می توانند باعث رونق ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تلنا: رییس جمهور در واکنش به در مدار قرار نگرفتن ماهواره پیام تاکید کرد که این اتفاق ناکامی و یا شکست محسوب نمی شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
تلنا: سامانه ارائه خدمات انلاین ؛ توسط یکی از شرکت های فناور ایرانی و حاصل تلاش تیمی از محققان دانشگاه شهیدبهشتی ، رونمایی شد
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تلنا:سردفتر اسناد رسمی اعتبار بخش و امنیت بخش قرادادهای بین مردم است لذا بخش مهمی از امنیت اجتماعی و اقتصادی و سیاسی از قلم و اندیشه ی سردفتران ناشی میشود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
تلنا: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، درگذشت مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۲۸    
تلنا: تصویب قانون ثبت اسناد و املاک با گذشت نزدیک به یک قرن تجربه های تلخ و شیرینی از خود بر جای گذارده است
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
تلنا:رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به حمایت از پایان نامه های دانشگاه ها گفت: از اسفند ماه سالجاری پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا با موضوع فناوری اطلاعات مورد حمایت قرار ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تلنا: مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: جایزه ویژه استارتاپ های شهر هوشمند درهشتمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد اهدا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تلنا: برای اولین بار یک فیلم سینمایی در قالب حامی یک بنیاد خیریه ظاهر می شود .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۶:۱۹    
تلنا: بخشی از دو باند فرکانسی 700 و 800 مگاهرتز که قبلاً برای سرویس آنالوگ پخش همگانی استفاده می شد، اکنون آزاد شده است و باوجود بلااستفاده بودن این باند فرکانسی متأسفانه #صداوسیما آن را آزاد نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۹   + ۴۱ سایت دیگر  
تلنا: دو پیام رسان هاتگرام و تلگرام طلایی به طور موقت از حالت کلاینت های فارسی تلگرام خارج شده اند و بصورت آزمایشی مستقل شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
تلنا: با راه اندازی سامانه سرباز ماهر؛ غنی سازی سرباز و ارتقای بهره وری سرباز در طول خدمت به گونه ای انجام خواهد گرفت که زمینه اشتغال پس از سربازی فراهم و معضل اشتغال در کشور حل شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۸   + ۴۳ سایت دیگر  
تلنا: همراه اول از امکان خرید بسته های اینترنت از طریق پرتال این اپراتور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
تلنا: چهار نشست تخصصی در نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام 2018 با حضور شرکت های دولتی و خصوصی در مدت چهار روز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
تلنا: ایرانسل در سالن اختصاصی و غرفه های فضای باز اختصاصی در نمایشگاه ایران تله کام 2018 آخرین محصولات، خدمات و دستاوردهای خود را ارائه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تلنا: شرکت ارتباطات مبین نت با شعار شهر هوشمند، سازمان هوشمند در نمایشگاه تله کام حاضر خواهد شد و راهکارهای یکپارچه خود برای مدیریت شهری مبتنی بر فناوری اینترنت اشیاء را معرفی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۰۸:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
تلنا: معرفی دستاوردهای صنعت مخابرات در حوزه های جدید چون اینترنت اشیا، رمزارزها و توسعه پوشش ارتباطات روستایی از دیگر ظرفیت های نمایشگاه تلکام نوزدهم به شمار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۶۵ سایت دیگر  
تلنا: با اجرای شیوه جدید محاسبه تعرفه پهنای باند اینترنت، هزینه واگذاری این خدمات به اپراتورهای ارتباطی تا 20 درصد کاهش می یابد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تلنا: امسال نمایشگاه ایفا پر از گجت های هیجان انگیز و نوآوری های جالب بود. نوآوریهایی که سهم زیادی از آنها متعلق به ال جی بود و باعث شد تا این برند و محصولات جدیدش مورد توجه قرار بگیرند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
