یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۳:۱۷Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

توریسم آنلاین (tourismonline.co)

توریسم آنلاین 29 اسفند 1393 توریسم آنلاین 29 اسفند 1394 توریسم آنلاین 30 اسفند 1395 توریسم آنلاین 29 اسفند 1396 توریسم آنلاین 1 فروردین 1397 توریسم آنلاین 1 فروردین 1398 توریسم آنلاین 30 اسفند 1399 توریسم آنلاین 1 فروردین 1400 توریسم آنلاین 2 فروردین 1400 توریسم آنلاین 3 فروردین 1400 توریسم آنلاین 4 فروردین 1400 توریسم آنلاین 5 فروردین 1400 توریسم آنلاین 6 فروردین 1400 توریسم آنلاین 7 فروردین 1400 توریسم آنلاین 8 فروردین 1400 توریسم آنلاین 9 فروردین 1400 توریسم آنلاین 10 فروردین 1400 توریسم آنلاین 11 فروردین 1400 توریسم آنلاین 12 فروردین 1400 توریسم آنلاین 13 فروردین 1400 توریسم آنلاین 14 فروردین 1400 توریسم آنلاین 15 فروردین 1400 توریسم آنلاین 16 فروردین 1400 توریسم آنلاین 17 فروردین 1400 توریسم آنلاین 18 فروردین 1400 توریسم آنلاین 19 فروردین 1400 توریسم آنلاین 20 فروردین 1400 توریسم آنلاین 21 فروردین 1400 توریسم آنلاین 22 فروردین 1400 توریسم آنلاین 23 فروردین 1400 توریسم آنلاین 24 فروردین 1400 توریسم آنلاین 25 فروردین 1400 توریسم آنلاین 26 فروردین 1400 توریسم آنلاین 27 فروردین 1400 توریسم آنلاین 28 فروردین 1400 
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۸    
این فیلم مربوط به استان زنجان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۸    
منطقه کوهستانی هماگ که در شمال هرمزگان و قسمت جنوبی شهرستان حاجی آباد قرار گرفته، یکی از مناطق مرتفع استان هرمزگان نیز به حساب می آید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۸    
با مرمت ارگ تاریخی میشیجان خمین و افزودن کاربری های نوینی شامل موزه گالری، موزه مردم شناسی، رستوران سنتی، غرفه های صنایع دستی و عکاسی و همینطور مجتمع اقامتی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۸    
دست پر باغداران گنابادی در برداشت گل محمدی را ببینید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۸    
زیبایی یک هتل تأثیر بسیار زیادی در ایجاد حس خوب اقامت در آن هتل دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: 12 اثر فرهنگی، تاریخی و طبیعی این استان در فهرست ملی به ثبت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
سفر به دامن طبیعت از شیرین ترین اتفاقات زندگی هر انسانی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۸    
یکی از عادی ترین دغدغه های سفر ، مدیریت هزینه و تعیین بودجه برای آن بوده است. مخصوصاً در حالی که مسافرت به صورت گروهی باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
صفحه اول روزنامه توریسم امروز را ببینید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
این هواپیما در مسیر ریاض به لاکنو در هندوستان بود که به سبب شکستگی شیشه کابین در سمت کمک خلبان ناچار به فرود اضطراری در فرودگاه زاهدان شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۳۸    
غذاهای سنتی یزد، یکی از عوامل مهم جذب گردشگر به این شهر محسوب می شود. در کل غذاهای سنتی به هر شهری که تعلق داشته باشند خوشمزه و وسوسه بر انگیز هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از ممنوعیت سفرهای دریایی در موج چهارم کرونا خبر داد و گفت: البته سفرهای دریایی به صورت موردی و تنها برای بومی های منطقه انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
روستای لیوس با خانه های سنگی در بخش شهیون دزفول و دامنه کوه لنگر قرار دارد.بافت کنونی لیوس سابقه ای بیش از 700 سال دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم با بیان اینکه حوض سلطان به منطقه نمونه گردشگری تبدیل می شود، استفاده از جامعه محلی و عشایر ایل کلکو در منطقه نمونه گردشگری حوض سلطان قم، علاوه بر اشتغال ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۸    
معاون میراث فرهنگی کشور با اشاره به رشد 4.5 برابری موزه های خصوصی در دولت تدبیر و امید گفت: مطابق با برنامه ریزی ها موزه مفاخر فارس و چهار موزه در استان خراسان رضوی و یک موزه در شهر سرخه استان سمنان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
