سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۲:۰۹Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

توریسم آنلاین (tourismonline.co)

توریسم آنلاین 29 اسفند 1393 توریسم آنلاین 29 اسفند 1394 توریسم آنلاین 30 اسفند 1395 توریسم آنلاین 29 اسفند 1396 توریسم آنلاین 1 فروردین 1397 توریسم آنلاین 1 فروردین 1398 توریسم آنلاین 30 اسفند 1399 توریسم آنلاین 31 فروردین 1400 توریسم آنلاین 31 اردیبهشت 1400 توریسم آنلاین 30 خرداد 1400 توریسم آنلاین 31 تیر 1400 توریسم آنلاین 31 مرداد 1400 توریسم آنلاین 31 شهریور 1400 توریسم آنلاین 1 مهر 1400 توریسم آنلاین 2 مهر 1400 توریسم آنلاین 3 مهر 1400 توریسم آنلاین 4 مهر 1400 توریسم آنلاین 5 مهر 1400 توریسم آنلاین 6 مهر 1400 توریسم آنلاین 7 مهر 1400 توریسم آنلاین 8 مهر 1400 توریسم آنلاین 9 مهر 1400 توریسم آنلاین 10 مهر 1400 توریسم آنلاین 11 مهر 1400 توریسم آنلاین 12 مهر 1400 توریسم آنلاین 13 مهر 1400 توریسم آنلاین 14 مهر 1400 توریسم آنلاین 16 مهر 1400 توریسم آنلاین 17 مهر 1400 توریسم آنلاین 18 مهر 1400 توریسم آنلاین 19 مهر 1400 توریسم آنلاین 20 مهر 1400 توریسم آنلاین 21 مهر 1400 توریسم آنلاین 22 مهر 1400 توریسم آنلاین 23 مهر 1400 توریسم آنلاین 24 مهر 1400 توریسم آنلاین 25 مهر 1400 توریسم آنلاین 26 مهر 1400 توریسم آنلاین 27 مهر 1400 
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از کشف یک دستگاه فلزیاب در شهرستان بجنورد و دستگیری 2 متخلف خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
به مناسبت گرامیداشت سالروز آغاز امامت و ولایت حضرت ولیعصر (عج) نمایشگاه یک روزه آثار تولیدی هنرمندان روستای خوزنین از توابع شهرستان بوئین زهرا برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پایگاه جهانی بازار تبریز از آغاز کف سازی تیمچه امیر شمالی بازار جهانی تبریز خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
کلیسای مریم مقدس تبریز یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین کلیساها در شهر تبریز است که قدمتی بیش از 500 سال دارد ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: ارزیابان یونسکو کاروانسرای بستک را برای ثبت جهانی بررسی کردند.
  ۱۰ ساعت پیش    
یک باستان شناس درباره پیامد انقباض و تغییر حریم میراث جهانی پاسارگاد ، به وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پیشنهاد کرد برای پیشگیری از عواقب هرگونه تصمیم غیرکارشناسی ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس ارزیاب یونسکو به دنبال تدوین پرونده زنجیره ای ثبت جهانی کاروانسراهای ایران و به منظور بررسی ویژگی های کالبدی و مستندات پرونده کاروانسرای مشیرالملک برازجان از این مجموعه تاریخی بازدید کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
از 12 جلد گزارش کاوش های باستان شناسی محوطه لیارسنگ بن املش با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان، فرماندار و نماینده شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی رونمایی شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی استان گلستان از پیشرفت فیزیکی بیش از 70 درصدی دوباره چینی سازه روستایی جهانبخش با قدمت 100 سال در محل اجرای پروژه موزه میراث روستایی گلستان خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری در اطلاعیه ای تاکید کرد: هیچ تصمیمی جهت افزایش قیمت بلیت هواپیما در دستور کار نیست و شرکت های هواپیمایی موظفند در خصوص نرخ بلیت هواپیما ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اجازه نمی دهیم خدشه ای به آثار جهانی وارد شود بلکه خواسته ما این است که با نظر کارشناسان و به دور از دعواهای سیاسی شرایط جوری فراهم شود که مردم این ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۰    
نتایج تحقیق باستان شناسان بر روی بقایای کشف شده یک مرد نشان می دهد، این مرد ثروتمند قرون وسطایی جنگجویی بوده که برای ظاهر خود بسیار اهمیت قائل بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
بنا بر اعلام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، طرح استمهال وام های دریافتی مراکز ⁧‫گردشگری⁩ تا پایان سال 1400 در ستاد ملی مقابله با کرونا به تصویب رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در نیمه نخست امسال اقدامات برای سامان دهی و حفاظت از محوطه باستانی شهریری مشگین شهر توسعه یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خلخال گفت: در 6 ماهه نخست امسال تعداد 40 واحد بومگردی در شهرستان خلخال ایجاد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی استان فارس از کشف یک سازه قدیمی در بافت تاریخی فرهنگی شهر شیراز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از اتمام عملیات ایجاد و توسعه زیرساخت های گردشگری در روستای چروش از توابع بخش کاکاوند در شهرستان دلفان در استان لرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
در حالی قیمت طلا در بازار روندی نزولی رادر پیش گرفته، اما قیمت دلار 140 تومان بالا رفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قزوین از تخصیص اعتبار برای تجهیز کارگاه و تکمیل مرمت کاروانسرای شاه عباسی خرزان در بازدید هدایت الله جمالی پور استاندار و فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۰    