تلنا: بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از سوی مرکز تحقیقاتی IDC در مورد فروش جهانی گوشی های هوشمند در فصل نخست سال 2018 میلادی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
تلنا: با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سایت های جدید همراه اول در استان آذربایجان غربی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
تلنا: به اشتراک گذاری عکس ها و تصاویر برای بیشتر افرادی که در عصر اطلاعات زندگی می کنند، به ماهیت اصلی حضور آنها در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تلنا: شبکه اینترنت TD-LTE مبین نت در شهرهای تهران و برخی از شهرهای حومه به دلیل اشکال در اتصال آنتن های رادیویی به سیستم تعیین موقعیت جهانی (GPS) مختل شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۵:۲۸    
تلنا: وزیر ارتباطات درباره خبر ورود 2 هزار سرور هاتگرام و تلگرام طلایی با ارز دولتی، گفت: هیچ اطلاعی در این باره ندارم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تلنا: نخستین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان نخبه آکادمی برند ایران، با حضور جمعی از اساتید و فرهیختگان علم برند برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
تلنا: سامسونگ از دو تبلت جدید خانواده گلکسی خود با نام های Tab S4 و Tab A 10.5 رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
تلنا: ایرانسل و قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه در راستای رشد و ارتقای توانمندی سربازان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
تلنا: وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات در بازدید از غرفه همراه اول در نمایشگاه الکامپ 2018 بر بومی سازی و استفاده از تولیدات داخلی تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
تلنا: یست و چهارمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) امروز با حضور محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رامین قلی زاده وزیر راه و ارتباطات آذربایجان آغاز به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۹   + ۳۴ سایت دیگر  
تلنا: رییس مرکز ملی فضای مجازی با بیان اینکه کمکی به فیلترشکن ها نمی شود، گفت: امیدواریم وزارت ارتباطات مانند گذشته، همان میزانی که باید جلوی فیلترشکن ها را بگیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
تلنا: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از رونمایی لایحه صیانت از داده ها و اطلاعات شخصی کاربران و کسب و کارهای نوپا در راستای اجرای لایحه حقوق شهروندی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
تلنا: شاتل موبایل از اجرای طرح ویژه اعطای حجم اینترنت رایگان 3G و 4G به ازای برقراری دقایق مکالمه برای مشترکان قدیمی و جدید سیم کارت های خود تا پایان تابستان 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۵۹ سایت دیگر  
تلنا: در جلساتی که با اپراتورهای اینترنت داشتیم، از نظرات و پیشنهادات این بخش برای اصلاح و تغییر تعرفه اینترنت و آزادسازی نرخ ها و رقابتی کردن این بخش استفاده کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
تلنا: پس از بازدید اصحاب رسانه از طبقه نهم مرکز مخابراتی امام خمینی مشخص شد که سرور نسخه های فارسی تلگرام در این طبقه وجود ندارد، اما یک سوال همچنان باقی است سرورهای مورد سوال کجا هستند؟
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تلنا: با ایجاد فضای امن برای ارتباط آنلاین کارفرمایان و کارجویان تلاش کردیم بتوانیم، شفافیت و در نهایت عدالت بیشتری در حوزه حقوق و دستمزد در رده های مختلف شغلی ایجاد کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۸:۰۳   + ۴۴ سایت دیگر  
تلنا: طبق توافق میان معاونت توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات، سازمان فناوری اطلاعات ایران و سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
تلنا: کسب و کارهای استارتاپی نقش بسیار مهمی در جشنواره رسانه های دیجیتال ایفا می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