براساس تصاویر دریافتی از تردد شمارهای فعال در محور های برون شهری، تردد نسبت به روز قبل با کاهش 2.6 درصدی روبرو بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۸    
شهردار اصفهان گفت: اصفهان و گیونگ جو شباهت ها و اولویت های یکسانی در زمینه توسعه گردشگری دارند، از این رو پیشنهاد می شود تا دو شهر پروتکل همکاری های گردشگری را تنظیم و امضا کنند تا تعاملات آنها تقویت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از پرداخت 18 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به هنرمندان صنایع دستی این استان در یک سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
ایران جاذبه های گردشگری بسیاری دارد که در این گزارش روستای خوزنکلا را به شما معرفی می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۳:۳۸    
در حالی کارزار مردمی برای نجات بافت و آثار تاریخی کرمان راه افتاده که در طول چند سال گذشته تا امروز نیز برخی از فعالان میراثی کرمان نسبت به وضعیت آثار تاریخی این شهر و بی مهری هایی که نسبت به این ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
جشنواره گل لاله با بیش از 120 هزار گل لاله در 43 واریته در کنار گل های بنفشه و درختچه های زینتی در زمینی به مساحت 8 هزار مترمربع در منطقه شهر صنعتی اراک برپا شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
هتل های پنج ستاره ترکیه همزمان با آغاز ماه رمضان برای جذب گردشگران بیشتر، از قیمت اقامت کم کرده و وعده ویژه افطار و سحر را اضافه کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
آبشار شوی در 100 کیلومتری مرکز دزفول و در قلب کوه های زاگرس نمونه ای از طبیعت بی نظیر ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
ذیبخش، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: از امروز پرواز های لندن براساس تصمیمات وزارت بهداشت در خصوص شیوه نامه های مراقبت بهداشتی مرزی در مسافرت های هوایی، از فهرست کشور های ویژه خارج شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: پرونده ثبت جهانی منظر تاریخی هگمتانه تا همدان پیشرفت خوبی داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۸    
روستای چک چک در فاصله 25 کیلومتری شهر پارسیان و 62 کیلومتری عسلویه قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۸    
در ماه رمضان امسال، قوانین و محدودیت های کرونایی برای گردشگری رمضان در برخی از کشورها به دلیل جلوگیری از گسترش ابتلا به کرونا اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۰۸    
کویر مرنجاب، در استان اصفهان و در 48 کیلومتری شمال شهرستان آران و بیدگل واقع شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از هوشمندسازی فعالیت های گردشگری استان در نوروز 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخورد با تورهای غیرمجاز گردشگری در استان تشدید می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
هم اکنون آب دریاچه ارومیه نسبت به سال 94 ، 5 برابر شده است و هنوز برای رسیدن به تراز اکولوژی، نیازمند 9 میلیارد متر مکعب آب است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۳    
بر اساس آخرین اخبار و اطلاعات بدست آمده از وضعیت جاده ها و محورهای مواصلاتی، سفرهای بین شهری در موج چهارم کرونا و به ویژه پس ممنوعیت های جدید تردد کاهش محسوسی داشته است و همه دوربین های پلاک خوان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۳    
باشت یکی از شهرستان های تاریخی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رونمایی حیرت انگیز از ساختمان شناور با الهام از هند باستان را در این ویدیو ببینید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۰۳    
در زبان ژاپنی به شکوفه های گیلاس می گویند ساکورا. چندی پیش در اخبار ژاپنی ها آمده بود که زودرس ترین فصل روییدن شکوفه گیلاس (ساکورا) در ژاپن در 1200 سال گذشته بی سابقه بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۳۳    
