چهارشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۳:۱۸Sep 2020 23

توریسم آنلاین (tourismonline.co)

 
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
وریا غفوری پیش از دیدار حساس استقلال برابر الشرطه، خبری نگران کننده شنید که البته به خیر گذشت؛ همسر و پسر این بازیکن تصادف شدیدی را تجربه کردند
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۶    
پیتزا یکی از خوشمزه ترین غذاهایی است که هر کسی آن را دوست دارد. به جای خرید خمیر پیتزاهای حاضری می توانید خودتان یک خمیر پیتزای عالی و خوش طعم درست کنید
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۶۷ سایت دیگر  
دانشمندان در تحقیقات اخیر خود توانستند یک روش ساده و کاربردی برای از بین بردن ویروس کرونا در 15 ثانیه کشف کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس، جلسه شورای ملی ثبت آثار تاریخی فرهنگی غیر منقول ویژه ثبت یادمان های دفاع مقدس روز دوشنبه 31 شهریور 99 در سالن فجر وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
کتاب هشت بهشت تهران به قلم مریم جعفری حصارلو با هدف معرفی بیش از پیش جاذبه های گردشگری تهران منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
بازار طلا و سکه در اولین روز پاییز با ریزش قیمت ها مواجه شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۱    
از نظر علم روانشناسی علاقه داشتن به یک فصل خاص از سال می توانند گوشه هایی از شخصیت شما را آشکار کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
با گسترش شیوع ویروس کرونا و بسته شدن مرزها، بسیاری از پروازهای خارجی لغو و به تبع آن همه تورهای مسافرتی خارجی لغو شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
کلوپ کمپینگ و کاروانینگ ایران سوم مهرماه با نمایش بیش از 50 دستگاه خودرو مسافرتی (کمپر) در فضای کاخ نیاوران، فعالیت رسمی خود را آغاز می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس فراکسیون گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی مجلس شورای اسلامی گفت که نیاز است گردشگری کشور نیز همچون بازگشایی مدارس و برخی اماکن عمومی مجددا با رعایت پروتکل های بهداشتی راه بیفتد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خرمشهر گفت: هم زمان با هفته دفاع مقدس و آغاز هفته گردشگری، کلنگ احداث بزرگترین مجموعه پارک بازی سرپوشیده خوزستان به زمین زده خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶    
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از راه اندازی کارگاه صنایع چوبی در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل گفت: پس از تکمیل ساختمان موزه مشگین شهر، شاهد نمایش جام زرین سه هزار ساله خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
بنابر اعلام سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، انجام مطالعات و آزمایشات فنی-مهندسی برای مرمت مدرسه تاریخی دارالفنون آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو – ایران از پیوستن سه شهر تهران، اصفهان و بندر خمیر به شبکه شهرهای جهانیِ یادگیرنده یونسکو خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
وزارت آثار باستانی مصر از کشف 14 تابوت 2500ساله در گورستانی باستانی واقع در سقاره خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اشتفان رایتسه – دبیر اول و رییس بخش فرهنگی سفارت جمهوری فدرال آلمان در تهران – در دیداری با جبرییل نوکنده – رئیس کل موزه ملی ایران – بر توسعه همکاری های میان موزه ای و برگزاری نمایشگاه های مشترک دو ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری آذربایجان غربی گفت: 16 برنامه، به مناسبت روز جهانی گردشگری با شعار “توسعه گردشگری روستایی” در سطح استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بنای تاریخی تاج محل پس از شش ماه تعطیلی در حالی بار دیگر پذیرای گردشگران شده که با افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در هند، روزانه بیش از هزار نفر در این کشور جان خود را از دست می دهند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
موزه مردم شناسی دانشگاه “آکسفورد”، نمایش عمومی جمجمه ها و بقایای انسانی را در راستای تلاش برای استعمارزدایی از مجموعه آثارش متوقف کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۱    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: بخش های دیگری از چهارطاقی آتشکده فردقان در فراهان کشف شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
جاسک در منتهی الیه جنوب شرقی استان هرمزگان قرار گرفته و از شمال به شهرستان های کهنوج و میناب، از شرق به شهرستان چابهار، از غرب به حومه سیریک و از جنوب به دریای عمان محدود می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