تلنا: بررسی رویکرد کشورهای مختلف جهان در زمینه حفاظت از اطلاعات کاربران در فضای مجازی نشان می دهد که تنها 11 کشور در وضعیت خیلی خوب قرار دارند و 185 کشور در این حوزه با خلاء قانونگذاری مواجهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تلنا: رسانه ها به عنوان یکی از ارکان اصلی توسعه مبانی سلامت و آگاهی سازی در این حوزه نقشی به سزا در ارتقای سلامت جامعه داشته اند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
تلنا:اسلامشهربه همراه نسیم شهر و سبزدشت، تحت پوشش TD-LTE مبین نت قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تلنا: در مجمع عمومی همراه اول تقسیم سود 318 تومانی برای هر سهم همراه اول تعیین گردید؛ رقمی که با اعتراض برخی از سهام داران مواجه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تلنا: در این روزهای حساس که موضوع نقض حریم خصوصی مردم از سوی رهبری انقلاب اسلامی حرام شرعی اعلام شده است، شائبه هایی در این خصوص در کشور ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
محصول جدید بیک ایران تحت عنوان خود تراش فلکس 5 توسط مدیران ارشد این شرکت به بازار ایران معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
تلنا: ایرانسل استفاده از راه هکارهای متنوع و نوین دیجیتال جهت اطلاع از صورت حساب های خطوط دائمی را به جای دریافت قبض های کاغذی به مشترکان خود پیشنهاد می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۸:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
تلنا: 300 گیگابیت بر ثانیه، ⁣پهنای باند رایگان در اختیار پیام رسان های بومی قرارگرفته شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۸:۳۱    
تلنا: با اتهام زنی ها، عدم آگاهی و چوب لای چرخ جوان ها گذاشتن در فرایند شکل گیری اقتصاد دیجیتال و تحول دیجیتالی، اقتصادمان را به شرکت های بین المللی در چند سال آینده واگذار خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
تلنا: حسین غروی رام مدیرعامل شرکت انفورماتیک گستر آمار فروش گوشی های تلفن همراه در کشور را 41 دستگاه در دقیقه اعلام کرد و از سهم بازار 15 درصدی موبایل هایی با قیمت بالای 3 میلیون تومان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
تلنا: امروز شرکت ال جی الکترونیکس ایران ورود پرچم دار V30+ به ایران را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تلنا: استارت آپ های بخش حمل و نقل جاده ای در پایانه های حمل بار از واسطه ها و دلال ها کتک می خورند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۸   + ۲۲ سایت دیگر  
تلنا: ایرانسل تعرفه اینترنت برای پیام رسان های داخلی را به یک سوم کاهش داد
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۸   + ۶۹ سایت دیگر  
تلنا: با اجرای مصوبه 265 رگولاتوری، تعرفه اینترنت همراه اول برای پیام رسان های داخلی به یک سوم کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تلنا: مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مبارزه با قاچاق کالا با اشاره به اجرای طرح رجیستری برای تلفن های همراه دست دوم، از انسداد بیش از 11 هزار گوشی تلفن همراه در طول اجرای این طرح خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۷:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
تلنا: الجی گرام، محصول فوق العاده سبک با طراحی جذاب و مهمتر از آن، قابلیت های بسیار عالی، هم اکنون با گارانتی مادیران در راه بازار ایران قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
تلنا: ترافیک دیتای همراه اول در آذر ماه امسال به بیش از 3000 ترابایت رسید. در عرض 4 ماه گذشته، همراه اول1400 ترابایت و رقیب ما حدود 400 ترابایت رشد ترافیک دیتا داشته است و با اقدام خوبی که در حوزه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
تلنا: بهترین راه پیش بینی آینده ساختن آینده است؛ آری اگر دست روی دست بگذاریم و به موقع بستر لازم را ایجاد نکنیم، در رخدادهای هولناکی همچون زلزله، غافلگیر خواهیم شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
تلنا: تلویزیون های هوش مصنوعی 2018 با دستگاه های دارای الکسای آمازون هماهنگ می شوند و به کاربر این قابلیت را می دهند تا از طریق دستور صوتی به گجت های دارای آمازون الکسا از جمله Amazon Echo ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تلنا: معاون وزیر ارتباطات از افزایش تخفیف 50 درصدی پهنای باند برای تمامی سایت های داخلی، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