لاله واژگون بهار در دل طبیعت رشد می کند، تابلوی زیبای نقاشی خداوند است که در 200 هکتار از رویشگاه های زاگرس دیده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی استان کرمانشاه از ثبت ملی شدن 9 اثر فرهنگی تاریخی استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
برخی مسافرانی که در ایام نوروز یا پیش از آن به کشورهای مختلف سفر کرده اند با محدودیت و ممنوعیت های جدید کرونایی در کشور نمی توانند به ایران بازگردند و بعضا در خیابان های ترکیه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی کشور از بومی سازی سیستم رانش قطار های پرسرعت در آینده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
در این گزارش پارک های جنگلی ایران را معرفی کردیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشور از امهال بازپرداخت تسهیلات کرونا در حوزه گردشگری تا پایان شهریورماه 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۳    
معاون اداره کل نظارت، ارزیابی و خدمات گردشگری کشور با اعلام آمار سفر و اقامت نوروزی ، اخطار و تعلیق ها، رکودداران هر بخش را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۳    
پس از گذشت سالی که بخش اعظمی از آن در خانه سپری شده است، نمایشگاه یایویی کوساما هنرمند نامدار معاصر ژاپنی همزمان با فصل بهار در آمریکا برگزار شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مبارزه با بیماری کرونا استان اصفهان از تعطیلی بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری این استان به دلیل تبدیل وضعیت اکثر مناطق استان از نارنجی به قرمز از منظر شیوع بیماری کرونا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۳    
در خراسان جنوبی دورهمی خانوادگی 40 تن را به کرونا مبتلا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۴۶ سایت دیگر  
جهانی، مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران: با رفع محدودیت های کرونایی در کشور انگلیس، پرواز به این کشور در روزهای یکشنبه و پنج شنبه هر هفته انجام می شود که براساس برنامه ریزی انجام شده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نخستین قطار متروی ملی که یکی از ثمرات اتکا به دانش و توانمندی جوانان ایرانی است، در ریل تولید قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
باستان شناسان بقایای یک شهر باستانی را در بیابانی در خارج از شهر الاقصر کشف کردند، که به گفته آنها بزرگترین کشف در مصر است و تاریخ آن به عصر طلایی فرعون ها در سه هزار سال قبل بازمی گردد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۳۶ سایت دیگر  
همزمان با آغاز پیک چهارم شیوع ویروس کرونا در کشور و قرمز بودن وضعیت پایتخت، به منظور حفظ سلامتی خانواده ها، بوستانهای شهر تهران تعطیل شدند و ورود به این فضاها ممنوع است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سرانجام کاروان تیم فوتبال استقلال از طریف فرودگاه مهرآباد راهی جده عربستان شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: اولین بوتیک هتل استان به زودی در ارگ سردار محمدحسین خان نارویی در شهرستان زهک به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۳    
مجموعه گنجعلی خان بنایی استوار با ریشه های تاریخ معاصر در قلب کویر ایران، به عنوان یکی از شاخص ترین آثار معماری در عصر خود درخشیده و موزه ای گویا از هنر و فرهنگ دیار کریمان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
پس از گذشت چهار روز از ابلاغ مصوبه ممنوعیت تور ترکیه، آژانس های مسافرتی از تبلیغ تور و فروش گشت ترکیه رسما منع شدند، اما فروش بلیت پرواز و سایر خدمات مسافرتی ترکیه متوقف نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۰۳    
یزد یکی از برندهای خاص کشور در حوزه تولید انواع شیرینی های سنتی است که بعضاً آوازه برخی از شیرینی هایش در دیگر کشورها شنیده می شود اما تاکنون موزه ای با این عنوان نداشته و امروز متولیان شیرینی در یزد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: شاهد جولان تورهای گردشگری در وضعیت قرمز کرونایی در استان لرستان هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۳    
این قایق دونفره دارای دو موتور جداگانه است و در خشکی با سرعت مجاز 16 کیلومتر بر ساعت حرکت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۴۴ سایت دیگر  
