یکشنبه ۱۹ اردیبهشتساعت ۰۲:۱۷May 2021 9
جستجوی پیشرفته

شرکت ارتباطات زیرساخت (tic.ir)

  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
همزمان با 25 فروردین روز منابع انسانی، از تعدادی از کارکنان برتر معاونت ها و حوزه های ستادی شرکت ارتباطات زیر ساخت تقدیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۵    
ارزشمندترین واساسی ترین رکن هر سازمان منابع انسانی است که در صورت استفاده صحیح، به موقع وبجا از توانمندیهای این منابع ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار نوروزی با اعضای هیات مدیره شرکت زیرساخت که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات زیرساخت عملکرد قابل قبولی در توسعه زیرساخت های ارتباطی شبکه ملی اطلاعات در سال 99 داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۸    
ز کوی یار می آید نسیم باد نوروزی، از این باد ار مدد خواهی چراغ دل بر افروزی همکاران عزیز و ارجمند؛ خدای رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز به خالق ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۳    
به مناسبت بیست و دوم اسفند ماه روز بزرگداشت مقام شهدا ، مهندس خباز عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با خانواده شهید محسنی فاضل دیدار کرد .
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۳    
به مناسبت روز گرامیداشت شهدا ؛مهندس فتاحی معاون وزیر ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با فرزندان شهدا شاغل در شرکت دیدار کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۳    
سید مجید نقیب زاده مرشد بین المللی کشور و از همکاران شرکت ارتباطات زیر ساخت خراسان رضوی با همراهی تیم ورزش پهلوانی و زورخانه ای جوانمردان ایران به مرحله نهایی مسابقه عصر جدید راه یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۳    
فضای مجازی و رسانه های نوین نقش اساسی و تعیین کننده ای در فرهنگ سازی دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۳    
طی مراسمی که به مناسبت روز درختکاری با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر و رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل و مهندس کشاورز و مهندس خباز اعضای هیأت مدیره برگزارشد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
به منظورارتقاء امنیت مسیریابی ترافیک داخلی و خارجی در شبکه ملی اطلاعات، سامانه RPKI در شرکت ارتباطات زیر ساخت راه اندازی و استقرار یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان یکی از ده سازمان برتر و موفق در ششمین دوره ارزیابی خدمات الکترونیکی سازمانها در بخش اولویت سیاستی، در دو محور" دولت شفاف "و "دولت مشارکتی" معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در چهارمین روز از برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی ( تلکام 2021 ) حسنعلی عیسی زاده مدیرکل دفتر مدیرعامل ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۵    
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران از شرکت ارتباطات زیرساخت در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی ( تلکام 2021 ) تقدیر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۲۵    
در سومین روز برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی ( تلکام 2021 ) غرفه شرکت ارتباطات زیرساخت همانند روزهای اول و دوم نمایشگاه میزبان حضور مدیران ارشد شرکت و سازمان های ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۵    
در دومین روز برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی ( تلکام 2021 ) غرفه شرکت ارتباطات زیرساخت میزبان حضور مدیران ارشد شرکت و سازمان های تابعه وزارت بود .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۵    
همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی (ع ) مراسم گرامیداشت روز پدر با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله های اجتماعی صبح امروز در شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
طی چند سال گذشته در بحث زیرساخت های ارتباطی شبکه ملی اطلاعات توسعه خیلی خوبی صورت گرفته و دسترسی پهن باند در همه کشور قابل دسترس و تمامی شهرها و در بخش قابل توجهی از روستاها دسترسی دارند .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۵    
مهندس فتاحی معاون وزیر ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت با حضور در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی(ایران تلکام 2021 ) از غرفه های این نمایشگاه بازدید و ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۵    
در اولین روز برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی ( تلکام 2021 ) غرفه شرکت ارتباطات زیرساخت میزبان حضور مدیران ارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان های تابعه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات زیرساخت در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تلکام 2021 ) که از پنجم تا هشتم اسفند ماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۵    
مازیار کشاورز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به منظور نظارت و بررسی بر اجرای مصوبات سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارتباط با تکمیل و پیشرفت زیرساخت های ارتباطی ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۲۵    
در هشتمین روز دهه مبارک فجر ، با حضور مهندس آذری جهرمی وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات مجتمع ارتباطات و فناوری اطلاعات و ده هاپروژه ارتباطی ازجمله اتصال روستاهای بالای 20 خانوار این استان به شبکه ملی ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر به استان زنجان پروژه دسترسی روستاهای بالای 20 خانوار این استان به شبکه ملی اطلاعات را افتتاح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل و حمیدرضا رضوانی پور رئیس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۵    
مراسم تودیع و معارفه مهندس محمد حسین شاهینی و مهندس سید رضا موسوی، صبح امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۵    
همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم گرامیداشت روز مادر و مقام زن امروز در شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دو جزء مهم شبکه ملی اطلاعات شامل افتتاح مرکز امنیت یکپارچه و منطقه ویژه ارتباطات برای تعاملات بین المللی را تا پایان سال راه اندازی می کنیم .