تلنا: محمدباقر اثنی عشری موفق شد به اتفاق آراء اعضای هیات مدیره، سکان ریاست هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران را به مدت سه سال بر عهده بگیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
تلنا: پروژه بزرگ و پیشرفته باغ علم کودکان تهران با همکاری شرکت ال جی و شهرداری تهران طی مراسمی باشکوه و با حضور تعداد زیادی از شخصیت های فرهنگی و هنری افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۳۴ سایت دیگر  
تلنا: امکان استفاده تمامی مشترکان سرویس نسل 2، 3، 4 و 4.5 اینترنت همراه و اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) ایرانسل از بستر IPv6 فراهم شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
تلنا: پس از اپل، گوشی های گوگل، بلک بری و موتورولا به عنوان مدل هایی که مشمول فاز اجرایی مرحله دوم رجیستری می شوند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تلنا: امسال، حساس ترین فرصت پیش رو برای صنعت رایانه ای کشور باشد چرا که این روزها بیش از همیشه فناوری با زندگی مردم و دیگر صنایع درآمیخته و این سازمان علاوه بر اینکه نیازمند است تا به اجرای قوانین ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۴:۴۴   + ۶۱ سایت دیگر  
تلنا: مکالمه تلفنی بر بستر وای فای (وای فای کالینگ) که پیش از این به صورت پایلوت از سوی همراه اول راه اندازی شده بود، به صورت تجاری و رسمی در کشور راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۹:۲۹   + ۵۵ سایت دیگر  
تلنا: وزیر ارتباطات در پست اینستاگرام خود به برخی سوالات کاربران اینترنت از جمله پایین بودن سرعت، نیازهای سرعت بالا و حجم کم و پرداخت یکباره هزینه زیاد اینترنت پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۹:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
تلنا: بمنظور ایجاد مراکزی امن و پایدار در حال تدوین استراتژی و مقررات گذاری در پیاده سازی مدل های مناسب جهت رشد و رونق ایجاد دیتاسنترهای داخلی در طراز جهانی توسط بخش خصوصی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تلنا: پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه ای استان ها بیست و سوم آذرماه با حضور 4533 عضو دارای حق رای برگزار تا 270 نفر از اعضای هیات مدیره نظام های استانی تغییر کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
تلنا: سرویس مکالمات بین الملل از انحصار شرکت ارتباطات زیرساخت خارج و تا پایان سال ارائه خدمات مکالمات تلفنی بین الملل به شرکتهای خصوصی واگذار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
تلنا: برای اولین بار در ایران، سامانه پرداخت با تلفن همراه مبتنی بر فناوری NFC، با همکاری ایرانسل، بانک پاسارگاد و شهرداری مشهد، در این شهر به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۱    
تلنا: وضعیت ترانزیت اینترنت کشور 558 گیگابیت برثانیه در عراق، افعانستان، ترکمنستان و آذربایجان بوده که بسیار ناچیز است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تلنا: هر ساله، نخستین روز آخرین ماه سال میلادی را به عنوان روز جهانی ایدز نام گذاری کرده اند و فرصتی فراهم می شود تا دوباره انسان عصر نوین ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۲۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
در آستانه روز جهانی ایدز ( اول دسامبر – دهم آذرماه ) و همزمان با آغاز هفته ملی اطلاع رسانی ایدز ( 8 تا 14 آذرماه) شرکت تدبیر ایده پردازان 5040 با مشارکت موسسه سپهر نور سلامت در نظر دارد مسابقات ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۹:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تلنا: نخستین کنفرانس ملی تحقیقات بازی های دیجیتال با حمایت ایرانسل و با همکاری بنیاد ملی بازی های رایانه ای، روزهای دوم و سوم آذر 96 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۹:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
تلنا: تلنا: فناوری ICT یکی از فناوری های عام و تأثیرگذار بر تمام شئون زندگی بشری است و همراه اول به عنوان همراهی هوشمند برای فردایی بهتر در سالیان اخیر توجه ویژه ای به علم، فناوری ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۸:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