سرهنگ رضا گودرزی، رئیس پلیس راه البرز: در اجرای طرح ممنوعیت تردد خودروهای غیر بومی در جاده کرج – چالوس ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ذیبخش سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری: به دلیل ایجاد مشکل فنی برای هواپیمای اصلی، ناچار به جایگزین کردن یک هواپیمای کوچکتر شدیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تصاویری از لاشه نهنگ به گل نشسته در سواحل بنگلادش را در این فیلم مشاهده می کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مشکل تیم پرسپولیس برای سفر به هند حل شد تا این تیم راهی گوا شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه برای سفر و تردد به 39 کشور ممنوعیت وجود دارد، گفت: با توجه به شرایط کرونایی، پرواز به انگلیس همچنان ممنوع است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قدیمی ترین نفتکش جمهوری آذربایجان به موزه تبدیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
باستان شناسان با کاوش در منطقه جنوبی شهر اقصر مصر بقایای یک شهر گمشده با قدمت بیش از 3 هزار را کشف کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
با اعلام محدودیت برخی مشاغل همزمان با آغاز موج چهارم کرونا در کشور، رییس جامعه هتلداران ایران گفت: هتل ها و سایر اقامتگاه های رسمی همچنان باز خواهند ماند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از کاوش باستان شناسی منطقه قزل قلعه فراهان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۳۳    
مدیرکل موزه ها اعلام کرد: موزه ها، محوطه ها و آثار تاریخی در تعطیلات نوروز یک میلیون و 245 هزار بازدیدکننده داشتند و کاخ سعدآباد همانند سال های گذشته رکورد بازدیدها را شکست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
گلستان، را سرزمین آبشاران ایران می نامند؛ چرا که آبشار های زیبا و فروانی دارد و ما در این گزارش شما را با آبشار لوه آشنا می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
منطقه “احمد فداله” یا احمدبن فضاله، با جمعیت شش هزار و 500 نفره روستایی و عشایری در وسعتی معادل یکهزار و 364 کیلومتر مربع تامین زیر ساخت هایی، چون آب، برق، مدرسه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مقام های مالت قصد دارند برای احیای صنعت گردشگری آسیب دیده این کشور به هر یک از گردشگرانی که مدت مشخصی را در این کشور سپری کنند اعانه بدهند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
از آنجا که بیشتر مراکشی ها مسلمان هستند، تأثیر اتی از فرهنگ و لباس های اسلامی گرفته اند اما فرهنگ مختص به خود را نیز دارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۳    
چند دقیقه همراهی با عیسی و عبدالله امیدوار؛ دو تن از قدیمی ترین جهانگردان و مستندسازان ایرانی.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۳    
رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: افزایش آمار مبتلایان در موج چهارم به دلیل سفر های نوروزی، فشار کاری پرستاران را چند برابر کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت شصتمین سالگرد سفر نخستین فضانورد در جهان، فضاپیمای سایوز به ایستگاه فضایی بین المللی پرتاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۳    
بتلیم روستایی بسیار زیبا از توابع دهستان سجادرود بابل است که در فاصله 45 کیلومتری این شهر قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از مرمت مداوم پل های تاریخی اصفهان به ویژه پل تاریخی سی وسه پل در طول سال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دماوند گفت: اولین نقشه گردشگری دماوند توسط مرکز گیتاشناسی نوین تهیه و برای علاقه مندان منتشر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی می گوید: سفر ایرانی ها به خارج از کشور در تعطیلات نوروز نسبت به مدت مشابه سال 98 حدود 85 درصد ریزش داشت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۱:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