21 سپتامبر مصادف با 31 شهریورماه، روز جهانی آلزایمر است. ماه جهانی آلزایمر، 1 تا 30 سپتامبر (11 شهریور تا 9 مهر) فرصتی جهانی برای افزایش آگاهی، آموزش و جلوگیری از زوال عقل به وجود می آورد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری گیلان گفت: فعال کردن مناطق نمونه گردشگری دارای قابلیت سرمایه گذاری در دستور کار معاونت برنامه ریزی و سرمایه گذاری استان قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
کارت سوخت تمام خودرو ها نیمه شب امشب شارژ می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
طرح مدیریت حفاظت، مرمت و ساماندهی بلندترین برج آجری جهان، گنبد قابوس توسط محققان دانشگاه گلستان، به سفارش وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
باستان شناسانی که در شمال غربی آرژانتین مشغول کاوش بودند به لطف کمک یک دانش آموز دبیرستانی موفق به کشف یک سکونتگاه ناشناخته متعلق به اینکا ها شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مقام ها، مالکان هتل ها و گردانندگان تورهای مسافرتی مصر معتقدند حتی اگر مقاصد گردشگری بازگشایی شوند و سفرهای بین المللی از سرگرفته شود فصل زمستان پیش رو بسیار سخت خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
پاییز امسال سه پارک مجسمه زیرآبی در کشور فرانسه افتتاح می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی در شامگاه پنج شنبه مورخ 27 شهریورماه و با حضور مسئولان گلپایگان و علاقه مندان به حوزه میراث فرهنگی، از لوح ثبت مهارت طبخ کباب گلپایگان و همچنین فیلم مستند دیار کهن رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۶   + ۴۴ سایت دیگر  
بازیگر فیلم سینمایی ابد و یک روز به زودی مقابل دوربین گوین هود کارگردان دارنده اسکار می رود
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
منوچهر هادی و یکتا ناصر به ابراز پشیمانی سعید راد برای بازی در سریال دل واکنش نشان دادند
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۶    
شاخصه های فرهنگی هورامان در روزگاری که فرهنگ های محلی و منطقه ای به سرعت و در تمام ابعاد (معماری، پوشش، گویش، آداب و .. ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قیمت طلا در بازار جهانی 3.6 دلار گران شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در راستای نظارت بر روند سامان دهی روستاهای منطقه هورامان از روستاهای پالنگان، تنگی ور، دولاب و بزلانه روز شنبه 29 شهریورماه 99 بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سربیشه از تخصیص 50 مورد تسهیلات از منابع بنیاد برکت به کارگاه های صنایع دستی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اگر چه استان کهگیلویه و بویراحمد به طبیعت گردی در سایه اقلیم چهار فصل مشهور است اما بناهای تاریخی و جاذبه های مردم شناسی ظرفیتی بی بدیل برای جذب جهان گردان و ایران گردان هستند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۹۳ سایت دیگر  
هزینه مسکن بیشترین تاثیر را در هزینه زندگی تهران داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱    
اصفهان ، دنیایی بی پایان از زیبایی ها و چشم اندازهای تاریخی است که هرساله پذیرای گردشگران بسیاری از سراسر ایران و جهان است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
در هفته های اخیر همزمان با بالا رفتن نرخ ارز، بهای تلفن های همراه نیز با نوسان بالای قیمت مواجه شد و به طور میانگین 20 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فوق ستاره پرتغالی یوونتوس با گلزنی مقابل سمپدوریا در هفته اول سری آ رکورد جدیدی به نامش ثبت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی معاون گردشگری با رؤسای تشکل های بخش خصوصی در راستای مشارکت و برنامه ریزی برای برگزاری مراسم و برنامه های هفته گردشگری با حضور ولی تیموری معاون گردشگری روز یکشنبه 30 شهریور ماه 99 در سالن ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
به فاصله حدود دو ماه پس از واگذاری ساخت پنج بزرگراه به بخش خصوصی، معاون وزیر راه از واگذاری پنج طرح بزرگراهی دیگر به خصوصی ها خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۶   + ۴۸ سایت دیگر  
پس از ماه ها کشمکش و بدقولی ترک ها هنوز تکلیف پروازهای ایران به مقصد ترکیه مشخص نیست. این در حالی است که طی روز گذشته تبلیغات زیادی از سوی برخی ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی درباره برقراری مجدد این ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۶   + ۴۵ سایت دیگر  
بر اساس قانون مصوب سال 1386، ساعت رسمی کشور در ساعت 24 امشب (30 شهریور) یک ساعت به عقب کشیده می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نیکی کریمی بازیگر 48 ساله کشورمان برای مدتی از فضای مجازی و اینستاگرام دور خواهد شد
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
شورای جهانی سفر و گردشگری اعلام کرد: 100 مقصد گردشگری مهر سفر های ایمن این سازمان را دریافت کرده اند و برای سفر گردشگران مناسب هستند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر موزه رضا عباسی گفت: به مناسبت روز جهانی گردشگری 5 مهر ماه نمایشگاه مجازی گراور های منتخب موزه رضا عباسی با همکاری ایکوم ایران و معاونت گردشگری و میراث فرهنگی استان تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۶    