تلنا: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اجرای طرح رجیستری برای تمامی مدل های تبلت و گوشی شرکت اپل از تاریخ 14 آذرماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
تلنا: ال جی Q6 اولین مدل از سری جدید Q ال جی است و برای جوانان نسل جدید طراحی شده است. کسانی که می خواهند یک گوشی همراه مجهز به فناوری گوشی های هوشمند پرچم دار ال جی و با قیمت اقتصادی در دست بگیرند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تلنا: سرویس فاکتور الکترونیکی علاوه بر سرویس نسخه یاب به اپلیکیشن شمیم داروخانه اضافه شده و در عین حال همزمان با شمیم داروخانه، نسخه جدید شمیم سلامتی هم عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
تلنا: دغدغه های بوجود آمده به خاطر اپلیکیشن های واسطه محور، اپلیکیشن بیتل را جهت ارایه خدمت رسانی در سطح ملی، روانه بازار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
تلنا: آزادسازی اعطای حق انتخاب حداکثری به مردم و اپراتورها، عبور از حالت حجمی به حالت غیرحجمی، استفاده منصفانه (Fair Usage Policy) ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۳۰ سایت دیگر  
تلنا: نداشتن فاکتور رسمی به منزله قاچاق بودن کالا است و از اول دیماه کالاهای فاقد فاکتور ضبط و از فروشگاه ها جمع آوری خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تلنا: شرکت ال جی در نمایشگاه Medica 2017 از سری جدید نمایشگرهای پزشکی خود رونمایی کرد. این نمایشگاه بزرگترین رویداد محصولات پزشکی است که هرساله در D sseldorf برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۳۳ سایت دیگر  
تلنا:اپراتورهای تلفن همراه با ارسال سیم کارت های اعتباری رایگان و امکان مکالمه رایگان در مناطق زلزله زده، سعی در بهبود وضعیت ارتباطی مناطق زلزله زده دارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۶:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
تلنا: از این پس براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تعرفه خدمات اینترنت ثابت (اتصال از طریق سیم مسی یا فیبرنوری) فارغ از حجم مصرفی و براساس زمان محاسبه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۶:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
تلنا: سازمان فناوری اطلاعات ایران، گزارش وضعیت کیفیت و هزینه ارایه خدمات ابری مرکز داده در کشور و مقایسه آن با برخی از سرویس دهنده های سایر کشورها را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۵:۳۸   + ۳۶ سایت دیگر  
تلنا: ایرانسل با هدف فراهم کردن امکان بهره مندی مناسب کودکان و نوجوانان از امکانات و فواید رسانه های دیجیتال، اینترنت و شبکه های اجتماعی و مدیریت والدین بر استفاده کودک از تلفن همراه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۵:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
تلنا: وزیر ارتباطات از راه اندازی زیرساخت فیزیکی DataCenter زیرزمینی برای نگهداری اطلاعات حساس و حیاتی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۴:۳۸    
تلنا: مذاکره با اپراتورهای عراقی برای افزایش کیفیت و کاهش قیمت سرویس ها در حال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
تلنا: نخستین دریافت کنندگان پروانه های ارتباطات ثابت کشور FCP روز گذشته طی توافقنامه ای با یکدیگر ادغام شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
تلنا: مشترکان ایرانسل می توانند در سفر به 42 کشور جهان از سرویس رومینگ نسل چهار (LTE) استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تلنا: تلویزیون های OLED 2017 ال جی اولین مدل هایی هستند که قابلیت صدای دالبی TrueHD را بدون افت کیفیت عرضه می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
تلنا: هشدار وزیر ارتباطات به فرصت طلبان، اجرای طرح رجیستری در بازار نباید باعث افزایش قیمت ها شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تلنا: شب یکشنبه تعدادی از وب سایت های ایرانی مورد حمله deface قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تلنا: iSTM یا دستگاه فروش و ارائه خدمات خودکار با همکاری ایرانسل و بانک شهر، در مرحله نخست در 6 نقطه ایران راه اندازی شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...