سرپرست فرمانداری پاوه از سامان دهی خانه مسافرها در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از صدور 22 فقره موافقت نامه اصولی به منظور احداث و توسعه تاسیسات گردشگری طی شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۰    
همزمان با ادامه مذاکرات عربستان و ایران و توافق هایی برای بازگشایی کنسولگری های دو کشور، گمانه زنی هایی درباره رفع ممنوعیت سفر شهروندان عربستانی به ایران پس از پنج سال، مطرح شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
روستای سطلسر یکی از روستاهای بسیار زیبای اطراف لاهیجان است که قطب تولید چای در این منطقه است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان می گوید رفع خطر از سازه های آبی تاریخی اضطراری است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب بندرانزلی با ابلاغ دستور به فرماندهی و مراجع انتظامی این شهرستان ورود تمامی وسایل نقلیه موتوری خصوصی به سواحل را ممنوع اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهرستان قشم گفت: در نیمه نخست سال جاری تعداد مسافرانی که در مسیر قشم تردد داشتند به 2 میلیون و 820 هزار و 229 نفر رسید که در همسنجی با سال گذشته 20 درصد افزایش دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۰    
گردشگری در چند دهه اخیر تبدیل به یک صنعت پردرآمد شده که در حوزه های مختلفی اجرا می شود. از همین رو شرکت های زیادی در بخش های مختلف این صنعت فعالیت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از واگذاری بنای تاریخی پل بریم در شهرستان باشت به بخش خصوصی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از اجرای موفق پنجمین فم تور طبیعت گردی کردستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور گفت: آموزش های بازاریابی دیجیتال به فعالان صنایع دستی ارائه خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
قطعه یک آزادراه تهران – شمال در مسیر رفت و برگشت از ساعت 12 فردا شنبه 24 مهر تا ساعت 24 روز سه شنبه 27 مهر برای اجرای عملیات کارگاه جاده ای مسدود می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مسوول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان درمیان خراسان جنوبی گفت: هشت آسباد (آسیاب بادی) این شهرستان با اختصاص 2 میلیارد ریال اعتبار در دست مرمت است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون گردشگری و میراث فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شکاف های ایجاد شده در سازه های آبی – تاریخی شوشتر گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: پاسارگاد نمادی از مدنیت است، بنابراین پاسارگاد متعلق به شخصیت جهانی کوروش است صرف نظر از اینکه در اینجا دفن شده یا نشده آنچه مهم است احترام به شخصیتی است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
آرامگاه حافظ در روزهایی که ویژه برنامه هایی به مناسبت یاد روز این شاعر بلندآوازه برگزار می شود، میزبان رئیس جمهوری بود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
قطر مسافران دارای کارت واکسنِ جانسون/فایزر/مدرنا/آسترازنکا/سینوفارم را از قرنطینه و تست PCR پس از ورود به این کشور معاف کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار یزد از راه اندازی موقت پلیس توریسم تا زمان استقرار دائم در بافت تاریخی خبر داد و گفت: امنیت مسئله پروازها به عنوان دومین مطالبه فعالان گردشگری نیز پیگیری خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰    
پروفسور جعفری گفت: گردشگری در ایران به استراتژی ملی نیاز دارد و کشور می تواند از گردشگری در شرایط استانداردتر استفاده کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
جاده های کوهستانی و مسیر های ییلاقی استان نیز پیش بینی می شود با حجمی بالای از ورود خودرو های بومی همراه باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: باغ موزه مشاهیر ظرفیت مطلوبی برای حافظیه است که می تواند مکمل محل حافظیه باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: دستگاه های اجرایی برای میزبانی شایسته از ارزیابان یونسکو موظف هستند همکاری لازم را با فرمانداری خوی و اداره کل میراث فرهنگی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از برگزاری موفقیت آمیز روز نخست پنجمین فم تور طبیعت گردی در منطقه سرشیو شهرستان مریوان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰    
بنای مسجد خانم که به دوره قاجاریه تعلق دارد در محله قدیمی فخیم الدوله زنجان قرارگرفته است. این مسجد که فاقد گنبد و دارای دو مناره بسیار زیباست در سال 1323 هجری قمری و به خواست یکی از زنان مقتدر ایران ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
زندی فر،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز: ترافیک از سد امیرکبیر تا گچسر در جاده کرج-چالوس، سنگین؛ از بیلقان تا آدران، نیمه سنگین و از کندوان تا هزارچم نیز به همین صورت گزارش شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مقام های تایلند از برنامه ای برای بازگشایی کامل مرزهای این کشور به روی گردشگران واکسینه شده کشورهای کم خطر از نظر شیوع ویروس کرونا خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