خیت هورن یا گیتورن، شهری کوچک در هلند با حدود 2600 نفر جمعیت است. این شهر در استان اوریسل و در فاصله ای حدودا 90 دقیقه ای با آمستردام قرار دارد و در شمال شرقی این شهر واقع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سیاهی رفتن چشمها اتفاقی است که همه دست کم یکبار تجربه اش کرده ایم. اما آیا سیاهی رفتن چشم ها همیشه بی خطر است؟
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مسئول باستان شناسی اداره کل آذربایجان شرقی از انتقال قوچ سنگی کشف شده در روستای انباردان بستان آباد به اداره کل استان برای انجام مطالعات تاریخی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل گفت: با تأمین اعتبارات مورد نیاز، فاز دوم طرح احیای بنای سردر عالی قاپو شامل تزئینات و کاشی کاری ایوان اصلی، در روزهای آتی وارد فاز عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شهر مونار Munar در شرق ایالت کرالا و در جنوب هند واقع شده است. این شهر مرتفع ترین شهر این ایالت می باشد و تفرجگاه افراد متمول هند و مقصد همیشگی توریستها و گردشگران این ایالت است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
یکی از موزه های مشهد ابعاد مختلف تاریخی را در یک زورخانه به نمایش گذاشته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان یزد گفت: در راستای حمایت از بناهای تاریخی و بافت جهانی شهر یزد، ساباط ها و تویزه ها مرمت می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مسئول دبیرخانه بین المللی حسینیه ایران با بیان این که یزد می تواند پایتخت گردشگری معنوی جهان باشد، ایجاد پژوهشکده خانه فرهنگ اسلام و ایران و موزه بین المللی امام حسین(ع) از طرح های دبیرخانه است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
عقاب دریایی استلرز بزرگ ترین عقاب دنیا است. موجودی که زیستگاه آن نواحی ساحلی شمال شرقی آسیاست و اغلب از ماهی و پرندگان دریایی تغذیه می کند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مردم در اکثر نقاط دنیا در جست و جو شهرهایی هستند که هزینه های زندگی در آن بسیار پایین باشد تا بتوانند مقداری از پول خود را پس انداز کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مهدی طارمی در دقیقه 94 بازی مقابل پرتغال موقعیت تک به تک را از دست داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
مستند حاج خانوم همزمان با سالروز فاجعه منا روی آنتن تلویزیون خواهد رفت و در فضای مجازی نیز منتشر خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تربت حیدریه از عضویت کوهنوردان این شهرستان در انجمن های میراث فرهنگی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری آخرین وضعیت جاده های پرتردد کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی صلح اولین موزه بین المللی مطبوعات در ایران یک دوره مسابقه عکاسی برگزار می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
اسکلت یکی از بزرگ ترین دایناسورهای تیرانوسور رکس یا تی رکس در حراجی کریستیز به فروش گذاشته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی بوشهر از تعیین حریم 2 اثر تاریخی در استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت صنایع دستی خراسان شمالی از احیا و باززنده سازی رشته های چولی بافی و عروسک های محلی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۹   + ۴۵ سایت دیگر  
باشگاه های بدهکار در قاره آسیا در صورتی که نتوانند شرایط مالی خود را سامان بدهند از حضور در لیگ های داخلی کشورها نیز محروم خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون گردشگری استان تهران گفت: پروانه فعالیت برای پنج درخواست جدید مجوز بند ب (دفتر خدمات مسافرتی) در تهران صادر شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی سابق تیم ملی هنوز خاطرات شیرینی از حضور در ایران تعریف می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی در سراسر مناطق کشور پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان از آغاز فاز سوم مرمت قلعه هزاره میناب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس انجمن دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی ایران گفت: بسته بودن مرزی مثل ترکیه فقط به گران تر شدن پروازهای این مسیر دامن زده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تفت از وجود چنار کهنسالی به قدمت 800 سال در روستای نصراباد خبر داد و آن را مورد تایید شورای ملی ثبت میراث طبیعی کشور دانست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۱    
تا به حال حیات وحش را از نزدیک تجربه کرده اید؟ لابد می گویید اگر بخواهیم با حیوانات وحشی از نزدیک ارتباط برقرار کنیم ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