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مهندس فلاح جوشقانی معاون وزیر ارتباطات از کاهش 25 درصدی تعرفه پهنای باند شرکت ارتباطات زیرساخت براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با 12 بهمن سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر ، صبح امروز ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از اقدامات و تلاشهای همکاران در ارزیابی بلوغ مدیریت پروژه سازمانی قدردانی شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۷    
جلسه مستندسازی تجارب خبرگان شرکت به منظور ارتقاء و حفظ دانش های سازمانی به مدت سه روز ، از 4 الی 6 بهمن ماه سال جاری در شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نظام نامه جدید مدیریت دانش محور شرکت ارتباطات زیرساخت توسط هیأت مدیره این شرکت تصویب شد .
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات زیرساخت موفق به کسب رتبه اول در ارزیابی بلوغ مدیریت پروژه سازمانی در بین مجموعه مراکز و سازمان های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت برای بررسی صورت های مالی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای منتهی به 29 اسفند ماه سال 98 برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۷    
آزمایشگاه تشخیص کرونا در مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان ،صبح امروز ، اول بهمن ماه سالجاری با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت افتتاح و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۷    
شورای فرهنگی اقامه نماز وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از شرکت ارتباطات زیرساخت در جهت کسب رتبه برتر توسط ستاد اقامه نماز کشور برای توسعه و ترویج فرهنگ نماز در سال 98 تقدیر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۱۷    
اقدامات و عملکرد شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان یک نهاد حاکمیتی برای ارایه خدمات مطلوب به مردم و مشتریان در بین شرکت های دولتی در کشور موفق و مطلوب است .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
از ابتدای دولت دوازدهم اقدامات و طرح های خوبی با سرمایه گذاری مناسب برای توسعه و تقویت زیرساخت های ارتباطی در مناطق روستایی استان سیستان و بلوچستان صورت گرفته است که با اتمام طرح ها تا پایان دولت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۱۶    
مهندس آغ بیات معاون فنی شرکت ارتباطات زیرساخت به منظور بررسی پیشرفت پروژه تکمیل زیرساخت های ارتباطی استان سیستان و بلوچستان با احمدعلی موهبتی استاندار استان ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۶    
سیستم های انتقال و مسیرهای فیبرنوری از ایستگاه قدیم مخابرات به پایانه جدید فیبرنوری بازرگان (ایستگاه اختصاصی شرکت ارتباطات زیر ساخت) برگردان شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مهندس مرتضوی مدیر ارتباطات زیر ساخت استان سیستان و بلوچستان از تامین 53 لینک ماهواره ای VSAT با دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۴:۰۱    
مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که برای بررسی مشکلات ارتباطی استان سیستان و بلوچستان به آن استان سفر کرده ، هشتم دیماه سالجاری از ارتباطات زیرساخت استان بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
طی احکام جداگانه ای از سوی مهندس فتاحی معاون وزیر ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ، انتصابات جدیدی در شرکت صورت گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
صیانت و حفظ نیروی انسانی به عنوان پیشران اقدامات توسعه ای در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، شرکتها ، سازمان ها و مراکز وابسته از محوری ترین برنامه های این وزارت به شمار می رود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۰۲    
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار طی مراسمی از پرستاران و کادر درمان شرکت ارتباطات زیرساخت قدرانی شد .
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
احمد رضا شرافت نامزد معرفی شده از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، به ریاست کمیته مدیریت جامعه مخابراتی آسیا و اقیانوسیه (APT) برگزیده شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۳۳    
طی مراسمی با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از خدمات فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت تجلیل و قدردانی شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۴:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
در شصت و یکمین نشست نقد و اندیشه مسولان اجرایی و تصمیم گیر این حوزه با اشاره به اقدامات انجام شده درباره شبکه ملی اطلاعات در بخش های زیرساختی و ارتباطی ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۹    
به مناسبت روز حسابدار طی مراسمی با حضور مهندس کشاورز عضو هیات مدیره ، تقی محمدی معاون توسعه منابع و داود کاشانی ذیحسابی و مدیرکل مالی از کارکنان بخش حسابداری شرکت تجلیل و قدردانی شد .