پانزدهمین جشنواره ملی خلیج فارس با تجلیل از مفاخر خلیج فارس در اردیبهشت 1401 برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رویداد لجستیکی چابهار در قالب یک گرد همایی تخصصی و نمایشگاه حضوری و مجازی با مشارکت حلقه های زنجیره تامین اعم از دولتی و خصوصی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
بازار طلا و سکه امروز در بازار تهران همچنان روند نزولی را طی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۰    
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگر ی و صنایع دستی البرز با توجه به شیوع بیمار ی طاعون نشخوارکنندگان کوچک در حوزه حیات وحش طالقان و به رغم عدم محدودیت رفت و آمد نسبت به حضور گردشگر ان و طبیعت گر د ان در ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۰    
مدیرعامل برج میلاد ضمن تقدیر از تلاش ها و اقدامات راهنمایان و همکاران بخش گردشگری برج میلاد از ضرورت واگذاری اپراتوری امور گردشگری برج میلاد به بخش خصوصی جهت افزایش بهره وری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۰    
مدیرکل فرودگاه های مازندران با اشاره به افزایش پروازها در فرودگاه ساری، گفت: در شش ماهه نخست امسال، پذیرش مسافر در فرودگاه های استان رشد 48 درصدی داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
گونه شناسایی شده از نوع مرجان Plesiastrea versipora هست که این نوع مرجان در نواحی معتدل و هم استوایی قادر به زیستن بوده و با نام علمی “مرجان مغزی آناناسی” شناخته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۰    
مدیرکل میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت : پروسه اخذ سند قلعه فلک الافلاک از یک و نیم سال گذشته آغاز و خوشبختانه در مرداد ماه 1400 به سرانجام رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه شهدای خرم آباد از برقراری مجدد پروازهای مشهد مقدس از این فرودگاه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۲۰    
شهر گلمکان از توابع بخش گلبهار شهرستان چناران است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۰    
استان لرستان یکی از بهترین مقاصد طبیعت گردی و آبشارگردی در ایران محسوب می شود. این استان با داشتن بیش از 50 آبشار فصلی و دائمی به سرزمین آبشارها معروف است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری از الزام مسافران پروازهای خارجی برای ارائه کارت واکسیناسیون دیجیتال صادرشده از سوی وزارت بهداشت به منظور استفاده از خدمات هوایی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از حفاظت و مرمت صندوق چوبی امامزاده تاج الدین روستای پرور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یک مربی سبدبافی و کُلش بافی در قزوین گفت: مهارت کلش بافی یک هنر سنتی دستی قدیمی و اصیل است که با ساقه های گندم در اندازه های مختلف با مهارت خاص و خلاقیت بافندگان تهیه می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به همراه رئیس بنیاد مستضعفان عصر امروز یکشنبه 18 مهرماه 1400 از کاخ موزه هنر ایران (کاخ مرمر) بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه از راه اندازی سامانه جامع گردشگری استان کرمانشاه در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۰    
اینجا استان اردبیل دریاچه شورابیل و نمایی از شهر و کوه سبلان است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: میراث بان افتخاری شهرستان رودبار جنوب چهار قلم شی تاریخی به یگان حفاطت این اداره کل اهدا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
فصل چهارم کاوش در مجموعه غار و پناهگاه صخره ای باوه یوان به منظور تعیین عرصه و حریم این مکان در راستای پروژه ردیابیِ گذار از پارینه سنگی میانی به نوین در غرب زاگرس میانی در استان کرمانشاه آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۹   + ۴۶ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران با ریزش مواجه شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۹    
کباب سنتی خوی که در فهرست میراث نامملموس کشور نیز به ثبت رسیده است از جمله غذاهای لذیذ و مشهور ایرانی به حساب می آید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان از افتتاح بازارچه صنایع دستی و تولیدات صاحبان مشاغل خانگی در بازار بزرگ لارستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
با پایان مهلت اعتبار بسته حمایتی و بازپرداخت وام کرونا و اخطار و هشدار برای جریمه دریافت کنندگان این تسهیلات ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی استان از افتتاح نمایشگاه تخصصی کاشی هفت رنگ و سفال و سرامیک در شب گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۹    
معاون گردشگری آذربایجان شرقی از اعلام درجه بندی اولیه 5 واحد پذیرایی در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۹    
مقبره سید ابوالقاسم مجتهد میرزایی مربوط به دوره قاجار است و در زنجان، انتهای خیابان امام، میدان 15 خرداد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۹    
پایگاه خبری تحلیلی توریسم آنلاین امروز نوزدهم مهرماه 1400 وارد هفتمین سال فعالیت خود شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۹    
پکیج قیمت خودشان را دارند و سعی می کنند مسافر را مجاب کنند تا از آنها تورهای گشت جزیره و تفریحات آبی را بخرند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