اکبر عبدی بازیگر سینما و تلویزیون از بازی در فصل سوم نون. خ که نوروز 1400 پخش می شود، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
صفحه اول روزنامه توریسم امروز را ببینید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
اولین نشست کمیته فنی مشترک گردشگری میان جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه به شکل وبینار در روز چهارشنبه 19 شهریور 99 با حضور نمایندگان دو کشور به میزبانی روسیه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: تسهیلات 5 میلیارد ریالی با کارمزد 4 درصد و بیش از 5 میلیارد ریال با کارمزد 10 درصد به هنرمندان صنایع دستی پرداخت می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۵۸ سایت دیگر  
متقاضیان خرید مسکن هم اکنون به 6 مسیر اصلی وفرعی برای دریافت تسهیلات خرید واحدهای مسکونی دسترسی دارند که هرکدام از این تسهیلات به لحاظ چند مشخصه اصلی مربوط به ویژگی های وام ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
معاونت اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2226 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 1.2 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار سنندج شنبه 22 شهریور ماه 99 از صدور سند مالکیت حمام تاریخی شیشه واقع در بلوار کردستان به نام شهرداری این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یک وامبوت عظیم الجثه در حال تغییر دیدگاه مردم به حیات وحش است! نه اینکه امروزه این موجود وجود داشته باشد – بلکه این جانور کیسه دار میلیون ها سال قدمت دارد و به شکل فسیل درآمده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل گفت: عملیات بازگشایی محوطه مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی در میدان عالی قاپو با تملک و تخریب ساختمان بانک ملی و ملک مجاور با اختصاص 100 میلیارد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فوتبالیست تیم ملی زنان انگلیس با پیوستن به منچسترسیتی پیراهن 4 تیم بزرگ فوتبال این کشور را پوشیده است
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
با توجه این که هنوز بازار طلا و سکه آغار به کار نکرده، قیمت ها تغییری نسبت به روز گذشته نکرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
یکی از پل های تاریخی اصفهان برخلاف سایر پل های این شهر، کمتر در میان مردم شناخته شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
متولیان موزه های ملی ایران و ایرلند برای سال آینده میلادی تقویم مشترک کاری تدوین کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۳۱   + ۴۵ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: طبق مصوبه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان، با اکثریت آرا ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر از تلاش برای ثبت مکان رویدادهای به جا مانده از دوران دفاع مقدس در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه در مراسم اختتامیه رویداد منطقه ای روز جهانی چوب 2020 ایران که به میزبانی کرمانشاه در طاق بستان برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
پیش از شروع هفته آخرین نرخ ها در بازار طلا چقدر بود و با این روند امروز قیمت طلا با چه قیمتی کار خود را از سر خواهد گرفت؟
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
جانشین پلیس راه راهور از کاهش 15 درصدی تردد های جاده ای در 19 روز گذشته از شهریور ماه جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شاید 50 سالِ پیش حضور ربات ها در زندگی انسان تنها در قالب فیلم های تخیلی و روی پرده های نقره ای مقابل چشم بشر قرار می گرفت اما امروزه این موجودات بی جان نقشی قابل انکار در زندگی انسان ها ایفا می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل هلدینگ مالی، بانکی و سهام صندوق بازنشستگی کشوری گفت: نماد مدیر با هماهنگی سازمان بورس و براساس شرایط بازار سرمایه ظرف روزهای جاری بازگشایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۱    
جهان سرشار از شگفتی هاست! پدیده های عجیبی که شاید تا با چشمان خودمان آن ها را از نزدیک نبینیم، نتوانیم حقیقت وجودی شان را باور کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فیروزآباد از مهار آتش سوزی در حریم میراث جهانی قلعه دختر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
پای مرغ یکی از بهترین پیشنهادها برای یک پیش غذای خوشمزه است. در این مقاله شما را با طرز تهیه یک پای مرغ خوش طعم و عالی آشنا می کنیم
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیک شهر از احداث یک واحد بوم گردی در روستای ملی و منطقه گردشگری تنگه سرحه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۸:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
نوشیدنی های مقوی می توانند علاوه بر تامین نیاز های بدن، به تقویت سیستم گردش خون و بهبود عملکرد قلب کمک کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...