باغ لک لک ها یکی از نقاط حائز اهمیت شهرستان دزفول است که از سال ها پیش تاکنون به عنوان یکی از زیستگاه ها و محل های لانه گذاری و جوجه آوری گونه ارزشمند لک لک به شمار می آید و هرساله تعدادی از درختان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۵۲    
سازمان بهداشت جهانی خواستار هماهنگی بیشتر برای از سرگیری و ارائه سفرهای ایمن برای سال 2021 است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سوغاتی به عنوان سفیر گردشگری و فرهنگی یک منطقه می تواند موجب رشد اقتصاد گردشگری آن منطقه شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۵۲    
رییس جامعه تورگردانان ایران با انتقاد از برخوردی که با صنعت گردشگری، به دنبال اعلام وضعیت پرخطر در برخی شهرها با پایان تعطیلات نوروز شده است، گفت: بهتر نیست به جای کنترل مردم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
باغ وحش باراجین در قزوین بیش از آنکه به باغ وحش شبیه باشد مانند پارک حیواناتی است که حیوانات اهلی و وحشی به طرز شگفت انگیزی در کنار هم و در محیطی کاملا طبیعی زندگی می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سه نامه جداگانه مراتب ثبت 12 اثر میراث فرهنگی ناملموس را به استاندار زنجان ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۴۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران : پلیس در مبادی ورودی استان در محور های هراز، کندوان، سوادکوه و محور های شرقی و غربی استان به صورت ایست و بازرسی مستقر بوده و اجازه تردد به خودرو های غیر بومی را نمی دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۲    
فضاپیمای بدون سرنشین چینی به تازگی تصاویر خیره کننده ای از سیاره سرخ را ثبت کرده است که تماشای آن خالی از لطف نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
یک بانوی کرمانی یک اثر تاریخی متعلق به هزاره سوم پیش از میلاد را به موزه حرم مطهر امام رضا علیه السلام اهدا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی کردستان اعلام کرد که در بازدید از آثار تاریخی این استان هیچ خسارت ناشی از زلزله مشاهده نشد و رصد و پایش این آثار همچنان ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور خراسان رضوی از ممنوعیت ورود خودروهای با پلاک غیربومی به پنج شهر مشهد، سبزوار، قوچان، گناباد و نیشابور که در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند از صبح امروز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شکوفه های درختان میوه، بهار زیبای پارس آباد مغان را دل انگیزتر کرده و نوید بخش سالی پربار است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۲    
وخیم شدن اوضاع کرونایی در کشور نتیجه ی چیست؟
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۲   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا، فروش تور های مسافرتی به ترکیه ممنوع شده و وزارت گردشگری با متخلفان برخورد می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مرمت آثار نقاشی از حساس ترین انواع مرمت است، این بار اساتید نقاشی قهوه خانه ای هشتاد ساله متعلق به گنجینه ای میراث جهانی کاخ گلستان را مرمت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۲    
چشمه سبزپوشان یکی از جاذبه های گردشگری حاجی آباد از بزرگترین چشمه های استان هرمزگان محسوب می شود که در روستای برغنی قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
خانواده خواجه داد اولین مزرعه دار گل محمدی در روستای نهور بخش بنجار شهرستان زابل سیستان و بلوچستان است و به پرورش گل محمدی و گلابگیری سنتی پرداخته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
خیابان سپه قزوین نخستین خیابان طراحی شده ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۲    
فرماندار شهرستان نور از سرمایه گذاری 54 میلیارد تومانی بخش خصوصی برای رونق و اجرای طرح های گردشگری در سد “الیمالات ” این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ساکنان استرالیا و نیوزیلند به زودی می توانند بدون سپری کردن دوران قرنطینه بین این دو کشور سفر کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در پارکی در اسلام آباد، بیش از یکصد نوع غذا با طعم و ذائقه متفاوت از مناطق مختلف پاکستان، عرضه می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...