نمایشگاه صنایع دستی حکاکی روی فلز به صورت برجسته و تلفیق با فیروزه در ساختمان مرکزی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۹    
تحصیل در کشورهای خارجی، چند سالی است که بیشتر مورد توجه قرار گرفته و افراد زیادی با اهداف مختلف برای ادامۀ تحصیل کشورهای دیگری را انتخاب می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۹    
فرهنگ دالما از جمله فرهنگ های کمتر شناخته شده در شمال غرب و غرب ایران محسوب می شود که یک فرهنگ مبتنی بر سنت های سفال بوده است و به دلیل اطلاعات بسیار کم برای گاه نگاری فرهنگ دالما در جنوب دریاچه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
سنگاپور اعلام کرد لزوم قرنطینه را برای مسافرانی که از بریتانیا و چند کشور دیگر به سنگاپور سفر می کنند لغو خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
تونس و سریلانکا برای ازسرگیری روابط گردشگری با ایران اعلام آمادگی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مرزهای هند برای نخستین بار در بیش از یک سال گذشته به روی گردشگران باز خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمایت از تولید معاونت صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از صدور چهار مجوز جدید تولید صنایع دستی در سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک (سما) خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۹    
معاون گردشگری قم از پلمب یک سفرخانه سنتی متخلف به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و عرضه قلیان در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گرمسار از آغاز مرمت قلعه و یخچال تاریخی روستای قاطول گرمسار خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان فارس از شناسنامه دار شدن محصولات فاخر صنایع دستی استان، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مجموعه فرهنگی هنری موزه و برج آزادی که به دلیل محدودیت های کرونایی حدود پنج ماه تعطیل بود، از روز یکشنبه (18 مهر) بازگشایی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کوثر گفت: در راستای رونق گردشگری در شهرستان اولین هتل آلاچیق کوثر به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۹    
این تور با هدف بازدید و آشناسازی با آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری استان مرکزی با حضور نمایندگانی از رسانه های مختلف استان اجرا شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگر ی و صنایع دستی البرز از نجات سه طبیعت گرد در ارتفا عا ت شهرستان طالقان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سرایان گفت: کاروانسرای سرایان در یک قدمی ثبت جهانی قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۹    
آلمان کشور زیبایی در قاره اروپاست که به عنوان یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی به شمار می رود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
قلعه تاریخی شواز که مهمترین قلعه استان یزو و جزوقلاع مهم سنگی ایران است، در بلندای یک کوه به نظاره روستای تاریخی شواز ایستاده و نیازمند توسعه گردشگری و احیای دوباره است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
باستان شناسان در ترکیه مجموعه ای از مقبره های تاریخی نقاشی شده را کشف کرده اند که در درون صخره ها ساخته شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
انگلستان با معرفی مقررات جدید سفری تعداد فهرست های کشورهای مختلف از نظر وضعیت ابتلا به کرونا را فقط به یک فهرست قرمز محدود می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از مرمت 12 بنای تاریخی استان در شش ماهه اول سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
براساس این گزارش تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 صبح روز شنبه 17 مهر 1400 از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۹    
جانشین رئیس ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا در استان هرمزگان ورود مسافران را به این استان منوط به داشتن کارت واکسن دانست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه خراسان رضوی با اشاره به قرارگیری مشهد در وضعیت زرد کرونایی، از عدم ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به این شهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۹   + ۳۰ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی گفت: از سرگیری صدور ویزای گردشگری ایران، آخرین مراحل چگونگی اقدام را می گذراند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
درپی وقوع زمین لرزه شدید صبح دوشنبه در استان خوزستان، چند اثر تاریخی در شهرستان اندیکا دچار خسارت های جدی یا جزئی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۹    
اکسپو دبی رویدادی برای ایجاد دلربایی است. جایی برای روایت و قصه سرایی از داشته های متنوع ایران که لالجین شهرجهانی سفال با این هنر زیبایش می تواند بخوبی در این نمایشگاه بدرخشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) در گزارشی پیش بینی کرد که مجموع خسارت صنعت هواپیمایی جهان از سال 2020 تا 2022 با وجود بهبود وضعیت پس از همه گیری کرونا به 201 میلیارد دلار خواهد رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...