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور احکام جداگانه ای اعضای جدید هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت را منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با توجه به شرایط ویژه همه گیری بیماری کرونا و لزوم همدلی و همکاری برای پیشگیری از گسترش بیش از حد این بیماری ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۳:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور احکام جداگانه ای معاونان جدید برنامه ریزی و نظارت راهبردی و همچنین توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور اعضای مجمع به منظور بررسی بودجه و برنامه عملیاتی پیشنهادی سال 1400 و همچنین بررسی بودجه اصلاحی سال 99 برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۸:۱۰    
طی حکمی از سوی مهندس فتاحی معاون وزیر ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ، مهندس رضا موسوی به عنوان مدیرارتباطات زیر ساخت شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی استانها در شرکت منصوب ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
یکی از مبانی و پایه های اصلی استقلال در فضای مجازی و زیرساخت های ارتباطی کشور توجه به اهمیت پدافند غیرعامل است .
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به خاطر کسب رتبه برتر در بین وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی کشور برای سومین سال پیاپی از معاونان و مشاوران وزیر ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۰    
مازیارکشاورز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در راس هیاتی به منظوربازدید از زیرساخت های ارتباطی استان اردبیل بیست و نهم مهرماه سالجاری به این استان سفر کرد .
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
وزارت ارتباطات و فناوی اطلاعات به منظور کاهش نگرانی ها در حوزه فضای مجازی و با هدف مدیریت عقلانی در جنبه های مختلف کاربردی فضای مزبور ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۸    
شرکت ارتباطات زیرساخت برای چهاردهمین سال موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت، استاندارد ISO 9001-2015 و تمدید گواهینامه ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS 18001-2007 شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۸    
امروز طی مراسمی با حضور حسنعلی عیسی زاده مدیرکل دفتر مدیرعامل ، روابط عمومی وامور بین الملل و محسن نوروزی مدیرکل حراست این شرکت از زحمات و خدمات فرمانده و همکاران نیروی انتظامی مستقر در ساختمان مرکزی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
طی احکام جداگانه ای از سوی مهندس فتاحی معاون وزیر ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ، انتصابات جدیدی در شرکت صورت گرفت .
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
روز 29 شهریور ، تصاویر و اطلاعاتی در توییتر منتشر شد که براساس آن گفته می شد که بخشی از ترافیک درخواستی داخل کشور از گوگل ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۶    
جلسه ارزیابی عملکرد شش ماهه قرارداد ،نگهداری و تاسیسات پیمانکاران استانها صبح امروز با حضور مازیار کشاورز عضو هیات مدیره در سالن شهید نصر الهی شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مهندس فتاحی معاون وزیر ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در توئیت خود نوشت: "با وجود همه سختی ها، مسیر دوم فیبر نوری جزایر خلیج فارس با عنوان اتصال پاره های تن وطن به سرزمین اصلی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۲:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد با تلاش کارشناسان وزارت دفاع و شرکت ارتباطات زیرساخت، کشورمان در اجرای فیبر نوری دریایی به خودکفایی رسیدیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مهندس فتاحی معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت: افتتاح پروژه رینگ فیبر نوری جزایر خلیج فارس یکی از اجزای مهم شبکه ملی اطلاعات است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مهندس بنابی نایب رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت در راستای گسترش روابط دوجانبه با سهیل قادر معاون مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد عمانتل (omantel) بیست وششم شهریورماه سال جاری به صورت ویدئو ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت به منظور بررسی صورت های مالی سال 1398 این شرکت ، صبح امروز با توجه به شرائط خاص و بیماری کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سجاد بنابی با اشاره به تعریف درست دیتاسنترها از نحوه عملکرد و برنامه های آینده دولت دوازدهم در این عرصه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از افتتاح مسیر دوم فیبرنوری دریایی جزایر خلیج فارس واقع در جزیره قشم در روز چهارشنبه، با هزینه ای بالغ بر 320 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نایب رئیس شرکت ارتباطات زیرساخت: در کمیسیون اقتصادی دولت اساسنامه ایجاد شرکت ترانزیت پهنای باند در حال بررسی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۷    
مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات موثر مدیران و کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت در ارزیابی عملکرد شرکت ها و سازمان های وابسته تقدیر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۷    
مازیارکشاورز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به منظوربازدید از زیرساخت های ارتباطی استان آذربایجان شرقی هجدهم شهریور ماه سالجاری به این استان سفر کرد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مرکز داده مادر شبکه ملی اطلاعات " سردار شهیدسلیمانی " طی مراسمی امروز یکشنبه با حضور مهندس آذری جهرمی وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات ، دکتر فیروز آبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم افتتاح مرکز داده مادر شبکه ملی اطلاعات، این شبکه را ضامن رشد اقتصاد دیجیتال کشور عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۵:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی فضای مجازی با اشاره به اینکه به دنبال راه اندازی گوگل ملی هستیم گفت: گوگل نزدیک به 60-70 سرویس را به روی ما بسته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از بهره برداری مرکز داده مادر شبکه ملی اطلاعات و مرکز تبادل داده ترافیکی (IXP) با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۷:۴۸    
دومین نشست کارگروه همکاریهای ایران و روسیه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دوازدهم شهریور ماه سالجاری برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۴۸    
همزمان با هفته دولت ، پروژه 157 کیلومتری فیبرنوری مسیر ایو اوغلی – بازرگان استان آذربایجان غربی با حضوردکتر نجف زاده نماینده شهرستان خوی در مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پروژه فیبرنوری گوشکی به مالخلیفه شهرستان لردگان، همزمان با هفته دولت با حضور دکتر بامیری نماینده شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۵:۴۸    
به منظور تقدیر از خدمات برجسته و طاقت فرسای کادر درمان به ویژه جامعه پزشکی کشور ، همزمان با یکم شهریور ماه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به افتتاح پروژه ابر رایانه گفت: ابر رایانه ایرانی در زمینه هوش مصنوعی کاربردهای زیادی دارد در بهمن ماه به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۴۶ سایت دیگر  
وزارت ارتباطات به 1892 هیئت عزاداری در سراسر کشور اینترنت رایگان اختصاص داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۹    
مازیارکشاورز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به منظوربازدید از زیرساخت های ارتباطی استان اصفهان 22 مرداد ماه سالجاری به این استان سفر کرد .
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مَنْ کُنْتُ مَوْلاهُ، فَهذا عَلِیٌّ مَوْلاهُ سلام بر غدیر و صاحب آن حضرت علی (ع) که تجلی گاه صفات الهی و شگفتی آفرینش در خشک زار اندیشه های اَعصار بود .
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
فرا رسیدن 14 مردادماه سالروز تاسیس شرکت ارتباطات زیرساخت فرصت مغتنمی است برای قدرشناسی از همه همکاران پرتلاش و خستگی ناپذیر شرکت اعم از مدیران و کارکنان بخش های مختلف و نیز از همه کسانی که برای توسعه ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۴۷    
مراسم اعلام نتیجه نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ، صبح امروز در ساختمان مرکزی شرکت برگزار و تندیس برنز این جایزه ملی به شرکت ارتباطات زیر ساخت اعطا شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
در پی انتشار بیانیه ی کمیسیون تجارت الکترونیک سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، شرکت ارتباطات زیرساخت طی بیانیه ای اعلام کرد هیچ گونه اختلالی در شبکه ی اینترنت کشور وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۷    
مازیارکشاورز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به منظوربازدید از زیرساخت های ارتباطی استان چهارمحال و بختیاری، 31 تیرماه لغایت اول مرداد ماه سالجاری به این استان سفر کرد .
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مهندس بنابی نایب رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت به شرح جزئیات طرح های کلانی پرداخت که قرار است تا انتهای امسال از سوی وزارت ارتباطات رونمایی شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مهمانان چهل و ششمین جلسه از سلسله جلسات نقد و اندیشه بابیان اینکه با راه اندازی اینترنت نسل پنجم، انقلاب صنعتی چهارم رخ می دهد نسبت به اطلاعات حریم خصوصی با شکل گیری 5G ابراز نگرانی کردند که باید ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۵۸    
نشست تبیین شاخص های ارتباطی حوزه ICT استان گیلان با مجمع نمایندگان استان ،چهاردهم تیرماه سالجاری برگزار شد .
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت از تعمیر کابل دریایی قطع شده که پینگ (زمان دسترسی کاربر به محتوا) بازی های آنلاین را بالا برده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۱:۵۴    
مازیارکشاورز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به منظوربازدید ازپروژه های ارتباطات زیرساختی استان کرمانشاه، دوم تا چهارم تیر ماه سالجاری به این استان سفر کرد .
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۰۲:۵۴   + ۳۹ سایت دیگر  
به گفته نایب رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، کاربران اینترنتی درصورتی که کیفیت خوبی از شبکه ثابت دریافت کنند، به دلیل قیمت بالای بسته ها موبایل ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۴    
عزت ، سربلندی و پایداری کشور مدیون مجاهدت و فداکاری های شهدا و خانواده آنان است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نشانه های روشنی از انقلاب صنعتی چهارم مبتنی بر اقتصاد دیجیتال را در کشور شاهد هستیم ،اتفاقاتی که باعث شده ما در حوزه بهره وری و کسب و کارهای دیجیتالی شاهد تحولات اساسی در کشور باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
به گفته نایب رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، افزایش ظرفیت هسته شبکه ملی اطلاعات و شبکه بین الملل و همچنین ترغیب کاربران به استفاده از اینترنت ثابت ...
مشاهده نتایج بیشتر...